Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 20:03
Jak Piskorski jest ze Szczecina to ja jestem Brazylijczykiem... poza tym wątpliwy to powód to dumi (ci niżej wymienieni...) :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 20:34

  śmielaq89 napisał:  
Jak Piskorski jest ze Szczecina to ja jestem Brazylijczykiem... poza tym wątpliwy to powód to dumi (ci niżej wymienieni...) :P


1) czytaj uwaznie o ktorym piskorskim pisalem
2) zanim sie wypowiesz to sprawdz informacje...brazylijczyku....
http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/294.htm


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 20:36
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:52 [1 raz(y)]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 21:09

  narodowiec napisał:  
Avelyn napisał:

  Cytat:  
to akurat jest najlepszy wariant, ale tak za okolo roku, kiedy koalicjanci straca w sondazach.
na nowym przymierzu najlepieju moze wyjsc LPR, PiS przez swoja przyszla polityke sluchania koalicjantow moze stracic czesc elektoratu bardziej myslaca. samoobrona dostala dwa "cieple" resorty, wiec przewiduje marginalizajce tej partii, teraz bedzie widac jak na tacy co tak na prawde lepper potrafi zdzialac dla ludowcow-rolnikow. jest cicha nadzieja ze pis nie bedzie im we wszsytkim ustepowal, bo kurna kolejnych doplat dla uprawiajacych ziemie czy gornikow po prostu nie zdzierze
Giertych zas przez swoje dzialania w resorcie edukacji moze zablysnac jakimis pomyslami dzieki ktorym badziej narodowa czesc spoleczenstwa przestanie go uwazac jedynie za katola dewota chcacego jedynie wprowadzac becikowe i senioralne tylko zeby nie probowal przeforsowac religii jako liczacego sie przedmiotu na swiadectwie...
----
nowy minister gospodarki morskiej nie jest przypadkiem ze Szczecina?? tak czy siak troche mlody jest....narodowiec pisal, ze elpeerze nie ma karierowiczow...hmm....




Widze wartościowy głos w dyskusji więc tez cos napisze. Oczywiście z wieksza cześcia twojej wypowiedzi się zgadzam ( chyba jak zwykle zreszta ). Jestem takiego samego zdania ze samoobrona się skompromituje; Lepper niema zdnych kompetencji do pełnienia odpowiedzialności za tak wazny resort - jak wiadomo jestem poglądów narodowych, ale musze przyznac że jedynym dobrym ministrem rolnictwa był Wojciech Olejniczak z SLD. Kolejna rzecz to resort edukacji - tutaj takze się zgadzam z Tobą; Roman Giertych będzie probował w jak nalepszy sposob pokazać się na tym stanowisku od strony kompetencji i uwazam że jeszcze wiele razy pozytywnie nas zaskoczy, natomiast uwazam za panikarstwo zdanie ze moze wprowadzić religie jako przedmiot obowiązkowy; z pewnością wielu ludzi bedzie wolalo Giertycha na tym stanowisku niż te wczesniejsze "lewactwo" ktore władało tym resortem. I ostatnia sprawa to nowy minister Rafał Wiechecki - najmłodszy w historii II i III RP, Avelyn popatrz na kompetencje tej młodej osoby - klik - życiorys nadal bede uważał że nie ma tam karierowiczów - przecież on sam sobie tego ministra nienaskrobał, to jego kompetencje zadecydowały o tym.




Wykształcenie i kompetencje nie zawsze się przekładają na dobrą pracę.
Ale jestem zdania, że w Polsce w polityce trzeba dawać szanse młodym(niezależnie która to partia) bo mogą wnieśc powiew świerzości którego brakuje większości polityków prawej i lewej strony wychowywanym w czasach PRL.
Nieprzypadkowo nawet Narodowiec uważa, że Olejniczak był niezłym ministrem i myślę, że i Wiechecki ma szanse nawet u opozycji zyskać uznanie.
Poczekamy zobaczym.

Piskorski Mateusz jest ze Szczecina ale wątpie by był to powód do dumy...
http://www.sejm.gov.pl/poslowie/posel5/294.htm


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 21:29

  avelyn napisał:  

  Cytat:  
Daje do myslenia komentarz Marcinkiewicza po pierwszych obradach rzadu jak po zadanym pytaniu kopnal w puszke na ulicy, usmiechnal sie glupio i powiedzial "jestem optymista jak zawsze" z duza doza ironii..


to sie nadaje po prostu do majewskiego :)



Nieprzypadkowo Kaziu gosci tam bardzo czesto (i to nie tylko w rozmowach w tloku).

Tak poza tym to Jarek Kaczynski tez nie jest zadowolony z nowych ministrow... kto w takim razie podjal decyzje? Czyby Lechu tym wszystkim sterowal?


Obrazek gif wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2006 20:10

  śmielaq89 napisał:  
No to teraz to dopiero będzie bajzel... dobrało się trzech i będą kurna rządzić.. eh.. Lepper jaki minister rolnictwa jakoś ujdzie ale Romek jako minister edukacji... przecież on się nie nadaje.. tylko czekać jak religia będzie obowiązkowym przedmiotem na maturze :P a ojciec dyrektor będzie jedynym głosem moralnym...
I niech mi nikt nie pieprzy że chodzi im o dobro Polski... po tym jak zobaczyłem jak sie "biją" o stołki to straciłem wszelką nadzieje.. Giertych najpierw opluwa Kaczyńskich a potem jak wyczuwa posadkę to wszystko jest ok... podobnie jak Lepper... eh sama obłuda...
Pozsostaje mieć nadzieje że szybko się pokłócą i koalicja sie rozsypie... a jak nie to trzeba czekać do 2009 i patrzeć jak Polska staje się coraz bardziej dziwniejszym krajem...



Ej , moim zdaniem to co do Giertycha na stanowisku ministra edukacji to dajmy mu szanse , dzisaj akurat mądrze mówił w ,,Dzień Dobry tvn''.Nie popieram jego partii ale też nie mam jakiejs szczególnej do niego antypatii.Aha no i fakt faktem , że Giertych opluwal Kaczyńskich , ale kto ich nie opluwał??? Dajmy mu jak sam powidzial 100 dni i zobaczymy co zrobi chociaz jak wiadomo jest to dosc malo czasu.I smutne jest to , że chcialbys aby koalicja sie rozpadala , chyba to jest lepsze niz rzad mniejszosciowy albo koalicja z PO o ktorym juz sie nie wypowiadam , bo szkoda slow.(oczywiscie to jest tylko moje zdanie).Pożyjemy , zobaczymy.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2006 20:37

  pchela napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
No to teraz to dopiero będzie bajzel... dobrało się trzech i będą kurna rządzić.. eh.. Lepper jaki minister rolnictwa jakoś ujdzie ale Romek jako minister edukacji... przecież on się nie nadaje.. tylko czekać jak religia będzie obowiązkowym przedmiotem na maturze :P a ojciec dyrektor będzie jedynym głosem moralnym...
I niech mi nikt nie pieprzy że chodzi im o dobro Polski... po tym jak zobaczyłem jak sie "biją" o stołki to straciłem wszelką nadzieje.. Giertych najpierw opluwa Kaczyńskich a potem jak wyczuwa posadkę to wszystko jest ok... podobnie jak Lepper... eh sama obłuda...
Pozsostaje mieć nadzieje że szybko się pokłócą i koalicja sie rozsypie... a jak nie to trzeba czekać do 2009 i patrzeć jak Polska staje się coraz bardziej dziwniejszym krajem...



Ej , moim zdaniem to co do Giertycha na stanowisku ministra edukacji to dajmy mu szanse , dzisaj akurat mądrze mówił w ,,Dzień Dobry tvn''.Nie popieram jego partii ale też nie mam jakiejs szczególnej do niego antypatii.Aha no i fakt faktem , że Giertych opluwal Kaczyńskich , ale kto ich nie opluwał??? Dajmy mu jak sam powidzial 100 dni i zobaczymy co zrobi chociaz jak wiadomo jest to dosc malo czasu.I smutne jest to , że chcialbys aby koalicja sie rozpadala , chyba to jest lepsze niz rzad mniejszosciowy albo koalicja z PO o ktorym juz sie nie wypowiadam , bo szkoda slow.(oczywiscie to jest tylko moje zdanie).Pożyjemy , zobaczymy.



Spoko każdemu trzeba dać szanse ale moim zdaniem obsadzenie tego stanowisko tą osobą jest wielkim błędem... Jemu nie chodziło o to stanowisko tylko o to by być w rządzie... bo kompletnie z tym resortem nie jest związany... Sam mi przyznajesz racje i dziwne, że nie widzisz w tym nic złego.. najpierw wrogowie a nagle wielcy koalicjanci.. ja dalej widze w tym wyłącznie obłude... Może dla Ciebie to jest smutne ale nie dla mnie.. rząd większościowy - zgoda ale nie z tymi ludźmi... lepsze to jest jakby tego rządu w ogóle nie było... chociaż u nas to tak zawsze było i zawsze będzie...więc możemy się tu kłócić do usranej śmierci... ;]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
KaSZuB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2006 22:57
Według mnie to znowu marginelizuje się dwie rzeczy :sport i edukacje tworząc z nich jedno ministerstwo zamiast dwóch...I widać nie wszystkim podoba się Giertych na stanowisku przez niego zajmowanym(patrz manifestacja w Warszawie...) Ale zobaczymy za jakiś czas co z tego wszystkiego wyjdzie...


"Gdyby kózka nie skakała, to by smutne zycie miala"
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2006 23:45
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:52 [1 raz(y)]


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 00:22

  śmielaq89 napisał:  

Spoko każdemu trzeba dać szanse ale moim zdaniem obsadzenie tego stanowisko tą osobą jest wielkim błędem... Jemu nie chodziło o to stanowisko tylko o to by być w rządzie... bo kompletnie z tym resortem nie jest związany... Sam mi przyznajesz racje i dziwne, że nie widzisz w tym nic złego..



No chyba trochę się pomyliłeś ... Bo kto będzie lepszym szefem MENu jak nie były nauczyciel historii?! Zanim coś chlapniesz następnym razem to trochę pomyśl, coś się dowiedz . :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 01:06

  narodowiec napisał:  
Niewszystkim tzn komu?? Tym lewakom z federacji anarchistycznej ktorzy protestowali w imieniu wszystkich uczniow. No ok a jesli ja wyjde z dzialazami Młodziezy Wszechpolskiej badz czlonkami KoLibra to tez bede mowil ze to w imieniu calej uczacej sie mlodziezy - przeciez to nonsens.


dokladnie, ledwo sto niekochanych dzieci wyszlo na ulice i juz wielki protest...
troche okreslenie "tym lewakom z FA" kluje mnie w oczy bo wielu ludzi lewicowo usbosobionych ma dosyc zle zdanie o bandzie anarchsitycznych kretynow :D
orientuje sie kots moze czy KoLiber dziala w Szczecinie? bo nie powiem dosyc blisko mi do ich pogladow....
jak zwykle cale media od razu kazde posuniecie rzadu krytykuja, to jest kurna farsa, groteska, nic nie robia- zle, cos robia- zle.
jedynym plusem calego zamieszania w polskiej polityce jest to, ze sie nie biora za gospodarke, a ona sobie radzi coraz lepiej, aczkolwiek dzieki madrym posunieciom ministrow zmniejszajacym bariery wzrost bylby pewnie wiekszy :/
ehh zmeczony jestem juz ta cala polityka :D
dzisiaj na dodatek buraku z le monde krzyczaly, ze na Polske trzeba nalozyc sankcje :D:D, ludzie to maja fantazje :) a zabojady to chyba powinni byc ostatnimi ktorzy krytykuja inne panstwa, skoro na wlasnym podworku sobie nie moga poradzic (masa imigrantow, strajki paralizujce kraj, niezadowolenie spoelczenstwa, burdy na ulicach....)
----
nie wiem czy o tym pisalem, ale bardzo podoba mi sie stanowisko radka sikorskiego, moze niezbyt dyplomatyczne i stwarzajace wiecje problemow niz dobrych rozwiazan, ale dla mnie zawsze honor i bronienie idealow bylo wazniejsze od materialnych korzysci.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 09:34
Te ledwo sto niekochanych dzieci to dopiero poczatek. Prosze oto dowod:

Marsz na sejm! We wtorek 9 maja 2006 o godz. 12.00 studencki marsz
antyrządowy. Zbiórka godz. 12.00 przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego!
Protest studentów wobec wyboru Romana Giertycha na ministra edukacji --
nie można pozwolić, aby o polskim szkolnictwie decydowała osoba
całkowicie pozbawiona doświadczenia pedagogicznego i kwalifikacji do ww.
stanowiska. "Roman Giertych poprosił media o powstrzymanie się na sto
dni od oceny jego pracy."-co wyraźnie wskazuje, że nowy minister nie ma
nawet wstępnego programu działania.Data marszu, przygotowywanego od
kilku miesięcy, została wyznaczona natychmiast po wyborze nowego
ministra --prośba o informowanie znajomych, konieczna jest
natychmiastowa reakcja! Przyjdź! Albo pozwól innym decydować o poziomie
polskiej edukacji -- złe decyzje dotyczyć będą też Ciebie!


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 15:00
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:52 [1 raz(y)]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 16:16

  narodowiec napisał:  

  Jay-J napisał:  
Te ledwo sto niekochanych dzieci to dopiero poczatek. Prosze oto dowod:

Marsz na sejm! We wtorek 9 maja 2006 o godz. 12.00 studencki marsz
antyrządowy. Zbiórka godz. 12.00 przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego!
Protest studentów wobec wyboru Romana Giertycha na ministra edukacji --
nie można pozwolić, aby o polskim szkolnictwie decydowała osoba
całkowicie pozbawiona doświadczenia pedagogicznego i kwalifikacji do ww.
stanowiska. "Roman Giertych poprosił media o powstrzymanie się na sto
dni od oceny jego pracy."-co wyraźnie wskazuje, że nowy minister nie ma
nawet wstępnego programu działania.Data marszu, przygotowywanego od
kilku miesięcy, została wyznaczona natychmiast po wyborze nowego
ministra --prośba o informowanie znajomych, konieczna jest
natychmiastowa reakcja! Przyjdź! Albo pozwól innym decydować o poziomie
polskiej edukacji -- złe decyzje dotyczyć będą też Ciebie!




Rozumiem że to jest jakiś długi cytat tak?? Zresztą nieważne. Ja oglądałem wywiad z Giertychem i wstepny program już ma. Żałosne są te protesty uczniów, ale na pocieszenie zostaje fakt że tak samo jak do tego protestu przyczynila sie federacja anarchistyczna tak samo pewnie do protestu studentow sie przyczyni. Ja jako student sobie nie zycze zeby FA protetsowalo w moim imieniu, niech protestuja tylko i wyłącznie w swoim. Dodam jeszcze ze argumanty przedstawiane przez FA były irracjonalne i infantylne - Giertycha wyzwano od faszystów i innych ekstremistów. Ja bym zdelegalizował FA - powiem to oficialnie bo już mnie to wkurza - w mojej szkole członkowie tej organizacji rozprowadzali narkotyki, może czas za nich się wziąć, po zatym co roku widze jak dewastuja swoimi vlepkami tramwaje i autobusy, przed kazdymi wyborami niszcza sciany elewacji zabytkowych budynkow ( tak jak ratusz ) wypisujac antywyborczze hasła - co to kur** ma być są bezkarni i jeszcze wychodza na ulice - ja rozumiem wolność słowa i taka powinna być, tylko ze tutaj z tą organizacja ktora jest pasożytem społeczeństwa powinno sie cos zrobić.




Ktoś napisał, że połączyli znowu Sport i Edukację...bzdura Ministerstwo Sportu zostało a Giertych został tylko ministrem edukacji.
Co do protestu niektórych studentów...no cóż Giertych nie jest "ich" ministrem bo przecież powstało nowe ministerstwo zajmujące się edukacją wyższą którym kieruje dotychczasowy minister edukacji.
Nie jestem fanem Giertycha i zapewne nigdy nie będe ale te protesty to trochę głupota. Żeby móc krytykować Giertycha jako ministra trzeba poczekać, aż zacznie coś robić...póki co jest ministrem dwa-trzy dni ciekawe kto mógłby przez ten czas cokolwiek zrobić.


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 17:15

  GraC napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

Spoko każdemu trzeba dać szanse ale moim zdaniem obsadzenie tego stanowisko tą osobą jest wielkim błędem... Jemu nie chodziło o to stanowisko tylko o to by być w rządzie... bo kompletnie z tym resortem nie jest związany... Sam mi przyznajesz racje i dziwne, że nie widzisz w tym nic złego..



No chyba trochę się pomyliłeś ... Bo kto będzie lepszym szefem MENu jak nie były nauczyciel historii?! Zanim coś chlapniesz następnym razem to trochę pomyśl, coś się dowiedz . :)



O ile mi wiadomo Giertych jest nauaczycielem wyłącznie z zawodu (ukończył wydział historii w Poznaniu) a czym się zajmuje kazdy wie.. nie wiem moze sie myle ale jego biografi na pamięć nie znam bo wątpliwa to dla mnie atrakcja.. I co myślisz, ze sam fakt, iż ktoś był nauczycielem wszystko załatwia...wiele jest takich osób. Ty następnym razem zanim coś napiszesz do mnie najpierw przecytaj dokładnie wypowiedź... jakoś nie widziałem Giertycha nigdy w MENie, komisji edukacji, o nauce też rzadko mówił... Przeglądając na szybko biografie jego poprzeników (oczywiście nie wszystkich...) ni jak mi nie pasuje do tego grona... Ja swojego zdania nie zmienie. Dla mnie ktoś o takich poglądach i zerwoym doświadczeniu w tym resorcie nie jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

Spokojnie, przed napisaniem czegoś myśle bo wyznaje zasade, że jak nie mam w jakimś temacie czegoś mądrego do powiedzenia to się nie odzywam... :]

btw. nasz nowy minister od morza:
Obrazek jpg wstawiony na forum
jak nie widać, to są to barwy Widzewa Łódź :P Myślałem, że ciut więcej jest związany ze Szczecinem :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2006 18:56
ojj widac, ze Dziennik ma tego samego wydawce co fakt, to zdjecie to tania sensacja. jsetem ciekaw co jest pod zdjeciem napisane. oczywiscie przez umieszczenie tego na pierwszej stronie juz z samego poczatku przekreslaja nowego, mlodego ministra, ktoremu chyba nalezaloby dac szanse?
przedstawiono go jako chuligana i jakiegos porąbanca :) nei podoba mi sie to, bo przeciez raczej kazdy z nas ma jakies betonowe foty z czasow licealnych i studenckich, a grzebanie w przeszlosci budzi moj niesmak....
---
tak sie pytam ludzi i mowia mi ze w sobotnim wydaniu nie ma takiej dolnej czesci okladki :D:D:

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 7 maja 2006, 20:37 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 10/05/2006 13:13
Witam!
dostałem niedawno taką oto wiadomość:

W sobote, 13 maja o g.12.00 rozpocznie się w Szczecinie na Pl.Lotników, pod pomnikiem Colleoniego marsz protestu przeciwko obecności A.Leppera i R.Giertycha w rządzie RP. Okolo 12.15 wyruszymy pod Urząd Wojewódzki, gdzie będziemy poprzez głośny protest wyrażać nasze niezadowolenie. Całość powinna zakończyć się około 13.00-13.30. Prawdopodobnie będziemy mieli kilka transparentów, jednak zachecam do przygotowanie własnych np. metodą karton+farba+flamaster (Lepper musi odejść, Lepiej nie Lepper itp. Marsz nie jest organizowany przez żadną partię czy inną organizację polityczną. Marsz jest wyrazem społecznego protestu i jest organizowany przez obywateli. Osoby zainteresowane organizacją marszu zapraszam w środę o g.15.30 do Piwnicy Kany. Bardzo Was proszę o wysłanie tej informacji do jak największej liczby Waszych przyjaciół i znajomych, którzy mogą być zainteresowani udziałem w marszu. Zwracam się również z prośbą o umieszczenie przez kilka najbliższych dni w waszych opisach w komunikatorach (tlen,gg) informacji: Marsz przeciw Lepperowi i Giertychowi-sobota 13 maj g.12 Pl.Lotnikow Wasz udział ma ogromne znaczenie!Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam, Sebastian Napieraj kontakt:502-473-567 [email protected]



Ja będę na pewno
was również gorąco zapraszam !!!

pozdro


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni

*




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 10/05/2006 13:50

  JamroH MKS napisał:  
Witam!
dostałem niedawno taką oto wiadomość:

W sobote, 13 maja o g.12.00 rozpocznie się w Szczecinie na Pl.Lotników, pod pomnikiem Colleoniego marsz protestu przeciwko obecności A.Leppera i R.Giertycha w rządzie RP. Okolo 12.15 wyruszymy pod Urząd Wojewódzki, gdzie będziemy poprzez głośny protest wyrażać nasze niezadowolenie. Całość powinna zakończyć się około 13.00-13.30. Prawdopodobnie będziemy mieli kilka transparentów, jednak zachecam do przygotowanie własnych np. metodą karton+farba+flamaster (Lepper musi odejść, Lepiej nie Lepper itp. Marsz nie jest organizowany przez żadną partię czy inną organizację polityczną. Marsz jest wyrazem społecznego protestu i jest organizowany przez obywateli. Osoby zainteresowane organizacją marszu zapraszam w środę o g.15.30 do Piwnicy Kany. Bardzo Was proszę o wysłanie tej informacji do jak największej liczby Waszych przyjaciół i znajomych, którzy mogą być zainteresowani udziałem w marszu. Zwracam się również z prośbą o umieszczenie przez kilka najbliższych dni w waszych opisach w komunikatorach (tlen,gg) informacji: Marsz przeciw Lepperowi i Giertychowi-sobota 13 maj g.12 Pl.Lotnikow Wasz udział ma ogromne znaczenie!Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam, Sebastian Napieraj kontakt:502-473-567 [email protected]




Ja będę na pewno
was również gorąco zapraszam !!!

pozdro



puknij sie czasem w glowe zanim coś napiszesz . . .


Obrazek jpg wstawiony na forum
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 10/05/2006 19:51
>>> GW <<<

nie rozumiem reakcji ludzi którzy są przeciw temu marszowi, czy też każa innym 'puknąć się w łeb'
to nie jest marsz przeciwko PiSowi na ktorego niektorzy głosowali i sie oburzaja

pewno w niektórych przypadkach sie myle wiec moze mnie niektorzy dobrzy ludzie oswieca czemu sa tak PRZECIW? w Wawie to zorganizowali a w Szczecinie to chyba mentalność mieszkańców przeszkadza..

ps.
Lepper do więzienia,
Giertych do widzenia..


Obrazek jpg wstawiony na forum
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: w sobotę Marsz sprzeciwu wobec Leppera i Giertycha w rządzie - 10/05/2006 20:22

  Mick napisał:  
>>> GW <<<

nie rozumiem reakcji ludzi którzy są przeciw temu marszowi, czy też każa innym 'puknąć się w łeb'
to nie jest marsz przeciwko PiSowi na ktorego niektorzy głosowali i sie oburzaja

pewno w niektórych przypadkach sie myle wiec moze mnie niektorzy dobrzy ludzie oswieca czemu sa tak PRZECIW? w Wawie to zorganizowali a w Szczecinie to chyba mentalność mieszkańców przeszkadza..

ps.
Lepper do więzienia,
Giertych do widzenia..



No widzisz Mick, zawsze się znajdą jacyś malkontenci.Łatwiej jest marudzić niż ruszyć swoje cztery litery i coś zrobić.
A co do samego marszu-oczywiste jest,że stołki dla Samoobrony i LPR są elementem gry politycznej.Nie znaczy to jednak,że mamy udawać,że wszystko jest cacy.W ogóle już sam LPR w sejmie jest już lekką porażką,ale jak się mówi:"jaki naród,taka władza", heh :(

no nic,może dzięki takim marszom ludzie zaczną myśleć przy urnach,bo sam Giertych jak się dopchał do koryta to już będzie siedział... :P


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005