Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 00:59
to teraz z innej strony- co przez te 100 dni rzad zrobil? nie liczac calkiem niezlej szopki :) jakby ladnie zmontowac material to mielibysmy zwyciezce berlinae :D:D


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6749 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 12:10

  seeedzik napisał:  
Powyzszy obrazek idealnie trafia w plan gry Kaczynskiego, cala wina leci na Marcinkiewcza ... jego bym nie osadzal, premier jest praktycznie nikim, ma ladnie wygladac, byc gdzie ma byc i przyjmowac do wiadomosci co zakomunikuje mu PiS, juz raz bylo cos podobnego, rzad Buzka, tyle ze samego Buzka ocenilbym ze 3 razy lepiej od Marcinkiewicza


To Bravo!!PO 100 dniach chcesz porównywać rząd Marcinkiewicza z Buzka...hehe.Radze troche poczekać na porównania rządów a i najpierw wgłebienia sie w rządy innych...


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 12:41

  RaGall napisał:  

  seeedzik napisał:  
Powyzszy obrazek idealnie trafia w plan gry Kaczynskiego, cala wina leci na Marcinkiewcza ... jego bym nie osadzal, premier jest praktycznie nikim, ma ladnie wygladac, byc gdzie ma byc i przyjmowac do wiadomosci co zakomunikuje mu PiS, juz raz bylo cos podobnego, rzad Buzka, tyle ze samego Buzka ocenilbym ze 3 razy lepiej od Marcinkiewicza


To Bravo!!PO 100 dniach chcesz porównywać rząd Marcinkiewicza z Buzka...hehe.Radze troche poczekać na porównania rządów a i najpierw wgłebienia sie w rządy innych...



jakbys czytal ze zrozumieniem skminilbys ze porownalem po 100 dniach to co widac po 100 dniach, calych nie oceniam, jako calosc porownalem Marcinkiewicza do Buzka jako ludzi, a czekac ?? hmm jedyne czego moge sie spodziewac to ze ten rzad nigdy w zyciu nie wytrzyma 4 lat


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 13:37

  seeedzik napisał:  
hmm jedyne czego moge sie spodziewac to ze ten rzad nigdy w zyciu nie wytrzyma 4 lat



Obyś miał rację


Dziękuję :)
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6749 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 14:50

  seeedzik napisał:  

  RaGall napisał:  

  seeedzik napisał:  
Powyzszy obrazek idealnie trafia w plan gry Kaczynskiego, cala wina leci na Marcinkiewcza ... jego bym nie osadzal, premier jest praktycznie nikim, ma ladnie wygladac, byc gdzie ma byc i przyjmowac do wiadomosci co zakomunikuje mu PiS, juz raz bylo cos podobnego, rzad Buzka, tyle ze samego Buzka ocenilbym ze 3 razy lepiej od Marcinkiewicza


To Bravo!!PO 100 dniach chcesz porównywać rząd Marcinkiewicza z Buzka...hehe.Radze troche poczekać na porównania rządów a i najpierw wgłebienia sie w rządy innych...



jakbys czytal ze zrozumieniem skminilbys ze porownalem po 100 dniach to co widac po 100 dniach, calych nie oceniam, jako calosc porownalem Marcinkiewicza do Buzka jako ludzi, a czekac ?? hmm jedyne czego moge sie spodziewac to ze ten rzad nigdy w zyciu nie wytrzyma 4 lat


Tak oczywiście masz racje...tyle że ja mam nadzieje że ten rząd zrobi to czego niezrobił wspaniały rząd Buzka(przypomne że od jego rządów zaczeły sie wielkie przekrety w społkach i ta wspaniała prywatyzacja)czyli zniszczy ten układ który blokuje zwykłym uczciwym mądrym wykształconym ludziom .sie wybić.Prosty przykład:Aplikacje prawnicze:
Mój kumpel 3 razy próbował zdawać na aplikacje prawniczą ale zawsze było to samo czyli zdawali ci(najwieksze tłoki na roku) których starsi albo znajomi są prawnikami i maja wtyki w radzie adwokatów która wybierała kto i ile prawników otrzyma aplikacje.PiS to zmienił i dokładnie pamietam jak wszyscy adwokaci krzyczeli ze to złe i zaniży poziom prawników.I to był przykład UKŁADU i miejsca bardzo wielu przekrętów.
Każdy ma własne zdanie i na tym polega demokracja słowa ale trzeba dostrzegać rzeczy ważne i o nich mówić a nie przykrywać to jakimiś małymi pionkami i mówić że jest OK.

Ostatnio edytowany przez: RaGall, 19 lutego 2006, 14:55 [1 raz(y)]


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/02/2006 15:24

  RaGall napisał:  


Tak oczywiście masz racje...tyle że ja mam nadzieje że ten rząd zrobi to czego niezrobił wspaniały rząd Buzka(przypomne że od jego rządów zaczeły sie wielkie przekrety w społkach i ta wspaniała prywatyzacja)czyli zniszczy ten układ który blokuje zwykłym uczciwym mądrym wykształconym ludziom .sie wybić.Prosty przykład:Aplikacje prawnicze:
Mój kumpel 3 razy próbował zdawać na aplikacje prawniczą ale zawsze było to samo czyli zdawali ci(najwieksze tłoki na roku) których starsi albo znajomi są prawnikami i maja wtyki w radzie adwokatów która wybierała kto i ile prawników otrzyma aplikacje.PiS to zmienił i dokładnie pamietam jak wszyscy adwokaci krzyczeli ze to złe i zaniży poziom prawników.I to był przykład UKŁADU i miejsca bardzo wielu przekrętów.
Każdy ma własne zdanie i na tym polega demokracja słowa ale trzeba dostrzegać rzeczy ważne i o nich mówić a nie przykrywać to jakimiś małymi pionkami i mówić że jest OK.



przyklad z radami adwokackimi to bardzo dobry przyklad kolesiostwa i ukladow jakie mamy w kraju, ja nigdzie nie pisalem ze to zle ze PiS sie za nich zabral, to bardzo dobrze, jak dla mnie to PiS jest wlasnie jak najbardziej odpowiednia partia do zrobienia z tym porzadku, w PiS wiekszosc to uczciwi ludzie, patrioci ktorym lezy na sercu dobro rodakow, tylko czy rozbiciem kolesiostwa naprawimy Polske ?? jak dla mnie nie ma na to szans, w sferze gospodarczej PiS lezy na lopatkach, nie ma pojecia co zrobic, za duzo pomocy socjalnej, zwiekszanie kasy dla kancelarii, te nieszczesne 20 mln na kosciol, to nie jest sposob na naprawienie gospodarki kraju, sama uczciwosc i wyleczenie ludzi z lapowkarstwa i kolesiostwa nie wystarczy, PiS przedstawial plan reformy podatkowej po czym ministrem finasow zostaje Gilowska ?? gdzie tu logika ?? przecierz to ona wymyslila wprowadzenie liniowego podatku, zreszta ona za dlugo tam nie wytrzyma i sadze ze sama odjedzie bo w PiS nie pozwola jej na za duze ciecia w sferach pomocy socjalnej, niezniszczalnych zapomog i dotacji (gornicy, kolejarze, rolnicy) PiS bedzie sie bal ich jak ognia bo momentalnie runie im poparcie no i jak robic reforme gospodarcza majac za koalicjantow LPR i Samoobrone ... nie da sie ... (wogole naprawy moralnej z LPR i Samoobrona tez nie widze kolorowo)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
kamyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni




Odp: Topic o polityce? - 20/02/2006 13:05
Tak na poprawe humoru:

Obrazek jpg wstawiony na forum


krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Topic o polityce? - 20/02/2006 13:28
Chepperowi ładnie w blond włosach Afro


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Topic o polityce? - 20/02/2006 19:15

  avelyn napisał:  
to teraz z innej strony- co przez te 100 dni rzad zrobil? nie liczac calkiem niezlej szopki :) jakby ladnie zmontowac material to mielibysmy zwyciezce berlinae :D:D



No,no nie podniecaj się za bardzo , bo głównymi aktorami tej szopki byli politycy PO.Aha i co wyście się uczepil tych 100 dni , że to symboliczna liczba hehe.Żaden rząd na świecie w 100 dni raczej nic wielkiego nie osiągnął.A jakoś MArcinkiewicz dobrze negocjował w Brukseli i dosyć dobre warunki ustanowił.Tyle
ps:Jay ty napisales , że ja nie podałem żadnych konretów hmmmmm? To dziwnie czytasz...

Ostatnio edytowany przez: pchela, 21 lutego 2006, 19:09 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/03/2006 18:00
co do polityki wczoraj byla konferencja prasowa tuska w szczecinie i zaczeli gadac o pilce tusk mowi ze kibicuje lechii itd. ze swieta trojca slask wiselka lechia gdansk sie lubia itd. a posel nitras (nitras.pl)z po , z naszego miasta mowi ze Pogoń sie tez tak lubi z Legia i walbrzychem hehhehe widac jest "kumaty" :) a w linkach na swojej stronie ma adres jednej ze stron Pogońi nie tej oficjalnej :) posel nitras powinien chyba dostac szalik od kibicow kibola nr 1 za znajomosc tematyki kibicowskiej


elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/03/2006 10:38
Federacja Rosyjska nie uznaje zbrodni w Katyniu jako formy represji politycznej na Polakach. Wniosek jest taki, że w dalszym ciągu istnieje w Rosji silny wpływ byłego KGB, które to skrupulatnie oczyszcza wszystkie zbrodnie komunizmu dokonane w czasach stalinowskich. Nie wróży to dobrych stosunków z Rosją w najbliższych latach, pomimo rzekomego "ocieplenia" między naszymi krajami.


Obrazek jpg wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/03/2006 16:32
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:54 [1 raz(y)]


elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/03/2006 16:47

  narodowiec napisał:  
Nareszczcie ktos sie wziął za te kontrowersyjne wypowiedzi Kazimiery Szczuki pod adresem Madzi Buczek

Kazimiera Szczuka przed KRRiT



Ja bym za to ograniczył jej wolność, która miałaby polegać na przepracowaniu iluś tam godzin w domu z niepełnosprawnymi dziećmi i jednocześnie p. Kazimiera Sz. powinna wpłacić pokaźną kwotę pieniężną na ten dom.


Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Topic o polityce? - 07/03/2006 19:27

  elo napisał:  
Federacja Rosyjska nie uznaje zbrodni w Katyniu jako formy represji politycznej na Polakach. Wniosek jest taki, że w dalszym ciągu istnieje w Rosji silny wpływ byłego KGB, kti.



no trudno zeby bylo inaczej skolo prezydentem jest byly czlonek kgb :D:D:

w sumie to ju zpowinnismy przestac sie podniecac kolejnymi akcjami rosji, wiadomo jest, ze oni nigdy nie pojda na ustepstwa ani nie przyznaja sie do bledu.


  Cytat:  
Nareszczcie ktos sie wziął za te kontrowersyjne wypowiedzi Kazimiery Szczuki pod adresem Madzi Buczek

Kazimiera Szczuka przed KRRiT


ojj nagle staliscie sie tacy humanitarni, mozna was nazwac wrecz humanistami XXI wieku. a "nasz dziennik" to przeciez nalezy do tych wolnych mediow i wcale nie jest jednostronne...i zapomnialbym: nigdy nikogo nie oczernili...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7952 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 07/03/2006 19:57

  narodowiec napisał:  
Nareszczcie ktos sie wziął za te kontrowersyjne wypowiedzi Kazimiery Szczuki pod adresem Madzi Buczek

Kazimiera Szczuka przed KRRiT




Moim zdaniem to tylko pokazuje w jakim kraju teraz żyjemy...ciekawe czy byłoby tak głośno jakby mówiła o kimś nie z radia Maryja, bo bardzo wątpię...jeszcze jakiś rok i wogóle zostaną nam tylko media Rydzyka...


Dziękuję :)
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6956 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/03/2006 12:28

  narodowiec napisał:  
Nareszczcie ktos sie wziął za te kontrowersyjne wypowiedzi Kazimiery Szczuki pod adresem Madzi Buczek

Kazimiera Szczuka przed KRRiT



Od tego powinny byc sady a nie KRRiT. Poczula sie obrazona, to niech pozwie Szczuke za naruszenie dobr osobistych i zazada nawiazki na cel spoleczny. KRRiT dzis nie rozni sie niczym od organow cenzury PRL. Takie Panstwo funduja nam Kaczynscy.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/03/2006 14:15

  Tony Montana napisał:  
Od tego powinny byc sady a nie KRRiT. Poczula sie obrazona, to niech pozwie Szczuke za naruszenie dobr osobistych i zazada nawiazki na cel spoleczny. KRRiT dzis nie rozni sie niczym od organow cenzury PRL. Takie Panstwo funduja nam Kaczynscy.



Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji bada sprawę, pod kątem tego, czy nie została złamana ustawa o radiofonii i telewizji, a naruszenie jest tutaj oczywiste ponieważ to że mamy wolność słowa, nie znaczy że można kogoś bezkarnie, publicznie obrażać. Sądy natomiast rozpatrują sprawy pod kątem kodeksu karnego, przekonał się ostatnio o tym Jerzy Urban kiedy to obraził publicznie Jana PawłaII i musi zapłacić 20 tyś. grzywny.


Obrazek jpg wstawiony na forum
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/03/2006 14:50

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  


Jak sam napisales Swiątynie tą buduje sie od ponad 300 lat. Wg umowy wieksza czesc z tych 20mln zostalo przeznaczone na budowe muzeum. Dla mnie jako katolika ( a katolicy to 94% narodu) przyznanie takiej kwoty na ogolna chrystianizacje spoleczenstwa jest na miejscu. Religia w naszym panstwie odegrala szczegolna role. Ma to przeciwstawiac sie powolnym procesom laicyzacji panstwa. Pieniadze na rekultywacje jeziora Sobinskiego jednak sie znalazly, dotacja dla Uniwersytetu takze. Bojdajze z funduszy unijnych.



jak dla mnie to mozna bylo zdecydowanie lepiej wykorzystac te 20 mln niz oddac na budowe muzeum, a jesli na te pozostale cele znalazly sie pieniadze z unii to znaczy ze mozna bylo te 20 mln wykorzystac, pierwszy lepszy przyklad, dac na "Pajacyka" nie jestesmy tak bogatym panstwem zeby rzucac 20 mln na budowe kolejnego muzeum (i to jeszcze w Warszawie, malo ich tam ??)


  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  


Piszesz argument, a na koncu sam sobie zaprzeczasz i przyznajesz tym dzialaniom racje. Obecnie parenascie agentur, instytucji osobno walczy z korupcja. CBA to nic innego jak polaczenie tych organow ( idzie za tym oszczednosc) i powiekszenie kompetencji.



przeznaczenie same w sobie CBA jest dobre, ale mozliwosci jakie stwarza do naduzyc mnie martwia, i jakos nie mam w sobie tyle wiary w ludzi zeby moc uwierzyc ze tego nie wykorzystaja




  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  



Nie napisales na co zostaly przeznaczone te dotacje. Dowiedz sie na co, a potem komentuj. Zaznacze, ze na pewno nie na biurokracje i wafelki.




Na cokolwiek nie bylyby przeznaczone, to nie jest model "taniego" panstwa, aczkolwiek z checia dowiedzialbym sie na co ?? i czy zostaly czy zostana przeznaczone, bo to jednak tez spora roznica



  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  


A byly premier Leszek Miller zna angielski? Mam tu wrzucic pewne nagranie .mp3? Minister jest po to aby siedzial w kraju, do Brukseli wyslal caly sztab negocjatorow efekty ich pracy jeszcze poznamy.




PiS mialo wprowadzac nowa jakosc, i nie wiem czemu wyciagasz to co bylo, mialo byc n owe a jest po staremu, chyba nie o to chodzi, zreszta PiS to narazie wiele mowi o przeszlosci o rozliczeniach, jak dla mnie to w ten sposob nie bedzie lepiej w przyszlosci, a Jurgiel to jeszcze zaufany z czasow PC i tzw. kolesiostwo samo mi jakos przyszlo do glowy, moze nie slusznie ale jakos jego dzialania nie przekonuja mnie do zmiany zdania, sztab negocjatorow do Brukseli ?? jesli jest spotkanie ministrow rolnictwa to wiadomo ze takiego nizszego ranga bedzie sie traktowac zgodnie z jego ranga, czyli gorzej



  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

A becikowe jest zle? To pierwszy krok ku temu, aby zwiekszyl sie wskaznik urodzen i przeciwstawic sie starzeniu spoleczenstwu. Mozna polemizowac czy dobra jest forma, ale jak widze komentarze swierzych mam, to odnosze wrazenie ze i 1 000euro nie zadowoliloby ich. Nie od razu Rzym zbudowano.


zwiekszanie wskaznika urodzen, oczywiscie ze tak bo skonczymy jak niemcy, ale te 1000 zl to bedzie raczej lep na mlode matki ktore nie bardzo maja pomysl jak potem takie dzieciaki utrzymac i wychowac, no chyba ze licza na dalsza pomoc panstwa w tej sprawie ...




  Cytat:  
czy wpychania ludzi do KRRiT nie bede wspominal, to wszystko sklania mnie do tego ze z tego to juz nic nie bedzie, a obietnice mieli takie fajne



  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

Ja bym to nazwal czyszczenie KRRiT od agentow i innych popaprancow.


hmm to ciekawe bo ten facet ktory sie dostal z rekomendacji Samoobrony (wylecialo mi nazwisko z glowy ale zapewne domyslasz sie o kogo chodzi) i poparciu PiS, to wlasnie zaufany Kwiatkowskiego, to jest czyszczenie z agentow i poparancow (kierowal gosciem jedynki za czasow Kwiatkowskiego, nie musze dodawac jak bardzo "upolityczniony" byl ten program) notabene kiedy nowym czlonkom rady zrobiono test na znajomosc mediow wypadl on najlepiej a najslabiej przewodniczaca z PiS (tez mi juz nazwisko z glowy wylecialo )

PS w wiekszosci kwestii i tak nie dojdziemy do porozumienia, gdyz jak zauwazyles sprawa jest mocna pogladowa :] pozdro


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6749 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/03/2006 14:51

  Tony Montana napisał:  

  narodowiec napisał:  
Nareszczcie ktos sie wziął za te kontrowersyjne wypowiedzi Kazimiery Szczuki pod adresem Madzi Buczek

Kazimiera Szczuka przed KRRiT



Od tego powinny byc sady a nie KRRiT. Poczula sie obrazona, to niech pozwie Szczuke za naruszenie dobr osobistych i zazada nawiazki na cel spoleczny. KRRiT dzis nie rozni sie niczym od organow cenzury PRL. Takie Panstwo funduja nam Kaczynscy.



To po co jest KRRiT..aby trzymać pion całej telewizji...wolność słowa to nie jest obrażanie kogoś innego...I czy żyłeś w PRL-e że porównujesz...


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/03/2006 12:48

  Cytat:  
Liga Polskich Rodzin chce postawić prezesa NBP Leszka Balcerowicza przed Trybunałem Stanu. Zdaniem LPR, Leszek Balcerowicz naruszył prawo i złamał złożoną przysięgę przy obejmowaniu urzędu

Szef LPR Roman Giertych powiedział, że chce, by wniosek o to został przegłosowany na następnym posiedzeniu Sejmu. Trybunał miałby wyjaśnić sprawę do końca kwietnia. Giertych dodał, że LPR chce, by Trybunał zakazał Leszkowi Balcerowiczowi pełnienia funkcji publicznych.

Sprawa dotyczy wczorajszego posiedzenia Komisji Nadzoru Bankowego w sprawie fuzji banków BPH i Pekao SA, której chce ich właściciel - włoski UniCredito. Z posiedzenia komisji na wniosek przedstawicieli UniCredito Leszek Balcerowicz wykluczył wiceministra finansów Cezarego Mecha. Włosi twierdzili, że Mech może być stronniczy. W tej sytuacji na obrady przybyła szefowa resortu, wicepremier Zyta Gilowska.

Giertych podkreślił, że jeszcze w czwartek będzie rozmawiał na temat poparcia dla tego wniosku z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i przewodniczącym Samoobrony Andrzejem Lepperem.

Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper poinformował w czwartek dziennikarzy, że jego klub poprze wniosek LPR o postawienia prezesa NBP Leszka Balcerowicza przed Trybunałem Stanu. - Oczywiście, że poprzemy wniosek, za całokształt działalności pana Balcerowicza - oświadczył Lepper.

- Balcerowicz przez wszystkie lata prowadził politykę finansową państwa i odpowiada za błędną politykę finansową - podkreślił Lepper. Jak dodał, "są podstawy, aby twierdzić, że Balcerowicz działa na szkodę Polski".

Zdaniem szefa Samoobrony, postawienie prezesa NBP przed Trybunał Stanu nie jest "żadnym zagrożeniem" dla współpracy Polski z innymi krajami, ani dla kontaktów z firmami zachodnimi.

- Balcerowicz nie jest jedynym autorytetem w Polsce, ani osobą, która gwarantuje spokój i stabilność, bo od tego jest rząd i parlament - ocenił.


nie wiem czy smiac sie czy plakac...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005