Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2012 17:17

  eJay napisał:  



Nie ma co. Chłopcy na poziomie :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/01/2012 23:42
...

opinia użytkownika została usunięta przez ACTA

Ostatnio edytowany przez: anathema, 21 stycznia 2012, 23:48 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 09:13
25.01 Wychodzimy na ulice! Szczecin przeciw ACTA

" Kibice Pogoni napewno nas wspomogą. Jak ktoś ma z nimi kontakt niech poinformuje o akcji"

Dodaje na życzenie.

Edit: Dla tych którzy nie mają fejsa:

  Cytat:  
dobra! koncepcja jest taka! spotykamy się o 18 pod urzędem wojewódzkim na wałach chrobrego, tam pikieta, przemówienia, czy inne pierdoły, po czym przejście dosłownie 500, 600m na plac solidarności, pod pomnik "Anioła Wolności"! tam dalsze przemowy, może jakiś symboliczny znicz dla naszej wolności. jakieś koncepcje, pomysły, to walić do mnie jak w dym! ja w poniedziałek idę do UM rejestrować pikietę! no i zapraszać ludzi do wydarzenia!

nawet jeśli urzędasy mi nie zarejestrują zgromadzenia w poniedziałek, to i tak mam plan B ;) ale o tym w poniedziałek, zatem nie martwcie się, protest będzie tak czy owak, jedynie jego forma zależy od decyzji urzędników ;)


Ostatnio edytowany przez: Owczarek, 22 stycznia 2012, 13:42 [1 raz(y)]


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6508 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 13:14
Sam się wybieram. Z tego co widzę dużo znajomych chce na to iść.
Gdzieś czytałem ze w rożnych miastach Polski już 36k osób zadeklarowało swój udział.


Amat victoria curam
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5813 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 14:19

  Cytat:  
"Trudno mówić tutaj o ataku hakerów, bo w żaden sposób żadna z zablokowanych stron, ich zawartość nie została naruszona. Nie było próby włamania się na serwery czy zmiany treści tych stron" - powiedział Graś w Radiu ZET.

"To zjawisko, które obserwujemy wynika z ogromnego zainteresowania tymi stronami i tematyką" - dodał



Jak można być tak tępym ? Biała flaga


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 14:24

  Karik napisał:  

  Cytat:  
"Trudno mówić tutaj o ataku hakerów, bo w żaden sposób żadna z zablokowanych stron, ich zawartość nie została naruszona. Nie było próby włamania się na serwery czy zmiany treści tych stron" - powiedział Graś w Radiu ZET.

"To zjawisko, które obserwujemy wynika z ogromnego zainteresowania tymi stronami i tematyką" - dodał



Jak można być tak tępym ? Biała flaga



To nie tępota, to już świat jak w książkach Orwella.


będę pamiętał.
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 14:27
To samo gadał w TVN 24. Popierdzielą głupoty że te ACTA jest dobre, że Polski rząd ma super zabezpieczenia a starsi ludzie i tak to łykną i cała nagonka pójdzie na nas. Cieszy mnie fakt, że w trudnych chwilach ten naród potrafi się zjednoczyć, bo co jak co, ale naruszenie prywatności w internecie, prawdopodobnie jedynym miejscu gdzie jeszcze można się wolno wypowiedzieć na swój temat jest przegięciem


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 14:46
http://www.facebook.com/events/280653448656301/
Nowe info w sprawie manifestacji:
"ZAŁOGA! garść info organizacyjnych - jutro idę spróbować zarejestrować manifę. Wiele osób napisało mi wiadomości, że ewentualny przemarsz powinien być nieco dłuższy, by ludzie na mieście nas zobaczyli. Dlatego jutro zaproponuję następującą trasę - Urząd Wojewódzki - Zygmunta Starego - Jana Matejki - Pl. Rodła - Al. Wyzwolenia - Pl. Żołnierza - Pl. Solidarności. Tak chyba będzie optymalnie ;] oczywiście zachęcam do robienia transparentów, ulotek, czegokolwiek, co zmusi zwykłych kowalskich na ulicy do zastanowienia się nad problemem. I nie bójcie się deszcze - raz na ruski rok można porządnie zmoknąć ;)"


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 16:39

  Karik napisał:  

  Cytat:  
"Trudno mówić tutaj o ataku hakerów, bo w żaden sposób żadna z zablokowanych stron, ich zawartość nie została naruszona. Nie było próby włamania się na serwery czy zmiany treści tych stron" - powiedział Graś w Radiu ZET.

"To zjawisko, które obserwujemy wynika z ogromnego zainteresowania tymi stronami i tematyką" - dodał



Jak można być tak tępym ? Biała flaga



To Polacy są tępi a nie graś. Połowa tego durnego społeczeństwa uwierzy w słowa rzecznika prasowego i będzie przekonana że nic wielkiego się nie stało. Potem znów w sondażach PEŁO dostanie 99,9% poparcia i wszyscy będą szczęśliwi bo przecież rząd dba o nasze bezpieczeństwo i żyje nam się lepiej!


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/01/2012 22:20
LINK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/01/2012 16:54

  Scarface napisał:  



Dawno mnie tu nie było. Kto jest autorem tego artykułu? Niech uzupełni swoją więdzę, bo piszę, że Tusk atakuje Węgry, a ostanio krytykowała go nawet GW, że powiedział, że będzie bronić Węgier, ale wracając do ACTA. Nie będę linkował:

24 listopada 2010 roku Parlament Europejski głosował nad rezolucją krytykującą tryb prac nad porozumieniem ACTA i określał warunki od których spełnienia Parlament uzależniał zatwierdzenie ACTA. Tak głosowali polscy europosłowie:

PRZECIW ACTA (Za rezolucją) głosowali tylko posłowie SLD i UP:

Lidia Joanna Geringer de Oedenberg, Bogusław Liberadzki, Wojciech Michał Olejniczak, Joanna Senyszyn, Marek Siwiec, Janusz Władysław Zemke, Adam Gierek

WSTRZYMALI SIĘ posłowie PO:

Rafał Trzaskowski, Lena Kolarska-Bobińska, Róża Thun

ZA ACTA (Przeciw rezolucji potępiającej tryb pracy nad ACTA) głosowali:

PiS:

Tadeusz Cymański, Marek Józef Gróbarczyk, Michał Tomasz Kamiński, Ryszard Antoni Legutko, Marek Henryk Migalski, Jacek Olgierd Kurski, Mirosław Piotrowski, Tomasz Piotr Poręba, Konrad Szymański, Zbigniew Ziobro

PO:

Małgorzata Handzlik, Jolanta Emilia Hibner, Danuta Maria Hübner, Danuta Jazłowiecka, Sidonia Elżbieta Jędrzejewska, Filip Kaczmarek, Jan Kozłowski, Krzysztof Lisek, Bogdan Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Olbrycht, Jacek Saryusz-Wolski, Joanna Katarzyna Skrzydlewska, Bogusław Sonik, Jarosław Leszek Wałęsa, Paweł Zalewski, Artur Zasada, Tadeusz Zwiefka

PSL :

Andrzej Grzyb, Jarosław Kalinowski, Czesław Adam Siekierski

NIE GŁOSOWALI (Nie wzięli udziału w głosowaniu, lub byli nieobecni na sali):

PiS:

Adam Bielan, Paweł Robert Kowal, Ryszard Czarnecki, Janusz Wojciechowski, Jacek Wołosowicz

PO:

Sławomir Witold Nitras, Elzbieta Katarzyna Łukacijewska, Piotr Borys, Jacek Protasiewicz, Jerzy Buzek

a dzisiaj ten sam Kurski, na mównicy że ACTA to zło... Politycy to sprzedajne dziwki...

i jeszcze jedno:

31 sierpnia posłowie na sejmowej komisji do spraw Unii Europejskiej zajmowali się umową ACTA. Stenogram jest pouczający, bo żaden z krzyczących dziś posłów nie zabrał głosu. A jeden – z PiS nawet umowę pochwalił.

Posłowie i ACTA. W sierpniu TAK, dziś szukają winnych

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 23 stycznia 2012, 17:27 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/01/2012 17:45
Tyle razy już pisałem tutaj, że PIS z PO potrafi się pięknie różnić w kwestiach nic nie znaczących jednak w principiach mają takie same poglądy.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/01/2012 20:42
To prawie jak Korwin , niby różni się z komuchami ale podobnie jak oni uważa że nie powinno dojść do procesu za stan wojenny lol


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/01/2012 12:44
dlatego rzekne. JEBAĆ POLITYKÓW

wszystkich...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 11:43
http://wiadomosci.wp.pl/title,Polski-europosel-dowiedzialem-sie-ze-glosowalem-za-ACTA,wid,14195107,wiadomosc.html?ticaid=1dcd4&_ticrsn=3

"Dzisiaj rano dowiedziałem się, że głosowałem za ACTA. Serio. I nie mam zamiaru się tego wypierać. Czy wiedziałem, za czym głosuję? Nie. Czy zawsze wiem, za czym głosuję? Rzadko. Czy inni posłowie i europosłowie wiedzą więcej? Nie" - napisał europoseł Marek Migalski na swoim blogu.

Migalski zdradza, że "mógłby coś ściemniać" na temat głosowania w Parlamencie Europejskim ws. ACTA, bo jest "na tyle inteligentny, że coś wiarygodnego by wymyślił". Jadnak jak pisze, "prawda jest inna". "W 90% przypadków posłowie i europosłowie nie mają pojęcia o tym, nad czym głosują. Dlaczego się tak dzieje? Bo ilość aktów prawnych jest tak duża, że normalny poseł nie jest w stanie zorientować się, o czym decyduje. Mamy do czynienia z zalewem ustaw, uchwał i rezolucji i nie ma szans, żeby jeden deputowany był w stanie zorientować się, co jest przedmiotem głosowania, w którym bierze udział" - wyjaśnia.

Europoseł opisuje również, jak odbywają się głosowania w praktyce. "Nad danym projektem pracuje, co najwyżej, jeden poseł danej grupy czy klubu (a i to raczej w czasie wolnym od politycznego knucia). Dlatego, kiedy ostatecznie projekt danej ustawy czy uchwały trafia na salę obrad i jest głosowany, 90% posłów danej partii czy frakcji politycznej patrzy na owego posła i glosuje tak, jak on wskaże (lub patrzy na listę do głosowania). Nie mając - co raz jeszcze podkreślam - bladego pojęcia za czym, bądź przeciwko czemu, się opowiada" - ujawnia Migalski.

Europoseł uważa, że ta sytuacja się nie zmieni. "No bo nie ma szans, żeby znać się na wszystkim"- tłumaczy.

"Oczywiście, są takie głosowania, kiedy to każdy jest zainteresowany (i kompetentny) do samodzielnego osądu rozstrzyganej sprawy - kwestie obyczajowe, aksjologiczne, etyczne itp. Wtedy nie wierzy się posłowi - sprawozdawcy, ale głosuje się tak, jak podpowiada nam to sumienie lub rozum. Ale - paradoksalnie - tego typu spraw jest w życiu polityka bardzo mało (większość głosowań odbywa się nad kwestiami technicznymi i brzmiącymi bardzo specjalistycznie - tak właśnie wydawało się, że jest w przypadku ACTA)" - pisze Migalski.

Szczery do bólu europoseł zezwala również na negatywne epitety pod adresem polityków. "Dlatego można nazywać nas nieukami i leniami, można wieszać na nas psy, można uznać nas za klasę zbędną". Dodaje przy tym, że "90% posłów w 90% przypadków nie ma najmniejszego pojęcia o tym, nad czym głosuj".

"To więcej mówi o współczesnej demokracji (która nie jest w stanie być kontrolowana przez wybrańców narodu), niż o nas - biednych legislatorach (którzy zasypywani są setkami aktów prawnych i tylko udają, że cokolwiek monitorują). Każdy z nas, polityków, jest w stanie wymyślić dziesiątki wytłumaczeń na swoje niemądre głosowania, ale prawda jest taka, jak o niej napisałem. Też mogłem z tego skorzystać, ale moja obecna sytuacja polityczna pozwala mi na to, żeby powiedzieć wam ociupińkę prawdy i pozwolić wam zobaczyć, jak naprawdę wygląda współczesna polityka (nie tylko w Polsce)" - ujawnia europoseł.

Migalski ocenia, że "obecna demokracja ma coraz mniej wspólnego ze swoim starożytnym ideałem i z tym, czym była przez ostatnie stulecia". "Mechanizmy demokratycznej kontroli władzy przez społeczeństwo obywatelskie nie istnieje, partie zamieniają się w dobrze funkcjonujące korporacje nakierowane na własny zysk, teoria racjonalnego wyboru jest już tylko wspomnieniem, media nie stoją na straży standardów i same są częścią gry politycznej, wyborcy zamieniają się w konsumentów. Sprowadzenie parlamentarzystów do roli bezmyślnej i bezrefleksyjnej maszynki do głosowania jest zaledwie jednym, i w dodatku nie najważniejszym, przejawem kryzysu współczesnej demokracji" - pisze europoseł.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 12:40

  eM napisał:  
To prawie jak Korwin , niby różni się z komuchami ale podobnie jak oni uważa że nie powinno dojść do procesu za stan wojenny lol



Pewnie chodziło Ci o ten wpis:


  Cytat:  
Pan generał Jaruzelski i stan wojenny

P.Rafał A.Ziemkiewicz w znakomitym, jak zwykle, felietonie "Błogosławione kłamstwo"

http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/

pisze o "centralnej roli, jaką w debacie publicznej III RP zajęło kłamstwo. Kłamstwo, które nie hańbi, lecz przeciwnie - ratuje, zapobiega straszliwym pono zagrożeniom. To dlatego nie wstydzą się solidarności z kłamstwem demonstrować intelektualiści, dziennikarze, artyści… Ba, nawet hierarchowie"

Tu znakomite zakończenie: "Abp Życiński, autor może najbardziej namiętnych jego apologii, szykuje już ponoć zaktualizowaną polską wersję “Dziejów apostolskich”. Święty Paweł będzie w niej wyzywać od najgorszych i straszyć sądami za insynuacje, jakoby kiedyś był Szawłem, a apostołowie solidarnie grozić rękoczynami oszczercom twierdzącym, że ich kolega Piotr kiedykolwiek, bodaj raz, zaparł się Pana".

R.A.Z. pisze o konkretnym zdarzeniu: ponoć jakiś "polski autorytet" poprosił jakiegoś zachodniego historyka, by ten potwierdził, że pronunciamento p.gen.Wojciecha Jaruzelskiego zapobiegło wkroczeniu Armii Czerwonej. Gdy ten oświadczył, że nie posiada takich danych, a sam jest akurat przekonany o czymś przeciwnym - "autorytet" wyjaśnił, że trzeba tak powiedzieć, bo jacyś niecni ludzie podważają ideę "Okrągłego Stołu" itd. - a prawda historyczna nie ma tu nic do rzeczy... Proszę to zresztą przeczytać w całości.

P.Ziemkiewicz ma absolutną rację - z tym, że przykład dotyczy połowy racji: druga strona dokładnie tak samo tworzy "dzieła naukowe" - z których "wynika", że Sowieci na pewno by do Polski nie wkroczyli, więc p.Generała należy na stare lata zamknąć w kryminale.

Tymczasem prawda jest całkiem oczywista: nie wiemy i nigdy wiedzieć nie będziemy co zrobiłaby Moskwa gdyby p.Generał stanu wojennego nie wprowadził. Bo niby skąd mielibyśmy się tego dowiedzieć? Jedni byli partyjniacy i generałowie sowieccy mówią tak - a inni: odwrotnie (często: w zależności od tego, kto im płaci - bo emerytury sowieckie są w Rosji na dzisiejsze pieniądze bardzo małe...). Nawet zaprotokołowane postanowienie PolitBiura "Nie wkroczymy!" (albo "Wkroczymy!") mogłoby być elementem gry: "Wicie-rozumicie: zaprotokołujmy, że wkroczymy, to Polaczyszki dowiedzą się, przestraszą i trochę zmitygują - a potem się zobaczy, czy warto w to włazić..." - lub odwrotnie: "Zaprotokołujmy, że nie wkroczymy - to Polaczyszki się rozzuchwalą, przestaną być czujni - a my ich wtedy: cap!".

Z tym, że takich zaprotokołowanych postanowień też nie ma. Nie bardzo wiadomo nawet, kto w Erze Umierającego Breżniewa podejmował na Kremlu decyzje. Nie wiadomo nawet, kto podjął decyzję o wkroczeniu Armii Sowieckiej do Afganistanu! Ciekawostka: decyzję o rozpoczęciu tzw. rewolucji październikowej podjął piekłoszczyk Jakób M.Swierdłow - Lenin dowiedział się o niej następnego dnia ok. 11.tej; od służącej.

P.gen.Wojciech Jaruzelski kończy dziś 85 lat. Życzę Mu zdrowia - ale nie życzę długich lat życia, bo z całą pewnością będą Go nadal wszyscy szarpać za nogawki; będą robić karierę polityczną na kopaniu człowieka, który (moim zdaniem: nieświadomie - bo na polityce i gospodarce to się p.Generał kompletnie nie zna...) oddał IM władzę.

P.Generał to mój polityczny przeciwnik. Lewica i d***kraci słabszego zwykli deptać. Prawica i arystokraci ducha pokonanych szanują. P.Generał internował mnie na pół roku - ale ani mnie, ani innym internowanym (przypominam, że internowany został wtedy również śp.Edward Gierek i ok. 40 towarzyszy z wierchuszki PZPR!) krzywdy nie robił, ani nie poniżał.

Gdybym budował Wolną Polskę, a p.Generał w tym mi przeszkadzał - też kazałbym Go internować (w wojsku to zresztą nic nadzwyczajnego, a w Ameryce Łacińskiej to wręcz normalka - niektórzy pułkownicy aresztowali się wzajemnie po kilka razy...). Ponieważ jednak ani ja nie mam możliwości tworzenia Królestwa Polskiego, ani On nie ma możliwości nam w tym przeszkadzać - to domagam się: zostawmy Go na stare lata w spokoju




Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 17:16
Nie , o ten :


  Cytat:  
Kania, Kiszczak i Słomka

Wyrok sądu w/s Kania&Kiszczak najlepiej podsumował p.prof.Adam Wielomski w tygodniku „Najwyższy CZAS!”: procesu w ogóle nie powinno było być – ale jeśli już był, to wyrok jest śmieszny. Oznacza bowiem, że jeśli ktoś jutro zmontuje nielegalny zamach stanu, przetrzyma 38 milionów ludzi przez kilka miesięcy bez elementarnej swobody poruszania się, poważnie zagrozi gospodarce kraju itd. - to grozi mu 5 lat w zawieszeniu na 5 lat.
I chyba każdy od pierwszej chwili rozumuje jak {Łażący Łazarz}: „zawieszenie wyroku” oznacza, że jeśli p.gen.Czesław Kiszczak przez pięć lat nie zmontuje nowego nielegalnego stanu wojennego...
Powiedzmy jasno: nie zmontuje. A jeśli zmontuje – to postara się zrobić to wtedy, gdy nie trwa sesja Sejmu.
Albo poczeka pięć lat i jeden dzień.
Niestety: obawiam się, że wprowadzenie stanu wojennego będzie niezbędne o wiele, wiele szybciej...
Natomiast nie mam najmniejszego zamiaru ujmować się za p.Adamem Słomką. Przerywanie rozpraw i wyrywanie krzesła sędziemu wszędzie na świecie kończy się mniej-więcej takim wyrokiem – na ostudzenie nerwów. W Chinach pewno wyższym.
P.Słomka dla niektórych jest bohaterem. Gdyby było to bezkarne – co to by było za bohaterstwo?
Jestem pewien, że p.Słomka jest dumny, że odsiaduje te dwa tygodnie!
Nie zakłócajmy Mu tej przyjemności!
Odmówiłem dziś przeto udziału w proteście przeciwko uwięzieniu p.Adama.

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kania_kiszczak_i_slomka_/1203



kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 17:47

  eM napisał:  
Nie , o ten :


  Cytat:  
Kania, Kiszczak i Słomka

Wyrok sądu w/s Kania&Kiszczak najlepiej podsumował p.prof.Adam Wielomski w tygodniku „Najwyższy CZAS!”: procesu w ogóle nie powinno było być – ale jeśli już był, to wyrok jest śmieszny. Oznacza bowiem, że jeśli ktoś jutro zmontuje nielegalny zamach stanu, przetrzyma 38 milionów ludzi przez kilka miesięcy bez elementarnej swobody poruszania się, poważnie zagrozi gospodarce kraju itd. - to grozi mu 5 lat w zawieszeniu na 5 lat.
I chyba każdy od pierwszej chwili rozumuje jak {Łażący Łazarz}: „zawieszenie wyroku” oznacza, że jeśli p.gen.Czesław Kiszczak przez pięć lat nie zmontuje nowego nielegalnego stanu wojennego...
Powiedzmy jasno: nie zmontuje. A jeśli zmontuje – to postara się zrobić to wtedy, gdy nie trwa sesja Sejmu.
Albo poczeka pięć lat i jeden dzień.
Niestety: obawiam się, że wprowadzenie stanu wojennego będzie niezbędne o wiele, wiele szybciej...
Natomiast nie mam najmniejszego zamiaru ujmować się za p.Adamem Słomką. Przerywanie rozpraw i wyrywanie krzesła sędziemu wszędzie na świecie kończy się mniej-więcej takim wyrokiem – na ostudzenie nerwów. W Chinach pewno wyższym.
P.Słomka dla niektórych jest bohaterem. Gdyby było to bezkarne – co to by było za bohaterstwo?
Jestem pewien, że p.Słomka jest dumny, że odsiaduje te dwa tygodnie!
Nie zakłócajmy Mu tej przyjemności!
Odmówiłem dziś przeto udziału w proteście przeciwko uwięzieniu p.Adama.

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/kania_kiszczak_i_slomka_/1203




absolutnie się z nim zgadzam co do A. Słomki.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 18:17
Em nie rozumiem tylko co w tej wypowiedzi jest takiego gorszącego? Zwłaszcza jak się przeczyta całą wypowiedz Wielomskiego.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 25 stycznia 2012, 18:37 [1 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 25/01/2012 19:31
To co podkreśliłem.

Ostatnio edytowany przez: eM, 25 stycznia 2012, 19:37 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005