Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mort
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5320 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 03/08/2011 06:35

  Hakjer napisał:  

  eM napisał:  

  Sz. napisał:  
Oj Emuszku, wracaj na stronę jarka i chłoń program.



Oj , osrańcu , napinaj się na internecie , anonimowy szczurku - tyle ci pozostało lol

PS. nie wstyd ci tu jeszcze pisać po tym co się wczoraj wydarzyło na obchodach 67 rocznicy Powstania , obrońco rudego kaszuba i jego świty?

Chodzi o idiotów gwiżdżących i buczących podczas uroczystości? Faktycznie, gorszące, zero szacunku dla poległych.



Hakjer - zarówno Ty jak i Sz. a także TVNy i inne Wyborcze mielibyście na tyle honoru,żeby przestać sobie mordy wycierać godziną W na Powązkach. Gwizdy słyszałeś? Buczenia? G...wno słyszałes i już wiem doskonale,że w zyciu tam nie byłeś. Owszem, trzy, cztery lata temu było morze gwizdów. Wtedy mi również to nieodpowiadało. W zeszłym roku było juz o niebo lepiej.

Ale w TYM roku nie było ich słychac w ogóle. Pajace biegały z kamerą po całych Powązkach,żeby z tysięcy ludzi wyłowić kilkunastu bo im sie w linię programową wpisuje. Mi nie musisz wierzyć ale z tego forum było tam kilkanaście osób. Ciebie i Sz. na pewno nie było bo byście tych bredni nie wypisywali.

Ale powiem Ci jedno - choćbyście Ty, Walter, Michnik czy inny Sikorski mieli sie zesrać ze złości nigdy w oczach warszawiaków i Polaków nie zohydzicie tego świeta. Chocbyście w Waszych milion razy powtarzanych kłamstwach stawali na głowie nie zatrzymacie tego,że dziesiątki i setki tysięcy ludzi są tego dnia na obchodach a miliony pamiętają. Juź za późno. Kilkadziesiąt lat tacy ja Wy spychali to Powstanie w niebyt i skazywali na zapomnienie. Teraz od kilku lat walczycie z jego godnym uczczeniem. Ale tę walkę już przegraliście. Nigdy juz nie uda Wam się wmówic temu narodowi,że był to zryw garstki szaleńców a czczą go tylko zwariowane mohery, garstka dziadków nad grobem i oszołomy od Rydzyk.

Na nic Wasze wysiłki bo o ile wiele można powiedzieć o bierności Polaków o tyle pamięć o wlasnych bohaterach w tym narodzie zawsze była, jest i będzie żywa. Także o tych bohaterach od zrywów heroicznych i tragicznych zarazem. Także kłam dalej o gwizdach, buczeniach o tym,że pod Gloria Victis był tylko wyjący Rydzyk a na Kopcu kryminalisci na przepustkach. Mnie osobiście średnio to rusza bo ja na ulicach Warszawy widziałem w ten dzień Polskę. Tę, której tak nienawidzicie i którą swoimi telewizjami/gazetami/twiterrami chcielibyście wymazać ze społecznej świadomości. Już za późno - nie udało się Bierutowi i Wam równiez sie nie uda :)

PS. A od oceny słuszności wybuchu Powstania nie są takie internetowe zasrańce jak Wy czy "autorytety" z Czerskiej bądź minister od twittera. Rozmawaiałeś choć raz z kimkolwiek kto brał w nim udział? Słyszałes relacje tych ludzi? Wiesz jakie to uczucie gdy jest Was w mieście 40 tysięcy, całą wojnę zbieraliście broń a ci, którzy mordowali Twojego brata/ojca/sąsiada/przyjaciela na Twoich oczach uciekają do bezpiecznej Rzeszy? Gdy masz 20 lat i słyszysz o odbitym Wilnie, za Wisłą słychać artylerie sowiecką, wszyscy Twoi rówiesnicy w kraju walczą w "Burzy" a Ty siedzisz i nic nie robisz? Gdy tzw. polskie radio zza Wisły od tygodni wzywa do walki i oskarża między wierszami o tchórzostwo i bierność? Wyobrażasz sobie to uczucie?

Trzeba miec gówno zamiast mózgu,żeby nie zrozumieć, że w takiej sytuacji wybuch był nieunikniony i pytanie było tylko o o jego formę - nieskoordynowane i samorzutne, chaotyczne strzelanie na każdej ulicy z osobna i bez sensu czy tez ujete w ramy dowódcze Powstanie.

Tego równiez nigdy nie uda się takim pajacom jak Wy zafałszować bo wystarczy skończyc dwie klasy podstawówki,żeby potrafic dodac dwa do dwóch. A te swoje prawdy objawione z TVN/Wyborczej/twittera możecie sobie wsadzić.

Ostatnio edytowany przez: mort, 3 sierpnia 2011, 06:47 [1 raz(y)]


BETTER DEAD THAN RED
Hakjer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 03/08/2011 18:39

  mort napisał:  

  Hakjer napisał:  

  eM napisał:  

  Sz. napisał:  
Oj Emuszku, wracaj na stronę jarka i chłoń program.



Oj , osrańcu , napinaj się na internecie , anonimowy szczurku - tyle ci pozostało lol

PS. nie wstyd ci tu jeszcze pisać po tym co się wczoraj wydarzyło na obchodach 67 rocznicy Powstania , obrońco rudego kaszuba i jego świty?

Chodzi o idiotów gwiżdżących i buczących podczas uroczystości? Faktycznie, gorszące, zero szacunku dla poległych.



Hakjer - zarówno Ty jak i Sz. a także TVNy i inne Wyborcze mielibyście na tyle honoru,żeby przestać sobie mordy wycierać godziną W na Powązkach. Gwizdy słyszałeś? Buczenia? G...wno słyszałes i już wiem doskonale,że w zyciu tam nie byłeś. Owszem, trzy, cztery lata temu było morze gwizdów. Wtedy mi również to nieodpowiadało. W zeszłym roku było juz o niebo lepiej.

Ale w TYM roku nie było ich słychac w ogóle. Pajace biegały z kamerą po całych Powązkach,żeby z tysięcy ludzi wyłowić kilkunastu bo im sie w linię programową wpisuje. Mi nie musisz wierzyć ale z tego forum było tam kilkanaście osób. Ciebie i Sz. na pewno nie było bo byście tych bredni nie wypisywali.

Ale powiem Ci jedno - choćbyście Ty, Walter, Michnik czy inny Sikorski mieli sie zesrać ze złości nigdy w oczach warszawiaków i Polaków nie zohydzicie tego świeta. Chocbyście w Waszych milion razy powtarzanych kłamstwach stawali na głowie nie zatrzymacie tego,że dziesiątki i setki tysięcy ludzi są tego dnia na obchodach a miliony pamiętają. Juź za późno. Kilkadziesiąt lat tacy ja Wy spychali to Powstanie w niebyt i skazywali na zapomnienie. Teraz od kilku lat walczycie z jego godnym uczczeniem. Ale tę walkę już przegraliście. Nigdy juz nie uda Wam się wmówic temu narodowi,że był to zryw garstki szaleńców a czczą go tylko zwariowane mohery, garstka dziadków nad grobem i oszołomy od Rydzyk.

Na nic Wasze wysiłki bo o ile wiele można powiedzieć o bierności Polaków o tyle pamięć o wlasnych bohaterach w tym narodzie zawsze była, jest i będzie żywa. Także o tych bohaterach od zrywów heroicznych i tragicznych zarazem. Także kłam dalej o gwizdach, buczeniach o tym,że pod Gloria Victis był tylko wyjący Rydzyk a na Kopcu kryminalisci na przepustkach. Mnie osobiście średnio to rusza bo ja na ulicach Warszawy widziałem w ten dzień Polskę. Tę, której tak nienawidzicie i którą swoimi telewizjami/gazetami/twiterrami chcielibyście wymazać ze społecznej świadomości. Już za późno - nie udało się Bierutowi i Wam równiez sie nie uda :)

PS. A od oceny słuszności wybuchu Powstania nie są takie internetowe zasrańce jak Wy czy "autorytety" z Czerskiej bądź minister od twittera. Rozmawaiałeś choć raz z kimkolwiek kto brał w nim udział? Słyszałes relacje tych ludzi? Wiesz jakie to uczucie gdy jest Was w mieście 40 tysięcy, całą wojnę zbieraliście broń a ci, którzy mordowali Twojego brata/ojca/sąsiada/przyjaciela na Twoich oczach uciekają do bezpiecznej Rzeszy? Gdy masz 20 lat i słyszysz o odbitym Wilnie, za Wisłą słychać artylerie sowiecką, wszyscy Twoi rówiesnicy w kraju walczą w "Burzy" a Ty siedzisz i nic nie robisz? Gdy tzw. polskie radio zza Wisły od tygodni wzywa do walki i oskarża między wierszami o tchórzostwo i bierność? Wyobrażasz sobie to uczucie?

Trzeba miec gówno zamiast mózgu,żeby nie zrozumieć, że w takiej sytuacji wybuch był nieunikniony i pytanie było tylko o o jego formę - nieskoordynowane i samorzutne, chaotyczne strzelanie na każdej ulicy z osobna i bez sensu czy tez ujete w ramy dowódcze Powstanie.

Tego równiez nigdy nie uda się takim pajacom jak Wy zafałszować bo wystarczy skończyc dwie klasy podstawówki,żeby potrafic dodac dwa do dwóch. A te swoje prawdy objawione z TVN/Wyborczej/twittera możecie sobie wsadzić.

No to może w punktach, co by było przejrzyście:
1. Zdaję sobie sprawy, że dziennikarze to hieny, nie rób więc ze mnie marionetki.
2. Czy było słychać czy nie(racja - nie było mnie tam), były też transparenty polityczne, uważam że cmentarz to nie jest dla nich odpowiednie miejsce.
3. Nikomu nigdy nie próbowałem zohydzić tego święta, wręcz przeciwnie. Zwróciłem tylko uwagę, że na większą glorię zasługują Ci, którzy walczyli i ginęli za Polskę od tych, którzy podjęli decyzję o rozpoczęciu powstania akurat w tym konkretnym czasie. Nie walczę z uczczeniem Rocznicy, wręcz przeciwnie, jako jeden z niewielu Szczecinian oddałem hołd Powstańcom gdy zawyła syrena, reszta patrzyła na ludzi zebranych na pl. Szarych Szeregów z pełną obojętnością.
4. Tak, wyobrażam.
5. Do oceny każdy ma prawo. Nie opieram swojej na wiadomościach z mediów, ale m. in. na analizach historyków.
6. Nie, nie głosuję na PO, oddaję nieważny głos.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 03/08/2011 22:14
Pytanie na śniadanie z 29.07.
Uwaga dla ludzi o "mocnych nerwach" aaaa2

Treść skargi do KRRiT

piszemy i wysyłamy!

Ja do końca nie obejrzałem,nie wytrzymałem; nie da się tej szczukowatej kretynki słuchać!


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/08/2011 18:01
Nic tylko czekać aż jedynie słusznyja gazjetka winą za samobójstwo Leppera obarczy PiS.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/08/2011 18:57

  D. napisał:  
Nic tylko czekać aż jedynie słusznyja gazjetka winą za samobójstwo Leppera obarczy PiS.



Rysio Kalisz już o tym wspominał ze bidny Andrzej załamał sie po tej nagonce za aferę gruntową.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7364 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 07/08/2011 23:48

  eM napisał:  

  D. napisał:  
Nic tylko czekać aż jedynie słusznyja gazjetka winą za samobójstwo Leppera obarczy PiS.



Rysio Kalisz już o tym wspominał ze bidny Andrzej załamał sie po tej nagonce za aferę gruntową.



http://www.youtube.com/watch?v=LqFgGv1koMA&feature=player_embedded


MW'03
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 09/08/2011 00:52

  Cytat:  
Chcemy w ciągu kilkunastu dni odwiedzić 50 tysięcy mieszkań - zapowiedział w poniedziałek zachodniopomorski poseł PO Arkadiusz Litwiński

- Już zgłosiło się do tej pracy ponad 600 wolontariuszy - dodał.

Platforma Obywatelska rozpoczyna kampanię wyborczą akcją "door to door" (od drzwi do drzwi), w czasie której chce się chwalić swoimi osiągnięciami z ostatnich czterech lat. Podstawowym narzędziem ma być broszura "Polska w budowie" ilustrująca zmiany, jakie zaszły w Polsce i regionie w czasie ostatniej kadencji parlamentarnej (broszura ma swoje wojewódzkie mutacje). Owa broszura to po prostu zbiór sztandarowych inwestycji. "W ich realizację - na szczeblu parlamentarnym, rządowym oraz samorządowym - zaangażowani byli członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej" - czytamy we wstępniaku.

(...)

Litwiński: - Będziemy odwiedzać mieszkania pomiędzy 16 a 20. W akcję zaangażują się kandydaci, członkowie PO, a także bezpartyjni sympatycy. Oczywiście nie będziemy zakłócać czasu w niedzielę. Nie będziemy też wchodzić do mieszkań. Bardzo prosimy mieszkańców, aby do tego nie zachęcać.

- Czego się obawiacie?

- Są pewne standardy prowadzenia takich akcji, przecież biorą w nich także udział młode kobiety.



hehe, pora się przygotować na odwiedziny hihi

bartsimpson_pogon


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/08/2011 08:17
czekam z niecierpliwością! cheerleader


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 09/08/2011 08:55
Lol to Litwa jeszcze żyje???!!! Cholera, na prawdę mają kupę roboty w tym Sejmie! że Arkadiuszek dopiero teraz przemówił po wyborach na prezydentów i wójtów hihi Jedyne co bym mu powiedział na wizycie to "goń się leszczu".


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/08/2011 09:47
Ci wolontariusza to przebierańcy z CBA? Juz widzę te metody perswazji jakie będą stosować ;)

A na poważnie, Litwiński już nic nie mówi (o zajebistym projekcie Jacyny Witt i Sochanskiego nie wspominam) w sprawie stadionu dla Szczecina :D? Matko jedyna - ten koleś mógł realnie zostać prezydentem Szczecina.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2011 15:21

  Cytat:  
Pół miliona złotych kary za znieważenie flagi.

Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 roku, w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie

SA uwzględnił apelację szefa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji od wyroku sądu I instancji, który w 2009 r. uchylił karę nałożoną przez KRRIT na stację za ten program. Pełnomocnik stacji zapowiada kasację do Sądu Najwyższego, a jeśli nie odniesie ona skutku - skargę do trybunału w Strasburgu.

W marcu 2008 r. w programie TVN znanego showmana Kuby Wojewódzkiego wkładano miniaturki polskich flag w atrapy psich odchodów. Uczestnicy programu tłumaczyli potem, że "był to happening mający uświadomić problem zanieczyszczenia polskich ulic". Szef KRRiT uznał, że propagowano w ten sposób działania sprzeczne z prawem i moralnością i nałożył na TVN 471 tys. zł. kary.

W 2009 r. Sąd Okręgowy w Warszawie, do którego odwołała się stacja, uchylił decyzję KRRiT o karze, uznając że nie doszło do znieważenia symbolu narodowego. Według sądu nie było to zamiarem autora programu, którego intencją był protest przeciw zanieczyszczeniu miast psimi odchodami.

Dziś SA zmienił ten wyrok, uznając, że program propagował działania sprzeczne z prawem i moralnością. Zdaniem SA zachęcało to do znieważania flagi państwowej, a wszyscy obywatele są zobowiązani do jej poszanowania. Według SA zanieczyszczanie psimi odchodami nie uzasadniało tego postępowania. SA uznał, że umorzenie śledztwa ws. znieważenia flagi nie uniemożliwia ukarania stacji przez KRRiT.



Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2011 15:53
Czekam na wolontariuszy PO! :D


Z daleka nie będzie widać.
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/08/2011 18:30
Szkoda że Tola nie będzie chodzić...
Napewno wysłuchał by paru głosów ludu i każdy by się ucieszył


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/08/2011 17:48
Jak żyć panie tusk?

Takie rzeczy na zielonej wyspie? eek? no kto by pomyślał...

Że pracy nie ma? że młodzież wyjeżdza? Panie tusk , to na pewno przez kiboli!!!

Ostatnio edytowany przez: eM, 15 sierpnia 2011, 17:55 [2 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce?nie byli nachalni - 15/08/2011 22:05

  eM napisał:  
czekam z niecierpliwością! cheerleader


Wlasnie rozmawialem z kumplem ktory widzial owych jegomosci na swojej klatce schodowej...mieszka na srodmiesciu. Opisal ich ze wygladli nie jak politycy ale jak modele z 'zurnalu', ubrani w jednakowe eleganckie garnitury, usmiechnieci, grzeczni i mili. Zaczepili go niczym Swiadkowie J. ale kumpel szybko odparl co mysli na temat PO oraz rudego matola no i dali mu spokoj. No prosze...na agitujacych aktorow to kase Platforma ma...na szpitale, powodzian itd. to juz nie....TFU.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/08/2011 22:09
U mnie nikogo nie było :(


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 15/08/2011 22:59

  Cytat:  
Zaczepili go niczym Swiadkowie J.



Prawdę powiedziawszy to zdecydowanie wolałbym rozmowę z tymi świadkami J. aniżeli z "wolontariuszami" płemieła.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/08/2011 23:42

  eM napisał:  
U mnie nikogo nie było :(



Ja tam nie mogę się ich doczekać, mam już nawet tekst na powitanie :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/08/2011 17:23

  Cytat:  
Szczecińska prokuratura sprawdza, czy istnieją podstawy wszczęcia śledztwa ws. umowy dzierżawy terenów postoczniowych. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył senator Krzysztof Zaremba (PiS).

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Małgorzata Wojciechowicz poinformowała, że czynności sprawdzające prowadzi wydział ds. przestępczości gospodarczej tej jednostki. Ma na to 30 dni.


W swoim doniesieniu Zaremba domaga się wyjaśnienia okoliczności podpisania umowy dzierżawy terenów należących wcześniej do Stoczni Szczecińskiej Nowa, zawartej pomiędzy Towarzystwem Finansowym Silesia a firmą Kraftport.

Na swych stronach internetowych Silesia potwierdziła, że otrzymała z prokuratury zapytanie o udostępnienie dokumentacji umowy zawartej pomiędzy Towarzystwem a firmą Kraftport. Niezwłocznie przekazano uwierzytelnioną kopię tej dokumentacji - napisano.
Zdaniem Zaremby Silesia wydzierżawiła tereny stoczni na 10 lat, z możliwością wykupu tych terenów po roku, firmie, która "nie ma w zasadzie szans na zrealizowanie przyjętych na siebie zobowiązań, a umowa dzierżawy wydaje się być skierowana przeciw interesom Skarbu Państwa".

Zgodnie z danymi z krajowego rejestru sądowego firma Kraftport została zarejestrowana 29 lipca b. r., trzy dni po podpisaniu umowy dzierżawy. Jedynym właścicielem firmy jest Fryderyk Frejowski, drobny śląski przedsiębiorca, zajmujący się docieplaniem budynków klinkierem. Zgodnie z KRS firma ma kapitał zakładowy w wysokości 5 tys. zł.

- Oferta Kraftport nie istnieje. To firma „krzak”, mieszcząca się w opuszczonej wilii. Chodzi o to, by w Szczecinie nie było przemysłu stoczniowego, a 44 ha uzbrojonego terenu piechotą nie chodzą - mówił Zaremba, sugerując, że "wirtualna" oferta powstała na potrzeby zbliżających się wyborów.

Komentując wówczas działania senatora Silesia w oświadczeniu przesłanym PAP stwierdziła: "W ocenie TFS złożone zawiadomienie do prokuratury jest odpowiedzią na zawiadomienie do prokuratury złożone przez TFS, w którym zarzucono członkom zarządu Porty Holdingu (na gruzach Porty Holding SA powstała w 2002 r. Stocznia Szczecińska Nowa - PAP) działanie na szkodę TFS poprzez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na temat TFS. Pewne zdziwienie TFS budzi zdecydowane zaangażowanie się senatora Zaremby po jednej stronie sporu".

Kilka dni temu "Dziennik Gazeta Prawna" napisał także, że Kraftport przejął tereny stoczni, gdy pojawiło się tam konsorcjum z perspektywą biznesu o wartości 2,5 mld euro zaangażowanego w budowę podmorskiego tunelu łączącego Niemcy i Danię. Przedsiębiorcy podejrzewają, że stało się to po przecieku poufnych informacji z Ministerstwa Skarbu Państwa - donosiła gazeta.

MSP w opublikowanym na swych stronach internetowych oświadczeniu napisało w piątek m.in., że tylko Silesia, właściciel części terenów byłej stoczni, działająca jako inwestor rynkowy decyduje o sprzedaży lub dzierżawie majątku.

Ponadto MSP podkreśliło, że "umowa z Kraftportem, jak wynika z informacji od TF Silesia, zawiera jednoznaczne zapisy, dotyczące rozpoczęcia działalności stoczniowej w ciągu sześciu miesięcy od jej podpisania". "Nierozpoczęcie do 1 marca 2012 roku przez Kraftport takiej działalności może być podstawą do podjęcia przez TFS działań zmierzających do rozwiązania powyższej umowy" – stwierdza resort.

Ministerstwo zapewniło, że Kraftport był traktowany jak każdy inny inwestor. "W opinii Zarządu TF Silesia, Kraftport przedstawił najbardziej obiecującą propozycję prowadzenia działalności gospodarczej na tym terenie" - dodało Ministerstwo.

Towarzystwo Finansowe Silesia, należące do Skarbu Państwa, jesienią zeszłego roku wylicytowało najważniejsze nieruchomości wchodzące w skład SSN. TF Silesia z siedzibą w Katowicach specjalizuje się w rewitalizacji gospodarczej i zagospodarowywaniu obszarów poprzemysłowych.

niezalezna.pl



1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 17/08/2011 13:03
Serbska ludność stale przybywa na barykady w Kosowie.


  Cytat:  
Serbscy nacjonaliści z ugrupowania SNP 1389 apelują do obywateli, aby nie dali się zwieść zapewnieniom polityków z Partii Demokratycznej, zdaniem której postawione 25 lipca br. na granicach z Kosowem barykady zostały zniesione. Aktywiści SNP 1389 informują, że serbska ludność cały czas masowo przybywa na barykady ustawione przy dwóch punktach granicznych - w Brnjak i Jarinje.

Przed kilkoma dniami rządząca Serbią liberalna Partia Demokratyczna oświadczyła w mediach, że osiągnęła porozumienie z dowództwem działających na terenie Kosowa natowskich sił KFOR, czego efektem miało być rozwiązanie konfliktu na kosowsko-serbskiej granicy poprzez likwidację ustawionych przez Serbów barykad. W rzeczywistości jednak barykad nie udało się zlikwidować, choć rozpuszczona w mediach rządowa dezinformacja spowodowała zmniejszenie liczby broniących ich serbskich obywateli.

Apel nacjonalistów zdaje się przynosić zamierzone efekty. Od dwóch dni wokół barykad przy Brnjak i Jarinje ponownie gromadzą się setki serbskich obywateli, którzy nie pogodzili się z odebraniem Serbii historycznej dla niej prowincji Kosowo.



źródło


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005