Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5216 dni
Odp: Topic o polityce? - 11/02/2010 21:29
Krawczyk publicznie ujawniła swą szmaciarską naturę, a dwóch pajaców w polityce ubyło - można powiedziec, ze dwie pieczenie na jednym ogniu. Chociaż jej dzieciaków trochę szkoda.Parlament Europejski odrzucił SWIFT :)


P. S.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5708 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 13/02/2010 16:11
Renia Beger o seks-aferze:D


100% PD
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4271 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/02/2010 19:35
Panowie "kolegowie"
Tata sobie kulturalnie poszedł do sts a tam plakat, że obstawianie online jest nielegalne i grożą niesamowicie duże kary.Tak więc jak to jest teraz z graniem przez internet? Będzie tak samo jak z walką ze ściąganiem z internetu, czy będzie to bardziej egzekwowane? Nie wyobrażam sobie, że teraz setki tysięcy osób będą musiały usunąć konto.
pozdro


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5592 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 23/02/2010 19:07
W krajach Unii Europejskiej największym problemem jest niski przyrost naturalny - wynika z analiz ekspertów, którzy dyskutowali o przyszłości UE. - To koniec naszej cywilizacji - alarmował ekonomista Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha.
- We Francji za kilkadziesiąt lat, zgodnie z raportem rządu tego kraju, będzie więcej muzułmanów niż chrześcijan - powiedział Sadowski podczas debaty "Niespełnione marzenia, czyli krajobraz po Strategii Lizbońskiej", zorganizowanej przez Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego. - Już dzisiaj, np. pod Paryżem i w innych miejscach Francji, widać całe enklawy muzułmanów, które nie asymilują się i są jednorodne etnicznie - podkreślił.
W opinii Sadowskiego, rozwijająca się w Europie społeczność muzułmańska potrafi szybko i skutecznie korzystać z przywilejów, które dla imigrantów oferują kraje zachodniej Europy. Wskazał m.in. na niedawny raport rządu Wielkiej Brytanii, zgodnie z którym wielodzietne rodziny muzułmanów otrzymują od państwa więcej pieniędzy niż takie same wielodzietne rodziny angielskie.

Az ciarki przechodza jak sie pomysli jak bedzie wygladac Europa za 20 lat przy takiej polityce jak obecna.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4492 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/02/2010 23:16
Już niedługo Amerykanie postawią swoje rakiety w Polsce
http://wiadomosci.onet.pl/2134625,11,rakiety_patriot_w_kwietniu_w_polsce,item.html


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 28/02/2010 11:38

  Cytat:  
Prawo do prawdy o katarskim inwestorze

Treść umowy z inwestorem katarskim, który miał kupić stocznie w Gdyni i Szczecinie, jest informacją publiczną

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie nakazał ministrowi Skarbu Państwa i spółce Bud Bank Leasing rozpatrzenie wniosków Stowarzyszenia Blogmedia24.pl o udostępnienie informacji o nieudanej sprzedaży stoczni w Gdyni i Szczecinie katarskiemu inwestorowi (sygn. II SAB/Wa 172/09 i II SAB/Wa 192/09).

Tekst umowy z zarejestrowaną na Antylach spółką Stichting Particuilier Fonds Greenrights, dowody uiszczenia wadium oraz raporty obserwatorów zostały uznane przez sąd za informację publiczną podlegającą udostępnieniu na podstawie ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Chociaż w uzasadnieniu wyroków sąd zaznaczył, że trzeba będzie jeszcze rozważyć, czy wspomniane dokumenty zawierają informacje niejawne bądź tajemnicę przedsiębiorstwa, prezes zarządu Stowarzyszenia Blogmedia24.pl. Elżbieta Szmidt jest usatysfakcjonowana. Uznanie tych dokumentów za informację publiczną otwiera bowiem drogę do żądania (jeśli trzeba będzie – przed sądem) ich udostępnienia.

– Może wreszcie opinia publiczna się dowie, co zawierała umowa z SPF Greenrights, na podstawie której podjęto decyzje skutkujące likwidacją produkcji, zwolnieniami i sprzedażą majątku stoczni. I czy rzeczywiście wpłacono 36 mln zł wadium – mówi.

Spółka wylicytowała najważniejsze aktywa obu stoczni. Gwarancji udzielił katarski bank inwestycyjny QInvest. Właściwym inwestorem miał być najprawdopodobniej rządowy Qatar Investment Authority. Pieniędzy jednak nie wyłożył. Transakcja nie doszła do skutku.

Stowarzyszenie konsekwentnie twierdziło, że skoro chodziło o gospodarowanie majątkiem publicznym, wszelkie związane z tym dokumenty są informacją publiczną. Bud Bank Leasing (który na podstawie ustawy z 2008 r. o postępowaniu kompensacyjnym w podmiotach o szczególnym znaczeniu dla polskiego przemysłu stoczniowego stał się zarządcą kompensacji) nie chciał przyjąć, że jest podmiotem zobowiązanym do udzielania informacji, a zawartej umowy z SPF Greenrights nie uznawał za informację publiczną. Argumentował, że wszystkie ogólne dane na ten temat, łącznie z kalendarium działań w sprawie sprzedaży stoczni, znalazły się na stronach internetowych MSP.

Przedstawicielka ministra skutecznie obroniła przed sądem twierdzenie, że minister formalnie nie ma umowy, którą zawierał inny, niezależny i odrębny podmiot, jakim jest zarządca kompensacyjny. I z tym się sąd akurat zgodził, ponieważ – jak podkreśliła sędzia Iwona Dąbrowska – nie ma ani jednego przepisu wymagającego, by kopia takiej umowy znajdowała się w dyspozycji ministra.

Sąd zobowiązał go jednak do rozpatrzenia w terminie 14 dni od uprawomocnienia się wyroku wniosku Stowarzyszenia Blogmedia24.pl o udostępnienie raportów obserwatorów monitorujących przebieg postępowania kompensacyjnego i zobowiązanych do przesyłania raportów do Komisji Europejskiej.

Wyroki są nieprawomocne.http://www.rp.pl/artykul/4,439887_Prawo_do_prawdy_o_katarskim_inwestorze.html


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 03/03/2010 17:02

  Cytat:  
ŻAKOWSKI I NOWOZELANDZKIE MASŁO

W dokumentach Służby Bezpieczeństwa przyszły publicysta "Polityki" został zarejestrowany przez Departament III MSW pod dwoma numerami - 28 grudnia 1983 r. pod numerem 39 596 i 15 stycznia 1986 r. pod numerem 94 977.

Jacek Żakowski w ostatnim czasie miał okazje po raz kolejny zaprezentować swoje poglądy na temat gen. Wojciecha Jaruzelskiego. W jego obronie na antenie TVP 1 „zlustrował” historyków negatywnie wypowiadających się o Jaruzelskim w filmie Grzegorza Brauna i Roberta Kaczmarka pt. Towarzysz generał.

Jest to o tyle ciekawe, że Jacek Żakowski stał na czele antylustracyjnego frontu po wprowadzeniu ustawy lustracyjnej i do dziś jest przeciwny - jak sam mówi - „w grzebaniu w przeszłości”.

Słynna była jego batalia przeciwko Bronisławowi Wildsteinowi, który chcąc przyspieszyć lustrację, w 2005 r. ujawnił zbiór katalogowy IPN. Po artykule w „Gazecie Wyborczej ze stycznia 2005 roku zatytułowanym „Ubecka lista krąży po Polsce”, Żakowski udał się do prof. Jadwigi Staniszkis, twierdząc, że jej nazwisko jest na liście tajnych współpracowników. Profesor była gościem programu Żakowskiego w TVP „Summa zdarzeń”, w którym autor pytał ją m.in.: „Nie donosiła Pani? Na pewno?”.

Tymczasem tzw. Lista Wildsteina była zbiorem katalogowym IPN, w którym figurowały zarówno osoby będące tajnymi współpracownikami, kandydatami na TW jak i osoby rozpracowywane przez SB, o czym już Żakowski nie powiedział.

Globtroter i Szkoła Oficerów Rezerwy

Pierwsze dokumenty służb specjalnych PRL dotyczące Jacka Żakowskiego (poza dokumentami paszportowymi) pochodzą z archiwów Wojskowej Służby Wewnętrznej. W IPN znajduje się teczka Ministerstwa Obrony Narodowej – Wojskowej Służby Wewnętrznej oddziału WSW Modlin dotycząca materiałów podchorążego „Ż.” – Żakowskiego Jacka. Arkusz kwalifikacyjny do Szkoły Oficerów Rezerwy został sporządzony 12 lutego 1980 r. Ppłk Władysław Majdak z Zarządu Wojskowego WSW Warszawskiego Okręgu Wojskowego pozytywnie zatwierdził w nim skierowanie do SOR Jacka Żakowskiego, wówczas studenta nauk politycznych i dziennikarstwa. Służbę w SOR Jacek Żakowski odbył w 1982 r.

Na nasze pytanie, z jakim wynikiem ukończył Szkołę Oficerów Rezerwy, odparł, że była to prawdopodobnie trójka. – Ale ukończyłem ją w stopniu starszego kaprala podchorążego. Można powiedzieć, że brakowało mi jeszcze tuzin do pierwszego stopnia oficerskiego – stwierdził Żakowski.

Zanim przyszły współzałożyciel „Gazety Wyborczej” został powołany do wojska, zdążył zwiedzić kawałek świata: był m.in. w ZSRS, Algierii, Iraku (informacja o jego pobycie w tym kraju została opisana w tajnej notatce do szefa Wydziału V Zarządu WSW), Anglii, Holandii, Kanadzie. Akta paszportowe Jacka Żakowskiego są imponujące – rzadko można trafić na podróżnika tej klasy. W 1983 roku Jacek Żakowski, ubiegając się o kolejny paszport, otrzymał decyzję odmowną. Paszport otrzymał rok później i ponownie zaczął wyjeżdżać, przy czym w adnotacjach paszportowych pojawił się zapis: uzgodniono z MSW.ciąg dalszy po linkiem:

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/31503


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4271 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2010 21:39
Ciekawy artykuł mówiący o konkretnych liczbach.

  nacjonalista.pl napisał:  

W ciągu ostatnich 15 lat dokonano w Unii Europejskiej prawie 21 mln aborcji. W samym 2008 roku w Europie pozbawiono życia 2.863.649 istot ludzkich, w tym 1.207.646 dzieci (42 proc.) zostało zabitych w państwach UE. W 2008 roku w Europie aborcja była praktykowana co 11 sekund, 327 aborcji na godzinę, 7.846 aborcji na dzień.

Średnia liczba aborcji podczas 12 dni w 27 państwach UE jest wyższa niż śmiertelność na drogach w ciągu jednego roku (39 tys. zabitych). Dane te pochodzą z najnowszego raportu „Aborcja w Europie i Hiszpanii” zaprezentowanego w Brukseli przez Hiszpański Instytut Polityki Rodzinnej.

Gdyby dzieci zabite w wyniku aborcji mogły się narodzić kraje europejskie rozwiązałaby problem niżu demograficznego.

Jedna aborcja na siedem w UE dotyczy dziewcząt poniżej 20. roku życia. Aborcja stanowi pierwszą przyczynę śmierci, wyprzedzając zgony z powodu choroby nowotworowej, zawału serca i wypadków drogowych.

Tylko w Irlandii i na Malcie aborcja jest zakazana. W 14 krajach wspólnoty europejskiej jest dopuszczalna w określonych okolicznościach, a w 11 dokonuje się jej na życzenie. Krajami Unii, w których odnotowano w ciągu ostatnich 15 lat najwięcej przypadków przerywania ciąży, są: Wielka Brytania, Francja, Rumunia i Włochy. Jednak niechlubny rekord przypadł Hiszpanii, gdzie w ostatniej dekadzie liczba aborcji wzrosła o co najmniej o 115 proc.eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/03/2010 13:28
Mała ciekawostka , swego czasu toczyła się tu burzliwa dyskusja na ten temat ;)

Za gówno.pl:


  Cytat:  
Zubrzycki bez koncesji za akcję pod KDT

MSWiA zdecydowało o cofnięciu koncesji agencji ochrony Zubrzycki - poinformowała rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak. To ta agencja została zatrudniona przy eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie w lipcu ubiegłego roku. - W tym przypadku naruszono przepisy ustawy o ochronie osób i mienia - powiedziała Woźniak.

Kontrolerzy MSWiA ustalili, że ochroniarze nie mieli prawa usuwać kupców z hali Kupieckich Domów Towarowych. W tym przypadku naruszono przepisy ustawy o ochronie osób i mienia. Pracownicy agencji mogli jedynie prewencyjnie ochraniać samego komornika i mienie, które miał zająć - wyjaśniła Woźniak.

Jak dodała, działania pracowników agencji ochrony "mogły doprowadzić do bezpośredniego zagrożenia dla obywateli". Decyzja MSWiA została poparta przez resort sprawiedliwości oraz Komendę Główną Policji - zaznaczyła Woźniak.


Właściciel agencji ochrony może odwołać się od tej decyzji: najpierw do MSWiA, a w przypadku, gdy zostanie ona podtrzymana, do sądu. Wysłana 16 marca decyzja nie dotarła jeszcze do właściciela firmy ochroniarskiej - dowiedziała się PAP w biurze agencji ochrony Zubrzycki.

Z wnioskiem o cofnięcie koncesji dla agencji wystąpiła do ministerstwa spółka KDT. Kupcy skarżyli się, że pracownicy towarzyszącej komornikowi ochrony użyli wobec nich gazu, a po wkroczeniu do hali pobili ich. Kontrolę przeprowadzali pracownicy departamentu zezwoleń i koncesji MSWiA.

Zgodnie z ustawą o ochronie osób i mienia, agencja ochrony może utracić koncesję, gdy dojdzie do "rażącego naruszenia" warunków w niej określonych, a także w sytuacji zagrożenia "obronności i bezpieczeństwa państwa lub bezpieczeństwa obywateli".

21 lipca komornik decyzją sądu przejął halę KDT, zajmowaną przez kupców od początku roku, ponieważ wygasła umowa jej dzierżawy. Doszło wówczas do starć towarzyszącej mu ochrony, straży miejskiej i policji z kupcami oraz przybyłymi w okolice hali chuliganami. Kupcy skarżyli się wówczas, że pracownicy ochrony użyli wobec nich gazu, a po wkroczeniu do hali pobili ich. Zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i dążenia do udaremnienia egzekucji komorniczej usłyszało 17 osób.

Właściciel agencji Zubrzycki - Sylwester Z. jest jednym z oskarżonych w wielowątkowej aferze w sprawie korupcji w Centralnym Ośrodku Sportu. Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła mu zarzut obietnicy udzielenia i wręczenia dyrektorowi COS korzyści osobistej. Chodziło o 300 tys. zł za ustawienie przetargu na usługi ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem we wszystkich ośrodkach COS. Akt oskarżenia w tej sprawie we wrześniu ub.r. skierowany został do stołecznego sądu rejonowegoO ile się nie myle to ochroniarki od zubrzyckiej mendy obstawiają też mecze przy Łazienkowskiej i to oni brali udział w słynnej "akcji" po "jeszcze jeden"?

Jeśli tak to miła wiadomość , chociaż jak znam życie to ta kurwa i tak prędzej czy pózniej odzyska licencje...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4644 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 14:08
Wydarzeniem dnia jest informacja ze Komorowski wygral prawybory.Nic dodac nic ujac Polska to naprawde szczesliwy kraj banda zlodzieji nie martw sie problemami obywateli tylko czy Sikorski pogratuluje wygranej Komorowskiemu co powie na to Palikot a ostatnio Tusk martwi sie szczegolnie o Grecje ktora ma klopoty.Zastanawiam sie czy tak samo mysla ludzie chorzy na raka dla ktorych kochany kraj nie ma pieniedzy na ich leczenie.Ale to nie za bardzo interesuje media bo przeciez to nie sa medialne niusy.
I tak hitem ostatniego tygodnia był ten senator Pis-u co to mówił, że 8 tysięcy to na życie nie starcza, a on musi zbierać pieniądze na kampanię wyborczą.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5134 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 15:02
Dla tych którzy nabijali się z wyglądu żony Kaczora. Tutaj "druga połowa" kandydata Platformy na prezydenta:

Obrazek jpg wstawiony na forum

lol


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6507 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 15:51
Teraz nikt nie powie, ze "polowka" nie moze byc wieksza ;P


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5592 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 15:52

  antek napisał:  
Teraz nikt nie powie, ze "polowka" nie moze byc wieksza ;PI obalone zostanie kolejne powiedzenie:
Twoja lepsza polowa :)


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3835 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 16:04

  nowa od nowa napisał:  
Wydarzeniem dnia jest informacja ze Komorowski wygral prawybory.Nic dodac nic ujac Polska to naprawde szczesliwy kraj banda zlodzieji nie martw sie problemami obywateli tylko czy Sikorski pogratuluje wygranej Komorowskiemu co powie na to Palikot a ostatnio Tusk martwi sie szczegolnie o Grecje ktora ma klopoty.(...)Tak dodam od siebie jeszcze jedno subiektywne spostrzeżenie, że media zajmują się tylko i wyłączenie "bratobójczą walką" Sikorski - Komorowski tak jakby ten który ją wygra, miał zostać na pewno prezydentem.. Masowa propaganda mediów, wszystkie światła skierowane na tych dwóch polityków, tylko po to, żeby nagłośnić nazwisko kandydata Platformy i zrobić mu darmową kampanie... Widać jak cholernie boją się straty władzy platfORMOwcy; oni nie pozwolą na drugi 2005. rok, gdy zwyciężali ludzie z obozu politycznego o zupełnie innym kręgosłupie moralnym... Mimo wszystko liczę na to, że po wyborach pożegnamy takich politykierów jak Donek i resztę skurwysynów z jego obozu, odpowiedzialnych między innymi za upadek Stoczni Szczecińskiej. Bin Laden


  eM napisał:  
Dla tych którzy nabijali się z wyglądu żony Kaczora. Tutaj "druga połowa" kandydata Platformy na prezydenta:

Obrazek jpg wstawiony na forum

lolMa gabaryty kobita! hihi Może robić w BOR, dla przyszłego el prezidente hihi.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6245 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 16:50

  eM napisał:  
Dla tych którzy nabijali się z wyglądu żony Kaczora. Tutaj "druga połowa" kandydata Platformy na prezydenta:

lol


lepsze takie babsko niz zydowka anne applebaum ;]

ale komorowski niczym jego partyjny kolega kazik moze do czasow wyborow znajdzie sobie jakas piszaca wiersze blondyne :p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5622 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 17:38

  Cytat:  
Widać jak cholernie boją się straty władzy platfORMOwcy; oni nie pozwolą na drugi 2005. rok, gdy zwyciężali ludzie z obozu politycznego o zupełnie innym kręgosłupie moralnym...Wszyscy obecni w sejmie politycy mają ten sam kręgosłup moralny. To jedna, wielka banda złodziei, świnie i pieprzone lewactwo w jednym, wielka spuścizna PRL'u. Czy zagłosujesz na PO czy na PiS to jedno i to samo, z małymi wyjątkami - w PO jest kilku kumatych ludzi, którzy nie pchają się przed szereg, bo by jeszcze zabrali chleb tym cwaniakom z góry. PiS z kolei to partia dorobkiewiczów i socjalistów, którzy tak zwaną "demokracją" wycierają sobie ryj przy byle okazji. Nie ma w Polsce prawdziwej prawicy (oprócz UPR i Korwina, który niby gada jak oszołom, ale czasem gada bardzo mądrze) i nie ma 100% lewicy, bo wszyscy jadą na tym samym koniu. Zresztą po co przejmować się tymi idiotami - dbajcie o siebie, nie patrzcie się na Wiejską. Historia już wiele razy uczyła, że najbardziej polityką interesowali się Ci co się na niej nie znali. Prawdziwi politycy kręcą interes u siebie, a nie przed kamerami. Pchają gospodarkę do przodu i nie wymyślają głupich przepisów.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4887 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 18:22

  Jeran napisał:  
Widać jak cholernie boją się straty władzy platfORMOwcy;Raczej wątpię by się bali bo niby który kandydat ma zagrozić Komorowskiemu ? Chyba nie Kaczor czy towarzysz Szmajdziński....


  Jeran napisał:  
Mimo wszystko liczę na to, że po wyborach pożegnamy takich politykierów jak Donek i resztę skurwysynów z jego obozu, odpowiedzialnych między innymi za upadek Stoczni Szczecińskiej.I kto miałby ich zastąpić ? Post komuniści , Pisiory czy może PSL ? Reszta stety niestety to folklor ale żyjąc w takim politycznym bagnie powinniśmy się już do tego przyzwyczaić . Jeszcze miną lata nim młodsze pokolenia zasilą struktury systemu politycznego.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 18:26
Trzeba przyznac, ze Maria Kaczynska prezentuje sie lepiej jako Pierwsza Dama :D Nie przypuszczalem, ze kiedykolwiek takie zdanie napisze, a jednak :D Nigdy nie mow nigdy :D


1948
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5315 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 19:06
A tam gadacie herszt baba z niej. Bedziemy miec zapewne dobre stosunki z Niemcami :D


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/03/2010 21:39

  Steryd napisał:  
Trzeba przyznac, ze Maria Kaczynska prezentuje sie lepiej jako Pierwsza Dama :D Nie przypuszczalem, ze kiedykolwiek takie zdanie napisze, a jednak :D Nigdy nie mow nigdy :Da kto by pomyslal ze w kwestii pierwszej damy niedoscignionym wzorem bedzie Jola "jak jesc beze" Kwasniewska ... o tempora o mores


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Pes2009

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005