Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/11/2010 22:58
Szkoda myślałem że jednak odniesiesz się do postu Jerana...

noo trudno , to idz , masz racje , Jarek jest zły bo ma brudne buty , kota , brak konta i mieszka z mamą a Leszek jeszcze gorszy bo miał brzydką żonę i oboje byli niscy...

dlatego nie moga rządzić w Polsce i w ogole sa zli!


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6784 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/11/2010 23:05

  eM napisał:  
Szkoda myślałem że jednak odniesiesz się do postu Jerana...

noo trudno , to idz , masz racje , Jarek jest zły bo ma brudne buty , kota , brak konta i mieszka z mamą a Leszek jeszcze gorszy bo miał brzydką żonę i oboje byli niscy...

dlatego nie moga rządzić w Polsce i w ogole sa zli!



a jeszcze zastanawia mnie jedno ... dla ciebie kazdy kto nie za Jarkiem to od razu "WSI-TVN-trendy-24-SB-komuna-duren", potem "pedał", a na koncu jak juz ci sie skoncza pomysly na wrzut to grozisz "wpierdolem" ...

no to terazi powiedz mi, kto tu kurwa jest smieszny?! lol


lol
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/11/2010 23:08
Ić stond

Jak będziesz chcial napisać coś w kwestii pytania które zadal ci Jeran to daj znać. Smieszny jesteś ty , kilka miesięcy temu wychwalales Bronka i jego kompanów , teraz na nich psioczysz na nowym nicku , niedlugo zalozysz trzecie konto i zostaniesz wyborca PiS-u , zastanów się nad sobą , dluzej nie mam zamiaru z toba rozmawiac...

Tyle :)


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6784 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/11/2010 23:09

  eM napisał:  
Ić stond

Jak będziesz chcial napisać coś w kwestii pytania które zadal ci Jeran to daj znac a teraz pa maleńka :)



no, pa .. mała ;) zabawna jesteś ... śpij słodko ...


lol
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/11/2010 23:12
Pięknie rozkminiłes moją "taktykę" zawsze możesz uzyć podobnej ale brak ci do tego jaj , wiedzy z resztą również , bo gdy ktoś ci zadaje konkretne pytanie to uciekasz , tak więc...

Pa leszczu :) nie zmieniaj nicku :D


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6784 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 09:19

  eM napisał:  
Pięknie rozkminiłes moją "taktykę" zawsze możesz uzyć podobnej ale brak ci do tego jaj , wiedzy z resztą również , bo gdy ktoś ci zadaje konkretne pytanie to uciekasz , tak więc...

Pa leszczu :) nie zmieniaj nicku :D



... tak, tak - domaluj mi jeszcze kilka gęb, o najmądrzejszy ... siedzisz tu jak pierdolony sęp i tylko czekasz, aż ktoś coś napisze, żeby go zjechać, wczoraj pół dnia nie mogłeś odpuścić, a obiecywałeś się więcej nie odzywać.

czy ten pojebany topic o polityce na forum to twoje jedyne hobby ... ?!

... no to ja naprawde stad spierdalam, bo to sie staje żałosne ... a ty smaruj na niezalezna.pl i chuj wie gdzie jeszcze po kolejne hity, gamoniu, bedzie znowu o WSI24 i chujowym zdradzieckim rządzie, będzie sie pod co brandzlować ...

... i bez kitu, wiecej ci nie odpisze, takze ostatnie slowo twoje, "miszczu" ... mozesz sobie teraz napisac wszystko, ze jestem pedałem, leszczem, brakuje mi wiedzy, jaj ... cokolwiek sobie chcesz - wygrasz, ja bede posmiewiskiem na caaaale forum a ty zostaniesz wielkim bohaterem! ... prawie tak wielkim jak Jarek lol


lol
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 10:56
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:15 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 11:54
Gamoń - ić stond , przestań płakać i nie zmyślaj na temat jakiś moich obietnic lol

P.S "jesteś pedałem , leszczem , brakuje ci wiedzy i jaj!" lol

Wygrałem , jestem wielkim bohaterem!

YES YES YES!

A teraz tak jak prosiłeś , coś dla ciebie , z niezalezna.pl :


  Cytat:  
PIS WSPIERA KIBICÓW

PiS skieruje klubowy zakaz wstępu na stadion do Trybunału Konstytucyjnego - informuje TVP Info.

Klubowy zakaz wstępu na stadion został wprowadzony w 2009 roku. W myśl ustawy kluby piłkarskie mogą zabronić konkretnym osobom wstępu na stadion nawet na dwa lata. Najczęściej z zakazu klubowego korzystała Legia Warszawa. Klub był w sporze z kibicami, a powodem zakazów najczęściej było wyrażanie niechęci względem właściciela - koncernu ITI.

Politycy PiS chcą zaskarżyć zakaz. Ich zdaniem narusza on wolności obywatelskie. Według konstytucjonalistów, jest duża szansa na to, że Trybunał Konstytucyjny uzna racje PiS.

Zniesienie zakazu klubowego nie będzie oznaczało pobłażliwości dla stadionowych awantur - wciąż będzie obowiązywał zakaz stadionowy, który stosować może sąd względem agresywnych kibiców.

(źródło: TVP Info)



Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7387 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 12:04
Gdyby to PiS rządził, to PO wpierałaby kibiców. Cała polska polityka, którą można rozbić o kant dupy. Powinni obciąć posłom wynagrodzenia o 90%, towarzystwo by się przerzedziło i zostaliby ci, którym zależy na czymś innym, niż hajs.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 12:07
Platforma już pokazała jak wspiera kibiców kiedy to Grześ Schetyna wspólnie z Walterem zorganizował akcję Widelec ;)

Do tego jeszcze ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych gdzie za odpalenie racy grozi 3 lata puchy...

Dziękuje za takie wsparcie lol

No ale tak , gdyby PiS rzadził to na pewno również wysłałby oddziały milicyjne na fanów Legii spokojnie udających się na mecz!


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 12:41

  eM napisał:  
Gamoń - ić stond , przestań płakać i nie zmyślaj na temat jakiś moich obietnic lol

P.S "jesteś pedałem , leszczem , brakuje ci wiedzy i jaj!" lol

Wygrałem , jestem wielkim bohaterem!

YES YES YES!

A teraz tak jak prosiłeś , coś dla ciebie , z niezalezna.pl :


  Cytat:  
PIS WSPIERA KIBICÓW

PiS skieruje klubowy zakaz wstępu na stadion do Trybunału Konstytucyjnego - informuje TVP Info.

Klubowy zakaz wstępu na stadion został wprowadzony w 2009 roku. W myśl ustawy kluby piłkarskie mogą zabronić konkretnym osobom wstępu na stadion nawet na dwa lata. Najczęściej z zakazu klubowego korzystała Legia Warszawa. Klub był w sporze z kibicami, a powodem zakazów najczęściej było wyrażanie niechęci względem właściciela - koncernu ITI.

Politycy PiS chcą zaskarżyć zakaz. Ich zdaniem narusza on wolności obywatelskie. Według konstytucjonalistów, jest duża szansa na to, że Trybunał Konstytucyjny uzna racje PiS.

Zniesienie zakazu klubowego nie będzie oznaczało pobłażliwości dla stadionowych awantur - wciąż będzie obowiązywał zakaz stadionowy, który stosować może sąd względem agresywnych kibiców.

(źródło: TVP Info)




Akurat Pis ws. kibiców to żadne wielkie wspieranie tej grupy społecznej bo taka jest rola opozycji czyli lizanie tyłka tym,którym źle przy partii rządzącej,bankowo byłoby w odwrotnym kierunku gdyby to Po było opozycją.Zresztą jak dla mnie to i Po się szmaci i Pis.Co do Pisu to czemu taki zły?Bo jest zakłamany jak partia rządząca.Jarek urządza sobie koalicje z Lepperami,których najpierw jedzie a do tego nie tak dawno oszukuje Polaków w kampanii prezydenckiej bo inaczej nie można tego nazwać gdy teraz wraca do twarzy sprzed kilku lat,ja byłem w tej grupie ok.15%,która dała się nabrać na nowy wizerunek Jarka a jak jest teraz każdy widzi,Pis ma swój stały elektorat na poziomie ok.20%.Chyba jest im wygodniej rola opozycji,bo raczej na przejecie władzy w kraju w najbliższym czasie nie szykuje się.

Co do słów Anathema to nic dodać nic ująć.O stadionie na poważnie to może dyskusja zacznie się na poziomie 2014,2015 roku i jak PL chyba pisał jak się nie mylę dziś bardziej niech nas zainteresuje jak Litwa widzi współprace z Pogonią i gastro.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 27 listopada 2010, 12:53 [2 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 12:46
Poniekąd to prawda, patrząc jak Litwiński nomen omen z PO chcąc wejść w tyłek kibicom w sprawie stadionu (spotkanie które poza lizaniem po jajkach i sloganami nie będzie zawierało żadnych konkretów), w której śmaiło twierdze nie zrobi wiecej niż Krzystek. A mniemam że nie zrobi nic.

W kwestii polityki ja posiłkuje sie słowami klasyka "niech ten kto dzierży władze niech zawsze budzi w Tobie odrazę, niezależnie kim on będzie , niezależnie skąd on będzie"

ps. żeby nie było- "lizanie po jajkach" to metafora ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 13:20

  szpadel_85 napisał:  
Akurat Pis ws. kibiców to żadne wielkie wspieranie tej grupy społecznej ( ... )



Taaa...żadne wielkie wspieranie...następny...lol


  Cytat:  
PiS: Akcja policji wobec kibiców Legii była niepotrzebna i przesadzona

Poseł Mariusz Błaszczak zarzucił szefowi MSWiA Grzegorzowi Schetynie, że przeprowadzona 2 września akcja stołecznej policji była pokazowa. Polityk uważa, że jeśli sąd oczyści kibiców ze stawianych im zarzutów to może się okazać, że akcja warszawskich stróżów prawa miała charakter polityczny .

Poseł Mariusz Błaszczak zarzucił szefowi MSWiA Grzegorzowi Schetynie, że przeprowadzona 2 września akcja stołecznej policji była pokazowa. Polityk uważa, że jeśli sąd oczyści kibiców ze stawianych im zarzutów to może się okazać, że akcja warszawskich stróżów prawa miała charakter polityczny .

http://www.bankier.pl/wiadomosc/PiS-Akcja-policji-wobec-kibicow-Legii-byla-niepotrzebna-i-przesadzona-1830389.html




  Cytat:  
PiS broni kibiców przed Schetyną

"WYJAŚNIĆ ZATRZYMANIA ZA ŻARTY Z KOLEGI SCHETYNY"


PiS broni kibiców Zagłębia Lubin zatrzymanych przez policję za publiczne wyśmiewanie i obrażanie jednego z prezesów klubu - Dariusza Machińskiego. Zdaniem posła PiS Adama Hofmana, kibice zostali zatrzymani i przetrzymywani w areszcie, bo Machiński jest kolegą szefa MSWiA Grzegorza Schetyny.

W środę na konferencji prasowej poseł PiS Adam Hofman domagał się wyjaśnienia przyczyny zatrzymania kibiców. Podczas jednego z meczów sparingowych Zagłębia ze Śląskiem Wrocław kibice mieli żartować z Machińskiego. Machiński został zatrudniony na stanowisku dyrektora Zagłębia Lubin na początku lipca. Według tygodnika "Wprost", jego przyjście do klubu od początku budziło sprzeciw kibiców, którzy zarzucali mu brak kompetencji oraz bliskie kontakty ze Schetyną.

O żartach prezes poinformował policję, a ta następnego dnia rano zatrzymała dwie osoby. Według Hofmana do zatrzymania i przetrzymywania kibiców przez cały dzień bez postawienia zarzutów doszło, ponieważ prezes Machiński to kolega szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. - Pierwszy raz w Polsce się zdarzyło, żeby za żartowanie z kolegi wicepremiera policja zatrzymała kibiców, wyciągając ich z domów - ocenił na konferencji polityk PiS.
Zagłębie straci sponsora?

Jeśli lubińscy kibice nie zaprzestaną wojny z działaczami Zagłębia, KGHM... czytaj więcej »

Relacjonował, że po kilku godzinach przesłuchania nie postawiono im zarzutów i zostali oni zwolnieni. Według Hofmana, takie działanie ma znamiona zastraszania. - To pokazuje, że konieczne jest wyjaśnienie tej sprawy, a jeśli tak jest w rzeczywistości, to mamy do czynienia z patologią - uważa poseł.

PiS chce komisji śledczej ws. kibiców

Zaapelował jednocześnie do szefa sejmowej komisji śledczej ds. nacisków Sebastiana Karpiniuka (PO), aby rozszerzyć zakres jej działania o czas rządów Platformy. Hofman chciałby, żeby pierwszą rzeczą, którą komisja zbada po wakacjach była sprawa zatrzymania kibiców za - jak twierdzi - żartowanie z kolegi wicepremiera Schetyny.




  Cytat:  
PiS broni kibiców Legii2009-09-02 16:51:00

Posłowie PiS skrytykowali prokuraturę i policję za działania wobec ponad 750 kibiców Legii zatrzymanych w Warszawie rok temu przed meczem z Polonią. Ile czasu potrzeba jeszcze prokuraturze? Kiedy będą postawione akty oskarżenia? - pytali posłowie i zarzucili śledczym opieszałość. - Mówiono, że są niezbite dowody popełnionych przez te osoby przestępstw i wykroczeń. Tymczasem po roku okazuje się, że nie ma tych dowodów. Czy postępowanie prokuratorskie jest prowadzone? Dokąd ono zmierza? - pytał szef warszawskich struktur PiS Mariusz Błaszczak.


Według posła PiS spektakularne zatrzymanie mogło służyć zdobyciu poparcia dla wprowadzenia nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. - Nic nie wynika z tej ustawy. Zamieszki na stadionach były i nadal są - ocenił.

Na środowej konferencji prasowej Błaszczak i Poncyljusz poinformowali, że złożyli interpelację skierowana do ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy w tej sprawie. - Zadajemy w niej pytania na temat działań, które miały być podjęte przez wymiar sprawiedliwości, a podjęte nie zostały - wyjaśniali posłowie PiS.

http://www.legia.net/wiadomosci,34597-pis_broni_kibicow_legii.html




  Cytat:  
PiS broni kibiców w sejmowych komisjach

Działania funkcjonariuszy były nieprofesjonalne i mogły być "niezgodne z zasadami prawa" - mówią posłowie PiS o zatrzymaniu na początku września 752 kibiców Legii Warszawa. Na ich wniosek, w tej sprawie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie sejmowych Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka. PiS domaga się wyjaśnienia nieprawidłowości i pociągnięcia do odpowiedzialności winnych błędów.

( ... )

Jak podkreślił wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński z Prawa i Sprawiedliwości, z relacji niektórych zatrzymanych kibiców wynika, że akcja policji została przeprowadzona niewłaściwie. Posłanka PiS Beata Kempa powiedziała, że w kuluarach Sejmu "pojawiły się informacje", mające wskazywać na to, że akcja policji "była pokazówką".

Kastety i łańcuchy na bitwę kiboli

Wiceszef MSWiA Adam Rapacki zaprzeczył tym zarzutom i zapewnił, że akcja policji to były zdecydowane działania. - Decyzję podejmuje dowódca i komendant wojewódzki, a nie ja, czy minister Grzegorz Schetyna - powiedział Rapacki. - Absolutnie tę decyzję popieramy - dodał.

Wiceszef MSWiA powiedział, że celem zatrzymanych osób były starcia z kibicami Polonii, a nie oglądanie meczu.

Jak dodał, dowodem na to są zarekwirowane przedmioty - ochraniacze na zęby, jakich używają bokserzy, kastety, metalowe łańcuchy.

http://www.tvn24.pl/12690,1567073,0,1,pis-broni-kibicow-w-sejmowych-komisjach,wiadomosc.html




  Cytat:  
PiS: Kara dla Lechii to niebywały skandal

Politycy PiS grzmią, że kara dla Lechii Gdańsk to "niebywały i nieprawdopodobny skandal". Grzywna została nałożona za wywieszenie przez kibiców transparentu z hasłem: "17.09.1939 - czwarty rozbiór Polski". "Należą im się słowa szacunku, pochwały i wdzięczności" - przekonuje Ryszard Czarnecki.

"Nie rozumiemy tej decyzji, jest ona absolutnie skandaliczna i zapisuje się jako swoisty suplement do książki pt. <Dzieje głupoty w Polsce>" - stwierdził poseł PiS Ryszard Czarnecki. W imieniu swojej partii podziękował kibicom z Gdańska za to, że "potrafili w godny i patriotyczny sposób uczcić tragiczną dla Polski datę i tragiczną rocznicę".

W czwartek Komisja Ligi Ekstraklasy S.A nałożyła karę grzywny w wysokości 5 tys. zł na klub Lechia Gdańsk, za wywieszenie przez jej kibiców podczas niedzielnego meczu z Wisłą Kraków transparentu odnoszącego się do 70. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę.

Rzecznik Ekstraklasy S.A Adrian Skubis powiedział, że nałożona na Lechię Gdańsk kara wynika ze złamania przez klub przepisów uchwały zarządu PZPN. "Jeden z punktów uchwały mówi, że zabronione jest prezentowanie na transparentach, flagach, banerach i innych podobnych przedmiotach, napisów i symboli wyrażające treści nie związane z klubem i rozgrywkami"- podkreślił Skubis.

Czarnecki przypomniał, że ukaranie Lechii Gdańsk, to nie pierwszy tego rodzaju przypadek. "1 sierpnia, w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zabroniono piłkarzom Polonii Warszawa i Legii Warszawa wejść na prezentację przedmeczową w koszulkach odwołujących się do tej rocznicy. To są rzeczy zupełnie irracjonalne, nieprawdopodobne i skandaliczne, ale właśnie takich mamy ludzi odpowiadających za polską piłkę" - powiedział europoseł PiS.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/96212,pis-kara-dla-lechii-to-niebywaly-skandal.html




  Cytat:  
PiS ws. ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych : zakaz klubowy niepotrzebny

25 listopada 2009 r

Parlamentarzyści PiS proponują zmiany w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. Postulują zniesienie tzw. zakazu klubowego, bo - ich zdaniem - tylko sąd a nie organizator meczu, może zakazać kibicom wstępu na imprezę sportową.


Przyjęta w tym roku przez Sejm nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych wprowadza m.in. nowe rodzaje kar wobec stadionowych bandytów. Za wnoszenie lub posiadanie na meczach materiałów pirotechnicznych i innych niebezpiecznych przedmiotów grozić będzie grzywna, ograniczenie wolności, albo od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.
Nowelizacja wprowadza też, obok zakazu stadionowego, który orzekają sądy, zakaz klubowy, stanowiący, że organizator meczu może osobom łamiącym regulamin zakazać - nie dłużej niż na dwa lata - wstępu na swoje kolejne imprezy.

"Zakaz klubowy to prywatyzacja wymiaru sprawiedliwości. To istotne naruszenie zasad prawnych. Nie rozumiem potrzeby, dla której można arbitralnie odbierać możliwość oglądania meczów. Zakaz feruje prywatna osoba dowolnie kierując się swoimi animozjami bądź innymi względami" - przekonywał podczas konferencji prasowej w Sejmie wicemarszałek Senatu Zbigniew Romaszewski (PiS).
Dodał, że jeżeli są naruszane np. przepisy klubowe, klub powinien mieć możliwość zwrócenia się z taką sprawą do kolegium ds. wykroczeń; nie może natomiast sam decydować o karze.

Na konferencji obecny był także senator z klubu PO Jan Rulewski, który jednak nie zgodził się z postulatem PiS. Podkreślił, że ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych w obecnym kształcie jest "potrzebna i dobra". "Ta ustawa nie załatwia jednak problemu kultury kibicowania. Problemem w Polsce i na świecie jest zablokowanie przez underground kibicowski stadionów" - powiedział.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/373742,pis_ws_ustawy_o_bezpieczenstwie_imprez_masowych_zakaz_klubowy_niepotrzebny.html



Co by nie zrobił PiS i tak jest zle... jak chce pomagać fanatykom... to znaczy że chce im się przypodobac...

Jasne , swietny ruch marketingowy , obrona tych strasznych kiboli z WSI24 i gazietki na pewno sprawi iz zyskają wielu wyborców!

Wystarczy spojrzeć na zachowanie politykierów Platformy którzy po kazdej reakcji opozycji na złe traktowanie kibiców , wrzeszczą ze ci drudzy bronią stadionowych chuliganów!

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 listopada 2010, 13:33 [5 raz(y)]


syrob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 13:50
Oczywiście powyższe przykłady rzekomej troski PiSu o prawa kibiców nie wynikają z czystej politycznej walki z platformersami , mającej przy każdej możliwej okazji wskazać mankamenty w systemie kreowanym przez PełO tylko oczywiście wynikają z czystej miłości PiSu do kibiców :D nie wiem jak można w coś takiego uwierzyć , choć domyślam się że jeden z powyższych aktywnych forumowiczów na siłę będzie udowadniał że jest inaczej . Zresztą każdy ma swój rozum i zinterpretuje to jak chce .
Przypomnę jeszcze że sądy 24 godzinne będące pomysłem Ziobry , miały także sprawnie uderzyć w kibiców ale oczywiście ekipa Jarosława owładniętego pętlą różnych urojeń , będąc w opozycji udowadnia że jednak nie co w pełni rozumiem ;] nie dajmy się jednak zwieść propagandzie PiSowskiej ( czy jakiejkolwiek innej partii na różnych płaszczyznach ) że są ostoją kibiców w parlamencie .
Nie oszukujmy się , dla mediów , polityków czy większości społeczeństwa jestesmy pijanym bydłem demolujacym stadiony i w najblizszych latach to sie nie zmieni . Dla nikogo nie jest to wygodny temat wiec na pewno nikt nie będzie bez określonych korzyści i celów stawał w obronie rzekomego " marginesu społecznego " co jest oczywiście dla mnie jako kibica od urodzenia dość bolesne...

Niestety nie będę obecny na spotkaniu z Litwińskim więc prosiłbym o głębszą relację ze spotkania ( tylko konkrety ! ) . Na obecną chwilę prawdopodobienstwo powstania stadionu za jego kadencji jest tak wysokie jak w przypadku innych kandydatów a obecnie głównego rywala jakim jest K(o)rzystek a sam Litwiński pieniędzy których nie ma na budowe obiektu nie wyczaruje .


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 15:26

  Cytat:  
Litwński: Wijas moim zastępcą



buahahahaha

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8705401,Litwnski__Wijas_moim_zastepca.html


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 15:46

  brs napisał:  

Przypomnę jeszcze że sądy 24 godzinne będące pomysłem Ziobry , miały także sprawnie uderzyć w kibiców



Z tego co pamiętam to miał to być główny oręż władzy w ziobrowym projekcie " zero tolerancji dla pseudokibiców", ogłoszonym bo zadymach w Warszawie. Nie ma co patrzeć na polityków, oni mają nas w dupie, chcą tylko naszego głosu na ich partię. Zresztą jeżeli kibicowanie ma polegać na łączeniu się z polityką i popieraniu jednej opcji to ja to pierdole. Bo co to za kibicowanie?

Ziobro

Zbysiu zaplanował wprowadzenie wszystkiego tego, co mamy w obecnej ukochanej ustawie...

Ostatnio edytowany przez: Dziad, 27 listopada 2010, 15:57 [1 raz(y)]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 16:44

  brs napisał:  
Przypomnę jeszcze że sądy 24 godzinne będące pomysłem Ziobry , miały także sprawnie uderzyć w kibiców ( ... )



Chyba troszkę sie zagaloopowałeś drogi forumowiczu . Po pierwsze sady dzialające w przyspieszonym tępie od dawna funckjonuja w USA i niektórych krajach Unii Europejskiej , nie był to więc pomysł Ziobry tak jak piszesz , po drugie , wprowadzenie tego typu systemu sądownictwa dużo wczesniej postulowali politycy platformy zarówno w wyborach parlamentarnych jak i prezydenckich , po trzecie ,gdybys miał choć trochę doswiadczenia w tej kwestii to może wiedziałbyś że paradoksalnie sądy 24 godzinne pozwalają uniknąć czasem nawet kilkunastomiesięcznego postępowania i jeśłi już nie daj Boże komuś powinie się noga to chyba lepszym rozwiązaniem jest dostać w ciągu doby wyrok niż np czekać na niego w areszcie a takich przypadków niestety było mnóstwo...


  Hasor napisał:  
Zbysiu zaplanował wprowadzenie wszystkiego tego, co mamy w obecnej ukochanej ustawie...



Czytam ten wywiad który wkleiłaś i za chuja nie widzę w nim nic o:

- 3 latach więzienia z odpalenie racy
- kary za zakrywanie twarzy
-zakazów stadionowych wydawanych przez klub

Akurat te 3 punkty ktore wymieniłem znajdują sie w nowej ustawie więc zaniam coś napiszesz to się zastanów. Poza tym ludzie... czy Wy jestescie poważni? NIe należe do fanów Zbyszka Ziobry ale czego wy oczekujecie? ze sam będzie ustawki organizował i demontował płoty ze stadionów aby każdy mogl awanturować sie na murawie? Czasy się zmieniają , piłka nożna idzie w kierunku komercjalizacji , na mecze piłkarskie zaczynają przychodzić nowe pokolenia kibiców , nie tych fanatycznych a raczej miłośników wydarzeń sportowych. Ich interesuje kto zagra w pierwszym skladzie i ile strzeli bramek a nie kto jak sie pokaze ekipą na wyjezdzie czy zrobi dobry pokaz ultras dlatego ważne jest dla nich spokój i wygoda. Sami przecież chcecie nowy stadion a tam monitoring , podsluchy , identyfikacja to normalka.Dlatego jeśli ktoś porównuje walkę z chuligaństwem na stadionach do ingerowania w prawa obywatelskie kazdego człowieka ( PO i zakazy stadionowe wydawane przez klub ) , czy jakieś akcje przeciwko kibicom na zlecenie koncernu medialnego ( Schetyna , Cwiąkalski + towarzysz Walter = akcja Widelec ) tudzież zabranianie wieszania transparentów patriotycznych to chyba rzeczywiscie się nie dogadamy...

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 listopada 2010, 17:02 [7 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 17:03

  eM napisał:  


  Hasor napisał:  
Zbysiu zaplanował wprowadzenie wszystkiego tego, co mamy w obecnej ukochanej ustawie...



Czytam ten wywiad który wkleiłaś i za chuja nie widzę w nim nic o:

- 3 latach więzienia z odpalenie racy
- kary za zakrywanie twarzy
-zakazów stadionowych wydawanych przez klub

Akurat te 3 punkty ktore wymieniłem znajdują sie w nowej ustawie więc zaniam coś napiszesz to się zastanów. Poza tym ludzie... czy Wy jestescie poważni? NIe należe do fanów Zbyszka Ziobry ale czego wy oczekujecie? ze sam będzie ustawki organizował i demontował płoty ze stadionów aby każdy mogl awanturować sie na murawie? Czasy się zmieniają , piłka nożna idzie w kierunku komercjalizacji , na mecze piłkarskie zaczynają przychodzić nowe pokolenia kibiców , nie tych fanatycznych a raczej miłośników wydarzeń sportowych. Ich interesuje kto zagra w pierwszym skladzie i ile strzeli bramek a nie kto jak sie pokaze ekipą na wyjezdzie czy zrobi dobry pokaz ultras dlatego ważne jest dla nich spokój i wygoda. Wszyscy tak narzekają na stary stadion , kazdy domaga się nowego , a tam to sie dopiero zacznie , monitoring , podsluchy , identyfikacja , kolejne Guantanamo...



Kary za zakrywanie twarzy również są wspomniane. Czego oczekuję? Żeby polityka nie wchodziła na stadiony, a kibice do polityki ( a ostatnio jacyś kibice bodajże wystawił swoich kandydatów w SLD :/ )Bo nie oto w tym wszystkim chodzi.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 17:17

  mastah86 napisał:  

  Cytat:  
Litwński: Wijas moim zastępcą



buahahahaha

http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8705401,Litwnski__Wijas_moim_zastepca.html



Ja pierdole...
jebany lewak w kwestiach społecznych miałby doradzać

tak więc wybór jest prosty... pusty głos


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/11/2010 17:18
Polityka od zawsze była obecna na stadionach a kibice to ostatni bastion normalnosci w tym kraju!Oby to się nigdy nie zmieniło! Możemy być z siebie dumni , bo to My mamy jakieś wartości i ideologie w które wierzymy. To My jesteśmy patriotami i to My pamiętamy o naszej historii. Dlatego tak jak Lechia czy Legia za komuny walczyły o wolność i prawdę tak i teraz fanatycy piłkarscy powinni robić to samo! O tym jaką jesteśmy siłą mozna było przekonać sie podczas ostatniego Marszu Niepodleglosci , podwójnie więc cieszy mnie że zawsze większość z nas jest po prawej stronie , przeciwko zdrajcom Polskiego narodu.

Nie widzę nic złego w tym aby kibice startowali w wyborach.Chociaż rzeczywiscie , z tym SLD Widzew trochę przesadził lol tego akurat nie popieram ;) zawsze jednak jest to jakaś opcja aby wziaść sprawę w swoje ręce a nie znowu dac się oszukać Litwińskim czy innym Krzystkom.

P.S Fakt nie doczytałem , rzeczywiscie Zbychu cos tam wspominał o zakrywaniu twarzy kominiarkami ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005