Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3945 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 20/10/2011 22:13

  szczepiii napisał:  
O ile Palikota jeszcze trawię jako człowieka inteligentnego, trochę antyestablishemntowegoTy tak serio? przerażony


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5918 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 20/10/2011 23:20
Jakaś kurwa pedalska dostała się do sejmu, ujadać gaże z pieniędzy podatników będzie przez 4 lata i teraz kurwa będzie wojować o krzyż. Macie kurwa swój ruch palikutasów. Jeden nie wie po co dostał sie do sejmu, drugi szczyci się pedalstwem a trzeci/trzecia szczyci się transeksualnoscia. Pojeby !


MW'03
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5435 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/10/2011 23:54

  Cytat:  
Konwent Seniorów to zebranie najstarszych posłów, a prezydium to spotkanie marszałków - taką wiedzą na temat Sejmu, w którym za trzy tygodnie zasiądzie, "błysnął" w Radiu Zet poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń. - Źle - podsumowała Monika Olejnik, która go przepytywała. - Ale kompromitacja - przyznał Biedroń....

Magister politologii kurwa...


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6505 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/10/2011 11:52
Konserwatywna, a nie radykalna - taki ma być wizerunek partii Jarosława Kaczyńskiego, budowany m.in. dzięki pomysłom z kampanii - informuje "Rzeczpospolita".

Władze PiS przygotowują nową taktykę i strategię funkcjonowania partii po przegranych wyborach. - Wypracujemy stanowisko, które przedstawimy na najbliższej Radzie Politycznej - zapowiadał poseł Leonard Krasulski. Władze PiS będą przekonywać posłów do zmiany retoryki tak by budować wizerunek partii konserwatywnej sytuującej się w centrum.

Co to oznacza? - Wsparcie dla polskich rodzin i wierność wartościom chrześcijańskim i patriotycznym, ale unikanie języka pozwalającego PO na zakwalifikowanie nas do grona radykałów. Nieangażowanie się formalnie w takie sprawy jak awantura o krzyż na Krakowskim Przedmieściu - wylicza jeden z polityków.
Budowanie wizerunku PiS ma się opierać m.in. na kontynuacji taktyki przyjętej w kampanii wyborczej. Wiceprezes partii Adam Lipiński mówi, że wyznaczyła ona "dobre kierunki". - Ale potrzeba więcej czasu, by dotrzeć do szerokich środowisk - dodaje. Chodzi głównie o młodzież, naukowców i przedsiębiorców. - W kampanii zrobiliśmy dobry krok w kierunku pozyskania młodego pokolenia, ale to dopiero początek - dodaje Krasulski.

Politolog dr Wojciech Jabłoński krytycznie ocenia ideę zmian. - Ta taktyka spowoduje, że PiS straci część twardego elektoratu, który chce partii walczącej, a nie zyska nowego. Dlatego że wyborcy są zmęczeni kolejnymi zmianami wizerunku prezesa PiS, a centrum sceny politycznej, do którego chce zmierzać partia, jest już zajęte przez PO - uważa.

Krótko mówiąc ZDRADA !


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:4 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4618 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/10/2011 12:29

  Zły napisał:  

  szczepiii napisał:  
O ile Palikota jeszcze trawię jako człowieka inteligentnego, trochę antyestablishemntowegoTy tak serio? przerażonyPostulaty które podobają mi się w programie Ruchu Palikota:

- brak finansowania partii z budżetu.
- likwidacja senatu, ograniczenie liczby posłów, likwidacja powiatów, ograniczenie liczby radnych
- zniesienie immunitetu
- oświadczenie zamiast zaświadczenia
- jeśli w ciągu 60 dni urzędnik nie wyda decyzji to znaczy, że decyzja jest pozytywna.
- jawność dokumentów urzędowych.
- ograniczenie biurokracji
- obniżenie deficytu (choć szkoda, że nieznaczne)
- pewna liberalizacja polityki fiskalnej
- wizja gospodarki raczej liberalnej

Krótko mówiąc: walka z biurokracją i przystępna wizja gospodarki. To mi się podoba. Oczywiście sprawy obyczajowe (invitro, aborcja, homoseksualiści, parytety i inne głupoty) to rzeczy, których nie akceptuję w ich programie i dlatego nie oddałem na nich głosu. Brzydzę się tego typu lewackością.

Nigdy nie zaakceptuje tego co mówi Środa czy Biedroń, ale dostrzegam też pozytywne postulaty tejże partii. Staram się po prostu nie być ignorantem, polecam to wszystkim ;)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/10/2011 12:37

  szczepiii napisał:  

Postulaty które podobają mi się w programie Ruchu Palikota:
- brak finansowania partii z budżetu.
- likwidacja senatu, ograniczenie liczby posłów, likwidacja powiatów, ograniczenie liczby radnych
- zniesienie immunitetu
- oświadczenie zamiast zaświadczenia
- jeśli w ciągu 60 dni urzędnik nie wyda decyzji to znaczy, że decyzja jest pozytywna.
- jawność dokumentów urzędowych.
- ograniczenie biurokracji
- obniżenie deficytu (choć szkoda, że nieznaczne)
- pewna liberalizacja polityki fiskalnej
- wizja gospodarki raczej liberalnejtylko że większość tych postulatów jest bardzo ogólnikowa(co to znaczy pewna liberalizacja pol. fiskalnej? trzeba by było zmniejszyć wydatki, w tym socjalne, a RPP ma zbyt wielu lewicowców w składzie by się to udało), poza tym te postulaty już 4 lata temu Palikot proponował będąc szefem k=sejmowej komisji "Przyjazne państwo", zrealizowane zostało okrągłe 0.

Rzadko jest tak że ktoś ma pełną rację lub jest całkowicie w błędzie - np. Środa ma częściowo rację jeżeli chodzi o lekcje religii w szkołach, które na pewno nie spełniają swojej roli - u mnie za czasów szkolnych 90% tych lekcji to było odrabianie zadań na następne i myślę że wiele osób ma takie same odczucia i doświadczenia - krótko mówiąc katecheta dostaje hajs za wielkie nic. Zresztą co do tego programu u Lisa to najrozsądniejszy wydawał się ten ksiądz ( no i jeszcze Godson, ale on powiedział raptem 2 zdania...0

Ostatnio edytowany przez: Dziad, 21 października 2011, 12:43 [1 raz(y)]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5732 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/10/2011 12:51
Żadnego z tych postulatów nie puszczą w obieg. Są po prostu za mali, raczkują, nie mają doświadczenia. Odrzuca mnie od nich jeszcze ta "nowoczesność" - mamy Bierdonia, mamy pana Mopa z Idola, transa i ludzi po odbyciu wyroku. Brakuje jeszcze Marsjan i braci syjamskich. Byłby tolerancyjny komplet.

Lewackiemu Paliszrotowi mówię stanowczo NIE.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4618 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/10/2011 16:35

  Hasor napisał:  

Rzadko jest tak że ktoś ma pełną rację lub jest całkowicie w błędzie - np. Środa ma częściowo rację jeżeli chodzi o lekcje religii w szkołach, które na pewno nie spełniają swojej roli - u mnie za czasów szkolnych 90% tych lekcji to było odrabianie zadań na następne i myślę że wiele osób ma takie same odczucia i doświadczenia - krótko mówiąc katecheta dostaje hajs za wielkie nic. Zresztą co do tego programu u Lisa to najrozsądniejszy wydawał się ten ksiądz ( no i jeszcze Godson, ale on powiedział raptem 2 zdania...0No dokładnie. Środa na pewno w kilku kwestiach ma rację (na pewno nie przekonuje mnie jej feminizm), jednak odpycha mnie jej wysokie mniemanie o sobie, to w jaki sposób rozmawia, ciągłe uśmieszki, pogarda dla rozmówcy. To samo Biedroń. O ile Środa jest profesorem, o tyle Biedroń w ogóle nie wiem jakim prawem tak się zachowuje. Swoją popularność zdobył tylko i wyłącznie na walce o "tolerancję" (nie lubię tego słowa). Walcząc o tolerancję nie raz obraził m.in. uczucia religijne co jest dla mnie kompletną hipokryzją.

Jeśli chodzi o postulaty - pewnie macie rację. Ale na podstawie czego mam oceniać partię, która nie ma władzy, jeśli nie na podstawie tego co by teoretycznie zrobiła mając władzę. I jednak jest tam parę konkretów (np. dotyczące likwidacji / ograniczenia).


  eJay napisał:  
Odrzuca mnie od nich jeszcze ta "nowoczesność" - mamy Bierdonia, mamy pana Mopa z Idola, transa i ludzi po odbyciu wyroku. Brakuje jeszcze Marsjan i braci syjamskich. Byłby tolerancyjny komplet.Good point ;)

Jestem arcyciekawy jak przebiegnie tegoroczny Marsz Niepodległości. A szczególnie czy uda się "blokada" marszu przez środowiska lewackie. Organizatorzy doskonale popracowali i w tej chwili mamy kampanię z niezłym rozmachem, podoba mi się to w jaki sposób postarali się stworzyć pozytywny wizerunek wokół Marszu (plakaty, filmiki promujące czy obfity komitet poparcia). Jestem pod wrażeniem i czuję, że w tym roku blokada zupełnie się nie uda, a Marsz będzie sukcesem :)

Pięknie by było gdyby Biedronia powinęli i tym razem ukarali za agresję (rok temu upiekło mu się, sprawa o naruszenie nietykalności funkcjonariusza została umorzona).

Ostatnio edytowany przez: szczepaneq, 21 października 2011, 16:41 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6355 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/10/2011 14:30
Za-pakiet-zdrowotny-trzeba-zaplacic-PiT
przyjazne państwo :|:|:|


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni
Odp: Topic o polityce? - 28/10/2011 15:55
Obrazek jpg wstawiony na forum

"...uważa pocałunek w rękę za "prastary gest oddania i szacunku". Wywodzi się z pocałunku, składanego na sygnecie szlachcica albo duchownego i symbolizującego gotowość do służby..."
:)


Better dead than red!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5244 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 28/10/2011 22:44

  verte napisał:  
eM przezywa traumę? Najpierw nagonil wyborców Palikotowi a teraz znikł.Przeżywam traume tylko dlatego że ty i takie zjeby jak kinga mienią sie kibicami Pogoni.

Poza tym u mnie wszystko ok lol

Od napędzania natomiast byłeś ty. Mam nadzieje że jesteś zadowolony iż dzięki twoim apelom kaczyzm nie wrócił i mamy wspaniałą Polskę pod rządami twojego ryżego idola.

Gratulacje!


Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni
Odp: Topic o polityce? - 28/10/2011 22:55

  ktn napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

"...uważa pocałunek w rękę za "prastary gest oddania i szacunku". Wywodzi się z pocałunku, składanego na sygnecie szlachcica albo duchownego i symbolizującego gotowość do służby..."
:)Kon Donek nie był pierwszy

Obrazek jpg wstawiony na forum


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6355 dni
Odp: Topic o polityce? - 28/10/2011 23:44
zluzujcie pory ;]

p.s- ciekawe czy anne grodzka tez tak caluja ;p;p


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6505 dni
Odp: Topic o polityce? - 29/10/2011 01:44

  eM napisał:  

  verte napisał:  
eM przezywa traumę? Najpierw nagonil wyborców Palikotowi a teraz znikł.


Przeżywam traume tylko dlatego że ty i takie zjeby jak kinga mienią sie kibicami Pogoni.6 porażka booooli, a będą następne :) dopóki waszym wodzem jest kaczka.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:4 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5244 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 29/10/2011 09:25

  kingaps napisał:  

  eM napisał:  

  verte napisał:  
eM przezywa traumę? Najpierw nagonil wyborców Palikotowi a teraz znikł.


Przeżywam traume tylko dlatego że ty i takie zjeby jak kinga mienią sie kibicami Pogoni.6 porażka booooli, a będą następne :) dopóki waszym wodzem jest kaczka.Lepiej przegrać wybory niż być donosicielem z gazietki koszernej jak ty lol

twój wódz adaś m żydokomunista to esbecki konfident tak samo jak połowa członków PEŁO, na pewno wszyscy są dumni z twojej obywatelskiej postawy! Mnie boli jedynie to że znów rudy kaszub będzie szkalował środowiska kibicowskie ,zamykał w więzieniach niewygodne osoby , rozdawał mandaty i zakazy na lewo i prawo . Tobie jednak jest to na ręke zważywszy na twoje społeczniackie wpisy. Już dawno twierdziłem że jesteś ciotą , teraz wszystko się potwierdziło , nie widzę sensu prowadzenia dyskusji z takim zjebem...

ciągnij się więc na swoje szechterowskie forum i tam idz się tasować z przygłupami swojego pokroju :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 29 października 2011, 09:53 [8 raz(y)]


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5753 dni
Odp: Topic o polityce? - 29/10/2011 12:28

  kingaps napisał:  

  eM napisał:  

  verte napisał:  
eM przezywa traumę? Najpierw nagonil wyborców Palikotowi a teraz znikł.


Przeżywam traume tylko dlatego że ty i takie zjeby jak kinga mienią sie kibicami Pogoni.6 porażka booooli, a będą następne :) dopóki waszym wodzem jest kaczka.jeżeli ludzie o twoich argumentach decydują o losie tego kraju to mam nadzieje, że demokracja szybko się tu skończy.


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 29/10/2011 12:40

  kijevo napisał:  

  kingaps napisał:  

  eM napisał:  

  verte napisał:  
eM przezywa traumę? Najpierw nagonil wyborców Palikotowi a teraz znikł.


Przeżywam traume tylko dlatego że ty i takie zjeby jak kinga mienią sie kibicami Pogoni.6 porażka booooli, a będą następne :) dopóki waszym wodzem jest kaczka.jeżeli ludzie o twoich argumentach decydują o losie tego kraju to mam nadzieje, że demokracja szybko się tu skończy.Czekam tylko na to aż ten chory ustrój padnie. Nie będą wybierać barany które o polityce wiedzą tyle co ja o balecie mongolskim...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6587 dni
Odp: Topic o polityce? - 02/11/2011 19:10
Nowa waluta zastapi Euro?


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/11/2011 21:22
Tymczasem dzisiaj rentowność włoskich 10-letnich obligacji przekroczyła 7%, czyli poziom przy którym Grecja czy Irlandia wołały o pomoc. Dług włoski jest większy niż grecki irlandzki, hiszpański i portugalski razem - fundusz stabilizacyjny nie da rady ich wspomóc. Krótko mówiąc rynek daje dziś makaronom zółtą kartkę - pojawia się widmo upadku Włoch, a co za tym idzie prawdopodobnie strefy euro i poważnych zawirowań na rynkach bankowych...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/11/2011 00:21
Uciekać z GPW?


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005