Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2009 21:22

  Niebuszewiak napisał:  

  Mks-2009 napisał:  
Nie myslalem ze PISaki posuna sie do czegos takiego... Pisowskie CBA manipuluje dowodami czli generalnie powrót państwa totalitarnego
mysle ze sie przejada na tym kilka % pis straci na takim dzialaniu


Obrazek jpg wstawiony na forum



twoj post nic nie wnosi


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2009 22:16

  Mks-2009 napisał:  
i tak wygra Piotr Krzystek w wyborach



"To u nas będzie pierwszy nowowybudowany stadion klasy elite w Polsce. (...)Stadion ma być zbudowany w dzielnicy Dąbie (...). Jesienią 2008 r. ma rozpocząć się budowa stadionu, która zakończy się dwa lata później. Jestem przekonany, że będziemy jako pierwsi mieli gotowy stadion. Na pewno wyprzedzimy w tej inwestycji Gdańsk, w którym w miejscu, gdzie ma być stadion są jeszcze ogródki działkowe, oraz Wrocław."

"Nie stać nas na kolejne remonty obecnego stadionu Pogoni. Każda zainwestowana tam złotówka jest stracona. Ostatnio oddano do użytku stadion w Kielcach. Nas także stać na nowy, nowoczesny stadion. Nie wymaga on dużych nakładów z budżetu miasta. Pieniądze na jego powstanie pochodziłyby ze sprzedaży gruntów pod obecnym stadionem oraz - tak jak to miało miejsce w przypadku inwestycji w Kielcach - z funduszy Unii Europejskiej oraz budżetu państwa."

"(...) najwyższa już pora doprowadzić do skutecznego zakończenia prac związanych z budową nowoczesnej linii kolejowej łączącej Berlin ze Szczecinem. Czas przejazdu skróci się wówczas do niespełna godziny. (...) Dla nich [niemieckich inwestorów] stworzymy w stolicy Niemiec specjalne biuro trafiające z konkretną ofertą do konkretnych podmiotów".

"Budując nowoczesne centra biznesu, w oparciu o podstrefy ekonomiczne, możemy szybko stać się znaczącym w Europie ośrodkiem tego typu usług [usługi księgowe, informatyczne, badawcze i telefoniczne.]"

By żyło sie lepiej!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2009 22:34
Tylko, że Krzystka już nawet PEŁO nie chce :P Sam sobie może wystartować i będzie daleko w tyle. Wychodzi, że to ludzie głosują na partię a nie człowieka. A Piechota też nie wygra. Szkoda tylko, że SLD wystawi właśnie jego.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2009 22:39
Wg mnie rozgrywka będzie pomiędzy P.Krzystkiem, a J. Piechotą. Niestety innych poważnych konktrkandydatów brak :/
Ani Jacyna Witt, ani Wieczorek za dużych szans nie mają.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2009 22:46
Fakt , Platformiak raczej kiepsko zorientowany jest w sytuacji jaka panuje w jego partii.Widać za mocno zajęty jest śledzeniem sondaży w necie. Tymczasem:


  Cytat:  
Poparcie za głowy

Spotkanie prezydenta Krzystka, szczecińskich radnych i władz powiatowych Platformy Obywatelskiej w Rewalu skończyło się ostrym sporem o personalia. Z naszych informacji wynika, że Sławomir Nitras miał żądać od prezydenta Szczecina odwołania dwóch zastępców i sekretarza miasta.

Nadmorskie spotkanie miało być okazją do omówienia aktualnej sytuacji w mieście. Dyskusja jednak skupiła się głównie na kwestiach personalnych. Najwięcej uwag liderzy lokalnej PO mieli do wiceprezydenta Krzysztofa Nowaka. Ale krytykę skierowano też pod adresem drugiego zastępcy Krzystka Beniamina Chochulskiego. Według informacji „Kuriera”, Sławomir Nitras, wiceprzewodniczący zarządu powiatowego Platformy, miał mówić i o odwołaniu Ryszarda Słoki, sekretarza miasta.

Nieoficjalnie wiadomo, że podporządkowanie się Krzystka żądaniom władz PO zdecyduje, czy partia poprze go na drugą kadencję, czy wybierze innego kandydata.

24Kurier.pl



PS.Jacyna Witt raczej sobie odpuści skoro PiS w wyborach prezydenckich reprezentować będzie J.Brudziński.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2009 10:03

  malcoolm napisał:  
Wg mnie rozgrywka będzie pomiędzy P.Krzystkiem, a J. Piechotą. Niestety innych poważnych konktrkandydatów brak :/
Ani Jacyna Witt, ani Wieczorek za dużych szans nie mają.



Jak Piechota wystartuje to już nie Wieczorek :P A co do Krzystka, to może PEŁO kogoś wygrzebie nowego...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 12:29

  Mks-2009 napisał:  
mysle ze sie przejada na tym kilka % pis straci na takim dzialaniu



Jak zawsze miałeś racje , nasz ty specjalisto od sondaży:


  Cytat:  
Badanie przeprowadzone przez instytut Homo Homini na zlecenie "Dziennika Gazety Prawnej" pokazuje, że po ujawnieniu afery hazardowej, liczba zwolenników Platformy Obywatelskiej spadła o ponad sześć punktów - do 40,9 procent.

Jednocześnie cieszy się Prawo i Sprawiedliwość, które zanotowało wzrost notowań - z 27,1 do 28,3 procent. Znacząco - z 2,9 do 6,5 proc. - wzrosła liczba wyborców niezdecydowanych na kogo głosować.



Czekam na jakąś cięta riposte w twoim wykonaniu.

A tymczasem:


  Cytat:  
Minister sportu Mirosław Drzewiecki podał się do dymisji "ze skutkiem natychmiastowym”. Po wygłoszeniu kilku zdań polityk - znany z afery hazardowej jako "Miro" - niemal wybiegł z sali.

Na bardzo krótkiej konferencji prasowej Mirosław Drzewiecki poinformował dziennikarzy, że podjął „suwerenną” decyzję i podaje się do dymisji ze skutkiem natychmiastowym. Po wygłoszeniu kilku zdań niemal wybiegł z sali. Nie chciał odpowiedzieć na żadne pytanie.
Drzewiecki to już drugi polityk Platformy Obywatelskiej, który płaci stanowiskiem w związku z nieprawidłowościami w pracach nad tzw. ustawą hazardową. Minister sportu, a także Zbigniew Chlebowski mieli lobbować w sprawie tej ustawy w interesie firm hazardowych. O skreślenie z projektu zapisu o dopłatach mieli zabiegać u polityków PO biznesmeni z Dolnego Śląska: Ryszard Sobiesiak i Jan Kosek.

Na Drzewieckim - według radia RMF FM - dymisje się nie skończą. Następnym odwołanym może być wiceminister gospodarki - Adam Szejnfeld, który interesował się ustawą hazardową walcząc o korzystne dla branży zapisy. Stanowiska nie może być też pewny minister sprawiedliwości Andrzej Czuma, który nie znając całej sprawy, orzekł, że Chlebowski i Drzewiecki są "niewinni".

(gb, tvn24.pl, rmf.fm)



Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 12:46

  eM napisał:  

  Mks-2009 napisał:  
mysle ze sie przejada na tym kilka % pis straci na takim dzialaniu



Jak zawsze miałeś racje , nasz ty specjalisto od sondaży:


[/cytat]
ja pierdole Em ty masz problemy z glowa najpierw pierdolisz glupoty ze sondaze klamia i ze nie mozna im ufac a teraz wpierdalasz tu na forum informacje ogarnij sie kolo bo juz kazdy ma cie dosc w tym temacie


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:01
a ja proponuje troche wiecej kultury w wypowiedziach;) co do dymisji to mam nadzieje ze wiecej tej mordy w polityce nie obejrzymy. ciekawe jakiego fikoła za niego dadza, ostatnie "ministry" "lekko" nieudane byly:)


100% PD
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:09

  Mks-2009 napisał:  
ja pierdole Em ty masz problemy z glowa najpierw pierdolisz glupoty ze sondaze klamia i ze nie mozna im ufac a teraz wpierdalasz tu na forum informacje ogarnij sie kolo bo juz kazdy ma cie dosc w tym temacie



Uderz w stół a gejozo sie odezwie.Widze zabolało cie to nerwusku lol
Ja cały czas podtrzymuje swoje zdanie , chciałem sprawdzić tylko jak skomentujesz ten sondaż, nasz specjalisto .
Liczyłem jednak na coś w stylu:


  Pedał-2009 napisał:  
wszystko jasne drogi emeczku
Gfk Polonia
i 980 Polakow, prosze cie nie osmieszaj sie juz



Zawiodłem się , mimo to fajnie jest sie z ciebie posmiać Platformiaku lol


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:14
eM-czysto osobiscie,ale rzeczowo-na kogo Ty głosujesz? I jesli bedą wybory prezydenckie i bedziesz mial do wyboru Krzystka,Brudziński (jacyna0witt),Piechota(wieczorek) i zaremba na którego konia postawisz. no chyba ze nie pódziesz na wybory..


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:29

  nowa od nowa napisał:  
eM-czysto osobiscie,ale rzeczowo-na kogo Ty głosujesz? I jesli bedą wybory prezydenckie i bedziesz mial do wyboru Krzystka,Brudziński (jacyna0witt),Piechota(wieczorek) i zaremba na którego konia postawisz. no chyba ze nie pódziesz na wybory..



Teraz mogę Ci jedynie odpowiedzieć na kogo na pewno NIE zagłosuje - Krzystek,Jacyna Witt , Piechota , Wieczorek Cool
Jeśli miałbym wybrać jedną z osób które wymieniłeś , byłby to Brudziński ewentualnie Zaremba.

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 października 2009, 13:36 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:41

  eM napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
eM-czysto osobiscie,ale rzeczowo-na kogo Ty głosujesz? I jesli bedą wybory prezydenckie i bedziesz mial do wyboru Krzystka,Brudziński (jacyna0witt),Piechota(wieczorek) i zaremba na którego konia postawisz. no chyba ze nie pódziesz na wybory..



Teraz mogę Ci jedynie odpowiedzieć na kogo na pewno NIE zagłosuje - Krzystek,Jacyna Witt , Piechota , Wieczorek Cool
Jeśli miałbym wybrać jedną z osób które wymieniłeś , byłby to Brudziński ewentualnie Zaremba.



Ja wystartuje:D i na mnie każdy zagłosuje:D


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:41

  eM napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
eM-czysto osobiscie,ale rzeczowo-na kogo Ty głosujesz? I jesli bedą wybory prezydenckie i bedziesz mial do wyboru Krzystka,Brudziński (jacyna0witt),Piechota(wieczorek) i zaremba na którego konia postawisz. no chyba ze nie pódziesz na wybory..



Teraz mogę Ci jedynie odpowiedzieć na kogo na pewno NIE zagłosuje - Krzystek,Jacyna Witt , Piechota , Wieczorek Cool
Jeśli miałbym wybrać jedną z osób które wymieniłeś , byłby to Brudziński ewentualnie Zaremba.



no to mam pewne obawy że sie nie doczekasz,być może z wyborami trza bedzie powiedziec pas-ale widze że nie negujesz zaremby ;) ja pielęgnuje motto-od głodu,kataklizmów i klanu zarembów uchowaj nasze miato boże. same szuje sie tu pchaja do rządzenia,a najgorsze że z tych mozliwych co podałem krzystek to najmniejsze zło.

na marginesie dodam,że w parlamencie jest jedna partyjka,"lożą masońską" ją zwe,którą dobrze sobie radzi,niezależnie jaki jest ustrój i jaka partia rządzi,mianowicie PSL. czas tych buraków,bezideowców Pogońić w 4 wiatry,kto wie gdyby inaczej prowadzona samoobrona niegdys była,mogła by ludowców zesłac na polityczny niebyt. a tak niestety nie ma kto ich zastąpić.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 5 października 2009, 13:52 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 13:58

  PL napisał:  
Ja wystartuje:D i na mnie każdy zagłosuje:D



to co, Sejm juz sobie odpusciles? :D


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 14:05

  nowa od nowa napisał:  

no to mam pewne obawy że sie nie doczekasz,być może z wyborami trza bedzie powiedziec pas-ale widze że nie negujesz zaremby ;) ja pielęgnuje motto-od głodu,kataklizmów i klanu zarembów uchowaj nasze miato boże. same szuje sie tu pchaja do rządzenia,a najgorsze że z tych mozliwych co podałem krzystek to najmniejsze zło.



Zaremba ma plus za odejscie z Platformy ,za eurosceptyczny Libertas , krytykowanie Nitrasa , działania na rzecz Stoczni i wspieranie Polskiego przemysłu motorozycajnego(kmwtw , pdk Cool). Minus za siostre i brak jakiś większych osiągnięć politycznych. Reasumując , stawiam go wyżej niż Jacka Piechote znanego jako TW"Robert" , posiadacza lewych kont bankowych w Szwajcarii , Dariusza W. znanego krętacza przez którego Szczecin płacił kilkumilionowe kary , czy niezrównoważonej Pani Jacyny Witt.
Brudziński oczywiscie swięty nie jest , gdyż tak jak większość posłów PiS , podpisał sie pod traktatem lizbońskim. W towarzystwie jednak które wymieniłeś , aż tak zle nie wygląda , więc stąd mój wybór.

Generalnie jednak nie mamy zbyt dużego pola manewru. Ciesze się jednak iż pojawił sie nowy poważny kandydat:


  PL napisał:  
Ja wystartuje i na mnie każdy zagłosuje



Mogę poprowadzić Twoją kampanie wyborczą. Prosta sprawa

po 1."To u nas będzie pierwszy nowowybudowany stadion klasy elite w Polsce. (...)Stadion ma być zbudowany w dzielnicy Dąbie (...). Jesienią 2010(przyp.eM) r. ma rozpocząć się budowa stadionu, która zakończy się dwa lata później. Jestem przekonany, że będziemy jako pierwsi mieli gotowy stadion. Na pewno wyprzedzimy w tej inwestycji Gdańsk, w którym w miejscu, gdzie ma być stadion są jeszcze ogródki działkowe, oraz Wrocław."

"Nie stać nas na kolejne remonty obecnego stadionu Pogoni. Każda zainwestowana tam złotówka jest stracona. Ostatnio oddano do użytku stadion w Kielcach. Nas także stać na nowy, nowoczesny stadion. Nie wymaga on dużych nakładów z budżetu miasta. Pieniądze na jego powstanie pochodziłyby ze sprzedaży gruntów pod obecnym stadionem oraz - tak jak to miało miejsce w przypadku inwestycji w Kielcach - z funduszy Unii Europejskiej oraz budżetu państwa."


po 2. Zwolnimy Martuchne ze stanowiska Dyrektor ds.Markietingu!

Tyle wystarczy ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 października 2009, 14:12 [2 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 14:19
Zaremba w PO tak czy siak czuł sie zmarginalizowany ,pozatym to jest koleś który chciałby mieć wiecej do powiedzenia i tylko o to pewnie poszło. Zauważ że z PO odeszli wszyscy kluczowi ludzie,którzy niegdyś zakładali tą partie,albo ci co mielcoś wiecej do powiedzenia. Kto wie jaka to była by dzis partia jakby nadal w niej bylo Olechowski czy Płażyński. a co do Libertasa,kolejna partyjka przekrętasów.

z ostatniej chwili:jacek Piechota dementuje coraz częściej pojawiające się informacje na temat jego startu w przyszłorocznych wyborach na prezydenta Szczecina.

- Nie zamierzam startować, nie będę prezydentem - zapewnia były poseł SLD.

no i jeden problem sam sie rozwiązał. ciekaw kto ze niego,oby nie dariusz w. z ramienia pisu coraz gośniej mówi sie o Brudzińskim.plusem tej kandydatury jest to że to kluczowa postać PiSu

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 5 października 2009, 14:25 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 14:39

  nowa od nowa napisał:  
Zauważ że z PO odeszli wszyscy kluczowi ludzie,którzy niegdyś zakładali tą partie,albo ci co mielcoś wiecej do powiedzenia. Kto wie jaka to była by dzis partia jakby nadal w niej bylo Olechowski czy Płażyński.



Największe zasługi w założeniu tej partii ma Generał Gromosław Czempiński :


  Cytat:  
Czempiński potwierdził w rozmowie z Niezależną.pl, że był osobą, która dała początek partii. Jak stwierdził, PO powstała dzięki jego rozmowom z politykami i długim przekonywaniu ich, że teraz jest czas i miejsce na powstanie partii. Rozmawiał z wieloma z nich, również z trójką tych, których później nazwano ojcami założycielami - Olechowskim, Płażyńskim, Tuskiem.

- Nie było łatwo im wytłumaczyć, że mogą nadać nowy impet na scenie politycznej - powiedział Czempiński. Dodał, że choć długo to trwało, PO odniosła sukces.

- A potem jak przystało na człowieka ze służb nie rościłem sobie żadnych pretensji do tego, aby być członkiem partii albo działać. Ludzie ze służb nie powinni być w polityce - mówił Czempiński



Generał Gromosław Czempiński to wieloletni pracownik Wywiadu PRL oraz szef UOP- nie musze tłumaczyć o czym to świadczy.
Co do Olechowskiego , to po ostatnim zamieszaniu w PO , widać ze dni Tuska są już policzone i "ktoś" będzie lansował na prezydenta tego pierwszego.Niestety ale teraz to media kreują rzeczywistośc więc spodziewam sie że głupki bez własnego zdania,pokroju Mks-2009(oczywiscie nie mam tu na myśli wszystkich głosujących na platforme) z PO przerzucą sie na SD.



  Cytat:  
a co do Libertasa,kolejna partyjka przekrętasów.



Pewnie tu masz racje.Dla mnie jednak było ważne iż partia ta występowała przeciwko traktatowi.


  nowa od nowa napisał:  
z ostatniej chwili:jacek Piechota dementuje coraz częściej pojawiające się informacje na temat jego startu w przyszłorocznych wyborach na prezydenta Szczecina.

- Nie zamierzam startować, nie będę prezydentem - zapewnia były poseł SLD.

no i jeden problem sam sie rozwiązał. ciekaw kto ze niego,oby nie dariusz w.



Stawiam na Arłukowicza. Dla lewicy to jedyna sensowna kandydatura , bo w tym miescie wszyscy z SLD są już spaleni.

Ostatnio edytowany przez: eM, 5 października 2009, 14:47 [2 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 15:03
Arłukowicz to całkiem ciekawy substytut,pytanie rodzi sie or razu, na ile byłyby autonomiczny i na ile suwerenne byłyby jego decyzje. Młody,ciekawy,póki co jeszcze bez zszarganego nazwiska. Ale pewnie były by naciski i próby rządzenia z tylnego siedzenia przez strarych wyjadaczy,podobnie jak to sie ma z Krzystkiem. Wole juz kogos niekonwencjonalnego ale przewidywalnego,nawet z "ciekawymi" pogladami niż biernego,miernego ale wiernego.

Coś ponad to:"Na Miroslawie Drzewieckim prawdopodobnie dymisje się nie skończą.
Według informacji reportera RMF FM Konrada Piaseckiego następnym odwołanym może być wiceminister gospodarki - Adam Szejnfeld, który ponadstandardowo interesował się ustawą hazardową walcząc o korzystne dla branży zapisy.

Bardzo niepewne są też losy Andrzeja Czumy. Minister sprawiedliwości wsławiony tym, że od razu ogłosił, iż Chlebowski i Drzewiecki są niewinni, uznawany jest za jedno z najsłabszych rządowych ogniw.

Powołanie na jego następcę kogoś z autorytetem i opinią człowieka politycznie niezależnego mogłoby pójść w parze z możliwą dymisją szefa CBA."

Tusk patrzy na sondaże,wszak one są wymierne i widzi mocny regres więc zabiera sie za czystki. Ale Schetynie nic nie grozi,za duże porsona i strata była by dla PO. A swoja drogą gdzie jest pani Pitera?

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 5 października 2009, 15:10 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2009 15:29

  nowa od nowa napisał:  
A swoja drogą gdzie jest pani Pitera?



Pewnie jeszcze pisze słynny raport o CBA lol


  Cytat:  
Minister w kancelarii premiera, odpowiedzialna za walkę z korupcją Julia Pitera (PO) uważa, że sprawa nieprawidłowości w pracach nad ustawą o grach i zakładach wzajemnych to nie korupcja...



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005