Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5561 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 15/01/2011 12:58
ma ktoś jakieś ciekawe rzeczy na temat parlamentu europejskiego, które można użyć w licencjacie ?


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3600 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/01/2011 20:09
Taka ciekawostka . Wpadam z kumplem do raba . A tam do kasy podchodzi starszy łysy typ w okularach , może ktoś z okolicy kojarzy . Mówi do sprzedawcy trzeba zabić tuska putina i prezydenta :)


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4379 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 15/01/2011 21:04

  Bulin napisał:  
Taka ciekawostka . Wpadam z kumplem do raba . A tam do kasy podchodzi starszy łysy typ w okularach , może ktoś z okolicy kojarzy . Mówi do sprzedawcy trzeba zabić tuska putina i prezydenta :)aha


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3398 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/01/2011 21:08

  Cytat:  
6. Kłamstwo smoleńskie - i szokująca postawa polskojęzycznych polityków. Otóż całkiem niedawno, zaledwie kilka dni temu rosyjski MAK opublikował raport końcowy w sprawie "katastrofy" smoleńskiej. Raport jest oczywiście kpiną z nas, Polaków, zaś postawa politruków sprowadza na nasz Naród hańbę! Krew mnie zalewa gdy o tym wszystkim myślę, tutaj nie mogę używać wulgaryzmów tak jak bloger Mizia na swoim blogu: "Miziaforum". A chętnie bym takich wulgaryzmów tu użył.
Po pierwsze: gdzie są dowody na to, że generał Błasik pił alkohol? Jego żona mówiła, że bardzo podniośle traktował tę podróż do Katynia 10 kwietnia 2010 roku. Zamierzał przyjąć Komunię świętą. Więc siłą rzeczy nie mógł pić alkoholu. To kłamstwo wymierzone w nasz Naród, gdyż ta wypowiedź Rosjan o alkoholu we krwi gen. Błasika rozniosło się jak robactwo po całym świecie. Natychmiast podchwyciły to syjonistyczne, globalne media i rozpoczęły szkalowanie Polaków. Choć jeśli chodzi o alkohol i narkotyki - to narody Zachodu biją nas na głowę w ich konsumpcji! Inną kwestią jest to, że krew do badań pobrano kilka dni po śmierci generała. Alkohol etylowy mógł powstać w sposób naturalny w ciągu tych kilku dni, już po śmierci - tyle powiedział biegły sądowy.
Jednak nie to jest najbardziej bulwersujące. Najgorsza w tym wszystkim jest postawa "polskich" władz. W ciągu około 30 godzin po opublikowaniu skandalicznego raportu MAK nikt nie pisnął nawet słowem! Ani prezydent, ani premier nie ucięli fali ogromnej spekulacji i oczerniania Polaków i naszego Oręża wojskowego. Jaki stereotyp Polaka utrwala w większości żydowskie media na świecie? Odpowiedzcie sobie sami..


źródło- http://astral-projection.blog.onet.pl/


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3600 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/01/2011 22:19
Wydaję mi się że w tym temacie była dyskusja o globalnym ociepleniu że to bujda itp. Jak ktoś się tym interesuje to warto przeczytać ten artykuł http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/107862,bilans-2010-roku-globalne-ocieplenie Pod artykułem można przeczytać krytykę dlaczego to bujda i że to naturalne .


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4415 dni
Odp: Topic o polityce? - 16/01/2011 11:02
Bardzo ciekawy wywiad z Jerzym Bahrem, byłym ambasadorem RP w Rosji. Warto poczytać. "Startujemy".


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 16/01/2011 13:08

  Szymen napisał:  

  Bulin napisał:  
Taka ciekawostka . Wpadam z kumplem do raba . A tam do kasy podchodzi starszy łysy typ w okularach , może ktoś z okolicy kojarzy . Mówi do sprzedawcy trzeba zabić tuska putina i prezydenta :)ahaRzeczywiscie ciekawostka...


1948
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5242 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 16/01/2011 14:28

  mastah86 napisał:  
Bardzo ciekawy wywiad z Jerzym Bahrem, byłym ambasadorem RP w Rosji. Warto poczytać. "Startujemy".Cóż to za bełkot? eek? nie wiem co w tym jest wartego przeczytania.Chociaż sorry , masz racje , lemingi pewnie się jarają lol

Kolejna postsowiecka propaganda reżimowej gazietki. W roli głównej przydupas kacapów. Człowiek który powołał na stanowisko kierownika wydziału politycznego ambasady RP w Moskwie PRL-owskiego szpiega Tomasza Turowskiego ( działał min. w Watykanie przed i w czasie zamachu na papieża Jana Pawła II ) , następnie zlecając mu "zadanie udziału w przygotowaniu wizyt w Katyniu zarówno premiera Donalda Tuska 7 kwietnia 2010 r., jak i prezydenta Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia 2010 r."

Nie wierze w ani jedno słowo tego podejrzanego typka...

Warto również nadmienić iż Bahr specjalnymi względami darzył Turowskiego i to własnie on proponował go na swojego zastępce...Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5832 dni
Odp: Topic o polityce? - 16/01/2011 14:48

  Bulin napisał:  
Taka ciekawostka . Wpadam z kumplem do raba . A tam do kasy podchodzi starszy łysy typ w okularach , może ktoś z okolicy kojarzy . Mówi do sprzedawcy trzeba zabić tuska putina i prezydenta :)A co zamówił ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3887 dni
Odp: Topic o polityce? - 16/01/2011 20:19

  Wall Street Journal napisał:  

Rosja zrzuca na Polskę całą winę za spowodowanie katastrofy, która zabiła prezydenta i 95 innych osób, mówiąc że dowódca sił powietrznych wszedł do kokpitu samolotu i będąc pod wpływem alkoholu zmusił załogę do lądowania we mgle.
Polskie władze nie zgadzają się z , jak to mówią, jednostronnymi wnioskami rosyjskich śledczych. W poprzednim miesiącu, odpowiadając na wcześniejsze szkice raportu, polski rząd uważał, że nie ma dowodów wśród nagrań na wydanie rozkazu do lądowania przez obecnych na pokładzie dowódców. Dodatkowo według rządu Rosjanie nie udowodnili obecności alkoholu we krwi dowódcy sił powietrznych.
Rosyjscy urzędnicy twierdzą, ze załoga bała się reakcji prezydenta Lecha Kaczyńskiego, gdyby nie udało się wylądować na czas, by zdążyć na historyczną ceremonię. "Wkurzy się" powiedział członek załogi w nagraniu z kokpitu, puszczonego przez rosyjskich śledczych w Moskwie.
Wnioski ze śledztwa, które stały się przedmiotem sporu, obciążają wzajemne stosunki między oboma państwami, które zdawały się poprawiać po zalewnie współczucia, zarówno publicznego jak i rządowego, jaki nastąpił po katastrofie z 10 kwietnia, w której obok prezydenta i jego żony zginęło dziesiątki polskich dygnitarzy.
Rządy obu państw zgodziły się kilka miesięcy temu, że decyzja o lądowaniu przy tak złej pogodzie na lotnisku z podstawowymi tylko urządzeniami nawigacyjnymi doprowadziło do katastrofy.
Jednakże w Polsce, kraju który był pod dominacją Moskwy w czasach sowieckich, liczono że Rosja podzieli się odpowiedzialnością za tą decyzję.
Zamiast tego, wydany w Moskwie 200 stronicowy raport MAK nic nie mówi o winie kontrolerów i dowódców lotniska w Smoleńsku. Tatjana Anodina podkreśliła, że czteroosobowa polska załoga, która miała minimalne doświadczenie w sytuacjach kryzysowych, zignorowała rady kontrolerów by lądowali gdzie indziej i poddała się presji polskich liderów.
Dowódca sił powietrznych, gen. A. Błasik miał 0,06 % poziomu alkoholu we krwi, wystarczająco by zaburzyć rozumowanie, twierdzi komisja. Puściła nagranie audio, dowodzące,że generał i szef protokołu dyplomatycznego Mariusz Kazana byli w kokpicie w czasie dolatywania do Smoleńska, gdzie polska delegacja miała uczcić masakrę polskich oficerów, zarządzoną przez sowieckiego władce J.Stalina podczas II wojny św. .
Obecność dwóch członków delegacji "miało psychiczny wpływ na decyzję pilotów do podjęcia nieuzasadnionego ryzyka dalszego zejścia do lądowania i wykonania zadania za wszelką cenę" twierdzi Anodina.
W Warszawie, minister spraw wewnętrznych J. Miller stwierdził, że Polska nie spiera się o swoją odpowiedzialność, ale dodał że śledczy przeoczyli rolę Rosji w katastrofie. Miller, który nadzoruje oddzielne polskie śledztwo, powiedział że zarówno polskie i rosyjskie władze lotnictwa były nieprzygotowane do zapewnienia bezpiecznego lądowania prezydenckiego samolotu.
Premier Polski D. Tusk przerwał urlop by nadzorować bardziej szczegółową odpowiedź rządu . Prawnicy części rodzin domagają się międzynarodowego śledztwa.
J . Kaczyński,brat poprzedniego prezydenta i lider opozycyjnej partii Prawo i Sprawiedliwość , stwierdził że "raport to kpina z Polski" i powiedział, że poprosi parlament o odrzucenie go. Zakwestionował też, że prezydent wywierał presję na załogę.
19 grudnia Polska odparła, że rosyjscy kontrolerzy powinni zamknąć smoleńskie lotnisko i kazać lądować samolotowi gdzie indziej. Również zarządca lotniska jest mocno odpowiedzialny za umożliwienie podjęcia próby lądowania, nawet mimo odrzucania jego porad przez załogę.
A. Morozow, szef komisji technicznej MAK, powiedział, że rosyjskie normy, zgodne ze światowymi, zrzucają na zagranicznych pilotów całkowitą odpowiedzialność, gdzie lądować.Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: Topic o polityce? - 18/01/2011 15:44
http://www.onet.tv/Transmisja-konferencji-ws-katastrofy-smolenskiej,8532837,relacja.html


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3887 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/01/2011 14:14
Trochę bardziej przyziemne sprawy:
Ograniczenie dopłat do mieszkań


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5960 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/01/2011 09:37
Grupa robocza ZMPSiS oraz Nord Stream w sprawie zagłębienia gazociągu.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3887 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/01/2011 10:57
Reforma emerytalna a finanse publiczne w Polsce

Dobry raport FOR-u, napisany jeszcze przed ogłoszeniem ostatnich zmian w OFE, który ukazuje jak działał stary system, jak działał nowy i dlaczego sytuacja w finansach jest jaka jest.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3943 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 09/02/2011 14:06
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:20 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3600 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/02/2011 15:13
Co za wieś . To my kibice mamy więcej kultury niż on . Ale w tvn tego nie powiedzą bo my jesteśmy ci nie kulturalni . Nie rozumiem jakim cudem ponad 50 % ludzi mogło na niego głosować . I jeszcze przy papieżu taki numer zrobić . Bronek widocznie robi się prawosławny :)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3887 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/02/2011 15:59
Bez przesady. Akurat każdy nasz prezydent miał swoje wpadki, Irasiady Leszka, spieprzanie przed dziennikarzami po drabinie czy też choroby filipińskie Kwacha, czy też "ja to panu nogę mogę podać " Wałęsy ;) Każdy miał ich pełno i do tych Bronkowych też trzeba się przyzwyczaić (choć fakt faktem kreował się an "arystokratę")

O wiele większym problemem jest próba stworzenia "Europy dwóch prędkości" w UE przez Niemcy i Francję (choć sam pomysł konsolidacji standardów finansowych wydaje się rozsądny, ogranicza się go do strefy euro)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3943 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 09/02/2011 17:00
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:20 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4962 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/02/2011 19:13
"Komuna wino jubileuszowe" 1 miejsce


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3887 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/02/2011 01:34
Jeszcze nie jest tak źle, zawsze mogliśmy trafić na ludzi pokroju Georga Dablju (słynne "Buszyzmy"), czy też ogiera Berlusconiego (ten to ma w ogóle zdrowie, 75 lat i orgie niczym cesarz rzymski, pozazdrościć kondycji) :D

czy też mały wałek Sarkoziego, który tym fotomontażem próbował wmówić wyborcom, że niszczył mur berliński

Sarkozy niszczy mur berliński

po czym Francuzi rozpoczęli internetową akcję "Sarkozy was there" :D
Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Sarkozy

:D Mogliśmy trafić naprawdę gorzej z naszymi głowami państwa :D

Ostatnio edytowany przez: Dziad, 10 lutego 2011, 01:46 [3 raz(y)]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005