Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5960 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 09:23
I nie zmienia się nic...

ŻAL na to patrzeć


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6437 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 09:47
W meczu PO - PiS 5:2

Czas dorżnąć watahę !


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:4 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4896 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 10:24
Teraz będzie dopiero dylemat na którego z tych pajacy zagłosować.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6419 dni

***
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 11:32

  Radziu napisał:  
Teraz będzie dopiero dylemat na którego z tych pajacy zagłosować.Z Krzystkiem o stadionie i kasie na Pogoń możemy zapomnieć...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 11:36

  chrisxx napisał:  

  Radziu napisał:  
Teraz będzie dopiero dylemat na którego z tych pajacy zagłosować.Z Krzystkiem o stadionie i kasie na Pogoń możemy zapomnieć...Za to Litwiński dzień po zwycięstwie wbije szpadel pod budowę nowego stadionu :D Bądźmy poważni, jeden to stonowany demagog, który zesrał się w majtki przez ostatnie 4 lata (Krzystek), a drugi to populista i protegowany Nitrasa - politykiera najgorszego sortu. Wybór bardzo trudny, jak to na Szczecin przystało.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5004 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 11:38
Sprawa jest prosta jak drut. Wyborcy Jacyny i Sochanskiego (jego wysoki wynik to tylko potwierdzenie faktu jaka krótka pamiec maja ludzie) poprą Litwińskiego. do tego wiekszość kibiców mamiona obietnicami o stadionie a którzy mogli glosować za Zarembą pojdzie albo na Litwą, o ironio, albo zostaną w domu co wyjdzie jakoby i tak oddali głos na tego kandydata. Krzystek moze liczyc na gosy PiSu jako niezależny, ale to bedą raczej nie głosy "za" tylko przeciw PO i Nitrasowi. ZaWijasy pewnie zostana w domu. Wydaje sie,że w drugiej turze bedzie bardzo blisko i jeszcze bardziej niż w pierwszej - każdy głos będzie sie liczył. Możliwe ,że sporo zależeć będzie od debat a tam raczej Litwa ze swoim zaciekłością i agresywnością może zniechęcić niezdecydowanych.

Co do głosowań do sejmiku to juz w ogole czarna magia, powchodzą pewnie ludzie którzy mieli parcie na afisz i tyle, bo wiekszosc głosujących tym sie kierowała


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 12:36
Tylko jedno 'ale' - prywatnie Litwiński i Nitras się nienawidzą, więc raczej nie jest jego protegowanym.


P. S.
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4541 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 13:18
Z dwojga złego wybieram Krzystka.Przyjdzie Litwa i zacznie się chapanie od zera platformy.Poza tym pewnie niektóre projekty,które za poprzednika były już ugadane pochowa do szuflady i zacznie od zera po swojemu kombinować.Nie popieram żadnego z nich bo każdy o kant potłuc,ale mając do wyboru Litwińskiego i Krzystka już wole tego co teraz jest.O stadionie to już nawet nie ma co mówić,prędzej świnie zaczną latać niż Litwiński doprowadzi do jego budowy.Krzystek przez 4 lata rządził i nie można mówić,że totalnie nic nie zrobił,bo musiał coś zrobić tak czy inaczej a na Litwe nie zagłosuje by nie dać PO możliwości włożenia kolejnego kolesia by napchał tyłek,co to za pomysły,że od tak sobie zmieniać twarz i nagle ten kolejny ma być niby totalnie lepszy niż poprzednik a ludzie dają się na to nabrać.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 22 listopada 2010, 13:28 [1 raz(y)]


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5685 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 13:26
Narodowe Odrodzenie Polski zdobywa 1 procent głosów w całym województwie w wyborach do sejmiku.
Najwięcej w Wałczu (jak pamiętam ponad 2 ,5%).
Nie jestem ich zwolennikiem ale jednak miło, że skrajna prawica punktuje ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 14:18

  kingaps napisał:  
W meczu PO - PiS 5:2

Czas dorżnąć watahę !Bierz nóz niczym Ryszard C. i ruszaj na któreś z biur poselskich...dzbanie.

PS. Wyniki "zajebiste" , z kazdym razem gdy mamy wybory coraz bardziej przekonuje się jak wielu debili jest wsród Polaków.

Swoją drogą jak na ostatnią sytuację w PiS-ie i wieszczenie upadku tej partii czy marginalizacji jak LPR ...27 procent głosów. Sporo ;)


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6437 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 15:34
Z nożem to latają ci spod Wawelu.
Nie trzeba używać noża do wyrżnięcia watahy. Jeden sam się zabił, inni odeszli bo czują nosem że drugiego koniec bliski.
Więc zaśpiewajmy wszyscy razem "Jeszcze jeden".

W ZachPom PO ma drugi wynik w kraju prawie 42 %. Wynik dla województw 13-2 dla PO. Już ludzie na wschodzie widzą co "ich wódz wyprawia" i mają go dość.

Ostatnio edytowany przez: kingaps, 22 listopada 2010, 15:39 [1 raz(y)]


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:4 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6097 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 16:00

  szpadel_85 napisał:  
Z dwojga złego wybieram Krzystka.Przyjdzie Litwa i zacznie się chapanie od zera platformy.Poza tym pewnie niektóre projekty,które za poprzednika były już ugadane pochowa do szuflady i zacznie od zera po swojemu kombinować.Nie popieram żadnego z nich bo każdy o kant potłuc,ale mając do wyboru Litwińskiego i Krzystka już wole tego co teraz jest.O stadionie to już nawet nie ma co mówić,prędzej świnie zaczną latać niż Litwiński doprowadzi do jego budowy.Krzystek przez 4 lata rządził i nie można mówić,że totalnie nic nie zrobił,bo musiał coś zrobić tak czy inaczej a na Litwe nie zagłosuje by nie dać PO możliwości włożenia kolejnego kolesia by napchał tyłek,co to za pomysły,że od tak sobie zmieniać twarz i nagle ten kolejny ma być niby totalnie lepszy niż poprzednik a ludzie dają się na to nabrać.Odpowiem Ci moimi wcześniejszymi przemyśleniami

Mimo, że wkurza mnie ta cała platfusowata platforma zagłosuje chyba w drugiej turze za Litwińskim, główne argumenty:
- Platforma pewnie będzie miała większość w radzie, nie będzie więc większych sporów co do realizacji potrzebnych inwestycji i przegłosowania niektórych projektów. To miasto potrzebuje spokoju, jak wygra Krzystek to będą pewnie nieustające konflikty
- Litwiński jest w komitecie ds. przygotowania projektu stadionu, więc musi coś w tym kierunku robić
- obecny prezydent zrobił nas strasznie w ch...

A tak poza tym trzeba tą sytuację wykorzystać, kto na piśmie napisze nam, że zbuduje nowy stadion w ciągu najbliższego czasu ten WYGRA TE WYBORY, siła głosów kibiców może przeważyć bo walka będzie strasznie wyrównana


Pogoń Szczecin MKS!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 16:09

  kinga napisał:  
Z nożem to latają ci spod Wawelu.Wow , chciałeś być kumaty , że niby wiesz co w trawie piszczy...

Spoko , ale może daj sobie lepiej spokój i nie poruszaj tego typu tematów , przecież jesteś zwykłą internetową ciotą która tasuje się przed monitorem na samą myśl że komuś z PiS-u podtkneła się noga , zostań więc przy tej kwestii i nie wnikaj w to co robią duzi chłopcy...


  kinga napisał:  
Nie trzeba używać noża do wyrżnięcia watahy. Jeden sam się zabił, inni odeszli bo czują nosem że drugiego koniec bliski.
Więc zaśpiewajmy wszyscy razem "Jeszcze jeden"."Jeszcze jeden" spiewano gdy jebnął w kalendarz Towarzysz walter , przyjaciel twoich idoli z peło którym robił reklamę w wsi24 a w zamian za to dostał od Hanki 500 baniek na budowę stadionu . Wymyśl więc coś innego a nie kopiujesz hasła wymyślone przez porządnych ludzi , którzy pewnie nie zyczyli by sobie aby uzywała ich taka łajza jak ty..


  kinga napisał:  
W ZachPom PO ma drugi wynik w kraju prawie 42 %. Wynik dla województw 13-2 dla PO. Już ludzie na wschodzie widzą co "ich wódz wyprawia" i mają go dość.Ciekawe gdzie był wczoraj twój wódz , bo jakoś nie mogłem go dostrzec na wieczorze wyborczym...wstydził się czegoś? Za słabe wyniki?

PS. ludzię na wschodzie widzą co Jarek wyprawia i tak jak było do przewidzenia....zmiażdzyli głosami Platformę :)

Wschód to Bastion PiS-u... wiem wiem boli bardzo ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 22 listopada 2010, 16:15 [2 raz(y)]


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 16:17
Litwinski jak się ostatnio dowiedziałem od osoby z tamtych kręgów wcale nie jest tak bardzo zalezny od Nitrasa. Rola Nitrasa bardzo spadła. bardziej to Nitras musi teraz sie pod Litwe podwieszać niz odwrotnie. W końcu to on kiedys doprowadził do marginalizacji Litwińskiego i pozbawienia go realnych wpływów w Szczecinie gdzie zakładał PO. Teraz sam został wyautowany przez gawłowskiego. Poza tym podobno ten Litwinski to nie taki malowany chłopiec na jakiego wygląda na zdjeciu. Krzystek sieje taka propagande żeby mu dolożyc. Jak sie popatrzy na skład rady miasta, to każdy może dostrzec, że z punktu widzenia interesu miasta wybór Krzystka to bezsens. PO ma 15 glosów na 31. Krzystek dla w miare dobrej wspólpracy z radą co jest warunkiem skutecznego rządzenia musiałby dogadać się z PiS, SLD, Sochanskim i Jacyną. Jest to praktycznie niewykonalne (z Jacyną od 4 lat sa na noże) a jesli nawet to na krótka metę. Taki prezydent byłby calkiem uzalezniony od foch jednego radnego. Nie mówiąc juz za cene ilu stołków mógłby sie dogadać. Gdyby był naprawdę dobry to moznaby ryzykować. Ale marnie rządził.
Moim zdaniem Litwinski na pewno nie bedzie gorszy od Krzystka. A na pewno podjął zobowiązanie publiczne w sprawie stadionu. I są przy nim jakieś na niego szanse. Przy Krzystku nie ma żadnych.


21:37
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 17:49

  Cytat:  
Mimo, że wkurza mnie ta cała platfusowata platforma zagłosuje chyba w drugiej turze za Litwińskim, główne argumenty:
- Platforma pewnie będzie miała większość w radzie, nie będzie więc większych sporów co do realizacji potrzebnych inwestycji i przegłosowania niektórych projektów. To miasto potrzebuje spokoju, jak wygra Krzystek to będą pewnie nieustające konfliktyTo nie jest zaden argument. Platforma ma wiekszosc parlamentarna od 3 lat a od kilku m-cy nawet swojego prezydenta. Mimo tego komfortu wladzy jak do tej pory nie zrobila nic. Jak widac PO nie tylko nie ma fachowcow ale i pomyslu na skuteczne rozwiazywanie problemow Polski.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4896 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 18:02

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Mimo, że wkurza mnie ta cała platfusowata platforma zagłosuje chyba w drugiej turze za Litwińskim, główne argumenty:
- Platforma pewnie będzie miała większość w radzie, nie będzie więc większych sporów co do realizacji potrzebnych inwestycji i przegłosowania niektórych projektów. To miasto potrzebuje spokoju, jak wygra Krzystek to będą pewnie nieustające konfliktyTo nie jest zaden argument. Platforma ma wiekszosc parlamentarna od 3 lat a od kilku m-cy nawet swojego prezydenta. Mimo tego komfortu wladzy jak do tej pory nie zrobila nic. Jak widac PO nie tylko nie ma fachowcow ale i pomyslu na skuteczne rozwiazywanie problemow Polski.Gryfsz, musimy sobie zdać sprawę z tego, że Litwiński gwarantuje chujowe rządzenie, ale Krzystek w obecnej sytuacji gwarantuje mega chujowe rządzenie. W pierwszej "rundzie" wrzuciłem pusty głos, ale w drugiej tak, albo Litwiński, albo pusty głos, bo na tego oszusta na pewno nie oddam mojego głosu. Zwłaszcza w obliczu konfliktu Krzystka z zarządem Pogońi.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 18:21

  Radziu napisał:  
( ... ) na tego oszusta na pewno nie oddam mojego głosu. Zwłaszcza w obliczu konfliktu Krzystka z zarządem Pogońi.Z tym "konfliktem" to jest raczej jakaś grubsza afera...

Gastro - wiadomo , ziomki PEŁO , PEŁO w sprytny sposób wyparło się Krzystka tak aby ludzie nie kojarzyli ich partii z nieudolnymi rządami w Szczecinie , potem jakieś dziwne listy do miasta od Gastro czy wywiady z pretensjami, calkiem mozliwe że na zlecenie Litwinskich , Nitrasow i tej całej bandy , tak aby przedstawić Krzystka jako tego złego i aby poraz kolejny zniechęcić szczecinian do jego osoby , Krzystek się nie dał , przykręcił kurek z pieniędzmi i tak to wygląda. Oni prowadzą swoje brudne gierki a przeciętny obywatel na tym cierpi , ot cała filozofia...

Tak więc czy Litwiński czy Krzystek... jedno i to samo...

Ostatnio edytowany przez: eM, 22 listopada 2010, 18:34 [1 raz(y)]


Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6097 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 18:35

  eM napisał:  

  kinga napisał:  
Z nożem to latają ci spod Wawelu.Wow , chciałeś być kumaty , że niby wiesz co w trawie piszczy...

Spoko , ale może daj sobie lepiej spokój i nie poruszaj tego typu tematów , przecież jesteś zwykłą internetową ciotą która tasuje się przed monitorem na samą myśl że komuś z PiS-u podtkneła się noga , zostań więc przy tej kwestii i nie wnikaj w to co robią duzi chłopcy...


  kinga napisał:  
Nie trzeba używać noża do wyrżnięcia watahy. Jeden sam się zabił, inni odeszli bo czują nosem że drugiego koniec bliski.
Więc zaśpiewajmy wszyscy razem "Jeszcze jeden"."Jeszcze jeden" spiewano gdy jebnął w kalendarz Towarzysz walter , przyjaciel twoich idoli z peło którym robił reklamę w wsi24 a w zamian za to dostał od Hanki 500 baniek na budowę stadionu . Wymyśl więc coś innego a nie kopiujesz hasła wymyślone przez porządnych ludzi , którzy pewnie nie zyczyli by sobie aby uzywała ich taka łajza jak ty..


  kinga napisał:  
W ZachPom PO ma drugi wynik w kraju prawie 42 %. Wynik dla województw 13-2 dla PO. Już ludzie na wschodzie widzą co "ich wódz wyprawia" i mają go dość.Ciekawe gdzie był wczoraj twój wódz , bo jakoś nie mogłem go dostrzec na wieczorze wyborczym...wstydził się czegoś? Za słabe wyniki?

PS. ludzię na wschodzie widzą co Jarek wyprawia i tak jak było do przewidzenia....zmiażdzyli głosami Platformę :)

Wschód to Bastion PiS-u... wiem wiem boli bardzo ;)Ależ ty jesteś głupi... :/


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 18:48
no i czemu ubliżasz kindze?

trochę kultury! kobiecie nie wypada :(

PS. Masz spoko trendy cool podpis. Szacun ziom!


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4462 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 18:54
PiS miażdży PO na wschodzie, ale i tak przegrał chyba piąte wybory z rzędu :) To ich kolejny sukces. W porażkach miażdżą PO na całej linii ;)

p.s. Zapomniałem, że wczorajsza porażka spowodowana była "perfidną prowokacją" lol

p.s.2. A kolega Muzzy, to nie potrafi rozmawiać bez inwektyw?

Ostatnio edytowany przez: tomek77, 22 listopada 2010, 19:02 [1 raz(y)]


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005