Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 14:43
Rudy kaszub przyznał na konferencji prasowej że o całej prowokacji wiedział już 3 tygodnie temu , no ale co tam , dla idiotki WM to i tak za mało by przekonać ją , że specjalnie czekali z tym niusem aż Marsz Niepodległości przejdzie i będzie można uderzyć w "nacjonalistów , antysemitów i ksenofobów z ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej ".


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5064 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 14:44

  eM napisał:  
Rozumiem że tak samo mówiłaś w przypadku gdy CBA wprowadziło swojego człowieka , Agenta Tomka do struktur Sawickiej , Pazury itd? Wtedy o ile dobrze pamiętam to PiS było be i wszyscy grzmieli by likwidować ich polityczne służby!

PS. Skończona kretynko , wpadasz tu jak nawiedzona , ubliżasz wszystkim od idiotów , ośmieszasz się a potem tłumaczysz w żałosny sposób. Sprawdz może w wikipedii co oznacza słowo "ironia" tudzież "sarkazm" to może dowiesz się jaki miałem zamiar cytując słowa Komoruskiego. A teraz wracaj do nauki tumanie i nie wtrącaj się jak dorośli ludzie piszą! Jako zadanie domowe daję ci zakaz oglądania WSI 24 i czytania gazety wyborczej bo już całkiem ci się w tym pustym łbie pojebało! :D

Debilizm niektórych osób udzielających sie tutaj jest przerażający. Cóż , w Rosji Putin może urządzać prowokacje typu wysadzanie przez KGB/FSB budynków mieszkalnych i zrzucanie winy na czeczenów , po to by ich zaatakować i uzyskać poparcie w wyborach prezydenckich jako prawdziwy mąż stanu , no a u nas przecież nie można zorganizować prowokacji tak by osiągnąć polityczne zyski.Proponuje zapoznać się ze struktura CBA to może wyciągniesz wnioski i odpowiesz sobie na pytanie dotyczące A. Tomka.
Po raz kolejny sie mylisz bo korzystam z PAP oraz TVP INFO a styl w jakim sie wyrazasz potwierdza ze jestes pokemonem i szkoda z tobą polemizować.
Dopisku komentować nie będę bo osoba która porównuje chory kraj jakim jest Putinowska Rosja do Polski musi być chory


Amat victoria curam
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4743 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 14:47

  WM napisał:  
Dopisku komentować nie będę bo osoba która porównuje chory kraj jakim jest Putinowska Rosja do Polski musi być choryJa nie widze różnicy..U nas robi się to po prostu z wiekszą "klasą"


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 14:55
WM- ty przygłupawa studentko , rzeczywiście wybrałeś sobie bardzo niezależne medium - PAP i TVP info. Gratuluje , możesz o sobie śmiało powiedzieć iż jesteś przedstawicielką postępowej , inteligenckiej elity i wiesz co w trawie piszczy! Masz rację , Polska w której bezprawnie więzi się ludzi pokroju Piotra Staruchowicza czy innych dobrych chłopaków którzy mieli odwagę przeciwstawić się panującej władzy , Polska która nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo prezydenta i 95 innych ważnych ludzi w kraju , Polska gdzie policja blokuje legalne manifestacje i w kominiarkach prowokuje zamieszki , Polska gdzie policjant bez żadnych problemów może bić obywatela i nic mu za to nie grozi Polska gdzie szkalowani są bohaterzy a gloryfikowani komunistyczni zbrodniarze , Polska gdzie największe stacje telewizyjne i największe gazety są w rękach byłych TW lub w rękach służb PRL-owskich , Polska w której grasuje seryjny samobójca w niczym nie przypomina chorej Putinowskiej Rosji.

Całe szczęście że ty nie jesteś chory. Ty po prostu jesteś debilką.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5064 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 15:03

  eM napisał:  
WM- ty przygłupawa studentko , rzeczywiście wybrałeś sobie bardzo niezależne medium - PAP i TVP info. Gratuluje , możesz o sobie śmiało powiedzieć iż jesteś przedstawicielką postępowej , inteligenckiej elity i wiesz co w trawie piszczy! Masz rację , Polska w której bezprawnie więzi się ludzi pokroju Piotra Staruchowicza czy innych dobrych chłopaków którzy mieli odwagę przeciwstawić się panującej władzy , Polska która nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo prezydenta i 95 innych ważnych ludzi w kraju , Polska gdzie policja blokuje legalne manifestacje i w kominiarkach prowokuje zamieszki , Polska gdzie policjant bez żadnych problemów może bić obywatela i nic mu za to nie grozi Polska gdzie szkalowani są bohaterzy a gloryfikowani komunistyczni zbrodniarze , Polska gdzie największe stacje telewizyjne i największe gazety są w rękach byłych TW lub w rękach służb komunistycznych , Polska w której grasuje seryjny samobójca w niczym nie przypomina chorej Putinowskiej Rosji.

Całe szczęście że ty nie jesteś chory. Ty po prostu jesteś debilką.Moglibyśmy tak "dyskutować" ale jak stwierdziłeś sam, ja nie jestem chory.
Tak na zakończenie. Jakie to są bardziej niezależne od PAP? Chyba nie mówisz o Niezależnej...


Amat victoria curam
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 15:21
Tak , ty jesteś po prostu deblem , włącz więc te swoje niezależne post sld-owskie TVP INFO , własnie prowadzący dziennikarz lewicowego Przeglądu - Jan Ordyński , przepytuje Józefa Oleksego TW Olin w sprawie niedoszłego zamachowca. Retoryka w sam raz dla takiego zjeba jak ty czyli "nacjonalizm , skrajna prawica , antysemityzm" - miłego oglądania.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5064 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 15:26

  eM napisał:  
Tak , ty jesteś po prostu deblem , włącz więc te swoje niezależne post sld-owskie TVP INFO , własnie prowadzący dziennikarz lewicowego Przeglądu - Jan Ordyński , przepytuje Józefa Oleksego TW Olin w sprawie niedoszłego zamachowca. Retoryka w sam raz dla takiego zjeba jak ty czyli "nacjonalizm , skrajna prawica , antysemityzm" - miłego oglądania.Cały czas czekam na odpowiedz gdzie mogę być informowany bez manipulacji.


Amat victoria curam
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 15:35
Inteligentni ludzie sami wiedzą co czytać , co oglądać by nie być manipulowanym. Jeśli ty nie wiesz to tak jak już wcześniej wspomniałem jesteś debilem. Na twoją głupotę i tak już nic nie pomoże , wiec dalej opieraj swoją wiedzę wyłącznie na post sld-owskim TVP INFO i służalczym wobec rządu PAP.


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5064 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 15:50

  eM napisał:  
Inteligentni ludzie sami wiedzą co czytać , co oglądać by nie być manipulowanym. Jeśli ty nie wiesz to tak jak już wcześniej wspomniałem jesteś debilem. Na twoją głupotę i tak już nic nie pomoże , wiec dalej opieraj swoją wiedzę wyłącznie na post sld-owskim TVP INFO i służalczym wobec rządu PAP.Odpowiedż godna polityka:)


Amat victoria curam
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/11/2012 16:43
Skoro nalegasz to proszę , masz tu zródło "niezalezne" od PAP. Wybacz że nie jest to niezalezna.pl o której wspominałeś. Nie wiem czy coś dotrze do twojego pustego łba ale w sumie co mi szkodzi.Przeczytaj dokładnie całość i zwróć szczególną uwagę na końcówkę:


  Cytat:  
Jaki premier – taki zamach. Budowanie atmosfery grozy, narastanie suspensu i wreszcie rozładowanie go – było mistrzowskie

Do Rosji Putina ciągle nam daleko, ale metody, do których odwołuje się premier Tusk, jego służby, „niezależna” prokuratura i cała klaka prorządowych propagandystów medialnych, zaczynają przypominać rosyjskie. Nie są to jeszcze zamachy na zamówienie, ale groźba zamachów. Duża różnica, ale kierunek znaczący. Gdyż o zamachu, który miał wysadzić w powietrze parlament wiemy wszystko, chociaż jeszcze nic nie wiemy.

Trzeba docenić profesjonalizm. Nie, nie wytropienia i schwytania „polskiego Brevika”, którego ABW, znowu nie wiadomo czy zwerbowała, czy współpracowała z nim jedynie, czy trafiła na niego przypadkiem inwigilując prawicę, która z natury rzeczy skłonna jest przecież do zbrodni. Na czym go zresztą złapano też nie do końca wiemy, jeśli przestępstwo o które jest oskarżony zagrożone jest karą do 5 lat więzienia, nie może chodzić o próbę zamordowania kilkuset osób.

Natomiast budowanie atmosfery grozy, narastanie suspensu i wreszcie rozładowanie go – było po prostu mistrzowskie. No, nie udałoby się bez zgodnej współpracy głównych mediów, ale to wliczone było przecież w operację.

Prokuratura ogłosiła, że groził nam straszny zamach na najwyższe władze, ale ABW zapobiegła mu i ujęła terrorystę. Po czym obie służby precyzyjnie demonstrowały techniki działania polskich, najbardziej tajnych służb. Prokuratura zachwycała się ABW, Tusk zachwycał się prokuraturą, a dziennikarze zachwycali się Tuskiem, który przy pomocy swoich służb ochroni nas przed „prawicowym terroryzmem” i wojną polsko-polską. Nawet jeśli w tym celu miałby zdelegalizować opozycję.

Profesjonalizm ABW jak widać nie ma nic wspólnego z regułami działania tajnych służb. Rola owej instytucji, niezależnej prokuratury i wszystkich innych w państwie Tuska, polega na przecież na tworzeniu dobrego wizerunku. Swojego i premiera. Nie bez współpracy mediów oczywiście.

Gazeta Wyborcza od razu, a może i wcześniej zamieszcza sondaż:
Pracownik wyższej uczelni z Krakowa planował zamach na Sejm. Czy uważasz, że należy zwiększyć uprawnienia służb specjalnych do kontroli obywateli?
Pierwsza sugerowana odpowiedź brzmi:
Tak, to konieczne, terroryzm jest coraz większym zagrożeniem.
I mam jakąś dziwną pewność, że to ta odpowiedź uzyska zdecydowaną większość. Przecież już publicysta tej gazety, Wojciech Maziarski nawoływał do posługiwania się policją przeciw prawicy, którą należy traktować jak „wrogów publicznych”.
Czy wiecie już więc po co był cały ten spektakl? Zwłaszcza kiedy już nie sposób było dłużej milczeć o narastaniu inwigilacji obywateli pod rządami polityki miłości?
Oczywiście nie tylko po to.

Prawica w Polsce szaleje. Najpierw manifestuje w dzień narodowego święta. A od manifestacji do terroru w wypadku prawicy, jak wszyscy wiemy, droga krótka. Monika Olejnik apeluje:
Może zamachowiec z Krakowa otrzeźwi wszystkich polityków i dziennikarzy, którzy idą za rączkę z nacjonalistami.

Wprawdzie niektórzy wskazują, że ofiarami wysadzenia w powietrze Sejmu byliby tak lewicowcy jak i prawicowcy, ale media nie dają się nabrać na te wykręty. „Wyborcza” wyśmiewa już Macierewicza, który wskazał na ten, wydawałoby się, oczywisty fakt.
I słusznie się z tego śmieje. Kogo obchodzi śmierć prawicowców? Czy jakąkolwiek publiczną refleksję wywołało jedyne dotąd ostentacyjne morderstwo polityczne w III RP czyli śmierć działacza PiS, do którego doprowadziła nagonka na tę partię?

http://wpolityce.pl/artykuly/41014-jaki-premier-taki-zamach-budowanie-atmosfery-grozy-narastanie-suspensu-i-wreszcie-rozladowanie-go-bylo-mistrzowskieUPS! Wildstein chyba też coś wspomniał o nagoncę na prawicę , idąc więc twoim tokiem myślenia - jest "wybitnym idiotą"? :(

I jeszcze jedna ciekawostka:


  Cytat:  
Jak można zinterpretować deklarację prezydenta Bronisława Komorowskiego, który przed 11 listopada na spotkaniu z dziennikarzami informował, że ograniczy środki bezpieczeństwa do minimum, aby marsz, w którym weźmie udział, miał jak najbardziej otwarty charakter. Jednocześnie wiemy, że prezydent był informowany o zatrzymaniu zamachowca. Czy 11 listopada mogło istnieć jeszcze zagrożenie zamachem?

- Działanie takie świadczy o wielkiej nieodpowiedzialności głowy państwa. Pamiętajmy, że tego dnia Bronisław Komorowski odpowiadał nie za siebie, a za wszystkich ludzi, których zaprosił na swój marsz. To nie były żywe tarcze, a obywatele (także dzieci), którzy uwierzyli, że naprawdę są bezpieczni. Dziś mają prawo czuć się oszukani.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027459,title,Artur-Debski-ktos-zastrzeli-premiera-prezydenta-to-tylko-kwestia-czasu,wid,15108485,wiadomosc.html


Ostatnio edytowany przez: eM, 20 listopada 2012, 17:28 [9 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2012 18:16

  Dziad napisał:  
Tak dla kontrastu, nie oceniając poglądów/polityki/sukcesów i porażek/życiorysu (bo będzie znów gorąco ;) ) ale sam stosunek do współpracowników, weźmy inną znaną osobę - Balcerowicz. Istnieje coś takiego jak FOR, balcerowiczowski think tank (ostatnio wydają bardzo fajną i tanią pozycję - "Odkrywając wolność" )Podejmując wątek - jak kogoś interesuje nurt wolnorynkowy albo chce komuś zrobić prezent i przy okazji nakłonić go do pewnych poglądów ;) to tak jak wyżej - wydawany jest ponad 1000 stronicowy zbiór tekstów znanych wolnościowców (klasycznych jak i współczesnych) - m.in. Friedman, Korwin Mikke, Hayek, von Mises, Bastiat, de Tocqueville, Smith i wielu innych. Spis treści i spis autorów tutaj. Nie sugerować się mordą Balcerowicza - on napisał tutaj tylko wstęp. Cena to 25 zł, więc naj na ilość stron raczej tanio, pozycja powoli pojawia się w księgarniach.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4620 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/11/2012 21:27

  Dziad napisał:  

  Dziad napisał:  
Tak dla kontrastu, nie oceniając poglądów/polityki/sukcesów i porażek/życiorysu (bo będzie znów gorąco ;) ) ale sam stosunek do współpracowników, weźmy inną znaną osobę - Balcerowicz. Istnieje coś takiego jak FOR, balcerowiczowski think tank (ostatnio wydają bardzo fajną i tanią pozycję - "Odkrywając wolność" )Podejmując wątek - jak kogoś interesuje nurt wolnorynkowy albo chce komuś zrobić prezent i przy okazji nakłonić go do pewnych poglądów ;) to tak jak wyżej - wydawany jest ponad 1000 stronicowy zbiór tekstów znanych wolnościowców (klasycznych jak i współczesnych) - m.in. Friedman, Korwin Mikke, Hayek, von Mises, Bastiat, de Tocqueville, Smith i wielu innych. Spis treści i spis autorów tutaj. Nie sugerować się mordą Balcerowicza - on napisał tutaj tylko wstęp. Cena to 25 zł, więc naj na ilość stron raczej tanio, pozycja powoli pojawia się w księgarniach.No, no, świetna propozycja. Można powiedzieć, że cały ten nurt ekonomii w pigułce, a cena zachęca. Już chyba wiem co chcę na Mikołajki ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 25/11/2012 13:46
Szpila u Lisa. Pięknie daje sie wmanewrować w nagonkę na Marsz Niepodległości przez tego rządowego sługusa. Teraz małolaci jarający się Szpilką mają jasny sygnał: "nie idz na MN z tymi strasznymi narodowcami bo tam jest coś nie tak".  Cytat:  
Narodowcy marzyli, że bokser Artur Szpilka pójdzie w pierwszym szeregu ich marszu. Szpilka mówi, że on za niepodległość, Polskę, wiadomo – w ogień. Ale odkrył, że coś z tym marszem nie gra, bo po co kilka niepodległości?

Andrzej Wasilewski, promotor zawodowego teamu bokserskiego KnockOut Promotions, złapał się za głowę, gdy dowiedział się z mediów, że jego podopieczny Artur Szpilka został jedną z czołowych postaci prawicowego Marszu Niepodległości. Chłopak ma gorącą głowę i talent do pakowania się w kłopoty, ale żeby polityka? Od razu sięgnął po telefon, żeby sprawdzić, czy Artur wie, co robi.

Nieco zdziwiony całym zamieszaniem Szpilka opowiada, jak wyglądała rozmowa: – Zadzwonił ktoś i pyta, czy jestem za Marszem Niepodległości. Co miałem odpowiedzieć? Że przeciw? Oczywiście jestem za, tak jak za niepodległością w ogóle i za Polską jestem. Wasilewski na to: – Artur, uwierz mi, tu nie o Polskę chodzi.

Szpilka zdziwiony: – A o co? Przecież Niemcy biją naszych na tych marszach. Zawsze będę bronił naszych, jak bić ich będą. Choćby jak ruscy kibice na Euro naszych bili. Mnie tam nie było, ale jakbym był, tobym bronił!

( ... )

Poprosił chłopaka, żeby poczytał w internecie o tych wszystkich marszach. Szpilka zadzwonił po dwóch dniach i mówi: – Racja, coś tu nie gra. Nie wiedziałem, że jest kilka marszów w sprawie niepodległości. Nie idę.

http://sport.newsweek.pl/artur-szpilka--czlowiek--nie-frajer,98560,1,1.htmlKtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5881 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 26/11/2012 20:21

  Cytat:  
Dzień dobry!

W dniu 3.12.2012.zapraszamy na manifestację przeciwko stosowaniu GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy) w Polsce.
Protest odbędzie się o godz. 17.00. na pl.Rodła, pod Radissonem.
Przynieśmy ze sobą transparenty przeciw GMO, flagi narodowe i symbole organizacyjne. Pokażmy, że nie tylko organizacjom lewicowym zależy na Polsce wolnej od GMO.

Polecam artykuły:

Korporacyjny rozbiór Polski:

http://narodowyszczecin.pl/index.php/archives/15175

http://www.nacjonalista.pl/2012/09/26/gmo-udokumentowane-zlo/

oraz:
Kampania Polska wolna od GMO:
http://www.icppc.pl/antygmo/


Prosimy o rozesłanie tej informacji dalej!

Pozdrawiamy


Stowarzyszenie na rzecz Tradycji i Kultury "Niklot" Oddział Szczecin... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/11/2012 00:09

  Cytat:  
Po roku 1989 komunistyczni aktywiści nie stanęli pod ścianą, nie odpowiedzieli za swoje zbrodnie. To był błąd. Dzisiaj panoszą się w naszym kraju równie aktywnie, jak niegdyś. I znieważają Polskę i Polaków. Oto niegdysiejszy etatowy pracownik KC PZPR, I sekretarz Komitetu Wojewódzkiego PZPR, członek Biura Politycznego PZPR, a dziś przewodniczący partii postkomunistycznej – SLD, utyskuje, że Narodowe Siły Zbrojne to „sojusznicy Hitlera, pogromcy Żydów i orędownicy III wojny światowej”.

Jednak 2 grudnia o go
dz. 12.00 w Szczecinie udamy się pod ich siedlisko by przypomnieć im, że Naród Polski jeszcze istnieje i że nie udzielał im głosu, ani miejsca w przestrzeni publicznej. W naszym kraju nie ma i nie będzie przyzwolenia na działalność organizacji lewackich i komunizujących.
W niedzielę, 2 grudnia, pod siedzibą SLD przy ul. Garncarskiej 5 w Szczecinie, odbędzie się pikieta sprzeciwu wobec oczerniania NSZ. Ale nie jest to jedyny cel akcji. Stawiamy również postulaty, które pomogą nieco ochłonąć naszym czerwonym „przyjaciołom”;
1. Delegalizacja SLD;
2. Wprowadzenie odpowiedzialności karnej członków władz ustawodawczych i wykonawczych za podejmowane decyzje.

Podczas pikiety uczcimy także bohaterów z Narodowych Sił Zbrojnych i ofiary komunizmu. Niech każdy zabierze ze sobą znicze!

Stop lewackiej propagandzie! Tęp bandytów z partii postkomunistycznej!

2 GRUDNIA, GODZ. 12.00, UL. GARNCARSKA 5 (SIEDZIBA SLD)!Link do wydarzenia na fb


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2970 dni
Odp: Topic o polityce? - 29/11/2012 19:50
Obrazek jpg wstawiony na forum


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 30/11/2012 19:44
Hajdarowicz robi czystki w "Uważam RZE" . Zwalnia Lisickiego ze stanowiska redaktora naczelnego.Pozbywa się przy tym wielu niepokornych dziennikarzy i publicystów min. Łysiaka , Gabryela, Karnowskiego, Magierowskiego, Mazurka, Wildsteina, Ziemkiewicza i wielu, wielu innych.

Co na to nieomylny JKM?


  Cytat:  
Korwin-Mikke zachwycony czystkami w "Uważam Rze". Będzie też nowym autorem pisma.

Janusz Korwin-Mikke ma być jednym z autorów nowej wersji "Uważam Rze". Dziennikarz "Gościa Niedzielnego" Stefan Sękowski poinformował o tym na swoich profilach na serwisach społecznościowych. Sękowski brał wczoraj udział w debacie, w której jednym z prelegentów był Korwin-Mikke. Polityk miał potwierdzić, że nowy naczelny "URze" zamówił u niego tekst, który polityk już wysłał do redakcji.

Wcześniej Korwin-Mikke tak komentował zmiany do których doszło w redakcji tygodnika:

Radosna wiadomość: oficer PiS do szczególnych poruczeń, p.Paweł Lisicki, odchodzi z „Uważam Rze”. Zastepuje Go bezkompromisowy opozycjonista, p.Jan Z.Piński. To kontr-rewolucja większa, niż zmiana w PSL!

- cieszył się na swoim blogu prezes Kongresu Nowej Prawicy.Kurwa...."rence i nogi opadają".

Pozdrawiam forumowych fanów tego pana!


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6025 dni
Odp: Topic o polityce? - 30/11/2012 20:17
Hajdarowicz to tylko podstawiony słup ludzi ze WSI ;)
Po 10 kwietnia idą na całość, nie pierdola sie już.
To jest dla całego układu być albo nie być.


Better dead than red!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 30/11/2012 20:36

  ktn napisał:  
Hajdarowicz to tylko podstawiony słup ludzi ze WSI ;)Wiadomo.

Teraz chcą tworzyć podróbkę i oszukiwać czytelników. Wszyscy dziennikarze i publicyści zgodnie opuścili redakcję ale pan JKM już się rwie do pisania felietonów dla koleżki Grasia , w nowym , prorządowym "Uważam RZE". Brawo!


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4620 dni
Odp: Topic o polityce? - 30/11/2012 20:56
lekki szok.

Ale jak to dokładnie było? Hajdarowicz zwolnił wszystkich czy tylko Lisieckiego, a za Lisieckim poszła reszta? Gabryel, Łysiak, Ziemkiewicz.. Sprawa dużego kalibru. URZe stało się bardzo popularne, podobało mi się, że jednocześnie była odpowiednio antyrządowa i niezbyt propisowska, jeśli by nie powiedzieć, że wcale nie propisowska.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Jack007

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005