Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 18:48

  Cytat:  
Jak ktoś nie interesuje się w najmniejszym stopniu gospodarką i ekonomią, nie zna podstaw uchwalania budżetu i ustaw,nie wie komu co można to nie powinien w ogóle brać się za głosowanie! można mu wtedy wmówić, że nie będzie podatków i będziemy jakąś drugą irlandią, islandia czy innym madagaskarem...



Jeśli to co piszesz miałoby nastąpić to frekwencja w wyborach wyniosłaby z 10-15 procent ;)


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 18:57

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Jak ktoś nie interesuje się w najmniejszym stopniu gospodarką i ekonomią, nie zna podstaw uchwalania budżetu i ustaw,nie wie komu co można to nie powinien w ogóle brać się za głosowanie! można mu wtedy wmówić, że nie będzie podatków i będziemy jakąś drugą irlandią, islandia czy innym madagaskarem...



Jeśli to co piszesz miałoby nastąpić to frekwencja w wyborach wyniosłaby z 10-15 procent ;)



Dlatego demokracja to gówno. ;)

JKM:

a) Demokracje to jest 0,5 procenta ludzkości. To jest rzadki wyprysk na zdrowym ciele społeczeństwa. Tylko dzisiaj jest przypadkiem dużo demokracji. To jest tak, jak na statku. Albo lepszy przykład: samolot. Leci Pan samolotem, jest tam 100 osób, czy 200 osób samolotem leci. Nagle ktoś proponuje wprowadzenie demokracji, że pilot będzie skręcał w lewo, w prawo, orczyk do siebie, w zależności od tego, jak ludzie podniosą rękę. Pan by się zgodził na demokrację na pokładzie samolotu? Ja czy Pan, po dwóch tygodniach szkolenia, moglibyśmy od biedy prowadzić samolot, natomiast prowadzenie państwa, jest rzeczą o wiele bardziej skomplikowaną. Dlaczego ludzie godzą się na demokrację w państwie, a nie godzą się na demokrację w samolocie?

b) Demokracja to ustrój, w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych.

c) W jednym z programów publicystycznych swoje tezy JKM jeszcze piękniej ujął dla krnąbrnej demokratycznej dziennikarki ( ;) ) Tłumaczył, że czynne prawo wyborcze to jest prawo do gwałcenia. Jeśli ja będę na bezludnej wyspie z kolegą i panią. To możemy się umówić, że będziemy razem panią gwałcić, bo mamy większość - mówił. To jest właśnie demokracja! A mając większość 2/3 wpiszemy to nawet do konstytucji...


I szczerze mówiąc, ciężko się nie zgodzić.;)


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 19:52
Kaczor i pis przynajmniej na razie powstrzymani - tyle. Dyskusja nie ma sensu.

Jedna rzecz - wasz ulubiony portal, niezalezna.pl. Tyle mówicie, jaka to cudowna, autonomiczna strona wolna od wszelkich wpływów. Pokazała swoją klasę pisząc imię i nazwisko nowego Prezydenta cyrylicą, nauczyliby sie pisowcy przegrywać. Tyle mówią, że honor jest najważniejszy a przegrać z godnością już nie potrafią. Portal jest prawicową wersją tvn, tylko pogratulować wam bycia niezmanipulowanymi lol


P. S.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8107 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 20:31
http://wybory.gazeta.pl/wybory/10,106974,8100159,Klotnia_wyborcow_pod_Palacem_Prezydenckim.html


MKS
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 21:39

  Cytat:  
Tyle mówicie, jaka to cudowna, autonomiczna strona wolna od wszelkich wpływów. Pokazała swoją klasę pisząc imię i nazwisko nowego Prezydenta cyrylicą...



megafon Bo teraz bedzie jak za Brezniewa...


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 22:33
.

Ostatnio edytowany przez: ArP, 6 lipca 2010, 13:57 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 23:35
.

Ostatnio edytowany przez: g, 5 lipca 2010, 23:50 [4 raz(y)]


- Tylko Pogoń -
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6784 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/07/2010 23:49

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Tyle mówicie, jaka to cudowna, autonomiczna strona wolna od wszelkich wpływów. Pokazała swoją klasę pisząc imię i nazwisko nowego Prezydenta cyrylicą...



megafon Bo teraz bedzie jak za Brezniewa...



no juz nie przesadzaj... jak do tej pory to ten Twoj caly PiS ma sukcesy jedynie w dzieleniu Polakow na "my" i "oni", a merytorycznie zero, przecinek zero... wiem, wiem - zaraz dostane zjebki albo linki z milionami ich sukcesow z jedynie slusznych zrodel - nie ma potrzeby, to tylko luzny komentarz z mojej strony, nie mam zamiaru bic tu piany ...

... jak to sie mowi - pozyjemy zobaczymy. PO ma sejm, rzad i prezydenta. maja szanse sie wykazac i jak beda w ch*** grac, to przynajmniej nie bedzie juz pieprzenia, ze nic nie mozna, bo prezydent wetuje. jak bedzie dobrze, to chyba wszyscy sie bedziemy cieszyc, jak zle - coz, w sumie zadna nowosc w naszej mlodej d***kracji, jak to JKM zwykl okreslac ...

aa... jeszcze jedno. kazdy, juz niezaleznie od sympatii politycznych sie zgodzi, ze sukcesem naszym/ogolnopolskim byla naprawde niezla frekwencja. mnie osobiscie najbardziej ucieszylo wlasnie to. i jako ze juz wyborcze emocje za nami mam nadzieje, ze to bylo to niejako na dobry poczatek...

pzdr


lol
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 07:53

  Cytat:  
... jak to sie mowi - pozyjemy zobaczymy. PO ma sejm, rzad i prezydenta. maja szanse sie wykazac i jak beda w ch*** grac, to przynajmniej nie bedzie juz pieprzenia, ze nic nie mozna, bo prezydent wetuje.


Nie sadze. Zaprzyjaznione im media szybko znajda tematy zastepcze i odciagna niezadowolenie spoleczne na dalszy tor. Michtrix z Walterem juz to robili nie raz a jak PO dodatkowo zawladnie TVP (na co sie szykuje) to beda jeszcze mieli 100% poparcie.

  Cytat:  
jak bedzie dobrze, to chyba wszyscy sie bedziemy cieszyc


Czy bedzie dobrze? Szczerze w to watpie poniewaz przez 2 lata nie pokazali nic. Co jest w stanie zrobic PO - moje obiektywne typowanie na podstawie ich wlasnych obiecanek, analizy ponad 2 letniej wladzy oraz tego co sie mozna po nich spodziewac.
1. Zalegalizuje zwiazki homoseksualne nadajac im pelne prawa.
2. Podniesie podatki.
3. Bedzie ciela wydatki gdzie sie da - poza politykami ktorym nawet podniesie $$$ pensje.
4. Zalegalizuje in-vitro ale raczej na 100% bez refundacji.
5. Zalegalizuje aborcje - raczej beda refundowac.
6. Za jakies 2 lata moze zaczac powoli wycofywac wojska z Afganistanu.
7. Ukreci leb sprawom przeciwko aferalom ala Sawicka, komuchom, WSI etc. - ewentualnie dostana smieszne wyroki.
8. Zawladnie kluczowymi instytucjami panstwa oraz TVP.
9. Dalej bedzie sprzedawac panstwowe mienie w ekspresowym tempie - 'prywatyzowac'.
10. Sprywatyzuje szpitale - sluzbe zdrowia.
11. Doprowadza do realizacji Euro 2012 - nie wszystko co bylo w planie ale sie jednak odbedzie.
12. Beda poblazliwi oraz chojni wobec zagranicznych roszczeniowcow.
13. Wprowadza poprawki wlasne do Konstytucji RP.
14. Zmienia prawo wyborcze.
15. Podniosa wiek emerytalny.

Proponuje aby ci wszyscy ktorzy glosowali na PO/Komorowskiego napisali czego spodziewaja sie teraz po tym rzadzie? Co wydaje im sie realne z tych wszystkich wypowiedzianych obiecanek, czego oczekuja najbardziej aby ten rzad PO wraz z prez. Komorowskim dla zwyklych Polakow zrobil.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 6 lipca 2010, 10:56 [3 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 10:11

  Sz. napisał:  
Jedna rzecz - wasz ulubiony portal, niezalezna.pl. Tyle mówicie, jaka to cudowna, autonomiczna strona wolna od wszelkich wpływów. Pokazała swoją klasę pisząc imię i nazwisko nowego Prezydenta cyrylicą, nauczyliby sie pisowcy przegrywać. Tyle mówią, że honor jest najważniejszy a przegrać z godnością już nie potrafią. Portal jest prawicową wersją tvn, tylko pogratulować wam bycia niezmanipulowanymi lol



Honorem jest pisać prawdę i tak własnie robią dziennikarze niezaleznej.Inna sprawa że ta prawda nie jest zbyt przychylna dla Platformy ale o to już do red. Sakiewicza nie można mieć pretensji ;)

Myślę że Бронислав Коморовский jako wielki sprzymierzeniec ''przyjaciół moskali'' , latający do Rosji w towarzystwie Jaruzela - agenta NKWD , przeciwnik likwidacji WSI , ziomek zdrajcy Dukaczewskiego człowieka szkolonego w Moskwie który po zwycięstwie Bronka otwierał szampana a także zwolennik podpisania długoterminowej umowy o dostawę gazu z gazpromem przy jednoczesnej rezygnacji z wydobywania gazu łupkowego w Polsce na pewno nie obraził się po napisaniu jego nazwiska cyrylicą , ale miło ze strony niesioła , bo po jego wypowiedzi portal niezalezna.pl przezywał wielkie oblężenie i bił rekordy popularności co też spowodowało małą awarię serwera lol

PS. W samym Związku Radzieckim euforia po zwycięstwie Бронислав Коморовский dlatego nie rozumiem dlaczego tak się oburzyłeś o tą cyrlicę lol


  Cytat:  
Z Rosji docierają liczne komentarze bardzo pozytywnie odnoszące się do wyników wyborów prezydenckich w Polsce.

Gratulacje prezydentowi-elektowi przekazał telefonicznie Dimitrij Miedwiediew podkreślając chęć "pogłębienia stosunków polsko-rosyjskich".
Pochlebne oceny dla nowego prezydenta wygłaszają czołowi politycy Rosji. Według Michaiła Margiełowa, przewodniczącego komisji zagranicznej Rady Federacji, wyższej izby parlamentu rosyjskiego, Bronisław Komorowski jest współczesnym politykiem europejskim. Zdaniem Margiełowa wynik wyborów w Polsce zapowiada ocieplenie stosunków polsko-rosyjskich i początek "nowego konstruktywnego etapu".


Z kolei szef komisji zagranicznej niższej izby parlamentu Konstantin Kosaczow stwierdził, że wynik rywalizacji o prezydenturę w Polsce jest ze "znakiem plus". Dodał, że z Polską, gdzie prezydenta Komorowskiego, i premiera Tuska będzie znacznie łatwiej znajdowac wspólny punkt widzenia z Rosją.

Satysfakcji nie krył też wiceprzewodniczący izby Aleksandr Babakow, któy w czasie zorganizowanego wczoraj przez agencję RIA Nowosti telemostu Moskwa - Warszawa stwierdził, że zakończone wybory w Polsce "dadzą nowy impuls" relacjom obu krajów.

Również rosyjskie media w czołówkach zamieszczają pochlebne komentarze o wyborze Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski. Gazety podają, że za jego rządów będa kontynuowane pozytywne zmiany w relacjach między Moskwą i Warszawą.

mem/Polskie Radio/"Gazeta"


Ostatnio edytowany przez: eM, 6 lipca 2010, 11:05 [4 raz(y)]


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 12:17

  eM napisał:  
Honorem jest pisać prawdę i tak własnie robią dziennikarze niezaleznej.Inna sprawa że ta prawda nie jest zbyt przychylna dla Platformy ale o to już do red. Sakiewicza nie można mieć pretensji ;)


A już myslałem, że niczym mnie nie zaskoczysz. Honor, prawda i Sakiewicz to chyba nie do pogodzenia w jednym zdaniu.


  Gryfsz napisał:  

1. Zalegalizuje zwiazki homoseksualne nadajac im pelne prawa.
2. Podniesie podatki.
3. Bedzie ciela wydatki gdzie sie da - poza politykami ktorym nawet podniesie $$$ pensje.
4. Zalegalizuje in-vitro ale raczej na 100% bez refundacji.
5. Zalegalizuje aborcje - raczej beda refundowac.
6. Za jakies 2 lata moze zaczac powoli wycofywac wojska z Afganistanu.
7. Ukreci leb sprawom przeciwko aferalom ala Sawicka, komuchom, WSI etc. - ewentualnie dostana smieszne wyroki.
8. Zawladnie kluczowymi instytucjami panstwa oraz TVP.
9. Dalej bedzie sprzedawac panstwowe mienie w ekspresowym tempie - 'prywatyzowac'.
10. Sprywatyzuje szpitale - sluzbe zdrowia.
11. Doprowadza do realizacji Euro 2012 - nie wszystko co bylo w planie ale sie jednak odbedzie.
12. Beda poblazliwi oraz chojni wobec zagranicznych roszczeniowcow.
13. Wprowadza poprawki wlasne do Konstytucji RP.
14. Zmienia prawo wyborcze.
15. Podniosa wiek emerytalny.


Proponuje aby ci wszyscy ktorzy glosowali na PO/Komorowskiego napisali czego spodziewaja sie teraz po tym rzadzie? Co wydaje im sie realne z tych wszystkich wypowiedzianych obiecanek, czego oczekuja najbardziej aby ten rzad PO wraz z prez. Komorowskim dla zwyklych Polakow zrobil.



1.nie zalegalizują - bo większość w sejmie będzie przeciwna
2.do wyborów w 2011 na pewno nie, potem raczej też nie
3.Powinni ciąć wydatki, a że politykom podnoszą pensje, no cóż nawet za PiS podniesiono pensje i diety poselskie
4.A teraz in-vitro jest nielegalne ??
5.A teraz aborcje są nielegalne?
Przecież PiS też chce wycofać wojska z Afganistanu. Różnica jest tylko taka że PO zAmerykanami aPiS z Brytyjczykami.
7.Komuchów już przecież nie ma ;) (jak będziesz tak gadał to dostaniesz bicz od Prezesa) i co masz na myśli pisząc niskie wyroki. Poza tym sądy są niezawisłe i tylko Wasz Prezes tego nie przyjmuje do wiadomości.
8.Jak PiS, LPR i Samoob. zawłaszczali państwo i TVP to było dobrze ?
9.Lepiej niech będą prywatne, przynajmniej związki nie będą się tam panoszyć.
10.A teraz płacę na państwową S Z i g.. z tego mam. Płacę 3 składki zdr. a ostatni raz byłem bezpłatnie z 15 lat temu - na studiach. Aby iść bez kolejki idę do prywatnego.
11.Rozumiem, że PiS by zrezygnował z Euro 2012. Super!
12.Z czego to wnioskujesz ? Za to tym prawdziwym Polakom, tyle oddano co komuna zabrała, że hohoho. To Zdechła Kaczka nie zezwolił na przejęcie gruntów z kamienicą mojej rodzinie.
13.Nawet w USA wprowadzono poprawki do ich konstytucji - 27. Lepiej niech wprowadzają własne a nie obce.
14.Oczywiście, że powinni. Niech będą jednomandatowe okręgi wyborcze.
15.Powinni. 67 dla wszystkich, a w 2025 70 lat.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 12:21

  kinga napisał:  
A już myslałem, że niczym mnie nie zaskoczysz. Honor, prawda i Sakiewicz to chyba nie do pogodzenia w jednym zdaniu.



Faktycznie pan riedaktor aż taki krystaliczny nie jest , szczególnie w stosunku do Waldemara Łysiaka eks publicysty Gazety Polskiej,co nie znaczy jednak że Sakiewicz w swoich felietonach pisze kłamstwa , tak samo jak inni dziennikarze niezleznej.pl , którzy nie bali się pisać prawdy na temat afery stoczniowej , hazardowej czy o nieprawidłowościach w sledztwie po katastrofie smoleńskiej , mało tego , pewnie się zdziwisz ale ten twój rzekomo ''bezhonorowy'' redaktor umiescił w swojej gazecie artykuł o machlojkach Rydzyka z czasów zbiórki na stocznie gdańską. No kto by pomyślał!eek?


  kinga napisał:  
( ... ) Zdechła Kaczka ( ... )



ty natomiast mnie nie zaskoczyłeś , nadal jesteś zwykłą łajzą :)


  Giza napisał:  
( ... ) jest jedno "ale": uważasz się chyba za jakiegoś super inteligentnego i najlepiej obeznanego w świecie polityki. Poczytałeś niezależną prasę i "wiesz co w trawie piszczy". no łał... Trochę pokory chłopaku...



Nie trzeba być super inteligentnym , najlepiej obeznanym w świecie polityki czy czytać prasę niezależną aby wiedzieć że Niesioł ( rozumiem że chodzi Ci przede wszystkim o moją ''rozmowę'' z Juniorem na jego temat ) to niezrównoważony psychicznie frustrat , krzykacz , schizofrenik ublizający ludziom bez przyczyny , a także konfident który aby uniknać dłuższej kary więzienia bez wahania sprzedał swoją narzyczoną i najbliższych przyjaciół z opozycji. Wystarczy troszkę zainteresować się tematem i myśleć samodzielnie.

To tyle ode mnie lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 6 lipca 2010, 12:55 [12 raz(y)]


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 13:02

  eM napisał:  

Nie trzeba być super inteligentnym , najlepiej obeznanym w świecie polityki czy czytać prasę niezależną aby wiedzieć że Niesioł ( rozumiem że chodzi Ci przede wszystkim o moją ''rozmowę'' z Juniorem na jego temat ) to niezrównoważony psychicznie frustrat , krzykacz , schizofrenik ublizający ludziom bez przyczyny , a także konfident który aby uniknać dłuższej kary więzienia bez wahania sprzedał swoją narzyczoną i najbliższych przyjaciół z opozycji. Wystarczy troszkę zainteresować się tematem i myśleć samodzielnie.

To tyle ode mnie lol



A co to ma wspólnego ze mną ? Kopiujesz jak leci, bez zastanowienia komu odpowiadasz ;)

Dla Ciebie obraźliwe jest pisanie o LK Zdechła Kaczka a dla mnie obraźliwe jest pisanie imienia i nazwiska Komorowskiego cyrylicą w polskim tekscie.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 13:08

  kingaps napisał:  

  eM napisał:  

Nie trzeba być super inteligentnym , najlepiej obeznanym w świecie polityki czy czytać prasę niezależną aby wiedzieć że Niesioł ( rozumiem że chodzi Ci przede wszystkim o moją ''rozmowę'' z Juniorem na jego temat ) to niezrównoważony psychicznie frustrat , krzykacz , schizofrenik ublizający ludziom bez przyczyny , a także konfident który aby uniknać dłuższej kary więzienia bez wahania sprzedał swoją narzyczoną i najbliższych przyjaciół z opozycji. Wystarczy troszkę zainteresować się tematem i myśleć samodzielnie.

To tyle ode mnie lol



A co to ma wspólnego ze mną ? Kopiujesz jak leci, bez zastanowienia komu odpowiadasz ;)

Dla Ciebie obraźliwe jest pisanie o LK Zdechła Kaczka a dla mnie obraźliwe jest pisanie imienia i nazwiska Komorowskiego cyrylicą w polskim tekscie.



Oboje siebie warci,ale z tą cyrylicą mi się podoba,trochę dystansu...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 13:22

  kinga napisał:  

A co to ma wspólnego ze mną ? Kopiujesz jak leci, bez zastanowienia komu odpowiadasz ;)



Widać że wyborca Бронислав Коморовский lol Ten tekst o niesiołowskim nie był skierowany do ciebie ...


  kinga napisał:  
Dla Ciebie obraźliwe jest pisanie o LK Zdechła Kaczka a dla mnie obraźliwe jest pisanie imienia i nazwiska Komorowskiego cyrylicą w polskim tekscie.



Nie wiedziałem że jesteś aż tak wrażliwy na punkcie gajowego , obrońcy konfidentów który podpisał nowelizację ustawy o IPN i przyjaciela komunistycznych zbrodniarzy z WSI.Nie pękaj jednak. Nie jesteś sam , dla Jaruzela Бронислав Коморовский to osoba charyzmatyczna a poparcia udzielliły mu takie tuzy jak Jurek Urban czy Cimoszko. Gratuluje autorytetu i ''życze'' kolejnych sukcesów platformie w zwalczaniu ruchu kibicowskiego...

Ostatnio edytowany przez: eM, 6 lipca 2010, 13:52 [6 raz(y)]


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 13:55
Zdrajcą to jest J.Kaczyński wychwalający Gierka i lewicę, dla zdobycia władzy będzie bratał się nawet z diabłem, kwestią czasu jest pewnie nieformalny sojusz z SLD, uprzedzając ataki rodem z Radia M,, nie lubię ani nie głosuję na Pis, SLD ani tym bardziej na PO


Pogoń Szczecin MKS!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 15:49

  eM napisał:  

  kinga napisał:  

A co to ma wspólnego ze mną ? Kopiujesz jak leci, bez zastanowienia komu odpowiadasz ;)



Widać że wyborca Бронислав Коморовский lol Ten tekst o niesiołowskim nie był skierowany do ciebie ...


  kinga napisał:  
Dla Ciebie obraźliwe jest pisanie o LK Zdechła Kaczka a dla mnie obraźliwe jest pisanie imienia i nazwiska Komorowskiego cyrylicą w polskim tekscie.



Nie wiedziałem że jesteś aż tak wrażliwy na punkcie gajowego , obrońcy konfidentów który podpisał nowelizację ustawy o IPN i przyjaciela komunistycznych zbrodniarzy z WSI.Nie pękaj jednak. Nie jesteś sam , dla Jaruzela Бронислав Коморовский to osoba charyzmatyczna a poparcia udzielliły mu takie tuzy jak Jurek Urban czy Cimoszko. Gratuluje autorytetu i ''życze'' kolejnych sukcesów platformie w zwalczaniu ruchu kibicowskiego...



Nie wiedziałem że jesteś taki wrażliwy na punkcie zdechłej kaczki. Życzę kolejnych sukcesów pisuarom w zwalczaniu ruchu kibicowskiego ...
A Jareczek znowu focha walnął i do Zamku nie przybył.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 17:14
troche chyba przesadzacie wszyscy z tymi wyborami :) Przeciez jedna osoba (prezydent) nie zmieni nagle na lepsze/gorsze panstwa... Zeby w Polsce bylo normalnie trzeba by wymienic caly rzad, wiekszosc urzednikow i polowe spoleczenstwa :)
Dobrze, ze PiS przegral bo lepsza z nich opozycja niz partia rzadzaca... A ja osobiscie glosowalem na Komorowskiego nie dlatego, ze jestem jego sympatykiem czy tez PO, ale wolalem uniknac sytuacji, gdy Prezydent mojego kraju myli sie podczas spiewania hymnu, ubliza dziennikarce, nazywa psa "Irasiad" czy tez przekreca nazwiska pilkarzy... Prezydent ma byc reprezentacyjna osoba a chyba Bronek w tym wypadku jest od Kaczora lepszy w 100%, choc tez nie idealny... no ale kto by nie byl w tym lepszy od Kaczynskiego (Leszka czy Jarka - nie ma roznicy) :|


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 17:22

  kingaps napisał:  
Nie wiedziałem że jesteś taki wrażliwy na punkcie zdechłej kaczki.



Aż taki wrażłiwy nie jestem ale mam zasady w przeciwieństwie do ciebie - łajzo . O zmarłych nie mówi się zle , tymbardziej że nie mają możliwości obrony.


  kinga napisał:  
Życzę kolejnych sukcesów pisuarom w zwalczaniu ruchu kibicowskiego ...



Ogarnij się żałosny typku , nowa ustawa o bezpieczeństwie według której min.za odpalenie racy można iśc na 3 lata do więzienia jest autorstwa platformy.Badz więc tak miły i przestań łżeć.

Tutaj przykłady jak PiS ''zwalcza'' ruch kibicowski:


  Cytat:  
PIS: ZAKAZ TRANSPARENTU ZŁAMANIEM KONSTYTUCJI

Poseł Mariusz Błaszczak z PiS skierował interpelację do ministra sportu Mirosława Drzewieckiego w związku z zeszłotygodniowym artykułem „Gazety Polskiej” „;PZPN i ITI zakazują antykomunizmu”. „Decyzja władz KP Legia jest niezgodna z obowiązującą konstytucją i regulaminem PZPN” – czytamy w niej.

Tydzień temu pisaliśmy, że PZPN oraz koncern ITI, właściciel telewizji TVN, zakazały wywieszania na meczach piłkarskich flagi kibicowskiej grupy Old Fashion Man Club, organizującej obchody Powstania Warszawskiego. Powód to przekreślony sierp i młot oraz hasło „Better dead than red” – „Lepiej być martwym niż czerwonym”, spopularyzowane niegdyś przez noblistę Bertranda Russella. Zakazujący antykomunizmu PZPN współpracuje jednocześnie z antyfaszystowskim stowarzyszeniem „Nigdy Wiecej”. Natomiast we władzach PZPN zasiadają byli komuniści i funkcjonariusze komunistycznej bezpieki.

Nasz tekst odbił się szerokim echem w mediach, w tym w szczególności w serwisach kibiców w całym kraju. Interpelację do ministra sportu w tej sprawie złożył poseł PiS Mariusz Błaszczak. Kieruję do Pana interpelację po artykule prasowym opublikowanym na łamach Gazety Polskiej (18.08.2009) „;PZPN i ITI zakazują antykomunizmu” i wymianie korespondencji z przedstawicielami grupy kibiców Legii Warszawa „Old Fashion Man Club” (...) Decyzja władz KP Legia jest niezgodna zobowiązującą konstytucją i regulaminem PZPN – czytamy dalej.

Poseł pyta ministra Drzewieckiego, czy będzie „reagował na opisane w mediach przypadki sprzecznych z orzeczeniem Komisji Ligi działań przedstawicieli władz KP Legia”. „Czy wesprze Pan kibiców Legii Warszawa w ich dążeniu do zagwarantowanego konstytucyjnie prawa do swobodnej wypowiedzi i prezentacji postaw patriotycznych?” – pyta dalej Błaszczak. Kolejne z pytań brzmi: „Jakie działania zamierza Pan podjąć w sprawie ewidentnego przypadku stosowania cenzury przez władze KP Legia i Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN?”.

W tej samej sprawie poseł skierował pismo do Adama Tomczyńskiego, przewodniczący Komisji Ligi Ekstraklasa S.A. Pańska komisja w sprawie eksponowania bardzo podobnej flagi na stadionie „Lechii Gdańsk” słusznie uznała, że antykomunistyczne hasła są również hasłami patriotycznymi i jako takie mogą być swobodnie eksponowane podczas meczów piłkarskich - zwraca uwagę poseł.

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/24266




  Cytat:  
PiS staje w obronie kibiców Legii

Posłowie PiS w środę skrytykowali prokuraturę i policję za działania wobec ponad 750 kibiców Legii zatrzymanych w Warszawie rok temu przed meczem z Polonią. Ile czasu potrzeba jeszcze prokuraturze? Kiedy będą postawione akty oskarżenia? - pytali posłowie i zarzucili śledczym opieszałość.
"Rok temu informowano opinię publiczną, że praktycznie wszystkie dowody są zgromadzone i w kilka dni wszystko będzie gotowe, aby stawiać zarzuty. Upominamy się o tę sprawę, ponieważ dalej te 750 osób nie zostało oczyszczonych, ani nie postawiono im zarzutów w sądzie. To budzi nasze zdziwienie i niepokój" - powiedział na konferencji prasowej warszawski poseł PiS Paweł Poncyljusz.


Dodał, że zatrzymani rok temu kibice są nadal traktowani jak "przestępcy stadionowi", mają zakaz stadionowy i nie mogą uczestniczyć w imprezach sportowych oraz ciąży nad nimi dozór policyjny. "Mówiono, że są niezbite dowody popełnionych przez te osoby przestępstw i wykroczeń. Tymczasem po roku okazuje się, że nie ma tych dowodów. Czy postępowanie prokuratorskie jest prowadzone? Dokąd ono zmierza?" - pytał szef warszawskich struktur PiS Mariusz Błaszczak.

Podkreślił, że aktów oskarżenia nie przedstawiono nawet ośmiu osobom zatrzymanym pod zarzutem napaści na funkcjonariuszy.

Według posła PiS spektakularne zatrzymanie mogło służyć zdobyciu poparcia dla wprowadzenia nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. "Nic nie wynika z tej ustawy. Zamieszki na stadionach były i nadal są" - ocenił.

Na środowej konferencji prasowej Błaszczak i Poncyljusz poinformowali, że złożyli interpelację skierowana do ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy w tej sprawie. "Zadajemy w niej pytania na temat działań, które miały być podjęte przez wymiar sprawiedliwości, a podjęte nie zostały" - wyjaśniali posłowie PiS.

Na początku września ub.r. policja zatrzymała w Warszawie 752 kibiców zmierzających na mecz między Legią Warszawa a drugim stołecznym klubem - Polonią - w Pucharze Ekstraklasy. Osoby te były konwojowane przez policjantów na stadion Polonii przy ulicy Konwiktorskiej. Podczas konwoju doszło do zamieszek. Łącznie 688 osobom postawiono zarzuty, w większości - czynnego udziału w zbiegowisku o charakterze chuligańskim. Wobec 454 osób zastosowano tzw. zakaz stadionowy, a 372 otrzymało dozór policyjny. 235 zatrzymanych dobrowolnie poddało się karze - przeważnie dwóch lat więzienia w zawieszeniu.

pap, keb

http://www.wprost.pl/ar/170702/PiS-staje-w-obronie-kibiclw-Legii/




  Cytat:  
PiS broni kibiców Legii

Posłowie PiS skrytykowali prokuraturę i policję za działania wobec ponad 750 kibiców Legii zatrzymanych w Warszawie rok temu przed meczem z Polonią. Ile czasu potrzeba jeszcze prokuraturze? Kiedy będą postawione akty oskarżenia? - pytali posłowie i zarzucili śledczym opieszałość. - Mówiono, że są niezbite dowody popełnionych przez te osoby przestępstw i wykroczeń. Tymczasem po roku okazuje się, że nie ma tych dowodów. Czy postępowanie prokuratorskie jest prowadzone? Dokąd ono zmierza? - pytał szef warszawskich struktur PiS Mariusz Błaszczak.

Według posła PiS spektakularne zatrzymanie mogło służyć zdobyciu poparcia dla wprowadzenia nowej ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. - Nic nie wynika z tej ustawy. Zamieszki na stadionach były i nadal są - ocenił.

Na środowej konferencji prasowej Błaszczak i Poncyljusz poinformowali, że złożyli interpelację skierowana do ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy w tej sprawie. - Zadajemy w niej pytania na temat działań, które miały być podjęte przez wymiar sprawiedliwości, a podjęte nie zostały - wyjaśniali posłowie PiS.

http://www.legia.net/wiadomosci,34597-pis_broni_kibicow_legii.html




  Cytat:  
PiS broni kibiców w sejmowych komisjach

Działania funkcjonariuszy były nieprofesjonalne i mogły być "niezgodne z zasadami prawa" - mówią posłowie PiS o zatrzymaniu na początku września 752 kibiców Legii Warszawa. Na ich wniosek, w tej sprawie odbyło się nadzwyczajne posiedzenie sejmowych Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Sprawiedliwości i Praw Człowieka. PiS domaga się wyjaśnienia nieprawidłowości i pociągnięcia do odpowiedzialności winnych błędów.

( ... ) Wcześniej w środę, politycy PiS zwołali w tej sprawie konferencję w Sejmie.

Wzięli w niej udział także przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa. Skarżyli się oni na zbyt brutalne i według nich nieadekwatne do sytuacji traktowanie przez policję.

http://www.tvn24.pl/12690,1567073,0,1,pis-broni-kibicow-w-sejmowych-komisjach,wiadomosc.html




  Cytat:  
PiS broni kibiców przed Schetyną

PiS broni kibiców Zagłębia Lubin zatrzymanych przez policję za publiczne wyśmiewanie i obrażanie jednego z prezesów klubu - Dariusza Machińskiego. Zdaniem posła PiS Adama Hofmana, kibice zostali zatrzymani i przetrzymywani w areszcie, bo Machiński jest kolegą szefa MSWiA Grzegorza Schetyny.
W środę na konferencji prasowej poseł PiS Adam Hofman domagał się wyjaśnienia przyczyny zatrzymania kibiców. Podczas jednego z meczów sparingowych Zagłębia ze Śląskiem Wrocław kibice mieli żartować z Machińskiego. Machiński został zatrudniony na stanowisku dyrektora Zagłębia Lubin na początku lipca. Według tygodnika "Wprost", jego przyjście do klubu od początku budziło sprzeciw kibiców, którzy zarzucali mu brak kompetencji oraz bliskie kontakty ze Schetyną.


O żartach prezes poinformował policję, a ta następnego dnia rano zatrzymała dwie osoby. Według Hofmana do zatrzymania i przetrzymywania kibiców przez cały dzień bez postawienia zarzutów doszło, ponieważ prezes Machiński to kolega szefa MSWiA Grzegorza Schetyny. - Pierwszy raz w Polsce się zdarzyło, żeby za żartowanie z kolegi wicepremiera policja zatrzymała kibiców, wyciągając ich z domów - ocenił na konferencji polityk PiS.

Relacjonował, że po kilku godzinach przesłuchania nie postawiono im zarzutów i zostali oni zwolnieni. Według Hofmana, takie działanie ma znamiona zastraszania. - To pokazuje, że konieczne jest wyjaśnienie tej sprawy, a jeśli tak jest w rzeczywistości, to mamy do czynienia z patologią - uważa poseł.

PiS chce komisji śledczej ws. kibiców

Zaapelował jednocześnie do szefa sejmowej komisji śledczej ds. nacisków Sebastiana Karpiniuka (PO), aby rozszerzyć zakres jej działania o czas rządów Platformy. Hofman chciałby, żeby pierwszą rzeczą, którą komisja zbada po wakacjach była sprawa zatrzymania kibiców za - jak twierdzi - żartowanie z kolegi wicepremiera Schetyny.

Polityk zastrzegł, że nie był na tym meczu i nie wie, jakie żarty padały ze strony kibiców pod adresem Machińskiego. - Może to nie były najwyższych lotów żarty, nie wiem, ale jeszcze nie słyszałem o sytuacji, w której za żartowanie z kogoś, nawet na trybunach, na drugi dzień policja o 6 rano zatrzymuje kibiców - ocenił poseł PiS.

Schetyna: piłką nożną się nie zajmuję

Pytany, czy policja nie miała podstaw, by wejść do mieszkań kibiców powiedział, że nie. - Policja poinformowała kibiców, że zatrzymania mają związek z doniesieniem dyrektora klubu, po czym po całym dniu obecności na komendzie zostali oni wypuszczeni bez postawienia im zarzutów - mówił poseł.

Na zarzuty, które padają też w publikacji na stronie internetowej wprost.pl odpowiedział MSWiA. W komunikacie napisano, że Schetyna nie zna tej sprawy i nie zajmuje się kwestiami dotyczącymi piłki nożnej, jak również sprawami poszczególnych klubów sportowych. Resort podkreślił, że wicepremier z dyrektorem Zagłębia Lubin Dariuszem Machińskim miał okazjonalny kontakt, kilka miesięcy temu.

http://www.tvn24.pl/0,1613312,0,1,pis-broni-kibicow-przed-schetyna,wiadomosc.html





  kinga napisał:  
A Jareczek znowu focha walnął i do Zamku nie przybył.



Zamiast brać udział w tym cyrku , na pewno miał ważniejsze sprawy do załatwienia np. odwiedzić chora matkę w szpitalu...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/07/2010 17:34

  A. Strzelba napisał:  
A ja osobiscie glosowalem na Komorowskiego nie dlatego, ze jestem jego sympatykiem czy tez PO, ale wolalem uniknac sytuacji, gdy Prezydent mojego kraju myli sie podczas spiewania hymnu, ubliza dziennikarce, nazywa psa "Irasiad" czy tez przekreca nazwiska pilkarzy... Prezydent ma byc reprezentacyjna osoba a chyba Bronek w tym wypadku jest od Kaczora lepszy w 100%, choc tez nie idealny... no ale kto by nie byl w tym lepszy od Kaczynskiego (Leszka czy Jarka - nie ma roznicy) :|



Gajowy mówiący o sobie że jest z ''całej Polski'' ,tj. nasz nowy prezydent który na spotkaniach musi posiłkować się wydrukami z wikipedii , dunki nazywa kaszalotami a mieszkańców Krakowa , Poznania czy Szkocji sknerusami ,tudzież odwiedzając powodzian mówi "Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych" a o samej powodzi "Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa" lub '' W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem", a także przedstawiając kandydata na prezesa NBP nie wie gdzie ten obecnie pracuje , nie ma pojęcia też czym jest deficyt , jest przekonany że Norwegia należy do Unii Europejskiej i uważa że gaz łupkowy wydobywa się metodą odkrywkową.Jeśli on jest reprezentacyjny to ja nie mam pytań ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 6 lipca 2010, 17:40 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005