Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 18:35
verte maleńka , twoje starania idą na marne , w Lublinie tuskaszenki niestety kibice nie poprą :(


  Cytat:  
Kilkadziesiąt kibiców Mororu Lublin przywitało Donalda Tuska w Lublinie. "Ole to my kibole" skandowali na powitanie Tuskobusa.

Donald matole, twój rząd obalą kibole" - śpiewali premierowi, kiedy wychodził z Tuskobusa

"Donald ty łotrze, w Lublinie nikt cię nie poprze" - ochrona premiera musiała się natrudzić wchodząc do klubu Archiwum, gdzie Donald Tusk spotkał się ze studentami Donald Tusk ledwo się przecisnął do strefy „za kratą” strzeżonej przez BOR

"10 kwietnia 2010. Tej zbrodni nie wybaczymy" - pojawiły się transparenty redakcji „idź POD PRĄD”, przypominające katastrofę smoleńską

Wchodząc do klubu premier usłyszał także "Hańba dla Polski".

Premier nie zamienił z kibicami słowa. Na spotkanie z Tuskiem jak się okazało przyszło niewielu studentów.

Źródło: idzpodprad.salon24.pl, Niezależna.pl, YouTube



http://www.youtube.com/watch?v=xB1U7k9GOT4&feature=player_embedded

PS.szczepan - ty naprawdę jesteś niepoważny , powtarzam ci jeszcze raz nie interesują mnie twoje debilne tłumaczenia czy jakieś wykłady na temat marichuany , zadałem ci jedno konkretne pytanie , widzę jednak że unikasz odpowiedzi więc tym bardziej nie mam zamiaru zawracać sobie głowy jakimś internetowym ulungiem :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 18:51 [8 raz(y)]


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 18:52
Kilkudziesięciu kibiców Motoru. A ty zaraz nikt. Logika typowego propagandzisty. Byłbyś świetnym ZMPowcem w latach 50. Czytając twoje wpisy można być pewnym że daleko byś wtedy zaszedł.


21:37
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 18:57
Boli? I dobrze! Ma boleć lol Pewnie tych kibiców byłoby więcej gdyby nie partyzanckie metody Tuskaszenki i jego świty. Dopiero o 11.45 pojawiło się info na temat przyjezdu Ryżego do Lublina . Na miejscu był o godz.13 . Niewiele czasu mieli Motorowcy , wiec te kilkadziesiąt osób to i tak bardzo dobra frekwencja. Na szczęście to nie koniec atrakcji płemieła. Dziś przed nim jeszcze Rzeszów , wcześniej Mielec...

Nie pękaj jednak , może kibice nie poprą platfusów ale za to kapusie są z wami!


  Cytat:  
(...)wsparcia Platformie udzielił Andrzej Olechowski, założyciel Platformy, kiedyś kontakt operacyjny o pseudonimach "Tener" i następnie "Must", odszedł z PO w 2009 r., wyraził nadzieję, że „Ruch Poparcia Palikota” dostanie się do Sejmu a Palikot stworzy razem z Platformą koalicję.


Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 19:03 [2 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 20:03

  eM napisał:  
Jakbym chciał się nimi podzielić to bym to zrobił , jednakże kultura osobista nakazuje mi takie rzeczy zachować dla siebie lol ale...



Oj nie sądze, że taki delikatny jesteś




  Cytat:  


Wolne Konopie na listach Korwina

Jeśli kogokolwiek do tej pory dziwił udział Janusza Korwina Mikke w tzw. „Marszach Wolnych Konopi” organizowanych wiosną tego lata, ten fakt może wzbudzić już duże zniesmaczenie, nawet wśród osób, które z niezrozumiałą dla mnie sympatią odbierają jego osobę, czy też w „Nowej Prawicy” widzą ugrupowanie, warte oddania głosu przez patriotę.

Otóż na listach Nowej Prawicy wśród wielu anonimowych kandydatów, można odnaleźć m. in. Artura Sygę i Jacka Garulę, działaczy narkomańskiego ruchu „Wolne Konopie”, znanego choćby z udziału w blokowaniu Marszu Niepodległości w 2010 roku. Jeszcze nie tak dawno jako źródła chęci dokonania zmian prawnych dotyczących legalności tego narkotyku przez JKM, można było widzieć jego skrajnie wolnościowe podejście do wszelkich spraw, jak zakaz zakazywania i inne pomysły płynące ze skrajnie liberalnego (lewicowego) podejścia do spraw społecznych. Motywowane to mogło być także najwyższą wartością prawdziwych kapitalistów – czyli zyskiem (utworzenie legalnego rynku narkotykowego, posiadającego przecież szeroką rzesze zainteresowanych odbiorców). Co wszak ważniejsze dla liberała jest niż pieniądz?
Ostatecznie można było sądzić, że ma to na celu po prostu zdobycie elektoratu, wykorzystanie wplątanej w ten okropny nałóg młodzieży, której szeregi rosną niestety z dnia na dzień. Młodzieży z przysłoniętymi oczami na szkodliwość tego narkotyku. Młodymi ludźmi nieświadomymi zagrożenia z powodu panującej „mody” i propagandy stowarzyszeń takich jak „Wolne Konopie” głoszących brak jakiejkolwiek szkodliwości trawki, a nawet wymieniających szereg pozytywnych skutków jej palenia. Wiele dywagować można by na temat ideowości i zasad Pana JKM, ale próby tworzenia coraz to nowych ugrupowań, skupianie się na najbardziej populistycznych hasłach (obniżenie podatków, likwidacja biurokracji, rozwój gospodarczy, wolność, etc) i kandydowanie wszędzie gdzie się da, a przede wszystkim lawirowanie we wszelkich środowiskach, często tak sobie przeciwnych jak organizacje marichuanistów i narodowców nie świadczy przecież tak naprawdę o niczym innym jak o chęci dorwania się przez Korwina do stołka i to za wszelką cenę, w tej kwestii prezes Nowej Prawicy nie odbiega zbytnio od populistycznych polityków innych partii głównego nurtu (których już od tak wielu lat usilnie próbuje „odciągnąć od koryta”;).
Jeszcze nie tak dawno z ust JKMa można było usłyszeć pogardę dla narkomanów, sam powtarzał, że są to po prostu ćpuny, którym jednak jeśli chcą, trzeba umożliwić trucie się (co oczywiście i tak było by bardzo szkodliwe dla nas – patriotów i narodowców, jako myśl skrajnie indywidualistyczna bo ten problem powinno się zwalczać w imię idei zdrowego narodu, nie zaś bagatelizować i pozwalać na rozszerzanie się w imię liberalnego egoizmu i materialnego zysku z uzależnionych). Sprawa jednak poszła nieco dalej, wśród tłumów postępowej młodzieży, gdzie górowali głównie zbuntowani gimnazjaliści pod wpływem, sprawiający wrażenie trochę zagubionych, lecz powtarzających po raz setny za megafonem „sadzić, palić, zalegalizować” można było zobaczyć w tym roku powiewające flagi z krzyżem Św. Jerzego i dumnie maszerującego pana JKM. Co najciekawsze „Marsze Wolnych Konopii” były też mocno zasilane przez tak znienawidzonych przez Korwina „Młodych Socjalistów” i inne środowiska skrajnie lewicowe. Dodatkowe głosy narkomanów jednak piechotą nie chodzą, więc Nowa Prawica, najnowszy twór mający wybawić nasz kraj od zła, coraz mniej konserwatywny od poprzedników postanowił pójść nawet dalej.
Doszło do swoistego sojuszu między „Wolnymi Konopiami” i „Nową Prawicą”. Teraz na miejsce niekompetentnych posłów z bandy czworga partia proponuje nam interesującą alternatywę –
Młodych narkomanów, których credo całej politycznej działalności jak i najważniejsza zmiana i w zasadzie jedyna jaka powinna zajść w państwie to legalizacja trawki.

A żeby „konserwatyzmu” w wydaniu NP nie było nadal zbyt mało – charakter tego ugrupowania jeszcze lepiej podkreśla startująca z 4 miejsca z okręgu szczecińskiego urodzona w Berlinie czarnoskóra 21 latka Nielle Diarra nazywająca siebie „królową hip-hopu i dancehallu”.

Sword



Wklejasz eM wypowiedzi jakiegoś Sworda, który w swoim wywodzie bredzi jak pijany monter na moście (by powołać się na jednego z Twoich ulubieńców). Nie wiedziałem, że obniżka podatków, likwidacja biurokracji, rozwój gospodarczy i wolność to są jeno populistyczne i nic nie znaczące hasła. W takim razie ciekawe jak bardzo totalitarne poglądy ma autor tych wywodów. Autor który z jednej strony potępia Młodych Socjalistów, socjalistów którym nieobcy jest egalitaryzm. Z drugiej strony w miejsce socjalistycznego egalitaryzmu proponuje swój własny. Na zasadzie ja wiem lepiej co dla ludzi jest lepsze od nich samych. To prawdziwa esencja kłopotów ludzkości od co najmniej Rewolucji Francuskiej.Dla liberała najważniejsza jest wolność jak sama nazwa wskazuje, a nie pieniądze coś się autorowi something pojebałos (znów klasyk).
Podsumowując autor o podobnych skłonnościach co socjaliści zajadle ich krytykuje. Jak zawsze wychodzi, że największe kłótnie odbywają się w rodzinie.



  Cytat:  
Cały Korwin! Na facebooku promuje Marsz Niepodległości ale nie przeszkadza mu to wchodzić w układy z bandą która ten Marsz blokuje , nie przeszkadza mu też iść bark w bark z rzekomo znienawidzoną przez niego grupą Młodych Socjalistów na Marszu Wyzwolenia Konopi! Brawo! :)



Przecież JKM nie przeniewierzył się swoim poglądom, a że w jakiejś kwestii przeciwnicy mają podobne to jego wina. Czy PIS nie działa podobnie? Przykład sędziego Kryże pokazuje, że pragmatyzm istnieje wszędzie.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 22:27

  eM napisał:  

PS.szczepan - ty naprawdę jesteś niepoważny , powtarzam ci jeszcze raz nie interesują mnie twoje debilne tłumaczenia czy jakieś wykłady na temat marichuany , zadałem ci jedno konkretne pytanie , widzę jednak że unikasz odpowiedzi więc tym bardziej nie mam zamiaru zawracać sobie głowy jakimś internetowym ulungiem :)



Jakie to było pytanie? Odpowiadałem na kwestie, które poruszałeś, Ty za to w ogóle się nie odnosisz do moich argumentów, szkoda, liczyłem na merytoryczną dyskusję :) I już bez osobistych wycieczek, trzymajmy należyty poziom, w końcu jesteśmy kibolami ;)

Pozdro :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 02/10/2011 02:19
Olaf - tekst znalazłem na portalu narodowcy.net więc autor najprawdopodobniej ma poglądy narodowe ;) Z jego spojrzeniem na świat można polemizować , ale według mnie ten pstryczek w nos dla Korwina za kontakty z ruchem Wolne Konopie jak najbardziej słuszny lol

http://narodowcy.net/wolne-konopie-na-listach-korwina/2011/09/10/

Ty jednak jak zawsze masz usprawiedliwienie , pewnie każdy pozostanie przy swoim zdaniu , nie mniej jednak + dla Ciebie za cytaty mojego ulubieńca ;)

PS. delikatny może nie jestem ale nie mam zamiaru wywlekać brudów z luznych , prywatnych rozmów na ogólnodostępne forum.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 22:44
Lisek chytrusek zaliczył dziś K.O

dziękuje , dobranoc!


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 22:52

  eM napisał:  
Lisek chytrusek zaliczył dziś K.O

dziękuje , dobranoc!



możesz więcej - nie posiadam TV ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 22:57
Długo by wymieniać lol

Ale tak po krótce to Jarek wjechał dziś do liska chytruska na luzie niczym Proksa do ringu w ostatnią sobotę! lol

lisek się mocno pienił a Jarosław go punktował , moze nie jestem zbyt obiektywny ale według mnie wypadł bardzo korzystnie ;)

Miło było patrzeć na wkurwionego , bezradnego i totalnie skompromitowanego pseudoredaktorzynę!


A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7320 dni




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 23:05

  eM napisał:  
Długo by wymieniać lol

Ale po krótce to Jarek wpadł dziś na luzie do liska chytruska niczym Proksa do ringu w ostatnią sobotę! lol

lisek się mocno pienił a Jarosław go punktował , moze nie jestem zbyt obiektywny ale według mnie wypadł bardzo korzystnie ;)

Dawno nie widziałem tak wkurwionego Tomcia :D



Hahah i ja mam podobne odczucie, w pewnych momentach lisek byl tak wkurwiony, a Jarek na luzie go punktowal. Mi podobalo sie luzackie podejscie Jarka do tego programu duzo humoru,bo tak powinien odpowiadac na prowokujace pytania. Wedlug mnie zajebiscie mocno chcial wyprowadzic z rownowagi Jarka,ale chuj mu sie udalo i to on pienil sie jak pies..
PS. A co do poruszonego przez liska chytruska tematu Starucha,to powiem tyle LIS ! Co ? Ty KURWO!


PS!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 23:09

  P.WS napisał:  

PS. A co do poruszonego przez liska chytruska tematu Starucha,to powiem tyle LIS ! Co ? Ty KURWO!



Oczywiście , lisek nie byłby sobą gdyby nie wspomniał o Staruchu , standardowo - "biegał po murawie w Bydgoszczy , bandyta itd" ... Na szczęscie Jarek dobrze wybrnał z opresji i dojebał mendzie przypominajac akcje w Białymstoku , po czym ten szybko zmienił temat ze strachu.

To akurat mnie nie zdziwiło , ale mega kurestwem były kłamstwa na temat dziewczyn z plakatów PiS-u - na siłe chciał się do czegoś przyczepić ale tak jak we wcześniejszych sprawach Jarek miał rację tak i w tym przypadku- Ilona Klejnowska rzeczywiście kandyduje z Płocka!

Żenadą było natomiast zwrócenie uwagi przez liska PiSowskiej publiczności żeby nie klaskali tak głośno bo prezesowi przeszkadzają eek?

Boją się łajzy! I dobrze! Ich koniec blisko!

lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 3 października 2011, 23:15 [2 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 03/10/2011 23:37
Lis jest tym najgorszym typem dziennikarza, co minął się z powołaniem, co powinien być politykiem. Dla mnie rzetelny dziennikarz to taki który obiektywnie modeluje dyskusją, a nie sam w niej uczestniczy i jeszcze narzuca swoje poglądy. Niestety w Polsce nie ma w tej chwili obiektywnych mediów, zawsze ktoś jest po "kogoś" stronie. Co nie zmienia faktu że Lis czy Olejnik to nie są dziennikarze, to dziennikarzole :)

Lisek chytrusek prawda o TV :)
Zatkany ryj Olejnik :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 04/10/2011 00:29
To widzę, że nie tylko ja odniosłem takie wrażenie ze Jarek punktował lisusia pizdusia. Na luzie odpowiadal na czasami tendecyjne pytania "pana redaktora" ktory to wychodził z siebie. Odnosnie tych list...skad Ilona kandytuje to pieknie liska skontrował,mianowicie coś takiego: pan jest w takim razie nieprzygotowany do programu:D:D Ta cała rozmowa to była jedna wielka prowokacja,czepianie sie o chuj wie co,miedzy innymi o te plakaty i jakies jedno zdanie w ksiazce,praktycznie zero merytorycznych tresci ważnych dla narodu/


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
mikos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Topic o polityce? - 04/10/2011 09:56
Lis kontra Kaczyński sam nie zagłosuję na prezesa ale zobaczyń wkurwionego Lisa bezcenne


=ZDR=
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 04/10/2011 12:23

  mikos napisał:  
Lis kontra Kaczyński sam nie zagłosuję na prezesa ale zobaczyń wkurwionego Lisa bezcenne



Lis żenujący, nieprzygotowany, stawiający na jakieś docinki zamiast rozmowy... i to nie tylko moja opinia
wp o "debacie" Lis- Kaczyński


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 04/10/2011 13:02

  Cytat:  
Debata Tomasza Lisa z Jarosławem Kaczyńskim, a raczej atak dziennikarza na prezesa PiS, wywołał wiele emocji w blogosferze i na portalach społecznościowych. Oto najciekawsze komentarze, w tym także autorstwa zagorzałych wrogów prezesa PiS:

Koniec dziennikarstwa zbliża się wielkimi krokami. Tomasz Lis złamał wszelkie możliwe zasady tego zawodu.
Igor Janke, Twitter

Kaczyński uczynił ze spotkania w TVP2 coś w rodzaju prywatnej rozmowy – rozmowy, podczas której zgniótł dziennikarza. Lis został srogo ukarany za swoją jawną nienawiść.
Rybitzky, salon24.pl

Od jakiegoś czasu dość krytycznie wypowiadam się na temat PiS i Jarosława Kaczyńskiego, przy mnóstwie swoich zastrzeżeń to dziś muszę przyznać, że Jarosław Kaczyński w programie Tomasza Lisa wypadł naprawdę wyśmienicie. Tomasz Lis próbował "rozstrzelać" Jarosława Kaczyńskiego, co mu się nie udało, a cała jego agresja wypisana na twarzy, w gestach, ogólnie mowa ciała, pokazywały jego zapiekłą nienawiść do Kaczyńskiego. Ba powiem więcej Lis dawał się wyprowadzać z równowagi, a całą dyskusję sprowadził do zupełnego magla politycznego, bez żadnych naprawdę istotnych dla przyszłości Polski pytań.
Mariovan, salon24.pl

Od samego początku rozmowy Lisa z Kaczyńskim widać było niebywałe napięcie naczelnego „Wprost” oraz wyreżyserowane wyluzowanie Kaczyńskiego, który kilkakrotnie w błyskotliwy sposób gasił dziennikarza. Zresztą widok twarzy Lisa, który ledwo powstrzymywał wybuch furii, był bezcenny.
Łukasz Adamski, fronda.pl

Przedziwny fenomen w świecie łowiectwa: Lis upolował się sam! (...) W historii pojedynków Kaczyński-Lis wynik od dziś wynosi 2:0. Prezes nie dał się sprowokować, a na zaczepki odpowiadał spokojnie i z klasą.
Jonasz Rewiński (kandydat do Sejmu z warszawskiej listy PiS), facebook

Mówiąc kolokwialnie, Lis przerżnął niecnie, a pokonała go własna pycha. Jego metody, tak ograne i nudne, nie sprawdziły się. Odurzony niczym Sikorski Radek własną nieomylnością i egotyzmem nie dał rady w starciu.
PELIKAN, salon24.pl

Nie jest przyjemne, kiedy dobry dziennikarz przegrywa starcie na słowa z pewnym siebie politykiem, choćby ta pewność wynikała tylko z fałszywej samooceny.
Paweł Smoleński, "Gazeta Wyborcza"

Jarosław Kaczyński nie jest bohaterem "z mojej bajki". Nie zamierzam go bronić. Ten wpis nie będzie poparciem dla Jarosława Kaczyńskiego. Będzie krytyką "dziennikarza" Tomasza Lisa.
Krytyka będzie krótka - inni zapewne zrobią to lepiej i bardziej szczegółowo ode mnie. (...) Osobiście oceniam, że tym razem to Kaczyński zniszczył Lisa. Żenujące było powoływanie się Lisa co chwilę na kilka milionów widzów, jego płytkie ataki w sprawach zupełnie błahych. Kompromitacji Lisa dopełniła próba zdyskredytowania Kaczyńskiego w końcówce w sprawie kobiet z billboardu - oto poziom pytań "dziennikarza" i "publicysty" rozmawiającego tydzień przed wyborami z - chcąc nie chcąc - jednym z dwóch najpoważniejszych kandydatów na premiera.
El Filozof, salon24.pl

Lis dramatycznie słaby.
Sławomir Nowak (poseł PO), Twitter

Lis, gdyby mógł, rzuciłby się Jarosławowi do gardła. Miło było patrzeć na jego wściekłość i bezradność.
Maciej Wąsik (kandydat do Sejmu z listy PiS w Płocku), Facebook

Na koniec Lis pytał, czy szef PiS zna wszystkie kobiety (nazywane aniołkami prezesa), które występują na partyjnym billboardzie. Poprosił też wymienianie ich nazwisk i okręgów, z których startują. Zarzucił też Kaczyńskiemu, że nie zna miejsca kandydowania jednej z nich, twierdząc, że to Bydgoszcz, a nie Płock, jak mówił szef PiS. - Założymy się? - zapytał Kaczyński. - Nie - odparł Lis. W tej sprawie dziennikarz nie miał racji. Ilona Klejnocka startuje z Płocka.
gazeta.pl

Pan Tomasz Lis w rozmowie z prezesem Kaczyńskim właśnie oświadczył, że Ilona Klejnowska startuje z 6. miejsca w Bydgoszczy... Proszę Państwa - Żuraw! 4. miejsce... Co za poziom...
Magdalena Żuraw (kandydatka do Sejmu z bydgoskiej listy PiS), Facebook

Opinia po obejrzeniu ,,debaty'' red. Lisa z Jarosławem Kaczyńskim jest jedna. Tomasz Lis został w dotkliwy sposób znokautowany przez Kaczyńskiego. Trafne punktowanie i opanowanie przy chamskich docinkach Lisa dało miażdżące zwycięstwo Kaczyńskiemu.
Mieczyslaw.K, salon24.pl



Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 04/10/2011 21:13
Obrazek jpg wstawiony na forum
Właśnie obejrzałem na YT wczorajszą debatę. Hehe no lisek chytrusek niestety nie odrobił pracy domowej.

Ogólnie na chwilę obecną debata przekonała mnie na kogo głosować!


TUTAJ LINK DO DEBATY!


  Cytat:  
"9 października odbędą się wybory parlamentarne. Nikomu nie trzeba tłumaczyć ile złego rząd Tuska wyrządził nie tylko kibicom ale i całej Polsce. Mobilizujcie siebie, mobilizujcie rodziny i znajomych. Idźcie na wybory i dajcie wyraz swemu niezadowoleniu na obecną sytuację.

Niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem, byle nie na Platformę."





.... i nie na czerwonych skurwysynów!


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2011 07:44
PiS i kibice
I myślicie że coś się zmieni jak Jarek wygra...?
Donald, Jarek to jedno i to samo bagno jeśli chodzi o kibiców, a jedynie wybory robią swoje...


Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4846 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2011 08:56
PiS po wygranych wyborach na pewno zmieni stosunek do kibica. Na pewno nie tak jakbyśmy tego chcieli, ale nie spodziewałbym się już wtedy zakazów za stanie na płocie i transparenty...


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/10/2011 09:51
Po pierwsze myślę że PiS-em będziemy się martwić po wyborach a na razie priorytetem jest wysłanie rudego do opozycji. Po drugie wydaje mi się że żadna partia już nie popełni błędu PO i nie zacznie z nami otwartej wojny, bo jest to co najmniej kłopotliwe.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005