Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 09:20

  Janek44 napisał:  
Ja bym miał super propozycję dla naszych super polskich polityków kochających walczyć między sobą. W związku z coraz wyższymi standardami moralnymi i ucywilizowaniem powinny odbywać się starcia na gołe pięści między nimi, np. 10 na 10. Dozwolone by było wzmocnienie się przed taką walką dawką do 5 "małpek" na głowę. Zapewne taka rywalizacja przyniosłby duże zyski, bo oglądalność w telewizji byłaby bardzo wysoka, a i przeciętni ludzie mieli by z tego rozrywkę. A jak rosły by notowania i poparcie dla takiego polityka co zademonstrowałby jakiś super cios, np. powaliłby przeciwnika z byka. Z miejsca mógłby się stać faworytem do fotela prezydenta :)





Chyba twoi adwersarze mieli racje,takiego farmazony jak teraz napisałeś to już dawno nie słyszałem,
co utwierdza mnie w przekonaniu ze jest tak jak jest bo jest popyt na takie gówno jak dookoła...

p.s Super cios proponuje baranem w ścianę...
p.s poza tym coś mozna oglądać a nie ogladywać ;)


Obrazek png wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 11:04
Kasę można by zrobić na walkach polityków na pięści, a tak jeszcze trzeba do nich dokładać, żeby se w sądach pobawili się. Nie znasz takiego słowa jak oglądalność?


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 13:47

  Janek44 napisał:  
Kasę można by zrobić na walkach polityków na pięści, a tak jeszcze trzeba do nich dokładać, żeby se w sądach pobawili się. Nie znasz takiego słowa jak oglądalność?



Poprawka tyczyła się innego postu...
To rób rób,tym jeszcze ludziom nie srali do głów.


Obrazek png wstawiony na forum
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 14:08

  Zegarmistrz napisał:  
pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?



A ja od razu odpowiem - można i ty to robisz.

W wątku poniżej widać, że "Zegarmistrz" to nowy nick "Platformiaka", tego co sobie kiedyś sam dwie gwiazdki wkleił do awatara 1 miejsce

Dawna ksywa wiele mówi...TU


POGOŃ TO MY !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 14:14

  Janek44 napisał:  
Kasę można by zrobić na walkach polityków na pięści, a tak jeszcze trzeba do nich dokładać, żeby se w sądach pobawili się. Nie znasz takiego słowa jak oglądalność?



Janek 44 widze ze masz w sobie żyłke biznesmena. Pewnie rób kase , bierz Andrew Leppera , chłopaczyna ma zadatki na dobrego boksera , mysle ze będziesz dla niego lepszym promotorem niz Don King.

Zegarmistrz- PEŁO razem z palikotem , misiakiem , schetynescu , tuskiem cudotwórcą i bufetową hanią skompromitowali się bardziej , ty równiez ze swoim avatarem - durniu :)


  Cytat:  
CBA bada Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach. Pod lupą znalazł się Michał van der Coghen, syn posła PO.

Agenci weszli najpierw do gabinetu dyrektora, a potem do księgowości, gdzie zabezpieczyli część dokumentacji. Jak dowiedział się "Dziennik Zachodni" - może chodzić o zakup sprzętu i szkolenia w firmie należącej do Michała van der Coghena, syna Piotra, posła PO. Pogotowie z tą firmą współpracuje od wielu lat. Tymczasem poseł jest członkiem rady społecznej WPR.

Z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach od dłuższego czasu dobiegały bardzo niepokojące sygnały - pisze "Dziennik Zachodni". Gazeta już wcześniej donosiła o wykorzystywaniu karetek systemowych (dawnych R-ek) do przewozów komercyjnych, o mobbingu i domniemywanym oszukiwaniu NFZ-u. Teraz doszły poważne zarzuty w sprawie ustawiania przetargów i powiązaniami rodzinnymi firm je wygrywających z zarządem WPR.

Temistokles Brodowski, rzecznik CBA, nie chciał komentować sprawy.

"Dziennik Zachodni"



eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 22:27
Coś dla niedowiarków i wielbicieli swiezo wybranego, honorowego mieszkańca naszego miasta :)

Ludzie mówią: Lechu, nie kłam

Zastanawiające jest czemu te wszystkie "dzienniki" ,wsi24 itd tak szybko dotarły do Zyzaka , jego rodziny , w moment znali adres , znajomych z ktorymi rozmawiali, robili wywiady i wiedzieli na temat prywatnych spraw autora ksiązki wszystko a w strony z ktorych wywodzi sie Bolek nikt sie nie pofatygował?


  Cytat:  
Jak można tak kłamać?! - pani Zenona jest skarbnicą informacji o życiu Łochocina. Lata sześćdziesiąte, jak zapewnia, pamięta doskonale: - Ten Lech, co wówczas robił w POM-ie, chodził do Wandy dzień w dzień, aż się cała ulica śmiała, że taki uparty. Dziewczyna, biedna bardzo i skromna, mieszkała pod lasem. Gdy zaszła w ciążę, prysnął. Ja jej mówiłam: jedź do Popowa, do starej Wałęsowej, niech wpłynie na syna. Pojechała, spotkała się z nią, nic to nie dało. Czy Wałęsę pamiętam? Trudno zapomnieć. W marynarce zawsze chodził i z takim wąskim krawatem. Tak samo ubrany do roboty, jak i do niej na wieczorną wizytę. Za dnia na rowie siedział, piwo pił i czekał wieczora.




  Cytat:  
Ksiądz Płaciszewski wspomina szczególnie jeden pobyt Lecha Wałęsa w swoim domu. - Po kolacji zasiadaliśmy do telewizji, więc akurat mi się przypomniało... Mówię mu: ;Panie Leszku, dwa razy tak się przed telewizorem śmiałem, że aż leżałem na dywanie. Raz, gdy Jaroszewicz odwoływał podwyżki, bo on zawsze taki pewny siebie, czujący poparcie Gierka, a tu był bladziutki jak ściana, a drugi raz, gdy pana, panie Leszku, zobaczyłem z tym różańcem na szyi”. Nic nie powiedział. Ja tam w jego przemianę duchową nigdy nie uwierzyłem, bo go znam.


Ostatnio edytowany przez: eM, 28 kwietnia 2009, 22:43 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 23:34

  eM napisał:  
Coś dla niedowiarków i wielbicieli swiezo wybranego, honorowego mieszkańca naszego miasta :)

Ludzie mówią: Lechu, nie kłam

Zastanawiające jest czemu te wszystkie "dzienniki" ,wsi24 itd tak szybko dotarły do Zyzaka , jego rodziny , w moment znali adres , znajomych z ktorymi rozmawiali, robili wywiady i wiedzieli na temat prywatnych spraw autora ksiązki wszystko a w strony z ktorych wywodzi sie Bolek nikt sie nie pofatygował?


  Cytat:  
Jak można tak kłamać?! - pani Zenona jest skarbnicą informacji o życiu Łochocina. Lata sześćdziesiąte, jak zapewnia, pamięta doskonale: - Ten Lech, co wówczas robił w POM-ie, chodził do Wandy dzień w dzień, aż się cała ulica śmiała, że taki uparty. Dziewczyna, biedna bardzo i skromna, mieszkała pod lasem. Gdy zaszła w ciążę, prysnął. Ja jej mówiłam: jedź do Popowa, do starej Wałęsowej, niech wpłynie na syna. Pojechała, spotkała się z nią, nic to nie dało. Czy Wałęsę pamiętam? Trudno zapomnieć. W marynarce zawsze chodził i z takim wąskim krawatem. Tak samo ubrany do roboty, jak i do niej na wieczorną wizytę. Za dnia na rowie siedział, piwo pił i czekał wieczora.




  Cytat:  
Ksiądz Płaciszewski wspomina szczególnie jeden pobyt Lecha Wałęsa w swoim domu. - Po kolacji zasiadaliśmy do telewizji, więc akurat mi się przypomniało... Mówię mu: ;Panie Leszku, dwa razy tak się przed telewizorem śmiałem, że aż leżałem na dywanie. Raz, gdy Jaroszewicz odwoływał podwyżki, bo on zawsze taki pewny siebie, czujący poparcie Gierka, a tu był bladziutki jak ściana, a drugi raz, gdy pana, panie Leszku, zobaczyłem z tym różańcem na szyi”. Nic nie powiedział. Ja tam w jego przemianę duchową nigdy nie uwierzyłem, bo go znam.




Ja tam nie rozumię tych ludzi co z Wałęsy chcieliby robić świętego i jakąś nieskazitelną ikonę. Według nich nic złego na byłego prezydenta nie można powiedzieć ani napisać, choćby to było prawdą. W końcu Lechu też człowiek. Swój znaczący udział w historii Polski miał, ale to wcale nie oznacza, że w życiu żadnego złego uczynku się nie dopuścił. Po co się okłamywać. Żałosne jest, że niektórzy właśnie poprzez to zakłamanie pojmują honor :)


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 23:59

  Bebzon napisał:  

  Janek44 napisał:  
Kasę można by zrobić na walkach polityków na pięści, a tak jeszcze trzeba do nich dokładać, żeby se w sądach pobawili się. Nie znasz takiego słowa jak oglądalność?



Poprawka tyczyła się innego postu...
To rób rób,tym jeszcze ludziom nie srali do głów.



Za pozno na opatentowanie tego pomyslu. 2-3 lata temu walczylo na ringu dwoch radnych chyba z Chojnic. Widzialem jedna runde na tvn , tylko nie pamietam czy to byla relacja live czy retransmisja :) .


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/04/2009 16:21

  dary napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  
pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?



A ja od razu odpowiem - można i ty to robisz.

W wątku poniżej widać, że "Zegarmistrz" to nowy nick "Platformiaka", tego co sobie kiedyś sam dwie gwiazdki wkleił do awatara 1 miejsce

Dawna ksywa wiele mówi...TU



bylo dawno i sie nie liczy
a propos PISiorow jeszcze jak dla mnie to takie kundle sa straszne
nie maja co sami zaproponowac w swoich spotach to jada po innych. żenada.pl normalnie!


Pogoń i tylko Pogoń!!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2009 15:30
Platformiak a co ma twoja partia do "zaproponowania"? To że ma kontrakt dla misiaka , posadke dla zony grada , 500 baniek dla ITI na budowe stadionu juz wiemy , ale co ma dla obywateli?


  Cytat:  
Takiej okazji nikt nie mógł przepuścić. Część trzymającej zewnętrzne znamiona władzy łobuzerii spod znaku Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwea Ludowego, w dążeniu do wzmocnienia swojej pozycji i przydania sobie znaczenia wśród tubylców, ściągnęła z różnych krajów europejskich filutów zapisanych do europejskiej Partii Ludowej. Europejska Partia Ludowa skupia tak zwanych chadeków. Jestem przekonany, że większość członków PSL nawet nie wie, co to są chadecy, podobnie zresztą, jak większość członków Platformy Obywatelskiej. Wyjaśniam tedy, że chadecja była chrześcijańską odpowiedzią na bolszewizm, udzielona w czasach, kiedy w Europie chrześcijaństwo traktowane było serio. Chadecja była pierwszym odstępstwem od tej zasady i wysuwała wobec tak zwanych mas ludowych ofertę bolszewizmu bez antyreligijnego ostrza. Bolszewizmu – bo w zakresie przekształceń własnościowych chadecja propagowała socjalizm pobożny.

Teraz chadecja jest w awangardzie postępu i na przykład w takiej Holandii najbardziej antykatolickie, a właściwie antychrześcijańskie rozstrzygnięcia prawne zostały przeforsowane dzięki głosom chadeków. Chadecy reprezentują dzisiaj najgorszą edycję tak zwanego pragmatyzmu, okraszaną metafizyczną retoryką. W tej sytuacji nikogo nie powinno dziwić, że europejski sabat chadeków z Partii Ludowej odbywa się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina. No naturalnie, jakże by inaczej!

Z kolei PiS przeciwstawił eunuchoidanym chadekom gniew klasy robotniczej w postaci protestów stoczniowców. PiS liczy, że nikt już nie pamięta, iż partia ta poparła Anschluss bez żadnych zastrzeżeń, wobec czego wśród konsekwencji, jakie ta decyzja za sobą pociągnęła, jest również likwidacja całych gałęzi gospodarki polskiej, w tym również – przemysłu okrętowego. Jest to – o czym wielokrotnie wspominałem – realizacja XIX-wiecznej niemieckiej koncepcji gospodarki wielkiego obszaru. Zgodnie z ogłoszonym w 1915 roku programem „Mitteleuropa”, chodzi tu o utworzenie na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej państw pozornie niepodległych a naprawdę – niemieckich protektoratów i zmodyfikowanie ich gospodarek tak, by były peryferyjne i komplementarne do gospodarki niemieckiej. To właśnie jest konsekwencja Anschlussu, który w 2003 roku cieszył się pełnym poparciem Prawa i Sprawiedliwości – nawet mimo wątpliwości zgłaszanych przez różnych członków tej partii, którzy jednak mimo to z PiS wtedy nie wystąpili. No ale my o tym przecież pamiętamy, toteż mobilizowanie przez PiS stoczniowców w sytuacji, gdy burdy przed Pałacem Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina niczego już zmienić nie mogą, jest zabiegiem wyłącznie propagandowym.

Nawiasem mówiąc, tajny współpracownik ujawnił mi właśnie fragment korespondencji między Stocznią Szczecińską, a amerykańskim partnerem z roku 2007 w sprawie zamówienia na wykonanie samochodowca. Amerykański kontrahent próbował zamówić w Stoczni Szczecińskiej taki statek, ale to się nie udało, bo Stocznia odpowiedziała, iż ma pełny portfel intratnych zamówień do roku 2010 włącznie, wobec czego może tylko sporządzić projekt takiego statku, ale nie może podjąć się jego budowy. Wynika z tego, iż Stocznia Szczecińska miała pełny portfel zamówień do roku 2010, a w świetle tych informacji pogłoski o jej złym standingu finansowym możemy spokojnie włożyć między bajki. W tej sytuacji nie można wykluczyć , iż prawdziwą przyczyną likwidacji przemysłu okrętowego w Polsce, podobnie jak innych gałęzi gospodarki, np. przemysłu cukrowniczego, jest decyzja polityczna, którą pod pretekstami ekonomicznymi realizują funkcjonariusze europejscy, zaś wykonuje tubylcza agentura, która właśnie, ukrywając się w szeregach eunuchów z Europejskiej Partii Ludowej odbywa sabat w Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina w Warszawie. O tym Prawo i Sprawiedliwość doskonale wiedziało już w roku 2003, więc próba mobilizowania stoczniowców przeciwko eunuchowemu sabatowi chadeków w roku 2009 jest również przedsięwzięciem wyłącznie propagandowym, które polskiemu przemysłowi okrętowemu, ani żadnemu innemu, już nic nie pomoże. Pomocna byłaby tylko zapowiedź wystąpienia z Eurokołchozu, ale przecież prezes Jarosław Kaczyński nigdy się na takie zuchwalstwo nie odważy.



za michalkiewicz.pl


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2009 16:51

  eM napisał:  
Platformiak a co ma twoja partia do "zaproponowania"? To że ma kontrakt dla misiaka , posadke dla zony grada , 500 baniek dla ITI na budowe stadionu juz wiemy , ale co ma dla obywateli?


  Cytat:  
Takiej okazji nikt nie mógł przepuścić. Część trzymającej zewnętrzne znamiona władzy łobuzerii spod znaku Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwea Ludowego, w dążeniu do wzmocnienia swojej pozycji i przydania sobie znaczenia wśród tubylców, ściągnęła z różnych krajów europejskich filutów zapisanych do europejskiej Partii Ludowej. Europejska Partia Ludowa skupia tak zwanych chadeków. Jestem przekonany, że większość członków PSL nawet nie wie, co to są chadecy, podobnie zresztą, jak większość członków Platformy Obywatelskiej. Wyjaśniam tedy, że chadecja była chrześcijańską odpowiedzią na bolszewizm, udzielona w czasach, kiedy w Europie chrześcijaństwo traktowane było serio. Chadecja była pierwszym odstępstwem od tej zasady i wysuwała wobec tak zwanych mas ludowych ofertę bolszewizmu bez antyreligijnego ostrza. Bolszewizmu – bo w zakresie przekształceń własnościowych chadecja propagowała socjalizm pobożny.

Teraz chadecja jest w awangardzie postępu i na przykład w takiej Holandii najbardziej antykatolickie, a właściwie antychrześcijańskie rozstrzygnięcia prawne zostały przeforsowane dzięki głosom chadeków. Chadecy reprezentują dzisiaj najgorszą edycję tak zwanego pragmatyzmu, okraszaną metafizyczną retoryką. W tej sytuacji nikogo nie powinno dziwić, że europejski sabat chadeków z Partii Ludowej odbywa się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina. No naturalnie, jakże by inaczej!

Z kolei PiS przeciwstawił eunuchoidanym chadekom gniew klasy robotniczej w postaci protestów stoczniowców. PiS liczy, że nikt już nie pamięta, iż partia ta poparła Anschluss bez żadnych zastrzeżeń, wobec czego wśród konsekwencji, jakie ta decyzja za sobą pociągnęła, jest również likwidacja całych gałęzi gospodarki polskiej, w tym również – przemysłu okrętowego. Jest to – o czym wielokrotnie wspominałem – realizacja XIX-wiecznej niemieckiej koncepcji gospodarki wielkiego obszaru. Zgodnie z ogłoszonym w 1915 roku programem „Mitteleuropa”, chodzi tu o utworzenie na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej państw pozornie niepodległych a naprawdę – niemieckich protektoratów i zmodyfikowanie ich gospodarek tak, by były peryferyjne i komplementarne do gospodarki niemieckiej. To właśnie jest konsekwencja Anschlussu, który w 2003 roku cieszył się pełnym poparciem Prawa i Sprawiedliwości – nawet mimo wątpliwości zgłaszanych przez różnych członków tej partii, którzy jednak mimo to z PiS wtedy nie wystąpili. No ale my o tym przecież pamiętamy, toteż mobilizowanie przez PiS stoczniowców w sytuacji, gdy burdy przed Pałacem Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina niczego już zmienić nie mogą, jest zabiegiem wyłącznie propagandowym.

Nawiasem mówiąc, tajny współpracownik ujawnił mi właśnie fragment korespondencji między Stocznią Szczecińską, a amerykańskim partnerem z roku 2007 w sprawie zamówienia na wykonanie samochodowca. Amerykański kontrahent próbował zamówić w Stoczni Szczecińskiej taki statek, ale to się nie udało, bo Stocznia odpowiedziała, iż ma pełny portfel intratnych zamówień do roku 2010 włącznie, wobec czego może tylko sporządzić projekt takiego statku, ale nie może podjąć się jego budowy. Wynika z tego, iż Stocznia Szczecińska miała pełny portfel zamówień do roku 2010, a w świetle tych informacji pogłoski o jej złym standingu finansowym możemy spokojnie włożyć między bajki. W tej sytuacji nie można wykluczyć , iż prawdziwą przyczyną likwidacji przemysłu okrętowego w Polsce, podobnie jak innych gałęzi gospodarki, np. przemysłu cukrowniczego, jest decyzja polityczna, którą pod pretekstami ekonomicznymi realizują funkcjonariusze europejscy, zaś wykonuje tubylcza agentura, która właśnie, ukrywając się w szeregach eunuchów z Europejskiej Partii Ludowej odbywa sabat w Pałacu Kultury i Nauki imienia Józefa Stalina w Warszawie. O tym Prawo i Sprawiedliwość doskonale wiedziało już w roku 2003, więc próba mobilizowania stoczniowców przeciwko eunuchowemu sabatowi chadeków w roku 2009 jest również przedsięwzięciem wyłącznie propagandowym, które polskiemu przemysłowi okrętowemu, ani żadnemu innemu, już nic nie pomoże. Pomocna byłaby tylko zapowiedź wystąpienia z Eurokołchozu, ale przecież prezes Jarosław Kaczyński nigdy się na takie zuchwalstwo nie odważy.



za michalkiewicz.pl




kryzys,swinska grype,donalda wielkiego cyca co by chcial ale sie boi (albo jak mowi cytowany powyzej madry czlowiek nie moze),pozatym jest przeciez ładniejszy od Kaczyńskiego :D


Obrazek png wstawiony na forum
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2009 16:52
do kasacji.


Obrazek png wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2009 19:44

  Cytat:  
Władze katolickiej uczelni im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie postanowiły odwołać jutrzejsze spotkanie z profesorem Paulem Cameronem. Wszystko przez artykuł pióra Piotra Pacewicza z Gazety Wyborczej. Mimo to, spotkanie odbędzie się, tyle że w Domu Rekolekcyjnym przy ul. Dewajtis 3.

Prof. Paul Cameron (ur. 1939), specjalista z zakresu psychologii społecznej, ekspert w tematyce społeczno-obyczajowej, zatrudniony przez miasto Houston oraz stany Teksas, Luizjana, Montana, Utah i Kolorado jako specjalista z zakresu spraw społecznych, został zaproszony na wykład organizowany przez Koło Naukowe Myśli Politycznej i Prawnej UKSW. Cameron miał wygłosić odczyt na jutrzejszej, czwartkowej konferencji poświęconej homoseksualistom. Decyzją władz uczelni wykład się jednak nie odbędzie. Prorektor UKSW, prof. Marek Kowalski, pod wpływem artykułu Gazety Wyborczej, postanowił odwołać konferencję. Jako powód podał dobro uczelni.

- Spotkania na UKSW zostały odwołane w wyniku nagonki medialnej. Mimo to konferencja się odbędzie tyle, że w innym miejscu - w Domu Rekolekcyjnym przy ul. Dewajtis 3 - mówi nam Marcin Musiał, prezes KMPiP UKSW, jeden z organizatorów spotkania z profesorem Cameronem.

Do odwołania konferencji nawoływał Piotr Pacewicz w "Gazecie Wyborczej".

"Wśród studentów UKSW - jak w każdej społeczności - jest wielu gejów, choć większość z nich to ukrywa, niejasno tłumacząc, dlaczego nie mają dziewczyny i czemu jadą na wakacje z kolegą. Naukowa konferencja, która ma być popisem zawziętego homofoba, w dodatku Made in USA, przysporzy im cierpień" - napisał Pacewicz w komentarzu pt. „Kompromituje katolicką uczelnię i krzywdzi".

Medialne naciski odniosły skutek.

W wypowiedzi dla portalu Niezalazna.pl prowadząca spotkania z Cameronem w całej Polsce Joanna Najfeld mówi: - Nasi goście z Ameryki (profesor przybył wraz z żoną - przyp.aut.) są zszokowani faktem, że w kraju, który jako drugi na świecie uchwalił konstytucję gwarantującą wolność słowa, zakazuje się spotkań z naukowcami. Ponadto profesor Cameron nie może uwierzyć, że decyzję o odwołaniu spotkania podjęły władze katolickiej uczelni.

Profesor Cameron, emerytowany profesor na Wayne State University, University of Louisville, Fuller Graduate School Psychology i University Nebraska, jest prezesem „Family Research Institute”, członkiem „Eastern Psychological Association”, redaktorem czasopisma „Empirical Journal of Same-Sex Sexual Behavior”. Zasłynął jako autor kilkuset artykułów oraz kilkudziesięciu książek z zakresu nauk społecznych i psychologii. Był również doradcą ds. rodziny rządów USA i Kanady. Pisze między innymi dla: "American Psychologist", "Gerontologist, J of Gerontology", "Psychological Reports", "British Medical J", "Canadian Medical Association J", "Postgraduate Medical J".

Magdalena Żuraw

niezalezna.pl



U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 06/05/2009 23:39
to sie juz staje nie do zniesienia. kurwa czy wlacze telewizor, czy zajrze do netu lub gazety wszedzie te jebane pedaly i ich eunuchowate przydupasy.

Adolf wroc pedalow truc !!


Szlugi, wóda, gołe baby !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 07/05/2009 10:56
Jeszcze coś na temat pedryli , tym razem z USA.
Ogromny szacunek dla tej dziewczyny , w dzisiejszych czasach gdzie większosc z przedstawicielek płci pięknej zjadłaby gówno byleby tylko pokazac sie w telewizji , jej postawa zasługuje na podziw! Poza tym całkiem fajna z niej sikorka:) dla mnie murowana Miss!

Miss California



  Cytat:  
Miss Kalifornia, którą wypowiedź o małżeństwie jako związku między mężczyzną a kobietą kosztowała utratę korony Miss Ameryka, poddawana jest kolejnym szykanom.
Sponsorzy Carrie Prejean z jej rodzimego stanu nalegają, by publicznie przeprosiła homoseksualistów za “uwłaczającą ich godności uwagę” i wycofała z “narzucania innym swej chrześcijańskiej wiary”.

Jako uzasadnienie tego żądania podano fakt, iż będąc sponsorowana przez stan Kalifornia jest jego reprezentantką, zatem powinna powstrzymać się od przedstawiania osobistych poglądów sprzecznych ze stanowymi (sic!).

Prejean jednak broni swojej wypowiedzi, powołując się na wynik głosowania nad Propozycją 8, w którym mieszkańcy Kaliforni wypowiedzieli się za wprowadzeniem poprawki do stanowej Konstytucji, definiującej małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.

- Reprezentowałam Kalifornię - oświadczyła Prejean - reprezentowałam większość mieszkańców Kaliforni.

Keith Lewis, dyrektor wykonawczy konkursu Miss Kalifornia USA wystosował oświadczenie potępiające postawę Miss Kalifornia.

- Jako dyrektor wykonawczy Miss CA USA i jeden z przywódców rodziny Miss CA, zostałem osobiście zasmucony i zraniony, faktem, że Miss Kalifornia 2009 wierzy, iż prawa małżeńskie przynależą wyłącznie kobiecie i mężczyźnie. Choć wierzę, że każda religia powinna móc decydować o rodzaju związków, które akceptuje, uważam, iż nasz rząd nie ma prawa dyskryminowania kogokolwiek. Nie ma miejsca na epatowanie przekonaniami religijnymi w polityce Miss CA.

Mimo nacisków Prejean odmówiła przeprosin za swoje słowa.

- Nie wycofam się z tego, co powiedziałam. Nie ma mowy, bym nie broniła tego, w co wierzę. W momencie gdy odpowiedziałam na pytanie jury, wiedziałam, że moja odpowiedź mnie dyskwalifikuje. Mówiłam z głębi mojego serca, świadcząc o swojej wierze i Bogu. Nie mogłam odpowiedzieć inaczej. Być może moja odpowiedź była obraźliwa. Jednak tak postawione pytanie nie było sprawą politycznej poprawności. Było sprawą poprawności biblijnej.

Oprócz ataków ze strony lobby homoseksualnego i pogardliwych wypowiedzi medialnych gwiazdorów, Miss Kalifornia dostaje także setki przychylnych jej e-maili - głównie od osób młodych, pełnych podziwu dla jej nonkonformizmu. Oto kilka z wypowiedzi, które upubliczniono:

- Niezwykłe, że młoda kobieta ma odwagę przeciwstawić się gejowskiej mafii i naszym pozbawionym kręgosłupa reprezentantom. Jesteś dla nas wszystkich inspiracją.
- Dziękuję za to, co zrobiłaś. Wiem, że pewnie czujesz się jakby cały świat był przeciw Tobie, ale dla wspólnoty chrześcijańskiej jesteś bohaterką i jestem z Ciebie dumna.
- Jesteś moją prawdziwą Miss USA!
- Carrie, liczba osób popierających Cię znacznie przewyższa ograniczoną mniejszość, która jest przeciw Tobie.

Na niedzielnym spotkaniu w The Rock Church w San Diego Miss Kalifornia podsumowała swoje doświadczenie: - Dowiedziałam się dzięki temu, że Bóg ma dla nas większą koronę niż ta, którą jakikolwiek człowiek mógłby ofiarować.

BB/Worldnetdaily

Za: Fronda.pl


Ostatnio edytowany przez: eM, 7 maja 2009, 11:07 [1 raz(y)]


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/05/2009 18:10

  U-96 napisał:  
to sie juz staje nie do zniesienia. kurwa czy wlacze telewizor, czy zajrze do netu lub gazety wszedzie te jebane pedaly i ich eunuchowate przydupasy.

Adolf wroc pedalow truc !!


jakie stacje ogladasz ? o co chodzi ?

-

PRAWDA O STOCZNI:
Stoczni nie rozwaliło SLD ani żadna
inna partia, stocznia rozwaliła się sama -
przez brak modernizacji i inwestycji.
Była to manufaktura pracująca jak za
czasów króla Ćwieczka, a każdy jej produkt był
ręcznie klepanym arcydziełem.
Produkcja statków wszędzie na świecie
to teraz taśma, kadłuby składane po kilka
naraz w suchych dokach lub na halach
(tak, statki buduje się dzisiaj pod dachem!),
laserowe pozycjonowanie sekcji,
transport elementów jak na linii produkcyjnej samochodów
- zautomatyzowany. A tu było wożenie blach z miejsca
na miejsce, geodeci z teodolitami na pochylniach i
ręczne dopasowywanie wszystkiego do siebie,
tłum robotników zmarzniętych albo ledwie żywych z upału -
jak mrówek ich na każdym statku, a wokół walące się hale.
Po każdym wodowaniu szukanie na dnie potopionych kotwic itp.
Gdzie w nowoczesnej stoczni potrzebne byłyby dwa kroki
technologiczne, by coś poskładać, u nas trzeba ich było
zrobić sześć. Jedna plazma do cięcia blach była w całym
tym bałaganie coś warta.
Konkurować z Koreą czy Niemcami ta stocznia mogła tak samo,
jak firma składająca samochody w garażu może konkurować z Volkswagenem.
Jeżeli państwo mogło tu coś zrobić, to nie ładować pieniędzy
w najdroższą na świecie, ręczną produkcję statków, tylko
zatrzymać tę manufakturę, całą forsę wsadzić w modernizację
stoczni i ruszyć od nowa. Ale na to panowie związkowcy
na pewno by się nie zgodzili i poszliby z mutrami do
rzucania - na Warszawę! My chcemy BUDOWAĆ STATKI!
To reanimowano półtrupa kroplówkami, aż zdechł
ostatecznie.


Pogoń i tylko Pogoń!!
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 08/05/2009 21:07

  Zegarmistrz napisał:  

  U-96 napisał:  
to sie juz staje nie do zniesienia. kurwa czy wlacze telewizor, czy zajrze do netu lub gazety wszedzie te jebane pedaly i ich eunuchowate przydupasy.

Adolf wroc pedalow truc !!


jakie stacje ogladasz ? o co chodzi ?

-

PRAWDA O STOCZNI:
Stoczni nie rozwaliło SLD ani żadna
inna partia, stocznia rozwaliła się sama -
przez brak modernizacji i inwestycji.
Była to manufaktura pracująca jak za
czasów króla Ćwieczka, a każdy jej produkt był
ręcznie klepanym arcydziełem.

Produkcja statków wszędzie na świecie
to teraz taśma, kadłuby składane po kilka
naraz w suchych dokach lub na halach
(tak, statki buduje się dzisiaj pod dachem!),
laserowe pozycjonowanie sekcji,
transport elementów jak na linii produkcyjnej samochodów
- zautomatyzowany. A tu było wożenie blach z miejsca
na miejsce, geodeci z teodolitami na pochylniach i
ręczne dopasowywanie wszystkiego do siebie,
tłum robotników zmarzniętych albo ledwie żywych z upału -
jak mrówek ich na każdym statku, a wokół walące się hale.
Po każdym wodowaniu szukanie na dnie potopionych kotwic itp.
Gdzie w nowoczesnej stoczni potrzebne byłyby dwa kroki
technologiczne, by coś poskładać, u nas trzeba ich było
zrobić sześć. Jedna plazma do cięcia blach była w całym
tym bałaganie coś warta.
Konkurować z Koreą czy Niemcami ta stocznia mogła tak samo,
jak firma składająca samochody w garażu może konkurować z Volkswagenem.
Jeżeli państwo mogło tu coś zrobić, to nie ładować pieniędzy
w najdroższą na świecie, ręczną produkcję statków, tylko
zatrzymać tę manufakturę, całą forsę wsadzić w modernizację
stoczni i ruszyć od nowa. Ale na to panowie związkowcy
na pewno by się nie zgodzili i poszliby z mutrami do
rzucania - na Warszawę! My chcemy BUDOWAĆ STATKI!
To reanimowano półtrupa kroplówkami, aż zdechł
ostatecznie.



i chociażby dlatego mialaby zbyt ;]
stacja?jakakolwiek dostepna :D


Obrazek png wstawiony na forum
Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/05/2009 10:04
to chyba jakies gay tv patrzysz, gdyz ja tam nic nie widze.
http://wiadomosci.onet.pl/1967380,11,item.html PISIAKI zazdrosne o 100 tysiecy dla Walesy


Pogoń i tylko Pogoń!!
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 09/05/2009 10:20

  U-96 napisał:  
to sie juz staje nie do zniesienia. kurwa czy wlacze telewizor, czy zajrze do netu lub gazety wszedzie te jebane pedaly i ich eunuchowate przydupasy.

Adolf wroc pedalow truc !!



Oby ktoś się jeszcze nimi, kiedyś zajął ... ;)


Pogoń To My!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 09/05/2009 10:31
Platformiak do gay tv to ty sie nadajesz na prezentera :) powinieneś stworzyć duet z Biedroniem i poprawdzić jakieś szoł. Na pewno znajdzie sie wielu pedryli ktorzy z chęcia będa was ogladac.
Pytasz jakie stacje cymbale? Wszystkie! tvp 1 , tvp 2 , tvn , tvn 24 , viva , mtv i można tak długo wymieniać.Rozumiem jednak ze twój stary Rubin nie odbiera tych programów , wiec mogłeś nie wiedzieć jak pedalskie lobby atakuje porządnych obywateli :)

Zazdrosny o Bolka to raczej powinien być twoj guru tusek i cała PEŁO , bo zwyczajnie Lechu zrobił go w chuja , popierając waszych przeciwników w walce o Parlament :) poraz kolejny pokazał ze jest zwykłym smieciem i pojdzie tam gdzie mu zaplącą :) Tak było za komuny gdzie donosił na swoich kolegów w zamian za pieniądze i tak jest teraz! Przygotuj więc jakaś dobrą sumke to moze nawet zgodzi się razem z tobą jebnąć striptiz na ekranie gay tv :)

A co do naszego "europejskiego mędrca"... :)


  Cytat:  
Lech Wałęsa wzywa do rękoczynów Aktualizacja: 2009-05-5 12:43 pm

Lech Wałęsa proponuje premierowi Tuskowi radykalne rozwiązanie problemu z demonstrantami , którzy chcą zakłócić obchody rocznicy wyborów 4 czerwca. “Organizujemy się przeciwko tym szaleńcom, tym anarchistom, druga strona też się bierze za kamienie i kto przeżyje, ten żyw będzie” - mówi Wałęsa. Jego zdaniem za anarchię odpowiada Lech Kaczyński i ojciec Tadeusz Rydzyk.

Lech Wałęsa zapytany czy powinny zostać zorganizowane uroczystości rocznicowe wolnych wyborów stwierdził, że powinny zostać odwołane bo mogą skończyć się tragedią. “W tym stanie rzeczy lepiej jest odwołać gdańskie uroczystości. Ponieważ taką anarchię zasiał Kaczyński, polityk Rydzyk, że tu rzeczywiście może dojść do tragedii” - stwierdził Wałęsa.

Po czym zaproponował niecodzienne wyjście z tej sytuacji: “Musimy się umówić, czy walczymy na kamienie, czy walczymy inaczej. Jeśli na kamienie, to musimy wezwać do tego drugą stronę i (…;) zobaczymy kto tu zwycięży. Ja bym Tuskowi to proponował, organizujemy się przeciwko tym szaleńcom, tym anarchistom, druga strona też się bierze za kamienie i kto przeżyje, ten żyw będzie” - mówił były prezydent.

Zastrzegł jednak, że to nie jedyne rozwiązanie. “;Polacy walczyli o pokojowe rozwiązywanie konfliktów. Demokracja to nic innego jak rywalizacja i walka każdego z każdym, ale w żelaznych ramach prawa. Demonstruj sobie, ale nie właź na moją demonstrację” - podkreślił Wałęsa.

Wczoraj Donald Tusk oznajmił, że uroczystość związana z 20. rocznicą odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie Środkowej prawdopodobnie się nie odbędzie. 4 czerwca w Gdańsku przed Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku planowano spotkanie szefów rządów wielu państw z młodzieżą. Na ten sam dzień w tym miejscu związkowcy z Solidarności zapowiedzieli manifestacje w obronie stoczni i miejsc pracy w innych zakładach.


Dzennik/PAP 2009.05.05



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005