Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 13/12/2010 14:25

  Cytat:  
WIEC POD DOMEM GENERAŁA

Ponad tysiąc osób zebrało się przed domem gen. Jaruzelskiego, aby upamiętnić pamięć ofiar stanu wojennego. O północy przeczytano pełną listę ofiar stanu wojennego. - Ta lista poległych, każdy z tych zabitych niech dzisiaj odbija się echem w Pałacu Prezydenckim Bronisława Komorowskiego - mówił Tomasz Sakiewicz

W 29. rocznicę stanu wojennego - jak co roku - zorganizowano przed domem gen. Jaruzelskiego na warszawskim Mokotowie wiec z udziałem środowisk patriotycznych i antykomunistycznych. W tym roku akcja przybrała szczególny charakter, bo komunistyczny dyktator po wygranych przez Bronisława Komorowskiego wyborach prezydenckich jest nobilitowany w mediach i na salonach.O północy przeczytano m.in. pełną listę ofiar stanu wojennego. Ta lista poległych, każdy z tych zabitych niech dzisiaj odbija się echem w Pałacu Prezydenckim Bronisława Komorowskiego, bo on dzisiaj przejął część wyrzutów sumienia, przyjmując zbrodniarza do swojego pałacu - mówił redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz.Wykrzykiwano hasła i wznoszono transparenty przypominające, kim naprawdę jest i był gen. Wojciech Jaruzelski. Manifestacja przebiegła spokojnie.(wg, Niezależna.pl)W "zaprzyjaznionych" z PEŁO mediach od rana podają liczbę 200 osób. Mala różnica , tak jak podczas Marszu Niepodległosci ;)


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3922 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/12/2010 14:44
"Fascynująca" historia rodziny Anny Komorowskiej.

Niezwykłością tej historii oraz faktem, że o pierwszej damie niewiele wiadomo, "Gazeta Polska" tłumaczy opublikowanie kwitów z IPN na rodziców Anny Komorowskiej. Kwitów, które w rodziców prezydentowej już nie uderzą, ale za to mogą uderzyć w nią samą.

Żona Komorowskiego nigdy nie ukrywała, że jej rodzina za PRL-u była "po tamtej stronie barykady". Ale też nie opowiadała mediom szczegółów. Na szczęście mamy niezawodny IPN i jeszcze bardziej niezawodną "Gazetę Polską", z której można dowiedzieć się, że matka prezydentowej była warszawską Żydówką o nazwisku Hanna Rojer. Przeżyła wojnę dzięki zmienionym papierom (na nazwisko Józefa Deptuła).

Jej ojciec nazywał się Jan Dziadzia i pochodził z Krakowa. Jako młody chłopak pod koniec II wojny znalazł się w armii ludowej gen. Świerczewskiego. Został członkiem Polskiej Partii Robotniczej, a po kilku latach również pracownikiem Ministerstwa Bezpieczeństwa
Publicznego.

Matka Komorowskiej zaczęła w ministerstwie wcześniej, tuż po wojnie. Była tam sekretarką. Aby wziąć ślub w 1953 roku , musieli prosić przełożonych o zgodę. W 1954 roku zmienili nazwisko na Dembowscy. Tata przyszłej prezydentowej w tym czasie
doniósł przełożonym na własnego ojca, po czym zerwał z nim kontakt.

Kolejne lata to "lata tłuste", podczas których Dembowscy robili karierę w MBP, a następnie MSW. "Gazeta Polska" podkreśla, że tatuś małej Ani Dembowskiej był w związanym z SB biurze "techniki
operacyjnej".

Z MSW oboje wylecieli w 1968 roku, podczas czystek antysemickich. W latach 70-tych Ania Dembowska poznała
Bronisława Komorowskiego, który miał zupełnie inne zapatrywania na polską rzeczywistość. "Gazeta Polska" podkreśla, że młodzi marzyli o ślubie w Jerozolimie, ale nie starczyło pieniędzy.

Taką to "fascynującą historię prezydentowej" mogą poznać czytelnicy ulubionej gazety wszystkich prawdziwych Polaków. Dla których, jak widać, dzień bez wytknięcia komuś, że był Żydem i esbekiem to dzień stracony.

Tego, że poglądy i wybory życiowe Anny Komorowskiej nie mają nic wspólnego z życiem jej rodziców, "Gazeta Polska" oczywiście nie napisała. Bo i po co. Jeszcze by zniweczyli godziny harówki w IPN. W dzisiejszych czasach trzeba sobie bowiem zapracować na miano niezależnego.

zrodlo: http://www.pardon.pl


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3534 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/12/2010 15:39
Korwin Mikke jest najmądrzejszym politykiem w Polsce . Szkoda że ludzie uważają go za wariata . Chciałbym mieć takiego prezydenta który o wszystkim wie .


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6358 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 13/12/2010 17:48
jeszcze ap-ropo wyborów z przymróżeniem oka


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3534 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 06:29
Przed chwilą oglądałem wiadomości i było tam o postępowaniu przeciw tej stronie . http://www.redwatch.info/sites/zachodniopomorskie.htm
Strona ukazuje nam lewaków . A drugie co było to o tym co niemcy zrobią . Otwierają dla Polskich uczniów zawodówke gdzie będzie za darmo zakwaterowanie itd., kurs językowy też i dodatkowo płacą 750 euro miesięcznie a na 3 roku 1500 euro . Ogólnie masakra . Spodziewam się dużej emigracji .


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 09:40
Wątpię, by jakaś duża emigracja się zaczęła. Młodzi ludzie wciąż nie lubią Szwabów, w dodatku mało kto zdecyduje się na wyjazd praktycznie na stałe za granicę zaraz po skończeniu gimnazjum(16-17 lat?), tym bardziej że wtedy jeszcze rodzice mają coś do powiedzenia. Gdyby chodziło o studia to może efekt byłby nieco większy, ale tak - to śmiem wątpić. Poza tym nie jest to jakaś mocno nagłośniona akcja ani żadna propaganda. No i kurs czy nie kurs - nie wszyscy opanują ten język w wymaganym stopniu lub też nie będą chcieli tego robić ;)

I jeszcze taki off-top, apropos Niemców.


  Cytat:  
Niemcy: Ojciec 17-latki wykastrował jej "chłopaka"

Gdy ojciec nastolatki dowiedział się, że jego córka spotyka się z 57-letnim mężczyzną, postanowił go wykastrować. Po fakcie stwierdził, że był to jego ojcowski obowiązek.
47-letni Helmut Seifert o relacji córki z dużo starszym od niej mężczyzną dowiedział się przez przypadek. Jak poinformował "Daily Telegraph", był tak zaniepokojony i zdenerwowany, że zgłosił sprawę na policję, jednak funkcjonariusze powiedzieli mu, że nie mogą interweniować w tej sprawie.

Postanowił więc sam rozwiązać problem. Poprosił o pomoc dwóch kolegów z fabryki, w której pracuje. W trójkę poszli do mieszkania "chłopaka" córki i kazali mu zdjąć spodnie. Mężczyzna został wykastrowany. Uniknął śmierci z powodu wykrwawienia ponieważ w porę zadzwonił na policję. Jego życiu nie grozi już niebezpieczeństwo, ale do końca życia pozostanie eunuchem.

Seifert został oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Nie wyjawił jeszcze nazwisk mężczyzn, którzy mu pomogli. Proces odbędzie się w przyszłym roku.

- O związku córki dowiedziałem się odbierając anonimowy telefon. Policja mi nie pomogła więc postanowiłem sam rozwiązać sprawę. To był mój ojcowski obowiązek - powiedział po zdarzeniu Seifert.

;)

Ostatnio edytowany przez: Sz., 14 grudnia 2010, 09:46 [1 raz(y)]


P. S.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 11:01
PO przeczytaniu tego felietonu RAZa padłem. Chciano dobrze a wyszło jak zawsze:)

  Cytat:  
Piątkowy “Dziennik. Gazeta Prawna” przyniósł wieść, że w antydopalaczowej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, napisanej na kolanie i uchwalonej w pośpiechu, dla doraźnego efektu propagandowego, znalazł się passus, który praktycznie uniemożliwia policji ściganie mafii narkotykowej. Oto żgnięte przez wodza legislacyjne hufce zapisały w prawie, iż produkowanie i wprowadzanie do obrotu substancji psychoaktywnych podlega ściganiu na mocy prawa administracyjnego. Tym samym policja i służby specjalne straciły podstawę do walki ze zorganizowaną przestępczością narkotykową; wolno im bowiem wkraczać jedynie w przypadku przestępstw i wykroczeń, a produkcja i rozprowadzanie narkotyków stały się z chwilą wejścia w życie nowelizacji “deliktem administracyjnym”.

Tym samym okazujemy się pierwszym chyba krajem, który walkę z narkotykową mafią powierzył inspekcji sanitarnej. Pisałem już, że tak się przypadkiem złożyło, iż antydopalaczowa pokazucha “na granicy prawa” realną korzyść przyniosła głównie owej mafii, gdyż tani towar ze “smartszopów” zabijał popyt na nielegalną amfetaminę i inne jej asortymenty. Okazuje się, że korzyść jest jeszcze większa, niż się wydawało. I że minister Boni z wiceministrem spraw wewnętrznych i komendantem policji głowią się, co teraz – czyli, zgodnie z klasycznym opisem Kisiela, socjalistyczny rząd bohatersko walczy z bałaganem, który sam stworzył.

Czy w istocie tylko bałaganem – pozostaje kwestią wiary. Nie mogło się wszak zdarzyć, aby pod taką dobrą władzą promafijną lukę w prawie wyborował ktoś celowo. W każdym razie nikogo takiego nie uda się znaleźć. Kto zresztą ma szukać, gdy wszystkie komisje sejmowe, tajne i dwupłciowe wciąż bez reszty (i bez rezultatu) zajęte są szukaniem haków na poprzednią ekipę?Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 11:13

  Bulin napisał:  
Przed chwilą oglądałem wiadomości i było tam o postępowaniu przeciw tej stronie . http://www.redwatch.info/sites/zachodniopomorskie.htm
Strona ukazuje nam lewaków . A drugie co było to o tym co niemcy zrobią . Otwierają dla Polskich uczniów zawodówke gdzie będzie za darmo zakwaterowanie itd., kurs językowy też i dodatkowo płacą 750 euro miesięcznie a na 3 roku 1500 euro . Ogólnie masakra . Spodziewam się dużej emigracji .'Już wkrótce Polacy zaczną wracać z emigracji, bo praca tu będzie się opłacać...' - Donald Tusk, w chwilach zwatpienia wejdz na ponizszy link i znowu bedzie fajnie. :)

PO_wiedzial

Osobiscie i tak na serio...to nie wierze w te ich uczniowskie stawki. Znam troche ludzi w Niemczech i wiem ze bardzo wielu robi tam za 1000 euro na m-c a 1500 to juz jest naprawde super...a tu niby beda tyle placic uczniom i to w landach gdzie bezrobocie jest dosc wysokie. Pewnie znowu ryzy bajkopisarz serwuje nam doze optymizmu aby odwrocic uwage coraz bardziej niezadowolonych Polakow od swojej miernoty oraz niekompetencji.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 14 grudnia 2010, 11:22 [1 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 18:16
Wracają ulgi dla studentów peace


  onet.pl napisał:  

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę okołobudżetową, wprowadzającą m.in. wyższe ulgi dla studentów na przejazdy pociągami i autobusami. Od 1 stycznia 2011 r. wzrosną one do 51 proc.

Ulgę na przejazdy PKP i PKS dla uczniów i studentów obniżono w 2001 r. z 50 do 37 proc. Teraz z 49-proc. zniżki na przejazdy PKS i PKP (bez ekspresów) mogą korzystać tylko te osoby, które kupią imienne bilety miesięczne. Pozostali mają prawo do 37-proc. ulgi.

Zgodnie z nowymi przepisami, które prezydent podpisał we wtorek, ulga w wysokości 51 proc. dla studentów będzie obowiązywała przy przejazdach jednorazowych w pociągach ekspresowych, osobowych i pospiesznych. Analogiczna ulga obejmie też przejazdy w pociągach osobowych i pospiesznych na podstawie imiennych biletów miesięcznych.

Z 51-proc. ulgi skorzystają też studenci posiadający bilety miesięczne imienne na autobusy zwykłe i pospieszne publicznego transportu zbiorowego. Wszystkie ulgowe uprawnienia będą przysługiwały studentom do 26. roku życia.

Z kolei ulga dla młodzieży szkolnej korzystającej z imiennych biletów miesięcznych wyniesie 49-proc. i przysługiwać będzie do 24. roku życia.

Sprawa podwyższenia ulg wróciła podczas tegorocznej kampanii prezydenckiej. Pod koniec czerwca, kilka dni przed rozpoczęciem ciszy wyborczej, kandydujący na to stanowisko z rekomendacji PO Bronisław Komorowski obiecał, że w ciągu pierwszych 500 dni jego prezydentury, jeszcze przed wyborami parlamentarnymi, przywrócone zostaną 50-procentowe zniżki na przejazdy dla studentów.

Komorowski już jako prezydent powtórzył, że od 1 stycznia 2011 r. studenci będą mieli 51-proc. ulgę na przejazdy publicznymi środkami komunikacji. Resort finansów napisał w uzasadnieniu do takich zmian, że ich celem jest wyrównanie szans edukacyjnych osób studiujących w różnym trybie, a także w miejscowościach znacznie oddalonych od miejsca ich zamieszkania.

"Konieczność ponoszenia wysokich opłat za dojazdy do uczelni i z powrotem stanowi dodatkowe ograniczenie w dostępie do usług edukacyjnych. Przez mnożenie kosztów studiowania zniechęca się osoby potencjalnie zainteresowane podwyższaniem swoich kwalifikacji zawodowych przez kontynuację nauki na studiach wyższych" - argumentowało MF.

Ustawa okołobudżetowa, związana z realizacją budżetu na przyszły rok, zmienia kilkanaście ustaw i oprócz zmiany stawek VAT i podniesienia ulg dla studentów m.in. obniża zasiłek pogrzebowy i podnosi ulgi na przejazdy komunikacją dla niewidomych.Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5635 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 19:20
Szkoda, że człowieka taka obniżka trafiła połowie V roku studiowania... po studiach pewnie będę narzekał na takie zniżki, bo obciążają budżet:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4896 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 21:00

  Ambasador napisał:  
Szkoda, że człowieka taka obniżka trafiła połowie V roku studiowania... po studiach pewnie będę narzekał na takie zniżki, bo obciążają budżet:DJa się zastanawiam, gdzie tu jest kurwa logika. Gra pod publiczkę rządu, który pokazuje studentom jaki to on dobry i "pozytywny". Jebany populizm.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5635 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 21:57

  Radziu napisał:  

  Ambasador napisał:  
Szkoda, że człowieka taka obniżka trafiła połowie V roku studiowania... po studiach pewnie będę narzekał na takie zniżki, bo obciążają budżet:DJa się zastanawiam, gdzie tu jest kurwa logika. Gra pod publiczkę rządu, który pokazuje studentom jaki to on dobry i "pozytywny". Jebany populizm.No bo w sumie ciężko dostrzec logikę w działaniach rządu(nie tylko tego obecnego). Każdy rząd zamiast przeprowadzać mało popularne reformy, które w dłuższej perspektywie wyszłyby na dobre każdemu polakowi, robi sporo krzyku, byle utrzymać się koryta. Czekam na takie reformy, jak reforma finansów publicznych, reforma zdrowia czy reforma KRUS'u(a w zasadzie jego likwidację) okularki Ciekawe, czy się kiedyś doczekam...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 22:09
Pewnie uparł się, by spełnić choć jedną obietnicę wyborczą.


P. S.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6097 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 22:24

  Hasor napisał:  
Wracają ulgi dla studentów peace


[/cytat]

Nie rozumiem tu czegoś, jak mam np. 30 lat i ważną legitymację studencką, to mam na coś jakieś zniżki? czy ta legitymacja do niczego nie jest mi potrzebna?


Pogoń Szczecin MKS!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 14/12/2010 22:31
prędzej świnia zobaczy niebo, a potem poleci na księżyc, niż nasi politycy zrealizują potrzebne reformy, likwidacja KRUS-u skończyłaby się wyniesieniem Donalda na taczce i widłach :D przykładowo, 10 lat temu wprowadzający reformę emerytalną wiedzieli że będzie luka w Zusie, że trzeba będzie dopłacać i może to skutkować wzrostem długu publicznego. Założyli że luka będzie wynosić około 160 mld zł. Na nią miały iść pieniądze z prywatyzacji ( w tej chwili przez 10 lat uzyskano 120 mld zł), oszczędności zw. z emeryturami pomostowymi ( wprowadzone dopiero ostatnio) i reformy emerytur mundurowych, i dzisiejszego problemy z OFE i emeryturami by ie było. Niestety, założenia o racjonalności kolejnych rządów okazały się błędne :)


  Cytat:  
Nie rozumiem tu czegoś, jak mam np. 30 lat i ważną legitymację studencką, to mam na coś jakieś zniżki? czy ta legitymacja do niczego nie jest mi potrzebna?niestety zniżki są tylko do 26 roku życia, 30 latek co najwyżej może wejść za darmo do City popatrzeć jak się Peti bawi, ewentualnie się nią podetrzeć, co przy elektronicznej legitymacji może być trudne :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6097 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2010 02:42

  Hasor napisał:  


niestety zniżki są tylko do 26 roku życia, 30 latek co najwyżej może wejść za darmo do City popatrzeć jak się Peti bawi, ewentualnie się nią podetrzeć, co przy elektronicznej legitymacji może być trudne :Dna pociągi też pewnie mi się nie przyda? :/


Pogoń Szczecin MKS!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2010 10:32

  Ambasador napisał:  
No bo w sumie ciężko dostrzec logikę w działaniach rządu(nie tylko tego obecnego). Każdy rząd zamiast przeprowadzać mało popularne reformy, które w dłuższej perspektywie wyszłyby na dobre każdemu polakowi, robi sporo krzyku, byle utrzymać się koryta. Czekam na takie reformy, jak reforma finansów publicznych, reforma zdrowia czy reforma KRUS'u(a w zasadzie jego likwidację) okularki Ciekawe, czy się kiedyś doczekam...Przecież Tusk wyraził się jasno, że nie będzie ryzykował stabilnego 40% poparcia dla jakiś tam reform. Zresztą kto miałby te reformy przeprowadzać szef doradców premiera Michał Boni socjolog kultury, czy może "kreatywny" mgr Jacek Rostowski alias Jan-Vincent (czy ktoś potrafi tę zagadkę rozwikłać jak się naprawdę nazywa min. finansów)? Jego kreatywność jest tak porażająca, że nie wiadomo czy zapłacił podatki ze swojej działalności w Polsce przed objęciem funkcji min. finansów, gdyż NIP posiada od około 3 lat.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2010 18:58

  Cytat:  
Prezydent Bronisław Komorowski w Szczecinie

Prezydent Bronisław Komorowski będzie uczestniczył w obchodach 40. rocznicy Grudnia ’70 w Szczecinie.
Prezydent będzie uczestniczył w uroczystościach w najbliższy piątek (17 grudnia, godz. 12.00) na pl. Ofiar Grudnia 1970 (brama główna Stoczni Szczecińskiej).

O 13.30 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Sali Rycerskiej rozpocznie się wręczenie przez Prezydenta RP odznaczeń państwowych za zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce.

Źródło: Zachodniopomorski Urząd WojewódzkiKtoś wie może czy jego ziomunio Jaruzel też wpadnie?

Mogliby przyjechać razem , w końcu to generał w grudniu 1970 roku był ministrem obrony narodwej , członkiem biura politycznego i to min. on podejmowal decyzję o użyciu broni przeciwko demonstrantom.To on był bezposrednim przełozonym żołnierzy którzy strzelali do stoczniowców.On ma na sumieniu dziesiątki zabitych , około tysiąc rannych. Widać jednak Komorowi to nie przeszkadza skoro zaprasza go na posiedzenia RBN-u a teraz zacielke broni w mediach. Ciekawe czy będac w Szczecinie wytlumaczy się z tych dziwnych znajomosci przed rodzinami zamordowanych na zlecenie swojego "doradcy" Jaruzelskiego?

Tym którzy na niego głosowali...gratuluję prezydenta i jego koleżków!

Ostatnio edytowany przez: eM, 15 grudnia 2010, 19:10 [2 raz(y)]


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4896 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2010 19:15

  eM napisał:  

  Cytat:  
Prezydent Bronisław Komorowski w Szczecinie

Prezydent Bronisław Komorowski będzie uczestniczył w obchodach 40. rocznicy Grudnia ’70 w Szczecinie.
Prezydent będzie uczestniczył w uroczystościach w najbliższy piątek (17 grudnia, godz. 12.00) na pl. Ofiar Grudnia 1970 (brama główna Stoczni Szczecińskiej).

O 13.30 w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Sali Rycerskiej rozpocznie się wręczenie przez Prezydenta RP odznaczeń państwowych za zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce.

Źródło: Zachodniopomorski Urząd WojewódzkiKtoś wie może czy jego ziomunio Jaruzel też wpadnie?

Mogliby przyjechać razem , w końcu to generał w grudniu 1970 roku był ministrem obrony narodwej , członkiem biura politycznego i to min. on podejmowal decyzję o użyciu broni przeciwko demonstrantom.To on był bezposrednim przełozonym żołnierzy którzy strzelali do stoczniowców.On ma na sumieniu dziesiątki zabitych , około tysiąc rannych. Widać jednak Komorowi to nie przeszkadza skoro zaprasza go na posiedzenia RBN-u a teraz zacielke broni w mediach. Ciekawe czy będac w Szczecinie wytlumaczy się z tych dziwnych znajomosci przed rodzinami zamordowanych na zlecenie swojego "doradcy" Jaruzelskiego?

Tym którzy na niego głosowali...gratuluję prezydenta i jego koleżków!Oni są jak Petasz i X6, nierozłączni :)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3821 dni
Odp: Topic o polityce? - 15/12/2010 20:49
oj przestańcie już z tą zawiścią, przecież ktoś ze starej gwardii musiał go nauczyć jak się robi "miśki" ze wschodnimi towarzyszami :D

Obrazek jpg wstawiony na forum


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005