Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 12/04/2009 21:50

  Cytat:  
Rosja znów próbuje wmówić, że Polaków w Katyniu rozstrzelali hitlerowcy w 1941 r.

Tak „sprawę katyńską” przedstawia Jurij Muchin, reżyser 35-minutowego filmu "Katyńska podłość". W filmie podaje również informację, że rozkaz Stalina by zamordować polskich oficerów w Katyniu został sfałszowany przez KGB na polecenie Gorbaczowa aby rozbić Układ Warszawski, a jego wschodnioeuropejskich członków wciągnąć do NATO. Sfałszowanie tego dokumentu miało nastąpić pod koniec lat 80.

Muchin zarzucił też władzom Federacji Rosyjskiej, że te bez rozpatrzenia sprawy przez sąd uznały winę Rosji, jako spadkobierczyni ZSRR, za zbrodnię katyńską. Podobną wersję przedstawia Siergiej Strygin, rosyjski publicysta. Według niego istnieją poszlaki wskazujące na to, że w rozstrzeliwaniu polskich oficerów w Katyniu w 1941 roku hitlerowcom pomagali członkowie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN).

Powyższe opinie to pokłosie debaty w rosyjskim Zgromadzeniu Narodowym, w którym zasiadają przedstawiciele sił politycznych nie mających reprezentacji w Dumie Państwowej.

źródło dziennik.pl/AMS



Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 10:20

  Cytat:  
Prosty jest zawsze upadek....

To co się dzieje w faszystowskim- z dnia na dzień państwie- już przechodzi wszelkie wyobrażenie o normalności. Tak , piszę o Polsce! Kraju który kocham, w systemie, którego nienawidzę! Który instalują nam dzień po dniu..

To coraz bardziej faszystowski kraj, w którym – jak tak dalej pójdzie- nie da rady funkcjonować. Jeszcze rok, jeszcze dwa- nie da się spokojnie przejechać samochodem.

Faszyzm jako wszechogarniające państwo biurokratyczne, które zamiast swoich normalnych funkcji, poniewiera uwiązanymi do niego ludźmi. Robi z nimi co chce- traktując jak bezrozumne bydło! I od ludzi wszystko wie lepiej.

.

To co wczoraj zrobili policjanci tzw. drogowi, jeszcze niedawno było nie do pomyślenia.! Jedynie w Finlandii, gdzie policja blokuje jeżdżących pojazdami i sprawdza wszystkich , którzy nawiną się w drogowym kotle.. Na razie sprawdza alkomatami, upokarzając i wdeptując w ziemię godność uczciwego człowieka.

Jak można, zatrzymać kolumnę samochodów, blokując czołówkę kolczatką., żeby nikt z wywożonych na roboty do Niemiec, pardon przeznaczony do kontroli- nie uciekł? Jak można tak traktować ludzi? Tylko po to, żeby wszystkich zatrzymanych i ubezwłasnowolnionych przebadać pod kątem zawartości C2H5 OH?

Przebadali 200 osób i nikt z zatrzymanych i sponiewieranych kierowców nie miał alkoholu we krwi…Można tym sposobem przebadać- podczas olbrzymich drogowych obław- setki tysięcy kierowców!!! Może miliony! Wszystkich badać, robić na nich obławy i kotły drogowe dzień i noc!

Zatrudnić tysiące nowych policjantów drogowych, żeby za pieniądze tych, na których polują- ciemiężyli.. Badali, sprawdzali, kazali dmuchać..

Nic się oczywiście nie stało, ale dwieście osób profilaktycznie przebadali.. To jest oczywiście kropla w morzu badawczych potrzeb!

Pełno radarów, pełno policjantów drogowych, tajniacy po cywilnemu, radiowozy, setki radiowozów i samochodów cywilnych, lornetki, robienie zdjęć zza krzaka, teraz drogowe kotły i łapanki?

Co jeszcze wymyślą nasi drogowi oprawcy?

Można tak zatrzymywać dzień i noc i badać: na zawartość alkoholu, na zawartość narkotyków, na poziom stresu( i dlaczego?), na zawartość kofeiny, na zawartość czerwonych ciałek krwi, na grypę, sprawdzić u wszystkich gaśnicę , trójkąt, kamizelkę odblaskową, opłatę OC, przegląd techniczny… Personalia pasażerów.. Dokąd i dlaczego? Gdzie pracuje kierowca?

Ile jeszcze wytrzymamy? Ile upokorzeń ? Ilu rowerzystów- tylko dlatego, że napiło się piwa i jechało do sąsiada- pozbawionych będzie roweru i prawa jazdy na samochód..????

Szczęśliwi wszyscy ci rowerzyści, którzy mają jedynie rower bez prawa jazdy na samochód.. Wsadzą ich jedynie na rok do więzienia? Rozbiją rodziny, upokorzą , zniszczą gospodarstwo i wyplują.. To jest Polska drogowa dzisiaj! Przestępców nie ma kto poszukiwać!

Ale maltretować uczestników ruch u drogowego- tak!

Wkrótce pieszym, złapanym przy zawartości 0,2 promila będą odbierać prawa jazdy na samochód! Już przygotowują spisy podejrzanych , listy proskrypcyjne o nie wylewanie za kołnierz.. W niektórych gminach wywieszają zdjęcia!

I tu prawa człowieka nie obowiązują..



Gdzie jesteś generale Antoni Heda? Bohaterski dowódco? Honorowy człowieku Ostrowca Świętokrzyskiego. Stań do apelu!

Małomierzyce. Pakosław, Starachowice, Gozdawa, Jeleniec, Końskie, Wólka Plebańska, Radoszyce, Trawniki, Szewce, i najważniejsze Kielce. Gorący sierpień. Rok 1945. Atak na ubeckie więzienie. Wielki spryt i odwaga!

Znam te lasy za Iłżą, znam te lasy między Ostrowcem i Starachowicami.. Oglądam je od ponad trzydziestu lat!

I znam Podkowę Leśną.. Ten mikroklimat! Miejsce twojego wiecznego spoczynku… generale” Szary”..

Dobrze, że tego nie widzisz, co z nami wyprawiają, co wyprawiają z Polską?

Ręka żołnierza by zaswędziała? Ale co jeszcze wymyślą, żeby nas okraść , sponiewierać i upokorzyć?



Po kuriozalnych kursach na baców i juhasów, żeby wszyscy chętni mieli certyfikaty wystawione przez tych, którzy nawet nie wiedzą kim jest baca i juhas na Podhalu, tak jak niektórzy myślą, że w kuratoriach pali się zwłoki, a tam akurat pali się zdrowy rozsądek- rząd przystępuje do kontroli wszystkich budynków socjalnych w Polsce.(???).

Wykorzystują tragedię ludzi w Kamieniu Pomorskim, którzy spłonęli żywcem, żeby robić ogólnopolską hecę..

I premier i prezydent ścigają się, jakby się tu podlizać ludowi, że są tacy ludzcy, tacy opiekuńczy, tacy ojcowscy.. Nie zostawią żadnej tragicznej sprawy w spokoju… Muszą przy tym tańczyć politycznie.. Ugrywać, dyskontować, rozgrywać..

Na ludzkiej tragedii..

Wcześniej nie robili kontroli, tylko teraz, właśnie w tej tragicznej chwili, będą nasyłać, sprawdzać , informować opinię publiczną, podgrzewać atmosferę, jakby od ilości biurokratycznej kontroli zależało nasze bezpieczeństwo..

Już przekazali nawet milion złotych, przekażą jeszcze trzy.. A pani Gronkiwicz-Waltz darmozjadom urzędniczym z warszawskiego ratusza dała 58 milionów(???).

Choć ratusz się wcale nie palił.. Ale urzędnicy palili się do pieniędzy..



Pan minister Schetyna zapowiada masowe kontrole spraw socjalistycznych w lokalach socjalnych, a pan prezydent Kaczyński ogłosił żałobę narodową(???).

Codziennie na drogach ginie około dwudziestu osób, ale żałoby narodowej z tego powodu nie ma..

Giną, bo tak naprawdę nie mamy dróg.. Jeżdżę codziennie po Polsce – więc wiem! Proszę zjechać na jakąkolwiek boczną drogę.. Proszę przejechać drogą z Rawy Mazowieckiej do Opoczna.. Samochody nie bardzo mogą się minąć! A jak jedzie TIR- to zupełna klapa! Trzeba hamować i zwalniać, bo można zaczepić.. Nie o krzak na poboczu.. O samochód jadący z naprzeciwka!



Polska jest w zupełnym nieładzie! Jedyne co się rozwija to biurokracja i papier toaletowy… A ten rozwija się zawsze i ciągle jest do d….y..

Zapowiadają rozwój Polski na 0,5% PKB(???).… Coraz bliżej zera.. Potem już tylko mniej niż zero..

W związku ze zbliżającym się niedorozwojem, będą zwiększone kontrole.. Mniejsze wpływy podatkowe, wobec rozbuchanych wydatków biurokracji- muszą skończyć się represjami podatkowymi i karnymi..

To co dzieje się na drogach , jest tego jaskrawą forpocztą..



„Nikogo nie interesuje nigdy to co mówi reakcjonista. Ani wtedy kiedy to mówi, bo wówczas wydaje się to absurdalne- ani po kilku latach, bo wówczas wydaje się to oczywiste”- pisał Mikołaj Davila

A w ogóle kogokolwiek, cokolwiek interesuje w takim ustroju jak socjalizm biurokratyczny?

A dla mnie wszystko jest jedno, kto nie realizuje zdrowego rozsądku..

I tak grzęźniemy się w głupocie!





Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 16:47

  eM napisał:  
Ostatnia fotka...
Janek z flagą!Co ty do chuja robiłeś w Strasburgu , wandalu jeden?!



Nudziło mi się, chciałem Cię sprowokować :)
Apropo tych policyjnych kontroli i prowokacji, najlepiej radarów nastawiać i kasować kierowców a dróg nie robić, bo to się nie opłaca. Typowe myślenie prawicowca. A o bezczelności policji niech świadczy fakt, że dając mi mandat twierdził policjant, że ja zbieracz punktów jestem, jak z tego co ja wiem to miałem na 100% zero. Albo potajemnie naliczają, albo kłamią. I jak tu się dowiedzieć ile mam punktów karnych, jak na komisariacie znowu mnie oszukają :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 15 kwietnia 2009, 17:01 [1 raz(y)]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 17:29

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Ostatnia fotka...
Janek z flagą!Co ty do chuja robiłeś w Strasburgu , wandalu jeden?!



Nudziło mi się, chciałem Cię sprowokować :)
Apropo tych policyjnych kontroli i prowokacji, najlepiej radarów nastawiać i kasować kierowców a dróg nie robić, bo to się nie opłaca. Typowe myślenie prawicowca. A o bezczelności policji niech świadczy fakt, że dając mi mandat twierdził policjant, że ja zbieracz punktów jestem, jak z tego co ja wiem to miałem na 100% zero. Albo potajemnie naliczają, albo kłamią. I jak tu się dowiedzieć ile mam punktów karnych, jak na komisariacie znowu mnie oszukają :)



misie to sa w lesie, pisze sie "mnie", a mama Cie nie oklamuje czasem jak mowi, ze Cie kocha? Skoncz wasc wstydu oszczedz.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 17:54

  Safe napisał:  

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Ostatnia fotka...
Janek z flagą!Co ty do chuja robiłeś w Strasburgu , wandalu jeden?!



Nudziło mi się, chciałem Cię sprowokować :)
Apropo tych policyjnych kontroli i prowokacji, najlepiej radarów nastawiać i kasować kierowców a dróg nie robić, bo to się nie opłaca. Typowe myślenie prawicowca. A o bezczelności policji niech świadczy fakt, że dając mi mandat twierdził policjant, że ja zbieracz punktów jestem, jak z tego co ja wiem to miałem na 100% zero. Albo potajemnie naliczają, albo kłamią. I jak tu się dowiedzieć ile mam punktów karnych, jak na komisariacie znowu mnie oszukają :)



misie to sa w lesie, pisze sie "mnie", a mama Cie nie oklamuje czasem jak mowi, ze Cie kocha? Skoncz wasc wstydu oszczedz.



Naucz się lepiej czytać misiu :)


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 18:22
co tak sie do niego dojebaliscie ?


Szlugi, wóda, gołe baby !
Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 18:53
mają za dużo czasu i to dlatego


Pogoń i tylko Pogoń!!
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5483 dni




Odp: Topic o polityce? - 15/04/2009 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=S-fyEW8-mME&eurl=http://www.wykop.pl/link/169868/ballada-o-zalobie-narodowej-martin-lechowicz&feature=player_embedded

coś o żałobie , warto!!


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/04/2009 22:59

  Cytat:  
10.4.Belgrad (PAP/EFE) - Serbski prezydent, ministrowie i parlamentarzyści ogłosili w piątek, że postanowili obniżyć własne zarobki o 15 proc., aby zademonstrować "postawę antykryzysową", polegającą m.in. na zmniejszaniu wydatków rządowych.
Będzie to dotyczyło także wielkiej armii urzędników, których liczba po zmianach demokratycznych niepomiernie wzrosła. Aparat urzędniczy zostanie zredukowany o 10 proc.

Zarobki serbskich ministrów kształtują się obecnie na poziomie 100.000 dinarów, tj. 1.075 euro.

Jak oznajmił serbski minister gospodarki Mladjan Dinkić w wywiadzie dla rozgłośni radiowej B92, deputowani nie będą otrzymywali w okresie kryzysu diet i premii.

Prezydent Boris Tadić, którego miesięczna pensja wynosiła dotąd 1.400 euro, będzie teraz zarabiał 1.190 euro.

Decyzje dotyczące redukcji płac urzędników państwowych muszą być zaaprobowane przez parlament.

Prezydent, ministrowie i deputowani podjęli decyzję o zredukowaniu swych płac po protestach związków zawodowych przeciwko zamrożeniu płac i emerytur i wprowadzeniu dodatkowego podatku w wysokości 6 proc. od dochodów wyższych niż 130 euro miesięcznie.

Nowe posunięcia oszczędnościowe mają doprowadzić do ustawowej redukcji o 10 proc. płac wynoszących ponad 430 euro i 15- procentowego zmniejszenia tych, które przekraczają 1.075 euro.


U nas by takie coś nie przeszło. Zresztą ponad tysiąc euro dla "widelca" Schetyny i innych Pawlaków to o tysiąc za dużo.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8214 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/04/2009 23:59

  100procentPogon napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=S-fyEW8-mME&eurl=http://www.wykop.pl/link/169868/ballada-o-zalobie-narodowej-martin-lechowicz&feature=player_embedded

coś o żałobie , warto!!



mam nadzieję, że podałeś ten adres dla czystej informacji. bo jeżeli wsłuchać się w słowa tego pajaca, który to śpiewa(czyta?) to powinno być prawnie dozwolone zabicie go i zbeszczeszczenie jego zwłok. Jeszcze taka kurwa chce się wybić w związku z tematem Powstania Warszawskiego to ja apeluje o wyrzucenie go ze społeczeństwa i napiętnowanie do końca życia i o jeden dzień dłużej.


za plecami psów myśliwskich cała masa
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/04/2009 13:07

  Cytat:  
"Bóg dał ręce, żeby brać"...

przysłowie rosyjskie



Mam dla państwa dwie wiadomości. Jak zwykle jedną dobrą, a drugą złą- jak to z dwiema wiadomościami w dowcipie bywa..

Pierwsza dobra: pan premier Donald Tusk zlikwidował wszystkie ministerstwa jakie socjaliści powołali, reorganizowali i udoskonali przez ostatnich 90 lat..

A druga zła: Na ich miejsce powołał trzy nowe:

1.Ministerstwo Szczęścia

2, Ministerstwo Pomyślności

3.Ministerstwo Zdrowia Społecznego(????).



Prasa z wielkim przytupem ogłosiła, że w ubiegłym roku, państwo polskie na biurokrację wydało- uwaga!- 32 miliardy złotych(????).

Tyle z nas ściągnęli! I ciągle szukają nowych pieniędzy , na biurokratyczne marnotrawstwo.. To się nazywa władza, która nas urządza… Czego nie można byłoby zrobić pożytecznego za te pieniądze? Na przykład w końcu wybudować drogi i wyposażyć armię..

Ale czy to kogokolwiek obchodzi?

Na przykład nauczyciele państwowi, którzy są na podatników garnuszku, mają w ciągu roku- jak wyliczyli dziennikarze- 117 dni wolnych(???). Jak Związek Nauczycielstwa tzw. Polskiego troszeczkę jeszcze podziała- nauczyciele będą mieli 150 dni wolnego. A my za to wszystko będziemy bulić jak z przysłowiowe zboże..

Towarzysz Lenin mawiał, że państwo, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela- to państwo policyjne… A jakie to państwo, w którym nauczyciel zarabia więcej od policjanta i czterokrotnie więcej od sprzedawcy w sklepie, który na nauczyciela pracuje pod przymusem?

Może to państwo totalitarne?

Niewolnicy w państwie policyjno- nauczycielskim są potrzebni, żeby pracować na propagandę i wyhodowanie nowego człowieka.



Dwaj saperzy ćwiczą rozbrajanie bomb. Szeregowy żołnierz pyta sierżanta:

-A co się stanie , jak bomba wybuchnie?

-Nie przejmujcie się szeregowy. Mam następną.



W Strasburgu nie wybuchła bomba, raczej eksplodował granat ręczny.. Od 21 kwietnia dziedziniec przed gmachem Luise Weiss Parlamentu Europejskiego będzie nosił imię Bronisława Geremka, naszego” Drogiego Bronisława”.

„-To wyraz uznania jego dorobku przede wszystkim w walce o wolność Polski, o to, żebyśmy znaleźli się w rodzinie państw europejskich i transatlantyckich”- mówi profesor Jerzy Buzek, pseudonim- no mniejsza o pseudonim.. Poseł Karwowski był w tej sprawie nieźle poinformowany.. A poseł Karwowski nie był profesorem, ani nawet” docentem”..

Bronisław Geremek i walka o wolność, w obcęgach socjalistycznych Unii Europejskiej… To naprawdę niezły żart!

Dla niego ważniejsza zawsze była Bruksela, a nie Warszawa… Ale mszę żałobną odprawiało dwóch katolickich biskupów. Profesor Geremek był ateistą! Ateistą wysokiego stopnia wtajemniczenia..

O zmarłych mówi się tylko dobrze albo wcale… Więc powiem; On zmarł. I dobrze!



Zmarł również Jacek Kuroń., trockistowski socjalista. Potem jego syn Maciej Kuroń- wielki kucharz III RP, otrzymał od prezydenta Lecha Kaczyńskiego medal, za program w telewizji, na temat gotowania..

Maciej Kuroń miał dwóch synów: Jana i Jakuba. Obaj lubią gotować i będą pokazywać swoje umiejętności kulinarne w telewizji..

„ Mieliśmy wspólny pomysł, na którego realizację tacie zabrakło życia. Dopiero startujemy, i to szybciej niż chcielibyśmy. Zżera nas trema, zwłaszcza w telewizji, ale nie mamy wyjścia. Wiem, że nieraz zabraknie nam wskazówek ojca, który zawsze był pod ręką. Teraz jesteśmy sami. Ale mamy tę wielką przewagę, że jest nas dwóch.. Ojciec nie mógł się rozdwoić, a możemy się wspierać”- opowiada Jakub.

„Dla naszego ojca Wielkanoc była festiwalem mięsa. Uważał, że po Wielkim Poście można sobie pozwolić na obżarstwo. Przygotowywał pieczenie, schaby, szynki- wszystko w zatrważających ilościach. Przybywający w kolejne świąteczne dni goście, nie mogli tego przejeść”- wspomina Kuba.

Ale obżarstwo jest grzechem.. Śniadanie Wielkanocne- to co innego, byle z umiarem..

Jan i Jakub – też będą mieli dzieci, a ich dzieci swoje dzieci… Ja już nie dożyję! Ale dynastia kulinarna będzie rozkwitać niebywale.. Rację miał profesor, ale nie” docent” Jerzy Robert Nowak.. Są nadal czerwone dynastie! I jak to się rozrasta w każdej dziedzinie..



Modlitwa kobiety przed posiłkiem:”

„I spraw , Panie Boże, by te wszystkie kalorie poszły w piersi”;(???)



Natomiast Narodowy Bank Polski uczy duchownych, jak sobie radzić w czasie kryzysu. Zdobytą wiedzą mają się podzielić z parafianami.

„- Na tacach coraz mniej, a rachunki większe. Prąd coraz droższy. Inwestycje stanęły. Takie szkolenia pomogą nam przetrwać trudne czasy, kiedy trzeba bardzo pilnować wydatków. Coraz więcej ludzi przychodzi też z takimi problemami. Górale żalą się, że turyści mniej wydają. Co robić, pytają”- mówi ksiądz Leszek Mirek, który w Zakopanem prowadzi dom rekolekcyjny Księżówka

Czego uczą się duchowni na takich szkoleniach?

Mikro i makroekonomii, inwestowania oszczędności, jak wziąć najlepszy kredyt, jakie są podstawy systemu podatkowego, sprawy etyki w biznesie, i jak zarobić na stracie?

O programie szkoleń rozmawiali kardynał Stanisław Dziwisz i szef departamentu edukacji i wydawnictw Narodowego Banku Polskiego- Józef Ruszar.

Przyznam się państwu, że nie wiedziałem, że kardynał Stanisław Dziwisz jest biegły w sprawach ekonomicznych? I że księży trzeba uczyć etyki w biznesie, no i w ogóle biznesu..

Myślałem, że chrześcijanin jest etyczny z natury, że tak powiem..

Ale jak zarobić na stracie? Chyba trzeba będzie być w zmowie z tymi, którzy bujają giełdą i funduszami.. Ale czy to przystoi duchownym?

No i co powiedzą parafianie, jeśli nauka inwestowania” oszczędności” zebranych z tacy pójdzie w las, i proboszczowie w całej Polsce- bo program ma w przyszłości objąć wszystkich proboszczów, zakonnice i katechetów – spowoduje, że trafią z pieniędzmi na bessę i pieniądze wyparują?

Jak się będą tłumaczyć? Chyba tak jak swojego czasu pan Kazimierz Kaczor, znany aktor, który zainwestował pieniądze związku - w stocznię(???). Wszystkie przepadły… Ciekawe, kto go do tego wtedy namówił?

Pan Marcin Staniewicz z Departamentu Edukacji i Wydawnictw NBP mówi, że:” Kryzys wziął się między innymi stąd, że ludzie nie umieli ocenić ryzyka i inwestowali w instrumenty, których nie rozumieli”;(???).

Na pewno z tego powodu? „Kryzysowi” wini są oczywiście ludzie! Ale może też chodzić przy okazji o nauczenie księży i katechetów zadłużania się… Bo na razie tylko 17 milionów Polaków wzięło kredyty..

No i te wyszkolone zakonnice…

Szkolenie jest „ bezpłatne”, bo finansuje je” Narodowy Bank Polski i częściowo Katolicka Agencja Informacyjna.”. Naprawdę jest „ bezpłatne”..(???). Prawda?

Żeby nie skończyło się jak z Bankiem Ambrosiano? Jeden z zarządzających powiesił się potem na londyńskim moście..



N cóż… Kursy mają potrwać kilka miesięcy.

Tak jak jeden facet, który przed dwa miesiące był na ścisłej diecie i wiecie państwo ile stracił?

Dwa miesiące..

Waldemar Jan Rajca


Gość jest naprawdę niesamowity. Dzisiaj w szczególnie dobrej formie:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/04/2009 17:27
ja pierdole
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6508000,Nowy_spot_PiS___By_zylo_sie_lepiej__Kolegom__.html
taka jest moja reakcja po ogladnieciu nowej reklamowki Pis i pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?


Pogoń i tylko Pogoń!!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 17/04/2009 18:23

  Zegarmistrz napisał:  
ja pierdole
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6508000,Nowy_spot_PiS___By_zylo_sie_lepiej__Kolegom__.html
taka jest moja reakcja po ogladnieciu nowej reklamowki Pis i pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?



myślę że po spojrzeniu na twój awatar można bardziej się kompromitować

Obrazek jpg wstawiony na forum


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/04/2009 19:53

  Szymen napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  
ja pierdole
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6508000,Nowy_spot_PiS___By_zylo_sie_lepiej__Kolegom__.html
taka jest moja reakcja po ogladnieciu nowej reklamowki Pis i pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?



myślę że po spojrzeniu na twój awatar można bardziej się kompromitować

Obrazek jpg wstawiony na forum



skoro była możliwość doboru takiego avatara,skorzystał z tej dowolności. pytanie na ile prowokacyjnie ,a na ile z czystego dyletanctwa. ale patrząc na tą ruszającą sie panią,i jeszcze dziwaczniejsze wypowiedzi wnioskuje, że ktoś chce zostać dostrzeżony.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/04/2009 17:09
Był ktoś dziś na Bolku na US? 2,5 h mówił od rzeczy czyli bez zmian. Dostał kilkanaście pytań nie odpowiedział na żadne do tego kilka kwiatków było powalających jak: "można tak powiedzieć ale to było by kłamstwo", "byłbym najlepszym prezydentem" oraz "żadnych błędów nie popełniłem" i "jestem przywódcą - przywódców nie wolno oceniać"
Żeby dostał oklaski nagonili licealistów a pytania były cenzurowane ;)

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 21 kwietnia 2009, 19:37 [1 raz(y)]


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6443 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/04/2009 17:13
Ja byłem na Wałęsie . Niestety siedziałem w drugiej połowie auli w ostatnich rzędach i dużo nie słyszałem z powodu fatalnego nagłośnienia ....



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/04/2009 18:35
Ja próbowałem, kolega mnie wyciągnął z buta (z Narutowicza na Krakowską.. ;P) ale aula na wydziale humanistycznym była zbyt oblegana :P I z tego co przez chwilę usłyszałem przy drzwiach to nagłośnienie rzeczywiście fatalne..
Ogólnie mi Wałęsa jest obojętny. Wkurzają mnie tylko z zasady ludzie, którzy co drugie zdanie wtrącają "ja"...

Co do cenzury do słyszałem, że ktoś mówił żeby pytania były na kartce.. ale, że nie chodzi im o cenzurę tylko o ogarnięcie zamieszania.. spryciarze :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/04/2009 19:37

  Safe napisał:  

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Ostatnia fotka...
Janek z flagą!Co ty do chuja robiłeś w Strasburgu , wandalu jeden?!



Nudziło mi się, chciałem Cię sprowokować :)
Apropo tych policyjnych kontroli i prowokacji, najlepiej radarów nastawiać i kasować kierowców a dróg nie robić, bo to się nie opłaca. Typowe myślenie prawicowca. A o bezczelności policji niech świadczy fakt, że dając mi mandat twierdził policjant, że ja zbieracz punktów jestem, jak z tego co ja wiem to miałem na 100% zero. Albo potajemnie naliczają, albo kłamią. I jak tu się dowiedzieć ile mam punktów karnych, jak na komisariacie znowu mnie oszukają :)



misie to sa w lesie, pisze sie "mnie", a mama Cie nie oklamuje czasem jak mowi, ze Cie kocha? Skoncz wasc wstydu oszczedz.



Pisze się "mi się" to nie jest żaden błąd,zdania nie powinno się tylko zaczynać od "misiów";p


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/04/2009 13:01
Ja bym miał super propozycję dla naszych super polskich polityków kochających walczyć między sobą. W związku z coraz wyższymi standardami moralnymi i ucywilizowaniem powinny odbywać się starcia na gołe pięści między nimi, np. 10 na 10. Dozwolone by było wzmocnienie się przed taką walką dawką do 5 "małpek" na głowę. Zapewne taka rywalizacja przyniosłby duże zyski, bo oglądalność w telewizji byłaby bardzo wysoka, a i przeciętni ludzie mieli by z tego rozrywkę. A jak rosły by notowania i poparcie dla takiego polityka co zademonstrowałby jakiś super cios, np. powaliłby przeciwnika z byka. Z miejsca mógłby się stać faworytem do fotela prezydenta :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 23 kwietnia 2009, 13:52 [1 raz(y)]


Boss
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5629 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2009 07:34

  Szymen napisał:  

  Zegarmistrz napisał:  
ja pierdole
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6508000,Nowy_spot_PiS___By_zylo_sie_lepiej__Kolegom__.html
taka jest moja reakcja po ogladnieciu nowej reklamowki Pis i pytam od razu czy mozna bardziej sie kompromitowac niz Pis?



myślę że po spojrzeniu na twój awatar można bardziej się kompromitować

Obrazek jpg wstawiony na forum



a pisiory dalej sie kompromituja patrzcie na ten link http://www.pis.org.pl/download.php?g=mmedia&f=spot.wmv


Pogoń i tylko Pogoń!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005