Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:42
Ojej.. jakie wielkie oburzenie :) Przynajmniej sobie humor poprawiłem.

Nie ma sensu dyskutować, powiem coś złego o działalności Kościoła - atakuję religie, odnoszę się do antykoncepcji - jestem za aborcją, powiem coś innego niż większość tutaj - oglądam TVN 24 itd, można nienawidzić jakichś poglądów ale nie bądźcie przynajmniej zaślepieni swoimi.
Bo za lewaka się nie uważam, gejów nie lubię, rzygać mi się chce jak widzę gęby Jaruzelskiego i Kiszczaka i o dziwo.. jestem katolikiem i nawet czasem bywam (ciekawe jak u was z frekwencją skoro czepiacie się innych).
Kościół jest atakowany bo sobie na to zasłużył zbytnim przywiązaniem do kasy. Ludzi nie zniechęca brak wiary tylko samo działanie księży.

Też mogę podać przykład.. w ostatni czasie niestety miałem to nieszczęście mieć dwa pogrzeby w rodzinie. Za każdym razem z tym księdzem, który kazał się podwozić i odwozić oczywiście wcześniej biorąc pieniądze za sam pogrzeb. Co ciekawe obok plebani stoi jego nowiutki Golf. W jednym z przypadków gdy powiedzieliśmy, że nie mamy możliwości transportu kazał sobie zamówić taksówkę.. wiadomo na czyj koszt. A takich przykładów jest więcej.. do dupy z takim klerem.

Gdzieś w Szczecinie proboszcz ma cennik "usług". Jestem za, niech mają pozostali. Tylko niech przy okazji płacą podatki.. jak wszyscy.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:42

  szpadel_85 napisał:  

  Ostry napisał:  

  szpadel_85 napisał:  

  Ostry napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da , nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Rozumiem, że o tym słyszałeś w wiadomościach TVN-u ? Bo skąd możesz wiedzieć, co robi kościół jeśli nigdy w nim nie byłeś. STOP abrocji i tyle - trzeba myśleć przed, a nie dopiero po.



W każdym przypadku jesteś za STOP aborcji? A jaki kościół jest to każdy widzi,zresztą liczba wiernych praktykujących zmniejsza się z roku na rok,więc o czymś to świadczy.Jak dla mnie to najpierw niech sobą spasione dupy się zajmą a nie trują obywatelom co jest dobre a co złe,bo sami wiele mają za uszami.



Taka moda. Teraz żeby być trendy,cool i inne to trzeba iść do klubu jakiegoś i to w nowych ciuchach itp. itd. Powiedz mi, co kościół ma za uszami ? Daj jakiś przykład ze swojego życia - tylko nie mów mi o doniesieniach mediów. Nikt nie każe zostawiać ci pięniędzy w kościele i uwierz, że kiedyś ksiądz z mojej parafii oddał pieniądze z kilku mieszkań biednej rodzinie. Ale o tym nie mowią w mediach... bo trafiają się księża, którzy są skur...... i wtedy jest bardzo głośno, a przecież w każdej grupie zawodowej - jeśli można to tak nazwać - spotkamy czarne owce.



Przykładowo jeśli chcę załatwić msze za kogoś to akurat ja muszę zostawiać kasę,która idzie na kolejne nowe kościoły,domy zakonne.Kiedyś ksiądz jeździł na rowerze,teraz rozbija się limuzynami.Akurat w tej"grupie zawodowej"jest trochę dużo tych czarnych owiec.Nie ma świętych co po ziemi chodzą i na temat co mi się nie podoba mógłbym długo pisać od krzyży w urzędach państwowych po wyświęcenia papieża.



Ok masz rację, ale jak chcesz żeby ksiądz przyjechał np pogrzeb to czemu ma to robić za darmo? Tak jak płacisz za fryzjera tak płacisz za tą "usługę". Nie wyobrażam sobie księdza śmigającego na rowerze np. z Kijewa na centralny, do tego gdyby nawet ktoś i tak musi mu dać na ten rower... Osobiście nie znam księdza, który rozbija się limuzyną, a ty znasz? Poza tym nie można uogólniać, walczymy o nie uogólnianie kibiców to czemu chcesz księży uogólniać? To, że są pewne ekscesy jest normalne, jak w każdej społeczności znajdzie się choć jedna czarna owca. I jak piszesz "nie ma świętych co po ziemi chodzą" :)


  Tony Montana napisał:  

  Szymen napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ale kościół nie pozwala także na antykoncepcje a do edukacji seksualnej jest nastawiony bardzo krytycznie. Szkoda tylko, że potem nie chce brać odpowiedzialności na niechciane dzieci, noworodki w śmietnikach itd. skupiając się na tym co mu wychodzi najlepiej - czyli krytyce i wtykaniu nosa gdzie tylko się tylko da, nawet w życie ateistów czy ludzi innego wyznania.



Najmniej odpowiedzialności na te niechciane dzieci mają Siostry Nazaretanki organizujące Okna Życia gdzie można oddać niechciane dziecko, a jeżeli edukacja seksualna ma wyglądać tak jak w Niemczech(a ten liberalizm powoli do nas przechodzi) to wole by moje dziecko było ciemne jak tabaka, niż żeby od młodości miało mącone w głowie pedalską propagandą.

Co to w ogóle za rozkminki i czemu kościół ma brać odpowiedzialność za głupotę innych ludzi? Ciebie nikt nie obarcza tym, że pani Basia spod 6 została zapłodniona w kiblu na jakiejś imprezie, to czemu akurat kościół? A wiem czemu! Przecież niszczenie wiary i kościoła to jeden z głównych nurtów lewej strony...



A tu się nie zgodzę z tezami o oknach życia, o rzekomej odpowiedzialności. To bardziej dzialanie pod publiczkę. Lepiej propagować możliwość oddania dziecka w szpitalu - tam nawet chore otrzyma natychmiastową pomoc. Dziecko można oddać w każdym szpitalu, Kobieta się zrzeka praw i dziecko od razu może iść do adopcji. A jak wyląduję w oknie, to przynajmnie jpół roku trwa postępowanie sądowe - nieraz jeden rok, a dziecko już zamiast być u nowych rodziców, spędza ten czas w jakiejs ochronce.
a o błedach i winach kościoła - jest ich mnostwo. wyliczyc wszystkiego nie sposob. Dla mnie kto w krajach, gdzie duża część populacji jest chora na aids, zniechęca do uzywania prezerwatyw jest zbrodniarzem.


Co ty w ogóle piszesz o zniechęcaniu do używania prezerwatyw w krajach 3 świata? Jak oni na wodę nie mają to z pewnością im na gumki starczy... I skoro zacząłeś temat aborcji, to czemu zmieniasz temat i piszesz nagle o błędach kościoła? Każdy je popełnia i nie pisz, że ich błędem był krucjaty do Ziemi Świętej...


  śmielaq89 napisał:  
Ojej.. jakie wielkie oburzenie :) Przynajmniej sobie humor poprawiłem.

Nie ma sensu dyskutować, powiem coś złego o działalności Kościoła - atakuję religie, odnoszę się do antykoncepcji - jestem za aborcją, powiem coś innego niż większość tutaj - oglądam TVN 24 itd, można nienawidzić jakichś poglądów ale nie bądźcie przynajmniej zaślepieni swoimi.
Bo za lewaka się nie uważam, gejów nie lubię, rzygać mi się chce jak widzę gęby Jaruzelskiego i Kiszczaka i o dziwo.. jestem katolikiem i nawet czasem bywam (ciekawe jak u was z frekwencją skoro czepiacie się innych).
Kościół jest atakowany bo sobie na to zasłużył zbytnim przywiązaniem do kasy. Ludzi nie zniechęca brak wiary tylko samo działanie księży.

Też mogę podać przykład.. w ostatni czasie niestety miałem to nieszczęście mieć dwa pogrzeby w rodzinie. Za każdym razem z tym księdzem, który kazał się podwozić i odwozić oczywiście wcześniej biorąc pieniądze za sam pogrzeb. Co ciekawe obok plebani stoi jego nowiutki Golf. W jednym z przypadków gdy powiedzieliśmy, że nie mamy możliwości transportu kazał sobie zamówić taksówkę.. wiadomo na czyj koszt. A takich przykładów jest więcej.. do dupy z takim klerem.

Gdzieś w Szczecinie proboszcz ma cennik "usług". Jestem za, niech mają pozostali. Tylko niech przy okazji płacą podatki.. jak wszyscy.



jw. W każdej społeczności znajdzie się czarna owca, spytaj tylko innych np. młodych księży co by o tym myśleli i czy by powiedzieli "że nam się należy", przecież to też kler...

tutaj zachowujesz się jak G. Napieralski szybko zmieniając temat na biedronia, nie wspominając o swoim wcześniejszym porównaniu nazioli do narodowców. A dlaczego? Dlatego, to co piszesz jest możesz podeprzeć... niczym.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:55
Wielka Brytania wydaje setki milionów na wychowanie seksualne, które jest obowiązkowe i co ?! Wciska się tam propagandę pederastów i lewaków i...
Najwięcej niepożądanych ciąż wśród 12 latek w Europie, najwięcej aborcji w Europie
Sprawdza się ?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 21:59
Szymen ja jeszcze nie widziałem,żeby ksiądz drałował z prawobrzeża na lewobrzeże, porusza się po swoim terytorium.stacjonuje w Dąbiu to chowa na Goleniowskiej.W tym właśnie jest problem,że nawet na taki rower trzeba mu dać kasę,choć powinien jeździć autobusem.Zresztą pełni posługę i powinien za darmo to robić a rozpuścili się latami,wiekami i tak to wygląda.Co do tych limuzyn,przechodząc przy jakieś parafii na parkingu można ujrzeć różne cacka i nikt nie wmówi,że nie należy żadna z nich do księdza.Teraz "posada"księdza to wygoda,wyprane,ugotowane itp.,ja ani razu nie widziałem księdza chodzącego z zakupami ze sklepu;p


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 22:19
Nie wiem jak to w innych parafiach . Ja jestem w parafii WNMP ze starego kościoła w Dąbiu . Ponoć w tzw. 'bunkrze" jest patologia . U mnie w parafii księża są normalni i raczej nie ma wśród nich czarnych owiec .


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 16/11/2010 22:48
Ja natomiast uważam że stan i kondycja kościoła katolickiego w Polsce jest sprawą tylko i wyłącznie tegoż kościoła i jego wiernych i niepotrzebne jest stosowanie go jako karty przetargowej zarówno z lewej, jak i prawej strony sceny politycznej. To czy jakiś ksiądz chce kasę za pogrzeb, czy pije wino mszalne razem z uczniami (bywało), czy też wsadza sobie parówkę w dupę ( również true story) powinno być opisywane w gazetach typu fuckt czy inne se, ewentualnie w poważnych dziennikach w dziale ciekawostki. Tymczasem sprawa kościoła co chwilę ląduje na pierwszych stronach gazet, gdyż panowie politycy nie mający pomysłu na sprawy polityczno - gospodarcze chwytają się religii jako chodliwego tematu, obrzucając się inwektywami i oskarżeniami że ten żyd i komunista, a ten ciemnogród i katol, "wywołują wilka z lasu" a potem marudzą że kościół się w to wtrąca ( "nic o nas bez nas " biskup ). Tak schodzi czas na gadu gadu o religii, a tymczasem dług publiczny rośnie, a Donek chwali się że zatrzymał kryzys CO. W piździe to mam czy jakiś ksiądz jest czarną świnią, owcą czy chuj wie co jeszcze, a zajmowanie się sporami o ustawy aborcyjne i inne tego typu, w chwili gdy trzeba myśleć jak tu nie podzielić losu Irlandii czy Grecji, uważam za mydlenie oczu i odwracanie uwagi od najbardziej palących obecnie problemów.

pozdro!


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/11/2010 08:56

  Cytat:  
ja ani razu nie widziałem księdza chodzącego z zakupami ze sklepu;p



A rabina czy popa chodzącego z siatkami to widziales? Ciekawe tez czy rabini bujaja sie rowerami badz autobusami? Ludzie...przeciez to nas nie powinno obchodzic! Ani rabin, ani ksiadz, ani pop do niczego nas nie zmusza...takze nie dajmy sie zwarjowac i zostawmy ich w spokoju...Skad tyle w ludziach nienawisci i to wylacznie do duchownych KK skoro inni duchowni robia to samo. No coz...michtrixi z mariuszkami jada tylko po KK i to chyba jest tym powodem. Zenada i nic wiecej.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/11/2010 10:30

  kijevo napisał:  
Wielka Brytania wydaje setki milionów na wychowanie seksualne, które jest obowiązkowe i co ?! Wciska się tam propagandę pederastów i lewaków i...
Najwięcej niepożądanych ciąż wśród 12 latek w Europie, najwięcej aborcji w Europie
Sprawdza się ?



W wlk. Brytanii nie sprawdza się. Ale może źle edukują? A może Brytole podobnie jak amerykanie są nazbyt głupi? W Szwecji edukacja sie sprawdza - zmniejszyła sie radykalnie liczba ciaz u nastolatek i liczba aborcji. Wniosek taki, ze trzeba edukowac, ale z glowa. A dotowanie antykocepcji jest potrzebne - duzo taniej jest doplacic kilkanascie zl do tabletek, niż potem utrzymywac dzieci nierobow z pomocy spolecznej. Bo chyba oczywistym jest, ze ludzie nie przestana uprawiac seksu.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/11/2010 11:58
Tony Montana - przeciez Szwecja, W. Brytania i Francja nalezy do scislej europejskiej czolowki pod wzgledem nastolatek w ciazy + aborcji. Rzeczywiscie ta edukacja w tej Szwecji dziala ze hoho.

Troche statystyki: na 1000 dziewczyn(Szwedek) w wieku 15-19 lat:
1. w 1996 - urodzen(7,7), aborcji(17,7)
2. w 2008 - urodzen(5,7), aborcji(24,4)

Jak widac w Szwecji zmiejszyla sie liczba urodzen o 2, zas zwiekszyla sie liczba aborcji 6.7.
Statystyka

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 17 listopada 2010, 12:12 [1 raz(y)]


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 17/11/2010 15:47
Wogóle jakie tu posty są . Nie porównujcie tych syfiastych krajów do naszych . Tam mozecie zostac dziadkiem w wieku 24 lat :)


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/11/2010 10:15
Potrzebuje jakąś stronę z opisem kandydatów do Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Rady Miejskiej w Szczecinie.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 21/11/2010 11:20
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:13 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 21/11/2010 19:20
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:13 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/11/2010 20:59
Frekwencja w Szczecinie olaboga


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/11/2010 23:57

  Dyzio napisał:  
Frekwencja w Szczecinie olaboga



Jakos ta frekwencja mnie wcale nie dziwi.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 00:18

  Cytat:  
Platforma Obywatelska w zachodniopomorskim zdobyła 41,2 procent głosów w wyborach do sejmiku wojewódzkiego wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP dla Telewizji Polskiej.

Na drugim miejscu jest Sojusz Lewicy Demokratycznej, który uzyskał 22,5 % głosów. Następnie plasuje się Prawo i Sprawiedliwość - 18,7 procent głosów. Na czwartym miejscu jest PSL - 11 procent głosów.



Nie skomentuje nawet bo po prostu nie ma słów...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 00:19
frekwencja to chuj w porównaniu z tym, że na drugim miejscu jest SLD... -> "Platforma Obywatelska uzyskała w woj. zachodniopomorskim 41,2 proc. oddanych głosów. Drugie miejsce w wyborach do samorządu województwa zajęło SLD- 22,5 proc. oddanych głosów. PiS miało trzeci wynik - 18,7 proc."


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 00:24

  Dyzio napisał:  

  Cytat:  
Platforma Obywatelska w zachodniopomorskim zdobyła 41,2 procent głosów w wyborach do sejmiku wojewódzkiego wynika z sondażu przeprowadzonego przez TNS OBOP dla Telewizji Polskiej.

Na drugim miejscu jest Sojusz Lewicy Demokratycznej, który uzyskał 22,5 % głosów. Następnie plasuje się Prawo i Sprawiedliwość - 18,7 procent głosów. Na czwartym miejscu jest PSL - 11 procent głosów.



Nie skomentuje nawet bo po prostu nie ma słów...



A co ty chcesz tu komentować? To było do przewodzenia. Nic lepszego niż PO nas niespotka jak na razie....


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 00:35

  Cytat:  
Nieoficjalne wyniki wyborów na prezydenta Szczecina pochodzące z 10 procent komisji wyborczych:
Piotr Krzystek 25 proc.
Arkadiusz Litwiński 21,5 proc.
Krzysztof Zaremba 20 proc.
Jędrzej Wijas 7 proc.




  Cytat:  
Platforma Obywatelska zdobyła 33,8 procent głosów w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali całego kraju - wynika z sondażu TNS OBOP dla TVP.

Prawo i Sprawiedliwość zdobyło 27 procent głosów, Sojusz Lewicy Demokratycznej zdobył 15,8 procent głosów, a Polskie Stronnictwo Ludowe - 13,1 procent.



PiS w sumie zaskakująco dobrze, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia w partii. Cóż zachodniopomorski elektorat niezmiennie popiera Peło...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/11/2010 07:18
Po podsumowaniu wyników z wszystkich 200 obwodowych komisji wyborczych w Szczecinie kolejność kandydatów jest następująca:

Piotr Krzystek (niezależny) - 31 321 oddanych głosów, 26,6 proc.;
Arkadiusz Litwiński (PO) - 25 066 głosów, 21,3 proc.;
Krzysztof Zaremba (PiS) - 21 096 głosów, 17,9 proc.;
Bartłomiej Sochański - (niezależny) - 13 740 głosów, 11,6 proc.;
Małgorzata Jacyna-Witt (niezależna) - 13 305 głosów, 11,3 proc.;
Jędrzej Wijas (SLD) - 11 307 głosów, 9,6 proc.;
Anna Nowak (PSL) - 2 113 głosów, 1,8 proc.

To wyniki z godz. ok. 5, po podliczeniu głosów z wszystkich 200 obwodowych komisji ale niezweryfikowane jeszcze formalnie przez Miejską Komisję Wyborczą.

Frekwencja wyborcza w Szczecinie była niska: 37 proc. (głosowało 117 948 wyborców spośród 318 878 uprawnionych).

----

U nas chyba najbardziej wyrównana walka w całej Polsce. Ciekawe jak to się potoczy w drugiej turze.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005