Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:10

  eM napisał:  

  Vega napisał:  
Taaaa...
Zaloba juz sie skonczyla, mozna dyskutowac- jak myslicie, Jaro wystartuje w wyborach?Ja myśle ze jestes zwykła łajzą , zasługująca tylko na to aby napluć ci w ryj. To samo tyczy się kingapsa. Jak któres coś nie pasuje to niech podbija.

PS. avelyn , ponawiam pytanie , masz je kilka postów wyżej (gdybyś nie zauwazył ).Strasznie sie spinasz..
Połowa portali napierdala, że Jarek będzie kandydowała a Ty chcesz pluć komuś w ryj.
A druga prawda z postu Vegi, to to iz żałoba się skończyła.
Nie ma racji ? Skłamał ??


kopol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6282 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:21
niektórym by sie melisa przydała


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:22
Chodzi o ich zachowanie krótko po katastrofie. Była żałoba ,nie wypadało więc , do dzisiaj. Koniec z mojej strony.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4611 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:33
Dla mnie obojętnie kto z jakiej partii będzie startował,oby tylko Komorowski nie wygrał.Liczę,że Cimoszewicz zdecyduje się.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:45

  eM napisał:  
Zródło masz podane jak byk , twoje wsi24 Maryna , nie widzisz? Chyba nie powiesz że to niewiarygodne?

Popatrz ile ciekawych rzeczy ode mnie się dowiedziałeś? Jeszcze przed chwilą pisałeś że Komorowski nie wykorzystuje żadnych swoich uprawnień. A jednak! Wykorzystuje , choć nie musi , bo mogł oddać sprawę do Trybunału i niewątpliwie w obliczu tragedi wypadało mu tak zrobić.

Skąd info o tym że Lech Kaczyński nie zamierzał kierować ustaw do TK? Jeżeli nawet tak było to od 22 marca Bronek miał jeszcze 30 dni .Jeśli dobrze liczę to termin mijał w przyszłym tyg a marszałek podpisał ustawy już w środę. Troche dziwny pośpiech.

Czemu miałby oddać do TK, czy któraś z ustaw wzbudziła kontrowersje lub wątpliwości?
Wykorzystywałby gdyby robić coś, czego nie musiał. A sam wiesz, że czas na podpis już mijał. Takie coś to nie wykorzystanie uprawnień, a wypełnienie obowiazku. Poza tym chyba zdajesz sobie sprawę, ile o trwa? "Średni czas rozpoznania przez Trybunał Sprawiedliwości pytania prawnego w trybie prejudycjalnym wynosi obecnie około 20 miesięcy." (źródło: http://www.trybunal.gov.pl/Rozprawy/2009/kp_03_08.htm)


P. S.
Vega
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6663 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:45
Nie no teraz wogole nie mozna poruszac tematu wyborow, a w zasadzie tego czy Jarek w nich wystartuje. Wiem, ze jest niewygodny temat. Bo na nieszczesciu swoim i rodziny moze zajechac w nich daleko...


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 14:50

  Vega napisał:  
Nie no teraz wogole nie mozna poruszac tematu wyborow, a w zasadzie tego czy Jarek w nich wystartuje. Wiem, ze jest niewygodny temat. Bo na nieszczesciu swoim i rodziny moze zajechac w nich daleko...Jesteś tak tępy że nie rozumiesz czy specjalnie odbiegasz od tematu? Chodziło mi o twoje zachowanie krótko po katastrofie , tak samo jak i kingapsa , wczesniej starałem się opanować emocje ,bo nie wypadało z powodu żałoby , dziś napisałem co myślę na twój i jego temat , nędzne prowokatorki.

Pisz sobie o Jarku co chcesz , zdązyłem sie przyzwyczaić że jestes durniem więc te załosne insynuacje w twoim stylu typu " przyrost ambicji " czy " jechanie na nieszczesciu rodziny" nawet mnie nie dziwią.

Jeśli dla kogoś temat jest niewygodny to raczej dla ciebie , bo jak widzę , bardzo cie boli to jak duże szanse na zwycięstwo ma kandydat PiS-u , szczególnie po całkowitej kompromitacji Komorowskiego w czasie żałoby. To jednak dopiero początek , będzie bardziej bolało jak Jarek( czy inna osoba z prawicy ) wygra.

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 kwietnia 2010, 15:32 [3 raz(y)]


Vega
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6663 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 15:01
No to chyba jestem glupi, bo nie bardzo czaje do czego teraz cisniesz. Nie kojarze tez jakiegos mojego haniebnego zachowania podczas zaloby.
Edit:
Ok;] Nie widze sensu dalej prowadzic z Toba DYSKUSJI na tym poziomie.

Ostatnio edytowany przez: Vega, 19 kwietnia 2010, 15:07 [1 raz(y)]


MKS
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 15:04
Tak , jesteś głupi. Napisałem już wszystko na ten temat , jeśli coś ci nie pasuje to możemy to wyjaśnić poza netem. Tyle.

EDIT: a ja nawet nie mam zamiaru dyskutować z toba cepie.Poprostu napisałem co myśle na twój temat.


  Sz. napisał:  
Czemu miałby oddać do TK, czy któraś z ustaw wzbudziła kontrowersje lub wątpliwości?
Wykorzystywałby gdyby robić coś, czego nie musiał. A sam wiesz, że czas na podpis już mijał. Takie coś to nie wykorzystanie uprawnień, a wypełnienie obowiazku. Poza tym chyba zdajesz sobie sprawę, ile o trwa? "Średni czas rozpoznania przez Trybunał Sprawiedliwości pytania prawnego w trybie prejudycjalnym wynosi obecnie około 20 miesięcy." (źródło: http://www.trybunal.gov.pl/Rozprawy/2009/kp_03_08.htm)Maryna , to czy zachował się dobrze czy zle ocenią wyborcy. Chciałem tylko udowodnić ze wbrew twoim zapewnieniom Bronek korzysta ze swoich uprawnień.

PS.

  Cytat:  

W partii wahano się, czy marszałek Sejmu powinien kandydować. Źle wypadł podczas żałoby

Jak ustaliła „Rz”, premier Donald Tusk uciął wszelkie spekulacje na temat kandydata partii w wyborach prezydenckich. Jest decyzja – kandydował będzie zwycięzca partyjnych prawyborów Bronisław Komorowski.

Szef PO musiał zająć stanowisko, bo w czasie żałoby narodowej wśród działaczy pojawiały się głosy, że to właśnie on powinien kandydować.

– Wypadł zdecydowanie lepiej od Komorowskiego – ocenia polityk z władz Platformy.

Inny tłumaczy, że Komorowski nie potrafił się odpowiednio zachować podczas pierwszych dni po katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku. – W jego wystąpieniach nie było widać emocji. W przeciwieństwie do Tuska, po którym można było wyraźnie poznać, że autentycznie przeżywa tę tragedię – mówi.

Bronisław Komorowski, który po śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego pełni obowiązki głowy państwa, był w czasie żałoby narodowej krytykowany m.in. za pospieszne nominacje: Jacka Michałowskiego na p.o. szefa Kancelarii Prezydenta i generała Stanisława Kozieja na p.o. szefa BBN. – To nie byłoby odebrane źle w stosunku do marszałka Sejmu, ale w stosunku do kandydata Platformy na prezydenta już tak – podkreśla dr Wojciech Jabłoński, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. – Komorowski nie zrobił też dobrego wrażenia podczas sobotniego orędzia. Jego ton, w zestawieniu z tym, o czym mówił, nie wypadł najlepiej.

Działacze PO, z którymi rozmawialiśmy, obawiali się, że wpłynie to na poparcie dla ich kandydata. – Zastanawialiśmy się poważnie, czy nie lepiej byłoby, gdyby to jednak premier wystartował – mówi „Rz” wysoki rangą polityk PO. – Te głosy dotarły też do premiera. Odpowiedział, że w trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz kraj, on tym bardziej będzie dzierżył ster rządów.

– Rezygnacja Komorowskiego tylko pogorszyłaby sytuację partii. Przecież został wybrany w prawyborach – komentuje Jabłoński. – Ale nie będzie mu łatwo. Jest jednocześnie kandydatem i osobą pełniącą obowiązki głowy państwa. Jako ktoś, kto przejął władzę po zmarłym prezydencie i teraz chce ją przedłużyć, jest wręcz przez niektórych kojarzony z kimś na wzór królobójcy. Ale ani on, ani PO nie mają teraz wyboru.

Niektórzy eksperci zwracają uwagę na fakt, iż pełnienie obowiązków prezydenta może kandydatowi PO pomóc.

– Jeżeli Komorowski nie popełni dużych błędów, to sytuacja, w której jest jednocześnie kandydatem i wykonuje obowiązki głowy państwa, może wyjść mu na dobre – uważa politolog Bartłomiej Biskup z UW. – Jest częściej w mediach, ma możliwość szerszego zaprezentowania się wyborcom. Na pewno jednak będzie też baczniej obserwowany niż do tej pory.

Zbieranie podpisów pod kandydaturą marszałka Sejmu ma ruszyć w tym tygodniu. W czwartek sekretarz generalny PO Grzegorz Schetyna spotkał się w tej sprawie z sekretarzami regionalnymi.

– Było to spotkanie instruktażowe, typowo techniczne – mówi „Rz” Krzysztof Lisek, eurodeputowany i wiceszef pomorskich struktur. – W środę ma być ogłoszony termin wyborów, wszystkie partie muszą już rozpoczynać zbieranie podpisów.

Wybory prezydenckie odbędą się najprawdopodobniej 20 czerwca.


Ostatnio edytowany przez: eM, 19 kwietnia 2010, 15:15 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 15:53
Odpowiedz jeszcze, czy któraś z ustaw wzbudziła według ciebie kontrowersje lub wątpliwości, bo chyba przeoczyłeś pytanie.


P. S.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4427 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 17:48
Generalnie nie jestem zwolennikiem Komorowskiego. Uwazam, ze jest to polityk bez wyrazu. Nic mnie w nim nie przekonuje, nie chcialbym takiego prezydenta, podobna opinie mialem o kandydacie lewicy. Z PiSu nie wiadomo kto wystartuje, choc kandydatow 2 widac. J.Kaczynski i Z.Ziobro. Tego drugiego szkoda nawet komentowac, dosc powiedziec, ze majac jego do wyboru i Komorowskiego, to zdecydowalym sie na tego drugiego, a Kaczynski? Dla mnie wielka niewiadoma, niby 'moze kontynuowac dzielo brata', a z drugiej strony nie wiem czy wieksze bedzie jego parcie na wladze czy jednak emocje po stracie brata. Do tego dochodzi jego matka, ktora o niczym nie wie. Ciekzie chwile przed J.Kaczynskim. W czasie kampanii wyborczej bedzie posucha jak nigdy wczensiej. Nie chcialbym sytuacji, kiedy w Sejmie wiekszosc ma PO i do tego jeszcze prezydenta, to bedzie poczatek katastrofy dla zwyklych Polakow, z drugiej strony kontrkandydata nie ma i jakby slabo nie wypadl podczas tej zaloby (choc nie bardzo wiem co przez to rozumiec, ze ktos przezywal to mniej, a ktos inny bardziej, kto wiecej slow powiedzial a kto mniej?), ten stan sie nie zmieni.

Co do decyzji Komorowskiego. Nie to, ze skorzystal ze swoich praw, on musial z nich skorzystac i powolac odpowiednich ludzi na te stanowiska.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 18:22
Na dzien dzisiejszy PO ma otwarta sciezke do prezydentury. Jaroslawowi mozna tylko wspolczuc, gdyz dopiero co stracil najblizsza rodzine i najwazniejszych ludzi w partii, a lada dzien wybory i bedzie musial zdecydowac czy wystartuje, bo na dzien dzisiejszy jest jedynym zagrozeniem dla Komorowskiego. Nie watpliwe, ze najwiecej w katastrofie stracil PiS i sa to dla nich straty nie do odrobienia w najblizszych kilku latach. Kandydat SLD (chyba Cimoszewicz) pewnie przepadnie w pierwszej turze, chyba ze bedzie to ktos z rodziny Kwasniewskich, jednak ich udzial w wyborach jest bardzo watpliwy.


1948
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 19:28
Jednym z niewielu pozytywów katastrofy i śmierci 96 osób jest obnażenie prawdziwej twarzy części polityków, dziennikarzy itp
Mam na myśli nie tylko Polaków ale i arenę międzynarodową. To że, wczoraj nie dotarli na pogrzeb szefowie UE, NATO i przedstawiciel Watykanu - uważam za bardzo przykre, a wręcz niewybaczalne! Mogli do Krakowa dotrzeć pociągiem, samochodem czy śmigłowcem ale widocznie wulkanowa wymówka im wystarczyła.
Jedni nie przybyli, inni przyjechali - bardzo ważny jest gestt Rosji oraz potwierdzenie słów o przyjaźni, które słyszeliśmy od Litwninów, Czechów i innych przywódców państw Europy Wschodniej, Środkowej oraz Gruzinów. Saakaszwili pokazał honor i odwagę i chwała mu za to!


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 19:37
Ja myślę, że Cimoszewicz nie byłby bez szans.
Facet jet wyrazisty i mimo wszystko ma nie małe poparcie w społeczeństwie
Osobiście dużo bardziej wolę go od Komorowskiego.
Jednak przyjedzie mi wybierać między nim a kimś z PISu to trzeba będzie na niego zagłosować.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5427 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 19:50
Pamietamy glosy podczas konfliktu w Osetii. "Po co on tam pojechal", "to nie nasza sprawa". Jak widac Saakaszwili docenil to jak malo kto. Zapewne w samej Gruzji jestesmy postrzegani bardzo przyjaznie, a wlasnie o to chodzi. Lepiej miec przyjaciela biednego i prawdziwego, niz bogatego, ktory za nic ma nasze problemy. Oczywiscie nie mam nic do utrzymywania kontaktow z bogatszymi krajami, bo przeciez to rowniez jest potrzebne do rozwoju kraju. Litwini jak widac dalej czuja wiez z Polakami i za to im dziekuje.
Mysle, ze teraz moze byc przelom w stosunkach z Rosja. Sam nie lubie narodu ruskiego,ale po co nam jakikolwiek wrog? Oczywiscie bez wlazenia w dupe. Popieram tylko partnerstwo na rownych zasadach.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 20:11
Zo.o Marną , już spiesze z odpowiedzą. Otóż ,marszałek podpisał do tej pory 5 ustaw ale co ciekawe nie ma wsród nich tej "kontrowersyjnej". Tak więc żadna z do tej pory podpisanej ustawy nie wzbudza we mnie wątpliwości.Wybacz , tak tylko odbijałem piłeczkę.

Trudna decyzja dopiero przed Bronisławem. Chodzi oczywiscie o ustawę o IPN.


  Cytat:  
Przedstawiciele środowisk naukowych zaapelowali do marszałka Sejmu o zawetowanie ustawy o IPN, informuje "Rzeczpospolita".

Gazeta cytuje list, podpisany przez kilkudziesięciu profesorów z największych ośrodków akademickich. Zwracają się oni do Bronisława Komorowskiego o "spełnienie woli prezydenta Lecha Kaczyńskiego i zawetowanie nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, a posłów PO o przyjęcie tego weta".


Prokurator IPN Jacek Wygoda potwierdził "Rzeczpospolitej", że prezes IPN Janusz Kurtyka, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu, wcześniej, na prośbę Kancelarii Prezydenta, zwrócił się do prawników z instytutu o przygotowanie założeń do wniosku prezydenta do Trybunału Konstytucyjnego. Wniosek ten miał właśnie dotyczyć niezgodności z konstytucją przyjętej przez parlament ustawy o IPN.Przeciwko nowelizacji byl również śp. Jan Kochanowski.

Zobaczymy co zrobi Bronek.Przypomnę że w kolejce czeka tez na niego nowelizacja ustawy o odpisach na fundusze.

Ostatnio edytowany przez: eM, 19 kwietnia 2010, 20:21 [2 raz(y)]Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 21:14
Do tych co się bardziej interesują sprawami formalnymi.. zakładając teoretycznie, że wybory prezydenckie wygrywa Komorowski. Jak wiadomo w obecnej sytuacji gdy jest p.o prezydenta nie może zrzec się funkcji Marszałka (przynajmniej wydaje się to logiczne choć nigdzie o tym nie jest napisane). A to właśnie Marszałek zwołuje Zgromadzenie Narodowe i odbiera przysięgę prezydencką.. Co w takiej sytuacji ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3947 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 21:39

  śmielaq89 napisał:  
Do tych co się bardziej interesują sprawami formalnymi.. zakładając teoretycznie, że wybory prezydenckie wygrywa Komorowski. Jak wiadomo w obecnej sytuacji gdy jest p.o prezydenta nie może zrzec się funkcji Marszałka (przynajmniej wydaje się to logiczne choć nigdzie o tym nie jest napisane). A to właśnie Marszałek zwołuje Zgromadzenie Narodowe i odbiera przysięgę prezydencką.. Co w takiej sytuacji ?UCHWAŁA ZGROMADZENIA NARODOWEGO zwołanego w celu złożenia przysięgi przez nowo wybranego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, pod którym podpisał się ŚP marszałek Maciej Płażyński (2000 rok). (klik)

Art. 8 W Zastępstwie Marszałka Sejmu jego czynności przewidziane w uchwale wykonuje Marszałek Senatu.

Czynnością prawną przewidzianą w uchwale jest też zwoływanie Zgromadzenia Narodowego. Tak więc robi to Marszałek Senatu zapewne. Przynajmniej tak interpretuje ten przepis, jeśli błędnie to przepraszam, i proszę mnie poprawić.

Swoją drogą, tak mi się widzi, że jeśli Komorowski miałby zostać wybrany, to po wyborze jako prezydent Elekt zrzeknie się swojej funkcji i nastąpi wybór nowego marszałka sejmu przed jego zaprzysiężeniem. Chociaż mam nadzieję, że wybrany nie zostaje, bo to faktycznie byłaby prezydentura z dupy.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 22:28
Z tego wynika, że rzeczywiście Marszałek Senatu :]

Co do ostatniego zdania to w pełni się zgadzam.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/04/2010 23:13

  TomY napisał:  
Ja myślę, że Cimoszewicz nie byłby bez szans.
Facet jet wyrazisty i mimo wszystko ma nie małe poparcie w społeczeństwie
Osobiście dużo bardziej wolę go od Komorowskiego.
Jednak przyjedzie mi wybierać między nim a kimś z PISu to trzeba będzie na niego zagłosować.Jest o wiele bardziej wyrazisty niż Komorowski, który mnie osobiście przypomina takiego dobrotliwego wujka z wąsami, co nikomu nie chce wadzić i wszystkich kocha. Komorowski ma za mało szyku Kwaśniewskiego, za mało waleczności Wałęsy i za mało niepokorności Kaczyńskiego,brakuje mu charyzmy by być idealnym prezydentem, a na takiego już zdążyły go wykreować niektóre media. Pamiętajmy że wszystkie wyraziste postacie w PO zostały przez Tuska z partii wyrzucone, gdyż stanowiły zagrożenie dla jego władzy. W każdym razie w mojej skromnej opinii nie można dopuścić by prezydent i premier byli z jednego obozu, pokazały to dwa lata rządów braci Kaczyńskich, a teraz byłoby jeszcze gorzej, prezydent byłby podwładnym Tuska ( bo nie sądzę by Bronek odważył się i stał się nagle niezależny) i "meldowałby wykonanie zadania" pewnie nie raz.

Pozdrawiam


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005