Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 10:59

  eM napisał:  

  kinga napisał:  
Z nożem to latają ci spod Wawelu.



Wow , chciałeś być kumaty , że niby wiesz co w trawie piszczy...

Spoko , ale może daj sobie lepiej spokój i nie poruszaj tego typu tematów , przecież jesteś zwykłą internetową ciotą która tasuje się przed monitorem na samą myśl że komuś z PiS-u podtkneła się noga , zostań więc przy tej kwestii i nie wnikaj w to co robią duzi chłopcy...


  kinga napisał:  
Nie trzeba używać noża do wyrżnięcia watahy. Jeden sam się zabił, inni odeszli bo czują nosem że drugiego koniec bliski.
Więc zaśpiewajmy wszyscy razem "Jeszcze jeden".



"Jeszcze jeden" spiewano gdy jebnął w kalendarz Towarzysz walter , przyjaciel twoich idoli z peło którym robił reklamę w wsi24 a w zamian za to dostał od Hanki 500 baniek na budowę stadionu . Wymyśl więc coś innego a nie kopiujesz hasła wymyślone przez porządnych ludzi , którzy pewnie nie zyczyli by sobie aby uzywała ich taka łajza jak ty..


  kinga napisał:  
W ZachPom PO ma drugi wynik w kraju prawie 42 %. Wynik dla województw 13-2 dla PO. Już ludzie na wschodzie widzą co "ich wódz wyprawia" i mają go dość.



Ciekawe gdzie był wczoraj twój wódz , bo jakoś nie mogłem go dostrzec na wieczorze wyborczym...wstydził się czegoś? Za słabe wyniki?

PS. ludzię na wschodzie widzą co Jarek wyprawia i tak jak było do przewidzenia....zmiażdzyli głosami Platformę :)

Wschód to Bastion PiS-u... wiem wiem boli bardzo ;)



Będę śpiewał co chcę z kim chcę i kiedy chcę.

Napisz mi mistrzu gdzie ten bastion na wschodzie.
Nawet w woj. podkarpadzkim gdzie wygrali, nie będą mogli samodzielnie rządzić w sejmiku. Będzie koalicja PO z PSL
A w stolicy województwa kto wygrał ? Człowiek z SLD :) ale beka w bastionie komuch wygrywa.

W woj lubelskim gdzie wygrywa PiS, będzie koalicja PO z PSL. W wyborach na prezydenta Lublina dogrywka.
W woj. podlaskim wygrywa PO, będzie koalicja Po z PSL. W wyborach na prezydenta Białegostoku wygrywa kandydat popierany przez PO
W woj. małopolski (choć to nie wschód Polski ale matecznik Zbyszka "jest pan zerem" Ziobry również wygrywa PO i koalicja PO z PSL. W Krakowie dogrywka ale wasz kandydat się nie liczy.

Więc gdzie ten Twój bastion ? Jedynym dużym miastem gdzie PiS wygrał jest Radom. Radom w którym ginęli robotnicy a wasz wódz mówił przedwyborami, że towarzysze nie są tacy źli i nie ma komuchów tylko lewica średniostarszego pokolenia.

Wiem jechał na dopalaczach, w huja zrobili bliscy współpracownicy. Dziwne w tym wszystkim jest tylko to, że on który miał być "mężem stanu" tego nie widział. A teraz gada, że przegrał ale wygrał.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 11:07
Nie martw się cioto o PiS. Najgroszy okres już minał. Rozłamowcy flirtujący z paliglupem i Schetyną odeszli. Będzie chociaż spokój a te 8 punktów procentowych straty do platfusów to niewielka róznica...Odrobi się przy wyborach parlamentarnych , wtedy zobaczysz ten bastion lol

Gazietka z wsi24 wieszczyli koniec partii Kaczyńskiego. Nie doczekanie!


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 11:43

  eM napisał:  
Nie martw się cioto o PiS. Najgroszy okres już minał. Rozłamowcy flirtujący z paliglupem i Schetyną odeszli. Będzie chociaż spokój a te 8 punktów procentowych straty do platfusów to niewielka róznica...Odrobi się przy wyborach parlamentarnych , wtedy zobaczysz ten bastion lol

Gazietka z wsi24 wieszczyli koniec partii Kaczyńskiego. Nie doczekanie!



ciotą to jesteś ty pierwszy lachociągu kaczynskiego na tym forum


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 11:48
ojj kingapsik internet nie jest anonimowy z tej cioty i lachociąga wątpię zebyś się wytłumaczył ale powodzenia :D


Better dead than red!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 12:56

  Ostry napisał:  
Korea Północna kontynuuje ostrzał wyspy należącej do Korei Południowej. Phenian wystrzelił ponad 200 pocisków w stronę wyspy Yeonpyeong na Morzu Żółtym. Korea Południowa wysłała w rejon walk myśliwce i odpowiedziała ogniem. W wyniku ostrzału zginął południowokoreański żołnierz, a co najmniej 14 zostało rannych.

Wojna? Oby inne państwa narazie nie włączały się w ten konflikt.



Wszystko zależy od Chińczyków...a im raczej może się nie spodobać że bratni naród północnokoreański destabilizuje im region, co może spowodować ucieczkę inwestorów. Liczę że Chińczycy przycisną Kima żeby się uspokoił, bo nie sądzę że pozwolą bawić się na swoim podwórku wojskom amerykańskim.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 13:57
No, chyba że północni podczas jakiegoś ostrzału zabiją żołnierza amerykańskiego. A paru ich przebywa u południowych, choć na ostrzelanej wyspie ich nie było. Wtedy Chińczycy chyba nie mieliby za dużo do gadania i Obama pokazałby, jak to zasługuje na swojego Nobla ;)


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 15:00

  kingaps napisał:  

  eM napisał:  
Nie martw się cioto o PiS. Najgroszy okres już minał. Rozłamowcy flirtujący z paliglupem i Schetyną odeszli. Będzie chociaż spokój a te 8 punktów procentowych straty do platfusów to niewielka róznica...Odrobi się przy wyborach parlamentarnych , wtedy zobaczysz ten bastion lol

Gazietka z wsi24 wieszczyli koniec partii Kaczyńskiego. Nie doczekanie!



ciotą to jesteś ty pierwszy lachociągu kaczynskiego na tym forum



Do zobaczyska malenka ;) Przekonamy się kto jest ciotą :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 15:39

  verte napisał:  
Litwinski jak się ostatnio dowiedziałem od osoby z tamtych kręgów wcale nie jest tak bardzo zalezny od Nitrasa. Rola Nitrasa bardzo spadła. bardziej to Nitras musi teraz sie pod Litwe podwieszać niz odwrotnie. W końcu to on kiedys doprowadził do marginalizacji Litwińskiego i pozbawienia go realnych wpływów w Szczecinie gdzie zakładał PO. Teraz sam został wyautowany przez gawłowskiego. Poza tym podobno ten Litwinski to nie taki malowany chłopiec na jakiego wygląda na zdjeciu. Krzystek sieje taka propagande żeby mu dolożyc. Jak sie popatrzy na skład rady miasta, to każdy może dostrzec, że z punktu widzenia interesu miasta wybór Krzystka to bezsens. PO ma 15 glosów na 31. Krzystek dla w miare dobrej wspólpracy z radą co jest warunkiem skutecznego rządzenia musiałby dogadać się z PiS, SLD, Sochanskim i Jacyną. Jest to praktycznie niewykonalne (z Jacyną od 4 lat sa na noże) a jesli nawet to na krótka metę. Taki prezydent byłby calkiem uzalezniony od foch jednego radnego. Nie mówiąc juz za cene ilu stołków mógłby sie dogadać. Gdyby był naprawdę dobry to moznaby ryzykować. Ale marnie rządził.
Moim zdaniem Litwinski na pewno nie bedzie gorszy od Krzystka. A na pewno podjął zobowiązanie publiczne w sprawie stadionu. I są przy nim jakieś na niego szanse. Przy Krzystku nie ma żadnych.



dokładnie, z tych dwóch Litwiński będzie lepszym wyborem, trzeba będzie więc zagłosować na mniejsze zło


Pogoń Szczecin MKS!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 15:48
Ci wszyscy 'rozlamowcy' zapewne skoncza tak samo jak Marcinkiewicz, Dorn, Jurek, Rokita i na 100% Palikot tez tak skonczy. Od prawie 10 lat mamy sytuacje w ktorej nastapila stabilizacja partii politycznych w Polsce i takie pojedyncze wyskoki nie maja szans na powodzenie. Podobnie zreszta jest na zachodzie oraz USA gdzie poza glownymi partiami nikt sie nie liczy. Podejrzewam ze ci 'rozlamowcy' bardzo szybko skoncza z polityka po porazce w nastepnych wyborach parlamentarnych badz przykleja sie do innych partii.

Co do tych wyborow to uwazam ze przyszlosciowo zwyciezyl PiS z PSL, a przegranym jest SLD z PO. Tak, skoro juz tak potezna propaganda TVN/GW nie gwarantuje PO zdecydowanego zwyciestwa a wrecz ta partia osuwa sie w dol...to swiadczy ze dominacja tej parti powoli sie konczy. No coz, nawet slepi w koncu na pustym zoladku dlugo nie polataja. Sld zas przeliczyla sie stawiajac na agresywny homoseksualizm oraz inne dewiacje.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 16:12

  ArP napisał:  

  verte napisał:  
Litwinski jak się ostatnio dowiedziałem od osoby z tamtych kręgów wcale nie jest tak bardzo zalezny od Nitrasa. Rola Nitrasa bardzo spadła. bardziej to Nitras musi teraz sie pod Litwe podwieszać niz odwrotnie. W końcu to on kiedys doprowadził do marginalizacji Litwińskiego i pozbawienia go realnych wpływów w Szczecinie gdzie zakładał PO. Teraz sam został wyautowany przez gawłowskiego. Poza tym podobno ten Litwinski to nie taki malowany chłopiec na jakiego wygląda na zdjeciu. Krzystek sieje taka propagande żeby mu dolożyc. Jak sie popatrzy na skład rady miasta, to każdy może dostrzec, że z punktu widzenia interesu miasta wybór Krzystka to bezsens. PO ma 15 glosów na 31. Krzystek dla w miare dobrej wspólpracy z radą co jest warunkiem skutecznego rządzenia musiałby dogadać się z PiS, SLD, Sochanskim i Jacyną. Jest to praktycznie niewykonalne (z Jacyną od 4 lat sa na noże) a jesli nawet to na krótka metę. Taki prezydent byłby calkiem uzalezniony od foch jednego radnego. Nie mówiąc juz za cene ilu stołków mógłby sie dogadać. Gdyby był naprawdę dobry to moznaby ryzykować. Ale marnie rządził.
Moim zdaniem Litwinski na pewno nie bedzie gorszy od Krzystka. A na pewno podjął zobowiązanie publiczne w sprawie stadionu. I są przy nim jakieś na niego szanse. Przy Krzystku nie ma żadnych.



dokładnie, z tych dwóch Litwiński będzie lepszym wyborem, trzeba będzie więc zagłosować na mniejsze zło



no to sie bardzo, ale to bardzo zdziwicie. rzecz jasna na tle kontrkandydata. i znów bedzie idealne pasowało tu motto przewodnie, że Polak głupi przed jak i po szkodzie... oczywiście nie agituje tu na rzecz panującego, bo to truizm, ale na tle Litwy to ideał.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 16:14
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:14 [2 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5048 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 16:30
Heh . Co do tej wojny to została przepowiedziana na 10 listopada kalendarza juliańskiego czyli dzisiaj . Jak ktoś jest zainteresowany to niech wpisze w google przepowiednie Wangi . http://nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2256


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 17:08
Ja ogólnie jak patrzę na ta nowo powstałą partię to mi się wydaje, że Kluzik, Jakubiak, Poncyljusz to tylko ładne twarze w rękach Kamińskiego i Bielana, którzy tak na prawdę to zarządzają tą akcją. Moge się oczywiście mylić.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 17:17

  Jeran napisał:  


Na jesieni sytuacja gospodarcza naszego kraju zacznie się mocno destabilizować




Na podstawie jakich danych stwierdzasz destabilizację gospodarki kraju na jesieni 2011? Wg. MFW nasz wzrost PKB wyniesie w granicach 3,5%, czyli nieodbiegający od regionu Europy Środkowo - Wschodniej, nasz główny partner handlowy w Europie czyli Niemcy powoli wygrzebuje się z kryzysu ( mimo zagrożenia rozpadu strefy Euro i mocnych zawirowań wśród krajów tzw. PIIGS ) a dług nawet jeżeli sięgnie 55% to jeszcze nie wieszczy katastrofy, pamiętajmy jest to "żółta kartka", mrożone są wtedy płace w budżetówce a rząd musi zacząć naprawiać sytuację w finansach publicznych, jednak do 60 %, gdy trzeba wg. konstytucji w następnym roku budżetowym przedstawić zbilansowany budżet ( co by nas zniszczyło ;]) brakuje nam 2,3 lat. Oczywiście jesteśmy w tej chwili po szyję w gównie, a rząd nie kwapi się by cokolwiek uczynić dla wyciągnięcia nas, ale zatonąć nie zatoniemy. Trochę więcej wiary w naszą gospodarkę ;)

A co do samego długu, oczywiście jest to wielce niekorzystne, ale w porównaniu do Japonii (dług 190% PKB) czy Włoch (100% PKB) jeszcze nie jest tak źle. Problemem tutaj jest nie sam dług, a nasze raitingi na rynku finansowym, czyli u potencjalnych pożyczkodawców - mimo niższego długu jesteśmy niżej w rankingach wiarygodności od wyżej wymienionych państw, a to ze względu na dwukrotne moratorium ( czyli tak jakby odmowę spłaty długów) na początku lat 80 i potem drugi raz w latach 90. Rynki finansowe nie zapominają ;) Wiąże się to oczywiście z cięższym uzyskaniem ewentualnego kredytu i jego wyższym oprocentowaniem. W każdym razie powinniśmy spoglądać i szukać przykładu wśród takich państw jak Chile (6% długu) czy Estonia (7% długu), państw bez wielkich bogactw naturalnych, za to z dobrą polityką gospodarczą, nie zadłużających się za mocno nawet w czasach kryzysu.

Na koniec cytat:

  prezydent centrum im. Adama Smitha napisał:  

Długi Gierka ( zredukowane wcześniej o połowę w nagrodę za obalenie komunizmu) spłacaliśmy 30 lat. To ile będziemy spłacać kredyt zaciągnięty teraz? Otóż nie spłacimy go nigdy. Ale przecież "w dłuższej perspektywie czasu wszyscy będziemy martwi" - zauważył Lord Keynes (...)



Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 18:11
Jeran - pierwszy raz na tym forum się z Tobą w większości zgodzę :] Bardzo dobre podsumowanie sytuacji, szczególniej naszej lokalnej. Zachodniopomorska PO to głównie walka o wpływy między Gawłowskim i Nitrasem. Ten drugi jak widać, już nie jest tak negatywnie nastawiony do Litwińskiego (słynne smsy do niego) skoro może wykorzystać go do walki z tym pierwszym. A młodzi z PO to już w ogóle szkoda gadać.. widać rośnie nowe pokolenie.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 18:28
grubo... 1 miejsce


  Cytat:  
Jaruzelski zaproszony na obrady RBN

Pierwszy prezydent wybrany przez parlament kontraktowy po wyborach z 4 czerwca 1989, potwierdził tę informację. "Dostałem zaproszenie i wybieram się na posiedzenie RBN" - powiedział IAR Jaruzelski. Nie chciał jednak zdradzić, na jaki ewentualnie temat będzie zabierał głos.

Na posiedzenie RBN zostali również zaproszeni byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa oraz byli premierzy - Jan Krzysztof Bielecki, Tadeusz Mazowiecki, Włodzimierz Cimoszewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Miller, Józef Oleksy, a także były szef dyplomacji oraz członek grupy ekspertów NATO do przygotowania nowej koncepcji strategicznej Sojuszu Adam Rotfeld.

Tematem posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego będzie zbliżająca się wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa.

mch

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/277206,Jaruzelski-zaproszony-przez-prezydenta-do-RBN



Nie ma to tamto...towarzystwo po chuju...

Same asy!


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/11/2010 18:54

  eM napisał:  
grubo... 1 miejsce


  Cytat:  
Jaruzelski zaproszony na obrady RBN

Pierwszy prezydent wybrany przez parlament kontraktowy po wyborach z 4 czerwca 1989, potwierdził tę informację. "Dostałem zaproszenie i wybieram się na posiedzenie RBN" - powiedział IAR Jaruzelski. Nie chciał jednak zdradzić, na jaki ewentualnie temat będzie zabierał głos.

Na posiedzenie RBN zostali również zaproszeni byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa oraz byli premierzy - Jan Krzysztof Bielecki, Tadeusz Mazowiecki, Włodzimierz Cimoszewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Miller, Józef Oleksy, a także były szef dyplomacji oraz członek grupy ekspertów NATO do przygotowania nowej koncepcji strategicznej Sojuszu Adam Rotfeld.

Tematem posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego będzie zbliżająca się wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa.

mch

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/277206,Jaruzelski-zaproszony-przez-prezydenta-do-RBN



Nie ma to tamto...towarzystwo po chuju...

Same asy!



ja pierdole... oni chyba jakiś melanż tam szykują bo zbierają najtwardszych zawodników ze wszystkich stron.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5863 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/11/2010 09:37
Obrazek jpg wstawiony na forum

:D


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/11/2010 09:41
Apropos Korei - USA wysłały do Południowej największy lotniskowiec świata "George Washington", który do tej pory stacjonował w Japonii.


P. S.
SPR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6075 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 24/11/2010 13:26

  Hasor napisał:  

  eM napisał:  
grubo... 1 miejsce


  Cytat:  
Jaruzelski zaproszony na obrady RBN

Pierwszy prezydent wybrany przez parlament kontraktowy po wyborach z 4 czerwca 1989, potwierdził tę informację. "Dostałem zaproszenie i wybieram się na posiedzenie RBN" - powiedział IAR Jaruzelski. Nie chciał jednak zdradzić, na jaki ewentualnie temat będzie zabierał głos.

Na posiedzenie RBN zostali również zaproszeni byli prezydenci Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa oraz byli premierzy - Jan Krzysztof Bielecki, Tadeusz Mazowiecki, Włodzimierz Cimoszewicz, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Miller, Józef Oleksy, a także były szef dyplomacji oraz członek grupy ekspertów NATO do przygotowania nowej koncepcji strategicznej Sojuszu Adam Rotfeld.

Tematem posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego będzie zbliżająca się wizyta prezydenta Federacji Rosyjskiej oraz przyszłość stosunków na linii Warszawa - Moskwa.

mch

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/277206,Jaruzelski-zaproszony-przez-prezydenta-do-RBN



Nie ma to tamto...towarzystwo po chuju...

Same asy!



ja pierdole... oni chyba jakiś melanż tam szykują bo zbierają najtwardszych zawodników ze wszystkich stron.



Powoli zaczynam zalowac tego ze napisalem sprostowanie nt koncertu... Az plakac sie chce jak sie to czyta;/


U Nas na śródmieściu każdy jest Pogoni wierny..
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005