Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:02

  Pit. napisał:  


Tym, że ciągle jest konsekwentny i broni swoich racji. Tym, że jednoznacznie wykluczył możliwość koalicji z komunistami, czego nie zrobił Tusk. Tym jak mówił o polityce zagranicznej, a mianowicie o nieuległości przed innymi, o budowaniu Polski a nie drugiej Irlandii czy Wielkiej Brytanii.

Tusk zadziwia mnie tak zaciekłym popieraniem Bartoszewskiego, który przecież opluwa Polskę. Nie rozumiem jak można "kłaniać się przed takim człowiekiem".

Gdzie są drogi, gdzie mieszkania?
Przecież odpowiedzi na to padły: Drogi powstaną. Przecież nie można wymagać że w 2 lata będzie wszystko gotowe. To musi trwać, jeśli ma być na czystych zasadach. A mieszkania? Też odpowiedź padła. A to że Tusk rzuci sobie jakimś tanim żarcikiem w strone Kaczyńskich mnie nie dziwi wogóle. To jest najlepszy chwyt żeby wszyscy w tym momencie "intelektualiści i wykształciuchy" zaczeli piać z zachwytu. Dlatego też w sondach teraz Tusk miażdży Kaczyńskiego, co było do przewidzenia.

P.S: Nie chcę tutaj wywoływać jakiś zaciętych dyskusji, bo w tym miejscu szkoda zdrowia tak naprawdę:) Ja to widzę tak, uważam to za słuszne i to popieram. Co nie znaczy że Tuska skreślam "całościowo", z niektórymi jego postulatami się zgadzam. Ale jest kilka rzeczy, które nie pozwalają mi go popierać.

Pozdrawiam



naprawde wierzysz w to co piszesz? jeżeli tak to współczuje


Pogoń Szczecin MKS!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:04
Tusk pokazał jedno - PO nie stworzyło żadnego programu wyborczego oraz nie posiada żadnej ideologii.Donald pyta kiedy wycofamy wojska z Iraku a sam je tam wysłał czym strzela sobie samobója.Fakt Kaczyński tej debaty nie wygrał ale o klęsce mowy być nie może.
Po debacie moge z czystym sumieniem stwierdzić ,że wybieram najmniejsze zło szkoda tylko ,że zło ale podobno porządni ludzie polityka się nie hańbia.
Wracając to kolegi który czeka na dyskusje - ja nie jestem zadnym partyjniakiem żeby sie konfrontować ,i nie pałam miłoscia do żadnej partii poprostu wybieram te o najzdrowszym programie i zasadach dla mojego kraju.Zrobili najmniej złego dla POLSKI.Pewnie inaczej pojmujemy pojęcie POLSKA i dlatego sie nie zgadzamy.


  Dyzio napisał:  

  Pit. napisał:  


Tusk zadziwia mnie tak zaciekłym popieraniem Bartoszewskiego, który przecież opluwa Polskę. Nie rozumiem jak można "kłaniać się przed takim człowiekiem".





Albo jesteś upośledzony albo nie wiesz o kim mowa. Nawet sam Kaczyński mimo tego, iż Bartoszewski niejednokrotnie obnażał i wytykał błędy jego rządu w szczególności zaś minister Fotygi, nie odważył się podważyć znaczenia jednego z największych autorytetów jeśli nie największego żyjącego wśród Polaków.



Nie możecie nawet nawzajem sie szanować? Bartoszewski powinien wiedzieć ze juz czas ze sceny zejsc , nie umniejszam tu jego zaslug ale klanianie sie w pas to nie jest polityka zagraniczna to jest "wchodzenie komuś w dupe"

Ostatnio edytowany przez: kijevo, 12 października 2007, 22:09 [1 raz(y)]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:07

  Pit. napisał:  


Tusk zadziwia mnie tak zaciekłym popieraniem Bartoszewskiego, który przecież opluwa Polskę. Nie rozumiem jak można "kłaniać się przed takim człowiekiem".





Albo jesteś upośledzony albo nie wiesz o kim mowa. Nawet sam Kaczyński mimo tego, iż Bartoszewski niejednokrotnie obnażał i wytykał błędy jego rządu w szczególności zaś minister Fotygi, nie odważył się podważyć znaczenia jednego z największych autorytetów jeśli nie największego żyjącego wśród Polaków.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:33

  Arturo napisał:  

naprawde wierzysz w to co piszesz? jeżeli tak to współczuje



Heh, nie wierze w to, że jeśli Tusk przejmie władzę to po tak krótkim czasie wszyscy Ci co są teraz niezadowoleni staną się zadowoleni. Chyba że czekamy się "cud gospodarczy" buhah, może czarodziej Tusk ma jakieś zaklęcie na wybudowanie autostrad i mieszkań na czystch zasadach w tak krótkim czasie?
Wierzysz w to, że Tusk tego dokona?

Dyzio -> nie będe się kłaniał przed kimś kto opluwa Polskę. Proste. Co nie znaczy też, że mam zamiar np. mieszać prof. Bartoszewskiego z błotem. No ale przecież jestem upośledzony według Ciebie jeśli nie "ocham" i "acham" na wszystko co prof. mówi.
Dla Ciebie mogę być nawet upośledzony i tak wiesz koło czego mi to lata:) Bez urazy.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:35
Konkretny przykład kiedy Bartoszewski opluwa Polskę??


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:49

  Dyzio napisał:  
Konkretny przykład kiedy Bartoszewski opluwa Polskę??



ja też czekam na konkretny przykład, mam nadzieje, że to nie będzie coś w stylu "kto nie z nami ten przeciwko nam"


Pogoń Szczecin MKS!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 22:52
Tusk-jak i reszta POpierdolców jest nijaki. On nie ma poglądów , mówi to co chce Wspólnota Europejska ( Unia póki co nie istnieje i mam nadzieje , że długo nie będzie ...) . Jeśli komuś wypomina się coś czego nie zrobił w ciągu 2 lat , a planował to na 8 lat , to ma się chyba problem z trzeźwym myśleniem . Tusk NIE MA PRAWA do oceniania rządów , bo jako przegrany poobrażał się na wszystkich w około , jak małe dziecko.Zawiódł nie wchodząc w koalicje , sam zmusił do przymierza PiSu z SO. Jeśli PiS zmarnował te lata to jest to w dużej mierze wina Tuska , bo to przez niego nie było POPiSu.

A propos prof.Bartoszewskiego - ciekawe dlaczego zwolnili go z Auschwitz? ; )


Szymek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7906 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 23:28
Jest gdzies dzisiejsza debata w necie? dajcie linka


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 23:30
Widać na ile znasz historię polecam pozycję Władysław Bartoszewski - wywiad rzeka - Michał Komar. Okres w którym trafił do obozu był etapem początkowym działalności Niemców w Auschwitz przypadki zwolnień z KL były bardzo nieliczne, jednak zdarzały się. Bartoszewski od wybuchu wojny miał kartę pracy wystawioną przez PCK i jako pracownika tej instytucji, pomocy znajomego lekarza (chodziło o orzeczenie stanu zdrowia które rzekomo było w jak najlepszym stanie) oraz podpisaniu dokumentu zawierającego w swej treści, oświadczenie, iz nie rości sobie żadnych zastrzeżeń ani pretensji w związku z pobytem w obozie zostaje zwolniony.


  Cytat:  
Tusk-jak i reszta POpierdolców jest nijaki. On nie ma poglądów , mówi to co chce Wspólnota Europejska ( Unia póki co nie istnieje i mam nadzieje , że długo nie będzie ...) . Jeśli komuś wypomina się coś czego nie zrobił w ciągu 2 lat , a planował to na 8 lat , to ma się chyba problem z trzeźwym myśleniem . Tusk NIE MA PRAWA do oceniania rządów , bo jako przegrany poobrażał się na wszystkich w około , jak małe dziecko.Zawiódł nie wchodząc w koalicje , sam zmusił do przymierza PiSu z SO. Jeśli PiS zmarnował te lata to jest to w dużej mierze wina Tuska , bo to przez niego nie było POPiSu.



Kolejne dyrdymały nie poparte sensowną argumentacją. Wracając do sprawy mieszkań przez dwa lata PiS zajmował się wszystkim innym oprócz tego tematu jednakże tuż przed samorozwiązaniem sejmu nastąpiło olśnienie trzeba wprowadzić w życie nową ustawę sztabowcy PiS doskonale wiedzieli, że zostanie ona odrzucona ale dzięki temu wybiegowi w kampanii będzie można jej użyć jak broni wymierzonej w PO. Tusk jak każdy inny Polak ma prawo do oceny rządu gdyż póki co (choć kto wie co się stanie jeśli Polską dłużej będą rządzić Kaczyńscy) żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju gdzie każdy ma prawo do własnej opinii. Koalicja z Samoobroną jest natomiast najlepszym dowodem na chore ambicje polityczne Kaczyńskiego, mógł przecież stworzyc rząd mniejszościowy...

Ostatnio edytowany przez: D., 13 października 2007, 00:07 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6878 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 23:31

  Gryfus napisał:  
Jest gdzies dzisiejsza debata w necie? dajcie linka



http://www.itvp.pl/rozrywka/video.html?channel_id=463&site_id=-1&genre_id=502&form_id=473&video=28350


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 23:37

  Gracjan napisał:  
Tusk-jak i reszta POpierdolców jest nijaki. On nie ma poglądów , mówi to co chce Wspólnota Europejska ( Unia póki co nie istnieje i mam nadzieje , że długo nie będzie ...) . Jeśli komuś wypomina się coś czego nie zrobił w ciągu 2 lat , a planował to na 8 lat , to ma się chyba problem z trzeźwym myśleniem . Tusk NIE MA PRAWA do oceniania rządów , bo jako przegrany poobrażał się na wszystkich w około , jak małe dziecko.Zawiódł nie wchodząc w koalicje , sam zmusił do przymierza PiSu z SO. Jeśli PiS zmarnował te lata to jest to w dużej mierze wina Tuska , bo to przez niego nie było POPiSu.

A propos prof.Bartoszewskiego - ciekawe dlaczego zwolnili go z Auschwitz? ; )




Wyniki debaty dla radia ,tv itp itd sa miazdace dla Tuska wiec nie ma co grubo ponad polowa opini publicznej widzi inny wynik niz Ty
po2. Nie widzisz tego ze Kaczynski to swego rodzaju Lukaszenko,Castro ktory proboje wszelkimi mozliwymi silami wprowadzic w PL dykatutre mzoe nie w tak radykalnej odmianie ale zawsze to dyktatura.


Pogon & Legia
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/10/2007 23:51

  Dyzio napisał:  
Konkretny przykład kiedy Bartoszewski opluwa Polskę??



Publiczne poniżanie Polaków, Prezydenta i Rządu.

Konkrety? Np. w 2000 roku podczas wiyty w Izraelu z okazji 10 rocznicy wznowienia stosunków dyplomatycznych. Podczas dyskusji na temat stosunków polsko - izraelskich w izraelskim parlamencie brał udział w dyskuji gdzie Żydzi przypisywali Polsce współodpowiedzialność za Holocaust i że też Polacy mordowali Żydów. Bartoszewski nie bronił Polaków, a wręcz przeciwnie, przyłączył się do obelg płynących pod naszym adresem.
Co to za autorytet, który jako reprezentat kraju sam go opluwa? Kto ma nasz szanować, jak sami go nie szanujemy?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 00:33
Właśnie tym różni się dyplomacja Bartoszewskiego od Kaczyńskich. Mógł analogicznie jak czynią obecnie Kaczyńscy unieść się dumą i honorem przedstawiając ówczesnych Polaków jako wzór cnót (następnie zawinąć ogon obrażając się na wszystkich), niestety tak nie było oprócz bohaterskich działań ludzi, narażających życie swoje i bliskich byli również tacy którzy "robili złote interesy na żydach". A zarzut jakoby przyłączył się do obelg płynących pod naszym adresem wyssany z palca. Bartoszewski w Knesecie


  Cytat:  
Deputowani podkreślali, że było wielu Polaków, którzy brali udział w
mordowaniu Żydów, a nowa Polska powinna rozliczyć się szczerze ze swoją
przeszłością i niejasną historią podczas II wojny światowej. Według
nich, fakt, że Polska była okupowana, nie zwalnia od odpowiedzialności
za zbrodnie.
Bartoszewski nie chciał komentować wystąpień poszczególnych deputowanych
jako ekstremalnych i opartych na niewiedzy. Podkreślał, że
przedstawiciele izraelskiego rządu zabierający głos w Knesecie takich
poglądów nie wyrażali.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 00:51
mimo ze PO jest najbardziej nijaka partia na naszej scenie to trzeba przyznac ze tusk wypunktowal kaczynskiego. o ile obeny premier wg mnie w starciu z kwachem wygral, to teraz musi zniesc porazke ;]
a dla wszystkich fanatykow donalda polecam uwazne przyjzenie sie jego "karierze" w III RP, kld, ud, uw, czemu powstalo po itp ;] o nocnej zmianie nie mowiac. oczywiscie trzeba pamietac ze prezes rady ministrow mial trudniejsze zadania, zawsze trudniej bronic niz atakowac ;] ogolnie to debata na zenujacym poziomie, publika jak co z ta polska, a poraz kolejny moglismy sie przekonac o naszej kolejnej narodowej przypadlosci: bardziej wolimy komus dopieprzac niz wspolpracowac.


  Cytat:  
Tym jak mówił o polityce zagranicznej, a mianowicie o nieuległości przed innymi, o budowaniu Polski a nie drugiej Irlandii czy Wielkiej Brytanii.


to chyba nie zrozumiales o co tuskowi chodzilo. no ale jak sie jest tak zapatrzonym w herr kaczynskiego to sienie dziwie.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 01:41
Jedno nie ulega wątpliwości-Kaczyński przegrał,czy to sie komuś podoba,czy nie-mi mimo wszystko nie za bardzo.Z drugiej strony łatwiej jest wytykać komuś błędy samemu nie robiąc przez wiele lat nic.Platforma po tej debacie może być raczej pewna zwycięstwa w wyborach,ale jednego jestem pewien-po 2 czy 4 latach rządzenia nie zbliży sie nawet do takiego poparcia jakie ma chwili obecnej PIS.
A tak jeszcze kilka słów o D.Tusku i jego wypowiedziach:
1.To że Polacy wyjeżdżają to akurat nie wina PIS-u,różnic zarobkowych do krajów,w które Amerykanie pompowali miliardy dolarów,a w nas Ruscy Marksa i Lenina(cyt.z"Kariery Nikosia Dyzmy")nie da się przezwyciężyć przez następne kilkanaście-kilkadziesiąt lat,a jeśli takowe będą to Polacy będą wyjeżdżać.
2.Powoływanie się na Irlandie,Wielką Brytanie i USA,jako kraje liberalne,do których Polacy wyjeżdżają,jednocześnie będąc przeciwnym silnym związkom zawodowym jest chybione-Wielka Brytania czy Irlandia nie są krajami liberalnymi do końca,a do tego istanieją tam niesamowicie silne związki zawodowe i opieka socjalna-Stany owszem jest to kraj liberalny-ale jak ktoś był dłużej w Stanach to pewnie wie,jak wiele osób jest tam zepchniętych na margines-troche pływam po świecie i takiej biedy,jak nieraz tam można dojrzeć chociażby na przedmieściach wielkich miast,trudno dojrzeć gdzieś indziej oprócz krajów Trzeciego Świata.Z naszego regionu liberalizm wybrała Słowacja-nie byłem tam już długo,ale słysze,że tam chcą polscy przedsiębiorcy przenosić firmy,bo jest tania siła robocza....Owszem mają wyższy wzrost gospodarczy(małe kraje z reguły mają wiekszy),ale takie np Chiny mają olbrzymi,inwestycji przybywa,buduje się piękne miasta,ale jakoś nie widać,by się przeciętnemu Chińczykowi powodziło,a raczej żyją w skrajnej biedzie.
A tak pozatym to nasza scena polityczna jest tak mierna,że naprawde żal tego kraju:
lewica,która nie jest i nie była nigdy lewicą-postkomunistyczny obóz przekręciarzy będących w koalicji ze śrdowiskiem liberalno-żydowskim ze starej Unii Wolnośc
Platforma,która tak naprawde nie ma jasnych poglądów-tworząca zlepek ludzi nie powiązanych ze sobą ideologicznie-od postkomunisty Olechowskiego,przez Tuska,na Rokicie i Gowinie kończąc,czyli prawicowo konserwatywnym skrzydle-jak ładnie to określił Giertych"ciamciaramcia"
Na koniec prawica rządona przez chorych na władze braci,którzy ze wszystkimi się kłócą,oprócz Amerykanów i Rydzyka,którzy mogą z nimi wszystko(mimo tego i wielu innych wad zrobili byli chyba najuczciwsi,choć napewno nie uczciwi)
Dotego wszyscy praktycznie zasiadali przy okrągłym stole,czy w Magdalence i w mniejszym lub większym stopniu uwłaszczyli się na majatku narodowym

Dobrej Nocy


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 14:33
mam zapytanie do tych zawzietych zwolennikow kaczuszenki. co Wy bierzecie?? dajcie mi tez:D jak mozna byc tak bezgranicznie zapatrzonym w tego zakompleksionego gbura, ktory zyje we wlasnym swiecie z ukladami panoszacymi sie wszedzie?? prawda jest taka ze Tusk go wczoraj zjadl, przetrawil i wypierdzial. zeby nie bylo niejasnosni: nie jestem zwolennikiem PO, raczej zawzietym przeciwnikiem PiSu, ktory jest dla mnie partia nieudacznikow i dalej nie bede mowil kogo jeszcze bo nie ma sensu. ich czas minal, mieli 2 lata, przez ten czas nie zrobili nic a teraz podpieraja sie ze plan byl na 8 lat. i jeszcze jaruś wczoraj skomentowal ze Tusk przyszedl nieprzygotowany do debaty. a prawda jest akurat taka ze Tuskowi podsuneli najtrafniejsze z mozliwych rzeczy jak np wzrost cen. wszystko idzie w gore oprocz plac: szczegolnie takie rzeczy pierwszego uzytku.
dalej podtrzymuje swoja opinie ze idac do wyborow wybieramy nie lepsza Polske tylko mniejsze zlo.

Ostatnio edytowany przez: tribu, 13 października 2007, 14:52 [1 raz(y)]


100% PD
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 15:33
mniejsze zło to PO, bo k.... inny kto? :D


Pogoń Szczecin MKS!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 13/10/2007 20:02
Każdy polityk(no powiedzmy "tylko" 99 procent) to kłamca i łajdak który powiewa w kierunku większości i powie wszystko żeby się sprzedać wiem bo parę lat wstecz sam próbowałem swoich sił w szeregach pewnego ugrupowania bynajmniej nie z przekonań ale z czystej ciekawości jak to gówno wygląda od środka.
Jedynym skutecznym kryterium jest nie to co oni nam próbują nawciskać do głów ale co konkretnego ewentualnie mogliby zrobić dla kraju a w tym wypadku uważam że koalicja PO - LiD byłaby dobrym rozwiązaniem z prostego powodu nie ma innej normalnej opcji która zagwarantuje że urzędasy kradnąc pieniądze unijne i dotacje na Euro 2012 zrobią cokolwiek przy okazji dla nas.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 14/10/2007 14:18

  Cytat:  
Z powodu choroby premier Jarosław Kaczyński nie będzie obecny na konwencji wyborczej PiS w Katowicach - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do PiS.


Zaraził się wirusem filipińskim?:P


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 14/10/2007 16:37

  Dyzio napisał:  

Tusk jak każdy inny Polak ma prawo do oceny rządu gdyż póki co (choć kto wie co się stanie jeśli Polską dłużej będą rządzić Kaczyńscy) żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju gdzie każdy ma prawo do własnej opinii. Koalicja z Samoobroną jest natomiast najlepszym dowodem na chore ambicje polityczne Kaczyńskiego, mógł przecież stworzyc rząd mniejszościowy...



Dobrze może ma prawo , ale nie ma prawa moralnego bo sam jest temu winien.


  Dyzio napisał:  
żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju gdzie każdy ma prawo do własnej opinii. Koalicja z Samoobroną jest natomiast najlepszym dowodem na chore ambicje polityczne Kaczyńskiego, mógł przecież stworzyc rząd mniejszościowy...



O czym Ty mówisz?! Popatrz w Twój podpis i się zastanów. No chyba , że jesteś politycznie poprawnym demokratą?! Jak tak to przepraszam.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005