Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/04/2011 14:11

  szpadel_85 napisał:  

  eM napisał:  
To żeś teraz zabłysnał...

Faktycznie , patrząc na obecną sytuację w kraju , "Polska to kraj dziwnych przypadłości" , nie wiem jednak czy wiesz ale Karol Wojtyła jest/będzie Świętym dla zdecydowanej większosci katolików .Dla twojej wiadomości - katolicy nie zamieszkują tylko w Polsce a na całym świecie , reasumując więc - nie tylko w Polsce z "papieża robi się Swiętego". .. i jeszcze jedno! Nie uwierzysz ale znam nawet Świętych którzy nie byli "papieżami!"

Pomijając jednak kwestii religijne , bo nie to miałem na myśli pisząc swój pierwszy post , to chodziło mi jedynie o megalomanie Bolka który kłamie nawet mówiąc "dzień dobry" , niepotrzebnie wieć sie "unosisz" i wyskakujesz z jakimś antyklerykalnym bełkotem. Kto dla kogo jest Świętym , zostaw to wierzącym , jeśli nie jesteś wierzący to uważam twoj komentarz za zbędny.


Jestem wierzącym,ale nie wiem co to ma do rzeczy.Osoba święta to jak sama nazwa mówi,osoba nieskazitelna.Moim osobistym zdaniem nie godne jest stawianie go w jednym rzędzie z Bogiem czy Chrystusem.Oprócz tego,że pełnił posługę kapłańską niczym nie różnił się od nas a powinien sobie zasłużyć czymś wyjątkowym.



Jeżeli wg ciebie wszyscy święci są na równi z Bogiem i Jezusem to polecam uzupełnić wiedzę...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/04/2011 14:19
szpadel , nie wiem w co ty wierzysz ale według Koscioła Katolickiego Swiętym może zostać osoba która za życia odznaczyła się "cnotami heroicznymi" i za przyczyną której trzy razy musiał wydarzyć się cud uznany przez Kościół. Nie trzeba być "nieskazitelnym" bo "nieskazitelni" ludzie nie istnieją.


  Cytat:  
bł. Adam Bargielski
św. Albert Chmielowski (Brat Albert)
św. Afra z Augsburga
bł. Aleksy Sobaszek
bł. Alfons Mazurek
bł. Alicja Jadwiga Kotowska
bł. Alojzy Liguda
bł. Anastazy Pankiewicz
św. Andrzej Bobola
św. Andrzej Świerad
bł. Anicet Hryciuk (męczennik)
bł. Anicet Kopliński
bł. Aniela Salawa
bł. Antoni Beszta-Borowski
bł. Antoni Leszczewicz
bł. Antoni Nowowiejski
bł. Antoni Rewera
bł. Antoni Świadek
bł. Antoni Zawistowski
bł. August Czartoryski
bł. Arnould Rèche

bł. Bartłomiej Osypiuk (męczennik)
św. Benedykt z Pereum (męczennik)
bł. Benigna
św. Benedykt (męczennik)
bł. Bernardyna Maria Jabłońska
bł. Bogumił z Dobrowa
bł. Bogumiła Noiszewska
bł. Bolesław Strzelecki
bł. Bolesława Lament
bł. Bronisław Komorowski
bł. Bronisław Kostkowski
bł. Bronisław Markiewicz
bł. Bronisława
bł. Brunon Zembol

bł. Celina Chludzińska Borzęcka
św. Chryzogon
bł. Czesław Jóźwiak
bł. Czesław Odrowąż

bł. Daniel Karmasz
bł. Dorota z Mątowów

bł. Edmund Bojanowski
bł. Edward Grzymała
bł. Edward Kaźmierski
bł. Edward Klinik
św. Edith Stein (Teresa Benedykta od Krzyża)
bł. Emil Szramek

św. Faustyna Kowalska
bł. Fidelis Chojnacki
bł. Filip Geryluk (męczennik)
bł. Florian Stępniak
bł. Franciszek Dachtera
bł. Franciszek Drzewiecki
bł. Franciszek Kęsy
bł. Franciszek Rogaczewski
bł. Franciszek Rosłaniec
bł. Franciszek Stryjas
bł. Franciszka Siedliska

bł. Grzegorz Chomyszyn
bł. Grzegorz Frąckowiak

bł. Henryk Hlebowicz
bł. Henryk Kaczorowski
bł. Henryk Krzysztofik
bł. Hilary Januszewski
bł. Honorat Koźmiński

bł. Ignacy Frańczuk (męczennik)
bł. Ignacy Kłopotowski
bł. Imelda Żak
św. Izaak

św. Jacek Odrowąż
św. Jadwiga Andegaweńska, królowa Polski
św. Jadwiga Śląska
bł. Jakub Strzemię
św. Jan (męczennik)
bł. Jan Andrzejuk (męczennik)
bł. Jan Antonin Bajewski
bł. Jan Balicki
bł. Jan Beyzym
bł. Jan Franciszek Czartoryski (Michał Czartoryski)
bł. Jan Nepomucen Chrzan
św. Jan Sarkander
św. Jan z Dukli
św. Jan Kanty (z Kęt)
bł. Jarogniew Wojciechowski
bł. Jerzy Kaszyra
bł. Jerzy Matulewicz
bł. Jerzy Popiełuszko
bł. Jolenta Helena – bł. Jolanta
bł. Jozafat Kocyłowski (męczennik)
św. Jozafat Kuncewicz
bł. Jozafata Michalina Hordaszewska
św. Józef Bilczewski
bł. Józef Cebula
bł. Józef Czempiel
bł. Józef Innocenty Guz
bł. Józef Jankowski
bł. Józef Kowalski
bł. Józef Kurzawa
bł. Józef Kut
bł. Józef Pawłowski
św. Józef Sebastian Pelczar
bł. Józef Achilles Puchała
bł. Józef Stanek
bł. Józef Straszewski
bł. Józef Zapłata
bł. Julia Rodzińska
św. Just (Just-Judoka)

bł. Karol Herman Stępień
bł. Karolina Kózka
bł. Katarzyna Celestyna Faron
bł. Kazimiera Wołowska
bł. Kazimierz Gostyński
bł. Kazimierz Grelewski
bł. Kazimierz Sykulski
św. Kazimierz Jagiellończyk
św. Kinga
św. Klemens Dworzak (Hofbauer)
bł. Kolumba Gabriel
bł. Konstanty Bojko (męczennik)
bł. Konstanty Łukaszuk (męczennik)
św. Krystyn (męczennik)
bł. Krystyn Gondek

bł. Leon Nowakowski
bł. Leon Wetmański
bł. Ludwik Pius Bartosik
bł. Ludwik Gietyngier
bł. Ludwik Mzyk

bł. Łukasz Bojko

bł. Maksym Hawryluk (męczennik)
bł. Maksymilian Binkiewicz
św. Maksymilian Maria Kolbe
bł. Marcelina Darowska
bł. Marcin Oprządek
bł. Maria Karłowska
bł. Maria Angela Truszkowska
bł. Maria Antonina Kratochwil
bł. Maria Klemensa Staszewska
bł. Maria Luiza Merkert
bł. Maria Stella Adela Mardosewicz
bł. Maria Teresa Ledóchowska
bł. Marian Konopiński
bł. Marian Górecki
bł. Marian Skrzypczak
bł. Marianna Biernacka
bł. Marta Wiecka
św. Mateusz Męczennik
św. Melchior Grodziecki
bł. Michał Czartoryski (Jan Franciszek Czartoryski)
bł. Michalina Jozafata Hordaszewska
bł. Michał Giedroyć
bł. Michał Kozal
bł. Michał Oziębłowski
bł. Michał Piaszczyński
bł. Michał Sopoćko
bł. Michał Wawrzyszuk (męczennik)
bł. Michał Woźniak
bł. Mieczysław Bohatkiewicz
bł. Mieczysława Kowalska
bł. Mikołaj Czarnecki (męczennik)

bł. Narcyz Putz
bł. Narcyz Turchan
bł. Natalia Tułasiewicz

bł. Onufry Wasyluk (męczennik)
św. Oliwa z Palermo
św. Oliwia z Brescii
św. Oliwa z Anagni

bł. Piotr Dańkowski
bł. Piotr Bonifacy Żukowski


bł. Radzim Gaudenty
bł. Rafał Chyliński
św. Rafał Kalinowski
bł. Regina Protmann
bł. Roman Archutowski
bł. Roman Sitko
bł. Rudolf Komorek

bł. Salomea
bł. Sancja Szymkowiak
św. Stanisław Kazimierczyk
św. Stanisław Kostka
bł. Stanisław Kubista
bł. Stanisław Kubski
bł. Stanisław Mysakowski
bł. Stanisław Papczyński
bł. Stanisław Pyrtek
bł. Stanisław Starowieyski
bł. Stanisław Tymoteusz Trojanowski
św. Stanisław ze Szczepanowa
bł. Stefan Wincenty Frelichowski
bł. Stefan Grelewski
bł. Symforian Ducki
św. Szymon z Lipnicy

św. Świerad (Andrzej, Żurawek)

św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein)

św. Urszula Ledóchowska

bł. Wincenty Kadłubek
bł. Wincenty Lewoniuk
bł. Wincenty Matuszewski
bł. Władysław z Gielniowa
bł. Władysław Błądziński
bł. Władysław Demski
bł. Władysław Findysz
bł. Władysław Goral
bł. Władysław Maćkowiak
bł. Władysław Mączkowski
bł. Władysław Miegoń
bł. Włodzimierz Laskowski
św. Wojciech
bł. Wojciech Nierychlewski

św. Zygmunt Gorazdowski
św. Zygmunt Szczęsny Feliński
bł. Zygmunt Pisarski
bł. Zygmunt Sajna



Powyżej masz listę Swiętych. Jeśli uważasz ze kazda z tych osób jest "nieskazitelna" , równa z Bogiem i Jezusem to ja zaczynam sie poważnie zastanawiać jaka to "dziwna przypadłość" dopadła twoja głowę...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/04/2011 14:33
A ja nigdzie nie napisałem,że każdy z ww.jest święty w dosłownym tego słowa znaczeniu.No i z tymi"cudami" to już gdzieś po ostrej bandzie pojechali w Watykanie,ale to już jest moja ocena.No ale można było się domyśleć,że będzie ostry nacisk społeczeństwa i tak się skończy.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/04/2011 14:36
W dosłownym tego slowa znaceniu i z dużym naciskiem społeczeństwa, polecam ci pójść za radą Szymena ( nie tylko w kwestii "Swiętych" ) zanim znów pierdolniesz taki beton.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 23/04/2011 01:28
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:38 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/04/2011 09:36

  Jeran napisał:  
uwaga wszyscy wyjazdowicze pociągowi - Minister Infrastruktury w Rządzie Donalda Tuska, Cezary (nomen omen) Grabarczyk już wie, co jest przyczyną przeludnienia wagonów:


  Cytat:  
Minister znalazł winnych tłoku w pociągach

"To pasażerowie odpowiadają za tłok w pociągach" - sugeruje minister infrastruktury Cezary Grabarczyk. "To oni podejmują decyzję o tym, jaki środek transportu wybrać i kiedy rozpocząć podróż" - podkreśla szef resortu infrastruktury w rozmowie z reporterem RMF FM.

Muszą liczyć się z tym, że podejmując te decyzję w ostatniej chwili może się okazać, że w składach może brakować miejsc, które objęte są rezerwacją. A w składach w których nie ma tej rezerwacji może też miejsc brakować - tłumaczy Grabarczyk.

Pasażerowie wsiadający do pociągów przez okno i jadący setki kilometrów w tłoku - to już było. A wagony - zamiast wozić pasażerów - stały na bocznicach z nieaktualnymi przeglądami. Tak wyglądała sytuacja na kolei w Boże Narodzenie.

Przed Wielkanocą - jak ustaliła reporterka RMF FM - na torach pojawiło się o 120 wagonów więcej i w razie potrzeby mają być dołączane do najbardziej obleganych pociągów.

źródło



1 miejsce


Konkretne i rzeczowe odpowiedzi, karmią ludzi. Teraz większość wie, że minister dba o ich sprawę interesując się przyczynami:)
Jestem prawie pewny, że ktoś kiedyś wyda książkę poświęconą takim tekstom(tutaj aż się prosi tekst bronka który stwierdził, że powódź trwa 7 dni bo potem woda spływa do morza...).

Wszystkim prawo myślącym:
WESOŁEGO JAJKA!


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 24/04/2011 15:46
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:39 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 24/04/2011 17:38
zaraz napisza ze przede wszystkim to wina kiboli, którzy jeżdza pociagami :]

"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy" ehh..jakie to ponadczasowe ...


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 24/04/2011 19:33
Amnesty International (AI) - ruch na rzecz praw człowieka - uznała, że nowa konstytucja węgierska jest sprzeczna z prawami człowieka w kwestii aborcji, małżeństw homoseksualnych i kar dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego.
Za budzące szczególne zastrzeżenia AI uznała niektóre zapisy i pominięcie pewnych tematów w tekście przyjętym w poniedziałek. Zaliczyła do nich m.in.: ochronę życia od chwili poczęcia, definicję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety i brak ochrony przed dyskryminacją wynikającą z preferencji seksualnych.
Amnesty obawia się zwłaszcza, że przyjęte prawa mogą zabronić aborcji i zawierania małżeństw homoseksualnych. Organizacja jest też przeciwna zapisowi pozwalającemu skazać na karę dożywotniego więzienia bez możliwości ubiegania się o warunkowe zwolnienie.

Ochrona zycia i zwalczanie zboczen seksualnych powinno byc chyba celem tej organizacji a nie negowanie takich wartosci


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 24/04/2011 19:46

  Scarface napisał:  

Amnesty obawia się zwłaszcza, że przyjęte prawa mogą zabronić aborcji i zawierania małżeństw homoseksualnychi



Zabronić aborcji?! Zakazać zawierania małżeństw homoseksualnych?!

Toż to zwykli zwyrodnialcy z tych Węgrów! Rządy totalitarne! Skandal! Istny zamach na demokrację! Mam nadzieje że w tej sprawie interweniują wojska NATO i czym prędzej uderzą na Budapeszt aby bronić praw człowieka! Tak nie może być w XXI wieku!


OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4839 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/04/2011 01:29

  eM napisał:  

  Scarface napisał:  

Amnesty obawia się zwłaszcza, że przyjęte prawa mogą zabronić aborcji i zawierania małżeństw homoseksualnychi



Zabronić aborcji?! Zakazać zawierania małżeństw homoseksualnych?!

Toż to zwykli zwyrodnialcy z tych Węgrów! Rządy totalitarne! Skandal! Istny zamach na demokrację! Mam nadzieje że w tej sprawie interweniują wojska NATO i czym prędzej uderzą na Budapeszt aby bronić praw człowieka! Tak nie może być w XXI wieku!



Niestety obawiam się, że Węgrzy nie maja tyle ropy, by zainteresować NATO


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5827 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 25/04/2011 09:42

  Scarface napisał:  
Amnesty International (AI) - ruch na rzecz praw człowieka - uznała, że nowa konstytucja węgierska jest sprzeczna z prawami człowieka w kwestii aborcji, małżeństw homoseksualnych i kar dożywotniego więzienia bez możliwości zwolnienia warunkowego.
Za budzące szczególne zastrzeżenia AI uznała niektóre zapisy i pominięcie pewnych tematów w tekście przyjętym w poniedziałek. Zaliczyła do nich m.in.: ochronę życia od chwili poczęcia, definicję małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety i brak ochrony przed dyskryminacją wynikającą z preferencji seksualnych.
Amnesty obawia się zwłaszcza, że przyjęte prawa mogą zabronić aborcji i zawierania małżeństw homoseksualnych. Organizacja jest też przeciwna zapisowi pozwalającemu skazać na karę dożywotniego więzienia bez możliwości ubiegania się o warunkowe zwolnienie.

Ochrona zycia i zwalczanie zboczen seksualnych powinno byc chyba celem tej organizacji a nie negowanie takich wartosci



A później jeden z trzecim chodzi dumny, że wspiera finansowo i jest członkiem AI. Bo AI obala komunę w Chinach...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2011 16:49

  Cytat:  
- Kupiłem „Uważam Rze” i czytam. Ja pier… - w tych prostych, żołnierskich słowach Zbigniew Hołdys opisuje na Facebooku swoje wrażenia po lekturze popularnego tygodnika. W myśl zasady, że dla każdego coś miłego, publicysta „Wprost” wielbi talent Bronisława Wildsteina, Roberta Mazurka, Igora Zalewskiego, Rafała Ziemkiewicza, Jacka i Michała Karnowskich. Oto obszerne fragmenty radosnej twórczości Hołdysa.

Mnie zaskoczył dosyć słaby język literacki tego pisma, zwyczajny ogrom grafomanii, której w innych tygodnikach w takiej masie się nie widuje. "Alfabet Wildsteina" w porównaniu z "Alfabetem Kisiela", który był pierwszy czy "Alfabetem Urbana", który był drugim, jest tak marny i nie dający się czytać, że szkoda gadać (…;) Wildstein, człowiek inteligentny, jest zwyczajnie mało utalentowany, to wszystko (…;) Ziemkiewicz, który w mojej prywatnej ocenie jest pajacem, pisze felieton zatytułowany "Cwaniak święty "Bolek" i już po tytule wszystko wiadomo. Zapowiadany jako fragment większej powieści, no jest to istny narcystyczny dramat językowy i fabularny. Nie przebrnąłem przez więcej niż kilka linijek pierwszego akapitu, a potem skakałem wzrokiem jak kangur w poszukiwaniu jakiejś interesującej frazy - i ni chu...a. Poza bełkotem nie ma nic. Jak on pisał te swoje science fiction za komuny - nie mam pojęcia. A podobno pisał ciekawie. Panowie Mazurek i Zalewski miłosiernie posługują się określeniem "Niesioł" na przeciwieństwo "Jarosława Kaczyńskiego", bo tylko "Niesioł" (no i Bruksela) mówi/myśli o Jarosławie Kaczyńskim per "Kaczor". Tendencyjność ich rubryki nie jest nawet śmieszna, co jest o tyle smutne, że tendencyjność takiego Urbana bywa mimo wszystko śmieszna, gdyż facet ma realne poczucie humoru - popisywał się nim wiele lat temu w "Szpilkach" i "Expressie Wieczornym", i wtedy czytał i cytował go cały naród (dziś wszyscy się wyprą). Słabiutka to rubryczka bardzo. Karnowscy - pełna masturbacja niedotlenionych indorów. Zresztą tu jestem nieobiektywny, bo kiedyś brałem udział z jednym z Karnowskich w jakimś programie telewizyjnym i został złapany na tak elementarnej nieznajomości faktów z czasu komuny, że został zgaszony przeze mnie packą na muchy. Równie dobrze ja mógłbym dziś budować teorie na frazie "powiem wam co myślał Presley, kiedy był w Polsce" (nigdy nie był) (…;) Gazeta „Wprost”, do której pisuję felietony, nie jest obiektywna, wiem o tym. Tam boją się PiSu jak diabeł wody święconej, ale na miliard procent nie jest to gazeta tak spaczona, jak „Uważam Rze”. Nagle konstatuję, że „Uważam Rze” jest dla mnie nowym wcieleniem "NIE", pisma bezkompromisowo sekującego ludzi o innym widzeniu świata. Gardzącego nimi. Jest "Trybuną Ludu". URZ nawet nie stara się ukryć faktu, że jest propagandówką - tak, jak nie ukrywał tego tygodnik Urbana przed laty, kiedy sprzedawał pół miliona egzemplarzy. Jest jedynie słabsze literacko a analitycznie cieniutkie jak grafon - w tym numerze ciutkę ratuje je dyskusja nt prawdziwości zmartwychwstania Jezusa, ale też jest to słabsza rzecz od tej w "Przekroju". W sumie „Uważam Rze” jest dla mnie, łasucha na ciekawe słowo i odmienne widzenie świata, nudne jak flaki z olejem. Zero frapującej treści. Wiem jednak, że wielu ludzi myśli zupełnie inaczej. Znajdują tam swoją karmę. Cieszą się każdym zdaniem. Dla nich to fascynujące pismo. I na tym to polega. Dlaczego ma wielki nakład i sprzedaje się brawurowo? Dlaczego ludzie to masowo czytają? To jest wielka rzecz. Mam podejrzenie, że wiem dlaczego, ale jest to wniosek tak dla mnie przygnębiający, że aż strach się nim podzielić.

Ze spokojem przebrnęliśmy przez kolejny słowotok Hołdysa. Czy tylko nam przypomina on samofon, czyli człowieka, który mówi sam do siebie, a nikt go nie słucha? No cóż, powiemy „Wprost” - jaki organ, taki publicysta. Swoja drogą, podziwiamy wyrafinowaną strategię red. Tomasza Lisa. Skoro nie wyszło z zawyżaniem wyników sprzedaży „Wprost”, a na otrzeźwienie nie pomogła poważna grzywna Komisji Nadzoru Finansowego, nałożona za podawanie fałszywych danych o finansach spółki, trzeba sięgnąć po felietonistykę Zbigniewa Hołdysa. To dowcip, nie szkodzi, że nieśmieszny.

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/za-burta/Zbigniew-Holdys-fanem-Uwazam-Rze-



Ktoś tu ma sraczke w gaciach 1 miejsce

Tym bardziej zachęcam do zakupu URZ. Dziś drugi felieton Łysiaka :)


Arti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2011 17:51
Rządowy temat zastępczy - kibice


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2011 19:57
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:39 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2011 22:44
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:39 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2011 23:35
Wszystko wskazuje na to iż niedługo na łamach prasy pojawi się nowy beff lol szanowna pani Magdalena Środa , autorytet moralny Głosu Tel Awiwu i wszelkiej maści schorowanych lewackich łbów , oburzyła się felietonem Waldka Łysiaka na temat pederstów:


  Cytat:  
( ... ) nawet Wildstein ze swoimi obsesjami i nienawiściami nie pobił nowej gwiazdy tygodnika „Uważam Rze” - Waldemara Łysiaka. Jeśli ktoś chce zobaczyć miarę błota i agresji, które produkuje publicystyczny dyskurs katolickiej prawicy, powinien z raz zajrzeć do felietonu z cyklu „Łysa prawda”. Zobaczy tam „Łyse chamstwo”.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,9505757,Lyse_chamstwo.html#ixzz1Kr8B9qst



I o to chodziło lol


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 30/04/2011 13:41
.

Ostatnio edytowany przez: J., 5 sierpnia 2017, 17:39 [1 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/05/2011 23:44
Kto widzial jak Berlusconi kompletnie olal naszego mysliwego kiedy usiadl obok niego zupelnie bez zadnego gestu i odrazu zaczal rozmawiac z kims po jego drugiej stronie. Ten rozmowca najwyrazniej poinformowal Berlusconiego ze po jego prawej stronie siedzi nasz hrabia i dopiero wtedy Berlusconi nie wstaja z krzesla podal Komorowskiemu reke. Kwach rowniez malo nie wyskoczyl z krzesla a Wloch zupelnie go zignorowal. Tak...tak. W Polsce truja nam ze jacy to tuskowcy sa znani i wplywowi...a tu widac ze nawet premier europejskiego kraju zupelnie nie skojarzyl samego straznika zyrandola. :P


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 02/05/2011 10:20

  Gryfsz napisał:  
Kto widzial jak Berlusconi kompletnie olal naszego mysliwego kiedy usiadl obok niego zupelnie bez zadnego gestu i odrazu zaczal rozmawiac z kims po jego drugiej stronie. Ten rozmowca najwyrazniej poinformowal Berlusconiego ze po jego prawej stronie siedzi nasz hrabia i dopiero wtedy Berlusconi nie wstaja z krzesla podal Komorowskiemu reke. Kwach rowniez malo nie wyskoczyl z krzesla a Wloch zupelnie go zignorowal. Tak...tak. W Polsce truja nam ze jacy to tuskowcy sa znani i wplywowi...a tu widac ze nawet premier europejskiego kraju zupelnie nie skojarzyl samego straznika zyrandola. :P



Gajowy pewnie liczył na jakieś porządne "bunga bunga" u Sylvio na hacjendzie a tu lipton... dalej będzie musiał dymać tego swojego tłustego wieloryba :(


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005