Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 18:04
tribu - będzie fala współczucia, swoje dorzuci Solidarność i "katolicki głos w Twoim domu" ale i tak to nie wystarczy. Jeśli ludzie po sondażach zobaczą że Kaczyński niebezpiecznie rośnie w siłę to zagłosuje przeciwko niemu. Szkoda tylko, że jedyna realną alternatywą jest Komorowski.. Tu się zgodzę z eM że duż część społeczeństwa nie myśli samodzielnie i pewnie jakby PO wystawiło Palikota albo Niesioła to i tak niego by zagłosowali. Przykład lokalny - nasz obecny prezydent..

W ogóle dziw, że niektórzy z tych ludzi uzbierali ten tysiąc. Chyba, że PKW zakwestionuje nawet to :P Się tak śmiejecie z Leppera a w 2005 przecież był trzeci z 15 % (ponad 2 mln głosów) :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 18:51
Ja sie boje jednego - przy takich kandydatach Endrju moze cos zwojowac. Oby nie


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 18:56
.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 26 kwietnia 2010, 19:04 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:01

  Pszczółek napisał:  

Okej, może była i jest w SDPL i co startowała do tego parlamentu jak twierdziła Szczypińska, że robi karierę polityczną związku z tym protestem? Nie.
Odpowiedz mi ile w tym czasie zorganizowała protestów Solidarność? Sam ś.p. Religa przyznał wtedy, że pielęgniarki zarabiają za mało. A i nie pisz mi o ideałach Solidarności, kiedy ona powstała bo obecni Główni Związkowcy mają z nimi nie wiele wspólnego. Niech najpierw wrócą do normalnej pracy a pracę na rzecz związku robią za friko dla dobra członków związku i wtedy dopiero niech się wypowiadają.



Chuj mnie obchodzi ile strajków zorganizowała za czasów rządów Pis „Solidarność”. Zarzut co najmniej śmieszny , równie dobrze mogę Cię zapytać ile razy OZZPiP organizowało protesty za rządów czerownych. Nie jestem rzecznikiem prasowym związkowców ani nie mam zamiaru ich bronić . Ty też srasz się o tą Solidarność co najmniej jakbyś posiadał ich legitymację i płacił regularnie składki. Jesteś ich członkiem? Domyślam się że nie , więc przestań mi płakać na ich temat i zajmij się aktualizacją swojego „fejsbóka” , „NK” i grona bo jeszcze nie daj Boże Jarek zostanie prezydentem. Jebnij jeszcze dodatkowo baner na ligowcu. Jak szaleć to szaleć!

Typowa mentalność Kalego. Śniadek za PIS – zle , Dorota Gardias, szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych członkini SDPL – dobrze , bo przecież ona nie robi kariery politycznej.

Masz tu swoją „uciśnioną” , „biedną” , „mało zarabiającą pielęgniarkę” , której tłusty Kalisz nosił Hamburgery i którą wspierała dobroduszna Hanka Gronkiewicz – Waltz. Tym razem pani pielęgniarka już nie w namiocie ale za to w drogim futrze:


  Cytat:  
Szefowa pielęgniarek stroi się jak księżna

W eleganckim futrze i modnych kozakach - tak Dorota Gardias, szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych wystąpiła na konferencji prasowej. Wyglądała jak księżna, ale nie przeszkadzało jej to opowiadać o problemach pielęgniarek - oburza się "Fakt".

Swoim wyglądem Dorota Gardias ani trochę nie przypominała koleżanek po fachu. Bo o ich prawdziwych zmartwieniach Gardias nie ma zielonego pojęcia - pisze bulwarówka.

"Mówiła o dramatycznej sytuacji, w jakiej są siostry, a tak naprawdę już od dawna nie klepie z nimi biedy" - nie ma wątpliwości "Fakt". "Wręcz odwrotnie. Podczas gdy pielęgniarki nie mają co do garnka włożyć, ich szefowa opływa w luksusy. Wart blisko 40 tysięcy złotych samochód i częste wizyty w telewizyjnych studiach. Tak wygląda życie szefowej związku zawodowego pielęgniarek" - bulwersuje się gazeta.

Na domiar złego sytuacja w polskich szpitalach jest coraz bardziej napięta. Coraz głośniej swoje niezadowolenie manifestują zarabiające grosze pielęgniarki. "Tymczasem szefowa ich związku nie dość, że wyglądała niestosownie, to na dodatek straszyła, że albo będą podwyżki dla jej biednych koleżanek, albo pielęgniarki odejdą od łóżek chorych" - pisze "Fakt".

http://dziennik.pl/wydarzenia/article104843/Szefowa_pielegniarek_stroi_sie_jak_ksiezna.html



Pewnie na furę wartą 40 tyś. i na wypady do restauracji też zarobiła w szpitalu , bo przecież swoją prace na rzecz związku wykonuje za darmo.


  Animal. napisał:  
Jarek jakim był Premierem też każdy wie..



Ja nie wiem i bardzo ciekawi mnie Twoja opinia…


  Animal. napisał:  
Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki.



Co? Gdzie? Jak? Kiedy? Pokaż choć jedną jego wypowiedz na ten temat , choć jeden link.


  Animal. napisał:  
Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie



Strasznie płytkie podejście. Skąd wiesz że się ogarnął? Widziałeś jak wyglądał podczas pogrzebu brata? Jakoś nie sądze aby tryskał wtedy humorem , był raczej kompletnie rozbity , postarzał się masakrycznie , schudł i posiwiał.Jeśli rzeczywiście już doszedł do siebie to wypada mu tylko pogratulować siły i wytrwałości. Kto stracił swoich bliskich wie jak ciężko jest wrócić po tak wielkiej tragedii do normalnego życia. Jarek jest prezesem partii , większość znaczących polityków PiS-u niestety nie żyje . Z tych którzy się "ostali" żaden nie ma dużego poparcia, dlatego też jego start w wyborach jest naturalną kolejnością rzeczy. No ale cóż ,jak widać zawsze znajdzie się jakiś „znawca” który jednogłośnie stwierdzi iż Kaczyński „ciągnie do koryta”. Typowe.W TVN-ie Ci to powiedzieli? To jakas nowość , zawsze smiali się z niego że nie ma konta w banku , żony i że mieszka z matką. Teraz nagle niektórzy robią z niego złodzieja. Pięknie. Ciekaw jestem co jeszcze wymyślą. Tak czy inaczej Twoje zarzuty są zupełnie nie na miejscu, tym bardziej że z godziną rozpoczęcia kampanii prezydenckiej wszystkie mainstreamowe media wycelują swoje działa w Jarka i znowu będzie musiał znosić obelgi pod swoim adresem. Samobójcą to on raczej nie jest , więc bierze udział w wyborach bo poprostu nie ma innego wyjscia.

Ostatnio edytowany przez: eM, 26 kwietnia 2010, 20:21 [5 raz(y)]


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:11

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Też się właśnie tego obawiam, ludzie niestety to w większości idioci i z wyborem Kaczynskiego na prezydenta moze być tak jak z przyznaniem kiedys Otylii sportowca roku, wtedy gdy akurat miala słabsze wyniki a też dotkneła ją tragedia.


Babilon Team
hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:17

  Animal. napisał:  
Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



To akurat idealnie pasuje do Komorowskiego:

  Cytat:  
- Gdy mnie odwoływał, nawet dziennikarze mówili, że kiedyś zarzuty wobec mnie okażą się nieprawdziwe i że pozostanę człowiekiem niewinnym. Komorowski odpowiedział mniej więcej tak: "Podjąłem bardzo trudną decyzję i zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na mnie ciąży. Jeżeliby się okazało, że Szeremietiew jest niewinny, będzie to oznaczało koniec mojej kariery politycznej, bo jako człowiek honoru nie będę mógł pełnić funkcji publicznej".


http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/komorowski-musi-miec-wyrzuty-sumienia_132643.html?p=2
Szeremietiew okazał się niewinny a Komorowski okazał się kandydatem na prezydenta ;]


będę pamiętał.
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:26

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.


Z daleka nie będzie widać.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:32

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



A gdzie napisałem że z PO jest mi dobrze? Chyba nigdzie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. I tu odpowiem łączac też pytanie eM nt tego jakim Premierem był Kaczyńskim.. Premierem, czy nie Premierem przede wszystkim reprezentował kraj czy tu wewnątrz czy poza granicami i to o co mi chodzi to to buractwo i słoma z butów która wychodziła Kaczyńskim za każdym razem. Sory ale czołowe osoby w państwie powinny być poza kompetencjami, reprezentatywne. A Kaczyńscy nigdy tacy nie byli i tak juz pozostanie. Chuj mnie boli czy mieszka z mamą, facetem i czy sypia ze swoim kotem ale tak jak widzą naszą głowe państwa tak i widzą nas Polaków i mają do nas szacunek bądz nie.Tyle ode mnie.

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 26 kwietnia 2010, 20:41 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:44

  Animal. napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



A gdzie napisałem że z PO jest mi dobrze? Chyba nigdzie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. I tu odpowiem łączac też pytanie eM nt tego jakim Premierem był Kaczyńskim.. Premierem, nie Premierem przede wszystkim reprezentował kraj czy tu wewnątrz czy poza granicami i to o co mi chodzi to to buractwo i słoma z butów która wychodziła Kaczyńskim za każdym razem. Sory ale czołowe osoby w państwie powinny być poza kompetencjami, [b[reprezentatywne. A Kaczyńscy nigdy tacy nie byli i tak juz pozostanie. Tyle ode mnie.



kurwa mać, Łukasz, no to teraz zajebałeś ostrą armatą. Ty nadal nie widzisz, że Kaczyńscy nie byli reprezentatywni, bo tak ich pokazywały pojebane, pokurwione media?! Nie zdałeś sobie sprawy po śmierci prezydenta L. Kaczyńskiego, jak bardzo za granicą go szanowano, bo potrafił pokazać, że Polacy mają charakter? Nie zdałeś sobie sprawy ile ten człowiek miał klasy, jakim mężem stanu był, jaką ciepłą był osobą (tak samo jak jego "niereprezentatywna" żona?). Ty jako kibic też nie jesteś dla tych kurew z wsi24, i innych polsatów i wybiórczych reprezentatywny. Nie wnikają w to ile możesz mieć klasy, jakim jesteś człowiekiem. Pokażą Cie jako bandytę. Ja jako kibic jestem dumny, że mnie tak nienawidzą. I podejrzewam, że Jarek myśli podobną kategorią. Nawet jeśli znów będą go pokazywać jako ciape, choć taki nie jest, bo zbudował prężnie działającą, mimo medialnej nagonki partie. On już jest do ataków na siebie, do swojego wizerunku w w zakłamanych mediach przyzwyczajony. Grunt, że ludzie, którzy od wielu lat, od początku stoją po prawej stronie, będą z nim. Naród coraz bardziej trzeźwieje, i jestem przekonany że wybierze mądrze.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:46

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



Myślisz że za PIS/SLD/PSL/LPR itd itp. byłoby/będzie kibicom fajniej?Nierozsądne jest spojrzenie na sympatie polityczne tylko przez pryzmat kibicowania, wiedząc że 99% polityków ma na kibiców wyjebane, no chyba że potrzebują akurat głosów. Nie wyzywaj tu nikogo od głupców, nie zniżaj się poziomem dyskusji do naszych rządzących...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:50

  Jeran napisał:  

  Animal. napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



A gdzie napisałem że z PO jest mi dobrze? Chyba nigdzie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. I tu odpowiem łączac też pytanie eM nt tego jakim Premierem był Kaczyńskim.. Premierem, nie Premierem przede wszystkim reprezentował kraj czy tu wewnątrz czy poza granicami i to o co mi chodzi to to buractwo i słoma z butów która wychodziła Kaczyńskim za każdym razem. Sory ale czołowe osoby w państwie powinny być poza kompetencjami, [b[reprezentatywne. A Kaczyńscy nigdy tacy nie byli i tak juz pozostanie. Tyle ode mnie.



kurwa mać, Łukasz, no to teraz zajebałeś ostrą armatą. Ty nadal nie widzisz, że Kaczyńscy nie byli reprezentatywni, bo tak ich pokazywały pojebane, pokurwione media?! Nie zdałeś sobie sprawy po śmierci prezydenta L. Kaczyńskiego, jak bardzo za granicą go szanowano, bo potrafił pokazać, że Polacy mają charakter? Nie zdałeś sobie sprawy ile ten człowiek miał klasy, jakim mężem stanu był, jaką ciepłą był osobą (tak samo jak jego "niereprezentatywna" żona?). Ty jako kibic też nie jesteś dla tych kurew z wsi24, i innych polsatów i wybiórczych reprezentatywny. Nie wnikają w to ile możesz mieć klasy, jakim jesteś człowiekiem. Pokażą Cie jako bandytę. Ja jako kibic jestem dumny, że mnie tak nienawidzą. I podejrzewam, że Jarek myśli podobną kategorią. Nawet jeśli znów będą go pokazywać jako ciape, choć taki nie jest, bo zbudował prężnie działającą, mimo medialnej nagonki partie. On już jest do ataków na siebie, do swojego wizerunku w w zakłamanych mediach przyzwyczajony. Grunt, że ludzie, którzy od wielu lat, od początku stoją po prawej stronie, będą z nim. Naród coraz bardziej trzeźwieje, i jestem przekonany że wybierze mądrze.



Wybacz, no ale o jakim szacunku do niego za granica mówisz? Chyba kondolencje czy ciepłe słowa o nim po tragicznej śmierci to nie jest to wyznacznik. Jeśli chodzi o sprawy zagraniczne częściej zapraszano do rozmów czy to Sikorskiego czy Tuska. Na ważne rocznice czy spotkania też zapraszano Premiera a nie Prezydenta. Dlaczego? Nie wiem, może to błacha rzecz ale mi osobiście wstyd było gdy Prezydent jechał czy to do Parlamentu Europejskiego, czy gdziekolwiek indziej i brał ze soba tłumacza bo... nie potrafił wydukać kilku zdań po angielsku. Poza tym ich teksty zupełnie nie na miejscu czyt. "małpa w czerwonym" "spiepszaj dziadu" czy jarkowe porównanie do ZOMO. To nie przystoi czołowym politykom w państwie no ludzie..

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 26 kwietnia 2010, 21:01 [2 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 20:52
Ja sobie patrze na tych kandydatów to..nie mam więcej pytan. Wszyscy bez wyjątku nie nadają sie do tej roli. Kaczynski dojdzie-wiadomo co będzie robił-priorytetem bedzie "dojść do prawdy"" chocby była zgoła inna niz sobie on wyobraża. Komorowski bedzie trzymał łape na wszystkim i podpisywał największe śmieci podsyłane mu przez Koalicje-zrobi sie coś na zasadzie dyktatury. (a nie życzyłbym nam tego drodzy kibice Pogoni-bo z poziomem naszych polityków danie im 100% włądzy to podwaliny do ponurej farsy)

O innych nie chce mi sie nawet pisać-gro cwaniaków, dorobkiewiczów, kombinatorów i nawet kryminalista. Świetnie.

I oni sie dziwią że ludzie mają w dupie wybory. Wybór miedzy gangreną a cholerą.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:02

  Jeran napisał:  

  Animal. napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



A gdzie napisałem że z PO jest mi dobrze? Chyba nigdzie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. I tu odpowiem łączac też pytanie eM nt tego jakim Premierem był Kaczyńskim.. Premierem, nie Premierem przede wszystkim reprezentował kraj czy tu wewnątrz czy poza granicami i to o co mi chodzi to to buractwo i słoma z butów która wychodziła Kaczyńskim za każdym razem. Sory ale czołowe osoby w państwie powinny być poza kompetencjami, [b[reprezentatywne. A Kaczyńscy nigdy tacy nie byli i tak juz pozostanie. Tyle ode mnie.



kurwa mać, Łukasz, no to teraz zajebałeś ostrą armatą. Ty nadal nie widzisz, że Kaczyńscy nie byli reprezentatywni, bo tak ich pokazywały pojebane, pokurwione media?! Nie zdałeś sobie sprawy po śmierci prezydenta L. Kaczyńskiego, jak bardzo za granicą go szanowano, bo potrafił pokazać, że Polacy mają charakter? Nie zdałeś sobie sprawy ile ten człowiek miał klasy, jakim mężem stanu był, jaką ciepłą był osobą (tak samo jak jego "niereprezentatywna" żona?). Ty jako kibic też nie jesteś dla tych kurew z wsi24, i innych polsatów i wybiórczych reprezentatywny. Nie wnikają w to ile możesz mieć klasy, jakim jesteś człowiekiem. Pokażą Cie jako bandytę. Ja jako kibic jestem dumny, że mnie tak nienawidzą. I podejrzewam, że Jarek myśli podobną kategorią. Nawet jeśli znów będą go pokazywać jako ciape, choć taki nie jest, bo zbudował prężnie działającą, mimo medialnej nagonki partie. On już jest do ataków na siebie, do swojego wizerunku w w zakłamanych mediach przyzwyczajony. Grunt, że ludzie, którzy od wielu lat, od początku stoją po prawej stronie, będą z nim. Naród coraz bardziej trzeźwieje, i jestem przekonany że wybierze mądrze.



Problem Pisu to słaby pijar, poprzednia koalicja która był tak egzotyczna i niefortunna że cały czas sie odbijała czkawką no i najwiekszy problem to niejaki jegomość-pan Tadeusz-ten z Torunia. Czasem mam wrazenie że ten pan niby pod płaszczykiem pomocy robi krecią robote i bardziej szkodzi Pisowi anizeli pomaga.

A śp Prezydenta tak szanowano,że pod płaszczykiem pyłu wulkanicznego wielu olało nawet pogrzeb. Dzieki za taki szacunek. (taki Sakaszvili mógł dolecieć nomen omen z Woch a juz premier tego kraju robił wszystko aby tylko nie dotrzeć. Burack Osrama wolał sobie pograć w golfa...itd itp. O Sarcozym i Merkel nawet nie wspominam.Taka jest jedność w tej chujowej Uni.) Dotarł prezydent-premier nie wiem kto tam urzęduje z Maroka o ironio.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 26 kwietnia 2010, 21:07 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:10
Kurwa ja mam w dupie co jakiś pierdolony amerykaniec który pół życia spędza w fast foodzie czy głupi szwed który kupuje w IKEI, sądzi o moim prezydencie, prezydent ma być człowiekiem charakternym kimś kto nie będzie się bał opinii publicznej to osoba najważniejsza w państwie bo dzięki prawie veta ma ogromną władze. Inna sprawa, że L. Kaczyński często ulegał mediom, a szkoda.

Animal, bo Kaczyński był niewygodny dla wielu, teraz będzie Komorowski wszystkich będą lizać po dupie czy to Premier czy Prezydent będzie pięknie.


Z daleka nie będzie widać.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:12

  Animal. napisał:  

  Jeran napisał:  

  Animal. napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  

  Animal. napisał:  
ja nie rozumiem jednego.. jak był pis przy władzy to narzekano na sposób rządzenia, na Premiera, Prezydenta było ogólne niezadowolenie, czego wyrazem było danie szansy PO. A teraz jest odczuwalna tęsknota za tym co było za pis-u. Mi szczerze do tego nie tęskno i zastanawiam się na ile wybór Jarka na Prezydenta będzie faktycznie oparty na konkretach a ile na litości po bracie, tragedii itd. Jeden Kaczyński Prezydentem już był... Jarek jakim był Premierem też każdy wie.. Swoją drogą tyle to on gadał że ma dosyć, że rezygnuje nawet z CAŁEJ polityki. Szybko sie chłopaczyna ogarnął, do koryta jednak silnie ciągnie :]



Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



A gdzie napisałem że z PO jest mi dobrze? Chyba nigdzie, czytanie ze zrozumieniem sie kłania. I tu odpowiem łączac też pytanie eM nt tego jakim Premierem był Kaczyńskim.. Premierem, nie Premierem przede wszystkim reprezentował kraj czy tu wewnątrz czy poza granicami i to o co mi chodzi to to buractwo i słoma z butów która wychodziła Kaczyńskim za każdym razem. Sory ale czołowe osoby w państwie powinny być poza kompetencjami, [b[reprezentatywne. A Kaczyńscy nigdy tacy nie byli i tak juz pozostanie. Tyle ode mnie.



kurwa mać, Łukasz, no to teraz zajebałeś ostrą armatą. Ty nadal nie widzisz, że Kaczyńscy nie byli reprezentatywni, bo tak ich pokazywały pojebane, pokurwione media?! Nie zdałeś sobie sprawy po śmierci prezydenta L. Kaczyńskiego, jak bardzo za granicą go szanowano, bo potrafił pokazać, że Polacy mają charakter? Nie zdałeś sobie sprawy ile ten człowiek miał klasy, jakim mężem stanu był, jaką ciepłą był osobą (tak samo jak jego "niereprezentatywna" żona?). Ty jako kibic też nie jesteś dla tych kurew z wsi24, i innych polsatów i wybiórczych reprezentatywny. Nie wnikają w to ile możesz mieć klasy, jakim jesteś człowiekiem. Pokażą Cie jako bandytę. Ja jako kibic jestem dumny, że mnie tak nienawidzą. I podejrzewam, że Jarek myśli podobną kategorią. Nawet jeśli znów będą go pokazywać jako ciape, choć taki nie jest, bo zbudował prężnie działającą, mimo medialnej nagonki partie. On już jest do ataków na siebie, do swojego wizerunku w w zakłamanych mediach przyzwyczajony. Grunt, że ludzie, którzy od wielu lat, od początku stoją po prawej stronie, będą z nim. Naród coraz bardziej trzeźwieje, i jestem przekonany że wybierze mądrze.



Wybacz, no ale o jakim szacunku do niego za granica mówisz? Chyba kondolencje czy ciepłe słowa o nim po tragicznej śmierci to nie jest to wyznacznik. Jeśli chodzi o sprawy zagraniczne częściej zapraszano do rozmów czy to Sikorskiego czy Tuska. Na ważne rocznice czy spotkania też zapraszano Premiera a nie Prezydenta. Dlaczego? Nie wiem, może to błacha rzecz ale mi osobiście wstyd było gdy Prezydent jechał czy to do Parlamentu Europejskiego, czy gdziekolwiek indziej i brał ze soba tłumacza bo... nie potrafił wydukać kilku zdań po angielsku. Poza tym ich teksty zupełnie nie na miejscu czyt. "małpa w czerwonym" "spiepszaj dziadu" czy jarkowe porównanie do ZOMO. To nie przystoi czołowym politykom w państwie no ludzie..



A nie zauważyłeś, że łatwiej się rozmawia z kimś kogo jak Donka można poklepać po plecać i powiedzieć jaki on jest równy gość i Donek wtedy rośnie. Z każdej wizyty w Brukseli Tusk wracał i jego słowa zaczynały się mniej wiecej tak: Pani Angela Merkel powiedziała.... Jego skuteczność, można było ocenić po wizycie w Niemczech, gdzie poruszył sprawę ewentualnych odszkodowań dla przesiedlonych po wojnie Niemców. Chciał by odszkodowania te wypłacał rząd niemiecki. Co z tego wyszło? Niemieccy przyjaciele powiedzieli, mówiąc kolokwialnie, goń się. Jarek Kaczyński nie jest z mojej bajki ale potrafił powiedzieć Niemcom prosto w twarz niewygodne słowa jak przy okazji negocjacji ilości głosów w PE zależnym od liczebności danego państwa. "Gdyby nie było wojny to Polaków byłoby 60 mln.
P.S. nie zauważylem by Donek był poliglotą.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 26 kwietnia 2010, 21:35 [1 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:25

  eM napisał:  


Chuj mnie obchodzi ile strajków zorganizowała za czasów rządów Pis „Solidarność”. Zarzut co najmniej śmieszny , równie dobrze mogę Cię zapytać ile razy OZZPiP organizowało protesty za rządów czerownych. Nie jestem rzecznikiem prasowym związkowców ani nie mam zamiaru ich bronić . Ty też srasz się o tą Solidarność co najmniej jakbyś posiadał ich legitymację i płacił regularnie składki. Jesteś ich członkiem? Domyślam się że nie , więc przestań mi płakać na ich temat i zajmij się aktualizacją swojego „fejsbóka” , „NK” i grona bo jeszcze nie daj Boże Jarek zostanie prezydentem. Jebnij jeszcze dodatkowo baner na ligowcu. Jak szaleć to szaleć!

Typowa mentalność Kalego. Śniadek za PIS – zle , Dorota Gardias, szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych członkini SDPL – dobrze , bo przecież ona nie robi kariery politycznej.

Masz tu swoją „uciśnioną” , „biedną” , „mało zarabiającą pielęgniarkę” , której tłusty Kalisz nosił Hamburgery i którą wspierała dobroduszna Hanka Gronkiewicz – Waltz. Tym razem pani pielęgniarka już nie w namiocie ale za to w drogim futrze:


  Cytat:  
Szefowa pielęgniarek stroi się jak księżna

W eleganckim futrze i modnych kozakach - tak Dorota Gardias, szefowa Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych wystąpiła na konferencji prasowej. Wyglądała jak księżna, ale nie przeszkadzało jej to opowiadać o problemach pielęgniarek - oburza się "Fakt".

Swoim wyglądem Dorota Gardias ani trochę nie przypominała koleżanek po fachu. Bo o ich prawdziwych zmartwieniach Gardias nie ma zielonego pojęcia - pisze bulwarówka.

"Mówiła o dramatycznej sytuacji, w jakiej są siostry, a tak naprawdę już od dawna nie klepie z nimi biedy" - nie ma wątpliwości "Fakt". "Wręcz odwrotnie. Podczas gdy pielęgniarki nie mają co do garnka włożyć, ich szefowa opływa w luksusy. Wart blisko 40 tysięcy złotych samochód i częste wizyty w telewizyjnych studiach. Tak wygląda życie szefowej związku zawodowego pielęgniarek" - bulwersuje się gazeta.

Na domiar złego sytuacja w polskich szpitalach jest coraz bardziej napięta. Coraz głośniej swoje niezadowolenie manifestują zarabiające grosze pielęgniarki. "Tymczasem szefowa ich związku nie dość, że wyglądała niestosownie, to na dodatek straszyła, że albo będą podwyżki dla jej biednych koleżanek, albo pielęgniarki odejdą od łóżek chorych" - pisze "Fakt".

http://dziennik.pl/wydarzenia/article104843/Szefowa_pielegniarek_stroi_sie_jak_ksiezna.html



Pewnie na furę wartą 40 tyś. i na wypady do restauracji też zarobiła w szpitalu , bo przecież swoją prace na rzecz związku wykonuje za darmo.




Widzisz przypierdalam się do obecnej Solidarności bo obecni jej liderzy wycierają sobie buty tą pierwszą, która jest naszym dziedzictwem na którą w 89 większość głosowało. Różnica między Gardias a Śniadkiem wg mnie jest taka, że ta pierwsza nie robi kariery politycznej, nawet na fali entuzjazmu nie dała się namówić Kopacz na ciepłą posadkę, nie robi nikomu kampanii bo nie o to chodzi. A auto za 40 tys. to wg Ciebie naprawdę luksus bo widzę, że tak, ja akurat auta nie mam, ale nie uważam tego za jakiś wielki luksus. Znam innych liderów Związków, które mają zdecydowanie lepsze auta, szególnie Ci w spółkach skarbu Państwa tyou KGHM, węglowych itp.

A co do profilu na Facebooku skoro Tobie wolno wszem i wobec oznajmiać na kogo nie będziesz głosować to mi też. O ligowca się nie martw on zawsze będzie apolityczny.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:34

  Dostojny kocur napisał:  

Jeśli Tobie jako kibicowi jest teraz fajnie za PO, to gratuluje głupoty.



Sorry a kto wprowadził w życie sądy 24h? Przypomnij sobie co się działo po świętowaniu mistrzostwa Legii i kto wtedy rządził i w 2007 zaostrzył ustawę o organizacji imprez masowych. Taka sama sytuacja była za rządów PiS, więc to żaden argument.

Może napiszesz, że ze mnie żaden kibic bo nie sympatyzuję z PiSem?

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 26 kwietnia 2010, 21:42 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:44
Ta sąd 24 godzinne które głównie zajmowały się wyrokami na pijanych rowerzystów, a dla kibiców były martwym prawem.

Kto prowadził kare do 5 lat za odpalenie racy?
Do 3 (jeśli mnie pamieć nie myli) za zakrycie twarzy?
Kto zrobił pokazową łapankę na kibicach Legii?

Czemu komendy mają wręcz nakaz wystawiania zakazów stadionowych, czemu dotąd spokojnych czasach robi się coraz gorzej, w każdy mieści ludzie mają problemy za głupią race.

Chcesz się dalej licytować, nie siedzisz już w tym nie wiesz kto nam pomaga kto nie, odpuść.

Żeby nie było nie jestem ani pro PO, ani pro PiS obie partie dla mnie są mniej lub więcej śmieszne, tylko jeszcze dostrzegam różnice.


Z daleka nie będzie widać.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 21:48

  Dostojny kocur napisał:  
Animal, bo Kaczyński był niewygodny dla wielu, teraz będzie Komorowski wszystkich będą lizać po dupie czy to Premier czy Prezydent będzie pięknie.



Komorowski też zaden kandytat. Pomijając za i przeciw jest po prostu nijaki. I nad brakiem naprawde konkretnego kandydata należy poważnie ubolewac niestety. Polityka była jest i bedzie bagnem co kłoci i poróżnia ludzi.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/04/2010 22:03
Spokojnie Spokojnie niedługo z eM wypłyniemy na szerokie wody:) i przejmiemy dowodzenie w tym kraju....

eM co wolisz być premierem czy el prezidente:D hehe


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005