Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4230 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/12/2009 14:47

  Z. o Marną napisał:  
Dotyczy to przypadków, w którym obywatel jest oskarżany o terroryzm. Przeszkadza to komuś? Chyba terrorystom.Ja trochę tego nie rozumiem,jesteśmy tu wszyscy kibicami (jak mniemam) z organami ściągania każdy ma raczej do czynienia często i gęsto i z doświadczenia wiemy ze postawić komos zarzut jakikolwiek to dla nich pestka,zobacz nawet przykład Legii gdzie stawia się najdziwniejsze zarzuty vide akcja widelec to czemu nie terroryzm?


Obrazek png wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 19/12/2009 14:58
Wszyscy jesteśmy terrorystami! Każdy "obywatel" superpaństwa Unia Europejska:

Jesteś Terrorystą!!!


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 19/12/2009 21:08
To ile znasz osób, którym postawiono zarzut TERRORYZMU?

A film jest z Orwella i choć ma coś wspólnego z rzeczywistością to w znacznie mniejszym stopniu.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 11:32
Bebzon podał ci tylko przykład ale widze że dla twojego malutkiego móżdżku dalej jest do zbyt skomplikowane .

Teraz pod płaszczykiem walki z terroryzmem wielkie mocarstwa mogą robić wszystko , nawet mordować niewinnych ludzi w Iraku , gdzie pretekstem do ataku była rzekoma broń masowego rażenia . Broń która tak naprawdę nigdy nie istniała. Każdy trzeźwo myślący człowiek wie że chodziło o ropę ( tylko proszę cię , nie pisz mi tu zaraz o Husajnie bo to całkiem inna bajka). Zwróć uwagę jak wygląda sytuacja w USA po 9/11 . Całkowita inwigilacja społeczeństwa , brak wolności , dowody biometryczne , milion kontroli przed wejściem do samolotu i nieograniczone prawa służb do podsłuchów , sprawdzania kont bankowych , poczty , skrzynki mailowej itd. Rozumiem że według ciebie każdy obywatel stanów zjednoczonych jest terrorysta więc nie powinno to nikomu przeszkadzać?

Jeśli jednak tak bardzo chcesz osoby z zarzutem TERRORYZMU , to proszę bardzo , mam tu jedną:


  Cytat:  
6 rano w czwartek po 45-letniego Wojciecha Brauna przyjechały dwa policyjne radiowozy. Na komisariacie trzymano go przez siedem godzin skutego kajdankami. Policjanci pytali go m. in. o związki z terrorystami arabskimi. Wszystko dlatego, że doniósł na niego Leszek Miklas, w którego dwa dni wcześniej rzucił tortem z bitą śmietaną - informuje Niezalezna.pl. Portal rozmawiał ze sprawcą wtorkowego incydentu.

"Przyjechały do mnie dwa radiowozy z policjantami. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy, więc zdziwiła mnie w szczególności obecność radiowozu ze stolicy, drugi był miejscowy. Zawieźli mnie na warszawską komendę przy Wilczej. Zostałem tam skuty kajdankami, trzymano mnie w nich przez jakieś 7 godzin" - relacjonuje zatrzymany.

"Na początku było takie przesłuchanie nieformalne, które odebrałem jako zachętę do kapowania, donoszenia. Wypytywali mnie o różne grupy kibiców Legii. Odpowiedziałem, że nic o tym nie wiem. Mam 45 lat, rodzinę, dzieci, jestem normalnym kibicem. Mocno zdziwiłem się, gdy zapytano mnie o kibiców Legii z... państw arabskich. Odpowiedziałem, że nigdy o takich nie słyszałem. Ale niczego nie można wykluczyć, skoro w Warszawie są kibice Realu Madryt, to może i ktoś w krajach arabskich kibicuje Legii. Z czasem zrozumiałem, że jestem przesłuchiwany jako ewentualny... terrorysta, a to w związku z obrzuceniem tortem pana prezesa Miklasa. Jak zrozumiałem, pytanie o arabskich terrorystów wynikało z tego, że krzyknąłem do niego 'Dżihad Legia'" - tłumaczy Wojciech Braun.

źródło: niezalezna.plJako dowód załączam narzędzie zbrodni:

Obrazek jpg wstawiony na forum

A tutaj ofiara ataku terrorystycznego:

Obrazek jpg wstawiony na forum

lol


  Maryna napisał:  
A film jest z Orwella i choć ma coś wspólnego z rzeczywistością to w znacznie mniejszym stopniu.Służby w Niemczech mają prawo do nagrywania wszystkich rozmów telefonicznych. To akurat żaden problem . Przykładowo u naszych zachodnich sąsiadów nie ma możliwości kupna zwykłej karty pre paidowej w byle jakim kiosku . Najpierw musisz udać się do autoryzowanego salonu danego operatora , pokazać dowód , poczekać 15 min az sprawdzą twoje dane i dopiero wtedy otrzymujesz starter. Sprawdzenie kiedy używasz telefonu i gdzie , również nie jest dla nich żadnym problemem . gdyż posiadają wysokiej klasy sprzęt wyspecjalizowany do tego typu zadań. Dodatkowo w 2008 roku rząd Niemiec przyjął ustawę o BSK( Federalnego Urzędu Kryminalnego) która daje możliwość sprawdzania komputerów online.

Niemcy: Rząd zwiększył uprawnienia Federalnego Urzędu Kryminalnego


  Cytat:  
Niemiecki rząd zwiększył uprawnienia Federalnego Urzędu Kryminalnego. Jego funkcjonariusze będą mogli między innymi sprawdzać dane komputerów osób podejrzanych i obserwować prywatne mieszkania.

Centralna instytucja do walki ze zorganizowaną przestępczością będzie mogła kontrolować zawartość twardych dysków w komputerach osób objętych śledztwem. Programy szpiegowskie będą mogły jednak być instalowane jedynie drogą internetową, a nie bezpośrednio w mieszkaniach podejrzanych.

Śledczy Federalnego Urzędu Kryminalnego będą mogli również korzystać z podsłuchów i zapisów kamer umieszczonych nie tylko w domach osób podejrzanych, ale również tych, które podejrzani odwiedzają.

Kontrowersyjny projekt ustawy przez wiele miesięcy dzielił niemiecką koalicję. Także dziś jej przedstawiciele różnie ocenili osiągnięty kompromis. Minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schäuble z CDU nazwał go "filarem w architekturze bezpieczeństwa Niemiec".

Szef komisji spraw wewnętrznych Bundestagu Sebastian Edathy z SPD uznał projekt za zbyt daleko idący. "Nie chcemy państwa szpicli" - powiedział polityk socjaldemokracji. Za ingerencję w prywatne życie obywateli skrytykowały też rządowy projekt partie opozycyjne.W filmie przedstawione zostały czyste fakty.

Napisz mi więc gdzie tu według ciebie jest coś niewspolnego z rzeczywistością?

Ostatnio edytowany przez: eM, 20 grudnia 2009, 11:50 [1 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 15:10
Chuj mnie obchodzi, o co go pytano. Czy postawiono mu oficjalny zarzut terroryzmu? Nie popadajmy w paranoję. Na pewno Obamę najbardziej interesuje czy wypłaciłeś wczoraj 10, 20 czy 3000 zł.


P. S.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 15:21
Szkoda w ogóle dyskutować z kimś takim. Jesteś dla nich idealnym obywatelem - bezmyślny, ślepo posłuszny, znajdujący usprawiedliwienie dla ich każdego, nawet najbardziej popapranego pomysłu. Chcieliby ci zajrzeć w dupę w imię walki z terroryzmem to byś nie miał nic przeciwko. Nie wiem gdzie tak piorą mózg.


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4230 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 16:01

  Z. o Marną napisał:  
Chuj mnie obchodzi, o co go pytano. Czy postawiono mu oficjalny zarzut terroryzmu? Nie popadajmy w paranoję. Na pewno Obamę najbardziej interesuje czy wypłaciłeś wczoraj 10, 20 czy 3000 zł.Ostatnia rzecz do Ciebie: czy zachowanie psiarni na wyjazdach typu:
*wielokrotne spisywanie
*fotografowanie
*umieszczanie Twojej osoby np. w pociągu w skazane przez nich miejsce
*cofanie na dworcu.po przejechaniu setek kilometrów z byle jakiego powodu bądź "bo was nie wpuścimy"
*używanie broni gładkolufowych,gazu łzawiącego,petard hukowych itp.
*uzależnienie twojego bytu na meczu od widzimisię jednej osoby
*utrwalanie na video,zdjęciach tego co się dzieje na stadionie,gdzie tobie robić tego (niekiedy) nie wolno bądź masz z tym poważne problemy

I traktowanie Cie jak potencjalnego przestępce jest ok?

(mowie tu o sprawach TYLKO najbliższych każdemu z nas)


Obrazek png wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 17:53

  Z. o Marną napisał:  
Chuj mnie obchodzi, o co go pytano. Czy postawiono mu oficjalny zarzut terroryzmu? Nie popadajmy w paranoję. Na pewno Obamę najbardziej interesuje czy wypłaciłeś wczoraj 10, 20 czy 3000 zł.Jak zawsze rzeczowa odpowiedz. Szkoda czasu na takiego zlewaczałego przygłupa jak ty lol

Bebzon o jakie wyjazdy Ty go pytasz? Ten leszcz Maryna na jedynym wyjazdzie jakim był to z rodzicami w Pyrzycach u ciotki Zośki na imieninach lol


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 18:34
Bebzon:
Nosz kurwa, mówię o konkretnej sprawie: sprawdzanie kont bankowych osobom, którym OFICJALNIE postawiono zarzut TERRORyzmu przez SĄD. A wy wyjeżdżacie z wyjazdami i zaglądaniem w dupę, róbcie sobie co chcecie w wolnym czasie. Nie ma co porównywać naszych wyjazdów do wysadzenia metra. Wyjazdy to coś, co musi być, a terroryzm to coś, czego za chuja nie powinno być.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 20/12/2009 19:08

  Z. o Marną napisał:  
Na pewno Obamę najbardziej interesuje czy wypłaciłeś wczoraj 10, 20 czy 3000 zł.Akurat Obama jest jedynie takim samym tępym lewakiem jak ty i ma chuja do gadania lol


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 11:30
Jesteś jak Peja, zero argumentów lol A lewak to może cię kiedyś wygrzmocił, że masz taką obsesję.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 11:42

  Z. o Marną napisał:  
Jesteś jak Peja, zero argumentów lol A lewak to może cię kiedyś wygrzmocił, że masz taką obsesję.Leszczu jak chcesz argumentów to zerknij na poprzednią strone , bo chyba zapomniałeś sie do nich ustosunkować lol
Kwestie "wygrzmocenia" mogę zalatwić z tobą na żywo , chociaż nie wierze abyś miał jaja zeby skorzystac z propozycji , dalej na forum nie mam zamiaru się z tobą przekrzykiwać :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 21 grudnia 2009, 11:47 [1 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:00
Nie odpowiedziałem, bo jak zawsze całkiem zboczyłeś z tematu. Nie podałeś argumentów, które poparłyby twoją tezę.
Poza tym już to widzę, jak się zamkniesz, chyba sam w to nie wierzysz lol


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:05
Oczywiście nadal będę się tu wpisywał , chodziło mi tylko o słowne utarczki z tobą przygłupawy leszczu , zaproponowałem ci aby wyjaśnić wszystko na zywo ale tak jak myślałem jesteś ZASRAŃCEM lol

Wracając do meritum sprawy , teraz masz szanse żeby odpowiedzieć , więc:


  Maryna napisał:  
A film jest z Orwella i choć ma coś wspólnego z rzeczywistością to w znacznie mniejszym stopniu.Służby w Niemczech mają prawo do nagrywania wszystkich rozmów telefonicznych. To akurat żaden problem . Przykładowo u naszych zachodnich sąsiadów nie ma możliwości kupna zwykłej karty pre paidowej w byle jakim kiosku . Najpierw musisz udać się do autoryzowanego salonu danego operatora , pokazać dowód , poczekać 15 min az sprawdzą twoje dane i dopiero wtedy otrzymujesz starter. Sprawdzenie kiedy używasz telefonu i gdzie , również nie jest dla nich żadnym problemem . gdyż posiadają wysokiej klasy sprzęt wyspecjalizowany do tego typu zadań. Dodatkowo w 2008 roku rząd Niemiec przyjął ustawę o BSK( Federalnego Urzędu Kryminalnego) która daje możliwość sprawdzania komputerów online.

Niemcy: Rząd zwiększył uprawnienia Federalnego Urzędu Kryminalnego


  Cytat:  
Niemiecki rząd zwiększył uprawnienia Federalnego Urzędu Kryminalnego. Jego funkcjonariusze będą mogli między innymi sprawdzać dane komputerów osób podejrzanych i obserwować prywatne mieszkania.

Centralna instytucja do walki ze zorganizowaną przestępczością będzie mogła kontrolować zawartość twardych dysków w komputerach osób objętych śledztwem. Programy szpiegowskie będą mogły jednak być instalowane jedynie drogą internetową, a nie bezpośrednio w mieszkaniach podejrzanych.

Śledczy Federalnego Urzędu Kryminalnego będą mogli również korzystać z podsłuchów i zapisów kamer umieszczonych nie tylko w domach osób podejrzanych, ale również tych, które podejrzani odwiedzają.

Kontrowersyjny projekt ustawy przez wiele miesięcy dzielił niemiecką koalicję. Także dziś jej przedstawiciele różnie ocenili osiągnięty kompromis. Minister spraw wewnętrznych Wolfgang Schäuble z CDU nazwał go "filarem w architekturze bezpieczeństwa Niemiec".

Szef komisji spraw wewnętrznych Bundestagu Sebastian Edathy z SPD uznał projekt za zbyt daleko idący. "Nie chcemy państwa szpicli" - powiedział polityk socjaldemokracji. Za ingerencję w prywatne życie obywateli skrytykowały też rządowy projekt partie opozycyjne.W filmie przedstawione zostały czyste fakty. Wracając jeszcze do wcześniejszej sprawy ( kwestia uzyskania przez CIA dostępu do danych bankowych mieszkańców Europy)to umowę podpisała Unia Europejska ze Stanami Zjednoczonymi bez konsultacji z przedstawicielami państw członkowskich jedynie ich o tym informując , czyli wychodzi na to iż prawo unijne jest ponad prawem krajowym.

Napisz mi więc gdzie tu według ciebie jest coś niewspolnego z rzeczywistością?

Ostatnio edytowany przez: eM, 21 grudnia 2009, 14:13 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:27
Nie ośmieszaj się takimi tekstami jeszcze bardziej niż do tej pory to zrobiłeś, placku.


Może mieszkasz w Niemczech i jesteś Szkopem, ale ja nie. Tyle.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:31

  Z. o Marną napisał:  
Nie ośmieszaj się takimi tekstami jeszcze bardziej niż do tej pory to zrobiłeś, placku.


Może mieszkasz w Niemczech i jesteś Szkopem, ale ja nie. Tyle.Film który wkleiłem opisywał sytuacje w Niemczech. Pisałeś ze nie ma on nic wspolnego z rzeczywistosciąidiota

Leszczu gdzie więc sa twoje argumenty? lol

Pisałeś też ze Polskie prawo jest ponad Unijnym , dlaczego więc Unia w naszym imieniu , nie konsultując tego z Polakami podpisuje umowe na podstawie której CIA ma prawo sprawdzać nasze konta bankowe?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:34
Nie oglądałem filmu. Czytałem książkę. Kiedy ostatnią czytałeś, w podstawówce? Nie obchodzi mnie szkopskie prawodawstwo, tylko ojczyste.

Czy nie dociera do twojego pustego łba, że może to zrobić dopiero, gdy ktoś jest oskarżony, nie mylić z oskarżAnym o terroryzm? Chyba, że popierasz Al-kaidy i inne takie, nie zdziwiłbym się.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:37

  eM napisał:  
  Z. o Marną napisał:  
A film jest z Orwella i choć ma coś wspólnego z rzeczywistością to w znacznie mniejszym stopniu.
  Z. o Marną napisał:  
Nie oglądałem filmu. Czytałem książkę.No żesz kurwa Debil idiota


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:39
Gdybyś czytał np. Trylogię, to chyba byś wiedział o czym jest film? Pustak.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:41

  Z. o Marną napisał:  
Gdybyś czytał np. Trylogię, to chyba byś wiedział o czym jest film? Pustak.Czytałeś ksiązke na temat tego filmiku który ja wkleiłem a ty skomentowałeś że nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscią? idiota


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005