Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 13:06

  pchela napisał:  

  Sadu napisał:  
Oczywiście Kwaśniewski wszędzie gdzie sie nie pojawił przynosił nam wstyd. To jego żona wychodzi z samolotu z reklamówką z Lidla. A on zawsze miał rozjebane i brudne buty (których ponoć czystość świadczy o człowieku) To pewnie jego żona, wraz z nim samym, wita sie z papieżem na stojąco, podając tylko reke.A on nie zna hymnu i jebie mu sie ciagle III RP z IV. Z czasem kazdego znanego polityka nazwisko przewija sie w jakis aferach, a Kwaśniewski miał o tyle pecha, że jeszcze podczas jego prezydentury lewica podupadała, konkurencja wykorzystała to, chcieli "dojechac" Kwacha juz do końca, brudząc jego nazwiskiem wszystko co możliwe. Nawet za zajebanie jabłka jakby mogli, wypisali by Kwaśniewski. Zreszta gdzie sie to nazwisko przewijalo? W tvn? polsacie, czy ŻW? Procz nudnego pierdolenia niczego nie było. A media maja najwiekszy wplyw na ludzi.. zobaczysz jak bedzie z Kaczynskimi. A nawet juz jest. Nie trzeba sie nawet specjalnie przyglądać.Nie chodzi o to, zeby zmienic swinie przy korycie, a o to, by zabrać koryto.Nie zabrano i pewnie, kazdy orze jak moze, my rowniez. . A żony takiej jaka mial Kwasniewski zazdroscili mu na calym swiecie, a jej pomoc dla dzieci? fundacja? zaraz mi powiecie, ze przycinała szmal. Jak widze takie wpisy to juz kurwa nie wiem jakiego prezydenta wam trzeba, jesli uwazacie, ze Kwasniewski byl ble. Prezydent wraz z 1 damą, pełnia role rowniez reprezentacyjna kraju. Sa wieksze mozliwosci bo jak cie widza, tak cie pisza, jak dla mnie para z klasą nr 1.



Para z Klasą? Nie no ja w to nie wierze!ALe cóż każdy ma swoje zdanie.Jeżeli dla Ciebie ,,klasą'' jest nabijanie się z Najwiekszego Polaka Jana Pawła Drugiego , no to gratuluje.A przecież był kiedys materiał jak Kwaśniewski pijany jak szpadel wchodził na drabine czy cos takiego.I to był prezydent?Prezydent który wyhujał ludzi mówiąc im , że ma Magistra??? moja mama ma Magistra ale musiała tyrać na to stanowisko a on sobie je załatwił!!I to jest ,,klasa''?Człowieku!!!Co do tej fundacji Kwaśniewskiej okej , super inicjatywa,ale denerwowało i denerwuje mnie to ,że ona w tym programie w tvn style mówi jak maja sie ubierać kobiety w Polsce.Tyle , że ona proponuje kupno jakiejś tam sukni za iles tysięcy!!!Jaką Polke na to stac?Przepraszam bardzo!!!!Ale to takie troszke oderwane od tematu było:D.Pozdrawiam.

A i jescze jedno Śmielaq napisał , że ,, Ja nie wstydziłem sie prezydenta przez 10 lat'' .No twoje zdanie ale według mnie to chyba jakieś pomigane.



Sam jesteś pomigany... takie jest moje zdanie i go nie zmienie.. a mogę nawet powtórzyć: jestem zadowolony że przez 10 lat Polską rządził A. Kwaśniewski.
Zwróć uwagę ile razy się Kwaśniewki z papieżem spotykał i jak się zachowywał. To, że jako jedyny prezydent na świecie jechał w papamobilu chyba coś znaczy... najpierw piszesz, że nie ma magistra potem że sobie załatwił... eh..zastanów się co piszesz Nikt Ci nie każe oglądać TVN Style jeżeli Ci się nie podoba co Kwaśniewska gada..(ten przykład dałeś pewnie tylko żeby się do czegoś przyczepić..) Obecnej pierwszej parze jeszcze daleko do poprzedniej (zaznaczam jeśli chodzi o prezencje, o polityce nie pisze bo w wypowiedzi Pcheły o tym nie było..)
Po prostu dość mam: czerwonych małp, odwróconych flag, Irasiadów, odwróconych kwiatów i tego ze obecny papież mówi wyraźniej po polsku...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 16:56

  śmielaq89 napisał:  

  pchela napisał:  

  Sadu napisał:  
Oczywiście Kwaśniewski wszędzie gdzie sie nie pojawił przynosił nam wstyd. To jego żona wychodzi z samolotu z reklamówką z Lidla. A on zawsze miał rozjebane i brudne buty (których ponoć czystość świadczy o człowieku) To pewnie jego żona, wraz z nim samym, wita sie z papieżem na stojąco, podając tylko reke.A on nie zna hymnu i jebie mu sie ciagle III RP z IV. Z czasem kazdego znanego polityka nazwisko przewija sie w jakis aferach, a Kwaśniewski miał o tyle pecha, że jeszcze podczas jego prezydentury lewica podupadała, konkurencja wykorzystała to, chcieli "dojechac" Kwacha juz do końca, brudząc jego nazwiskiem wszystko co możliwe. Nawet za zajebanie jabłka jakby mogli, wypisali by Kwaśniewski. Zreszta gdzie sie to nazwisko przewijalo? W tvn? polsacie, czy ŻW? Procz nudnego pierdolenia niczego nie było. A media maja najwiekszy wplyw na ludzi.. zobaczysz jak bedzie z Kaczynskimi. A nawet juz jest. Nie trzeba sie nawet specjalnie przyglądać.Nie chodzi o to, zeby zmienic swinie przy korycie, a o to, by zabrać koryto.Nie zabrano i pewnie, kazdy orze jak moze, my rowniez. . A żony takiej jaka mial Kwasniewski zazdroscili mu na calym swiecie, a jej pomoc dla dzieci? fundacja? zaraz mi powiecie, ze przycinała szmal. Jak widze takie wpisy to juz kurwa nie wiem jakiego prezydenta wam trzeba, jesli uwazacie, ze Kwasniewski byl ble. Prezydent wraz z 1 damą, pełnia role rowniez reprezentacyjna kraju. Sa wieksze mozliwosci bo jak cie widza, tak cie pisza, jak dla mnie para z klasą nr 1.



Para z Klasą? Nie no ja w to nie wierze!ALe cóż każdy ma swoje zdanie.Jeżeli dla Ciebie ,,klasą'' jest nabijanie się z Najwiekszego Polaka Jana Pawła Drugiego , no to gratuluje.A przecież był kiedys materiał jak Kwaśniewski pijany jak szpadel wchodził na drabine czy cos takiego.I to był prezydent?Prezydent który wyhujał ludzi mówiąc im , że ma Magistra??? moja mama ma Magistra ale musiała tyrać na to stanowisko a on sobie je załatwił!!I to jest ,,klasa''?Człowieku!!!Co do tej fundacji Kwaśniewskiej okej , super inicjatywa,ale denerwowało i denerwuje mnie to ,że ona w tym programie w tvn style mówi jak maja sie ubierać kobiety w Polsce.Tyle , że ona proponuje kupno jakiejś tam sukni za iles tysięcy!!!Jaką Polke na to stac?Przepraszam bardzo!!!!Ale to takie troszke oderwane od tematu było:D.Pozdrawiam.

A i jescze jedno Śmielaq napisał , że ,, Ja nie wstydziłem sie prezydenta przez 10 lat'' .No twoje zdanie ale według mnie to chyba jakieś pomigane.



Sam jesteś pomigany... takie jest moje zdanie i go nie zmienie.. a mogę nawet powtórzyć: jestem zadowolony że przez 10 lat Polską rządził A. Kwaśniewski.
Zwróć uwagę ile razy się Kwaśniewki z papieżem spotykał i jak się zachowywał. To, że jako jedyny prezydent na świecie jechał w papamobilu chyba coś znaczy... najpierw piszesz, że nie ma magistra potem że sobie załatwił... eh..zastanów się co piszesz Nikt Ci nie każe oglądać TVN Style jeżeli Ci się nie podoba co Kwaśniewska gada..(ten przykład dałeś pewnie tylko żeby się do czegoś przyczepić..) Obecnej pierwszej parze jeszcze daleko do poprzedniej (zaznaczam jeśli chodzi o prezencje, o polityce nie pisze bo w wypowiedzi Pcheły o tym nie było..)
Po prostu dość mam: czerwonych małp, odwróconych flag, Irasiadów, odwróconych kwiatów i tego ze obecny papież mówi wyraźniej po polsku...



Ej czy ja napisałem , że ty jesteś pomigany???O co chodzi ci w zdaniu,,najpierw piszesz ,że nie ma magistra potem , że sobie załatwił''?Słuchaj piszesz tu o czerwonej małpie , odwróconych kwiatach ale czy to sa porównywalne błędy , gafy z tymi które popełniał Kwasniewski o ktorych pisalem wczesniej???Wątpie osobiscie.Jak ty zaprzeproszeniem przypieprzasz się o wymowe Prezydenta (bo jest to cholernie wyolbrzymione przez telewizje.) , a nic złego nie widzisz z nabijania się z Papieża i oszukania narodu z tym Magistrem!Piszesz tylko o tym co jest wygodne.
Oki fakt prezydent obraził jakąs dziennikarkę , ale myślał , że ta rozmowa nie jest nagrywana.Ale tak czy siak zachował sie nieładnie.Ale z drugiej strony ile razy media się nabijaja z niego???Prezydent też człowiek.A i porównujesz Kaczyńskiego z Kwaśniewskim lecz dopiero rok obecny prezydent jest na tym stanowsiku.

Ostatnio edytowany przez: pchela, 22 grudnia 2006, 17:41 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 17:57
No właśnie, dopiero rok i to jest najbardziej przerażające...


Dziękuję :)
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 18:13

  pchela napisał:  
Oki fakt prezydent obraził jakąs dziennikarkę , ale myślał , że ta rozmowa nie jest nagrywana.



1 miejsce respect:]

nawet jak nie wiedzial ze rozmowa jest nagrywana i mu sie palnelo, kazdemu moze sie zdazyc, to normalny, kulturalny czlowiek by przeprosil za swoja gafe. ale czego tu wymagac?? przeciez nic sie nie stalo.

kaczor na kazdym kroku pokazuje ze blizej mu do obory niz palacu prezydenckiego. moze i Kwaśniewski robil babole ale jest przynajmniej czlowiekiem ogarnietym w temacie a obecny el presidente na kazdym kroku pokazuje ze nie wie o co chodzi - z reszta jak caly (w)pis(du). irasiady, wreczanie kwiatow do gory nogami, poodwracane wiazanki, ujebane buty, spieprzaj dziady, sposob wypowiadania sie przypominajacy bezsensowny belkot na odpierdol. kurwa - to jest przedstawiciel Polski, narodu naszego a nie jakiejs wiochy w stylu Bździochy czy Koluszki(nie ublizajac ich mieszkancom). wszystko to swiadczy o nieobyciu. czlowiek ze wsi wyjdzie - wies z czlowieka nie...

btw. przez 10 lat prezydentury Olka nie bylo tyle przypałów co przez rok Lecha - strach sie bac co bedzie dalej. nie tylko w kraju ale tez zagranica polewaja z prezydenta i tej smiesznej koalicji burakow, gwalcicieli i nierobow. takze albo my jestesmy pojebani albo rzeczywiscie cos jest nie tak. odpowiedz sobie na to sam.

EDIT: wlasnie ogladam fakty i tu slysze akcje: Marcinkiewicz na prezesa PKO i wypowiedz jakiegos idioty ze wczesniej wymieniony byl swietnym premierem, bla bla bla i nauczycielem. to teraz bedzie swietnym prezesem. mysle ze papiezem albo selekcjonerem reprezentacji Czadu tez bylby zajebistym... rece normalnie opadaja...:|

Ostatnio edytowany przez: tribu, 22 grudnia 2006, 19:13 [1 raz(y)]


100% PD

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 20:48
pchela.. napisałeś, że to co myśle jest pomigane i starczy.. (w ogóle co to za słowotwór...) Z magistrem chodzi mi o to, że najpierw piszesz, że gadał że nia ma a potem dodajesz że sobie załatwił (jak mógł sobie złatwić coś czego nie ma..lekka sprzeczność..)
Ale on te błędy robi co chwile.. i to za granicą też.. przecież on reprezntuje.. Kwaśniewski jeżeli już palnął jakąś gafe to chociaz przeprosił.. Co do wymowy to się nie przypieprzam tylko tak jest.. żeby coś zrozumieć musze się wsłuchać i stracić troche czasu.. (tempo..) No a Tv w końcu jest od przekazywania informacji (także o prezydencie..)
Gdzie Ty przeczytałeś że ja nic złego w zachowaniu Kwaśniewskiego nie widze ? To że czegoś nie napisałem to nie znaczy że musisz dopowiadać.. nie pochwalam tego zachowania... ale mimo wszystko wole tego kogo wole...
Co do dziennikarki to szkoda słów.. co z tego że wyłączony mikrofon... równie dobrze moge Ciebie obrazić rozmawiając z kimś i powiedzieć że nie ma sprawy bo nie słyszałeś..
To co wyznajesz zasadę oko za oko ? Im więcej media gadają o Kaczyńskim tym bardziej on ma ich ignorować..eh kurcze no on jest w końcu PREZYDENTEM a nie jakimś podrzędnym politykiem...
Zgoda prezydent też człowiek (Kwaśniewski też jakbyś zapomniał..) ale z racji pełnionego stanowiska obowiązuje chybą jakieś zasady..
Nio i co z tego, że rok ? Za 4 lata lepiej nie będzie..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7723 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2006 23:03

  pchela napisał:  
Para z Klasą? Nie no ja w to nie wierze!ALe cóż każdy ma swoje zdanie.Jeżeli dla Ciebie ,,klasą'' jest nabijanie się z Najwiekszego Polaka Jana Pawła Drugiego , no to gratuluje.A przecież był kiedys materiał jak Kwaśniewski pijany jak szpadel wchodził na drabine czy cos takiego.I to był prezydent?Prezydent który wyhujał ludzi mówiąc im , że ma Magistra??? moja mama ma Magistra ale musiała tyrać na to stanowisko a on sobie je załatwił!!I to jest ,,klasa''?Człowieku!!!Co do tej fundacji Kwaśniewskiej okej , super inicjatywa,ale denerwowało i denerwuje mnie to ,że ona w tym programie w tvn style mówi jak maja sie ubierać kobiety w Polsce.Tyle , że ona proponuje kupno jakiejś tam sukni za iles tysięcy!!!Jaką Polke na to stac?Przepraszam bardzo!!!!Ale to takie troszke oderwane od tematu było:D.Pozdrawiam.

A i jescze jedno Śmielaq napisał , że ,, Ja nie wstydziłem sie prezydenta przez 10 lat'' .No twoje zdanie ale według mnie to chyba jakieś pomigane.



pchełka ale co ty mówisz w ogóle? :)
szkoda, ze dopiero po śmierci doceniles Jana Pawla II, jak zreszta wielu innych, powiedz jeszcze, że na błoniach byłeś z bosmankiem w reku, okularami przeciwsłonecznymi, wózkiem z dzieckiem do którego przymocowane były festynowe baloniki i watą cukrową. Bo to był wielki Polak. Nie wyolbrzymiaj wszystkiego, jakie nabijanie sie? Pewnie Kwachu jest gorszy od Wojewodzkiego i Majewskiego w swoich zartach sytuacyjnych. A co jesli pocałował ziemię bo chciał w ten sposób tak jak Papiez okazac szacunek? Za ten niesmaczny żarcik powinien zostać wydalony z kraju. Bez kitu smieszy mnie to troche :) bo najpierw wezmy sie za swoje wlasne otoczenie, bo najlatwiej jest oceniac.
krok drugi, Kwasniewski wchodzi po drabinie nawalony i..? najebał sie,jak my wszyscy, taka nasza polska mentalnosc, czy moze chcesz z kazdego prezydenta zrobic robota? teraz trzeci.. magister hehe, co za przekret, ze podal gdzies swoje wyzsze wyksztalcenie zaraz przed obronieniem pracy magisterskiej. Widocznie mial ja dobra i wiedzial, ze da rade, a papier to juz czysta formalnosc. Moze tak byc? Czy za to tez powinien zostac wygnany z kraju i przez to bedzie juz najchujowszym prezydentem w dzielajach RP? A i spytaj mamę, czy nigdy nie sciagala na studiach, ani nie skserowala notatek od kolezanki. TVN style to raczej nie ogladam, ale jesli tak mowila to widocznie program jest skierowany do tej bogatszej klasy, ja komus nie licze i nie zagladam, daj wam Bóg mieć kasę. Jesli ja stac na takie sukieneczki prosze bardzo, Peja tez nie je suchych bułek na kolacje z wodą bo wychowany w biedzie.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
Heaton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/12/2006 02:49

  Sadu napisał:  

pchełka ale co ty mówisz w ogóle? :)
szkoda, ze dopiero po śmierci doceniles Jana Pawla II, jak zreszta wielu innych, powiedz jeszcze, że na błoniach byłeś z bosmankiem w reku, okularami przeciwsłonecznymi, wózkiem z dzieckiem do którego przymocowane były festynowe baloniki i watą cukrową. Bo to był wielki Polak. Nie wyolbrzymiaj wszystkiego, jakie nabijanie sie? Pewnie Kwachu jest gorszy od Wojewodzkiego i Majewskiego w swoich zartach sytuacyjnych. A co jesli pocałował ziemię bo chciał w ten sposób tak jak Papiez okazac szacunek? Za ten niesmaczny żarcik powinien zostać wydalony z kraju. Bez kitu smieszy mnie to troche :) bo najpierw wezmy sie za swoje wlasne otoczenie, bo najlatwiej jest oceniac.
krok drugi, Kwasniewski wchodzi po drabinie nawalony i..? najebał sie,jak my wszyscy, taka nasza polska mentalnosc, czy moze chcesz z kazdego prezydenta zrobic robota? teraz trzeci.. magister hehe, co za przekret, ze podal gdzies swoje wyzsze wyksztalcenie zaraz przed obronieniem pracy magisterskiej. Widocznie mial ja dobra i wiedzial, ze da rade, a papier to juz czysta formalnosc. Moze tak byc? Czy za to tez powinien zostac wygnany z kraju i przez to bedzie juz najchujowszym prezydentem w dzielajach RP? A i spytaj mamę, czy nigdy nie sciagala na studiach, ani nie skserowala notatek od kolezanki. TVN style to raczej nie ogladam, ale jesli tak mowila to widocznie program jest skierowany do tej bogatszej klasy, ja komus nie licze i nie zagladam, daj wam Bóg mieć kasę. Jesli ja stac na takie sukieneczki prosze bardzo, Peja tez nie je suchych bułek na kolacje z wodą bo wychowany w biedzie.


Amen :]


100% PD
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/12/2006 12:14

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Jay-J napisał:  
Jako katolikowi jest mi wstyd i odbieram to jako obraze.



http://www.youtube.com/watch?v=cU84fFhLl0c&eurl=

To nie przypadkiem twoja persona?



Chlopak sie marnuje, salony czekaja... :P


1948
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/12/2006 12:23

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

http://www.youtube.com/watch?v=cU84fFhLl0c&eurl=



Cyrankiewicz to się chowa ;)


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7723 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 23/12/2006 13:02

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Stary, ale to byla uroczystosc panstwowa! I to jeszcze Katyn!!! Przeczytaj sobie co sie dzialo w Katyniu w czasie wojny, a potem odpowiedz na pytanie, czy wypada aby 50 lat pozniej w dzien pamieci ofiar prezydent PL byl zajebany w sztos?



Wiem Vasylku, nie twierdzę, że zajebisty Kwach wypił parę głębszych i nic się nie stało. Ale też nie uważam, zeby robic z tego afere narodowa na dlugie lata bo Ty tez potrafisz sie najebac tam gdzie nie trzeba :D i zapewne wielu politykow, ogolnie ludzi znanych, ma slabsze chwile i machnie troszke jak sie okaze za duzo, bo dzien ma slabszy. Czemu media nie pokazuja niemców w Auschwitz jak nabąbani chodzą i śmieją się jakby byli na starówce? albo Marek Jurek w przemowieniu sejmowym, czy sejm to i tak chlewnia i mozna tam chodzic najebanym jak bąk? to tylko przyklady, a jest tego pelno jesli chodzi o tak wytrawną używkę jak Alkohol :) musieli im w tym sejmie wycofac w restauracji sprzedaz alkoholu bo wszyscy nie ogarniali. Zreszta byla juz podobna dyskusja na wczesniejszych stronach tego tematu i przeciez nie bede sie powtarzal.



  Vasyl napisał:  
Co to za przekret? To sie nazywa falszerstwo i jest to gruby paragraf, a miejsce to nie bylo Twoje "gdzies", lecz oswiadczenie kandydata.
Student medycyny tez "podal gdzies swoje wyzsze wyksztalcenie zaraz przed obronieniem pracy magisterskiej. Widocznie mial ja dobra i wiedzial, ze da rade, a papier to juz czysta formalnosc". Moze tak byc? Chcialbys aby taki "lekarz" Cie leczyl?



hehe niestety lecza nas na ogol jeszcze gorsi i w sumie wolalbym zeby jedynie mieli na sumieniu podanie o miesiac za wczesnie swojego wyksztalcenia ;)


  Vasyl napisał:  
Stary, z calym szacunkiem, ale czy nei widzisz roznicy miedzy sciaganiem na studiach od klamstwa w oswiadczeniu kandydata? Moim zdaniem kiedy jego mama studiowala, to raczej kser nie bylo jeszcze :P i chyba nie jest to amoralne :)



dlaczego nie? przeciez notatki robi sie samemu na studiach wiec jak to kurcze chcesz je miec od kogos? :) jakby Kwach kserowal to juz widze dyskusje, ze on pewnie tłuk, nic nie umie zeby on mial kserowac i sciagac, zabrac mu magistra, nabić chuja na pal. Co do oswiadczenia, czy ktos zmienilby zdanie a szczegolnie ludzie typu glosuje na Kaczynskiego bo Donaldzik ma chujowe R, bo jeszcze pare nocy musi przespac Kwasniewski czekajac na dyplom? to nie tu widze problemy w reprezentowaniu kraju.


  Vasyl napisał:  
A nie kluje Cie w oczy, ze tak walczy o biednych dzieci, tak zbiera dla nich pieniazki od kolegow meza ( Gudzowaty) a sama popierdala w sukniach za 10k?



nie kłuje, a dlaczego? Napisałem w swoim poście wyżej.


  Vasyl napisał:  
Na koniec pozdrawiam pewnego Pana, ktory zmienil numer na tak zajebisty, ze mala bania ;-)



Pozdro pozdro szatanie ;PP mysle, ze jesli chcesz kontynuowac dyskusje to przeniesmy sie na real tak jak mowiles, ze nie dzialasz tylko w internecie, wtedy moze w koncu bedzie okazja do wymiany pogladow pijacy


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/12/2006 19:59

  Sadu napisał:  

  pchela napisał:  
Para z Klasą? Nie no ja w to nie wierze!ALe cóż każdy ma swoje zdanie.Jeżeli dla Ciebie ,,klasą'' jest nabijanie się z Najwiekszego Polaka Jana Pawła Drugiego , no to gratuluje.A przecież był kiedys materiał jak Kwaśniewski pijany jak szpadel wchodził na drabine czy cos takiego.I to był prezydent?Prezydent który wyhujał ludzi mówiąc im , że ma Magistra??? moja mama ma Magistra ale musiała tyrać na to stanowisko a on sobie je załatwił!!I to jest ,,klasa''?Człowieku!!!Co do tej fundacji Kwaśniewskiej okej , super inicjatywa,ale denerwowało i denerwuje mnie to ,że ona w tym programie w tvn style mówi jak maja sie ubierać kobiety w Polsce.Tyle , że ona proponuje kupno jakiejś tam sukni za iles tysięcy!!!Jaką Polke na to stac?Przepraszam bardzo!!!!Ale to takie troszke oderwane od tematu było:D.Pozdrawiam.

A i jescze jedno Śmielaq napisał , że ,, Ja nie wstydziłem sie prezydenta przez 10 lat'' .No twoje zdanie ale według mnie to chyba jakieś pomigane.



pchełka ale co ty mówisz w ogóle? :)
szkoda, ze dopiero po śmierci doceniles Jana Pawla II, jak zreszta wielu innych, powiedz jeszcze, że na błoniach byłeś z bosmankiem w reku, okularami przeciwsłonecznymi, wózkiem z dzieckiem do którego przymocowane były festynowe baloniki i watą cukrową. Bo to był wielki Polak. Nie wyolbrzymiaj wszystkiego, jakie nabijanie sie? Pewnie Kwachu jest gorszy od Wojewodzkiego i Majewskiego w swoich zartach sytuacyjnych. A co jesli pocałował ziemię bo chciał w ten sposób tak jak Papiez okazac szacunek? Za ten niesmaczny żarcik powinien zostać wydalony z kraju. Bez kitu smieszy mnie to troche :) bo najpierw wezmy sie za swoje wlasne otoczenie, bo najlatwiej jest oceniac.
krok drugi, Kwasniewski wchodzi po drabinie nawalony i..? najebał sie,jak my wszyscy, taka nasza polska mentalnosc, czy moze chcesz z kazdego prezydenta zrobic robota? teraz trzeci.. magister hehe, co za przekret, ze podal gdzies swoje wyzsze wyksztalcenie zaraz przed obronieniem pracy magisterskiej. Widocznie mial ja dobra i wiedzial, ze da rade, a papier to juz czysta formalnosc. Moze tak byc? Czy za to tez powinien zostac wygnany z kraju i przez to bedzie juz najchujowszym prezydentem w dzielajach RP? A i spytaj mamę, czy nigdy nie sciagala na studiach, ani nie skserowala notatek od kolezanki. TVN style to raczej nie ogladam, ale jesli tak mowila to widocznie program jest skierowany do tej bogatszej klasy, ja komus nie licze i nie zagladam, daj wam Bóg mieć kasę. Jesli ja stac na takie sukieneczki prosze bardzo, Peja tez nie je suchych bułek na kolacje z wodą bo wychowany w biedzie.



SAduś ale co ty mówisz wogóle? Skąd ty wiesz kiedy ja doceniłem Jana Pawła Drugiego?Jak wogołe możesz tak pisac jak nie wiesz??? Wkurza mnie to troszku.Karola Wojtyłę to ja juz od dawana szanowałem i tyle nie bede tutaj pisal co i jak bo nie ma sensu.Ej kurcze ale jak tu nie wyolbrzymiac tego , że Kwachu podle i poniżająco zachował się w stosunku do Papieża!!!???Ja nie będec ci tu wmawiał co jest dobre a co złe bo sam masz rozum.Dziwi mnie to , że piszesz ,,Czy za to tez powinien zostac wygnany z kraju'' , ja tego nie powiedzialem wiec nie dopowiadaj pewnych rzeczy oki?To , że chodził nawalony to też nie jest wystarczający fakt na to , że był niezbyt klasowym prezydentem?Jak narazie Kaczyński nie robi aż tak Wielkich gaf w porównaniu do Kwaśniewskiego , ale jak sam mówiłem Kaczyński jest tylko rok a Kwaśniewski był 10 lat więc nie wiadomo co jeszce może zrobić Kaczyński , lecz raczej wątpie aby popełniał gafy na miarę Kwaśniewskiego.Pozdrawiam.Wesołych Świąt!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7723 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 24/12/2006 01:04
idac tropem Vasyla dostajesz ostrzezenie numero uno :) bo to juz twoja druga wypowiedz w ktorej sie troszke zapedziles, pierwsza olalem.
wzajemnie Wesolych Swiat


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/12/2006 09:46
Pcheła na szczęście Kaczyńskiego 10 lat nie będzie :]

P.S: Kaczyński nic nie psuje bo w ogóle nic nie robi.. (znaczy pokornie wykojuje polecenia rodzinne) :]

Także życze wesołych świąt :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/12/2006 10:17
Juz kilka osob porusza watek Kwasniewskiego na drabinie i myli fakty.Kwasniewski nie byl naj.... , tylko schodzil po drabinie chcac wyjsc z sejmu zeby ominac dziennikarzy.Tym sposobem spotkal tylko fotoreportera ktory zrobil fotke


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/12/2006 19:57

  Sadu napisał:  
idac tropem Vasyla dostajesz ostrzezenie numero uno :) bo to juz twoja druga wypowiedz w ktorej sie troszke zapedziles, pierwsza olalem.
wzajemnie Wesolych Swiat



A gdzie się niby zapędzilem? Każdy może pisac co chche a ja cie wogole nie obrazilem wiec o co chodzi?A to że ty troszke olałeś wykształcenie mojej mamy pisząc o tym ściąganiu? Dobra ale ja na to przymykam oko :D.Wesołych Świat.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6456 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/12/2006 17:41

  pchela napisał:  

  Sadu napisał:  
idac tropem Vasyla dostajesz ostrzezenie numero uno :) bo to juz twoja druga wypowiedz w ktorej sie troszke zapedziles, pierwsza olalem.
wzajemnie Wesolych Swiat



A gdzie się niby zapędzilem? Każdy może pisac co chche a ja cie wogole nie obrazilem wiec o co chodzi?A to że ty troszke olałeś wykształcenie mojej mamy pisząc o tym ściąganiu? Dobra ale ja na to przymykam oko :D.Wesołych Świat.



ano widzisz :]
lepiej nie obrażaj nikogo z władzy nawet na tym forum bo nikt sprzeciwu nie znosi :) i jak im odpowiesz nawet tylko co myslisz a bedzie to madrzejsze od ich postu, to sie zbulwersuja :]


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7723 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 26/12/2006 15:30

  robso napisał:  

  pchela napisał:  

  Sadu napisał:  
idac tropem Vasyla dostajesz ostrzezenie numero uno :) bo to juz twoja druga wypowiedz w ktorej sie troszke zapedziles, pierwsza olalem.
wzajemnie Wesolych Swiat



A gdzie się niby zapędzilem? Każdy może pisac co chche a ja cie wogole nie obrazilem wiec o co chodzi?A to że ty troszke olałeś wykształcenie mojej mamy pisząc o tym ściąganiu? Dobra ale ja na to przymykam oko :D.Wesołych Świat.



ano widzisz :]
lepiej nie obrażaj nikogo z władzy nawet na tym forum bo nikt sprzeciwu nie znosi :) i jak im odpowiesz nawet tylko co myslisz a bedzie to madrzejsze od ich postu, to sie zbulwersuja :]



chodzi mi o ton wypowiedzi, a nie racje w niej zawarte
wystarczy pomyslec :) wiec twoja marna prowokacja okazuje sie dnem.
zboczylismy z tematu jak ktos chce cos jeszcze na ten temat to gdy bedzie chcial mnie znajdzie
nie potrafisz powstrzymac emocji przed monitorem - nie pisz


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6456 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/12/2006 20:08

  Sadu napisał:  

  robso napisał:  

  pchela napisał:  

  Sadu napisał:  
idac tropem Vasyla dostajesz ostrzezenie numero uno :) bo to juz twoja druga wypowiedz w ktorej sie troszke zapedziles, pierwsza olalem.
wzajemnie Wesolych Swiat



A gdzie się niby zapędzilem? Każdy może pisac co chche a ja cie wogole nie obrazilem wiec o co chodzi?A to że ty troszke olałeś wykształcenie mojej mamy pisząc o tym ściąganiu? Dobra ale ja na to przymykam oko :D.Wesołych Świat.



ano widzisz :]
lepiej nie obrażaj nikogo z władzy nawet na tym forum bo nikt sprzeciwu nie znosi :) i jak im odpowiesz nawet tylko co myslisz a bedzie to madrzejsze od ich postu, to sie zbulwersuja :]



chodzi mi o ton wypowiedzi, a nie racje w niej zawarte
wystarczy pomyslec :) wiec twoja marna prowokacja okazuje sie dnem.
zboczylismy z tematu jak ktos chce cos jeszcze na ten temat to gdy bedzie chcial mnie znajdzie
nie potrafisz powstrzymac emocji przed monitorem - nie pisz



Mowiac nie potrafisz utrzymac emocji - nie pisz, zabraniasz mi sie bronic. Sluchajac sie Ciebie wyszlo by na to ze mnie zatkalo twoim marnym postem. Prowokacja moze i to bylo ale pisalem to bardziej z mysla o powiedzeniu prawdy jak to sie milo tu dzieje :] Rzucanie ostrzeżeniami nic nie da, tutaj jeszcze pokazalo to jak bardzo nie lubisz sprzeciwu i w jak marny sposób potrafisz się tylko bronic. I wprzypadku Pcheły jak i moim gdzie zabraniasz mi pisac. Na gg nie bede sie odzywal bo watpie w to zeby byla to rozmowa z kultura. Niewiem o co chodzi Ci z tonem wypowiedzi, skoro Pcheła napisał tak samo jak Ty. Prawie żadnej różnicy nie widac pomiędzy waszymi odpowiedziami.


Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7723 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 26/12/2006 23:05

  robso napisał:  
Mowiac nie potrafisz utrzymac emocji - nie pisz, zabraniasz mi sie bronic. Sluchajac sie Ciebie wyszlo by na to ze mnie zatkalo twoim marnym postem. Prowokacja moze i to bylo ale pisalem to bardziej z mysla o powiedzeniu prawdy jak to sie milo tu dzieje :] Rzucanie ostrzeżeniami nic nie da, tutaj jeszcze pokazalo to jak bardzo nie lubisz sprzeciwu i w jak marny sposób potrafisz się tylko bronic. I wprzypadku Pcheły jak i moim gdzie zabraniasz mi pisac. Na gg nie bede sie odzywal bo watpie w to zeby byla to rozmowa z kultura. Niewiem o co chodzi Ci z tonem wypowiedzi, skoro Pcheła napisał tak samo jak Ty. Prawie żadnej różnicy nie widac pomiędzy waszymi odpowiedziami.



ja wiem, ze krotko jestes na tym forum i chce Ci sie bardzo dyskutowac/pisac/udzielac, ale ja juz to przechodzilem i mi sie po prostu nie chce :) roznica pomiedzy nami jest taka, ze ja nie zyje tylko internetem i to mialem na mysli, a nie gg, wiec mozesz mi o tym wszystkim opowiedziec i sie wyzalic co Cie trapi, ze jestem marny. Moje zdanie o emocjach przed monitorem tyczylo sie nie Ciebie, a byla skierowana jako dobra rada do wiekszej czesci piszacych. Przeczytaj dokladnie wszystkie posty, a napewno adwokacie zauwazysz roznice i wychwycisz nie ten ton. To tyle ode mnie internetowe rzgowskie chłopaki.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6456 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/12/2006 10:17

  Sadu napisał:  

  robso napisał:  
Mowiac nie potrafisz utrzymac emocji - nie pisz, zabraniasz mi sie bronic. Sluchajac sie Ciebie wyszlo by na to ze mnie zatkalo twoim marnym postem. Prowokacja moze i to bylo ale pisalem to bardziej z mysla o powiedzeniu prawdy jak to sie milo tu dzieje :] Rzucanie ostrzeżeniami nic nie da, tutaj jeszcze pokazalo to jak bardzo nie lubisz sprzeciwu i w jak marny sposób potrafisz się tylko bronic. I wprzypadku Pcheły jak i moim gdzie zabraniasz mi pisac. Na gg nie bede sie odzywal bo watpie w to zeby byla to rozmowa z kultura. Niewiem o co chodzi Ci z tonem wypowiedzi, skoro Pcheła napisał tak samo jak Ty. Prawie żadnej różnicy nie widac pomiędzy waszymi odpowiedziami.



ja wiem, ze krotko jestes na tym forum i chce Ci sie bardzo dyskutowac/pisac/udzielac, ale ja juz to przechodzilem i mi sie po prostu nie chce :) roznica pomiedzy nami jest taka, ze ja nie zyje tylko internetem i to mialem na mysli, a nie gg, wiec mozesz mi o tym wszystkim opowiedziec i sie wyzalic co Cie trapi, ze jestem marny. Moje zdanie o emocjach przed monitorem tyczylo sie nie Ciebie, a byla skierowana jako dobra rada do wiekszej czesci piszacych. Przeczytaj dokladnie wszystkie posty, a napewno adwokacie zauwazysz roznice i wychwycisz nie ten ton. To tyle ode mnie internetowe rzgowskie chłopaki.



może i jestem krótko na tym forum i tak bardzo nie chce mi sie az dyskutowac. ale co sie zaczelo trzeba skonczyc :] mowisz ,ze ja zyje tylko internetem :] powiedziec Ci moge co mysle nie przez internet ,ale do Szczecina kawal drogi i żeby tylko powiedziec 5 zdan nie bede tam jechał. jestes marny? ja tak nie uwazam ,poprostu pisalem slowo "marny" podobnie jak i Ty.

twoja rada byla kierowana do wszystkich userów. OK. tylko ze uzyles ja w trakcie wymiany zdan i mozna odczuc ,ze ta rada jest bardziej skierowana do mnie :]

tak naprawde nie ma zadnego nie tego tonu w postach Pcheły. juz mowilem, ze sa napisane w tym samym tonie co Twoje. przeczytaj sobie je jeszcze raz. zobacz komu pierwszemu cos nie pasowalo. kto napisal bzdury. Pcheła napisał wszystko żółto na niebieskim, a Ty to wszystko odwrociles i bez sensu przysrales sie do niego.

juz dobra ,wiecej sie nie odzywam bo i tak zaczyna nie miec to wiekszego sensu. kto jest madry, zobaczy tam wyzej o co chodzi i zrozumie o co ten caly balagan.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005