Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 21:12

  śmielaq89 napisał:  
pseudo prezydent to jest Kaczyński.. jak pojechał ostatnio do USA to nawet nie wiedzieli kto to jest..

poza tym chyba nie znasz definicji słowa "alkoholik"...

taa.. argumentami.. gadał jak nakręcony...

no ale PiS niestety wygra.. dobra propaganda.. na część społeczeństwa to działa.. tylko czemu reszta ma się potem męczyć..


nie znam definicji slowa alkoholik? Trudno jezeli zachowanie kwasniewskiego ci sie podoba to troche to dziwne(juz pare razy pokazywal sie publicznie najebany jak szpadel wiec mam prawo posadzac go o alkoholizm :P i byl PREZYDENTEM i fakt moze sobie wypic ile chce okej , ale nie zeby go cala Rosja i Ukraina ogladala i inne kraje bo wysmiewa nasz Kraj ) A i jak nie podoba Ci sie ze PiS wygra , kazdy ma swoje zdanie,poglady, to zaglosuj jesli mozesz na PO albo inna partie ,proste nie?A jak tak mowisz o tej propagandzie hmmm... to spojrz na kampanie PO... i pomysl ile w niej jest szyderstwa , nienawisci , plucia prosto w twarz a co najwazniejsze ZAKLAMANIA. A co do debaty to moze i gadal jak nakrecony ale gadal z rozsadkiem i bardzo madrze wg mnie.
ps: a i dlaczego Kaczynski to pseudo prezydent?(nie chodzi przeciez publicznie pijany :P i nie podjudza Niemcow do zaostrzenia polityki przeciwko Polsce :P:P. I to jest prezydent ??? za takie cos Kwasniewskiego powinni do wiezienia wsadzic:) ) Pozdro:)

Ostatnio edytowany przez: pchela, 10 października 2007, 21:18 [2 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 21:28
eh...


  Cytat:  
nie znam definicji slowa alkoholik? Trudno jezeli zachowanie kwasniewskiego ci sie podoba to troche to dziwne(juz pare razy pokazywal sie publicznie najebany jak szpadel wiec mam prawo posadzac go o alkoholizm



mi się wydaje, że jednak nie znasz..


  Cytat:  
A i jak nie podoba Ci sie ze PiS wygra , kazdy ma swoje zdanie,poglady, to zaglosuj jesli mozesz na PO albo inna partie ,proste nie?



nawet bardzo proste.. i tak zrobię.. i dlatego mi się właśnie nie podoba, że PiS wygra.. to chyba logiczne.. (choć cały czas mam nadzieję, że mi wszystko uda sie jakoś PO wygrać..)


  Cytat:  
jak tak mowisz o tej propagandzie hmmm... to spojrz na kampanie PO... i pomysl ile w niej jest szyderstwa , nienawisci , plucia prosto w twarz a co najwazniejsze ZAKLAMANIA.



hm..widzę, ze reklamówek PiSu nie oglądasz.. kto zacząl to wszystko ? propagnda.. chociażby przypisywanie sobie wzrostu gospodarczego albo spadku bezrobocia (ale oczywiście spowodowanego masową emigracją..)


  Cytat:  
A co do debaty to moze i gadal jak nakrecony ale gadal z rozsadkiem i bardzo madrze wg mnie.



po części masz racje.. ale oboje gadali rozsądnie.. tylko u Kaczyńskiego wkurza mnie to podejście "że ten kto nie z nami to jest zły, oligarcha i z układu.."



  Cytat:  
ps: a i dlaczego Kaczynski to pseudo prezydent?(nie chodzi przeciez publicznie pijany :P i nie podjudza Niemcow do zaostrzenia polityki przeciwko Polsce :P:P. I to jest prezydent ??? za takie cos Kwasniewskiego powinni do wiezienia wsadzic:) )



prezydentura to nie tylko w/w czynności.. a Kaczyński nic robi.. znaczy robi.. wykonuje polecenia brata bliźniaka.. (czasem ma wrażenie że on jest jeden :P)

na szczeście Ty w tym kraju na razie nie jesteś sądem :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 22:44

  śmielaq89 napisał:  


  pchela napisał:  
nie znam definicji slowa alkoholik? Trudno jezeli zachowanie kwasniewskiego ci sie podoba to troche to dziwne(juz pare razy pokazywal sie publicznie najebany jak szpadel wiec mam prawo posadzac go o alkoholizm



mi się wydaje, że jednak nie znasz..



pchela daj spokój bo nie wygrasz.. nie słyszałeś, że Kwaśniewski choruje na wirus tajlandzki i koniec :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 23:06

  pchela napisał:  
spojrz na kampanie PO... i pomysl ile w niej jest szyderstwa , nienawisci , plucia prosto w twarz a co najwazniejsze ZAKLAMANIA.



Przeciez to sa cechy kampanii PiSu. To oni zaczeli agresywna kampanie. Nienawisc, ktora kipi az z Kaczynskiego w kazdym przemowieniu. Opluwanie autorytetow, ktorzy odwazyli sie skrytykowac jego polityke. Szyderstwo ze slow, ktore ktos z partii opozycyjnej odwazyl sie wypowiedziec. I jezeli wytluszczyles zaklamanie, to rzeczywiscie masz racje bo to slowo najlepiej oddaje ich kampanie. Jakies uklady w ktorych powiazane jest niby PO, bzdury pisowcow ktore opowiadaja wyborcom, pelno insynuacji i chorych wizji oraz zero rzeczowej krytyki.


Obrazek gif wstawiony na forum
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 23:30
Przede wszystkim należy sobie przypomnieć kampanie Kaczyńskiego, kiedy startował na prezydenta.
Wtedy atakował Tuska bez przerwy. Przy każdej możliwej okazji. Kurwica mnie brała kiedy się temu przyglądałem. A teraz jego braciszek robi z siebie i swojej partii, wielkich pokrzywdzonych.
Ale jak już pisałem, lepszy PiS, niż postkomuniści. I w tej kwestii nie zmienię zdania.


Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Topic o polityce? - 10/10/2007 23:55
Kwasniewski = alkoholik to bez dwoch zdan..jak mozna chlac non toper przed kamerami
i udawac niewinnego
i dla tych co glosuja na Lid. wiekszosc znich wywodzi sie z Pzpr Sa to ludzie ktorzy Polske ruskim by sprzedali za kilka rubli,mam tu na mysli Oleksego(wiem ze nie jest z Lid ale jest komuchem tak samo jak Borowski Kwasniewski i cala jego banda chuja) Caly Lid i komuchy popieraja zbrodniarza Jaruzelskiego,czyli jednym slowem podipsuja sie pod pacyfikowaniem Polakow itp itd.
Cala Leiwca kojarzy mi sie z czyms najgorszym i ztym ze oni nie chca dla kraju dobrze,tylko patrza gdzie i jak mozna sie najebac i hajsu nachapac.


Pogon & Legia
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 08:53
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!

Ostatnio edytowany przez: Matek., 11 października 2007, 09:03 [1 raz(y)]


Pogoń To My!
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 10:06

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



wyluzuj troche z tymi bluzgami, nie wyzywaj nikogo od idiotow. Jego wola czy chce zawierac glos, kazdy ma do tego prawo, niezaleznie od pogladow. Kazdy niech glosuje na tego, na kogo chce, a Tobie nic do tego. A teraz wypada ladnie przeprosic kolege za swe slowa.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 11:52

  Tony Montana napisał:  

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



wyluzuj troche z tymi bluzgami, nie wyzywaj nikogo od idiotow. Jego wola czy chce zawierac glos, kazdy ma do tego prawo, niezaleznie od pogladow. Kazdy niech glosuje na tego, na kogo chce, a Tobie nic do tego. A teraz wypada ladnie przeprosic kolege za swe slowa.


Trudno mu sie dziwić bo głos na LiD to zdrada Ojczyzny.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 12:21

  kijevo napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



wyluzuj troche z tymi bluzgami, nie wyzywaj nikogo od idiotow. Jego wola czy chce zawierac glos, kazdy ma do tego prawo, niezaleznie od pogladow. Kazdy niech glosuje na tego, na kogo chce, a Tobie nic do tego. A teraz wypada ladnie przeprosic kolege za swe slowa.


Trudno mu sie dziwić bo głos na LiD to zdrada Ojczyzny.



Czemu nie odpowiedziales na moje pytania?


Obrazek gif wstawiony na forum
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 12:29

  Jay-J napisał:  

  kijevo napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



wyluzuj troche z tymi bluzgami, nie wyzywaj nikogo od idiotow. Jego wola czy chce zawierac glos, kazdy ma do tego prawo, niezaleznie od pogladow. Kazdy niech glosuje na tego, na kogo chce, a Tobie nic do tego. A teraz wypada ladnie przeprosic kolege za swe slowa.


Trudno mu sie dziwić bo głos na LiD to zdrada Ojczyzny.



Czemu nie odpowiedziales na moje pytania?


Myślałem ze każdy srednio rozgarniety jest w stanie zrozumieć ,że w dwa lata po takim kataklizmie jakim były rządy żydokomuny nie da sie naprawić wszystkiego.Lepiej przypomnij kto do tego wszystkiego doprowadził.Pis nie obiecywał ,że zrealizuje obietnice w 2 lata bo to jest poprostu niemożliwe dla każdego pomijajać szejków z Arabii.
Nie mówie ze PiS to partia idealna bez wad i skazy ale to jedyna partia ,która godna jest mojego glosu.
Nie zagłusuje niogdy na liberałów bo to takie polityczne dziwki ,a na komuchów tym bardziej ze względu na szacunek dla przodków i miłość do Ojczyzny.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 14:59

  kijevo napisał:  
Pis nie obiecywał ,że zrealizuje obietnice w 2 lata bo to jest poprostu niemożliwe


no jasne nie obiecywali ze zrealizuja w 2 lata. 3 miliony mieszkan darmowych bedzie wtedy jak wszyscy Polacy spierdola na zachod do roboty. prawda jest taka ze pisiory swoja szanse juz mialy, nie wykorzystaly jej wiec nara.
mi sie podoba haslo pisu: zlikwidujemy korupcje. czemu tego teraz nie zrobili?? to co teraz sie dzieje to jest parodia. IPNy, korupcja, uklady. szczerze mowiac serdecznie pierdole, jak i zapewne bardzo duza rzesza ludzi, kto na kogo donosil, kto bierze itp. ja chce zeby nam, zwyklym Polakom w koncu lepiej bylo. a ja na chwile obecna nic w tym kierunku sie nie robi. obecna kampania to jest zwykla farsa. po z pisem sie gownem obrzucaja w spotach niczego konkretnego NAM nie proponujac. jasne: lepiej zrobic Jezusa krolem Polski, zamknac tlumaczy napisow do filmow, pozmieniac nazwy ulic zwiazanych jakkolwiek z ruskimi niz cos zrobic dla NAS. jakby w naszym kraju jako taki poziom zarobkow byl, np. lekarze by zarabiali jakies racjonalne kwoty to by w lape tez tak czesto nie brali. swoja droga to jest wina pacjentow tez. kazdy chce byc lepiej obsluzony i dlatego daje. nie chce mi sie dalej wywodow prowadzic. nasuwa mi sie tylko takie jedno stwierdzenie. na dzien dzisiejszy idac do wyborow nie wybieramy lepszej Polski tylko mniejsze zlo. mam nadzieje ze bez blizniakow.

a tak zupelnie od siebie. dosc mam "irasiadow", "nie kichnełem", "bardziej kulturalniejszym", "spieprzaj dziadu" i innych kwiatkow. nie mam nic do prostych ludzi poki nie wpierdalaja sie na pierwsza linie frontu.


100% PD
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 16:22
A propos tego zmieniania tych nazw ulic to ze względu na to , żeby te 'hordy urzędasów" miały co robić (chodzi mi o sprawy papierkowe).

Jay-J tu masz odpowiedzi ! na swoje pytania.

Akurat Tusk i Kwach to większe k**wy niż Kaczyńskie . ONI wszyscy mają taki sam cel- złodziejstwo. ONI powiedzą Wam wszystko to czego sobie życzycie : walka z komuną , z korupcją , biedą, lepsza służba zdrowia itp. Tylko zauważcie , że ONI rządzą tym kraje od 18 lat i ciągle 'rozwiązują' te same problemy , ciągle obiecują dobrobyt . Wszyscy oni rządzili . Dajcie szansę komuś spoza tego 'układu' .

Dlaczego chcecie głosować nie ludzi , którzy chcą wydawać Wasze pieniądze , wychowywać Wasze dzieci , dbać o Wasze zdrowie , skoro sami więcej jak to zrobić najlepiej ?! Głosujcie na UPR !


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 16:24
Jak to już tutaj ktoś napisał ...najwiekszym sukcesem PiS jest chwalenie sie projektami i inicjatywami LPR. Sami nic nie zrobili, za to PR, propagande mają super, są w stanie nawet przekonać do siebie tych którzy uważają siebie za narodowców, co jest dla mnie bardzo dziwne , a przeciez to co robia z gospodarka to czysty socjalizm, to co robia z polityką to Piłsudczyzna. Byłem ostatnio w Londynie gdzie spotkałem się z seniorami Ruchu Narodowego, oni zdawałoby się, że niewiedzą co sie dzieje w Polsce, a mimo wszystko interesuja się jej losem mimo że na emigracji sa już od kilkadziesiąt lat. Stwierdzili jedna rzecz - to co robi Kaczyński i jego rządy ośmieszyło juz dośc dostatecznie Polskę w Wlk. Brytanii, gdzie pracuja setki tysięcy Polaków. Krew mnie zalewa jak Kaczyński ostatnio powoływał sie na tradycje endeckie niemając z nimi nic wspólnego, tradycje na które zawsze spluwał.

O narodowcach i endecji w tym temacie wspominam nieprzypadkowo... i kilka osób które udzielaja sie w tym temacie powinno wiedziec dlaczego!



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 16:29

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



ej no rzeczywiście wyluzuj.. ja Ciebie nie obrażałem mimo innych poglądów.. no ale spoko widocznie masz takie podejście.. mi to nie przeszkadza.. to tylko internet (a dokładniej forum..) i każdy może sobie pisać co chce..

wiesz to jest moje pierwsze głosowanie i naprawdę uwierz mi długo się zastanawiałem.. po prostu najbliżej mi do lewicowych poglądów (i żeby była jasność.. czasu komuny choć nie znam to także nie popieram i uważam to za chore lata i stracony czas..); staram się tylko nie uogólniać.. i zachować spokój..

poza tym głosuje na kandydata który z komunizmem miał chyba tylko to wspólne, że się wtedy urodził.. (a i nie jest z SLD...) bo LiD to nie tylko komuchy..
a do Senatu to w ogóle nie głosuje na nikogo z trzech głównych parti..

wiem, że dla Ciebie to pewnie bez znaczenia.. no ale skoro już coś do mnie napisałeś to chciałem się obronić :)


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 18:33

  kijevo napisał:  

  Jay-J napisał:  

  kijevo napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Dejvi napisał:  
smialeq ty idioto!!!! smiesz wogle zawierac glos popieraj sobie dalej jebanego czerwonego komuniste!!! skad sie biora takie barany? nie wytrzymam chyba ... rozumiem, ze moj dziadek na nich glosuje czy babcia bo maja swoje lata ale ty z "normalnym mlodym mozgiem" ? wrrrrr zastanow sie ! nie interesuje mnie to ze jest wolnosc slowa takich jak ty trzeba jechac!



wyluzuj troche z tymi bluzgami, nie wyzywaj nikogo od idiotow. Jego wola czy chce zawierac glos, kazdy ma do tego prawo, niezaleznie od pogladow. Kazdy niech glosuje na tego, na kogo chce, a Tobie nic do tego. A teraz wypada ladnie przeprosic kolege za swe slowa.


Trudno mu sie dziwić bo głos na LiD to zdrada Ojczyzny.



Czemu nie odpowiedziales na moje pytania?


Myślałem ze każdy srednio rozgarniety jest w stanie zrozumieć ,że w dwa lata po takim kataklizmie jakim były rządy żydokomuny nie da sie naprawić wszystkiego.Lepiej przypomnij kto do tego wszystkiego doprowadził.Pis nie obiecywał ,że zrealizuje obietnice w 2 lata bo to jest poprostu niemożliwe dla każdego pomijajać szejków z Arabii.
Nie mówie ze PiS to partia idealna bez wad i skazy ale to jedyna partia ,która godna jest mojego glosu.
Nie zagłusuje niogdy na liberałów bo to takie polityczne dziwki ,a na komuchów tym bardziej ze względu na szacunek dla przodków i miłość do Ojczyzny.



Racaj kijevo! Dwa lata kpienia z Narodu Polskiego ośmieszania go.A teraz gdy ktos madry chce postarac sie te brudy wyczscic , naprawic kraj to odzywaja sie wlasnie ludzie LiD-u(ciekawe dlaczego? :P)I wlasnie dziwi tez mnie to , że niby prawicowa partia PO ale jednak bierze pod uwage koalicje z LiD-em!! PiS mówi ze cudu nie da sie osiagnac w polityce w naprawie kraju! Nie od razu Rzym zbudowano!I dlatego krew mnie zalewa jak widze Tuska w spocie i pieprzy , że PO dokona CUDU gospodarczego!!! Kto w takie cos uwiezy? a i czy to są konkrety?? konkret cudu?:P A i chcialbym powrocic do szydzenia opluwania sie w kampani. Hmmm.. przyklad ,,szanownego'' pana Niesiołowskiego? Jego język , styl wypowiedzi? Fajny jest?Nie obraza PiS-u i ludzi na niego glusujacych?Nie szydzi z Prezydenta?I wlasnie takie wypowiedzi , zachowanie takze maja duzy wplyw na stosunek innych krajow do naszego Narodu.Albo takze przyklad Tuska, ktory na konferencji rwie z ogromna zloscia papiery na ktorych były plany wyborcze PiSu?To nie jest agresja?Zamiast gadac o swoim planie (ktorego zapewne nie ma a jak ma to baaardzo mierny).On nie ma za grosz godnosci.Nie mowie tez ze Kaczynski jest bez grzechu itp ale , on TYLKO odpowiada na ATAKI PO , przewaznie sam nie wywoluje konfliktów itp.I mówi o swojej partii na konwencjach a mniej czasu posiweca na krytykowanie PO.I takze mam podobne zdanie wogole co do liberalnej polityki co kijevo :), na komochow zreszta tak samo:)
ps: a i jeszce raz do śmielaga89.hmm napisalem pod koniec mojego ostatniego postu o Kwasniewskim i o tym jak zachecal Niemcow do zaostrzenia polityki przeciwko Polsce? Co ty na to? A i zebys zle nie myslal , kazdy ma swoje zdanie ,szanuje Cie ze go nie zmieniasz,fakt wogole ono mi sie nie podoba i uwazam za złe ale kazdy ma swoje poglady itp . Pozdro:)

Ostatnio edytowany przez: pchela, 11 października 2007, 18:41 [4 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Pio091
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7063 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 19:27
Tyle w temacie ...


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 19:32
Ja rozważam oddanie swojego głosu na unie Polityki Realne, mają w swoim programie legalizację kilku rzeczy :D:D:D. A tak do tematu dodam jeszcze to: www.idz-do-urny.pl/


Babilon Team
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 19:36
Zarzut zwolenników PiS-u jakoby między PO a LiD-em miało dojść do koalicji jest śmieszny, lub też wynika z pewnych luki w pamięci, taka postawę określę krótko moralność Kalego. Natomiast jeśli chodzi o "cud gospodarczy PO" ten jak i każdy inny spot jest bardzo bezpieczny, nie obiecują przecież, iż ów cud dokona się tydzień czy dwa po wyborach po prostu głosując na PO będzie on możliwy szybciej niż choćby z PiS-em, takie jest jego przesłanie. W każdym stadzie znajdzie się czarna owca pan Niesiołowski bywa kontrowersyjny w swych wypowiedziach taki jest styl jego polityki, może się podobać lub nie jednakże nawet jemu daleko do chamstwa jakiego dopuszcza się szerokie grono posłów PiS. Zjawisko niestety tak dalece nagminne, że odszukiwanie przykładów byłoby nonsensem...Ktoś wspominał na temat"sprzedajnych dziwek" wywodzących się z obozu liberałów, chciałbym więc dowiedzieć się dlaczego jest tak, że większa grupa polityków przechodzi z PiS do PO...

Ostatnio edytowany przez: D., 11 października 2007, 19:48 [3 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 11/10/2007 19:49

  Cytat:  
Racaj kijevo! Dwa lata kpienia z Narodu Polskiego ośmieszania go.A teraz gdy ktos madry chce postarac sie te brudy wyczscic , naprawic kraj to odzywaja sie wlasnie ludzie LiD-u(ciekawe dlaczego?



sam sobie zaprzeczasz trochę.. kto przez ostatnie 2 lata rządził ? i kto miał to czyścić.. a LiD "odzywał" się już wcześniej...


  Cytat:  
że niby prawicowa partia PO ale jednak bierze pod uwage koalicje z LiD-em!!



a skąd masz takie wiadomości ? bo Kaczyński tak powiedział... co on do PO albo LiD należy że się orientuje.. jak Tusk powiedział, że to PiS "kręci" z LiDem to wielkie oburzenie było.. litości..


  Cytat:  
PiS mówi ze cudu nie da sie osiagnac w polityce w naprawie kraju! Nie od razu Rzym zbudowano!



no dobra to jakie "fundamenty" pod te zmiany PiS przez 2 ostatnie lata zrobił ? ktoś dobrze napisał.. wykonywał program LPR a potem sie pod niego podpisał..


  Cytat:  
Hmmm.. przyklad ,,szanownego'' pana Niesiołowskiego? Jego język , styl wypowiedzi?



ja tam nic do niego nie mam :P a co do szydzenia i opluwania.. to przełączając wczoraj wieczorem po kanałach trafiłem na "Rozmowy niedokończone" w TRWAM i był Edgar i dwóch pro PiSowych redaktorów.. tam to dopiero nienawiść panuje.. radzę czasem obejrzeć.. ale obiektywnie..



  Cytat:  
ps: a i jeszce raz do śmielaga89.hmm napisalem pod koniec mojego ostatniego postu o Kwasniewskim i o tym jak zachecal Niemcow do zaostrzenia polityki przeciwko Polsce?



trochę nie na miejscu aczkolwiek.. wiadomo jak to jest z gazetami.. i tak słowa Kaczyńskiego o stanie wojennym są dużo bardziej nieodpowiednie..

A jeszcze pcheła.. pomijając wszystko to co wyżej napisałem. Jak nazwiesz wykorzystywanie religijnego radia (z założenia niezależnego) do zdobywania głosów wyborców (opozycji ja tam nigdy nie widziałem ani nie słyszałem..więc nie mów że są obiektywni) ? Czy to jest normalne i moralne ? Samo Radio Maryja stwierdziło że nie będzie agitować.. a każda rozmowa kończy się pytaniem; dlaczego warto głosować na PiS i z jakiego okręgu jest kandydat..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005