Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 10:07

  Gryfsz napisał:  
Pszczolek - to ze za organizacja tych protestow stala mlodziezowka PO zostalo juz udowodnione i potwierdzone nawet przez samych dzialaczy PO. Tylko pajace potrafia sie tak zachowywac w czasie trwania zaloby narodowej. To pajace jako pierwsze wylazly na ulice i tym samym sprowokowaly mala kontrmanifestacje. Policja nie robila problemow...tylko i wylacznie dlatego ze swiat patrzyl i nie wypadalo gonic jednych a zostawic drugich. A co mial powiedziec Gowin? Wykrecil sie niby dolna/samodzielna inicjatywa mlodych z PO... Tylko czlowiek malo rozgarniety da sie nabrac na taka mowke. Od kiedy w partii Donka dzieje sie cos bez przyzwolenia wierchuszki? Czy Gowin wyciagnal jakies konsekwencje wobec organizatorow? Dlaczego nie potraktowal ich jak potraktowano Starucha - jak by nie bylo Staruch uzyl tylko 2 slow, nie stal na ulicy i nie blokowal ruchu itd. Nie badz smieszny badz nie wciskaj kitu.



Z tego co wiem to mlodziezowka PO razem z molodziezowka SLD miala wziazc udzial w tym protescie, ale ktos poszedl po rozum do glowy i Ci pierwsi sie z niej wycofali, jesli ktos byl to reprezentowal siebie.

W PO jest wieksza mozliwosc wyrazanaia wlasnych pogladow niz w Pis, gdzie osoby krytykujsce zachowanie prezesa np. Dorn od razu sa usuwani, bo inaczej Palikota by juz dawno usunieta (za nim nie przepadam). Powiedz mi co sie dzieje z Ziobra? Nagle zamilkl i zostal wyslany na zeslanie w we wlasnej partii za to ze wypelnil prawomocny wyrok sadu, bo takie mozna odniesc wrazenie.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 10:32
Pszczolek - napisz dlaczego tych pajacow za wieksze wykroczenia nie potraktowano tak jak Starucha i kibicow Legii podczas akcji 'widelec'. Powiedzmy ze nie chce mi sie wierzyc w spiskowe teorie typu ze akcja ta byla uklonem ze strony PO dla Waltera za wspanialy PR w jego mediach. Takze co bylo powodem bezkarnosci tych pajacow i czym zasluzyli sobie na medialna reklame? Dlaczego wladza traktuje ludzi wybiorczo?


  Cytat:  
W PO jest wieksza mozliwosc wyrazanaia wlasnych pogladow niz w Pis, gdzie osoby krytykujsce zachowanie prezesa np. Dorn od razu sa usuwani, bo inaczej Palikota by juz dawno usunieta



Przekonal sie o tym sopocki biznesmen Sławomir Julke, który oskarżył prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego o łapówkę… i wyleciał z Platformy na zbity pysk. Biznesmen Julke, który ujawnił całą sprawę i złożył do prokuratury doniesienie o korupcji, został dyscyplinarnie wyrzucony z Platformy Obywatelskiej. Takich przypadkow wyrzucenia za sprzeciw bylo wiecej...
Dorna nie usunieto od razu - sam sprawdz i napisz po jakim czasie. Jedynym grzechem Palikota wobec PO bylo skrytykowanie Radzia Jablonki jako kandydata na prezydenta - takze taka mala wpadke...takie tubie jak Palikot mozna wybaczyc...no nie.

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 28 kwietnia 2010, 10:40 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 11:25
Hehehe Pszczółek , piewco miłosci , wybacz ale najwidoczniej też jestem w szponach szatana! Pomodl się również za moją duszę , może uda mi się wrócić na dobrą drogę która zapewni mi zbawienie i życie wieczne. Tymczasem życzę tym śmieciom jak najgorzej...

PS.argument iż nie mozna życzyć smierci kurwom pokroju Kiszczaka czy Jaruzela gdyż mają rodzinę jest niepoważny. Osoby które zostały zamordowane na ich rozkaz też mają/miały rodziny. Tak więc zero litości dla czerwonych skurwysunów i zdrajców naszego kraju!
Pies ich dymał!


  Pszczółek napisał:  
Czemu? Bo pójdziesz dalej niż Jeran i mi będziesz życzył śmierci? Bo z częścią da się jedynie polemizować na argumenty a z częścią nie da się bo jak stado baranów beczą tylko j.... PO... i przez tych drugich zostaniesz zasypany w dyskusji?



Abstrahując już od Twoich "argumentów" to dla mnie jest poprostu niepojętę , jak można być kibicem , fanatykiem i widząc co dzieje się w kraju czy na stadionach vide Łazienkowska oddać głos na polityka Platformy dodatkowo skompromitowanego współpracą z WSI.

Możliwe że jestem w szponach szatana... ale poprostu nie rozumiem!

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 kwietnia 2010, 11:35 [3 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 11:44

  eM napisał:  
Abstrahując już od Twoich "argumentów" to dla mnie jest poprostu niepojętę , jak można być kibicem , fanatykiem i widząc co dzieje się w kraju czy na stadionach vide Łazienkowska oddać głos na polityka Platformy dodatkowo skompromitowanego współpracą z WSI.



Rozwiązując tą zagadkę posłużę się cytatem z Chorału Kornela Ujejskiego "Inni szatani byli tam czynni".:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 12:01

  eM napisał:  


Abstrahując już od Twoich "argumentów" to dla mnie jest poprostu niepojętę , jak można być kibicem , fanatykiem i widząc co dzieje się w kraju czy na stadionach vide Łazienkowska oddać głos na polityka Platformy dodatkowo skompromitowanego współpracą z WSI.

Możliwe że jestem w szponach szatana... ale poprostu nie rozumiem!



Widzisz jeśli miałbym brać tylko to pod uwagę kibicowanie to nie zagłosowałbym na żadnego z polityków, bo wg mnie żaden w tej kwestii nie dotrzyma swojej obietnicy, więc analizuje inne aspekty życia, z samego kibicowania czlowiek nie wyzyje, nie wykarmi bezrobotnej zony i malego dziecka a ich dobro jest dla mnie najwazniejsze.

Twój argument o współpracy z WSI do mnie nie przemawia. Jeśli Komorowski będzie miał prawomocny wyrok z tym związany to nie zagłosuje na niego. Bo Macierwiczowi nie wierze, skoro już w kilku sprawach Mon musi przepraszac osoby z tego raportu.


  Gryfsz napisał:  

Pszczolek - napisz dlaczego tych pajacow za wieksze wykroczenia nie potraktowano tak jak Starucha i kibicow Legii podczas akcji 'widelec'. Powiedzmy ze nie chce mi sie wierzyc w spiskowe teorie typu ze akcja ta byla uklonem ze strony PO dla Waltera za wspanialy PR w jego mediach. Takze co bylo powodem bezkarnosci tych pajacow i czym zasluzyli sobie na medialna reklame? Dlaczego wladza traktuje ludzi wybiorczo?



Nie wiem - zapytaj sie w tej sprawie, zglos doniesienie do prokuratury ze ktos odstapil od wykonania swoich obowiazkow w tym pierwszym przypadku. Chetnie poznalnym odpowiedz na te dwa pytania, moja wina, ze nikt z politykow publicznie nie ma odwagi zapytac oto dlaczego dzialania policji sa rozne w tych dwoch przypadkach. Bo domyslam sie ze akacja widelec to byl czysty PR dla mediow - pt. walczymy ze stadionami bandytami, bo niestety sa ludzie ktorze w taki obraz kibicow kreowany przez media wierza a tych jest niestety wiekszosc. :/


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 12:37

  Pszczółek napisał:  
Widzisz jeśli miałbym brać tylko to pod uwagę kibicowanie to nie zagłosowałbym na żadnego z polityków, bo wg mnie żaden w tej kwestii nie dotrzyma swojej obietnicy, więc analizuje inne aspekty życia, z samego kibicowania czlowiek nie wyzyje, nie wykarmi bezrobotnej zony i malego dziecka a ich dobro jest dla mnie najwazniejsze.



Na szczęście problem masz z głowy gdyż nie jesteś kibicem a tym bardziej nie jesteś fanatykiem. Sytuacja na stadionach to tylko początek tego co chce nam zapewnić Platforma czyli państwo policyjne pełną gębą. Podsłuchy , inwigilacja , więcej praw dla służb , mniej dla szarego obywatela. Według rządzących człowiek powinien tylko się nażreć , właczyć telewizję i jedyną słuszne stację. Oglądać i nie zadawać pytań. Rozumiem że chcesz aby właśnie tak wyglądała Polska. W porządku , ja tam nie wnikam , jeśli jednak naprawde dobro żony i dziecka jest dla Ciebie najważniejsze to nie patrz na polityków , bo żaden z nich nie zapewni szczęścia Twojej rodzinie jeśli Ty tego nie zrobisz , a tym bardziej nie zrobią tego członkowie PO , którzy dbają jedynie o oligarchów pokroju Kulczyka , Waltera , Solorza czy Sobisiaka. Przeciętny Kowalski dla nich się nie liczy.


  Pszczółek napisał:  
Macierwiczowi nie wierze, skoro już w kilku sprawach Mon musi przepraszac osoby z tego raportu.



Podaj mi choć jedną osobę która musiał przepraszac. Tymczasem masz tu spis procesów które wygrał:

Fragmenty uzasadnień wyroków niektórych spraw sądowych wytoczonych Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za Raport z likwidacji WSI


JW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5436 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 13:19

  eM napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Widzisz jeśli miałbym brać tylko to pod uwagę kibicowanie to nie zagłosowałbym na żadnego z polityków, bo wg mnie żaden w tej kwestii nie dotrzyma swojej obietnicy, więc analizuje inne aspekty życia, z samego kibicowania czlowiek nie wyzyje, nie wykarmi bezrobotnej zony i malego dziecka a ich dobro jest dla mnie najwazniejsze.



Na szczęście problem masz z głowy gdyż nie jesteś kibicem a tym bardziej nie jesteś fanatykiem. Sytuacja na stadionach to tylko początek tego co chce nam zapewnić Platforma czyli państwo policyjne pełną gębą. Podsłuchy , inwigilacja , więcej praw dla służb , mniej dla szarego obywatela. Według rządzących człowiek powinien tylko się nażreć , właczyć telewizję i jedyną słuszne stację. Oglądać i nie zadawać pytań. Rozumiem że chcesz aby właśnie tak wyglądała Polska. W porządku , ja tam nie wnikam , jeśli jednak naprawde dobro żony i dziecka jest dla Ciebie najważniejsze to nie patrz na polityków , bo żaden z nich nie zapewni szczęścia Twojej rodzinie jeśli Ty tego nie zrobisz , a tym bardziej nie zrobią tego członkowie PO , którzy dbają jedynie o oligarchów pokroju Kulczyka , Waltera , Solorza czy Sobisiaka. Przeciętny Kowalski dla nich się nie liczy.


  Pszczółek napisał:  
Macierwiczowi nie wierze, skoro już w kilku sprawach Mon musi przepraszac osoby z tego raportu.



Podaj mi choć jedną osobę która musiał przepraszac. Tymczasem masz tu spis procesów które wygrał:

Fragmenty uzasadnień wyroków niektórych spraw sądowych wytoczonych Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za Raport z likwidacji WSI



Zgadzam się w stu procentach.Na marginesie jeszcze dodam od siebie że PO zaczęło zmieniać kodeks pracy pod pracodawców-tu warto wspomnieć o tym że teraz 3 kolejna umowa nie przekształca się prawnie w tą na czas nieokreślony.Żydki z PO już planują choć by zniesienie urlopów na żądanie.Także ani nie wykarmisz dobrze żony i dziecka bo będziesz zwykłym śmieciem i będziesz tańczył jak Ci zagrają pracodawcy-tak jak za czasów PRL.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 13:22

  eM napisał:  


Podaj mi choć jedną osobę która musiał przepraszac. Tymczasem masz tu spis procesów które wygrał:

Fragmenty uzasadnień wyroków niektórych spraw sądowych wytoczonych Ministrowi Antoniemu Macierewiczowi za Raport z likwidacji WSI



Mówią Ci coś nazwiska: Jerzego Marka Nowakowskiego, śp. Piotra Nurowskiego, Jana Sieńki? Dziwne, że nie ma Twoim linku ich. Po tych sprawach pozostałe kończyły się ugodami.

Dałeś linka tylko do spraw cywilnych wytoczonych osobie prywatnej, która wykonywała zgodnie z ustawą obowiązujące prawo czyli publikowała raport - na tej zasadzie sąd odrzucał pozwy. Natomiast mon był już pozywany za treść raportu i jego tezy - przegrywał sprawy bo była w nim nieprawda - tak uzasadniał poszczególne wyroki sąd. Wyraźnie pisałem, że chodzi mi pozwy przeciwko Mon na temat treści raportu.


  eM napisał:  

Na szczęście problem masz z głowy gdyż nie jesteś kibicem a tym bardziej nie jesteś fanatykiem. Sytuacja na stadionach to tylko początek tego co chce nam zapewnić Platforma czyli państwo policyjne pełną gębą. Podsłuchy , inwigilacja , więcej praw dla służb , mniej dla szarego obywatela. Według rządzących człowiek powinien tylko się nażreć , właczyć telewizję i jedyną słuszne stację. Oglądać i nie zadawać pytań. Rozumiem że chcesz aby właśnie tak wyglądała Polska. W porządku , ja tam nie wnikam , jeśli jednak naprawde dobro żony i dziecka jest dla Ciebie najważniejsze to nie patrz na polityków , bo żaden z nich nie zapewni szczęścia Twojej rodzinie jeśli Ty tego nie zrobisz , a tym bardziej nie zrobią tego członkowie PO , którzy dbają jedynie o oligarchów pokroju Kulczyka , Waltera , Solorza czy Sobisiaka. Przeciętny Kowalski dla nich się nie liczy.




A ty dalej widzę swoje, nie bądź hipokrytą a kto zakładał służby czyli CBA, które bez nakazów sądowych mogą podsłuchiwać kogo chcą? Zbierać wszelkie dane o Tobie?
Skoro twierdzisz, że przestając się aktywnie udzielać przestałem być kibicem - to ok. Na codzień nie patrzę na polityków, tylko idę do pracy i pracuję, dokształcam się i poświęcam go rodzinie a na polityków patrzę przed wyborami... i głosując spełniam swój obywatelski obowiązek.


  Wolff napisał:  

Zgadzam się w stu procentach.Na marginesie jeszcze dodam od siebie że PO zaczęło zmieniać kodeks pracy pod pracodawców-tu warto wspomnieć o tym że teraz 3 kolejna umowa nie przekształca się prawnie w tą na czas nieokreślony.Żydki z PO już planują choć by zniesienie urlopów na żądanie.Także ani nie wykarmisz dobrze żony i dziecka bo będziesz zwykłym śmieciem i będziesz tańczył jak Ci zagrają pracodawcy-tak jak za czasów PRL.



Widzisz jak ktoś jest dobry w tym co robi nie musi się o to martwić i o wykarmienie mojej żony i dziecka nie musisz się martwić. Zostaw to mi.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 28 kwietnia 2010, 13:36 [3 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 14:08
Bronek :D


Seba.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5259 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 14:58

  Pszczółek napisał:  

  eM napisał:  



[cytat=eM]
Na szczęście problem masz z głowy gdyż nie jesteś kibicem a tym bardziej nie jesteś fanatykiem. Sytuacja na stadionach to tylko początek tego co chce nam zapewnić Platforma czyli państwo policyjne pełną gębą. Podsłuchy , inwigilacja , więcej praw dla służb , mniej dla szarego obywatela. Według rządzących człowiek powinien tylko się nażreć , właczyć telewizję i jedyną słuszne stację. Oglądać i nie zadawać pytań. Rozumiem że chcesz aby właśnie tak wyglądała Polska. W porządku , ja tam nie wnikam , jeśli jednak naprawde dobro żony i dziecka jest dla Ciebie najważniejsze to nie patrz na polityków , bo żaden z nich nie zapewni szczęścia Twojej rodzinie jeśli Ty tego nie zrobisz , a tym bardziej nie zrobią tego członkowie PO , którzy dbają jedynie o oligarchów pokroju Kulczyka , Waltera , Solorza czy Sobisiaka. Przeciętny Kowalski dla nich się nie liczy.




A ty dalej widzę swoje, nie bądź hipokrytą a kto zakładał służby czyli CBA, które bez nakazów sądowych mogą podsłuchiwać kogo chcą? Zbierać wszelkie dane o Tobie?
Skoro twierdzisz, że przestając się aktywnie udzielać przestałem być kibicem - to ok. Na codzień nie patrzę na polityków, tylko idę do pracy i pracuję, dokształcam się i poświęcam go rodzinie a na polityków patrzę przed wyborami... i głosując spełniam swój obywatelski obowiązek.




A co masz do CBA? Bardzo dobrze że zbierają dane, przecież normalnego człowieka nie szukają a tak przynajmniej jest jakaś kontrola nad tą całą hołotą przy korycie, Zbychami, Grzesiami i resztą bandy z PO. Jak ktoś bierze w łapę nie zwarzając na interes państwa i go złapią to źle i lament, ale jak ktoś jest zwykłym szarym obywatelem to już go policja może zgnoić spałować a wszystko przy aprobacie komunistycznej telewizji, bo to jest ich państwo. Przez rządy tych ludzi niektórzy przestają się czuć we własnym kraju jak jego obywatele , inwigilacja, kontrola nad każdym aspektem życia, a jak będzie trzeba to zniszczenie i zmarginalizowanie człowieka dla zarobienia kasy, ot co Nam sprawili POpaprańcy.
Tylko osoba otumaniona, może w ciemno iść głosować na PO nie widząc tego co dzieje się dookoła...


Seba ZOMOWIEC!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 15:09

  Pszczółek napisał:  
[A ty dalej widzę swoje, nie bądź hipokrytą a kto zakładał służby czyli CBA, które bez nakazów sądowych mogą podsłuchiwać kogo chcą? Zbierać wszelkie dane o Tobie?



CBA powstało aby walczyć z nadużywaniem władzy i wykorzystywaniem pozycji do osiągania korzyści materialnych. Głównym zadaniem CBA jest wykrywanie i zwalczanie nadużyć w instytucjach państwowych i samorządzie terytorialnym a także walka z korupcją oraz badanie deklaracji majątkowych parlamentarzystów i wysokich urzędników. Dlatego też mi jako „szaremu obywatelowi” tego typu służba specjalna jest zupełnie obojętna, więc gdzie tu widzisz hipokryzję? Ich działania mnie nie dotyczą , a jeśli któryś z urzędników nie ma sobie nic do zarzucenia to też powinien być spokojny, tym bardziej iż CBA nie posiada żadnych uprawnień, których już w tej chwili nie miałyby inne służby specjalne a już na pewno ABW takich uprawnień posiada zdecydowanie więcej!

Jak bardzo Platformie przeszkadzało Centralne Biuro Antykorupcyjne świadczy dymisja Kamińskiego , który zostal odwołany na podstawie kuriozalnych zarzutów tuż po tym jak odkrył aferę stoczniową i hazardową. Teraz już niestety platformersi mogą bez żadnych konsekwencji okradać państwo bo nikt im nie patrzy na ręce. Jeśli Bronek zostanie prezydentem a wcześniej obsadzi swoich ludzi w IPN-ie , NBP , BBN to już całkowicie będziemy mieli państwo totalitarne niczym putinowska Rosja. Wystarczy tylko spojrzeć jak do tej pory udało się rządom Platformy przy pomocy ABW i Bondaryka wprowadzić pełną inwigilację w naszym kraju:

Po 1.Skupienie całej władzy w rękach Krzysztofa Bondaryka ( protegowanego Tuska ) szefa ABW .

Po 2. Nadzorowanie przez szefa ABW wielu systemów informacji np.SIP (prokuratura), ZUS, system informacji o osobach poszukiwanych, system ewidencji pojazdów, rejestr skazanych, rejestr ewidencji gruntów, NIP, REGON i wiele innych.

Po 3. Ustawa o zarządzaniu kryzysowym na podstawie której ABW uzyskała niekontrolowany dostęp do dokumentów i informacji w firmach zarządzających tzw. infrastrukturą krytyczną (energetyka, wodociągi, transport i komunikacja, teleinformatyka).

Po 4. Powierzenie szefowi ABW funkcję krajowej władzy bezpieczeństwa - czyli instytucji odpowiadającej za kontakty m.in. z NATO, ale także za wydawanie upoważnień do dostępu do informacji niejawnych na podstawie nowego gotowego już projektu ustawy o ochronie informacji niejawnych.

Po 5. Przejęcie przez ABW NASK ( Naukowo-Akademicka Sieć Komputerowa) czyli najważniejszej instytucji w polskim Internecie.

Po 6. Mianowanie na szefa NASK czynnego oficera tajnej policji.NASK zajmuje się przydzielaniem polskich domen i sprawuje technologiczną pieczę nad polską częścią sieci.

Po 7. Przygotowanie projektu ustawy o cenzurowaniu Internetu. W projekcie tym jednym z założeń jest przepis umożliwiający śledzenie internautów bez wyroku sądu. Rząd Tuska chce również by policja bez zgody sądu mogła żądać od operatorów danych każdego internauty, jego numeru PESEL czy e-maili.

Po 8. Według rozporządzenia ministra, które obowiązuje od początku tego roku każdy z operatorów komórkowych i dostawców Internetu ma obowiązek gromadzenia i przechowywania danych o połączeniach użytkowników. Operatorzy telefonii muszą zbierać i przechowywać dane o tym kto do kogo zadzwonił oraz z jakiego miejsca dokonano połączenie inicjujące rozmowę. Dotyczy to wszystkich posiadaczy komórek bez wyjątku.

Po 9. Ustawa o imprezach masowych na podstawie której min. za odpalenie racy grożą 3 lata więzienia.

Po 10. Kontrola Poczty Polskiej przez ABW .Specjalny systemi skanujący doprowadza do bazy danych Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego informacje o adresatach i nadawcach. System ten umożliwia również analizę grafologiczną pisma.

Chcecie Orwelowskiej Polski? Gratuluje , głosujcie na Bronka!

Ostatnio edytowany przez: eM, 28 kwietnia 2010, 15:45 [10 raz(y)]


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 16:57

  eM napisał:  

Po 1. ...
Po 2. ...
Po 3. ...
Po 4. ...
Po 5. ...
Po 6. ...
Po 7. ...
Po 8. ...
Po 9. ...
Po 10. ...
Chcecie Orwelowskiej Polski? Gratuluje , głosujcie na Bronka!



Po. 11 Komorowski jest zapalonym myśliwym. Wszystkim, którym na sercu leży dobro niewinnych towarzyszy Kiszczaka, Jaruzelskiego, Waltera i wielu innych ludzi, którym nie wolno życzyć nic złego, za ich wielkie zasługi dla narodu, polecam także zajęcie się tą sprawą. Morduje przecież niewinne zwierzęta!! Zgłoście to szybko do GreenPeace! lol hihi

Tak serio kończąc ironie, gdyby kandydat PiS'u był myśliwym, to już sobie wyobrażam pytania służalczych dziennikarzoli z wsi24, wybiórczych w postaci obrońców wolnej myśli - pani Olejnik, pana Żakowskiego itp. "ile zwierząt do tej pory pan zabił", a lewackie GreenPeace, Zieloni i różne Maryny (Marny, jesteś tam?! Obrońco ucieśnionych kotów? Co jeśli Bronek podczas swoich polowań poluje na koty?! Musisz swojego pana Mruczka dobrze chronić!! Ale jesteśmy z Tobą. Społeczność kibicowska Cię wspiera!!) protestowałoby przeciwko kandydatowi, który nie ma poszanowania dla praw zwierząt. lol, a media z tych ich kanapowych protestów robiłyby wielotysięczne manifestacje, przeciwko złemu, niepostępowemu kandydatowi. Kręci oczyma

Ostatnio edytowany przez: J., 28 kwietnia 2010, 17:05 [2 raz(y)]


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8243 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 17:01
ehhh ten temat urasta do miana mojego ulubionego tematu na tym forum ........................


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 17:38

  Olaf napisał:  

  Woro napisał:  
Jako katolik to nikomu nie powinienes zyczyc zle zarowno walterowi komuchom(mimo ze niszczyli Polske i kosciol) i innym szujom bo rozliczy ich Bóg (kazdy z nich ma rodzine jak mozna zyczyc komus smierci do kurwy nedzy? masz ojca masz matke jak tak to sie ciesz chlopaka bo te wszystkie kurwy to jednak ludzie ktorzy maja rodziny i to rodziny zawsze czuja najwiekszy bol po stracie bliskich...) zreszta wypowiedzi calkowicie sie zgadzam bo nawet madrze mowisz




  Pszczółek napisał:  
Jeran - mi jako katolikowi jest Ciebie, żal i autentycznie w niedzielę pomodlę się za Ciebie, żebyś wyszedł ze szponów Szatana, który namawia Cię do złego i każe życzyć komuś śmierci. Jeśli chodzi o bohaterów narodowych to było ich 96 z wszystkich opcji politycznych parlamentu. A czemu byli bohaterami choć za życia byli urzędnikami, parlamentarzystami, członkami załogi, rodzinami ofiar z Katynia, duchownymi... Bo mimowolnie oddali najwyższą cenę ojczyźnie żeby świat a nawet Rosja zaczęły otwarcie mówić o zbrodni Katyńskiej.

.


Do naszych forumowych teologów. To proszę wyjaśnijcie mi słowa Chrystusa "Przyszedłem na Ziemię czynić miecz nie pokój", albo taką sentencje "Pokój ludziom dobrej woli", a jak ktoś nie ma dobrej woli?
Woro Twoja wypowiedź na kilometr pachnie lewactwem. Na tej zasadzie nikogo nie można by bylo ukarać.



Gdzie moja wypowiedz smierdzi lewactwem?? czy powiedzialem ze kare nalezy zostawic Bogu nie kara sie nalezy ale nie nalzy zyczyc smierci mimo ze jaruzel to gnida i kanalia po prostu wyrazilem swoje zdanie ze nie nalezy nikomu zyczyc smierci kazdy ma bliskich a to dla nich czesto jest najwiekszy ból bo co z takim jaruzelem sie stanie nic umrze i tyle a rodzina bedzie plakac ...
Jeran chyba nie wie co to oznacza stracic kogos bliskiego bo raczej by tak nie mowil jakby sam np pol roku temu stracil ojca czy matke... aha zadnym teologiem nie jestem i lewakiem tez nie ...


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 18:02

  Woro napisał:  
[Jeran chyba nie wie co to oznacza stracic kogos bliskiego bo raczej by tak nie mowil jakby sam np pol roku temu stracil ojca czy matke... aha zadnym teologiem nie jestem i lewakiem tez nie ...



Jeran wie co to znaczy stracić kogoś bliskiego, także członka rodziny. I zna ból temu towarzyszący. Zna historię swojej rodziny, której kilku członków podczas wojny oddało życie za kraj, a jeden z nich przepłacił wolnością na długie lata walkę o prawdę podczas rosyjskiej okupacji na terenach Rzeczypospolitej w latach 39-89. Pamięć tych ludzi w Jeranowej rodzinie jest czczona do dziś i do dziś wywołuje ogromny ból, prowokowany przez to, że sporo lat temu było ich odejście. Jeran w pełni popiera - nie należy życzyć ludziom śmierci.

Tyle, że Jaruzela, Kiszczaka, Waltera, i wielu innych skurwysynów pokroju Jerzego Urbana, nie traktuje jak ludzi. Dwaj pierwsi są winni zdrady i służenia obcemu kraju, zniewolenia własnego narodu; mają krew własnego narodu na rękach (nie na sumieniu, sumienie u nich nie istnieje, bo gdyby istniało to już dawno władowaliby sobie w łeb kulkę) i wiele innych zbrodni. Dwaj drudzy, mają z kolei winni są miedzy innymi oszukiwaniu naszego narodu, łganiu o historii, dezawuowaniu słów Patriotyzm, Solidarność, Godność, Polskość. I to tylko przykłady bo gnid ich pokroju jest więcej. I tym wszystkim gnidom, łajdakom, życzę z całego serca wszystkiego co najgorsze. Oby konali w męczarniach. Potwornych męczarniach. Przepotwornych.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 18:15

  eM napisał:  

  Steryd napisał:  
P.S.2. Nie podoba mi sie zona Bronka ( ... )



Winny się tłumaczy! Przyznaj się że jarają Cię puszyste i masz chrapke na małzonkę drogiego Bronisława lol !



Nie trafiles :D Malzonke mam szczupla i piekna, a odmiany nie szukam :D Moze jeszcze nie ten etap zeby od razu na puszyste zarzucac sidla :D


1948
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 18:28

  eM napisał:  
hornetq szkoda czasu na tłumaczenia .Jeran również w szczegółowy sposób opisał "kulisy" nawiązania "koalicji" z LPR-em i Somoobroną.Jak widac do niektórych nic nie dociera . Łatwiej jest powtarzac ogólniki typu " bratali się z Lepperem i Giertychem" niż obiektywnie ocenić sytuację w jakiej wtedy znalazło się Prawo i Sprawiedliwośc. Niestety , jedni podpierają swoje wpisy konkretnymi argumentami a inni wysilają się jedynie do wymyślania tanich podpisów pod postem Kręci oczyma



W jakiej sytuacji sie znalezli? Latwo bylo przewidziec konsekwencje tej decyzje, ale widocznie inne priorytety obowiazywaly. Jesli partia powaznie mysli o tym, aby cos znaczyc, to nie moze pozwalac sobie na takie ruchy. Nie wazne jak, wazne zeby utrzymac sie przy wladzy? Krytyka w tym przypadku jest uzasadniona, bo lepiej zakonczyc rzady wczesniej, anizeli za jakis czas zostac osmieszonym przez rozpad smiesznej koalicji, ktora dla PiSu jest podobnym babolem jak afera hazardowa dla PO.
Podpis Cie jednak ukul, wiec rozkmiles, ze skierowany byl w Twoim kierunku na wypadek gdybys probowal zarzucic mi stronniczosc i uzaleznienie od pewnych tytulow prasowych.


1948
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5686 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 18:48

  Jeran napisał:  

  Woro napisał:  
[Jeran chyba nie wie co to oznacza stracic kogos bliskiego bo raczej by tak nie mowil jakby sam np pol roku temu stracil ojca czy matke... aha zadnym teologiem nie jestem i lewakiem tez nie ...



Jeran wie co to znaczy stracić kogoś bliskiego, także członka rodziny. I zna ból temu towarzyszący. Zna historię swojej rodziny, której kilku członków podczas wojny oddało życie za kraj, a jeden z nich przepłacił wolnością na długie lata walkę o prawdę podczas rosyjskiej okupacji na terenach Rzeczypospolitej w latach 39-89. Pamięć tych ludzi w Jeranowej rodzinie jest czczona do dziś i do dziś wywołuje ogromny ból, prowokowany przez to, że sporo lat temu było ich odejście. Jeran w pełni popiera - nie należy życzyć ludziom śmierci.

Tyle, że Jaruzela, Kiszczaka, Waltera, i wielu innych skurwysynów pokroju Jerzego Urbana, nie traktuje jak ludzi. Dwaj pierwsi są winni zdrady i służenia obcemu kraju, zniewolenia własnego narodu; mają krew własnego narodu na rękach (nie na sumieniu, sumienie u nich nie istnieje, bo gdyby istniało to już dawno władowaliby sobie w łeb kulkę) i wiele innych zbrodni. Dwaj drudzy, mają z kolei winni są miedzy innymi oszukiwaniu naszego narodu, łganiu o historii, dezawuowaniu słów Patriotyzm, Solidarność, Godność, Polskość. I to tylko przykłady bo gnid ich pokroju jest więcej. I tym wszystkim gnidom, łajdakom, życzę z całego serca wszystkiego co najgorsze. Oby konali w męczarniach. Potwornych męczarniach. Przepotwornych.



O niebo lepsza wpowiedz od poprostu zycze smierci;) lepiej wyglada i merytoryczniejsze a tamto az kulo w oczy pozdro;)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 20:09
Steryd - usiądz wygodnie w fotelu , wez głęboki oddech , policz do 10 i teraz...wytęż umysł do granic możliwości , skup się i pooowoooli , doookładnie , przeczytaj co napisał Jeran:


  Cytat:  
" ( ... ) PiS nie chciał wchodzić w koalicje z Samoobroną i LPR'em. Najpierw były rozmowy z Platformą, w której PiS zaproponował platfORMOwcom na prawde korzystne warunki, mimo że Bronki, Donki, Hanie i różne Rokity wybory przegrały. Odrzucono wyciągniętą rękę wielokrotnie. Utworzono rząd mniejszościowy, ale tak rządzić się NIE DA!! Kaczyński zaproponował przyśpieszone wybory, PO odrzuciło ten pomysł, bo wiedziało że te wybory przegra. A w mediach larum że po co wybory. No to co PiS mógł zrobić. Wszedł w koalicje z karierowiczami, ale trzymał ich z daleka od faktycznej władzy. ( ... )



Ja od siebie nie mam nic do dodania , jeśli nadal nie rozumiesz to niestety nic już na to nie poradzę...


  Steryd napisał:  
Podpis Cie jednak ukul, wiec rozkmiles, ze skierowany byl w Twoim kierunku na wypadek gdybys probowal zarzucic mi stronniczosc i uzaleznienie od pewnych tytulow prasowych.



Siedziałem przy tym dobre kilka godzin , rozkminiałem ,zastanawiałem się , konsultowałem z szyfrantami CIA i doszedłem do wniosku iż rzeczywiscie był to "pstryczek" w moją stronę. Tak mnie "ukłueś" że spać w nocy nie mogłem. Od wczoraj chodzę rozbity . Rodzina znajomi , koledzy , koleżanki widząc jak cierpię pytają mnie... Co się stao?! Nie chce obarczać ich swoimi problemami , muszę sam jakoś się pozbierać i dojść do siebie po tym ciosie jaki otrzymałem z Twojej strony. Najwazniejsze to aby się nie załamywać... czerwony

PS. Dopisz koniecznie podpis bo przy Twoich dwóch ostatnich postach go zabrakło...Drapie się


  Pszczółek napisał:  
Co do wypadku samolotu to jego efekt to wynik zaniedbań chyba wszystkich stron, jakie powinny brać udział w jego przygotowaniu.



Oświadczenie ministra Jacka Sasina - Zastępcy Szefa Kancelarii Prezydenta RP:


  Cytat:  
W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami i wypowiedziami polityków na temat organizacji wyjazdu polskiej delegacji na obchody 70-lecia Zbrodni Katyńskiej pod Smoleńskiem, organizowane w dniu 10 kwietnia br. przez Radę Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, oświadczam, że ze strony Kancelarii Prezydenta RP zostały zachowane wszelkie procedury oraz terminy związane z przygotowaniem i realizacją tej wizyty.

Pragnę też podkreślić, że kwestie związane z zapewnieniem bezpieczeństwa Prezydenta RP i osób mu towarzyszących nie należą i nigdy nie należały do kompetencji Kancelarii Prezydenta RP. Wszystkie zagadnienia związane z transportem lotniczym Prezydenta RP, tj. wybór lądowisk, w tym lądowisk zapasowych oraz dopełnienie formalności związanych z przelotami, startami i lądowaniami leżą w gestii służb podległych Ministrowi Obrony Narodowej. Wszystkie kwestie związane z ochroną osobistą Pana Prezydenta, w tym w trakcie lotu, na lądowisku oraz we wszystkich miejscach pobytu Pana Prezydenta, leżą natomiast po stronie Biura Ochrony Rządu, podległego Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W dniu 9 marca 2010 r. Kancelaria Prezydenta RP przesłała na ręce Pana Tomasza Arabskiego, Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (będącego jedynym dysponentem samolotów specjalnych obsługiwanych przez 36. SPLT) pismo zawierające informacje o konieczności zabezpieczenia przelotów na trasie Warszawa – Smoleńsk i z powrotem samolotów specjalnych TU-154M oraz JAK 40. Pismo to, zgodnie z obowiązującymi procedurami, zostało wysłane do wiadomości Dowództwa Sił Powietrznych RP, Biura Ochrony Rządu oraz 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z zapisami Porozumienia w sprawie wojskowego specjalnego transportu lotniczego, to Dowódca Sił Powietrznych określa sposób wydzielenia statków powietrznych, zakwalifikowanych jako wojskowy specjalny transport lotniczy, zabezpieczenia i wykonywania lotów, a także sposób zabezpieczenia i wykonywania lotów z Prezydentem RP, Marszałkiem Sejmu RP, Marszałkiem Senatu RP i Prezesem Rady Ministrów.


Ostatnio edytowany przez: eM, 28 kwietnia 2010, 20:27 [3 raz(y)]


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 28/04/2010 22:11
Ale ja mam sie teraz poplakac, bo PiS musial obrac taka droge? Weszli w koalicje i powinni sie tego wstydzic. Do przewidzenia bylo jak to sie zakonczy. Taki Lepper, Giertych i ich wspolpracownicy nie jednokrotnie grali pierwsze skrzypce w tej koalicji i zrywalem boki widzac co wyprawiali. Faktycznej wladzy miec nie mogli, ale skutecznie zasmrodzili powietrze wieloma aferami. Jako pelnoprawni czlonkowie koalicji rzucili swiatlo na jej caloksztalt.
Dokladnie nie pamietam jakie wyniki osiagnely inne partie, z ktorymi PiS mogl wtedy probowac rzadzic. Czy LPR i Samoobrona byla jedyna mozliwa opcja, umozliwiajaca stworzenie rzadu wiekszosciowego? Koalicja PiS-SLD-PSL byla wowczas teoretycznie tak samo mozliwa. W kazdej plaszczyznie miala by wieksze szanse na powodzenie niz droga, ktora swiadomie wybrali.
Wzieli sobie za partnerow ludzi, ktorzy byli duzo slabsi i z gory byli potraktowani jako koalicjant drugiej kategorii (taki SLD na pewno by na to nie poszedl). Niby byli odsunieci od glownych decyzji, ale calkiem zgrabnie poszaleli z tego drugiego frontu.

PO teraz tez mialo dylemat. Mogli zwrocic sie do SLD, ale wiedzieli, ze moze nie wypalic. Wybrali mniej wymagajacy PSL, ktory czesto wykonuje krecia robote jako typowa zapchajdziura i ta koalicja jako tako funkcjonuje. Nie zawsze sie zgadzaja, PSL o swoje sie upomina, ale wiedza, ze sami nic nie zdzialaja, wiec za bardzo sie nie wychylaja i dzieki temu moga liczyc na to, ze w kolejnych wyborach przekrocz prog wyborczy i pokaza jak mozna funkcjonowac jako slabsze ogniwo koalicji.


1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005