Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 11:45

  eM napisał:  
Olaf - trochę to wszystko naciągane lol Rozumiem że w związku z tym autor artykułu namawia do głosowania na Korwina bo przecież zarówno PiS jak i Platforma nie chcą prezydentury? ;)
Można i tak , ja jednak pozostanę przy zdaniu jakie zaprezentowalo min.Wielkopolskie UPR ;)To opinia gościa z Centrum im. Adama Smitha nie związanego z UPR.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 11:50
Olaf - Skoro rzad PO przez 3 lata majac parlamentarna wiekszosc i przychylnosc mediow zajmowal sie wylacznie interesem wlasnym, walka z opozycja...zamiast spelnianiem istotnych obietnic dla szarych obywateli raczyl ich PR-em oraz watpliwej jakosci WIZERUNKAMI...a po smierci prezydenta Kaczynskiego w tak krotkim czasie dokonal tylu skokow na kluczowe instytucje panstwowe..to co moze zrobic w przeciagu 2 lat - strach sie bac. Dyktatura? Jak najbardziej jest mozliwa - wystarczy ze beda reprezentowac te jedna sluszna racje i nikt im nic nie zrobi. Zreszta zwroc uwage na Grecje ... a juz szykuje sie kolejna zadyma w Hiszpanii. Kto wie...Unia moze tego nie wydzierzyc gdyz zbudowana jest na sztucznosci a jej prawo az roi sie od absurdow. Kazdy scenariusz jest mozliwy. Ja tam wole nie ryzykowac.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 11:53

  Olaf napisał:  
(...) sugerujesz, że PO wprowadzi dyktaturę?Po ostatnich ruchach Platformy wszystko na to wskazuje:

-powołanie nowego szefa Kancelarii Prezydenta choć zostali w niej aż trzej ministrowie w tym zastępca szefa Kancelarii Jacek Sasin

-powołanie na szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego generała Stanisława Kozieja choć zastępca ministra Szczygły, byłby w stanie bez problemu poprowadzić BBN do czasu rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich.

-grozby Bronka pod adresem Narodowego Banku Polskiego. że jeżeli zarząd pod kierownictwem wiceprezesa NBP nie porozumie się z Radą Polityki Pieniężnej co do wysokości zysku, który ma być odprowadzony do budżetu państwa to rozpocznie procedurę powołania nowego prezesa.

-nowelizacja ustawy która która pozbawia niezależności IPN, a także daje dostęp do akt IPN byłym tajnym współpracownikom SB.

Mają większośc w sejmie. Teraz tylko do pełni szczęscia brakuje Platformie prezydenta.

Ostatnio edytowany przez: eM, 6 maja 2010, 12:03 [2 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 12:02

  Gryfsz napisał:  
Olaf - Skoro rzad PO przez 3 lata majac parlamentarna wiekszosc i przychylnosc mediow zajmowal sie wylacznie interesem wlasnym, walka z opozycja...zamiast spelnianiem istotnych obietnic dla szarych obywateli raczyl ich PR-em oraz watpliwej jakosci WIZERUNKAMI...a po smierci prezydenta Kaczynskiego w tak krotkim czasie dokonal tylu skokow na kluczowe instytucje panstwowe..to co moze zrobic w przeciagu 2 lat - strach sie bac. Dyktatura? Jak najbardziej jest mozliwa - wystarczy ze beda reprezentowac te jedna sluszna racje i nikt im nic nie zrobi. Zreszta zwroc uwage na Grecje ... a juz szykuje sie kolejna zadyma w Hiszpanii. Kto wie...Unia moze tego nie wydzierzyc gdyz zbudowana jest na sztucznosci a jej prawo az roi sie od absurdow. Kazdy scenariusz jest mozliwy. Ja tam wole nie ryzykowac.SLD też miało pełnię władzy i jak skończyło wszyscy wiemy. Mimo, że począwszy od Grecji utopijne idee lewackie z poronionym socjałem zaczynają bankrutować to UE pociągnie trochę dłużej niż do jesieni 2011 kiedy będą u nas wybory.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 12:12

  eM napisał:  

-grozby Bronka pod adresem Narodowego Banku Polskiego. że jeżeli zarząd pod kierownictwem wiceprezesa NBP nie porozumie się z Radą Polityki Pieniężnej co do wysokości zysku, który ma być odprowadzony do budżetu państwa to rozpocznie procedurę powołania nowego prezesa.

-nowelizacja ustawy która która pozbawia niezależności IPN, a także daje dostęp do akt IPN byłym tajnym współpracownikom SB.

Mają większośc w sejmie. Teraz tylko do pełni szczęscia brakuje Platformie prezydenta.Jak mówił Alexis de Tocqueville " Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy". Myślisz, że PIS zreformował by finanse publiczne gdyby teraz rządził? Zaczęły by pojawiać się dziwne pomysły w podobnym stylu jakie ma PO. Skoro to PIS przy uchwalaniu budżetu na 2009 rok domagał się jeszcze większego deficytu budżetowego i sądzę, że od tamtego czasu wiedzy ekonomicznej im nie przybyło.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 12:28
Akurat nie chodziło mi o "dziwne pomysły w stylu PO" mające rzekomo ratować budżet , tylko o próbę zamachu na kasę NBP i grozby powałania nowego prezesa , co jest kolejnym dowodem na to iż ludzie Bronka mają zamiar całkowice zawłaszczyć państwo i wprowadzić pełna dyktaturę na styl putinowskiej Rosji.

Ostatnio edytowany przez: eM, 6 maja 2010, 15:18 [2 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6292 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 15:16

  eM napisał:  
Akurat nie chodziło mi o "dziwne pomysły w stylu PO" mające rzekomo ratować budżet , tylko o próbę zamachu na kasę NBP i grozby powałania nowego prezesa , co jest kolejnym dowodem na to iż ludzie Bronka mają zamiar całkowice zawłaszczyć państwo i wprowadzić pełna dyktaturę na styl putinowskiej Rosji.To są takie same idiotyczne i nieodpowiedzialne pomysły. Czy to zwiększanie deficytu budżetowego, czy skok na NBP. Nie przypominam sobie by PIS miało jakiś projekt na uzdrowienie finansów. Miało kapitalny czas na reformy i co i nic. Gospodarczo PO i PIS to takie same ekonomiczne szkodniki. Potrzeba coraz więcej pieniędzy na coraz bardziej rozdęty sektor finansów publicznych, zadłużenie państwa wystrzeliło w górę z szybkością 150 mld PLN w ciągu ostatnich dwóch lat, kasa z Funduszu Rezerwy Demograficznej też chyba przejedzona na bieżące wydatki. I coś się dzieje? Istnieje w ekonomii coś takiego jak krzywa Rahna która mówi, że wydatki państwa w stosunku do PKB powinny się kształtować w granicach od 15% do 20%. Każda wartość powyżej spowalnia rozwój, a czym wyższy wskażnik tym rozwój coraz mniejszy. My zbliżamy się powoli do 50%. Parlament okupują socjaliści czy to zwani PISem PO SLD czy PSL to nie ma rózżnicy. Zachowują się jak dzieci szastają pieniędzmi i tylko czekać jak nastąpi katastrofa bo ile można na pożyczkach jechać. Bardzo pouczający artykuł np przykładzie Grecji  Cytat:  
MFW i EU kradną socjałowi greckiemu sto lat osiągnięć socjalnych. Tak przynajmniej twierdzi grecka związkokracja urządzająca właśnie zadymy pod Akropolem na wieść o masywnym pakiecie ratunkowym EU. Pakiet ratunkowy finansowany ma być przez hurtowe okradzenie społeczeństw EU którym imperium wmawia że to dla ich dobra. Najbardziej okradzani czują się Niemcy nie widząc przyczyn dla których mieliby finansować sto pierwszy rok greckich osiągnięć socjalnych. Sto lat osiągnięć socjalnych powinno wystarczyć aby zacząć je w końcu finansować samemu.

Mamy więc typowy dla socjału paradoks polegający na tym że wszyscy czują się okradani a jednocześnie sami okradają innych. Trudno przecież inaczej niż okradaniem nazwać socjalistyczną wiarę w „bezpłatną” medycynę, „bezpłatne” szkolnictwo czy emerytalne świadczenia dużo większe od zapłaconych składek. Wszystko kosztuje i ktoś koszty tych „darmowych” nonsensów musi przecież pokryć. Jeżeli 40-letni górnik, policjant czy motorniczy tramwajowy odchodzi na „wcześniejszą” emeryturę wiadomo jest że ktoś będzie musiał zostać obrabowany aby im to sfinansować. Innej metody nie ma. Socjał więc bezwzględnie doi społeczeństwo przy akompaniamencie demokratycznej frazeologii o prymacie interesu większości nad mniejszością. Mniejsza o to że demokratyczna większość może być tyranem równie uciążliwym co tyran indywidualny. Jest w rzeczywistości tyranem bardziej uciążliwym bo niemożliwym do pozbycia się za pomocą znanych metod szafotu czy stryczka.

Rabujący obywateli socjał nie mógłby jednak dokonać takich spustoszeń jakich dokonuje gdyby nie miał sprzymierzeńców. Ma ich wielu w postaci ogłupionych demokracją tychże samych obywateli i wyborców których skalpuje żywcem. Przekupuje ich bowiem z drugiej strony judaszowymi srebrnikami zrabowanymi wcześniej innym, nazywając je „zdobyczami socjalnymi”. W rezultacie zindoktrynowane przez socjał masy wierzą że jak im socjał coś płaci to jest ok bo jest to „zdobycz” która im się należy a nie kradzież czy przynajmniej paserstwo. Tak zwana sprawiedliwość społeczna jest więc wtedy wtedy gdy to my kradniemy natomiast niesprawiedliwość społeczna jest wtedy kiedy to nas okradają.

Koniec świata, znany także pod nazwą "kradzieży zdobyczy socjalnych" jest w tym układzie wtedy kiedy socjałowi kończy się szmal. Ponieważ jak wiadomo z próżnego nawet i socjał nie naleje koniec szmalu oznacza trudności z przekupywaniem mas. W sytuacji gdy socjał zaczyna je bardziej dociskać a jednocześnie zamiast dawać więcej daje mniej a nawet zaczyna apanaże odbierać masy się budzą i krzyczą „ratunku”.

Na tym etapie znalezli się właśnie Grecy którzy swoimi protestami przeciwko „kradzieży zdobyczy socjalnych” udowadniają że socjał w swojej dialektyce zapętlił się już kompletnie. Wkrótce powiesi się pewnie sam na linie obietnic w którą się zamotał. Niewielu wątpi bowiem że komedia grecka to jedynie pierwszy akt dłuższego spektaklu i tylko początek drenażu portfeli Europejczyków.

Fakt że pakietu nie chce ani lud grecki ani lud niemiecki stawia w kłopotliwej sytuacji architektów szumnie niedawno ogłaszanego euro imperium. Jego głównym spoiwem miała być esperanto waluta oraz zunifikowany socjał. Oba te spoiwa rozkładają się ostatnio jak ryba na słońcu, z podobnymi efektami zapachowymi. Gdy Costas nie chce Hansa nazywając go złodziejem i gdy Hans nie chce Costasa którego uważa za nieroba i wyłudzacza którego miałby ratować jedynym właściwym krokiem dla socjału jest krok w tył. Pozwolić Costasowi aby kolekcjonował swoje osiągnięcia socjalne przez następne 100 lat ale tym razem na swój koszt. I pozwolić Hansowi aby troszczył się o siebie, nie piorąc mu przy tym hipokrytycznie mózgu że chodzi o Costasa a nie o wyciąganie z ognia jego kosztem niemieckich banków.Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 06/05/2010 15:18

  Cytat:  
Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego zebrał 1,65 mln podpisów poparcia.

- Komitet wyborczy kandydata na prezydenta Jarosława Kaczyńskiego zebrał 1 mln 650 tys. podpisów poparcia dla niego – oświadczyła na konferencji prasowej szefowa sztabu Jarosława Kaczyńskiego Joanna Kluzik-Rostkowska.

- Chciałbym serdecznie podziękować, tym którzy wykazali życzliwość: zbierali podpisy i podpisali się na listach poparcia. Polska ma prawo do marzeń, że będzie silna, sprawiedliwa, dumna i liczyła się na świecie – mówił dziś Jarosław Kaczyński.

Po południu zebrane podpisy zostaną złożone w Państwowej Komisji Wyborczej.

Źródło: Komitet wyborczy PiS/TVP Infosnowboard


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 07:00
Kolesiostwo, krecenie lodow, egzotyczne wycieczki na koszt podatnika, skoki na IPN, NBP...a tymczasem...


  Cytat:  
Staną pociągi, wypłaty nie ruszą. 6 maja 2010

Zatrzymanie kilkudziesięciu pociągów InterRegio uruchomi lawinę protestów na polskiej kolei - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna". Zarządzającej torami spółce PKP Polskie Linie Kolejowe brakuje na pensje dla 40 tys. pracowników - w sumie 125 mln zł.

Wiesław Pełka z NSZZ Solidarność podkreśla, że związek rozważa wszelkie formy protestu, w tym blokadę torów. Decyzja w tej sprawie zapadnie w przyszły wtorek. Wtedy zbierze się zarząd kolejowej "Solidarności".

Ludzie są coraz bardziej zdesperowani, bo przeczuwają, że przed nimi bardzo trudne miesiące. Tak źle nie było nawet w latach 90-tych - dodaje Pełka.

Więcej w "Dzienniku Gazecie Prawnej".


Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 7 maja 2010, 07:21 [1 raz(y)]


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3877 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 12:13
Wszyscy drodzy sympatycy Bronka i Platformy!
Nie jesteście sami!
Poparcie dla PO deklaruje Jerzy Urban, oraz Wisława Szymborska!
Wspaniali obrońcy czerwonego sztandaru, obrońcy najwspanialszej na świecie jedynej słusznej "naszej" (tfu!!!) socjalistycznej retoryki!
To jak Towarzysze? Pomożecie? Pomożecie Towarzyszu Marny?

No ale po kolei... ;)


  Cytat:  
Gdybym nie czuł się zobowiązany historycznymi zaszłościami, nie poszedłbym głosować na lewicę, poparłbym Platformę Obywatelską - deklaruje w rozmowie z "Dziennikiem" Jerzy Urban, redaktor naczelny "Nie" i były rzecznik generała Jaruzelskiego.

W opinii J. Urbana, "Lewica nie jest w stanie wygenerować żadnego programowego przekazu konkurencyjnego do tego, co proponują liberałowie. Ogranicza się to do paru zgranych haseł polegających na dzieleniu biedy. A to bardziej żwawo potrafi robić skrajna prawica".

A czym budzi pana sympatię Donald Tusk? - pyta "Dziennik".

- Wieloma rzeczami, ale nie chcę mu prawić komplementów, bo tylko mu zaszkodzę - odpowiada J. Urban. - Najważniejsze jest jednak to, że zapewnia stabilizację. Chroni mnie przed obozem nienawistników, którym przewodzą Kaczyńscy. Z ich nacjonalizmem, mitem suwerenności.

Urban: Gdyby nie przeszłość głosowałbym dziś na PO (klik)A więc Towarzysz Tusk "chroni", czerwonego brata Jerzego Urbana, pierdoloną świnię, która kłamała na temat morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki i organizowała media Jaruzelowi, karmiąc naród samymi kłamstwami. Donald "Słońce Peru" chroni czerwoną mende, przed obozem nienawistników, któremu przewodzą Kaczyńscy. "Z ich nacjonalizmem, mitem suwerenności". Biegnijcie więc wszyscy, biegnijmy wszyscy razem, głosować na Bronka, wspierać Platformę! Słuchajmy Jerzego Urbana, miejmy autorytety!

Przed chwilą... swoje poparcie wyraziła Bronkowi także Wiesia Szymborska, ta czerwona noblistka. Bronek poszczycił się tym na konferencji prasowej. Nie przeszkadza mu wszak, że to ta sama Wiesia, która pisała pieśni pochwalne o wujku Józku Stalinie i o tym jak wspaniale prowadzi nas PZPR.

Ten dzień
W. Szymborska o śmierci Józefa Stalina


Jaki rozkaz przekazuje nam
na sztandarach rewolucji profil czwarty?
- Pod sztandarem rewolucji wzmacniać warty!
Wzmocnić warty u wszystkich bram!

Oto Partia - ludzkości wzrok.
Oto Partia: siła ludów i sumienie.
Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie.
Jego Partia rozgarnia mrok.

Niewzruszony drukarski znak
drżenia ręki mej piszącej nie przekaże,
nie wykrzywi go ból, łza nie zmaże.
A to słusznie. A to nawet lepiej tak.Takich wierszy są setki, wystarczy poszperać w google. No to kto teraz do honorowego komitetu popierającego Bronka? Marny zgłaszasz się? Podobno dają karmę dla kota.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6519 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 13:25
Jeran - wcale mnie to nie dziwi, wszak Urban z Platforma sa sobie ideowo bliscy. W stanie wojennym na jednej z konferencji prasowej, Urban w odpowiedzi na sankcje gospodarcze nalozone na Polske cynicznie rzekl ze "rzad sie sam wyzywi". Jak widac to stwierdzenie te jest jak najbardziej aktualne pod rzadami PO.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5970 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 15:43
Komitety pozbierały głosy więc już wiadomo kto co, tylko Korwin-Mikke! :)


Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 16:15
Komorra widać w zacnym gronie lol Stara propagandzistka Szymborska i Jasiu Urban sługus czerwonych lol

Napieralski jednak przebił wszystkich :


  Cytat:  
Wojciech Jaruzelski poparł kandydaturę szefa SLD Grzegorza Napieralskiego w wyborach prezydenckich. – Fakt, że tu jestem znaczy, iż popieram jego kandydaturę – powiedział generał podczas spotkania z kandydatem SLD w Sejmie.

Źródło: PAPBrawo Grzesiu! to_koniec


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5357 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 16:18
Autorytet jakich malo ! Jestem pewny, ze teraz poparcie dla SLD skoczy niewyobrazalnie. Miec takiego bozyszcza tlumow po swojej stronie to pewne zwyciestwo !


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 22:02
Oczywiście zupełnie przypadkiem Wielki Edukator Emo pominął Bartoszewskiego i Mazowieckiego?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 22:30
hahaha wybacz że zapomniałem o tych dwóch wielkich osobistościach! Tadzio Mazowiecki vel "Gruba kreska"( czyli pełna zgoda na funkcjonowanie peereleowskiej agentury w zyciu publicznym III RP i zatajenie niechlubnej przeszłosci wszystkich zdrajców narodu) stalinista-"katolik" , w czasach PRL , jako młody dziennikarz zasłynął z wspierania piórem brutalnej akcji komunistów przeciwko kościołowi , odgrywał czołową rolę w zakłamywaniu opini publicznej , zawsze interweniował gdy ktos ośmielil się powiedzieć coś złego na temat socjalizmu . W latach 60 tych i 70 tych poseł , który z mównicy sejmowej dumnie deklarował swoje przywiązdanie do "kierowniczej roli PZPR". Po 89 jako "Nasz premier" przymykał oko na wszystkie afery finansowe i przejmowanie majątku państwowego przez ludzi służb. Dzięki czemu "po obaleniu komunizmu" czerwoni apartczykowie przez nikogo nie niepokojenii i nie rozliczani za swoje zbrodnie , swobodnie obejmowali wysoki stanowiska w społkach .

Idealna osoba do komitetu honorowego Bronka. Gratulacje! :D

Co do starego głupka Władzia "Bydło" Bartoszewskiego który zasłynał z pewnego cytatu na temat polskiej polityki zagranicznej czyli - "Jeśli panna nie jest piękna i posażna, to powinna być choć sympatyczna, a nie nabzdyczona. " to ...


  Cytat:  
Brzydzę się moralizmami Władysława Bartoszewskiego

Uzasadniając swój start w wyborach prezydenckich, Jarosław Kaczyński napisał m.in.: „Tragicznie przerwane życie Prezydenta RP, śmierć elity patriotycznej Polski, oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć Ich misję. Jesteśmy Im to winni, jesteśmy to winni naszej Ojczyźnie. Choć pogrążeni w bólu i żałobie, związani wieczną pamięcią o stracie, mamy obowiązek wypełnić Ich testament. Polska to nasze wspólne, wielkie zobowiązanie. Wymagające przezwyciężenia także osobistego cierpienia, podjęcia zadania pomimo osobistej tragedii”.

Władysław Bartoszewski dostrzegł w tym uzasadnieniu „manipulowanie dla osobistych korzyści zgonem swoich bliskich”, a postawę byłego premiera nazwał „nekrofilią”. Dodał też: „Ja się tym moralnie brzydzę. A moralna obrzydliwość jest dużo gorsza od różnic w programie politycznym”.

Powyższych słów nie można pozostawić bez reakcji. Dlatego pragnę wyznać, że od ostatniej kampanii przed wyborami do parlamentu brzydzę się publicznymi wypowiedziami Władysława Bartoszewskiego, pełnymi nienawiści, prymitywnych obelg i fałszywych moralizmów. Długo milczałem w tej sprawie ze względu na dawne zasługi polityka. Jednak po jego ostatnich słowach informuję, co następuje: nie widzę żadnej różnicy między postawą Władysława Bartoszewskiego, Janusza Palikota i Jerzego Urbana. Wszyscy oni są dla mnie agresywnymi szermierzami pogańskiego świata, pozbawionymi kręgosłupów moralnych i elementarnej przyzwoitości, nie potrafiącymi uszanować drugiego człowieka, jego godności, cierpienia i życiowych wyborów.

W związku z tym od dziś przestaję czytać wszelkie teksty Władysława Bartoszewskiego (włącznie z jego książkami o powstaniu warszawskim), podobnie jak nie śledzę wypowiedzi Janusza Palikota czy Jerzego Urbana.

Wojciech WencelCóż , jaki kandydat na prezydenta , tacy członkowie komitetu honorowego :D

Ostatnio edytowany przez: eM, 7 maja 2010, 22:49 [8 raz(y)]


Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4388 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 22:54

  Dostojny kocur napisał:  
Komitety pozbierały głosy więc już wiadomo kto co, tylko Korwin-Mikke! :)Jeśli wszyscy którzy mi mówili że zagłosują na JKM naprawdę to zrobią, to może się okazać czarnym koniem! Nadzieja umiera ostatnia! :D
Janusz Korwin-Mikke na prezydenta!


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 23:03
Żałosne jest kwestionowanie autorytetu osoby, która służyła w AK, publikowała w prasie podziemnej, była represjonowana za komuny, wielokrotnie więziona, miała zakaz druku, została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, ma tytuły doktora honoris causa na zagranicznych uczelniach, ma na koncie wiele publikacji naukowych, jako jedyny zagraniczny mówca wystąpił w ponad godzinnym przemówieniu w Bundestagu, no i bogata działalność społeczna. To tylko niektóre zasługi, wiele pominąłem, ale oczywiście dla Wielkiego Emo ten człowiek to zapewne śmieć... CO


P. S.
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4695 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 23:19
del


POGOŃ & LEGIA
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/05/2010 23:25

  Sz. napisał:  
Żałosne jest kwestionowanie autorytetu osoby, która służyła w AK ( ... )Nie służył w AK. Działał jedynie w Delegaturze Rządu.


  Sz. napisał:  
( ... ) ma tytuły doktora honoris causa na zagranicznych uczelniach ( ... )Tytuł doktora honoris causa ma nawet Andrzej Lepper.Bartoszewski nie jest żadnym profersorem! Swoją edukację skończył w wieku 17 lat . Ma 3 klasy szkoły sredniej a mature zrobił w podziemiu.


  Sz. napisał:  
( ... ) jako jedyny zagraniczny mówca wystąpił w ponad godzinnym przemówieniu w Bundestagu ( ... )Zgadza się.Przeprosił za wysiedlenie Niemców z Polski i zaniżył liczbę polskich ofiar wojny z 3 milionów do dwóch...

Szkoda że nie wspomniałeś o jego wystapieniu w Izraelskim Knesecie w trakcie którego ubliżał Polakom używajac słów "... ciemniaków z prowincji, którzy dobrze pisać i czytać nie potrafią ..." .


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005