Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 10:57

  Animal. napisał:  
To z czego byłem mocno niezadowolony to rożne sposoby jakich łapał sie Jarek będąc Premierem. Dla mnie szczerze to głupie i poniżające że taki człowiek jak piszecie silny i z dużym poparciem przede wszystkim szuka tego poparcia i jest ono w dużej mierze jego siłą w..emerytach i krzykaczach z toruńskiego radia. Teraz oczywiscie jego obrońcy wybuchną gromkim śmiechem ale tak po prostu jest. Dla mnie np ważną sprawą jest to jaki elektorat przyciąga do siebie konkretna osoba.



Nie chcę się czepiać, ale w czasie prawyborów w PO wyszło na światło dzienne, że wiekszość członków tej partii to ludzie starsi, z małych miasteczek i o niskim wykształceniu.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:03
ludzie, ale po co wy się tak między sobą spinacie. miejmy różne poglądy, bardzo dobrze, ale bez niepotrzebnych napięć między sobą!
tak na rozluźnienie, na ukrainie w sejmie się posły nakurwiają, może macie jakieś ciekawe linki z tego:D?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:08
Animal. - o jakich sposobach piszesz? Czy moglbys troche wyjasnic na czym one polegaly i w jaki sposob negatywnie odbily sie na Twoim zyciu? Co przez te sposoby straciles? Co zlego widzisz w ludziach starszych czy tez sluchaczach RM? Czyzbys kierowal sie szowinizmem badz segregacja i wierzyl w jedna sluszna prawde a jesli tak to jaka? Zapewne nie wiesz ale w demokracji kazdy obywatel ma prawo do swoich pogladow. Daleczego obrazasz ludzi wsi? Sorry, ale swoim powyzszym wpisem zamiast odpowiedziec na pytanie to slepo posluzyles sie jakimis doktrynami...bez uzasadnienia - dlatego zadalem w/w pytania gdyz nie wiem o co chodzi. Na sam koniec napisz co sie w Twoim zyciu zmienilo na lepsze kiedy do wladzy doszedl Tusk.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7607 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:17

  eM napisał:  

  Pszczółek napisał:  

To odpowiedz mi kto nową ustawę o organizacji imprez masowych 09 04 2009 podpisał żeby weszła w życie?



To odpowiedz kto płakał w mediach że PiS jest po stronie "kiboli" gdy prezydent Kaczyński zastanawiał się nad wetem w sprawie ustawy a politycy z PiS pomagali legionistom po akcji widelec.

I drugie pytanie. Skąd ten Twoj nagły come back na forum? Od dobrych kilka lat bardzo mało się tu udzielasz , na Pogoni również. Rozumiem że kandydatura Jarka zmusiła cię do tak radykalnych działan i chcesz nawracać ciemnogród?



Płacz płaczem a jednak podpisał... Mógł np skierować ją do trybunału a tam myślę, część wątpliwości związane z tą ustawą została by rozwiana. Może część paragrafów byłaby uchylona jako niekonstytucyjne. Nie zrobił tego i szybko ta ustawa weszła w życie i to obala Wasz argument, że obecne prawo przeciwko kibicom to tylko wina PO. Na ustawie widnieje podpis Ś.P. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.

O co do forum to przeglądam je cały czas regularnie. Przeszkadza Ci, że ktoś odważył się napisać, że ma przeciwne zdanie i nie mogłeś go od razu zjechać? To, że mniej się udzielam i ograniczyłem się tylko do oglądania to nie znaczy, że nie mogę nagle zabrać głosu w sprawie ważnej dla naszego kraju jakim jest wybór Prezydenta, gdy już w pierwszych dniach po tragedii w TVP1 rozpoczęła się kampania wyborcza? Nawet politycy, którzy nie lubili byłego Prezydenta potrafili uszanować ten okres, uszanować wybór miejsca pochówku... a dziennikarze na zlecenie typu Poszpieszalski zaczęli swoje działania. Piszecie tutaj o zawłaszczaniu IPN przez PO a ja okurat mam zdanie, że to Pis sobie zawłaszczał przez 2 lata rządzenia wszystkie instytucje i dokonał pełnego skoku do władzy i zawłaszczenia wszystkiego czego można było. Jeszcze w 2005 byłem skłonny na nich głosować, licząc na sojusz PO-PIS. Pis miał wtedy hasła bliższe społeczeństwu ale po tym co pokazali przez 2 lata, sami wybili mi to z głowy.

Ps. nie udzielam się w żadnej partii, stoję zdala od polityki na codzień, po prostu postanowiłem włączyć się do dyskusji, gdy także na tym forum zaczęło się nagle wylewanie pomyj na przeciwników politycznych. Dobrze, że obraz wypowiedzi z tego forum nie jest jednoznaczny z obrazem naszego społeczeństwa.

Ps. W szkołach powinno ponownie zacząć się uczyć patriotyzmu, przywiązania do barw narodowych i symboli, ale nie formie jaka jest serfowania przez Pis, że kto nas nie popiera nie jest patriotą jest agentem obcych służb, nie jest Polakiem.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 27 kwietnia 2010, 11:23 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:21

  Gryfsz napisał:  
Animal. - o jakich sposobach piszesz? Czy moglbys troche wyjasnic na czym one polegaly i w jaki sposob negatywnie odbily sie na Twoim zyciu? Co przez te sposoby straciles? Co zlego widzisz w ludziach starszych czy tez sluchaczach RM? Czyzbys kierowal sie szowinizmem badz segregacja i wierzyl w jedna sluszna prawde a jesli tak to jaka? Zapewne nie wiesz ale w demokracji kazdy obywatel ma prawo do swoich pogladow. Daleczego obrazasz ludzi wsi? Sorry, ale swoim powyzszym wpisem zamiast odpowiedziec na pytanie to slepo posluzyles sie jakimis doktrynami...bez uzasadnienia - dlatego zadalem w/w pytania gdyz nie wiem o co chodzi. Na sam koniec napisz co sie w Twoim zyciu zmienilo na lepsze kiedy do wladzy doszedl Tusk.



ale ja swoim postem wcale nie chciałem wyjaśniać jak sie czułem czy co sie teraz polepszyło. Chodzi mi o WIZERUNEK a nie o sposób działania. I nie nie ogladam tvn nawet gdy leci taniec z gwiazdami czy ula brzydula.. Sposoby jakich się łapał to właśnie RM i ta cała cyrkowa koalicja mi takie cos nie odpowiada. Popsulo to własnie obraz tej partii w moich oczach, bo nie ukrywam że gdyby nie układ pis-lpr-samoobrona i sztama z rydzykiem miałbym o Jarku o wiele lepsze zdanie. Gdy z tego układu w rzadzie wynikło to że lepper został wicepremierem pewnie i zwolennicy Pis-u nie byli za bardzo z tego zadowoleni. A co mieli powiedziec inni obywatele sympatyzujący innym ugrupowaniom? Nie odpowiada mi takie epatowanie katolicyzmem, bo moim zdaniem Polska jest dla wszystkich Polaków i to nie tylko tych wierzących. Kampanie wyborcze prowadzone bez mała z ambony na mszy to lekkie przegięcie..A jeśli dana partia sie utorzsamia z tym lub z czym innym (ma do tego prawo) to po prostu mnie drażni. Gdyby jakaś partia była popierana przez nie wiem.... mniejszości niemieckie, żydowskie czy bog wie jesczze kogo i te grupy komus by nie odpowiadały wtedy cały wizerunek partii traci w oczach takiego obywatela. I tutaj z RM jest podobnie. Nie jestem zdyt wierzący i to moja wola i wybór. Tak jak napisałeś, każdy obywatel ma przyzwolenie do swoich poglądów.

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 27 kwietnia 2010, 15:33 [5 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8033 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:44

  Cytat:  
Chodzi mi o WIZERUNEK a nie o sposób działania.



Nie wiem jak Ty ale ja do zadnej partii nie naleze i dlatego olewam tego guru co te jedne sluszne WIZERUNKI kreuje. Niech ten guru lepiej sie zajmie problemami zwyklych obywateli - tworzeniem miesc pracy, opieka zdrowotna, szkolnictwem, rozwojem mysli technicznej, walka z korupcja. WIZERUNKI przekladaja sie wylacznie na dobrobyt waskiej grupy ludzi typu Rychu, Zbychu i Miro. Spoleczenstwo z tych WIZERUNKOW zupy sobie nie ugotuje.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 11:48

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Chodzi mi o WIZERUNEK a nie o sposób działania.



Nie wiem jak Ty ale ja do zadnej partii nie naleze i dlatego olewam tego guru co te jedne sluszne WIZERUNKI kreuje. Niech ten guru lepiej sie zajmie problemami zwyklych obywateli - tworzeniem miesc pracy, opieka zdrowotna, szkolnictwem, rozwojem mysli technicznej, walka z korupcja. WIZERUNKI przekladaja sie na dobrobyt waskiej grupy ludzi. Spoleczenstwo z tych WIZERUNKOW zupy sobie nie ugotuje.



zgoda, ale to pierwsze co zwraca uwagę zwykłego szarego obywatela który zastanawia się jaka partie wybrać. To stereotypowe podejscie, ale tacy sa Polacy moim zdaniem i pewne działania, układy sprawiają że wiekszość z nich wogole nie zainteresuje sie programem takiej partii.

juz chyba wyczerpałem sie w politycznym temacie. Moze szybko ale nigdy mnie do tego nie ciągnelo. Zatem pozdrawiam wszystkich którym na sercu lezy dobro Polski ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 12:35

  TeHaCe napisał:  
ludzie, ale po co wy się tak między sobą spinacie. miejmy różne poglądy, bardzo dobrze, ale bez niepotrzebnych napięć między sobą!
tak na rozluźnienie, na ukrainie w sejmie się posły nakurwiają, może macie jakieś ciekawe linki z tego:D?



Trochę zadymy, kilka fajnych spontanicznych starć w krótkim dystansie, w większości szarpanina i nieudolne zapasy, jeden złamany nos, zupełnie jak w filmach kategorii B. Oglądałem te scenki na TVN do momentu aż Kubuś Porada stwierdził że Ukraińcy napierdalają się zupełnie tak jak kibice na naszych stadionach... Zawsze muszą coś dodać od siebie.

link


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 15:28

  Pszczółek napisał:  

Płacz płaczem a jednak podpisał... Mógł np skierować ją do trybunału a tam myślę, część wątpliwości związane z tą ustawą została by rozwiana. Może część paragrafów byłaby uchylona jako niekonstytucyjne. Nie zrobił tego i szybko ta ustawa weszła w życie i to obala Wasz argument, że obecne prawo przeciwko kibicom to tylko wina PO. Na ustawie widnieje podpis Ś.P. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.



Po 1. Ustawa w całości jest autorstwem Platformy i to za ich rządów została przegłosowana.

Po 2.To Platforma a dokładnie Grześ Schetyna do spółki z Cwiąkalskim na zlecenie ITI zorganizowali akcje widelec uderzającą w kibiców Legii. Za czasów PiS nie przypominam sobie podobnej sytuacji.

Po 3. To prezydent Kaczyński jako jeden z niewielu polityków miał odwagę spotkać się z przedstawicielami Stowarzyszeń Kibiców i wysłuchać ich racji.

Po 4. Po wściekłej nagonce PO , jak i Twoich mediów szkalujących kibiców , pokazujących NAS ( nie Ciebie bo Ty z kibicowaniem niewiele masz już wspólnego ) w złym świetle przed społeczeństwem i robiących z nas bandytów , prezydent Kaczyński , któremu zarzucano iż staje w obronie „kibolów” niestety uległ presji i podpisał ustawe gdyż zostałby odbierany jako osoba popierająca dilerów , złodziei i degeneratów którzy sieją popłoch na stadionach.


Po 5.Jeśli już miałby kierować ustawę do Trybunału to jedyną opcją budzącą wątpliwości byłby tzw. Zakazy stadionowe wydawane przez klub. Ten zapis i tak nie ma żadnego znaczenia co widać na podstawie Legii , gdzie mimo iż ustawa nie weszła w życie to włodarze KP rozdawali zakazy na lewo i prawo i nikt im nie był w stanie tego zabronić.

EDIT: Tak jak napisał Dostojny Kocur , pozwól więc NAM decydować kto pomógł kibicom a kto nie.



  Pszczółek napisał:  
( ... ) co do forum to przeglądam je cały czas regularnie. Przeszkadza Ci, że ktoś odważył się napisać, że ma przeciwne zdanie i nie mogłeś go od razu zjechać? To, że mniej się udzielam i ograniczyłem się tylko do oglądania to nie znaczy, że nie mogę nagle zabrać głosu w sprawie ważnej dla naszego kraju jakim jest wybór Prezydenta, gdy już w pierwszych dniach po tragedii w TVP1 rozpoczęła się kampania wyborcza? Nawet politycy, którzy nie lubili byłego Prezydenta potrafili uszanować ten okres, uszanować wybór miejsca pochówku... a dziennikarze na zlecenie typu Poszpieszalski zaczęli swoje działania.( ... )



Pisz sobie co chcesz , przecież Ci nie zabraniam , ot , zaciekawił mnie Twój nagły powrót na forum. Zdziwiłem się po prostu że tak jak przez kilka lat nie widziałem żadnego Twojego postu w tym temacie , tak nagle zrobiłeś się niezmiernie aktywnym forumowiczem. Gdybym chciał Cię zjechać to zrobiłbym to wcześniej i nie tylko na forum ale i na żywo. Staram się opanować emocje , mimo że jest mi ciężko czytając Twoje argumenty rodem z żydowskiej gazety dla Polaków. To że zdanie mamy rózne , już udało się nam ustalic. Twierdzisz że Pospieszalski jest „dziennikarzem” na zamówienie a jego program w którym dał możliwość wypowiedzenia się na wizji przeciętnemu Kowalskiemu co myśli o rządach PO czy o tragicznie zmarłym prezydencie to już jest kampania wyborcza. Ja natomiast uważam że jest on jednym z niewielu przedstawicieli mediów który stara się pokazać prawdę i czy chcesz tego czy nie , PiS jak i były prezydent ma ogromne poparcie w społeczeństwie co można było zobaczyć w programach TVP nagrywanych pod pałacem. Podaj mi choć jeden powód , dla którego uważasz że Pospieszalski nie miał prawa pokazać w swoich materiałach wypowiedzi ludzi , którzy byli oddać hołd zmarłym w katastrofie. Miał w tym czasie jechać do Palikota i zrobić z nim wywiad w którym znowu usłyszelibyśmy stek obelg pod adresem śp. Prezydenta. Może mieli razem z Szymonem Majewskim się pośmiać? Wtedy byłbyś zadowolony?! Wtedy byłoby fajnie? Nie zarzucałbyś mu działań na zlecenie? Kompletna hipokryzja , ale ja wiem co Cie boli , po prostu strach Cię obleciał . Dlatego też tu jesteś. Nagle ukazano w Telewizji Publicznej zarówno młodych , jak i starszych ludzi na poziomie ,potrafiących normalnie się wysłowić. Patriotów doceniających zasługi śp. Lecha Kaczyńskiego. Nie „moherowe berety” czy ludzie z wioski z niskim wykształceniem tak jak to próbowano nam wcisnąć w mainstreamowych mediach. Rozumiem że nie możesz tego zdzierżyć bo wolisz kłamliwą wersję TVN-u czy Wyborczej. Rozumiem też że boisz się poruszenia wśród Polaków i walki o Polskę. Prawdziwą Polskę , nie Polskę Waltera , Solorza , Kulczyka , Zdzichów , Rychów , WSI i innych. Bądź jednak tak miły i w tym przerażeniu zachowaj choć szczątki obiektywizmu bo jeśli napiszesz mi tutaj że Lis , Olejnik , Paradowska , Żakowski , Wojewódzki czy Figurski nie są „dziennikarzami do wynajęcia” czy choćby nie stoją za daną partią to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Szkoda mi czasu na ludzi przeżartych głupotą z GóWna.

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 kwietnia 2010, 15:42 [2 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 15:33

  Pszczółek napisał:  

To odpowiedz mi kto nową ustawę o organizacji imprez masowych 09 04 2009 podpisał żeby weszła w życie? Kto w każdych wyborach idzie z haslami o zaostrzenie kar dla przestepcow za ktorych takze uwaza kibicow. Okurat w kwestii kibicowania jaka partia by nie byla to zrobila tyle samo zlego. Teraz pomagają a gdzie byli pare lat wczesniej? Pomagaja bo sa w opozycji jak sie dorwia do wladzy to szybko z nowu o nich nie uslyszysz.



Co Ty człowieku pierdolisz, zauważyłem pewną prawidłowość jak się mówi o błędach PO to wtedy każdy ich zwolennik krzyczy przecież Lech podpisał tą ustawę i tą, jak by nie podpisał też byście psioczyli.

Niech Twój bronek zostanie tym prezydentem obyś się obudził z ręką w nocniku. Bo jeśli chodzi o mnie mam szczerze wyjebane na tą politykę wkurwia mnie tylko ludzka hipokryzja. Czy zostanie wybrany Jarek czy Bronek to tak naprawdę jeden chuj nie wiele się zmieni, dalej będziemy żyć w chorym systemie, dalej będą nam kazać, dalej rozkazywać, dalej opodatkowywać.

Fajnie się wypowiadać o kibicach, będąc kibicem w kapciach, nie?


Z daleka nie będzie widać.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:19

  Animal napisał:  
Dla mnie szczerze to głupie i poniżające że taki człowiek jak piszecie silny i z dużym poparciem przede wszystkim szuka tego poparcia i jest ono w dużej mierze jego siłą w..emerytach i krzykaczach z toruńskiego radia.



Jak czytam Twoje posty to zastanawiam się ile Ty masz lat…
Ale dobra , nie ważne , zobaczymy jak Ty dożyjesz wieku emerytalnego , ciekaw jestem jak się będziesz czuł gdy ktoś powie Ci , ze nie można liczyć się z Twoim zdaniem , bo w ten sposób dana osoba poniża się a także okazuje brak siły i głupote.

Najlepiej to emerytów od razu poddac eutanazji , w ostateczności zabrać dowód żeby nie głosowali. To przecież starzy ludzie i już są do niczego niepotrzebni .
Rozumiem że jeśli poglądy tych emerytów , pokrywają się z poglądami Jarka , to on aby pokazać swoją potęge , powinien powiedzieć że nie chce mieć z nimi nic wspólnego i niech się gonią? Bron Boze nie może okazać im szacunku czy zrozumienia!

Najlepiej aby wziął przykład z Tuska i smiał się z Moherowych Beretów. Wtedy będzie spoko! Prawdziwy Gladiator , mąż stanu , wzbudzający szacunek u wrogów! Bo kpi z emerytów , ludzi którzy oddali krew za Polskę...

Może się zdziwisz ale emeryci też mają swoją godność...


  Animal. napisał:  
Koleją rzeczą ktora mi nie odpowiadała były te umizgi z LPR czy Samoobroną. Jasne na początku chciano koalicji z PO o ile sie nie myle i nie wyszło, no ale bez przesady.. Dla rządzenia należy wiązać sie z wieśniakami sex-debilami i ludzmi pokroju Giertycha?



Zanim zaczniesz ferować wyroki , polecałbym zaczerpnąć choć troszkę wiedzy w temacie i potem zabierać głos. Otóż „dla rządzenia” potrzebna jest większość w sejmie. Dlatego też aby Jarek mógł cokolwiek zrobić musiał związać koalicję z LPR I Samoobroną. Była propozycja żeby rządzić wspólnie z Platformą , ale oni zachowali się niepoważnie , ponieważ będąc partią która zebrała mniej głosów , żądali dla siebie więcej resortów od PIS , w tym te najważniejsze , na co oczywiście Jarek nie mógł się zgodzić.

Faktem jest że Jarek nie trzymał się kurczowo władzy , bo gdy wybuchła sex- afera , od razu rozwiązał koalicję. Mógł przecież rządzić dalej , zamieść wszystko pod dywan i tyle. Poraz drugi więc mogę obalić Twój zarzut , iż prezesa Kaczyńskiego „ciągnie do koryta”.


  Animal. napisał:  
Może teraz zadowoliłem co niektorych swoimi "farmazonami"



Mnie niestety nie „zadowoliłeś”. Dalej walisz samymi ogólnikami , zero konkretów ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 kwietnia 2010, 16:24 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:25

  eM napisał:  

  Animal napisał:  
Dla mnie szczerze to głupie i poniżające że taki człowiek jak piszecie silny i z dużym poparciem przede wszystkim szuka tego poparcia i jest ono w dużej mierze jego siłą w..emerytach i krzykaczach z toruńskiego radia.



Jak czytam Twoje posty to zastanawiam się ile Ty masz lat…
Ale dobra , nie ważne , zobaczymy jak Ty dożyjesz wieku emerytalnego , ciekaw jestem jak się będziesz czuł gdy ktoś powie Ci , ze nie można liczyć się z Twoim zdaniem , bo w ten sposób dana osoba poniża się a także okazuje brak siły i głupote.



tu niby taki mądry jesteś a nie rozumiesz, że w tej wypowiedzi chodzi o to aby szukać poparcia i przyciagać swoimi poglądami, działaniem itd (oczywiscie jak najwiekszą grupe ludzi ale) przede wszystkim ludzi którzy bedą/są przyszlościa kraju. Pozwola w przyszłosci sie rozwijać, sa w sile wieku i mają otwarte umysły i horyzonty.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:28

  Animal. napisał:  
tu niby taki mądry jesteś a nie rozumiesz, że w tej wypowiedzi chodzi o to aby szukać poparcia i przyciagać swoimi poglądami, działaniem itd (oczywiscie jak najwiekszą grupe ludzi ale) przede wszystkim ludzi którzy bedą/są przyszlościa kraju. Pozwola w przyszłosci sie rozwijać, sa w sile wieku i otwarte umysły i horyzonty.



Aha , czyli do tej grupy emeryci i sluchacze Radia Maryja już sie nie nadają? Rozumiem że pierwszych do eutanazji a drugich na Madagaskar?

I niby czego nie zrozumiałem? Przecież napisałeś wyraznie że to brak siły i głupota szukać poparcia u emerytow.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:30
a ciekawe czemu sie nie odniesiesz np do tych kampanii wyborczych wykrzykiwanych z ambony, które były i każdy to wie. Mieszanie koscioła z polityką jest bardzo nie na miejscu.

edit: jak wyciągasz zdanie to rób to dokładniej a nie z kontekstu. Napisałem że PRZEDE WSZYSTKIM tam szuka poparcia. A moim zdaniem każda szanująca sie partia powinna myslec perspektywicznie i nie opierać swojej siły i liczby głósów na ludziach starszych, którzy niedlugo odejdą z tego swiata i w dupie maja jak ten kraj bedzie sie rozwijał za np 10 lat. Każdy głos jest ważny jesli chodzi o pozniejsze mandaty w Sejmie jednak jesli partia przyciaga ludzi młodych swiadczy to że ma im do zaoferowania plan nie na rok czy dwa ale na wiele dalszych.


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:33

  Animal. napisał:  
a ciekawe czemu sie nie odniesiesz np do tych kampanii wyborczych wykrzykiwanych z ambony, które były i każdy to wie. Mieszanie koscioła z polityką jest bardzo nie na miejscu.



Przecież nie jesteś "zbyt" wierzący , nie chodzisz do kościoła więc co Cię interesują "wykrzykiwania z ambony".

Rozumiem że Jarek powinien jarać zioło , rapować do mikrofonu , walić w nocha , chodzić w dresach , chlać na baletach , zrobić pasemka na łbie , brac udział w tancu z gwiazdami i popierać mniejszości seksualne - wtedy będzie "przyciągał swoimi poglądami i dzałaniem wszystkich ludzi którzy będa przyszłoscią tego kraju"?

edit: co Ci wyciągam z kontekstu? Cytuje Twoje słowa i odnoszę się do Twych zarzutów krok po kroku , nie do całości , tak aby było przejrzyście.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:35

  eM napisał:  

  Animal. napisał:  
a ciekawe czemu sie nie odniesiesz np do tych kampanii wyborczych wykrzykiwanych z ambony, które były i każdy to wie. Mieszanie koscioła z polityką jest bardzo nie na miejscu.



Przecież nie jesteś "zbyt" wierzący , nie chodzisz do kościoła więc co Cię interesują "wykrzykiwania z ambony".

Rozumiem że Jarek powinien jarać zioło , rapować do mikrofonu , walić w nocha , chodzić w dresach , chlać na baletach , zrobić pasemka na łbie , brac udział w tancu z gwiazdami i popierać mniejszości seksualne - wtedy będzie "przyciągał swoimi poglądami i dzałaniem wszystkich ludzi którzy będa przyszłoscią tego kraju"?



dokładnie!


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:37

  Animal. napisał:  

dokładnie!



To Ty na Szymona Majewskiego zagłosuj albo na Jurka Owsiaka i będzie problem z głowy...

Oni reprezentują "przyszłość" tego narodu!


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:39

  eM napisał:  

  Animal. napisał:  

dokładnie!



To Ty na Szymona Majewskiego zagłosuj albo na Jurka Owsiaka i będzie problem z głowy...

Oni reprezentują "przyszłość" tego narodu!



poczekam az w wyborach wystartuje Krzysiu Ibisz


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:43
Słuszny wybór.Krzysio to chociaż na "pakiernie" chodzi. Jak przypierdoli jakiemuś emerytowi z domu kombatanta to od razu się od niego odczepią .W końcu nie może sobie pozwolić na zepsucie renomy. Jest silny i mądry! Nie będzie się poniżał!


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 27/04/2010 16:47

  Gryfsz napisał:  
Jeran - w 99% zgadzam sie ze wszystkim co piszesz...1% = Kwasniewskie dobrzy w angielskim?...Jolki nie slyszalem ... u Olka angielski kuleje - poziom podstawowy, dukanie 3 po 3, slaby zasob slow...TusekBłazen...skomentujmy to smiechem. On nawet nie potrafi poprawnie wymowic prostych slow....



Pisząc o Kwachu miałem na myśli ogół, tzn. wszystkie salonowe mordy, osoby, którym za poprzedniego systemu miały się dobrze i żyły bardzo dostatnie. Sporo jest polityków eSeLDowa w średnim wieku, którzy mieli ojców z PZPR'ów innych organizacji, które zdradzały Polskę i ci właśnie ojcowie wysyłali swoje dzieci na zagraniczne studia, czy najlepsze polskie uczelnie. Stąd dobra znajomość inglisza wśród czerwonych mend. A czy kwachu szprecha po angielsku, japońsku czy mongolsku, to już mnie tam pierdoli. Dla mnie pozostanie pierdolonym w dupsko komuchem, który oszukał naród. Co do inglisza tuska to może darujmy sobie wywody na ten temat. lol Szkoda słów hihi .


  Pszczółek napisał:  

Płacz płaczem a jednak podpisał... Mógł np skierować ją do trybunału a tam myślę, część wątpliwości związane z tą ustawą została by rozwiana. Może część paragrafów byłaby uchylona jako niekonstytucyjne. Nie zrobił tego i szybko ta ustawa weszła w życie i to obala Wasz argument, że obecne prawo przeciwko kibicom to tylko wina PO. Na ustawie widnieje podpis Ś.P. Lecha Aleksandra Kaczyńskiego.



widnieje podpis prezydenta, który jako jedyny ze znaczących polskich polityków, miał odwagę działalność platfORMOwców przeciwko kibicom zakwestionować. TK gówno by uchylił, bo tam to jest dopiero masa skostniałych komuchów bądź różowych salonowców. Polskie najwyższe organy sądownicze są tak upolitycznione, że na sprawiedliwą opinie TK w tejże sprawie chuja można by liczyć. Podpisał, mógł nie podpisać. Ale obarczanie go odpowiedzialnością za tę uchwałę parlamentu, w którym większość ma koalicja PO-PSL jest hipokryzją. Nie on tą ustawę przegłosował, nie on przeforsował i nie on przygotował.


  Pszczółek napisał:  
już w pierwszych dniach po tragedii w TVP1 rozpoczęła się kampania wyborcza?



W TVP? A mi się widzi, że od wielu lat obserwujemy wyborczą antykampanię nienawiści ze strony wsi24, wybiórczej i innych kłamców. I to


  Pszczółek napisał:  
nawet politycy, którzy nie lubili byłego Prezydenta potrafili uszanować ten okres, uszanować wybór miejsca pochówku...



akurat ci, którzy pluli na niego za życia mają najmniej do gadania. To czy potrafili uszanować czy nie mnie pierdoli. Przez okres wcześniejszy nie stali po stronie prawdy, i teraz to ich fałszywe łzy i fałszywy łamiący się głos na mnie wrażenia nie robią. Albo ktoś zawsze jest po stronie prawdy, a jeśli nie jest, to niech nie próbuje się na osobę po stronie prawdy kreować.


  Pszczółek napisał:  
a dziennikarze na zlecenie typu Poszpieszalski zaczęli swoje działania.



zaczęli swoje działania? Pospieszalski od zawsze prezentuje taką linie, jaką prezentował po tragedii. Linię dziennikarską, która opiera się na prawdzie i przywiązaniu do wartości. Jako jeden z niewielu od wielu lat porusza niepopularne tematy, daje się wypowiedzieć ludziom pomijanym w innych mediach. Tylko dlatego jest w Twoich oczach PiSowcem i "dziennikarzem na zlecenie"? Proszę Cie. Jesteś światłą osobą, nie pisz więc takich bzdur.


  Pszczółek napisał:  
Piszecie tutaj o zawłaszczaniu IPN przez PO a ja okurat mam zdanie, że to Pis sobie zawłaszczał przez 2 lata rządzenia wszystkie instytucje i dokonał pełnego skoku do władzy i zawłaszczenia wszystkiego czego można było. Jeszcze w 2005 byłem skłonny na nich głosować, licząc na sojusz PO-PIS. Pis miał wtedy hasła bliższe społeczeństwu ale po tym co pokazali przez 2 lata, sami wybili mi to z głowy.



Ale, że co pokazali? Faktyczne zaostrzenie prawa karnego dla wszelkiego kurewstwa pokroju pedofilów, morderców itd.(Zbigniew Ziobro) Rzetelny program reform gospodarczych (Z. Gilowska), fantastyczny sposób rozdzielania funduszy europejskich (Ś.P. Grażyna Gęsicka) i dbałość o wartości, które były ważne w 80 roku, w 70 roku, w 56 roku itd. ,które są równie ważne dziś. (Wolność, Solidarność, Sprawiedliwość). Zawłaszczenie było prezentowane w mediach pokroju wsi24 czy innych wyborczych. Dzisiaj mamy do czynienia z zawłaszczeniem państwa i instytucji publicznych, wykorzystywaniem służb specjalnych i wykorzystywaniem wladzy przez jaśnie nam panujących Tusków, Komorwskich i innych przefarbowanych. Dzisiaj mamy sytuacje w której należy drżeć o Polskę.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005