Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/08/2012 09:55

  BNY napisał:  

  oczko82 napisał:  
Po czym poznać, że Tusk kłamie?

- Porusza ustami.



jebany, wystarczy, że oczami mruga!



... i oddycha.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/08/2012 11:11

  Anathema napisał:  

  BNY napisał:  

  oczko82 napisał:  
Po czym poznać, że Tusk kłamie?

- Porusza ustami.



jebany, wystarczy, że oczami mruga!



... i oddycha.




i włosy mu płoną..


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 20/08/2012 20:35

  szpadel* napisał:  
A naszą Polskę co raz mocniej oddają Rosji.Właśnie następuje pojednanie kościoła katolickiego z prawosławnym i w życie już wchodzą pierwsze decyzje dotyczące likwidacji ścisłych kontroli granicznych Polski z Rosją...



Moim zdaniem to dobrze, że zbliżają się do siebie kościoły. Lepiej przecież się jednać, niż szukać różnic, rozpamiętywać w nieskończoność co dzieli i w efekcie prowadzi do nienawiści.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 23/08/2012 12:13

  Cytat:  
Edward Miszczak, dyrektor TVN, szczerze przyznaje, że w stacji nie wolno śmiać się z Platformy! "Lemingi tego nie chcą"

Czy polskie telewizje komercyjne, dysponujące rzadkim dobrem w postaci koncesji wypełniają je choćby z minimalnym poczuciem obowiązków wobec wszystkich obywateli? Czy też są już tak zdegenerowane iż nie uważają nawet za właściwe udawanie, że tak jest?
Ciekawe odpowiedzi wyłaniają się z reportażu Magdaleny Rigamonti w najnowszym "Wprost". Oto czytamy opowieść o Edwardzie Miszczaku, dyrektorze programowym stacji TVN, w artykule nazywanym bez krępacji "bogiem", który rządzi w telewizyjnym "niebie". Miszczak niespecjalnie protestuje.

Najciekawszy jednak fragment dotyczy satyryka Szymona Majewskiego, który po latach funkcjonowania na antenie stracił w stacji program. Jakie są tego przyczyny? Pojawiają się dwie. Pierwsza to występ w reklamie niekonsultowany z władzami stacji. A właściwie to, że "się nie podzielił" zyskiem z TVN. O tyle to dziwne, że zarzutu tego nie użyto w stosunku do innych tefałenowskich występowaczy, jak 50-letniego Jakuba Władysława Wojewódzkiego.

Więc Miszczak szybko wskazuje powód drugi, kluczowy:
On się sprawdzał, kiedy emocje leżały na ulicach. A lemingi nie chcą, żeby się specjalnie śmiano z Platformy Obywatelskiej
- szczerze - jak podkreśla "Wprost" - wyznaje Miszczak. Czytamy dalej:

A Majewski nie ukrywał swoich rozterek politycznych. - Wiem, że powinna być partia, jak PO, która pcha nas ku Europie. Ale jest też miejsce dla PiS, który pamięta, dba o tradycje, historię. Mam rozdarta naturę - mówił w maju i zapewniał, że żarty dla niego kończą się tam gdzie giną ludzie, więc żartować z katastrofy smoleńskiej nie zamierza.

Od dyrektora Miszczaka dowiaduję się, że to trudny dla Szymona czas politycznie. Wyborcy wybrali. Bo wyborcy PO to są jednocześnie wyborcy TVN.

I tu cytat z Miszczaka:
A Szymon komentował, ośmieszał, był też reflektorem politycznym
- stwierdza. Czyli chciał robić to, co robią satyrycy w wolnych krajach. Chciał czasem śmiać się także z Platformy. Tego u nas nie wolno.


I wszystko jasne - TVN to tuba PO, a kto chce patrzeć na świat choć trochę inaczej - odpada. Wyznaje to szef programowy potężnej stacji. I jest to przemowa godna Macieja Szczepańskiego, dyrektora TVP z okresu Edwarda Gierka na zebraniu partyjnym (nie PO, PZPR).
Warto o tym wyznaniu pamiętać kiedy chłopcy i dziewczynki z TVN znów zapytają dlaczego duża część Polaków nie traktuje ich jako dziennikarzy, ale element partii władzy. Właśnie dlatego. Widać to było dotąd gołym okiem, nie tylko w rozrywce, ale przede wszystkim w "informacji", dziś Miszczak przyznaje to we "Wprost" wprost.
Swoją drogą, to najwyższy chyba poziom upokorzenia dla dziennikarzy: nie tylko, że są sprowadzeni do roli partyjnych sług, to jeszcze ich "bóg" nie ma oporów by ogłaszać to całemu światu. Ha, wesołe!
gim, źródło: Wprost

http://wpolityce.pl/wydarzenia/34543-edward-miszczak-dyrektor-tvn-szczerze-przyznaje-ze-w-stacji-nie-wolno-smiac-sie-z-platformy-lemingi-tego-nie-chca



Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/08/2012 14:50
Potwierdził tylko to co wszyscy od dawna wiedzieli ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Cooler
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/08/2012 21:48
Nie wiedziałem, gdzie to umieścić, więc wrzucam tutaj. Jestem w szoku, że coś takiego ma miejsce :/ Wejdźcie, przeczytajcie... mi szczęka opadła :/

http://demotywatory.pl/3902059/Po-Wojnie-przesladowani-osmieszani-przez-propagande


Sursum corda!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/09/2012 18:27
Kukiz u Michalik


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/09/2012 22:13
Ułamała skrzydło brzózka - ale to nie wina Tuska
Wygrał Kulczyk, przegrał Kluska ale to nie wina Tuska!
Wciąż brakuje ważnych ustaw ale to nie wina Tuska!
Janusz szczuje, Stefan bluzga ale to nie wina Tuska!
Radek wyćwierkuje głupstwa ale to nie wina Tuska!
Śmieje się Europa z Buzka ale to nie wina Tuska!
W każdym biurze masz chytruska ale to nie wina Tuska!
Rozbezczelnia się wierchuszka ale to nie wina Tuska!
Tropią dorsza, miast oszusta ale to nie wina Tuska!
Zdrożał kurczak, jabłko, gruszka ale to nie wina Tuska!
Podrożała świńska tuszka ale to nie wina Tuska!
Wiejskim dzieciom burczy w brzuszkach ale to nie wina Tuska!
Nic z laptopów dla prymuska ale to nie wina Tuska!
Ścisk w wagonach niczym w puszkach ale to nie wina Tuska!
Czarek, kwiaty masz i luz, ka... ale to nie wina Tuska!
W Świnoujściu rura pruska ale to nie wina Tuska!
Przetrwa stocznia, lecz francuska ale to nie wina Tuska!
W kasie państwa długi, pustka ale to nie wina Tuska!
Nikt nie reformuje KRUS-ka ale to nie wina Tuska!
Wał pęknięty, powódź chlusta ale to nie wina Tuska!
Była spółka jest wydmuszka ale to nie wina Tuska!
ABW szyderców łuska ale to nie wina Tuska!
Zimna toń szyfranta muska ale to nie wina Tuska!
Znowu zwisa trup z powrózka ale to nie wina Tuska!
Ułamała skrzydło brzózka ale to nie wina Tuska!
Szydzi z nas komisja ruska ale to nie wina Tuska!
Cenzurują media news-ka, ale to nie wina Tuska!
W telewizji bujda pluska ale to nie wina Tuska!
Łapie się za głowę wróżka, ale to nie wina Tuska!
To nie państwo, lecz psychuszka ale to nie wina Tuska!
Czy to mania jest przeklęta? Nie, to stan inteligenta:
choćby cały kraj się us...ł wszystkich wina, lecz nie Tuska!


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Topic o polityce? - 18/09/2012 09:22
Adam Michnik w australijskiej telewizji powiedział, ze Polacy to stado baranów

link do blogu


abstrakcja!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 24/09/2012 22:10
Ja pierdolę... w kraju recesja , amber goldy , afera za aferą ,bezrobocie , rząd zamyka bezprawnie ludzi ,prokuratura działa na zamówienie rudego , w trumnach ofiar katastrofy smoleńskiej znajdują się szczątki innych osób a lu liska chytruska biedna Kasia Figura płaczę bo ją mąż maltretuje. I to jest najważniejszy temat w kraju. Brawo!


Krzysiek PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Topic o polityce? - 25/09/2012 22:58
Dziewczyna Starucha zatrzymana.


link


Good night left side !
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/09/2012 08:20

  Krisu napisał:  



Pięknie! Sz. vel Maryna , Pszczółki , kingapsy i reszta fanów proplatformerskich. Zadowoleni jesteście z władzy którą wybraliście?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/09/2012 17:43
Nie głosowałem na po. Na pis też nie, więc chybiłeś. Trafiaj dalej kulą w płot!


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/09/2012 18:41
Maryna żałosna jesteś jak zawsze :D nie bądz taka skromniacha ,wystarczy przejechać kilka stron wstecz by przypomnieć sobie jak walczyłaś tu niczym lew o dobre imię partii rządzącej i całego zakłamego "Salonu" posiłkując się linkami z gazietki wybiórczej , plułaś jadem na Gazetę Polską nazywając ją "Gazecidłem Polskim" , broniłeś jaśnie panującego nam Bronisława "Bul" Komorowskiego a po wygranych przez ów jegomościa wyborach cieszyłeś się jak dziecko ogłaszając światu "kaczor i pis zatrzymani"! Ahhh...pamiętam jak byłeś oburzony gdy niezalezna.pl napisała nazwisko Bronka cyrylicą. Prawdziwy Bohater. Aż łezka w oku się kręci...Mam nadzieje że rudy to doceni doczekasz się orderu! Szacunek.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 26/09/2012 20:37
Wiem, że lubisz bawić się w grzebanie, to Twoja specjalność pewnie w każdym tego słowa znaczeniu, więc czekam na cytaty :) Pewnie nie dostrzegałeś, że wyborczą nazywam Wybiórczą, z chęcią zobaczę też cytat o zatrzymanym pisie i kaczorze. Pokaż moją radość po wyborach. Chyba że się z tego wycofujesz, spodziewam się kolejnej porcji obrażania bez argumentów jak zawsze, w tym niewiele osób z tego forum może
ci dorównać lol

PS. Widziałeś w Gazecidle Polskim ostatnio artykuł gloryfikujący czarnuchów ze stolicy?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 26/09/2012 21:11
Oj , maryna ,próbujesz być zabawny , zgrywasz cwaniaczka a fakt jest taki że jesteś zwykłym internetowym,anonimowym paziem , szczekaj sobie dalej sprzed monitora leszczu , daj znać jednak gdybyś miał ochotę powtórzyć mi to na żywo tymczasem masz tu jeden ze swoich cytatów:


  Sz. napisał:  
Kaczor i pis przynajmniej na razie powstrzymani - tyle. Dyskusja nie ma sensu.

Jedna rzecz - wasz ulubiony portal, niezalezna.pl. Tyle mówicie, jaka to cudowna, autonomiczna strona wolna od wszelkich wpływów. Pokazała swoją klasę pisząc imię i nazwisko nowego Prezydenta cyrylicą, nauczyliby sie pisowcy przegrywać. Tyle mówią, że honor jest najważniejszy a przegrać z godnością już nie potrafią. Portal jest prawicową wersją tvn, tylko pogratulować wam bycia niezmanipulowanymi(...)

184 str. klik



Sporo jest tam takich "kwiatków" :D Wybiórczą może i nazywałeś wybiórczą szkoda tylko że Agora zawsze była twoim głównym zródłem informacji ale tak , masz rację , to lepsze medium niż straszne "Gazecidło Polskie". idiota

PS. Nie wiem o jakim ty artykule gloryfikującym czarnuchów piszesz. Widziałem jedynie jakiś pseudowywiad z Piekarzewskim który żalił się jak to Polonia jest wiecznie pokrzywdzona. Średnio interesująca lektura. Wolę jednak artykuły piszące prawdę o światku kibicowskim , o Kelnerze , o Piotrku , o Litarze itd a takowe można znalezc tylko i wyłącznie w GP.

Ostatnio edytowany przez: eM, 26 września 2012, 21:18 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2012 03:15
Zedytuj jeszcze raz, 3 to piękna liczba.
I nadal uważam, że pis nie nadaje się na partię rządzącą, dopiero ostatnio zaczął merytoryczną krytykę, mimo że od miesiąca ma po na łopatkach czekającą na końcowe ciosy. Dalej jesteś za pis, po tym jak w końcu wystawili Piotrka? Wypięli się dupą, bo sondażowe słupki zaczęły spadać?
Nie zrozumiesz w końcu, że w każdym portalu informacje są w jakiś sposób zmanipulowane? Jeśli ślepo łykasz wszystko co czytasz niczym młody pelikan to gratuluję, panie Jedyny Myślący.
Szkoda, że nie widziałeś przekłamywania historii Legii i robienia z niej klubu milicyjnego na łamach GP, polecam forum Legionistów jeśli chcesz szczegółów. Jeśli to jest dla ciebie "prawdą o świecie kibicowskim" to po raz kolejny - gratulacje! Owszem, są tam i dobre artykuły, ale takie zdarzają się chyba nawet w Fakcie.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2012 08:19
Skończyłem z toba gadkę bezcharakterny paziu , nie mam zamiaru się z tobą licytować anonimowy leszczu czerpiący wiedzę z forum ( Legia przedstawiana w GP jak milicyjny klub? coś ci się pojebało ) Chciałem tylko wiedzieć czy nie wstyd ci bronienia tu rudego kaszuba , bronka i jego świty. Widać nie. Tylko tyle..Ciesz się że kaczyzm nie przeszedł i peło jest u władzy. Pa mała :D

PS. przepraszam że edytowałem 2 razy w ciągu 7 min ;( załatwiłeś mnie tym argumentem , nie wiem jak się pozbierać...
PS2. tak , dalej wolę PiS mimo ich ułomności niż PO.

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 września 2012, 08:29 [2 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2012 12:05
Tak - czytam artykuły na forum, żeby nie nabijać wejść serwisom 'informacyjnym' i nie wiem, co w tym dziwnego. Nabijaj dalej wejścia, komu się da.
To bardzo fajnie, że popierasz kogoś, kto sprzedając Piotrka sprzedał również ciebie - kibica.
Nie chce mnie się szukać wszystkich beznadziejnych artykułów GP, więc proszę, pierwszy z brzegu, sprzed kilku dni, z okazji psuedoderbów Warszawy. I proszę bardzo - link do niezależna.pl, żebyś nie mówił, że wyssałem z palca lol
GP o derbach Bardzo wzruszająca historia, prawda?
PS. Może zainteresują Cię sygnatury autora artykułu GP? IPN BU 00249/726 PIEKARZEWSKI JERZY; IPN BU 001121/1369 PIEKARZEWSKI JERZY . Chyba wiesz, co to może oznaczać? lol Poszukaj teczek! Fajny autor, nie? Żeby Ci ułatwić: Lista Wildsteina Całe szczęście, że GP mu wszystko wybaczyła... Każdy zasługuje według ciebie na drugą szansę? Bo myślałem, że masz na ten temat inne poglądy lol
PS2. Bez odbioru, brak argumentów z twojej strony jest żałosny. I tak wiem, że pierdolniesz zaraz jakiegoś pseudośmiesznego posta dla kumatych (PDK, KMWTW, AGD!), ale jebie mnie to serdecznie. Więc powtarzam - bez odbioru, nara!


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2012 13:18
Kempa stwierdziła że żałuje poręczenia za Piotrka.Ch jej w D.Tylko że o ile się nie mylę to ona jest w Solidarnej Polsce? Romaszewski , bardzo zasłużony człowiek też potem się wymigiwał. To prawda ale jego w PiS nie ma już od 2010 roku. Hmm… poszukajmy więc tych zdrajców w samym PiS-ie. O mam jednego. Rzecznik Praw Kibica , Poseł Przemysław Wipler ( PiS ) na temat ostatniego zatrzymania Starucha :



  Przemysław Wipler(poseł PiS) napisał:  
Można powiedzieć, że kontekst czasowy jest kompletnie niefortunny, tak jak poprzednim razem, kiedy został zatrzymany podczas inauguracji obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego na oczach setek kibiców składających kwiaty i znicze na Kopcu Bohaterów Powstania, co mogło doprowadzić do zamieszek. Teraz mamy 11 dni do Euro 2012 i trzeba będzie spokojnie poczekać i sprawdzić, czy ktoś nie chciał upiec dwóch pieczeni na jednym ogniu. Bo z tego co słyszałem ze środowiska kibiców, zostały dzisiaj zatrzymane zarówno osoby o ewidentnie kryminalnej przyszłości, jak i takie, w przypadku których czas pokaże, czy ktoś nie szyje dla nich butów, w których nie powinny chodzić razem z prawdziwymi kryminalistami - zaznacza.

Wipler deklaruje także, że nawet jeśli Piotr S. usłyszy zarzuty w związku z działalnością w grupie przestępczej, nie zmienia to faktu, że wcześniej słusznie bronili go politycy PiS. - To była kwestia konkretnych reakcji w konkretnych sprawach w których dla potrzeb kampanii wyborczej, kompletnie przedmiotowo rząd wykorzystał środowisko kibiców jako aktualnego "wroga publicznego numer jeden" - stwierdza

http://natemat.pl/16375,staruch-podejrzany-o-handel-narkotykami-wipler-trzeba-zbadac-czy-nie-chciano-upiec-dwoch-pieczeni-na-jednym-ogniu



Wstrętny Pisowiec!Zwróć uwagę szczególnie na ostatni akapit!Faktycznie „zdradził mnie jako kibica” idiota

Ooo… mam drugiego gagatka z PiS-u !!! Janusz Wojciechowski , europoseł PiS , wpis z jego bloga o „sprawiedliwości w Polsce”:


  Janusz Wojciechowski , europosel PiS napisał:  
Nikt nie zapewniał, że krytyka premiera Tuska czy prezydenta Komorowskiego będzie przez wymiar sprawiedliwości tolerowana, tak jak były tolerowane zniewagi wobec śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Niech nikt się zatem nie dziwi, że Staruch siedzi, zaś Antykomor ma przez 600 godzin odgarniać śnieg i grabić liście.

http://januszwojciechowski.salon24.pl/448089,sad-sadem-a-sprawiedliwosc-musi-byc-po-rzadzacej-stronie



Rzeczywiście "zdrajca"...idiota

To że GP zamieściła jakiś artykuł z Piekarzewskim nie znaczy że wybaczyła mu jego parszywą przeszłość donosicielską. Rzeczywiście tekst z dupy. Tylko od kiedy przeszkadzają ci konfidenci bezpieki? Chcesz żebym tym razem wrócił do twoich wpisów broniących agenta Bolka?


  Sz. napisał:  
Nie chce mnie się szukać wszystkich beznadziejnych artykułów GP



To ja poszukam za ciebie.Czy poniższe artykuły z GP/NIEZALEŻNEJ/CGP też są beznadziejne?

http://gpcodziennie.pl/12347-staruch-wiezien-sumienia-iii-rp.html

http://niezalezna.pl/29289-%E2%80%9Estaruch%E2%80%9D-bez-prawa-do-obrony

Hmm... jeszcze tylko jedno na koniec. Przywołujesz tu osobę Piotrka , szkalujesz GP ale chyba zapomniałeś debilu skończony , że to właśnie GP podało pomocną dłoń Piotrkowki , i to własnie w tym Twoim strasznym "Gazecidle Polskim" Piotrek w każdy czwartek pisał felietony...

Żałosny jesteś ale za obronę salonu , bronka i partii rządzącej masz medal , gratuluję!

PS. tak tak wiem , żadnych argumentów :D
PS2. dalej nie wstyd ci że tak ochoczo popierałeś partię rządzącą?
PS3. specjalnie dla ciebie edytowałem 3 razy!

Ostatnio edytowany przez: eM, 27 września 2012, 13:27 [3 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005