Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 09/12/2011 18:49

  kijevo napisał:  

  szczepiii napisał:  
http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Magdalena-Sroda-o-skromnych-integracyjnych-propozycjach-Sikorskiego-To-jedyna-droga-do-wzmocnien


  Cytat:  
Szkoła produkuje albo przyszłych narodowców, albo ludzi indyferentnych na losy wspólnoty, odwróconych do niej tyłem, zajętych konsumpcjonizmem i własną karierą.



To mi się najbardziej podoba. Bo feministki wcale nie mówią o "sukcesie zawodowym kobiety, jej karierze zawodowej", a marsz niepodległości wcale nie był wspólnotą największą jaką mogłem zobaczyć odkąd żyję. I wcale większość wspólnot jakie znam nie są związane z prawicą. I wcale lewica nie kojarzy mi się właśnie z konsumpcjonizmem i karierostwem. I w ogóle w szkole wcale nie ma lewackich treści, same narodowe.. Co ona bredzi : (

Wcale.


Kiedy Środa była u nas na wydziale Politologii US to w czasie spotkania wstał jeden z wykładowców specjalizujący się w myśli politycznej i zdemolował merytorycznie tego babochłopa aż było mi żal jej :D




czyżby chodziło o pana wybranowskiego:P?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/12/2011 19:38

  TeHaCe napisał:  

  kijevo napisał:  

  szczepiii napisał:  
http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Magdalena-Sroda-o-skromnych-integracyjnych-propozycjach-Sikorskiego-To-jedyna-droga-do-wzmocnien


  Cytat:  
Szkoła produkuje albo przyszłych narodowców, albo ludzi indyferentnych na losy wspólnoty, odwróconych do niej tyłem, zajętych konsumpcjonizmem i własną karierą.



To mi się najbardziej podoba. Bo feministki wcale nie mówią o "sukcesie zawodowym kobiety, jej karierze zawodowej", a marsz niepodległości wcale nie był wspólnotą największą jaką mogłem zobaczyć odkąd żyję. I wcale większość wspólnot jakie znam nie są związane z prawicą. I wcale lewica nie kojarzy mi się właśnie z konsumpcjonizmem i karierostwem. I w ogóle w szkole wcale nie ma lewackich treści, same narodowe.. Co ona bredzi : (

Wcale.


Kiedy Środa była u nas na wydziale Politologii US to w czasie spotkania wstał jeden z wykładowców specjalizujący się w myśli politycznej i zdemolował merytorycznie tego babochłopa aż było mi żal jej :D




czyżby chodziło o pana wybranowskiego:P?


Dokładnie ;) o doktora Wybranowskiego.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 09/12/2011 23:41

  kijevo napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  kijevo napisał:  

  szczepiii napisał:  
http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Magdalena-Sroda-o-skromnych-integracyjnych-propozycjach-Sikorskiego-To-jedyna-droga-do-wzmocnien


  Cytat:  
Szkoła produkuje albo przyszłych narodowców, albo ludzi indyferentnych na losy wspólnoty, odwróconych do niej tyłem, zajętych konsumpcjonizmem i własną karierą.



To mi się najbardziej podoba. Bo feministki wcale nie mówią o "sukcesie zawodowym kobiety, jej karierze zawodowej", a marsz niepodległości wcale nie był wspólnotą największą jaką mogłem zobaczyć odkąd żyję. I wcale większość wspólnot jakie znam nie są związane z prawicą. I wcale lewica nie kojarzy mi się właśnie z konsumpcjonizmem i karierostwem. I w ogóle w szkole wcale nie ma lewackich treści, same narodowe.. Co ona bredzi : (

Wcale.


Kiedy Środa była u nas na wydziale Politologii US to w czasie spotkania wstał jeden z wykładowców specjalizujący się w myśli politycznej i zdemolował merytorycznie tego babochłopa aż było mi żal jej :D




czyżby chodziło o pana wybranowskiego:P?


Dokładnie ;) o doktora Wybranowskiego.





hehe co prawda z 6 lat temu miałem z nim zajęcia, ale jak przeczytałem o demolującym specjaliście od myśli politycznej, to tylko o nim pomyślałem;] zawodnik nie do wyjebania, więcej takich!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 10/12/2011 14:27
Przy okazji kryzysu mozna w pelni zobaczyc zasady dzialani UE nikt juz nawet nie udaje ze parlament, komisje europejskie ich przewodniczacy czy ministrowie maja wogole jakiekolwiek znaczenie to zwykla banda marionetek w mysl zasady im glupszy tym lepszy(jak chociazby minister spraw zagranicznych)cala europa zostala oddana we wladanie niemiec bo bez ich zgody nic w europie nie moze sie zdarzyc tak wyglada demokracja oczami UE.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2011 18:12
histeria Koreańczyków z Północy po śmierci "ukochanego wodza"

Tak oglądając się człowiek zastanawia czy reakcje tych ludzi szczere czy wywołane strachem przed reżimem. Tyle się naczytałem w temacie Korei Północnej, tyle materiałów obejrzałem iż był bym w stanie uwierzyć, że ci ludzie zostali zmuszeni do "rozpaczy"


POGOŃ 100% SZCZECIN
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2011 18:39

  YAKIN napisał:  
histeria Koreańczyków z Północy po śmierci "ukochanego wodza"

Tak oglądając się człowiek zastanawia czy reakcje tych ludzi szczere czy wywołane strachem przed reżimem. Tyle się naczytałem w temacie Korei Północnej, tyle materiałów obejrzałem iż był bym w stanie uwierzyć, że ci ludzie zostali zmuszeni do "rozpaczy"



Koronny przykład jak komunizm i propaganda potrafi ogłupiać ludzi. jak ładnie w rządkach stoją na początku.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7153 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2011 19:36
...i ta "błyskawiczna" wiadomość o śmierci podana po dwóch dniach.. ludzie tak zmanipulowani i zryci propagandą komunistyczną iż nawet dziennikarka telewizyjna przekazując ową wiadomość wyła jakby koniec świata się zbliżał.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 19/12/2011 22:13

  YAKIN napisał:  
histeria Koreańczyków z Północy po śmierci "ukochanego wodza"

Tak oglądając się człowiek zastanawia czy reakcje tych ludzi szczere czy wywołane strachem przed reżimem. Tyle się naczytałem w temacie Korei Północnej, tyle materiałów obejrzałem iż był bym w stanie uwierzyć, że ci ludzie zostali zmuszeni do "rozpaczy"



Dla mnie to wyglada jak plan zdjeciowy "Resident Evil 5"


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2011 02:03

  Radziu napisał:  

  YAKIN napisał:  
histeria Koreańczyków z Północy po śmierci "ukochanego wodza"

Tak oglądając się człowiek zastanawia czy reakcje tych ludzi szczere czy wywołane strachem przed reżimem. Tyle się naczytałem w temacie Korei Północnej, tyle materiałów obejrzałem iż był bym w stanie uwierzyć, że ci ludzie zostali zmuszeni do "rozpaczy"



Koronny przykład jak komunizm i propaganda potrafi ogłupiać ludzi. jak ładnie w rządkach stoją na początku.



Tylko trzeba sobie postawić pytanie czy to indoktrynacja czy po prostu zwykły strach...Choć z drugiej strony z tego co czytałem po śmierci Stalina ludzie po latach opowiadali, że lament po wielkim wodzu był naprawdę szczery, przynajmniej w jakieś tam części.

Najlepsze w tym wszystkim był komunikat: zmarł w rezultacie zawału serca, w warunkach „wielkiego napięcia umysłowego i fizycznego” :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2011 02:11

  Scarface napisał:  
Przy okazji kryzysu mozna w pelni zobaczyc zasady dzialani UE nikt juz nawet nie udaje ze parlament, komisje europejskie ich przewodniczacy czy ministrowie maja wogole jakiekolwiek znaczenie to zwykla banda marionetek w mysl zasady im glupszy tym lepszy(jak chociazby minister spraw zagranicznych)cala europa zostala oddana we wladanie niemiec bo bez ich zgody nic w europie nie moze sie zdarzyc tak wyglada demokracja oczami UE.



Stara mądrość mówi, że kiedy odkryjemy, iż padł koń, na którym jedziemy, najlepszym wyjściem jest z niego zsiąść.

Jednakże w polityce UE znane są również inne strategie.Między innymi:

1. Kupno mocniejszego bata.

2. Zmiana jeźdźca.

3. Zapewnienia typu "Zawsze jeździliśmy w ten sposób na koniu."

4. Zwołanie komisji do zbadania konia.

5. Organizowanie delegacji mających na celu sprawdzenie, jak gdzie indziej jeździ się na martwych koniach.

6. Opracowanie standardów dotyczących jazdy na martwych koniach.

7. Zatrudnienie psychologa mającego przywrócić martwemu koniowi chęć do jazdy.

8. Szkolenie dla pracowników w celu podniesienia ich zdolności jeździeckich.

9. Analiza sytuacji martwych koni w dzisiejszym otoczeniu.

10. Zmiana norm, dzięki której koń nie zostanie uznany za martwego.

11. Zatrudnienie podwykonawców mających ujeżdżać martwego konia.

12. Zebranie wielu martwych koni w celu zwiększenia szybkości.

13. Ogłoszenie, że żaden koń nie jest zbyt martwy.

14. Przeznaczenie dodatkowych środków na zwiększenie wydajności konia.

15. Przeprowadzanie analizy rynku mającej wykazać, czy podwykonawcy mogą ujeżdżać tego konia taniej.

16. Kupno produktu mającego sprawić, że martwy koń będzie biegał szybciej.

17. Ogłoszenie, że koń jest teraz: lepszy, tańszy i szybszy.

18. Przeprowadzenie badań nad sposobami wykorzystania martwych koni.

19. Dostosowanie wymagań wydajności dla koni

20. Ogłoszenie, że przy produkcji tego konia, koszt był zmienną egzogeniczną.

21. Uznanie obecnego stanu konia za standard.

22. Awansowanie konia na stanowisko kierownicze.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2011 18:09
Coś odnośnie łupków i bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Nie wiem czemu, ale tak jak pisze autor tego artykułu nie bardzo wierzę, że te całe łupki jakąś korzyść dadzą Polsce. A u nas w kraju wielu romantyczne wizje przedstawia, jak to Polska dzięki łupkom i amerykańskiej pomocy (pewnie bezinteresownej :)) przy ich wydobyciu może stać się wielkim dostawcą gazu nie tylko na swój wewnętrzny rynek, ale dla całej Europy rzucając Rosję na kolana :)
http://www.polska-zbrojna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14328:nie-bdziemy-drug-norwegi-pz-51-522011&catid=163:wywiad&Itemid=203


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2011 19:53

  Janek80 napisał:  
Coś odnośnie łupków i bezpieczeństwa energetycznego Polski.
Nie wiem czemu, ale tak jak pisze autor tego artykułu nie bardzo wierzę, że te całe łupki jakąś korzyść dadzą Polsce. A u nas w kraju wielu romantyczne wizje przedstawia, jak to Polska dzięki łupkom i amerykańskiej pomocy (pewnie bezinteresownej :)) przy ich wydobyciu może stać się wielkim dostawcą gazu nie tylko na swój wewnętrzny rynek, ale dla całej Europy rzucając Rosję na kolana :)
http://www.polska-zbrojna.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=14328:nie-bdziemy-drug-norwegi-pz-51-522011&catid=163:wywiad&Itemid=203



no jak mu a także bojownikom ekologicznym ruskie zaplacily to tak gada;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/12/2011 22:27
Ciekawe czemu dzis palikutasowi nie przeszkadzalo spiewanie koled i oplatek w sejmie a nawet o zgrozo obecnosc ksiezy, na co dzien pluja jadem na lewo i prawo a w swieta swieconka czy pasterka lub choinka musza byc, kosciol taki straszny ale dziecko ochrzcic, krewnych pochowac to obowiazkowo potrzebny.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 26/12/2011 21:26
Zmiany podatkowe w 2012:
- wzrost składki rentowej,
- koniec lokat "antybelkowych",
- wzrost dziennej opłaty klimatycznej,
- opłata targowa w górę,
- wzrost akcyzy na paliwo i papierosy,
- podatek od wydobywanych surowców,
- wyższy VAT na ubranka,


Tak więc Szczęśliwego Nowego Roku !!! by Pan Płemieł i Jasiu Rzodkiewka...

http://finanse.wp.pl/gid,14099997,galeria.html?T[page]=1


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2012 16:23
http://wiadomosci.wp.pl/title,Najwiekszym-zagrozeniem-dla-USA-sa-Iran-islamisci-i-Polska,wid,14144584,wiadomosc.html?ticaid=1db11
To pewnie dlatego USA rozpoczęła już stawiać swoje okupacyjne bazy w Polsce :)


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 06/01/2012 18:22

  Ambasador napisał:  
Zmiany podatkowe w 2012:
- wzrost składki rentowej,
- koniec lokat "antybelkowych",
- wzrost dziennej opłaty klimatycznej,
- opłata targowa w górę,
- wzrost akcyzy na paliwo i papierosy,
- podatek od wydobywanych surowców,
- wyższy VAT na ubranka,


Tak więc Szczęśliwego Nowego Roku !!! by Pan Płemieł i Jasiu Rzodkiewka...

http://finanse.wp.pl/gid,14099997,galeria.html?T[page]=1



jeszcze chipsy maja miec vat 23 %- argumentacja? - bo niezdrowe :]

co do wzrostu składki rentowej to miszcz ekonomii kidawa błońska wyjaśniła co nam to da--> http://www.youtube.com/watch?v=UXaTJfIjJeQ

jesli chodzi o podatek od surowców to chodzi "tylko" o miedź ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 11/01/2012 16:12
Ambasada RP w Belgii interweniowała w sprawie użycia przez dziennikarzy belgijskiej gazety "Het Laatste Nieuws" określenia "polski nazistowski obóz pracy". Dziennik użył tych słów w artykule o kontrowersyjnej reklamie klubu fitness w Dubaju, w której wykorzystano zdjęcie bramy wjazdowej obozu Auschwitz.
Rzecznik MSZ w mailu przesłanym Wirtualnej Polsce informuje, że Ambasada RP w Belgii zareagowała niezwłocznie po uzyskaniu informacji o użyciu przez belgijski dziennik "Het Laatste Nieuws" nieprawidłowego określenia „polski obóz”.
To kolejny przypadek użycia przez zagraniczne media określenia „polski obóz pracy” sugerującego, że obóz w Auschwitz został założony i był zarządzany przez Polaków. W okresie od września 2010 r. do 20 maja 2011 r. polskie placówki interweniowały 73 razy. Rok wcześniej, w okresie wrzesień 2009 – wrzesień 2010, odnotowano 103 takie przypadki.


Powinni im wytoczyc proces o kilka milinow euro to by dalo nauczke na przyszlosc innym szmatlawym pismakom.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2012 14:25

  Cytat:  
Grecki rząd wypłaca renty pedofilom, ekshibicjonistom lub hazardzistom

Polityka społeczna według Aten: piromani są niezdolni do pracy w 35 proc., chorzy na cukrzycę – zaledwie w 10.

Mimo trudności z załataniem dziury budżetowej Grecja nie szczędzi grosza na pomoc społeczną. Ministerstwo pracy za niepełnosprawnych, którzy mogą się starać o rentę, uznało... pedofilów, ekshibicjonistów, sadomasochistów, piromanów i hazardzistów. Początkowo trudno nam było uwierzyć w doniesienia z pogrążonego w kryzysie kraju. Przepisy o rencie dla pedofila znajdują się jednak na oficjalnej stronie internetowej ministerstwa pracy w Atenach.

O sprawie jako pierwsza poinformowała grecka Konfederacja Osób Niepełnosprawnych. Jej zdaniem rząd po prostu obraża ludzi niepełnosprawnych. Władze idą jednak w zaparte. Co prawda zapowiedziały, że jeszcze raz przyjrzą się swojej decyzji, ale zaraz dodały, że skłonności do pedofilii czy sadomasochizmu prowadzą do ograniczenia zdolności do pracy. To z kolei oznacza, że pedofilom czy sadomasochistom należy się renta inwalidzka.
To jednak nie koniec. Tacy rzekomo niepełnosprawni mogą liczyć na więcej pieniędzy z państwowej kasy niż np. cukrzycy. Podpalacze i pedofile są niezdolni do pracy w 35 proc., cukrzycy tylko w 10 proc. – zdecydowało ministerstwo pracy.


– Ten absurd będzie miał poważne konsekwencje i dotknie realnych inwalidów, którzy i tak cierpią z powodu obecnego kryzysu – mówi przewodniczący Związku Niewidomych Jannis Vardakastanis.

Renta dla pedofilów to najnowszy wykwit kreatywności greckich władz. Walczący z widmem bankructwa od 2009 r. kraj dopiero w tym roku likwiduje liczne bonusy. Wśród nich tak absurdalne, jak wart ponad 400 euro miesięcznie dodatek za utrzymanie „czystości rąk” dla pracowników państwowych kolei (warto przypomnieć, że dzięki podobnym dopłatom kolejarze zarabiali nawet 7 tys. euro miesięcznie). Z kolei pracownikom ministerstw przysługują dodatkowe pieniądze za umiejętność korzystania z… komputera.

Perełką wśród absurdów stała się historia z rządową agencją powołaną w 1957 r. do nadzoru nad procesem osuszania jeziora Kopais. Mimo że rozlewisko zniknęło w tym samym roku, agencja wraz 30-osobowym składem pracowników przetrwała do ubiegłego roku. Do dziś istnieje agencja, która promuje Saloniki jako Europejską Stolicę Kultury. Problem w tym, że miasto było już Europejską Stolicą Kultury w 1997 r. I na razie ponownie o to miano się nie stara. Leandros Rakindzis, który jest generalnym inspektorem w greckiej administracji publicznej, naliczył aż 750 podobnych instytucji.

Z kolei w powiecie korynckim – zagłębiu kasyn – zebrano do połowy ubiegłego roku zaledwie 20 tys. euro z CIT. W Salonikach, gdy rząd obniżył o 20 proc. zarobki poborcom podatkowym, zrezygnowali oni z kontroli.

Następny absurd dotyczy sfery prywatnej. W mieście Larisa na jednego mieszkańca przypada najwięcej luksusowych samochodów Porsche Cayenne w skali świata. W całej Grecji jest ich więcej niż osób płacących najwyższą stawkę podatku PIT. Ceny tego SUV-a zaczynają się od 60 tys. euro. Okazuje się jednak, że greckich podatników z dochodem powyżej 50 tys. euro rocznie jest mniej niż greckich cayenne.


lol
i my mamy dać na ratowanie ich 6 mld złotych? okularki


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Topic o polityce? - 12/01/2012 19:32

  Hasor napisał:  

i my mamy dać na ratowanie ich 6 mld złotych? okularki



No dokładnie... Czytałem, że podobno w Grecji były premie za nie spóźnianie się do pracy:|


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 15/01/2012 15:30
Nowoczesna lewica


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005