Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/05/2006 13:17
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:50 [1 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5754 dni

***
Odp: Topic o polityce? - 21/05/2006 13:54
Nie przekraślam człowieka tylko na podtsawie jego poglądów, czy przekonań. Dla mnie LPR i Samoobrona to diwe partie, które zaistniały na scenie politycznej tylko dzięki w jedynym przyadku populizmowi a w drugim skrajnemu nacjonalizmowi, wykorzystując do tego odpowiednie nastroje u społeczeństwa zmęczonego co raz to kolejnymi rządami prawicy czy lewicy, które nic istotnego nie przynosiły.
Nie łudźmy się, że jego ministerswo zostało stworzone z realnej potrzeby a tylko dlatego, że już brakowało resortów do obsadzania nimi ludzi, oczwyiście z klucza partyjnego.
Wedrytowano. Dalsza dyskujsa nie ma już sesnu.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 21 maja 2006, 15:06 [2 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/05/2006 14:22
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:50 [1 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5754 dni

***
Odp: Topic o polityce? - 21/05/2006 14:26
Wyedytowano. Dalsza dyskusja do niczego nie prowadzi, żadan strona nie zmieni zdania i na argumenty jednej druga szybko znajdzie kontrargumenty i tak bez końca.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 21 maja 2006, 15:17 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/05/2006 14:32
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:50 [1 raz(y)]


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5675 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 22/05/2006 21:45

  narodowiec napisał:  

  Plum napisał:  
Partia otwarta dla wszystkich, za wyjątkiem; gejów, lesbijek, feministek, euroentuzjastów, ludzi tolerancyjcnych itd.Hehe faktycznie beton z Ciebie. LPR to nie różowe SLD.Dokładnie, zręsztą było walkowane wiele razy Homoseksualizm to choroba i trzeba to leczyć

Pozdrawiam ludzi zdrowo myślących

Ostatnio edytowany przez: Krzysiek_89, 25 maja 2006, 10:59 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forum
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5511 dni
Odp: Topic o polityce? - 30/05/2006 18:27
W Holandii pedofile zakładają partię polityczną! Czy świat umrze?!

Nieee! killer


Obrazek jpg wstawiony na forum
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5923 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 01/06/2006 17:18
heh jak zakladalem ten temat to nie sadzilem ze w sumie zejdzie on tylko na jeden temat.
No ale ze wzgledu na zmiany jakie zaszly w kraju....wcale sie nie dziwie.
Chociaz jak dla mnie byloby jeszcze kika innych ciekawych tematow do poruszenia (nie tylko ministrowie i PIS, lub LPR) np polemiki po wizycie papieskiej, proby zdominowania polityki i gosp Europy przez Rosje i Niemcy, delikatna zmiana stanowisk Koreii PN i Iranu w sprawie "kryzysu atomowego" itd itp

PS do Narodowca: Choc jestem innych pogladow politycznych niz Ty podziwiam twe stanowisko i sposob jaki przedstawiasz swoje racje. Zgadzam sie z Toba w niewielu rzeczach ale jedna z nich to to ze nikomu nie mozna odmawiac predyspozycji do czegokolwiek dopoki nie pokaze co potrafi. Choc nie ma dobrego zdania np o Samoobronie czy np LPRze znam osobiscie pare osob z tych ugropowan ktore wysoko cenie. Aczkolwiek wielu ich kolegow swoim postepowaniem rzuca cien na ich wiarygodnosc w oczach osob ktore znaja wylacznie ich polityczna przynaleznosc.

Trzymaj sie swoich wartosci ale badz otwarty takze na innych...to moze przyniesc jedynie pozytek

pozdr
moze kiedys wypijemy razem browca (i pogadamy o dziewczynach a nie o polityce ;) )


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5820 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 01/06/2006 17:47
o widze ze tu sie ostra dyskusja na temat Wiecheckiego toczy:D to ja 3 grosze swoje dorzuce i tylko powiem ze "Armatorzy shippingowi" i "okręty handlowe" wracajace pod polska bandere mowia same za siebie;) odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu w bardzo potrzebnym ministerstwie:D


100% PD
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni
Odp: Topic o polityce? - 01/06/2006 17:58
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:50 [2 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 09:23

  Cytat:  
"Życie Warszawy": Do berlińskiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Wojciecha Wierzejskiego. Skarga na posła LPR za podżeganie do przemocy może jeszcze bardziej popsuć obraz Polski w Europie.
Dziennik przypomina, iż opinia Wierzejskiego, że manifestujących gejów, "trzeba lać pałami", nie oszczędzając polityków niemieckich, wywołała oburzenie zachodnich mediów i stała się przedmiotem dyskusji w europarlamencie.

Przewodnicząca niemieckiej partii Zielonych Claudia Roth zarzuca Wierzejskiemu podjudzanie do aktów przemocy wobec gejów i konkretnie jej osoby. Poseł skargą się nie przejmuje.

"Pani Roth może sobie składać pozwy nawet do sądów holenderskich, belgijskich czy jakich tam chce. Przy okazji powinna od razu sprawdzić, czy nie jest psychicznie chora" - mówi Wierzejski dziennikowi.

Według posła, Claudia Roth dołącza do międzynarodowej nagonki na Polaków.

"Różne grupy chcą wmówić, że Polacy to homofobi, antysemici i wszystko, co najgorsze. A to przecież pani Roth pochodzi z narodu odpowiedzialnego za holokaust" - podkreśla Wierzejski.

Prawnicy nie są zgodni w opiniach o tym, czy niemiecka prokuratura jest w stanie skutecznie ścigać Wierzejskiego. Jeżeli postawi mu zarzuty, to ewentualny pobyt posła na terenie Niemiec może się dla niego skończyć nieprzyjemnie. Trudniej byłoby jednak "ściągnąć" go z Polski. Jeśli nawet poseł uniknie spotkania z prokuratorem, to samo oskarżenie go w Niemczech stawia w niekorzystnym świetle polską scenę polityczną.Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5208 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 11:49
już mi sie żygać chce gdy widze tą całą pedalską nagonke na nasz kraj . Jestesmy w Unii , jak Polskim dewiantom tu się coś nie podoba ,jesli uważają że są dyskryminowani i nie moga tu żyć to droga wolna !
A pedały i pejsy z zachodu niech wreszcie przestaną wpierdalać się w nie swoje sprawy. Szczególnie Niemcy , lepiej niech zajmą się swoim sułtanatem :]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5473 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 11:52

  Cytat:  
Mieszkańcy kilkudziesięciu miast w Polsce nie zobaczą w swoich kinach kontrowersyjnego filmu "Kod da Vinci". Zakazali tego włodarze miast - informuje "Metro".


"Kod da Vinci" nie zostanie wyświetlony w Świdniku w Lubelskiem. Taką decyzję podjął burmistrz miasta Waldemar Jakson, który zakazał emisji filmu w podległym mu, finansowanym z budżetu miasta kinie. Powód? Recenzje na tyle go zniechęciły, że uznał, iż nie jest wart pokazania świdniczanom.

Dziennik przypomina, że "Kod da Vici" opowiada o tym, że Jezus miał potomstwo z Marią Magdaleną, a Kościół katolicki od lat walczy, żeby to nie wyszło na jaw. M.in. przy pomocy organizacji Opus Dei, pokazanej w filmie bardzo niekorzystnym świetle. To obraziło uczucia religijne burmistrza Jaksona, który nie ukrywa, że sympatyzuje z rzeczywistym Opus Dei.
"Bliska jest mi nauka głosząca, że droga do świętości prowadzi przez pracę zawodową i wypełnianie codziennych obowiązków chrześcijanina. Dużym szacunkiem obdarzam kult aniołów - szczególnie aniołów stróżów" - pisze na swojej stronie internetowej.

"Burmistrz stwierdził, że film jest kiepski, a poza tym nie mamy tyle kasy na sprowadzenie filmu" - broni przełożonego jego rzecznik Artur Sobań.

Taka argumentacja - podaje gazeta - nie przekonuje radnych. "Kierownik kina powiedział nam, że filmu w Świdniku nie będzie, bo zabrakło kopii. A tak naprawdę chodzi o związki burmistrza z Opus Dei" - denerwuje się świdnicki radny Jan Kondrak.

W ślad za decyzją burmistrza Świdnika idą włodarze innych miast. Film zablokowano już w Dobrym Mieście na Warmii. Kontrowersyjnego obrazu nie zobaczą też mieszkańcy Śremu, rodzinnego miasta Romana Giertycha. Dylematy z "Kodem" mają też włodarze innych miast. Gorące debaty - sprowadzać film czy nie - toczą się np. w Policach i Hajnówce.

"To cenzura. Tego zabrania konstytucja. Władza publiczna nie powinna kierować się własnymi przekonaniami ideologicznymi ani politycznymi" - sprawę komentuje na łamach "Metra" konstytucjonalista z Uniwersytetu Łódzkiego dr Anna Młynarska- Sobaczewska.Nie wiem czy sie smiac czy plakac. Ja naprawde nie rozumiem dlaczego niektorzy nie potrafia rozroznic fikcji literackiej, czy filmowej od rzeczywistosci. Przeciez w tym filmie nic takiego nie ma. Prawicowe wladze postepuja identycznie jak Stalin, ktory zakazywal wszystkiego co bylo nie po jego mysli. zalosne.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6468 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 17:47
a bo to malo filmow ktore zaklamuja rzeczywistosc? Kiedys na discovery ogladalem niby powazny program historyczny o walkach o Monte Cassino. O naszych wspomnieli tylko raz - "polski patrol wszedl na wzgorze Monte Cassino i zatknal tam swoja flage" (!!!) albo takie filmy jak "Enigma" "U-571" i wiele innych.

Co do "kodu" knigi nie czytalem, na film sie nie wybieram. Czy jest tam prawda czy nie lata mi kolo ch** niech sobie na ten film idzie kto chce - mnie to wali.


Szlugi, wóda, gołe baby !
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6357 dni
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 20:39
nie rozumiem tego calego cisnienia w okol filmu, ludzie chca to ida i wieza w co chca i jak im jest wygodniej...
a to ze klamstwa tam sa czy pomiowienia, no coz nie jest to zrodlo historyczne a zwykly megahit dla szarych ludzi znudzonych zyciem :)
wszlekie zakazy maja w Polsce odwrotny skutek, zreszta nie sadze, ze cenzurowanie filmow ksiazke, muzyki jest odpowiednim dzialaniem....chyba nie o to walczylismy...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Shee
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 06/06/2006 20:51

  avelyn napisał:  
nie rozumiem tego calego cisnienia w okol filmu, ludzie chca to ida i wieza w co chca i jak im jest wygodniej...
a to ze klamstwa tam sa czy pomiowienia, no coz nie jest to zrodlo historyczne a zwykly megahit dla szarych ludzi znudzonych zyciem :)
wszlekie zakazy maja w Polsce odwrotny skutek, zreszta nie sadze, ze cenzurowanie filmow ksiazke, muzyki jest odpowiednim dzialaniem....chyba nie o to walczylismy...nie ufalabym w rozsadek i swiadomosc szarych ludzi, a to, ze nie jest to zrodlo historyczne, nie ma zadnego znaczenia - w szczegolnosci dla tych, co "wierza w to, w co im wygodniej". Trzeba byc niezwykle SWIADOMYM i miec sztywny kregoslup, by nie dac sie zmanipulowac. Nie jest tak latwo wydawac obiektywne sady.
Odnosnie zakazow - masz racje, one ZAWSZE odnosza skutek odwrotny. Ba! co zakazane, smakuje najlepiej... ;> Takie zakazy, jawne oburzanie, potepianie i naglasnianie to dobra reklama.

Nie czytalam/ nie ogladalam Kodu i chyba slusznie, bo film ponoc nieciekawy i jest jedna wielka strata czasu

PS. piszesz, ze "nie o to walczylismy", ale nie walczylismy tez o to, by to, co pomoglo nam te wojne zwyciezyc - falszowac :)


„ Płynie się zawsze do źródeł pod prąd. Z prądem płyną śmiecie ” - Z. H.
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5473 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/06/2006 11:47

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Komentowac poszczegolnych wypowiedzi Dżej Dżeja tudziez Montany nie bede, bo nie ma czego. Przy merytorycznej wiedzy narodowca opartej na datach, konkretnych wywodach i po prostu madrosci, hasla rzucane przez jego oponentow przypominaja klotnie 8 latkow w piaskownicy ("Chyba ty, Twoja mama itp"). Brak wam racjonalnych argumentow ciagle mowicie w kolko o tym, ze trzeba byc tolerancyjnym, ze MW i LPR to faszyscy, ze to, ze tamto. A kiedy przeczytalem, jak bardzo zalicie sie nad dewiantami pomyslalem, czy wy oby tez nie jestescie spod teczowej choragiewki.


za to ty podajesz same rzeczowe argumenty. Wiem, ze argumenty ad personam to kanon sztuki erystyki, ale powinienes od siebie wymagac czegos wiecej. Zarzut racjonalnych argumentow dotyczy niestety ciebie. A to ze nawet Kod kojarzy ci sie z teczowym kolorem? jak to sie mowi, "glodnemu chleb na mysli"

  Cytat:  

A propo zakazania filmu Kod Da Vinci, czy ty Montana naprawde jestes tak glupi i nie widzisz szkodliwosci tego fimu? Widze, ze kazdy powod jest dobry by obczernic prawice. Niedlugo bedziemy odpowiadac za glod w Afryce.
Film, ktory jest pierwsza tego rodzaju produkcja, nie prezentuje wolnej interpretacji czy tez literackiej fikcji, ale kłamstwo ktore zostalo udowodnione ( np www.odkoduj.pl). Szkodliwosc tego rodzaju kinematografii polega na tym, ze mlody czlowiek wychodzac z kina bedzie przekonany o autentycznosci. Aby nabral takiego odczucia mlody widz zostal juz wczesniej bardzo umiejetnie zmanipulowany poprzez obrazy, luzne wywody itp prezentowane w filmie. Nikt nie jest za tym aby tematyka religijna byla inspiracja kinematograficzna ( a posrednio wzbogaceniem sie), ale dany film musi przedstawiac tylko i wylacznie prawde, ktora zawarta jest w ewangeliach itp.


Moze nie jestem madry inaczej jak ty, ale nie widze szkodliwosci tego filmu. Za to widze fikcje literacka,czego ty chyba nie potrafisz dostrzec. Mowisz, ze" mlody czlowiek wychodzac z kina bedzie przekonany o autentycznosci". A mlody czlowiek ogladajacy Ziobre w telewizji pierdolacego od rzeczy jest przekonany o nie autentycznosci? toc to smieszny argument.Piszesz, ze: "Nikt nie jest za tym aby tematyka religijna byla inspiracja kinematograficzna", abstrahujac od sensu twojego zdania (pierwszyc czlon zdania jest sprzeczny z drugim), stosujesz zasade Kalego. (mysle ze nie musze ci jej tlumaczyc). Film ktory jest zgodny z twoimi pogladami jest dobry, a film sprzeczny jest bee. (i kto tu nie wyrosl z piaskownicy:D). Dalej, skad wiesz ze w ewangeliach jest prawda? Masz na to jakies dowody? ewangelii bylo wiecej niz 4, czytales pozostale, by wiedziec ze to prawda? Ja naprawde nie rozumiem dlaczego kazde pluralistyczny poglad jest odbierany jako atak czy to na kosciol czy to na partie rzadową. Kompleksy macie jakies, czy co?
Jedna strona internetowa (www.odkoduj.pl - ktora podales) nie moze byc zadnym dowodem. Internet ma to do siebie, ze kazdy moze tam umiescic to co chce. Madry czlowiek to wie, i nie uznaje za pewnik "faktow", ktore przeczytal na jednej stronie.
Na koniec Vasylu, ja mam swiadomosc, ze nie wszystko w kodzie to prawda. Tylko, to traktuje odpowiednio - jako zwykla, dobrze napisana ksiazke. I sie tym nie podniecam. Tyle.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6294 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/06/2006 20:25
Wracajac do tematu mlodziezy wszechpolskiej:

Zbigniew Religa na maturze!

A to, że zrobili błąd to jeszcze jest nic. Najciekawsze są ich wypowiedzi z pokazanej konferencji...

A tutaj MW udowadnia, że obchodzą ich zarówno sprawy homoseksualizmu w Polsce jak i hydraulików... szczelne rury to podstawa!

Obrazek jpg wstawiony na forum

Vasyl - ja dotad nie doczekalem sie odpowiedzi np. na temat becikowego. Unikasz konfrontacji, wiec na pewno brakuje Ci argumentow. Hipokryzja?


Obrazek gif wstawiony na forum
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5434 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/06/2006 20:53
Odnośnie Kodu Leonarda Da Vinci. Nie oglądałem filmu lecz czytałem książkę. Jednak wpadł mi w ręce pewien film dokumentalny odnośnie powieści Browna. Sam autor oświadcza, że jego książka jest prawdziwa - tzn. twierdzi, że nie fakty o Kościele Katolickim i jego korzeniach podane w książce nie są zmyślone. Możemy powiedzieć - czy to, że autor wierzy w autentyczność swojego dzieła oznacza, że faktycznie jest ono autentyczne? Oczywiście, że nie. Niektóre fakty(właściewie większość) potrafią zbić co bardziej wykształceni teologowie, lub pasjonaci obeznani w temacie. Jednak ile osób po obejrzeniu filmu/przeczytaniu książki sięgnie po fachowąliteraturę, bądź zainteresuję się tym głębiej? Podejrzewam, że niewielu. A, że autor potwierdza autentycznośc powieści - ludzie kochają skandale...


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5246 dni
Odp: Topic o polityce? - 08/06/2006 00:11
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:49 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005