Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6067 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 24/05/2015 13:02

  spagetti napisał:  
Postawilem u buka na Komora po kursie 2,0 . Z racij ze zawsze przegrywam przez 1 to licze ze i tym razem bedzie ponownie :DCeny na bazarku na razie takie, że wygląda na to, że przegrasz :)


lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5762 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/05/2015 18:00

  Bzyku napisał:  

  spagetti napisał:  
Postawilem u buka na Komora po kursie 2,0 . Z racij ze zawsze przegrywam przez 1 to licze ze i tym razem bedzie ponownie :DCeny na bazarku na razie takie, że wygląda na to, że przegrasz :)Znasz aktualne ceny? ;)


TYLKO POGOŃ!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6067 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 24/05/2015 18:34

  lukas86 napisał:  


Znasz aktualne ceny? ;)Różne hurtownie mają różne ceny. Trzy największe aktualnie na kiełbasę krakowską mają:

53,6 zł
54,8 zł
51,6 zł

EDIT: Aktualizacja. Hurtownia, która o godzinie 16:00 miała cenę 54,8 , dwie godziny później ma już tylko 47. Hmm...

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 24 maja 2015, 18:46 [1 raz(y)]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4904 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/05/2015 18:49
Najważniejsze kto liczy w masarni. Ja obstawiam, że wyjdzie niezły bigos.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5367 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/05/2015 22:05
Jaka że mamy przedłużoną cisze wyborczą, a wyniki sondażowe stanowią tajemnice poliszynela, zatem...

Hymn


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6316 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 07:52

  Ambasador napisał:  

  spagetti napisał:  
Postawilem u buka na Komora po kursie 2,0 . Z racij ze zawsze przegrywam przez 1 to licze ze i tym razem bedzie ponownie :DZeta postawiłeś ???:D200kr =90zl .Warto sie czasem poswiecic :D


,,Vi är överallt,,- POGON
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 10:39
Jeszcze nie podliczono wszystkich glosow a media podobnie jak w 2005 roku rozpoczely juz seans nienawisci. Po raz kolejny zaczynaja sklocac oraz dzielic Polakow na wsiowych i miastowych, wyksztalceniuchow i roboli, wschodnich i zachodnich, mlodych i starych. Powoluja sie na tzw. zachodnie media ktore prorokuja nam same katastrofy oraz nieszczescia. Mnie osobiscie uswiadamia to ze wygrana Dudy niezle musiala rozwalic szyki wrogom naszego kraju. Teraz wypada tylko wybrac odpowiednich ludzi do Sejmu aby mogli stworzyc rzad wiekszosciowy (bez PO, PSL oraz lewusow) ktory bedzie wspolpracowal z nowym prezydentem.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 14:23

  Gryfsz napisał:  
Powoluja sie na tzw. zachodnie media ktore prorokuja nam same katastrofy oraz nieszczescia. Mnie osobiscie uswiadamia to ze wygrana Dudy niezle musiala rozwalic szyki wrogom naszego kraju.


Wysłannicy zachodnich mediów obracają się w środowisku polskiego mainstreamu to potem piszą to co im polscy koledzy powiedzą, Ci natomiast później powoływują się na zachodnie media i tak kółko się zamyka.


  Cytat:  
Teraz wypada tylko wybrac odpowiednich ludzi do Sejmu aby mogli stworzyc rzad wiekszosciowy (bez PO, PSL oraz lewusow) ktory bedzie wspolpracowal z nowym prezydentem.


Jak ma być według Ciebie rząd bez lewusów to i PiS do niego załapać się nie może, a wtedy lewicowy w swojej narracji Andrzej "obiecam wszystko wszystkim" Duda będzie miał trudności by z takim rządem współpracować.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6882 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 19:24

  Cytat:  
Jak ma być według Ciebie rząd bez lewusów to i PiS do niego załapać się nie może, a wtedy lewicowy w swojej narracji Andrzej "obiecam wszystko wszystkim" Duda będzie miał trudności by z takim rządem współpracować.Do lewusow zaliczam SLD, palikociarnie, wszelkie ruchy feministyczne oraz gejowskie. PiS zapewne choc nie jest to jeszcze wykluczone, zamodzielnie raczej nie bedzie rzadzic. Tutaj duzo do powiedzenia moga miec partie badz elektorat Kuzkiza, Korwina, Brauna, Kowala, OWP oraz inne prawicowe organizacje. To wlasnie oni powinni dogadac sie z PiS, stworzyc silna koalicje i wtedy majac wiekszosc w Sejmie wspolpracowac z prezydentem Duda dla dobra Polski. Innej mozliwosci nie widze - potencjal jest ogromny takze w koncu musi sie udac.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 19:58

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Jak ma być według Ciebie rząd bez lewusów to i PiS do niego załapać się nie może, a wtedy lewicowy w swojej narracji Andrzej "obiecam wszystko wszystkim" Duda będzie miał trudności by z takim rządem współpracować.Do lewusow zaliczam SLD, palikociarnie, wszelkie ruchy feministyczne oraz gejowskie. PiS zapewne choc nie jest to jeszcze wykluczone, zamodzielnie raczej nie bedzie rzadzic. Tutaj duzo do powiedzenia moga miec partie badz elektorat Kuzkiza, Korwina, Brauna, Kowala, OWP oraz inne prawicowe organizacje. To wlasnie oni powinni dogadac sie z PiS, stworzyc silna koalicje i wtedy majac wiekszosc w Sejmie wspolpracowac z prezydentem Duda dla dobra Polski. Innej mozliwosci nie widze - potencjal jest ogromny takze w koncu musi sie udac.PiSu to nawet pobożną lewicą nazwać nie można to po prostu lewica i bliżej im do SLD niż do Korwina czy Brauna. Kowal to też marny synonim prawicy. Jedyne co to KORWIN czy ruch Kukiza może stać się w przyszłym sejmie języczkiem u wagi przy konstruowaniu koalicji i dzięki temu mogą (mówię tu szczególnie o KORWINie bo poglądy Kukiza poza JOWami to wielka niewiadoma) przeforsować rozwiązania wolnościowe.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4720 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 20:27

  Olaf napisał:  

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Jak ma być według Ciebie rząd bez lewusów to i PiS do niego załapać się nie może, a wtedy lewicowy w swojej narracji Andrzej "obiecam wszystko wszystkim" Duda będzie miał trudności by z takim rządem współpracować.Do lewusow zaliczam SLD, palikociarnie, wszelkie ruchy feministyczne oraz gejowskie. PiS zapewne choc nie jest to jeszcze wykluczone, zamodzielnie raczej nie bedzie rzadzic. Tutaj duzo do powiedzenia moga miec partie badz elektorat Kuzkiza, Korwina, Brauna, Kowala, OWP oraz inne prawicowe organizacje. To wlasnie oni powinni dogadac sie z PiS, stworzyc silna koalicje i wtedy majac wiekszosc w Sejmie wspolpracowac z prezydentem Duda dla dobra Polski. Innej mozliwosci nie widze - potencjal jest ogromny takze w koncu musi sie udac.PiSu to nawet pobożną lewicą nazwać nie można to po prostu lewica i bliżej im do SLD niż do Korwina czy Brauna. Kowal to też marny synonim prawicy. Jedyne co to KORWIN czy ruch Kukiza może stać się w przyszłym sejmie języczkiem u wagi przy konstruowaniu koalicji i dzięki temu mogą (mówię tu szczególnie o KORWINie bo poglądy Kukiza poza JOWami to wielka niewiadoma) przeforsować rozwiązania wolnościowe.Po takiej kaszanie jaka zaserwowal w tych wyborach to bede zdzwioy jak Korwin w ogole uzyska 5%.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/05/2015 20:38

  Przema napisał:  

  Olaf napisał:  

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Jak ma być według Ciebie rząd bez lewusów to i PiS do niego załapać się nie może, a wtedy lewicowy w swojej narracji Andrzej "obiecam wszystko wszystkim" Duda będzie miał trudności by z takim rządem współpracować.Do lewusow zaliczam SLD, palikociarnie, wszelkie ruchy feministyczne oraz gejowskie. PiS zapewne choc nie jest to jeszcze wykluczone, zamodzielnie raczej nie bedzie rzadzic. Tutaj duzo do powiedzenia moga miec partie badz elektorat Kuzkiza, Korwina, Brauna, Kowala, OWP oraz inne prawicowe organizacje. To wlasnie oni powinni dogadac sie z PiS, stworzyc silna koalicje i wtedy majac wiekszosc w Sejmie wspolpracowac z prezydentem Duda dla dobra Polski. Innej mozliwosci nie widze - potencjal jest ogromny takze w koncu musi sie udac.PiSu to nawet pobożną lewicą nazwać nie można to po prostu lewica i bliżej im do SLD niż do Korwina czy Brauna. Kowal to też marny synonim prawicy. Jedyne co to KORWIN czy ruch Kukiza może stać się w przyszłym sejmie języczkiem u wagi przy konstruowaniu koalicji i dzięki temu mogą (mówię tu szczególnie o KORWINie bo poglądy Kukiza poza JOWami to wielka niewiadoma) przeforsować rozwiązania wolnościowe.Po takiej kaszanie jaka zaserwowal w tych wyborach to bede zdzwioy jak Korwin w ogole uzyska 5%.W liczbach w porównaniu z poprzednimi wyborami prezydenckimi podwoił swój elektorach. Jeśli mówisz o konkretach to wal śmiało na czym ta kaszana miała polegać.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4091 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/05/2015 11:54

  Przema napisał:  

Po takiej kaszanie jaka zaserwowal w tych wyborach to bede zdzwioy jak Korwin w ogole uzyska 5%.No to się zdziwisz.
Gros ludzi popierających partię Korwina zagłosowało na Kukiza (w tym ja).
A to dlatego, że jeżeli sami się nie mogli dogadać to trzeba było wybrać kandydata, który miał większe szansę namieszać.
W wyborach parlamentarnych to już zupełnie co innego, głosuję na Korwin i myślę, że realnie mają szansę na około 7%.
Przy wypadnięciu poza sejm PSL-u i SLD (co jest bardzo możliwe) partia, która wygra będzie musiała się układać z partią Korwin lub ruchem Kukiza. Nie wierzę żeby była możliwa układanka PO- PIS.
W tym jest nadzieja na rozpieprzenie tego przyspawanego dziadostwa.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5298 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/05/2015 16:38

  Przema napisał:  
Po takiej kaszanie jaka zaserwowal w tych wyborach to bede zdzwioy jak Korwin w ogole uzyska 5%.A na czym ta kaszana miałaby polegać? Jak dla mnie zrobili jedną z lepszych kampanii w tych wyborach. Zgadzam się z Lemonem.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4720 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/05/2015 18:37

  Prawy jegomość napisał:  

  Przema napisał:  
Po takiej kaszanie jaka zaserwowal w tych wyborach to bede zdzwioy jak Korwin w ogole uzyska 5%.A na czym ta kaszana miałaby polegać? Jak dla mnie zrobili jedną z lepszych kampanii w tych wyborach. Zgadzam się z Lemonem.Czego efektem jest osiagniety wynik i to jest jedna wielka kaszana. Malo kto zaglosuje na Korwina wiedzac, ze jego elektorat przerzuci sie na Kukiza, ktory ma wieksze szanse na osiagniecie dobrego wyniku, a przy tym nie bedzie pierdolil kocopolow tak jak Korwin, bo skupi sie na tych nieszczesnych jowach. Ja po latach glosowania na Korwna odpuszczam tego starca, bo czasem to go zal sluchac. Niech bierze przyklad z Kukiza jak sie robi kampanie w kraju pelnym lemingow i naiwniakow.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5298 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/05/2015 23:51
Kukiz nie posiada programu ani struktur, dla mnie to go dyskwalifikuje na wstępie. Parlamentarnych nie wygrywa się jednym nazwiskiem, kogo on wprowadzi do sejmu? Ludzi z łapanki?
Osobiście obstawiam, że jego popularność będzie spadać wraz z pierwszymi wypowiedziami o gospodarce (ostatnio napisał kilka słów na ten temat na fb - co wywołało niezłą burzę wśród jego zwolenników :))

Tak obstawiam:
KORWIN 5-7%, Kukiz pewnie w okolicach 10%


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4904 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/05/2015 00:03
PO się przemalowuje


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4720 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/05/2015 10:56

  Prawy jegomość napisał:  
Kukiz nie posiada programu ani struktur, dla mnie to go dyskwalifikuje na wstępie. Parlamentarnych nie wygrywa się jednym nazwiskiem, kogo on wprowadzi do sejmu? Ludzi z łapanki?
Osobiście obstawiam, że jego popularność będzie spadać wraz z pierwszymi wypowiedziami o gospodarce (ostatnio napisał kilka słów na ten temat na fb - co wywołało niezłą burzę wśród jego zwolenników :))

Tak obstawiam:
KORWIN 5-7%, Kukiz pewnie w okolicach 10%Dlatego wazne beda przetasowania na scenie politycznej. Nie sadze, ze Kukiz dogada sie z Korwinem, on raczej na tym moze stracic. Szybciej pojdzie w kierunku KNP i RN. Wilk juz potwierdzil, ze razem beda startowac wiec pewnie wykorzystaja fundamenty KNP.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6655 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/05/2015 14:50

  Przema napisał:  

  Prawy jegomość napisał:  
Kukiz nie posiada programu ani struktur, dla mnie to go dyskwalifikuje na wstępie. Parlamentarnych nie wygrywa się jednym nazwiskiem, kogo on wprowadzi do sejmu? Ludzi z łapanki?
Osobiście obstawiam, że jego popularność będzie spadać wraz z pierwszymi wypowiedziami o gospodarce (ostatnio napisał kilka słów na ten temat na fb - co wywołało niezłą burzę wśród jego zwolenników :))

Tak obstawiam:
KORWIN 5-7%, Kukiz pewnie w okolicach 10%Dlatego wazne beda przetasowania na scenie politycznej. Nie sadze, ze Kukiz dogada sie z Korwinem, on raczej na tym moze stracic. Szybciej pojdzie w kierunku KNP i RN. Wilk juz potwierdzil, ze razem beda startowac wiec pewnie wykorzystaja fundamenty KNP.Jak na razie to oprócz samorządowców z Dolnego Śląska to pokazują się pogrobowcy Leppera w jego otoczeniu. Najpierw niech zaprezentuje jakiś konkretny program bo same JOWy to zdecydowanie za mało. Jeśliby się dogadali z sierotami po Korwinie byłoby dobrze.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3319 dni
Odp: Topic o polityce? - 27/05/2015 16:05
Problem z Kukizem jest taki, że nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy. A wielu, bardzo wielu będzie chciało go wykorzystać, żerować na jego braku doświadczenia. Pierwszy wyruchał go Korwin w czasie debaty prezydenckiej zdradzając jakieś tam ich przymierze. Ostatecznie skutek dla Kukiza nie był bolesny. Ale jak wejdzie do Sejmu (a na to się zanosi), to wkrótce zaczną go podpierdalać swoi albo działacze z innych stronnictw, którymi raczej będzie współpracował. Dlatego ważne dla niego jest, aby dostrzegł, że na jego listy będą chcieli się karierowicze i odpadki z innych ugrupowań. Trzeba znaleźć ludzi z twardym kręgosłupem moralnym, bo władza deprawuje, nawet z pozoru tych porządnych ludzi. Odpowiednikiem Kukiza był Palikot (mówię o wkurwieniu ludzi, o chęci zmiany establishmentu) w poprzednich wyborach parlamentarnych. Pomijając ideologią palikotową, minęły 4 lata, a jego ruch to już garstka, reszta pospierdalała i liże dupy PO, PSL. Oby tak się nie stało z Kukizem.

Tak na prawdę to patrzmy na szczecińskich polityków i na to co robią dla Szczecina. Aktywność naszych posłów wygląda tak(na podstawie link):
- Arkadiusz Litwiński(PO), 118. miejsce
- Zofia Ławrynowicz(PO), 156. miejsce
- Michał Jach (PiS), 167. miejsce
- Grzegorz Napieralski (SLD), 234. miejsce
- Joachim Brudziński(PiS), 276. miejsce
- Leszek Dobrzyński(PiS), 307. miejsce
- Konstanty Oświęcimski (PO), 412. miejsce
- Andrzej Piątak (niez.), 413 . miejsce
- Magdalena Kochan(PO), 454. miejsce
- Renata Zaremba (PO), 461. miejsce
- Żmuda-Trzebiatowska(PO), 462 . miejsce

* Arłukowicz nie jest ujęty w spisie.

Pytanie jest takie, co powyżej wymienione osoby zrobiły na miasta i regionu? Zarówno za PiS-u, jak i PO. Przez lata nikt nie kwapił się do wspierania modernizacji toru wodnego (co miałoby istotny wpływ na przemysł stoczniowy, dopiero teraz coś się zaczęło dziać), budowy obwodnicy, kontynujacji S3 do Świnoujścia. Ostatnio miały być pieniądze rządowe na tunel w Świnoujściu, ostatnio rząd się z tego wycofał. I wszystko jest git. Nasza reprezentacja jest słaba w Sejmie i rządzie, kiepsko dba o interesy regionu. Jeden tylko chodzi za Prezesem, praktycznie na kolanach, druga relaksuje się w SPA, trzeci bardziej znany jest show telewizyjnego.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005