Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:44
Przestań się znowu ośmieszać i nie edytuj postów po tym, jak już na nie odpowiedziałem.

Polską rzeczywistością.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 14:57

  Maryna napisał:  
Przestań się znowu ośmieszać i nie edytuj postów po tym, jak już na nie odpowiedziałem.Raczej ty się tu osmieszasz. Najpierw mówisz ze film nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscią a potem piszesz ze go nie oglądałeś idiota


  Z. o Marną napisał:  
Polską rzeczywistością.Przecież film jest o niemieckiej rzeczywistosci ale ty i tak stwierdziłeś że niewiele ma wspolnego z prawdą?

Ale proszę , masz tu Polską rzeczywistość:


  Cytat:  
Komputery na podsłuchu policji? Trwają prace nad nową ustawą

Polscy funkcjonariusze policji mogą wkrótce otrzymać uprawnienia do zdalnego przeglądania zawartości dysków twardych polskich internautów.

O takie uprawnienia dla policji wystąpili posłowie. W tej chwili w sejmie trwają prace nad nowelizacją ustawy o policji, która zakładałaby m.in przyznanie wyżej wymienionych uprawnień funkcjonariuszom policji. Cybernetyczny podsłuch założony przez policję podlegałby tym samym regulacjom prawnym co tradycyjne metody inwigilacji.

Nowe uprawnienia miałyby posłużyć policjantom do walki z przestępcami, których coraz trudniej jest im wykryć używając tradycyjnych metod. Władze swoje plany argumentują tym, iż coraz częściej aby wykryć przestępstwo funkcjonariusze prawa muszą mieć dostęp do danych z komputerów podejrzanych, a to przez coraz częstsze szyfrowanie danych przez przestępców.

Do tej pory przestępcy wiedząc, iż policja oraz inne służby nie mogą do walki z nimi wykorzystywać cybernetycznych podsłuchów, czuli się po prostu bezkarni i bez skrupułów wykorzystywali ten atut szyfrując swoje dane.

W uzasadnieniu nowelizacji ustawy czytamy: "Jedyną skuteczną metodą przełamania tego typu barier jest uzyskanie przez policję i inne służby niejawnego dostępu do treści rozmów i danych. (...) Dostęp taki można uzyskać dzięki instalacji na komputerze osoby będącej w zainteresowaniu służb, specjalnego oprogramowania, które w sposób niejawny będzie monitorowało wszelkie czynności wykonywane na nim (...)"

Wnioskodawcy w swojej propozycji powołują się na prawo obowiązujące w Niemczech, które od początku br. pozwala niemieckim organom ścigania, bez wiedzy i woli właściciela komputera zainstalować na nim policyjne oprogramowanie szpiegowskie.

Fakt faktem, aby poprawić skuteczność działania polskich organów ścigania, niezbędny jest ich rozwój technologiczny, bowiem przestępcy w swoich działaniach starają się wykorzystywać coraz nowsze i skuteczniejsze metody, do których policja często nie ma dostępu.

Jednak ciągle pozostaje nurtujące pytanie, czy pomysł na zakładanie cybernetycznych podsłuchów jest dobrym rozwiązaniem? Z pewnością tak o ile będzie wykorzystywany w dobrej wierze, zgodnie z obowiązującym prawem. Wśród wielu Internautów samo sformułowanie "bez wiedzy użytkownika" wywołuje skrajne emocje. Jaka więc będzie reakcja po wprowadzeniu tego zapisu w życie?

O tym i o końcowym kształcie ustawy dowiemy się dopiero po zakończeniu prac nad jej nowelizacją. W końcu Polska to nie Niemcy. A teraz pozostaje nam jedynie bacznie przyglądać się pracom posłów nad tym projektem

Źródło: interia.plDziwne , ani słowa tam o terrorystach idiota


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 15:00
Tydzień czy dwa temu już też był jakieś kombinacje przy ustawie o hazardzie. Mieli mieć prawo do nagrywania każdej rozmowy, miejsca rozpoczęcie oraz trasy pokonywanej podczas niej. I co? I gówno, był zbyt duży sprzeciw. Odpowiedni ludzie czuwają. Tego też nie odpuszczą.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 15:06

  Z. o Marną napisał:  
Odpowiedni ludzie czuwają. Tego też nie odpuszczą.idiota

Zapomniałeś chyba że jesteś obywatelem Unii Europejskiej i wszystkie państwa członkowskie obowiązuje jedno prawo , ustalane w Brukseli.

W GB i Niemczech takie ustawy już zostały zaklepane. U nas wprowadzili ustawe o bezpieczeńśtwie imprez masowych gdzie za odpalenie racy masz 3 lata to i wprowadzą sprawdzanie kompów online.Proste.

Ostatnio edytowany przez: eM, 21 grudnia 2009, 15:13 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5210 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 21/12/2009 15:34
sorry że się wtrące, ale ktoś tu kurwa pierdoli takie farmazony ze głowa mała. chyba nie wychodzisz człowieku poza internet. wez kurwa wyjdz na dwór, odpocznij, ochłoń na śniegu, pierdolnij sie w głowę i może zobaczysz co się naprawdę dzieje wokół ciebie. jak zaczniesz żyć, a nie wegotować w sieci, może wtedy zauważysz,że każdy myslący niepodlegle osobnik, mający swoje zdanie, nieprzychylne wodzirejom, chcący żyć po swojemu (nie mówie tu o szkodzeniu innym) jest kurwa już postrzegany jako przestępca potencjalny!
może kurwa też łapiesz za telefon widząć jak ktoś sobie odpala lufkę, bo przecież ci wpojono ze to jest złe i trzeba z tym walczyć!?


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/12/2009 20:56
Kurwa, mówimy o konkretnej kwestii - terroryzmie, więc nie zarzucajcie ciągle o racach i innych.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 22/12/2009 21:39

  Z. o Marną napisał:  
Kurwa, mówimy o konkretnej kwestii - terroryzmie, więc nie zarzucajcie ciągle o racach i innych.idiota

Gdyby głupi wiedział że jest głupi to byłby mądry. Szkoda czasu na tego typa...

P.S


  Cytat:  
Senat odrzucił nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej zalecającą wywieszanie flag państwowych z okazji świąt i rocznic narodowych. Przeciwni projektowi byli senatorowie PO.

Projekt nowelizacji, autorstwa PiS, zalecał wywieszanie biało-czerwonej flagi na budynkach mieszkalnych oraz siedzibach firm z okazji świąt i rocznic państwowych. W pierwotnym projekcie zapisano nawet wprowadzenie takiego obowiązku. Zmianę polegającą na odejściu od tego zapisu na rzecz wprowadzenia jedynie zalecenia wywieszania flagi rekomendowała posłom sejmowa Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych. Sejm uchwalił nowelizację tej ustawy 19 listopada i projekt skierowano do Senatu. – Ustawa budziła wątpliwości prawne. Chodziło o to, że miał się w niej znaleźć zapis: “zaleca się”. Była pewna zgoda, żeby popracować nad tym i zmienić tak sformułowanie, aby miało formę bardziej prawną. Zdecydowanie byliśmy za tym, żeby kontynuować prace – informuje senator Władysław Dajczak (PiS) z senackiej Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.
Senatorowie opozycji głosowali przeciwko odrzuceniu projektu na posiedzeniu komisji, ale zostali przegłosowani przez senatorów PO. – I takie negatywne sprawozdanie zostało zaprezentowane w Senacie – podkreśla Dajczak.
Na efekty takiego stanowiska komisji nie trzeba było długo czekać. Parlamentarzyści PO przegłosowali odrzucenie projektu ustawy. Wniosek poparły 53 osoby, przeciwko było 36, jeden senator wstrzymał się od głosu. – Niedobrze się stało, bo można było popracować nad tym, aby faktycznie znaleźć rozwiązanie, które naprawdę w jakiś sposób mobilizowałoby Polaków do tego, żeby nasza biało-czerwona flaga stała się symbolem, z którego wszyscy są dumni – komentuje senator Dajczak.

Jacek Dytkowski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5762 dni
Odp: Topic o polityce? - 22/12/2009 22:14
Do patriotyzmu ludzi nie można zmusić.. choć sam pomysł ustawy dot. tej kwestii dość ciekawy, tylko niech PiS następnym razem bardziej się przyłoży bo po co ustanawiać tak ważną ustawę jeśli są w niej zwroty nieostre. Zalecać to może sobie każdy.. choć nie znam projektu więc może były tam jakieś sankcje za niezastosowanie się do "zalecenia".


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 09:53

  śmielaq89 napisał:  
Do patriotyzmu ludzi nie można zmusić..Pewnie że nie można! Poza tym to nie jest jakiś "zwykły patriotyzm" o którym ględził "Gertych" i chciał go nauczać w szkołach. To jest istny faszyzm i brak tolerancji! Jakim prawem oni chca wieszać flage biało-czerwoną i jeszcze obchodzić swięta narodowe? Istny ciemnogród!

Jeśli jakakolwiek flaga ma zawisnąć to jedynie w barwach teczy , ewentualnie flaga Unii Europejskiej!

Skandal!

Całe szczęscie żę PO czuwa bo bylibyśmy zaściankiem postępowej jeuropy!Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5762 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 10:43
Nie o to mi chodziło.. ale jak zdążyłem się przyzwyczaić Ty na pewno wszystko wiesz lepiej :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 10:51

  śmielaq89 napisał:  
( ... ) niech PiS następnym razem bardziej się przyłoży bo po co ustanawiać tak ważną ustawę jeśli są w niej zwroty nieostre. Zalecać to może sobie każdy.. choć nie znam projektu więc może były tam jakieś sankcje za niezastosowanie się do "zalecenia"."W pierwotnym projekcie nowelizacji autorstwa posłów PiS przewidywano wprowadzenie obowiązku wywieszania flagi z okazji świat państwowych. Zmianę polegającą na odejściu od zapisu mówiącego o obowiązku na rzecz zapisu wprowadzającego jedynie zalecenie wywieszania flagi rekomendowała posłom sejmowa Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Senat-nie-bedzie-zalecenia-by-wywieszac-flagi,wid,11789645,wiadomosc.html

O to Ci chodziło?Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5762 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 12:01
Tak. Moja wina, nie doczytałem. Efekt przeziębienia, czytałem na szybko.
Jakby przeszło z "zaleca" się to prędzej czy później ktoś by się przyczepił do tej ustawy. Więc PiS mógł zostać przy swoim, tylko wtedy pewnie nawet w Sejmie by nie przeszło. Dziwi więc zachowanie PO albo po prostu mają tam taki burdel że jedni nie wiedzą co robią drudzy..

I tak jak pisałem, do patriotyzmu nie da się nikogo zmusić (wtedy to nie jest szczere a wymuszone). Choć sam osobiście to najchętniej wywiesiłbym sobie flagę za oknem na cały rok :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 12:13
Wracjąc do tematu inwigilacji społeczeństwa , "terroryzmów" oraz polityki miłości Donalda który uratował nas przed "policyjnym państwem PiS". Dodam jeszcze iż chodzi wyłacznie o "Polską rzeczywistość".

Rafał Ziemkiewicz w "Rzepie":


  Cytat:  
W normalnym kraju taka sprawa musiałaby wstrząsnąć posadami państwa − najdalej w kilka dni po pierwszej publikacji prasowej posypałyby się dymisje, a premier musiałby się co najmniej gęsto tłumaczyć przed parlamentem i opinią publiczną. U nas padła jak niewypał w szambo, nawet bez szczególnie głośnego plusku.
Myślę o odkrytej przez „Dziennik − Gazetę Prawną” notatce urzędnika Ministerstwa Finansów, który zgłasza przełożonemu wątpliwość, czy udostępniając Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, na polecenie bezpośredniego zwierzchnika, dane zebrane przez tzw. wywiad skarbowy nie złamał prawa. Z tej jednej skromnej notatki, i z ustaleń gazety, że praktyka jest nagminna, wyłania się obraz więcej niż niepokojący.

Oto ABW, kierowanej przez związanego z PO Krzysztofa Bondaryka, człowieka o dyskwalifikującej go na to stanowisko przeszłości i powiązaniach (nawiasem, w „establisz-mętowych” mediach pełniących wiernie propagandową służbę u Tuska, które tyle razy wbijały swym odbiorcom w głowę „pisowskość” byłego szefa CBA, nigdy nie znalazła się informacja, iż wspomniany Bondaryk był przez pewien czas członkiem władz PO) nie wystarczają już „pięciodniówki”, dzięki którym może sobie podsłuchiwać prawie każdego kogo chce i kiedy chce. Korzysta jeszcze z usług kuriozalnej i obdarowanej licznymi przywilejami służby specjalnej, utworzonej przy ministerstwie z pozoru zupełnie ze służbami nie związanym, i przez nikogo nie nadzorowanej − jeśli nie liczyć czysto formalnego nadzoru komisji sejmowej.

ABW, przynajmniej teoretycznie, jakoś tam opowiadać się musi prokuraturze i sądom.
Nasz system podatkowy jest zaś taki, że podejrzany o to może być właściwie każdy. W tym samym numerze „DGP” przypomina na swych stronach prawnych, iż każdy, kto dał swym najbliższym − na przykład dzieciom − więcej niż 9637 złotych w ciągu pięciu lat, obojętne, w gotówce czy w formie konkretnych prezentów, ma prawny obowiązek zgłosić to w Urzędzie Skarbowym wraz z prośbą o umorzenie, ze względu na bliskie pokrewieństwo, podatku od darowizny. Kto tego nie robi, jest karno-skarbowym przestępcą. A kto to robi? Nikt, oczywiście. Nikt nawet nie wie, że obowiązujące w Polsce prawo zawiera aż takie idiotyzmy (ten przecież jest tylko jednym z wielu). Gdyby ludziska to wiedzieli, pozbierali by się w końcu i władzę, która te przepisy toleruje, Pogońiliby na kopach.

Wystarczy więc podejrzenie, że obywatel − a poza wąskim marginesem żyjącym w skrajnej nędzy, dotyczy to każdego − nie dopełnił obowiązku podliczenia wartości i zgłoszenia do Urzędu razem wziętych prezentów przekazanych dziecku na komunię i pięć kolejnych imienin, urodzin oraz świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, żeby założyć mu podsłuch. A dane z tego podsłuchu Wywiad Skarbowy przekaże bratniej ABW. W bratniej ABW zaś, jak pokazuje choćby sprawa bezprawnego użycia stenogramów podsłuchów dziennikarzy przez p. Mąkę, dzieją się z takimi zapisami dziwne rzeczy. Niby powinny być, jeśli nie świadczą o żadnym przestępstwie, niszczone. Ale najwyraźniej nie są.

A można obawiać się czegoś gorszego. Skoro w ABW toleruje się na samej górze ludzi o przedziwnych parantelach, to czy można mieć pewność, że służba ta, bądź jakaś jej część, nie stanie się narzędziem w rękach którejś z licznych w Polsce mafii? Tak, jak prawdopodobnie użyte zostały służby skarbowe do niszczenia Romana Kluski, albo prokuratura do egzekucji na zlecenie na firmie Bestcom i jej właścicielach? Jeśli mafia zagnie parol na jakiegoś biznesmena, którego chce oskubać, zniszczyć albo porwać mu syna, jeśli zaplanuje jakieś „wrogie przejęcie”, jeśli zechce zgnoić kogoś, kto jej wlazł na odcisk, zwróci się jakiś ubek zweryfikowany ongiś negatywnie do kolegi zweryfikowanego ongiś pozytywnie i poprosi o drobną przysługę zajrzenia do przechowywanego przez służby zbioru haków. Wicie-rozumicie, korek, worek i rozporek, zawsze się znajdzie coś, co pozwoli figuranta przycisnąć. Narazi się mafii albo służbom jakiś polityk czy urzędnik przypadkiem nie przez nie wykreowany i jeszcze nie skorumpowany − to samo.

Prawdopodobne nadużywanie przez ABW Wywiadu Skarbowego to przecież tylko jeden element pasującej do siebie układanki. Wczoraj prasa doniosła o próbie wprowadzenia tylnymi drzwiami, pod pozorem walki z hazardem, prawa pozwalającego służbom na inwigilowanie internetu. Być może ta wiadomość wzbudzi większe oburzenie, bo internauci wydają się społecznością bardziej świadomą zagrożenia niż tzw. ogół. Być może nawet uda się nagłośnić draństwo na tyle, że premier, jak to ma we zwyczaju, wycofa się, by nie narazić swego wizerunku, udając, że skądże znowu. Za czas jakiś te same regulacje zostaną do Sejmu przemycone w jakiejś innej ustawie, choćby o prawach dziecka czy skupie ziemiopłodów, i, jeśli nic się w Polsce nie zmieni, przejdą niezauważone.
Czy nie jest stosowne sformułowanie, że coś tu brzydko pachnie?

Nie jest. Słowo „pachnie” absolutnie tu nie pasuje. Tu ŚMIERDZI, cuchnie zgnilizną Rywinlandu, od pewnego czasu coraz mocniej dobywającą się spod coraz grubiej pudrowanej przez Tuska fasady III RP.
W tym smrodzie wraca do mnie wspomnienie tych wszystkich intelektualistów, artystów, celebrytów, którzy przed ostatnimi wyborami przewijali się korowodem przez media, drżącym głosem wyznając, jak bardzo dusi ich ta pisowska atmosfera podejrzliwości i inwigilacji, jak boją się świateł jadącego za nimi samochodu, jak przeraża ich, że ktoś załomoce im do drzwi o czwartej nad ranem i nie będzie to mleczarz…

Nie mogę nie zapytać − gdzie wy teraz jesteście, salonowe pajace? Teraz się nie boicie, nie duszno wam? Nie przeszkadza wam ten, jak to ujął satyryk, „ryk Bonda”, ani podsłuchy, ani wywiady skarbowe, ani magazyny haków w ubeckich szufladach? No, dajcie głos!
Nie jestem okrutny. Nie będę domagać się od arbitrów elegancji, którzy rajcowali półinteligencką gawiedź uwagami o powierzchowności Anny Fotygi, żeby teraz powiedzieli coś o urodzie Catherine Ashton. Pies ich miłował. Ale tym, których tak trwożyła „duszna atmosfera państwa podsłuchów”, nie przepuszczę. No, chcieliście przecież zbijać punkty na pokazywaniu, jacy to jesteście zaangażowani w obronę obywatelskich swobód. No to się angażujcie, żałosna zgrajo. Bo zadam sobie trud grzebania w starych gazetach i zacznę przypominać, konkretnie, z nazwiskami, gdzie, kto, co.
No?
Czekam.Kupisz dziecku prezent , nie zgłosisz tego do urzędu skarbowego , nie zapłacisz podatku - jesteś terrorystą , masz podsłuch!

idiota


ptaszek-fistaszek
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 4143 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 14:18
naprawde w to wierzysz em ??? jesli tak to znaczy ze masz niezle nasrane w glowie !!!


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4309 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 14:42

  fantazja14 napisał:  
naprawde w to wierzysz em ??? jesli tak to znaczy ze masz niezle nasrane w glowie !!!Musimy poczekać aż PO coś z tymi podsłuchami i inwigilacją będzie nie na ręke, wtedy powiedzą o tym w TVN i nawet fantazje w to uwierzą :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 14:55

  fantazja14 napisał:  
naprawde w to wierzysz em ??? jesli tak to znaczy ze masz niezle nasrane w glowie !!!Gejozo , ubrałeś choinke że mama ci pozwoliła z kompa korzystać? idiota
Nie ma to jak "rzeczywa" dyskusja z debilem. No ale czego tu się spodziewać po młynku12...
Ferie świąteczne się skończą to będzie spokój :)


  Cytat:  
Służba poza kontrolą

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego niezgodnie z prawem korzysta z poufnych informacji zebranych przez funkcjonariuszy wywiadu skarbowego, wynika z notatki służbowej, do której dotarł "Dziennik Gazeta Prawna".

Notatka pochodzi z marca 2008 r. Stworzył ją jeden z funkcjonariuszy wywiadu skarbowego. Opisuje w niej sytuację, w której oficer ABW zażądał od niego poufnej informacji z baz danych Ministerstwa Finansów. Przełożony polecił mu udostępnić te informacje. Według gazety, powołującej się na rozmówcę z resortu finansów, przypadków takich było więcej.

Wywiad skarbowy to jedna z najbardziej tajemniczych polskich instytucji. Powstał, aby zdobywać dowody na najpoważniejsze przestępstwa podatkowe, pranie brudnych pieniędzy i korupcję urzędników. Nie prowadzi jednak śledztw. Zajmuje się jedynie tzw. pracą operacyjną.

To oznacza, że ta służba ma szerokie uprawnienia do inwigilacji: może instalować podsłuchy, śledzić podejrzanych i werbować tajnych współpracowników. A dodatkowo ma niemal nieskrępowany dostęp do tajemnicy skarbowej. Właśnie ten dostęp daje wywiadowi przewagę nad policją czy ABW. Te służby aby poznać dochody np. właściciela dużej firmy muszą mieć na to zgodę sądu. Ale nie wywiad skarbowy. Co więcej - to jedyna służba, której nikt nie kontroluje. Zgodnie z ustawą takie prerogatywy ma sejmowa komisja finansów publicznych, ale... z nich nie korzysta.

http://biznes.onet.pl/18488,http:/biznes.onet.pl/sluzba-poza-kontrola,18488,3090212,1,prasa-detal


Ostatnio edytowany przez: eM, 23 grudnia 2009, 15:11 [3 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 18:32
Ooooo emowaty do pierdolenia głupot dodał na stałe nową emotę, to z okazji świat?


Odpowiesz w końcu na konkretne pytanie? Jesteś za czy przeciw, by konta osób, którym postawiono zarzut międzynarodowego(skoro ścigają je USA) mogły zostać prześwietlone? I nie pierdol o racach, bo tu chodzi o prawdziwe zamachy typu Madryt, Londyn.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 18:37

  Z. o Marną napisał:  


Odpowiesz w końcu na konkretne pytanie? Jesteś za czy przeciw, by konta osób, którym postawiono zarzut międzynarodowego(skoro ścigają je USA) mogły zostać prześwietlone? I nie pierdol o racach, bo tu chodzi o prawdziwe zamachy typu Madryt, Londyn.Czy ty zrozumiesz skończony kretynie że nie potrzeba żadnego miedzynarodowego zarzutu o terroryzm aby sprawdzać konta obywateli UE? W artykule nie ma słowa iż mogą sprawdzać konta TYLKO osób z oficjalnym zarzutem o terroryzm , mogą każdego sprawdzać aby rzekomo unikać zamachów. To jest tylko zwykły pretekst , przecież nie powiedzą ci otwarcie ze chcą cie inwigliować! Każdego mogą sprawdzić , tak samo jak teraz każdego można podsłuchiwać bez zgody prokuratury( przez 5 dni ).

Ile w Polsce było zamachów terrorystycznych? Ile było prób zamachów? Ilu terrorystów narodowości Polskiej zatrzymano? Ilu mamy Polaków członków Al-Kaidy że CIA chce sprawdzać nasze konta ?

Tępaku , z racami to był tylko przykład , który potwierdza żę służby mają coraz większe prawa a szary obywatel żadnych , ponieważ kara za odpalenie racy ( 3 lata puchy ) jest niewspółmierna do czynu. Jeżeli taką ustawe przegłosowano bez problemu to i przegłosują ustawe o sprawdzaniu online komputerów. Dotarło to do twojego pustego móżdzku?

Reasumując jestem przeciw inwigilacji społeczeństwa. Jestem za wolnością!

Teraz ty odpowiedz konkretnie na moje pytanie. Masz odwage na żywo wrzucać mi od placków, pustaków , "wygrzmoconych przez lewaków" CZY JESTEŚ ZWYKŁĄ CIOTĄ?

Ostatnio edytowany przez: eM, 23 grudnia 2009, 19:10 [7 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5254 dni
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 19:41
Ale UE nie mogła by ich sprawdzić bez tego prawa, jeśli zarzut stawiają USA, czego w tym nie rozumiesz?
I nie zachowuj się jak dziecko z podstawówki. A co, koledzy już się niecierpliwią, żeby ci pomóc?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 23/12/2009 19:44

  Z. o Marną napisał:  
Ale UE nie mogła by ich sprawdzić bez tego prawa, jeśli zarzut stawiają USA, czego w tym nie rozumiesz?idiota


  Z. o Marną napisał:  
I nie zachowuj się jak dziecko z podstawówki. A co, koledzy już się niecierpliwią, żeby ci pomóc?Pisze w swoim imieniu , jeśli jednak chcesz to wez swoje męskie koleżanki.

Odpowiesz w końcu na pytanie? TAK czy NIE?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005