Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6460 dni
Odp: Topic o polityce? - 18/02/2008 15:11
http://pl.youtube.com/watch?v=F1n32mSWaEY

Ciekawe porównanie.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6062 dni
Odp: Topic o polityce? - 18/02/2008 16:06
zniknęło kilka postów (w tym mój) czy jestem w blędzie ?? :|


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 22/02/2008 10:32
Kulisy zamachu Gen. Władysława Sikorskiego; nowa książka Tadeusza Kisielewskiego pt. "Gibraltar 43"
ciekawy artykuł,polecam...

klik

źródło wp


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/02/2008 23:37
Dochnal w TVN. Farsa...Kolejny święty-Jak wszyscy klienci Ćwiąkalskiego . Pytanie w kwestii formalnej - czy "wykształciuchy" łyknęły te "rewelacje"?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4854 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/02/2008 00:20
Lepiej jednak cały czas łapać króliczka,jak go trzymać!Nie ma tzw kont lewicy .Nie ma postawionych zarzutów Jakubowska ,jak i nie ma GTW.Nikt z SLD nie siedzi w areszcie i nikt nigdy posła ,ministra z SLD nie złapał ,na przyjmowaniu łapówek.Nie ma pałaców ,ani setek ha gruntów Kwaśniewski,ani nikt nie udowodnił,przyjmowania przez polityków SLD łapówek.Wszystko to zostało wyssane z brudnych paluchów J.Kaczyńskiego i jego przybocznych ,także z medialnej hucpy prawicowych popleczników..Faceta mającego kilka wyroków sądowych za oszczerstwa.Kręćcie te lody dalej ,to może się zakręcicie na amen.I znów mamy przykład prasowych doniesień harcowników medialnych z których nic nie wynika.Opluć ,obszczekać ,złapać za nogawkę ,to domena pisowskiej gawiedzi wyborczej i medialnej hucpy.Krauzego nie zamknęli do aresztu -skandal.Stokłosa nie siedzi -skandal.Dochnala wypuścili z aresztu-skandal.Tymczasem ani prokuratura nie wie dlaczego ma zamknąć Krauzego ,ani sąd nie wie dlaczego nie wie prokuratura.Najbardziej pisowska gawiedź wyborcza,oburza się na fakt uchylenia przez sąd ,aresztu Dochnalowi.Dochnal to prawnik i wie co może powiedzieć ,a co mu nie wolno.Wie także jakie jest prawo europejskie na temat aresztu tymczasowego.Wie także ile może sobie policzyć za trzy lata aresztu.Dlatego już dawno odwołał się do Strasburga.Czy oburzający się elektorat PiS zechce zapłacić z własnej kieszeni zasądzone dla Dochnala wysokie odszkodowanie?.Oczywiście ,ze nie zapłaci,bo to my wszyscy zapłacimy z naszych podatków.Casus Dochnala cuchnie na odległość wątkiem politycznym i nie chodziło tu o Pęczaka ,ale o ikonę lewicy Kwaśniewskiego i pierwsza damę.Opluwa się Kwaśniewskiego nawet wówczas kiedy przestał pełnić funkcję prezydenta RP.Fakt ,Rzepa,Wprost,GP,TS i wiele jeszcze innych gazet na usługach prawicowców zrobili wiele i nadal robią krecią robotę w stosunku do polityków SLD.W polskiej rzeczywistości która właściwie jest mistyfikacją plotki,obłuda i zakłamanie jest wprost proporcjonalne do głupoty .To ,że dziennikarze z Wprost nagabywali rodzinę Dochnala ,aby ten zgodził się wszystko opisać ,a oni napiszą na ten temat książkę ,którą potem wspólnie z Dochnalem wydadzą,znałem od dawna.,bo wyczytałem to w wiarygodnym czasopiśmie.Dziś Dochnal to potwierdził..Być może stad ta kasa od małżonki Dochnala.Jak widać próbowano różnymi metodami przekupić Dochnala ,aby ten coś zeznał na polityków lewicy.Kania i ten drugi dziennikarz z Wprost ,to nie jedyni wysłannicy pisowskiej zarazy.Byli inni i dziś Dochnal o nich mówił.Pamiętam jak Ziobro wrócił ze Szwajcarii ,gdzie był, jak twierdził, z wizytą u ministra sprawiedliwości tego kraju,a w rzeczywistości razem z innymi prokuratorami pojechał sprawdzać w bankach kota Dochnala.Przez dwa dni chodził jakby dostał obuchem w głowę ,bo nic nie znalazł, a na każde pytanie w tej sprawie odpowiadał milczeniem.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5934 dni
Odp: Topic o polityce? - 26/02/2008 14:13
co do Dochnala to coś na sumieniu pewnie ma ale fakt trzymania kogoś 3,5 roku w areszcie to kompletna bzdura..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6176 dni
Odp: Topic o polityce? - 18/03/2008 21:44
JKM :

1. Tekst "Traktatu Reformującego" jest uzgodniony, parafowany i podpisany; bez zgody wszystkich 27 Stron nie można zmienić nawet litery.

2. Spór dotyczy tego, że "Rząd" PiS-u zastrzegł sobie w Brukseli tzw. "Protokół brytyjski" oraz prawo nie przyjęcia Karty Praw Podstawowych (nie dotyczy to zawartej w KPP postanowień Karty Praw Socjalnych, które z kolei III RP z'obowiazała się wprowadzić - o czym do niedawna nie wiedziałem!).

3. PiS ma 1/3 głosów w Sejmie i w Senacie; bez PiS-u Koalicja nie przepcha ratyfikacji - a w ostateczności Pan Prezydent może nie podpisać ustawy.

4. PiS domaga się osobnej ustawy, która by zagwarantowała, że obecna (i przyszłe) Władze nie wycofają w/w zastrzeżenia i nie przyjmą KPP.

5. PO twierdzi, że może zgodzić się tylko ujęcie tych zastrzeżeń (i kilku drobniejszych) w uchwale - która nie jest dla "Rządu" z'obowiazująca.

6. Obie strony walczą o pietruszkę! PO może jak najbardziej przyjąć warunki PiS i uchwalić żądaną przez PiS "Ustawę blokującą". Następnie PiS zagłosuje ZA "Ustawą o ratyfikacji TR". Potem p.Prezydent podpisze obie te ustawy. Potem się one uprawomocnią...

... i na drugi dzień PO składa wniosek o uchwalenie "Ustawy o anulowaniu Ustawy Blokującej". Oczywiście Pan Prezydent może ją zawetować, jednak do obalenia veto Prezydenta potrzebna jest większość tylko 3/5 (Art. 122 p.5 Konstytucji - a nie 2/3, niezbędnych do zmiany Konstytucji) - a większość 3/5 (276 Posłów) Koalicja + LiD ma! Tyle, że PO woli nie być na łasce PSL ani LiD-u.

7. Oczywiście można się łudzić, że PO nie zmieniłaby uchwalonej niedawno ustawy. Ale dlaczego nie miałaby tego zrobić? Ustawy - w praktyce: wszystkie ustawy - są przecież co chwila zmieniane. Nawet dziś mówi się o tym, że ustawę, w której Parlament postanowił, że ratyfikacja TR nie odbędzie się w trybie referendum można zmienić - i jednak urządzić referendum; TAK - czy NIE?

8. PiS, by jego działania miały sens, powinno zażądać, by zamiast Ustawy uchwalono odpowiednią poprawkę do Konstytucji. PiS tego nie robi - bo wcale nie chce zablokować wejścia w życie TR w pełnej wersji. To tylko taka gra - by utrzymać w obrębie wpływów establishmentu elektorat euro-sceptyczny. PP.Kaczyński i Tusk grają tak naprawdę w jednej drużynie - a to, co Państwo widzicie, to teatr.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5802 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 24/03/2008 00:40
Tygodnik "Wprost" ustalił, że Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy chce, by w krajach, w których aborcja jest zakazana, została ona dopuszczona. Apel ten, zawarty w raporcie Zgromadzenia Parlamentarnego, skierowany jest między innymi do Polski, Irlandii i Malty, gdzie zabiegi przerywania ciąży są dopuszczone tylko w szczególnych wypadkach lub w ogóle.
Oprócz legalizacji aborcji raport zaleca prowadzenie edukacji seksualnej i bardziej prorodzinnej polityki oraz promowanie środków antykoncepcyjnych - pisze na swoich stronach internetowych "Wprost". Ma to doprowadzić do spadku liczby niechcianych ciąż.
Raport mówi też o niebezpieczeństwie turystyki aborcyjnej oraz o zmuszaniu ze względów kulturowych młodych dziewcząt - na przykład w Pakistanie - do małżeństwa.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6455 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/03/2008 00:43
heh jeden z art. Karty Praw Podstawowych zabrania praktyk eugenicznych, a czymże jest aborcja? ;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5802 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 24/03/2008 00:53
Sęk w tym że powolutku mam dosyć UE sam fakt wzbogacania się nie zrekonpesuje nam utraty historii, kultury, tradycji i własnych przekonań bo prędzej zdechnę niz pozwolę żeby polska chociażby zbliżyła się do holandii i nie mówię tu bynajmniej o podejściu do zioła.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5537 dni
Odp: Topic o polityce? - 24/03/2008 12:24

  Scarface napisał:  
Sęk w tym że powolutku mam dosyć UE sam fakt wzbogacania się nie zrekonpesuje nam utraty historii, kultury, tradycji i własnych przekonań bo prędzej zdechnę niz pozwolę żeby polska chociażby zbliżyła się do holandii i nie mówię tu bynajmniej o podejściu do zioła.Dlatego 8 czerwca 2003 roku zaznaczyłem "NIE" - i chodziło mi o te same rzeczy co wymieniłeś. Było już wystarczająco innych "przyjaciół" rządzących nami...Ale niestety ludzie wybrali (jak zwykle (?) ) pieniądze :(


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5802 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 24/03/2008 21:46

  oczko82 napisał:  

  Scarface napisał:  
Sęk w tym że powolutku mam dosyć UE sam fakt wzbogacania się nie zrekonpesuje nam utraty historii, kultury, tradycji i własnych przekonań bo prędzej zdechnę niz pozwolę żeby polska chociażby zbliżyła się do holandii i nie mówię tu bynajmniej o podejściu do zioła.Dlatego 8 czerwca 2003 roku zaznaczyłem "NIE" - i chodziło mi o te same rzeczy co wymieniłeś. Było już wystarczająco innych "przyjaciół" rządzących nami...Ale niestety ludzie wybrali (jak zwykle (?) ) pieniądze :(Nie mówię o tym żeby od razu zamykać się na UE i odizolować od reszty europy ale jako jeden z większych członków unii powinniśmy kształtować europę w zgodzie z wartościami zaznaczonymi przeze mnie a już przenigdy nie przyjmować standardów holenderskich no chyba że z wyjątkiem wspomnianego zioła.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5537 dni
Odp: Topic o polityce? - 25/03/2008 20:48

  Scarface napisał:  

  oczko82 napisał:  

  Scarface napisał:  
Sęk w tym że powolutku mam dosyć UE sam fakt wzbogacania się nie zrekonpesuje nam utraty historii, kultury, tradycji i własnych przekonań bo prędzej zdechnę niz pozwolę żeby polska chociażby zbliżyła się do holandii i nie mówię tu bynajmniej o podejściu do zioła.Dlatego 8 czerwca 2003 roku zaznaczyłem "NIE" - i chodziło mi o te same rzeczy co wymieniłeś. Było już wystarczająco innych "przyjaciół" rządzących nami...Ale niestety ludzie wybrali (jak zwykle (?) ) pieniądze :(Nie mówię o tym żeby od razu zamykać się na UE i odizolować od reszty europy ale jako jeden z większych członków unii powinniśmy kształtować europę w zgodzie z wartościami zaznaczonymi przeze mnie a już przenigdy nie przyjmować standardów holenderskich no chyba że z wyjątkiem wspomnianego zioła.Ja też o tym nie mówię...są plusy i minusy tego - ale u mnie wyszło więcej minusów, stąd głos na "NIE" ;)


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni
Odp: Topic o polityce? - 31/03/2008 17:59
Apropo traktatu

filmik


Korwin robi miazge z lewaka :D


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6455 dni
Odp: Topic o polityce? - 31/03/2008 21:10

  kijevo napisał:  


to jest to co bylo jakies 2 tyg temu na tvn 24? rozmowa z jakims syrgiusem wolskim? jak tak to mega mocne;d


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5535 dni
Odp: Topic o polityce? - 31/03/2008 21:19
"Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania zgłoszenia o posiadaniu praw autorskich przez TVN S.A.."

szkoda bo chętnie bym obejrzał.

edit:

ktoś chyba wrzucił to jeszcze raz TUTAJ (o ile to był ten filmik)

A TUTAJ doskonale widać poziom argumentacji grubasa.

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 31 marca 2008, 21:46 [2 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni
Odp: Topic o polityce? - 01/04/2008 13:30
dziś głosowanie odnosnie ratyfikacji traktatu lizbońskiego...hmmm...w prima aprilis...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 26/04/2008 10:00

  Cytat:  
Kary za ciężkie zabójstwa będą łagodniejsze?

Niezrozumiała decyzja Ministerstwa Sprawiedliwości. Resort chce wykreślić z kodeksu karnego przepis, który narzuca sądowi orzekanie najwyższego wymiaru kary za morderstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem - pisze "Dziennik".

W Sejmie zanosi się na polityczną burzę. Opozycja nie zostawia suchej nitki na planowanym złagodzeniu kar. W najnowszym ministerialnym projekcie nowelizacji kodeksu karnego znajduje się propozycja usunięcia części art. 148 ustawy mówiącego o zabójstwach.

Dziś kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat lub jednej z dwóch najsurowszych kar: 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocia. Jeśli jednak sprawca dokona mordu ze szczególnym okrucieństwem lub z motywacji zasługującej na szczególne potępienie, sąd ma do wyboru już tylko dwie możliwości: nałożyć karę 25 lat więzienia lub dożywocia. I właśnie to ograniczenie ma zostać zniesione.

Politycy PiS są oburzeni propozycją ministerstwa. To jakieś kuriozum - ocenia wiceszef komisji sprawiedliwości Arkadiusz Mularczyk. W podobnym tonie komentuje plany resortu Andrzej Duda, minister w Kancelarii Prezydenta: przecież oni strzelają sobie w kolano - mówi. I oburza się: w uzasadnieniu tłumaczy się tę zmianę lakonicznie nadmierną kazuistyką. A przecież wprowadził to prof. Andrzej Zoll!

To właśnie prof. Zoll stoi na czele zespołu ekspertów, który przygotował nowelizację. Dziś twierdzi, że uchylana część art. 148 jest nadmiernie szczegółowa. Zmianę uzasadniają potrzeby polityki kryminalnej i praktyki, to zmiana od dawna postulowana przez przedstawicieli doktryny prawa - tłumaczy Maciej Kujawski z resortu sprawiedliwości.

Zdziwiony propozycją resortu sprawiedliwości jest Damian Raczkowski, poseł PO z komisji sprawiedliwości. Potencjalny przestępca powinien mieć sygnał, że nie ma szans na uniknięcie wysokiego wymiaru kary - uważa. Podobne zdanie ma Krzysztof Orszagh ze Stowarzyszenia Przeciwko Zbrodni im. Jolanty Brzozowskiej. W tej chwili sytuacja jest bardzo jasna, kara jest precyzyjnie określona. A gdyby zmiana weszła w życie, widełki kary będą zbyt duże - uważa.

Podobnie jak politycy PiS przyznaje, że dobrym rozwiązaniem byłoby podjęcie dyskusji nad przywróceniem brzmienia art. 148 z 1997 r. Tą sprawą miał się zająć Trybunał Konstytucyjny, ale skarga Naczelnej Rady Adwokackiej dotąd nie znalazła się na wokandzie.źródło wp

może od razu zacząć morderców nagradzać... oczy


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/06/2008 17:06
Irlandzkie "nie" dla traktatu -irlandcy obywatele nie zdali lekcji z demokracji ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6455 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/06/2008 19:10

  anathema napisał:  
Irlandzkie "nie" dla traktatu -irlandcy obywatele nie zdali lekcji z demokracji ;)


skandal! nie dorosli do demokracji! nie rozumieja sensu traktau lizbonskiego! utniemy dotacje! dyplodebile!


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
PSMKS

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005