Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 10:32

  Janek44 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek44 napisał:  

  Gracjan napisał:  
Abchazja i Osetia niepodległe.



Cóz skoro usa rozpoczęło przyznawanie niepodległości od Kosowa to Rosja to samo zrobiła z Abchazją i Osetią. Wkurwiają mnie ci obłudnicy co teraz bronią granic Gruzji a suwerennośc granic Serbii mieli w dupie.



zgoda,ale to nie znaczy że teraz należy pokpić sprawe Gruzji. Z Ruskimi trzeba twardo,historia to nakazuje, w innym przypadku w dalszej kolejności jest Mołdawia i Ukraina,więc im wcześniej zakończy sie ten konflikt tym lepiej.



Konflikt się zakończył. Myśle, że usa i Europa powinny porozumiec się z Rosją, a nie szukac konfrontacji z nią.



szczegolnie ze taka konfrontacja nie moze miec tylko jednego wygranego...


Obrazek png wstawiony na forum
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6443 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 10:48
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 14:38

  omar napisał:  
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....



Zachód se wymyślił jakieś prawo, które nagina jak chce (patrz Kosowo) a z Rosji robi ofiarę. Marząc się ugnie przed ich "cywilizowanym" atakiem. Gdyby Rosja dalej czekała to zgodnie z prawem międzynarodowym pewnie okazałoby się, że Syberia nie powinna należec do Rosji tylko do usa. Oczywiście wszystko byłoby zgodnie z prawem "cywilizowanego" zachodu.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 sierpnia 2008, 14:43 [1 raz(y)]


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5748 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 15:09

  Janek44 napisał:  

  omar napisał:  
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....



Zachód se wymyślił jakieś prawo, które nagina jak chce (patrz Kosowo) a z Rosji robi ofiarę. Marząc się ugnie przed ich "cywilizowanym" atakiem. Gdyby Rosja dalej czekała to zgodnie z prawem międzynarodowym pewnie okazałoby się, że Syberia nie powinna należec do Rosji tylko do usa. Oczywiście wszystko byłoby zgodnie z prawem "cywilizowanego" zachodu.



NIe wolno odpuszczać Rosji , bo za bardzo sie poczuwa!!!. Oni chcą żeby kraję z byłego bloku Radzieckiego były znów podporządkowane.
Putin swoją polityką donżył do tego żeby pokazać Europie jaki jest sily itp.(teraz to kontynłuję jego marionetka co jest prezydentem)
Nie wolno pozwolić Rosji żeby sobie robiła co chciała. Nie będzie ścierwo mówić Polakowi jak ma postępować!!


CWKS & MKS
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 15:12

  Janek44 napisał:  

  omar napisał:  
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....



Zachód se wymyślił jakieś prawo, które nagina jak chce (patrz Kosowo) a z Rosji robi ofiarę. Marząc się ugnie przed ich "cywilizowanym" atakiem. Gdyby Rosja dalej czekała to zgodnie z prawem międzynarodowym pewnie okazałoby się, że Syberia nie powinna należec do Rosji tylko do usa. Oczywiście wszystko byłoby zgodnie z prawem "cywilizowanego" zachodu.



najlepiej niech Ruski upomną sie o Alaske... jaką ofiare z Ruskich? nie bój żaby oni sobie krzywdy nie dadzą zrobić. kosowo to tylko pretekst,spójrz nawet Białoruś i Chiny sa przeciwni. za Rosja są tylko antyamerykańskie Kuba i Wenezuela. i przestan z tym Kosowem-Abchazja i Osetia nie maja nawet własnej administracji i dobrze wiemy że automattycznie zostana przyłączone do Rosji. nie przypomina ci to troche zachowanie Niemiec hitlerowskich względem Ausrti i Czech sudeckich? ucz sie historii. nastepne w kolejsce jeżeli nie bedzie twardego sprzeciwu są juz Ukraina i Azerbijdżan. chesz mieic znow coś na zasadzie ZZRR u swoich granic? zastanów sie... ugłaskiwanie Putina skończy sie adekwatnie tak jak ugłaskiwanie Hitlera. a że Ruscy zawsze robią z siebie niewiniątko i pokrzywdzonych to pokazuje casus katynia,wg nich teraz był to odwet za 20 rok...jeszcze raz ucz sie histori i wyciągaj z niej wnioski.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 15:24

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  

  omar napisał:  
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....



Zachód se wymyślił jakieś prawo, które nagina jak chce (patrz Kosowo) a z Rosji robi ofiarę. Marząc się ugnie przed ich "cywilizowanym" atakiem. Gdyby Rosja dalej czekała to zgodnie z prawem międzynarodowym pewnie okazałoby się, że Syberia nie powinna należec do Rosji tylko do usa. Oczywiście wszystko byłoby zgodnie z prawem "cywilizowanego" zachodu.



najlepiej niech Ruski upomną sie o Alaske... jaką ofiare z Ruskich? nie bój żaby oni sobie krzywdy nie dadzą zrobić. kosowo to tylko pretekst,spójrz nawet Białoruś i Chiny sa przeciwni. za Rosja są tylko antyamerykańskie Kuba i Wenezuela. i przestan z tym Kosowem-Abchazja i Osetia nie maja nawet własnej administracji i dobrze wiemy że automattycznie zostana przyłączone do Rosji. nie przypomina ci to troche zachowanie Niemiec hitlerowskich względem Ausrti i Czech sudeckich? ucz sie historii. nastepne w kolejsce jeżeli nie bedzie twardego sprzeciwu są juz Ukraina i Azerbijdżan. chesz mieic znow coś na zasadzie ZZRR u swoich granic? zastanów sie... ugłaskiwanie Putina skończy sie adekwatnie tak jak ugłaskiwanie Hitlera. a że Ruscy zawsze robią z siebie niewiniątko i pokrzywdzonych to pokazuje casus katynia,wg nich teraz był to odwet za 20 rok...jeszcze raz ucz sie histori i wyciągaj z niej wnioski.



Mi to usa przypomina hitlera ze swoją polityką i tylko Rosja może i ich powstrzyma. A myślisz że Kosowo to samodzielnie jest w stanie funkcjonowac jako państwo? I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 sierpnia 2008, 15:31 [1 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 15:35

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Janek44 napisał:  

  omar napisał:  
Przede wszystkim trzeba szanować prawo międzynarodowe . O ile decyzja o oderwaniu Kosowa miała pewnych zwolenników w sporej liczbie ( mimo to byłem przeciwny ) to o tyle rozpad Gruzji z absurdalnymi argumentami Rosji jest barbarzyństwem . Zachód powinien głośno poprzeć Gruzję jeżeli tego nie zrobi , okaże kacapom swoją słabość i puści im zielone światło do anektowania innych regionów europy a wiele czeka w kolejce....



Zachód se wymyślił jakieś prawo, które nagina jak chce (patrz Kosowo) a z Rosji robi ofiarę. Marząc się ugnie przed ich "cywilizowanym" atakiem. Gdyby Rosja dalej czekała to zgodnie z prawem międzynarodowym pewnie okazałoby się, że Syberia nie powinna należec do Rosji tylko do usa. Oczywiście wszystko byłoby zgodnie z prawem "cywilizowanego" zachodu.



najlepiej niech Ruski upomną sie o Alaske... jaką ofiare z Ruskich? nie bój żaby oni sobie krzywdy nie dadzą zrobić. kosowo to tylko pretekst,spójrz nawet Białoruś i Chiny sa przeciwni. za Rosja są tylko antyamerykańskie Kuba i Wenezuela. i przestan z tym Kosowem-Abchazja i Osetia nie maja nawet własnej administracji i dobrze wiemy że automattycznie zostana przyłączone do Rosji. nie przypomina ci to troche zachowanie Niemiec hitlerowskich względem Ausrti i Czech sudeckich? ucz sie historii. nastepne w kolejsce jeżeli nie bedzie twardego sprzeciwu są juz Ukraina i Azerbijdżan. chesz mieic znow coś na zasadzie ZZRR u swoich granic? zastanów sie... ugłaskiwanie Putina skończy sie adekwatnie tak jak ugłaskiwanie Hitlera. a że Ruscy zawsze robią z siebie niewiniątko i pokrzywdzonych to pokazuje casus katynia,wg nich teraz był to odwet za 20 rok...jeszcze raz ucz sie histori i wyciągaj z niej wnioski.



Mi to usa przypomina hitlera ze swoją polityką i tylko Rosja może i ich powstrzyma. A myślisz że Kosowo to samodzielnie jest w stanie funkcjonowac jako państwo? I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.



daj już na luz z tym kosowem.juz niegdyś wyrażałem na ten temat. a ruscy ze swoimi wojskami juz sie u nas nabyli... ty masz jakiś pociąg do minionej epoki,co? dam ci tylko malutki przykład...czechosłowacja 68 rok- układ warszawski-kto sie nami wysługiwał? ty masz jeszcze jakiś szacunek do Rosjan?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 15:48

  Janek44 napisał:  
I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.


debilu, ruscy juz tu byli i wystarczy


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 16:06

  avelyn napisał:  

  Janek44 napisał:  
I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.


debilu, ruscy juz tu byli i wystarczy



ja tak delikatnie staram sie tłumaczyć a Ty tak brutalnie hehe... niektórym to i kafarem 5-kilowym waląc po łbie skostaniałych dziwacznych przekonań nie wypersfadujesz...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 16:06

  avelyn napisał:  

  Janek44 napisał:  
I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.


ruscy juz tu byli i wystarczy



z ludżmi na twoim poziomie szkoda dyskutowac. Ruskie były i wystarczy tylko po co amerykanów teraz brac do Polski.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 sierpnia 2008, 16:23 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 16:25

  nowa od nowa napisał:  

  avelyn napisał:  

  Janek44 napisał:  
I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.


debilu, ruscy juz tu byli i wystarczy



ja tak delikatnie staram sie tłumaczyć a Ty tak brutalnie hehe... niektórym to i kafarem 5-kilowym waląc po łbie skostaniałych dziwacznych przekonań nie wypersfadujesz...



widze że obaj daliście się zamerykanizowac wujowi samowi :)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 16:59

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  avelyn napisał:  

  Janek44 napisał:  
I to teraz jakoś usa pcha się ze swoimi wojskami do Polski a nie Rosja.


debilu, ruscy juz tu byli i wystarczy



ja tak delikatnie staram sie tłumaczyć a Ty tak brutalnie hehe... niektórym to i kafarem 5-kilowym waląc po łbie skostaniałych dziwacznych przekonań nie wypersfadujesz...



widze że obaj daliście się zamerykanizowac wujowi samowi :)



zamerykanizować? pomysl jak cos napiszesz. ja poruszyłem wątek Rosji czy USA? o czym pisałem? przeczytaj to jeszcze ze dwa razy zastanów sie i dopiero odpisz. o tarczy ani wojskach amerykańskich nie nadmieniłem ani słowa. ale idąc dalej twoim tropem może czas wyjść z tej zgniłej uni i unijnego kołchozu,co? mateczka Rojia tylko rączki zaciera. a swoją drogą ty chyba musisz być za sld tylko oni każą z Rosja jak z jajkiem sie obchodzić-żadnej krytyki i broń boże żadnych sankcji. Tęskisz janku za CCCP,co?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Ziomall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 17:15
Mnie wcale reakcja Moskwy odnosnie Gruzji nie zdziwila. Abchazja i Osetia byly ciagle punktem zapalnym w stosunkach Rosji z Gruzinami. Nie bede sie zaglebiac w podstawy zadan owych regionow do wlasnej panstwowosci bo nie o to tutaj chodzi. Tak samo na ile sa prawdziwe informacje, iz Sakaszwilii chcial dokonac blitzkrieg w tych prowincjach. Faktem jest ze Kacapy plenili tam misje stabilizacyjna z ramienia ONZ i mieli prawo zareagowac sila. Oczywiscie przegieli pale wbijajac sie w glab suwerennego panstwa to nie podlega dyskusji. Jednak spojrzy szerzej na ten problem. Pare dni temu Rosja uznala niedpodleglosc tych prowincji. Zachod na czele z Polska trabi o pogwalceniu prawa miedzynarodowego itd. Tylko, kto jak nie apre miesiecy temu uznal niedpodleglosc Kosova:D? USA i najwazniejsze panstwa UE+Polska:) Sikorski cos tam trabil o wyjatku od zasady hehe. Jak to ladnie brzmi Kosovo to wyjatek i nie mozna sie na nizm wzorowac. Faktem jest ze uznanie Kosova za panstwo nastapilo z pogwalceniem prawa miedzynarodowego o czym mozni swiata doskonale wiedza. Rosja wtedy ostro protestowala, jednak zlano jej zadania. Serbow ojebano na zwyca z kolebki panstwowosci i jakos Kaczynski nie jechal do Belgradu i nie stal na wiecu poparcia dla bratniego narodu Serbskiego. USA i UE zachowaly sie lekcewazaco w stosunku do Rosji i dokonaly rozbioru Serbii. Ruscy stwierdzili - Zachodi moga sobie lamac prawo i uznawac panstwa? To w sumie zrobimy tez porzadek na wlasnym podworku. Gruzja byla odpowiedzia na Kosovo i brak liczenia sie z Niedziwiedziem. Dodatkwo Gruzini aspirowali do NATO itd. co pozostaje w sprzecznosci z interesami Moskwy. Pozamiatali Gruzinow w pare dni. Uznali dwa nowe panstwa nad ktorymi beda roztaczac parasol ochronny i tyle. Ja nie popieram w zaden sposob dzialan Rosji bo naruszono integralnosc panstwa Gruzinskiego i jest to gwalt i rozboj. Jednak USA+UE zrobila to samo na Serbach. Panstwa pro-zachodnie maja podwojna morlanosc.
Co do dalszych dzialan odnosnie Gruzji. UE+USA moga tupac nogami itd. jednak nic nie zmienia. Ruscy postawili ich przed faktem dokonanym. Pokazali, ze oni tez moga robic co im sie podoba i nie obawiaja sie niczego. Bo w sumie czego moga sie obawiac:)? Z powodu Gruzji Europa obrazi sie i przestanie z nimi handlowac,a moze odbierac rope itd?:D Bedzie troszke szumu i skonczy sie na tym, wszystko wroci do normy.


Newcastle Upon Tyne FC Pogon Szczecin
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/08/2008 17:23

  Ziomall napisał:  
Mnie wcale reakcja Moskwy odnosnie Gruzji nie zdziwila. Abchazja i Osetia byly ciagle punktem zapalnym w stosunkach Rosji z Gruzinami. Nie bede sie zaglebiac w podstawy zadan owych regionow do wlasnej panstwowosci bo nie o to tutaj chodzi. Tak samo na ile sa prawdziwe informacje, iz Sakaszwilii chcial dokonac blitzkrieg w tych prowincjach. Faktem jest ze Kacapy plenili tam misje stabilizacyjna z ramienia ONZ i mieli prawo zareagowac sila. Oczywiscie przegieli pale wbijajac sie w glab suwerennego panstwa to nie podlega dyskusji. Jednak spojrzy szerzej na ten problem. Pare dni temu Rosja uznala niedpodleglosc tych prowincji. Zachod na czele z Polska trabi o pogwalceniu prawa miedzynarodowego itd. Tylko, kto jak nie apre miesiecy temu uznal niedpodleglosc Kosova:D? USA i najwazniejsze panstwa UE+Polska:) Sikorski cos tam trabil o wyjatku od zasady hehe. Jak to ladnie brzmi Kosovo to wyjatek i nie mozna sie na nizm wzorowac. Faktem jest ze uznanie Kosova za panstwo nastapilo z pogwalceniem prawa miedzynarodowego o czym mozni swiata doskonale wiedza. Rosja wtedy ostro protestowala, jednak zlano jej zadania. Serbow ojebano na zwyca z kolebki panstwowosci i jakos Kaczynski nie jechal do Belgradu i nie stal na wiecu poparcia dla bratniego narodu Serbskiego. USA i UE zachowaly sie lekcewazaco w stosunku do Rosji i dokonaly rozbioru Serbii. Ruscy stwierdzili, oni moga sobie lamac prawo i uznawac panstwa. To w sumie zrobimy, tez porzadek na wlasnym podworku. Gruzja byla odpowiedzi ana Kosovo i brak liczenia sie z Niedziwiedziem. Dodatkwo gruzini aspirowali do NATO itd. co pozostaje w sprzecznosci z interesami Moskwy. Pozamiatali Gruzinow w pare dni. Uznali dwa nowe panstwa nad ktorymi beda roztaczac parasol ochronny i tyle. Ja nie popieram w zaden sposob dzialan Rosji bo naruszono integralnosc panstwa Gruzinskiego i to jest gwalt i rozboj. Jednak USA+UE zrobila to samo na Serbach. Panstwa pro-zachodnie maja podwojna morlanosc.
Co do dalszych dzialan odnosnie Gruzji:0 Ue+USA moga tupac nogami itd. jednak nic nie zmienia i tak. Ruscy postawili ich przed faktem dokonanym. Pokazali, ze oni tez moga robic co im sie podoba i nie obawiaja sie niczego. Bo w sumie czego moga sie obawiac:)? Z powodu gruzji Europa obrazi sie i przestanie z nimi handlowac,a moze odbierac rope itd?:D Bedzie troszke szumu i skonczy sie na tym, wszystko wroci do normy.



i tu pełna zgoda-Kosovo powinno być Serbskie i tyle,tu nie ma sporu- futurystyczny przykład na naszym kraju-przyjeżdzają Chińczycy budować nam stadiony i autostrady na euro,zamieszkują załóżmy w małopolsce i w Krakowie a za 10 lat chcą dla siebie autonomi pod nazwą...x czy y... troache inaczej ma sie to w kraju Basków, do niedawna był konflikt miedzy Azerami a Ormianami o Karabach, Indii i Pakistanu o Kaszmir czy sprawa Tureckiej części Cypru. takich kwestii jest na swiecie masa...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 09:32
zamerykanizować? pomysl jak cos napiszesz. ja poruszyłem wątek Rosji czy USA? o czym pisałem? przeczytaj to jeszcze ze dwa razy zastanów sie i dopiero odpisz. o tarczy ani wojskach amerykańskich nie nadmieniłem ani słowa. ale idąc dalej twoim tropem może czas wyjść z tej zgniłej uni i unijnego kołchozu,co? mateczka Rojia tylko rączki zaciera. a swoją drogą ty chyba musisz być za sld tylko oni każą z Rosja jak z jajkiem sie obchodzić-żadnej krytyki i broń boże żadnych sankcji. Tęskisz janku za CCCP,co?[/cytat]

Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5748 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 10:38

  Janek44 napisał:  
Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.




Kolego nie obraź się ale pierdolisz głupoty. Owszem nasz rząd od paru lat jest zapatrzony w Amerykę bo spodziewał się korzyści i owszem jakieś korzyści były ale na takie zaangażowanie Polski to trochę mało.
Co do Twojej wypowiedzi o niepodległości to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz człowieku. Dziwię się temu bo masz 28 lat jeśli się nie mylę , a Twoja wypowiedz świadczy jakbyć nie ogarniał tego okresu i miał 14-15 lat. No chyba że komuszek z Ciebie...


CWKS & MKS
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 11:18

  Spokrewniony napisał:  

  Janek44 napisał:  
Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.




Kolego nie obraź się ale pierdolisz głupoty. Owszem nasz rząd od paru lat jest zapatrzony w Amerykę bo spodziewał się korzyści i owszem jakieś korzyści były ale na takie zaangażowanie Polski to trochę mało.
Co do Twojej wypowiedzi o niepodległości to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz człowieku. Dziwię się temu bo masz 28 lat jeśli się nie mylę , a Twoja wypowiedz świadczy jakbyć nie ogarniał tego okresu i miał 14-15 lat. No chyba że komuszek z Ciebie...



te korzyści to pewnie słabe f16 i ofest za nie i udziały naszych żołnierzy w wojnach. Co interes z usa to porażka. Acha jeszcze taka korzyść, że pogarszamy stosunki z Rosją i Europą.
p.s. Słyszałem o kolejnym świetnym interesie. Opchną nam 40 czy 50 letnie transportowce herkulesy. To złom ale czy my możemy odmówić kupna skoro im są już niepotrzebne? Zapłacimy z pocałowaniem ręki a póżniej będziemy wydawać krocie na remonty złomu. To się nazywa interes po polsku.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 30 sierpnia 2008, 11:55 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 13:17

  Janek44 napisał:  

  Spokrewniony napisał:  

  Janek44 napisał:  
Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.




Kolego nie obraź się ale pierdolisz głupoty. Owszem nasz rząd od paru lat jest zapatrzony w Amerykę bo spodziewał się korzyści i owszem jakieś korzyści były ale na takie zaangażowanie Polski to trochę mało.
Co do Twojej wypowiedzi o niepodległości to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz człowieku. Dziwię się temu bo masz 28 lat jeśli się nie mylę , a Twoja wypowiedz świadczy jakbyć nie ogarniał tego okresu i miał 14-15 lat. No chyba że komuszek z Ciebie...



te korzyści to pewnie słabe f16 i ofest za nie i udziały naszych żołnierzy w wojnach. Co interes z usa to porażka. Acha jeszcze taka korzyść, że pogarszamy stosunki z Rosją i Europą.
p.s. Słyszałem o kolejnym świetnym interesie. Opchną nam 40 czy 50 letnie transportowce herkulesy. To złom ale czy my możemy odmówić kupna skoro im są już niepotrzebne? Zapłacimy z pocałowaniem ręki a póżniej będziemy wydawać krocie na remonty złomu. To się nazywa interes po polsku.



...za to handel z Rosja był wzorcowy-my dawalismy im zboże,a oni brali od nas cukier. tęsknisz za tamtymi czasami i masz sentyment. zawsze możesz wyjechać na Białoruś,pożyjesz tam to szybciutko zmienisz zdanie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 14:56

  anathema napisał:  

  Janek44 napisał:  

  Spokrewniony napisał:  

  Janek44 napisał:  
Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.




Kolego nie obraź się ale pierdolisz głupoty. Owszem nasz rząd od paru lat jest zapatrzony w Amerykę bo spodziewał się korzyści i owszem jakieś korzyści były ale na takie zaangażowanie Polski to trochę mało.
Co do Twojej wypowiedzi o niepodległości to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz człowieku. Dziwię się temu bo masz 28 lat jeśli się nie mylę , a Twoja wypowiedz świadczy jakbyć nie ogarniał tego okresu i miał 14-15 lat. No chyba że komuszek z Ciebie...



te korzyści to pewnie słabe f16 i ofest za nie i udziały naszych żołnierzy w wojnach. Co interes z usa to porażka. Acha jeszcze taka korzyść, że pogarszamy stosunki z Rosją i Europą.
p.s. Słyszałem o kolejnym świetnym interesie. Opchną nam 40 czy 50 letnie transportowce herkulesy. To złom ale czy my możemy odmówić kupna skoro im są już niepotrzebne? Zapłacimy z pocałowaniem ręki a póżniej będziemy wydawać krocie na remonty złomu. To się nazywa interes po polsku.



...za to handel z Rosja był wzorcowy-my dawalismy im zboże,a oni brali od nas cukier. tęsknisz za tamtymi czasami i masz sentyment. zawsze możesz wyjechać na Białoruś,pożyjesz tam to szybciutko zmienisz zdanie.



przecież mamy niepodległość. Nie musimy dawać się wykorzystywać usa, przecież Rosja nic nam nie zrobi. Czy my zawsze musimy mieć inny kraj który nas będzie prześladował, mi się wydaję że nie. Tylko nie wiem czemu obecni politycy stwierdzili że są chłopcami do bicia dla usa i pewnie cała Polska na tym traci.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/08/2008 15:57

  Janek44 napisał:  

  anathema napisał:  

  Janek44 napisał:  

  Spokrewniony napisał:  

  Janek44 napisał:  
Zawsze myśle jak piszę. Nasz rząd o prezydencie nie wspomnę to są całkowicie podporządkowani usa, jaką my mamy niepodległość? Mniejszą niż za czasów cccp. Prezydent na ślepo zawsze i wszędzie poprze usa z olbrzymią zadgorliwością choć by kazali spalić polskie flagi i wieszać w Polsce amerykańskie, więc jak tu nie mówić o zamerykanizowaniu. Wojska usa już wchodzą jak do siebie wbrew umowie z Rosją sprzed kilku lat, że nie będą tu stacjonawać. usa zawsze było wrogiem Rosji, więc skoro Polska uważa się za stan usa (republikę bananową) to za dobrze nam nie wróży. Za cccp nie tęsknie ale zdecydowanie więcej sympati miałem i mam do byłego bloku wschodniego niż usa i reszty zachodu.




Kolego nie obraź się ale pierdolisz głupoty. Owszem nasz rząd od paru lat jest zapatrzony w Amerykę bo spodziewał się korzyści i owszem jakieś korzyści były ale na takie zaangażowanie Polski to trochę mało.
Co do Twojej wypowiedzi o niepodległości to Ty chyba nie wiesz o czym piszesz człowieku. Dziwię się temu bo masz 28 lat jeśli się nie mylę , a Twoja wypowiedz świadczy jakbyć nie ogarniał tego okresu i miał 14-15 lat. No chyba że komuszek z Ciebie...



te korzyści to pewnie słabe f16 i ofest za nie i udziały naszych żołnierzy w wojnach. Co interes z usa to porażka. Acha jeszcze taka korzyść, że pogarszamy stosunki z Rosją i Europą.
p.s. Słyszałem o kolejnym świetnym interesie. Opchną nam 40 czy 50 letnie transportowce herkulesy. To złom ale czy my możemy odmówić kupna skoro im są już niepotrzebne? Zapłacimy z pocałowaniem ręki a póżniej będziemy wydawać krocie na remonty złomu. To się nazywa interes po polsku.



...za to handel z Rosja był wzorcowy-my dawalismy im zboże,a oni brali od nas cukier. tęsknisz za tamtymi czasami i masz sentyment. zawsze możesz wyjechać na Białoruś,pożyjesz tam to szybciutko zmienisz zdanie.



przecież mamy niepodległość. Nie musimy dawać się wykorzystywać usa, przecież Rosja nic nam nie zrobi. Czy my zawsze musimy mieć inny kraj który nas będzie prześladował, mi się wydaję że nie. Tylko nie wiem czemu obecni politycy stwierdzili że są chłopcami do bicia dla usa i pewnie cała Polska na tym traci.



hmmm...no tak,to wystąpny z uni i nato po co nam to wszystko,przecież Polska jest pępkiem świata. normalnie megolomania.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005