Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 13:05

  Cytat:  
KRRiT skorzystała z nowego zapisu w ustawie medialnej, który pozwala jej zajmować się etyką dziennikarską. Szefowa Rady Elżbieta Kruk zarzuciła Radiu TOK FM, że łamie zasady etyki dziennikarskiej i nie dochowuje zawodowych standardów



Kruk wezwała Radio TOK FM, by "bezwarunkowo wyeliminowało w przyszłości tego typu nadużycia". Chodzi o dwie audycje satyrycznego programu na żywo "Woobie doobie" z 23 i 30 listopada zeszłego roku.

23 listopada do radia zadzwonił słuchacz i wyrecytował własny wierszyk: "Drogi prezydencie, najwyższa już pora wszystkim wrednym krytykom pokaż swego pisiora. Ha, ha. Dobre co?".

Kruk napisała, że "uznając prawo nadawcy do krytyki uczestników życia publicznego, za niedopuszczalne uważa formułowanie obraźliwych, gorszących wypowiedzi, zwłaszcza jeśli dotyczą one głowy państwa".

Nie wiadomo, o którego prezydenta chodziło słuchaczowi TOK FM, bo w listopadzie było ich dwóch: urzędujący Aleksander Kwaśniewski i elekt Lech Kaczyński.

W audycji z 30 listopada Kruk zwróciła uwagę na następujący fragment:

"Redaktor: Dobrze, a pan jest osobą wierzącą?

Słuchacz: Tak.

Redaktor: I zachowuje pan naukę Kościoła, nie sprzeciwia się pan?

Słuchacz: To znaczy wie pan, nie wiem, o jakie kwestie panu chodzi?

Redaktor: Chodzi mi o sytuacje takie: zero seksu przed ślubem, a po ślubie tylko seks dla prokreacji?

Słuchacz: To znaczy, z tego, co wiem, Kościół nie głosi tylko seksu dla prokreacji, ale z tego, co słyszę, jest pan niedouczony...

Redaktor: No jestem, dobrze. A przed ślubem jakiś seks pan uprawiał?

Słuchacz: Nie.

Redaktor: Aha. Czyli tylko po ślubie, tak?

Słuchacz: Tak.

Redaktor: Aha, ... hm... A jest pan żonaty?

Słuchacz: Tak.

Redaktor: Brawo, hm. Powiem szczerze, że jakoś tak nie chce mi się wierzyć, ale to dlatego, że jestem niedouczony. No właśnie. Ale dziękujemy, dobranoc".

Kruk twierdzi, że w tym fragmencie redaktor odnosił się "w sposób lekceważący do nauki Kościoła oraz osób, które stanęły w jej obronie". I dalej pisze: "Redaktorzy prowadzący zobowiązani są do przestrzegania zasad etyki dziennikarskiej, w tym poszanowania dóbr osobistych, dochowywania standardów dziennikarskiej rzetelności i obiektywizmu".

TOK FM w piśmie wysłanym do szefowej KRRiT broni się przed tymi zarzutami. Tłumaczy, że "Woobie doobie" to program satyryczny, a więc można w nim się naśmiewać z jakichś zjawisk. Nadawany na żywo, a więc nadawca nie ma wpływu na jego ostateczny kształt. I zwraca uwagę, że nowy zapis w ustawie, który do zadań KRRiT dołożył "inicjowanie i podejmowanie działań w zakresie ochrony zasad etyki dziennikarskiej", nie oznacza prawa KRRiT do "urzędowej kontroli przestrzegania zasad etyki dziennikarskiej".


coraz smutniej.

  Cytat:  
Milion złotych będzie musiała zapłacić Telewizja Polsat za emisję dwóch programów, które zdaniem KRRiT były niezgodne z Ustawą o radiofonii i telewizji - poinformował Presserwis.
KRRiT podjęła uchwałę o ukaraniu Polsatu już 16 marca br. Jednak dopiero wczoraj przewodnicząca Rady Elżbieta Kruk zadecydowała o wysokości kary.

Na stację zostały nałożone dwie kary po 500 tys. zł. każda. W pierwszym przypadku powodem była rozmowa Kuby Wojewódzkiego z Kazimierą Szczuką, podczas której przedrzeźniała ona głos Magdaleny Buczek, założycielki podwórkowych kółek różańcowych dla dzieci. W drugim, Polsat zapłaci za emisję programu "Nieustraszeni", którego uczestnicy zjadali dżdżownice. Polsat zapowiedział odwołanie się od decyzji KRRiT - informuje Presserwis.


juz wolalem jak krrit byla zdominowana przez czerwonych. ciekawe czy doczekamy sie jakiejs kary dla RM

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 22 marca 2006, 13:20 [1 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 14:32

  pchela napisał:  
Cały czas piszecie , że PiS przez te 100 pare dni nic nie zrobił.A przecież PiS mowil , że plan naprawy Polski jest KILKULETNI!A nie studniowy.Aha i Jay nie mniej do mnie pretensij o to że popieram PiS , kazdy popiera to co jest wedlug niego dobre . tyle.Ja mam szacunek do Ciebie i ty mniej do mnie , chociaż nie musisz.Szanuje ludzi ktorzy glosowali na PO i mniejcie szacunek do tych ktorzy glosowali na PiS.Niech polityka nie rozdziela Polaków.



Chciales argumentow dostales, czego chcesz teraz, komisji sledczej ?? mam szanowac ludzi tylko za to ze glosuja na PiS, wole szanowac ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia, posluchaj prezesa PiS i szanuj czlowieka ktory w swoich wypowiedziach mysli za narod, jak wytlumaczysz mi to ze on nie chce wyborow na jesieni bo "ludzie bede mieli za duzy metlik, za duzo wyborow i mogli by sie pogubic mieszajac wybory na partie i na konkretnych ludzi i nie dokonac wlasciwego wyboru" (niedziela TVN24) nie chce mi sie tego komentowac sam to sobie przemysl ...

ahh i najnowszy wynalazek :]

  Onet.pl napisał:  

Uporczywe hałasowanie w nocy i słuchanie głośnej muzyki po godzinie 22:00, już niedługo będzie mogło zakończyć się konfiskatą radia czy magnetofonu.
Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Ludwik Dorn zapowiedział bezwzględną walkę z nocnymi imprezowiczami.

Zdaniem Tomasza Skłodowskiego rzecznika prasowego MSWiA, będzie to dotyczyć tylko osób uporczywie zakłócających spokój sąsiadom. W tej chwili nie wiadomo jeszcze czy w grę wchodziłaby trwała konfiskata sprzętu muzycznego, czy tylko czasowa.

Tomasz Skłodkowski zaznacza, że projekt nie ma na celu walki z nocnymi imprezowiczami tylko ochronę tych, którzy w nocy chcą spać.




"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 16:05
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:53 [1 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 16:16

  pchela napisał:  
Aha i Jay nie mniej do mnie pretensij o to że popieram PiS .



Ty chyba nigdy nie zrozumiesz... nie mam pretensji o to ze popierasz PiS tylko o to ze glupoty piszesz i nie odnosisz sie bezposrednio do tego co ja pisze. Nie jestes przygotowany do wymiany argumentow? Nie pisz! Bo poki co czytam co pare dni ze znow Cie PO wkurzylo i biedny ten PiS, a jak dochodzi do konfrontacji to zawsze konczysz tym samym: "to tylko 100 dni, co mogli zrobic?". Ja bym chcial by zachowali resztke dobrego smaku, bo te 100 dni to byla farsa, ktora po prostu nie pozwala patrzec optymistycznie w przyszlosc, a jezeli ten ich plan odbudowy jest kilkuletni to dlaczego zaczeli go od niszczenia? Nie latwiej "odbudowywac" od poczatku?

Ostatnio edytowany przez: Jay-J, 22 marca 2006, 16:23 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 16:19
Długo nie wchodziłem na ten temat ale widze, ciekawie jest. PiS władza przerosła i nie umie sobie z nią poradzić. Nie wiedzą co robić i próbują na wszystkich zwalać wine. Nowe wybory są kompletnie bez sensu a argument z wizytą papieża po prostu żenujący... co ma piernik do wiatraka.. Wiadomo, że PiS dzięki woborom stara się weliminować niewygodne LPR i Samoobrone. Chciałby także PO ale wie że to nierealne. Dlatego winą za wszystkie niepowedzenia obarcza PO. Do tego do jesieni może stracić w sonadażach. Niektórzy ludzie zaczynają przeglądać na oczy.. PiS nie ma odwagi przyznać się do winy...i wszelkimi sposobami próbuje wybrnąć z tej sytuacji... Czy PiS może w końcu jasno powiedzieć o co im chodzi ? Pan poseł Edgar z PiSu już przechodzi samego siebie w nieodpowiadaniu konkretnie na pytania... czy chcą tego czy tamtego...

Miało być tanie państwo niestety nie ma... niektórzy twierdzą że to jest długi okres...zgoda ale gdyby nie obławienie się ministrów na początku kadencji (dane dot. pieniędzy na poszczególne kancelarie..) okres ten byłby szybszy...do tego wygrzebywanie starych afer...naprawde mamy dużo ważniejszych spraw...1/8 ludzi w Polsce żyje w nędzy..i nie obchodzi ich czy Balcerowicz odejdzie czy nie albo czy Lepper jest w rządzie czy nie, tylko czy mają co włożyć do garnka...

To jest już nudne... Tak naprawde wszyscy są dobrymi znajomymi, razem chleją wódkę i bawią się na bankietach a gdy pojawi się kamera nagle robią się wielkimi wrogami. Wszystkim chodzi o to by przesiedzieć całą kadencje, jak najwięcej się obłowić i stworzyć pozory że coś się robiło...będą się tak kócić do 2009 a potem kolejny wyścig świń do koryta wygra lewica i znowu...okradnie Polski... i tak w kółko... a obywatele są tylko ważni jak się wybory zbliżają...

P.S: Nie sympatyzuje ani z PiS ani z PO ale jeżeli już to wole PO...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/03/2006 19:21

  Jay-J napisał:  

  pchela napisał:  
Aha i Jay nie mniej do mnie pretensij o to że popieram PiS .



Ty chyba nigdy nie zrozumiesz... nie mam pretensji o to ze popierasz PiS tylko o to ze glupoty piszesz i nie odnosisz sie bezposrednio do tego co ja pisze. Nie jestes przygotowany do wymiany argumentow? Nie pisz! Bo poki co czytam co pare dni ze znow Cie PO wkurzylo i biedny ten PiS, a jak dochodzi do konfrontacji to zawsze konczysz tym samym: "to tylko 100 dni, co mogli zrobic?". Ja bym chcial by zachowali resztke dobrego smaku, bo te 100 dni to byla farsa, ktora po prostu nie pozwala patrzec optymistycznie w przyszlosc, a jezeli ten ich plan odbudowy jest kilkuletni to dlaczego zaczeli go od niszczenia? Nie latwiej "odbudowywac" od poczatku?



Jay , po pierwsze nie pisze głupot a po drugie , nie pisz , że ci wogole nie podawalem argumentow bo wcale tak nie jest , przejzyj se wczesniejsze moje wypowiedzi w tym temacie a zobaczysz je , ehhhh.
A co do obecnej sytuacji w polityce to teraz sie przyznam ale troche powoli PiS mnie rozczarowuje , ale wierze ,że jeszce zdołają się podnieść , tyle., aha i Aro napisał , że wypowiedzi pana Kurskiego budzą niesmak , owszem może i budza , sa kontrowersyjne , ale czy pamiętacie jak była ta sprawa z dziadkiem Tuska(wiem było to niezbyt dobre posunięcie Kurskiego i wcale tego nie popieram), żę powiedzial , że był on w wermachcie , i każdy z PO mówił , że Kurski kłamie i obraża Tuska(owszem obrażał Tuska) , ale jak sie pózniej okazało Kurski wcale nie kłamał tylko była to prawda.A Tusk sie tego wypierał jakby nie wiem co.I wiem , że mieszanie historii członkow rodziny do kampanii wyborczej jest złe , ale zobaczmy też ile razy Tusk i całe PO wysmiewali się z Kaczyńskiego i PiS-u.Nie będe przytaczał tych faktów bo zajeloby to dużo ,duzo czasu.
ps:A czy wypowiedzi pana Niesiołowskiego nie są niesmaczne a wręcz chamskie i kompletnie bez ładu , ehhh.(pytanie retoryczne).Pozdro dla wszystkich!:D:D

Ostatnio edytowany przez: pchela, 23 marca 2006, 19:33 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 24/03/2006 16:48

  pchela napisał:  
ps:A czy wypowiedzi pana Niesiołowskiego nie są niesmaczne a wręcz chamskie i kompletnie bez ładu , ehhh.(pytanie retoryczne).Pozdro dla wszystkich!:D:D



Dla mnie nie są, chociaż gada na temat. Wole słuchać go jak posła Edgara Gosieweskiego , który nie dość, że nie umie się wysłowić to jeszcze prawie zawsze nie gada na temat gdy go o coś zapytają...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Topic o polityce? - 23/04/2006 18:21
nasz szczeciński warszawiak Jacek Piechota oficjalnie poinformował, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta Szczecina
to chyba pierwszy oficjalny kandydat o ktorym poinformowano

P.S.
mimo, ze go nie popieram to ma chyba duze szanse na to stanowisko


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 16:22
Lepper i Giertych wicepremierami, śmiać się czy płakać...?


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 16:53
Placz nic nie pomoze a smiech to zdrowie. Co za horror...


Obrazek gif wstawiony na forum
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6629 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 17:07
tragedia tylko nie oni


kto nie skacze ten z policji hop hop hop

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:11
No to teraz to dopiero będzie bajzel... dobrało się trzech i będą kurna rządzić.. eh.. Lepper jaki minister rolnictwa jakoś ujdzie ale Romek jako minister edukacji... przecież on się nie nadaje.. tylko czekać jak religia będzie obowiązkowym przedmiotem na maturze :P a ojciec dyrektor będzie jedynym głosem moralnym...
I niech mi nikt nie pieprzy że chodzi im o dobro Polski... po tym jak zobaczyłem jak sie "biją" o stołki to straciłem wszelką nadzieje.. Giertych najpierw opluwa Kaczyńskich a potem jak wyczuwa posadkę to wszystko jest ok... podobnie jak Lepper... eh sama obłuda...
Pozsostaje mieć nadzieje że szybko się pokłócą i koalicja sie rozsypie... a jak nie to trzeba czekać do 2009 i patrzeć jak Polska staje się coraz bardziej dziwniejszym krajem...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Michał51
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6629 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:16
sorka wiem że pisze w nie tym temacie co trzeba ale to ważne Radwańska wygrała z Diementievą?


kto nie skacze ten z policji hop hop hop
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:18
Ja tam się cieszę...Polska tyle już przetrzymała, że i z Leppero-Giertychem sobie poradzi, a dzięki ich wejściu do rządu za 4 lata znikną z sejmu zarówno oni jak i ich partyjki


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:20

  Michał51 napisał:  
sorka wiem że pisze w nie tym temacie co trzeba ale to ważne Radwańska wygrała z Diementievą?



Jest już temat J&S Cup :]
Radwańska niestety przegrała z Dementievą 7:5 3:6 1:6

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 5 maja 2006, 19:29 [2 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:31
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:53 [1 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:43
To sie rozleci szybciej niz wszystkim sie wydaje (niewykluczone ze juz za pare dni). Daje do myslenia komentarz Marcinkiewicza po pierwszych obradach rzadu jak po zadanym pytaniu kopnal w puszke na ulicy, usmiechnal sie glupio i powiedzial "jestem optymista jak zawsze" z duza doza ironii..


Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:51

  Cytat:  
I niech mi nikt nie pieprzy że chodzi im o dobro Polski...


a komu chodzilo?

  Cytat:  
po tym jak zobaczyłem jak sie "biją" o stołki to straciłem wszelką nadzieje..


no to krotka masz pamiec, albo po prostu mala wiedze:D o stolki bija sie od 89 :)



  Cytat:  
Giertych najpierw opluwa Kaczyńskich a potem jak wyczuwa posadkę to wszystko jest ok


iiii? kaczynski mowil, ze nigdy nie bedzie wspolpracy z samoobrona, a tu popatrz jaki psikus :D:D teraz widac jaka jest roznica pomiedzy (bez)podstawna krytyka rzadow, a rzadzeniem osobiscie:)


  Cytat:  
Pozsostaje mieć nadzieje że szybko się pokłócą i koalicja sie rozsypie


to akurat jest najlepszy wariant, ale tak za okolo roku, kiedy koalicjanci straca w sondazach.
na nowym przymierzu najlepieju moze wyjsc LPR, PiS przez swoja przyszla polityke sluchania koalicjantow moze stracic czesc elektoratu bardziej myslaca. samoobrona dostala dwa "cieple" resorty, wiec przewiduje marginalizajce tej partii, teraz bedzie widac jak na tacy co tak na prawde lepper potrafi zdzialac dla ludowcow-rolnikow. jest cicha nadzieja ze pis nie bedzie im we wszsytkim ustepowal, bo kurna kolejnych doplat dla uprawiajacych ziemie czy gornikow po prostu nie zdzierze:)
Giertych zas przez swoje dzialania w resorcie edukacji moze zablysnac jakimis pomyslami dzieki ktorym badziej narodowa czesc spoleczenstwa przestanie go uwazac jedynie za katola dewota chcacego jedynie wprowadzac becikowe i senioralne :) tylko zeby nie probowal przeforsowac religii jako liczacego sie przedmiotu na swiadectwie...
----
nowy minister gospodarki morskiej nie jest przypadkiem ze Szczecina?? tak czy siak troche mlody jest....narodowiec pisal, ze elpeerze nie ma karierowiczow...hmm....



  Cytat:  
tak nawiasem mówiąc to LPR od dawna była za koalicją z PiS i te stanowisko było znane, więc po co taka głupia dyskusja ze ktos poszedł na posadki.


no to chyba mamy inne doniesienia prasowe:D raczej caly czas sie wahali........

ehhh juz w mediach debilne glosy, ktore od razu wszystko krytykuja, nie dajac szansy na dzialanie, w faktach Środa:"moze nastąpic masowa emigracja"-- nosz kurde, kto jej dal naukowy stopien z filozofii....


  Cytat:  
Daje do myslenia komentarz Marcinkiewicza po pierwszych obradach rzadu jak po zadanym pytaniu kopnal w puszke na ulicy, usmiechnal sie glupio i powiedzial "jestem optymista jak zawsze" z duza doza ironii..


to sie nadaje po prostu do majewskiego :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7280 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:56
Tak ten minister jest ze Szczecina... jedyne marne pocieszenie ze jest tam ktoś od nas...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/05/2006 19:57

  śmielaq89 napisał:  
Tak ten minister jest ze Szczecina... jedyne marne pocieszenie ze jest tam ktoś od nas...


coraz wiecej nas tam :D niegdy piechota, teraz napieralski, w samoobronie piskorski, i wiechecki w elpeerze:) szturm pomorzan na wiejska :)


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005