Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4355 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 11:25
Problemem jest Morze Czarne, a dokladniej Sewastopol i stacjonujace tam okrety rosyjskie. Zapewne Amerykanie zakladali, ze po rewolucji ukrainskiej Rosjanie wyniosa sie do siebie a tu psikus. W Syrii nie bedzie tak latwo, bo nadal bedzie mial kto ich tam postraszyc. Ostatnio przeciez lotniskowce amerykanskie i francuskie blokowala wlasnie flota czarnomorska.


kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2956 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 11:48
Obrazek jpg wstawiony na forum

Jakim trzeba być debilem i kretynem ,żeby zabierać swoje dziecko na barykady gdzie latają kostki brukowe i koktajle mołotowa a snajperzy strzelają do ludzi jak do kaczek. Debilizm ukraińców jest porażający.


kopol79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2956 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 13:57
http://www.youtube.com/watch?v=u6vx7k0nNnA#t=42
Kandydat na przyszłego prezydenta ukrainy.Ciśnienie mi się podniosło.

Ostatnio edytowany przez: kopol79, 7 marca 2014, 15:06 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 17:29

  Przema napisał:  
Problemem jest Morze Czarne, a dokladniej Sewastopol i stacjonujace tam okrety rosyjskie. Zapewne Amerykanie zakladali, ze po rewolucji ukrainskiej Rosjanie wyniosa sie do siebie a tu psikus. W Syrii nie bedzie tak latwo, bo nadal bedzie mial kto ich tam postraszyc. Ostatnio przeciez lotniskowce amerykanskie i francuskie blokowala wlasnie flota czarnomorska.Ciekawe dlaczego mieli się wynieść skoro Janukowycz i Miedwiediew podpisali tzw. porozumienie charkowskie, przewidujące przedłużenie stacjonowania rosyjskiej floty na Krymie do co najmniej 2042 r.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4355 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 18:31

  eM napisał:  

  Przema napisał:  
Problemem jest Morze Czarne, a dokladniej Sewastopol i stacjonujace tam okrety rosyjskie. Zapewne Amerykanie zakladali, ze po rewolucji ukrainskiej Rosjanie wyniosa sie do siebie a tu psikus. W Syrii nie bedzie tak latwo, bo nadal bedzie mial kto ich tam postraszyc. Ostatnio przeciez lotniskowce amerykanskie i francuskie blokowala wlasnie flota czarnomorska.Ciekawe dlaczego mieli się wynieść skoro Janukowycz i Miedwiediew podpisali tzw. porozumienie charkowskie, przewidujące przedłużenie stacjonowania rosyjskiej floty na Krymie do co najmniej 2042 r.Po tym co dzialo sie w Kijowie rozne dziwne rzeczy mogly sie dziac w tym rejonie. Utrata wplywow na Krymie to ostatnia rzecz jakiej chce Putin. Juz Amerykanie oto by zadbali.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5958 dni

****
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 18:39

  kopol79 napisał:  
http://www.youtube.com/watch?v=u6vx7k0nNnA#t=42
Kandydat na przyszłego prezydenta ukrainy.Ciśnienie mi się podniosło.skurwysyny jebane


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 19:29

  Przema napisał:  

  eM napisał:  

  Przema napisał:  
Problemem jest Morze Czarne, a dokladniej Sewastopol i stacjonujace tam okrety rosyjskie. Zapewne Amerykanie zakladali, ze po rewolucji ukrainskiej Rosjanie wyniosa sie do siebie a tu psikus. W Syrii nie bedzie tak latwo, bo nadal bedzie mial kto ich tam postraszyc. Ostatnio przeciez lotniskowce amerykanskie i francuskie blokowala wlasnie flota czarnomorska.Ciekawe dlaczego mieli się wynieść skoro Janukowycz i Miedwiediew podpisali tzw. porozumienie charkowskie, przewidujące przedłużenie stacjonowania rosyjskiej floty na Krymie do co najmniej 2042 r.Po tym co dzialo sie w Kijowie rozne dziwne rzeczy mogly sie dziac w tym rejonie. Utrata wplywow na Krymie to ostatnia rzecz jakiej chce Putin. Juz Amerykanie oto by zadbali.Poza tym amerykanie konsekwentnie realizują swoją imperialistyczną politykę osaczania Rosji. Jakby do władzy w usa doszedł taki oszołom jak mccain to pewnie prawdopodobieństwo jakiegoś konfliktu zbrojnego znaczenie by wzrosło.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 19:43
Janina, ty za to osaczasz forum skrajną głupotą.

PS. Czerwonormieńcy w formie! Wzorem starszych kolegów z II wojny światowej,którzy swój bojowy szlak znaczyli nieprzebraną liczb zgwałconych kobiet(nie popuścili nawet więźniarką obozów koncentracyjnych),dopuszczają się podobnych akcji na Krymie:

http://niezalezna.pl/52631-gwalt-na-nastolatkach-bestialskie-zachowania-rosyjskich-zolnierzy-na-krymie


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5002 dni
Odp: Topic o polityce? - 07/03/2014 20:25
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 08/03/2014 10:21

  anathema napisał:  
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.Putin pewnie dopadnie eM'a :)


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6636 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 08/03/2014 20:05

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.Putin pewnie dopadnie eM'a :)Zamknij dupę już !


1948
erty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2148 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/03/2014 00:02
https://www.youtube.com/watch?v=rxo0k5qMONI


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 00:56

  Steryd napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.Putin pewnie dopadnie eM'a :)Zamknij dupę już !Tak wspieraj eMa w tworzeniu propagandy antyrosyjskiej, to na pewno wyjdzie Polsce na dobre. Ja przez takich jak eM będę musiał być może w przyszłości z żołnierzami rosyjskimi walczyć ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5493 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 06:53
Hahahaha. Ale Ty jestes glupi.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 11:45

  heh napisał:  
Hahahaha. Ale Ty jestes glupi.Dobrze, że Ty pewnie jesteś z "rady mędrców".
Jak tak debatujemy odnośnie konfliktu Rosja - Zachód i przestrzegania prawa i umów. To ciekawe czy zachód pamięta, jak przy rozpadzie ZSRR i Układu Warszawskiego dawał Rosji gwarancję, że państwa układu warszawskiego, nie wspominając o powstających państwach typu Gruzja czy Ukraina nigdy nie wstąpią do nato, ani nie zostaną do nich wprowadzane wojska natowskie? :)
No ale jak widać według zachodu tylko Rosja musi przestrzegać prawa i umów międzynarodowych natomiast np. USA prawo i żadne umowy międzynarodowe nie dotyczą :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 12:33

  Janek80 napisał:  

  Steryd napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.Putin pewnie dopadnie eM'a :)Zamknij dupę już !Tak wspieraj eMa w tworzeniu propagandy antyrosyjskiej, to na pewno wyjdzie Polsce na dobre. Ja przez takich jak eM będę musiał być może w przyszłości z żołnierzami rosyjskimi walczyć ;)Janina,nie pękaj.ty ze względu na ubecki rodowód i tak zostałbyś przydzielony przez Towarzysza Putina do obrony Mateczki Rosji. Wystarczy że odkurzysz swój zasłużony mundur Układu Warszawskiego jeszcze z czasów najazdu na Czechosłowację i smiało możesz ruszać do obrony socjalizmu przed złowrogą Polszą!


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 13:50

  eM napisał:  

  Janek80 napisał:  

  Steryd napisał:  

  Janek80 napisał:  

  anathema napisał:  
Historia zatacza koło a my właśnie jesteśmy jej naocznymi świadkami. trochę straszno się robi na myśl co będzie dalej.Putin pewnie dopadnie eM'a :)Zamknij dupę już !Tak wspieraj eMa w tworzeniu propagandy antyrosyjskiej, to na pewno wyjdzie Polsce na dobre. Ja przez takich jak eM będę musiał być może w przyszłości z żołnierzami rosyjskimi walczyć ;)Janina,nie pękaj.ty ze względu na ubecki rodowód i tak zostałbyś przydzielony przez Towarzysza Putina do obrony Mateczki Rosji. Wystarczy że odkurzysz swój zasłużony mundur Układu Warszawskiego jeszcze z czasów najazdu na Czechosłowację i smiało możesz ruszać do obrony socjalizmu przed złowrogą Polszą!Ty em pewnie w razie konfliktu uciekniesz do Anglii czy USA i tam dalej będziesz kozakował, że Rosja już się wali i z jankesami odbijecie tą kolonie jak "gliniane nogi" Rosji się ugną :)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 17:10
Ja już jestem w USA ze strachu.Wczoraj wyleciałem drymlajnerem. Dobrze że mam kategorie E to mnie do wojska nie wezmą.

Wszyscy już sie trzęsą przed potęgą armii rosyjskiej. Pewnie wpadliby zbieraniną tak jak 17 września,skośnoocy z karabinami na sznurkach,bez butów i w brudnych obszarpanych mundurach .

Ostatnio edytowany przez: eM, 10 marca 2014, 17:16 [1 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6290 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 20:15
Już są pierwsze efekty naszego zaangażowania na Ukrainie


  Cytat:  
Po przewrocie w Kijowie jedną z pierwszych decyzji nowego rządu było anulowanie ustawy o prawach mniejszości narodowych ewidentnie uderzające w Polaków lecz chyba tego rząd polski nie chce widzieć.Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4532 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/03/2014 21:55

  eM napisał:  
Ja już jestem w USA ze strachu.Wczoraj wyleciałem drymlajnerem. Dobrze że mam kategorie E to mnie do wojska nie wezmą.

Wszyscy już sie trzęsą przed potęgą armii rosyjskiej. Pewnie wpadliby zbieraniną tak jak 17 września,skośnoocy z karabinami na sznurkach,bez butów i w brudnych obszarpanych mundurach .Tak przypuszczałem, że jesteś kombinatorem, co za swoją ojczyznę nie będzie ginął ;)
Jak widzisz w Rosji trochę się zmieniło od tamtego czasu. Nawet partyzancka samoobrona ma mundury i niezły sprzęt :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005