Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:03

  Dejvi napisał:  
Kurwa nikt nikomu nie oferował kasy! oficialnie i nie wiem jak jest bo ofert kasy nikt nie nagrał tzn byly rozmowy o kasie lecz tylko rozmowy nic pozatym każdy może mieć prywatne spotkanie wy wielce wiedzący która afera jest większa która mniejsza nie jestem ich zwolennikiem lecz stwierdzam fakt, iż nic konkretnego się nie dzieje. A obietnice zawsze są tylko pod publike więc nic nowego się nie stało.

A jeśli chodzi o Pis jedną rzecz musze im oddać nie chcą dobrych stosunków z niemcami to cieszy no i co najważniejsze nie sa za homoseksualistami ;)



100% racji,
Prawda jest taka, ze PiS ma lewicowe poglady, ale nadrabiaja to NIE tolerancja dla pedalow i dla Szwabow,
Gdybysmy mieli jakas inna partie, to za 2lata czy za 3 mielibysmy kolejny Amsterdam czyli Pedaly, miliony narodow, wszytkich bysmy kochali..(Mowie o kraju, a nie o kims) i bylibysmy tolerancyjni wobec homo czy szwabow, jedyne co rozniloby nas od Amsterdamu to brak cofee shopow i Stadiony, jak i kluby.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:05

  seeedzik napisał:  
dzisiejsz konferencja PiSu przebila wszystko co widzialem do tej pory, "zostal uzyty sprzet operacyjny sluzb specjalnych" rotfl koncz wascie wstydu oszczedzcie



Gdybym nie wiedzial ze to konferencja pisu to bym pomyslal ze to "Rozmowy w Tloku". Wybrechtali dziennikarze debili i bardzo dobrze. Jak teraz sobie przypominam hasla: "IV RP odnowa moralna" itp to pekam ze smiechu. Bylem pewien ze tak bedzie, ale znalazlo sie 27% debili w tym kraju co uwierzylo malym cwaniaczkom. Niestety dopoki nasz narod bedzie stal na tak niskim poziomie intelektualnym to tak bedzie. Jestem pewien ze niektorzy sluchaja tylko tego co mowi pis (of shit jak ktos slusznie zauwazyl) i uwazaja ze to prowokacja na szkode obywateli lol


Obrazek gif wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:10

  Dejvi napisał:  
Kurwa nikt nikomu nie oferował kasy!)



Pozwol, ze zacytuje: "mamy pomysl, by pokryc straty spowodowane wekslami z funduszy sejmowych". Pewnie, ja chetnie zaplace ze swoich podatkow za to. A Dejvi, slyszales tam rozmowe o programie?

Ktos tu chcial wypowiedzi Narodowca, ale on akurat wcale nie jest wielkim zwolennikiem pisu. Ja bym chetnie zobaczyl wypowiedz vasyla, chcialbym sie posmiac (choc od wczorajszego wieczora mam duzo powodow ku temu) i mam nadzieje ze sie niedlugo wypowie


Obrazek gif wstawiony na forum
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:13
jay j pomysł a oferta kasy to są dwie różne sprawy nie wiem czy wiesz ;) a tak pozatmy jeszcze się wypowiedz na temat koncówki tego co pisałem o Pisie twój ulubiony temat.


Pogoń To My!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:17

  Dejvi napisał:  
ojej ojej taka wielka rzecz się stała i lament będzie teraz zwykła rozmowa wszyscy politycy tak ze sobą rozmawiają naturalne wiadomo, że coś w zamian dostać trzeba też bym za przejście do partii chciał jakiś "stołek" a wy kurwa wielce oburzeni każdy czy też więszkość z was też by chciała.



moze dla Ciebie to normalne, skoro godzisz sie na korupcje... wlasnie przez takich ludzi jest jak jest


  onet.pl napisał:  
Ludzie zbierają się pod Sejmem

Pod Sejmem zbierają się ludzie, którzy żądają ustąpienia premiera i rządu. Protestujący ustawiają namioty.
Około 200 osób domaga się dymisji premiera Jarosława Kaczyńskiego. Zapowiedzieli, że nie rozejdą się dopóki nie zostanie ogłoszona dymisja rządu.


Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 27 września 2006, 14:23 [2 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:29

  malcoolm napisał:  

  Dejvi napisał:  
ojej ojej taka wielka rzecz się stała i lament będzie teraz zwykła rozmowa wszyscy politycy tak ze sobą rozmawiają naturalne wiadomo, że coś w zamian dostać trzeba też bym za przejście do partii chciał jakiś "stołek" a wy kurwa wielce oburzeni każdy czy też więszkość z was też by chciała.



moze dla Ciebie to normalne, skoro godzisz sie na korupcje... wlasnie przez takich ludzi jest jak jest


  onet.pl napisał:  
Ludzie zbierają się pod Sejmem

Pod Sejmem zbierają się ludzie, którzy żądają ustąpienia premiera i rządu. Protestujący ustawiają namioty.
Około 200 osób domaga się dymisji premiera Jarosława Kaczyńskiego. Zapowiedzieli, że nie rozejdą się dopóki nie zostanie ogłoszona dymisja rządu.




Chyba jednak się pomyliłem.
Myślałem, ze nasz Kochany Naród nie jest już do niczego zdolny ale .....
IV RP ma twarz nie Andrzeja Leppera ale wszystkich tych cwaniaczków w PiS'u.
Od początku darli koty z dziennikarzami i teraz mają za swoje.
To jest już koniec IV RP, w takie pierdoły już nikt nie uwierzy.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:32
ja sie nie dziwie ze ludzie maja w d... polityke - kolejny raz to samo... ale jak wszyscy to oleja bedzie jeszcze gorzej... trzeba dzialac!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:40

  malcoolm napisał:  
ja sie nie dziwie ze ludzie maja w d... polityke - kolejny raz to samo... ale jak wszyscy to oleja bedzie jeszcze gorzej... trzeba dzialac!



Malcolm masz rację ale trzeba też słuchać.
Ludzie muszą nauczyć się rozpoznawać bzdury od prawd.
No i trzeba zacząć rozliczać, i to nie co cztery lata, częściej, co miesiąc co kwartał. Pisć do swojego posła zapytania co Pan/Pani łaskawie zrobił.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 14:58

  Dejvi napisał:  
jay j pomysł a oferta kasy to są dwie różne sprawy nie wiem czy wiesz ;)



Dobra jak dla ciebie takie pomysly sa ok to nie mamy o czym rozmawiac. Tak jak ktos napisal jestes po prostu zepsuty.


  Dejvi napisał:  


A jeśli chodzi o Pis jedną rzecz musze im oddać nie chcą dobrych stosunków z niemcami to cieszy no i co najważniejsze nie sa za homoseksualistami ;)



1) Chca dobrych stosunkow z Niemcami, o czym swiadcza ostatnie wypowiedzi premiera.

2) Nie wiem co masz na mysli mowiac "byc za homoseksualistami" ale pod tym wzgledem tez sie mylisz. Paradom sa przeciw (zreszta ja tez), ale sa tolerancyjni i tu znow musze cie odeslac do wypowiedzi premiera Jaroslawa. Nie pisz jak nie wiesz.


Obrazek gif wstawiony na forum
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 16:31
hehe jay j wiedziałem, że jak się odezwiesz będzie ciekawie a ze jestem zepsuty to zdanie osób które olewam totalnie ;)
pozdro Panie mądry na temat polityki hehehe :D


Pogoń To My!
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 16:56
I tylko tyle masz do powiedzenia? Pozdro panie glupi na temat polityki ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 17:12
Tu nie ma w ogóle o czym mówić, tylko od razu przegłosować samorozwiązanie sejmu , który się na każdym kroku ośmiesza. Poprostu miarka się przebrała .


EDIT: Koniec "moralnej rewolucji" czas na Narodową Rewolucję.

Ostatnio edytowany przez: Kumaty Piknik, 27 września 2006, 17:20 [1 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 17:45
O ja pier**** wlasnie obejrzalem wypowiedz marka suskiego, slyszeliscie to?!?! Caly dzien zerkam na TVN24, bo wciaz mowia o skandalu ale posel pisu wygral chyba wszystko dzisiaj (przebil nawet kuchcinskiego na konferencji prasowej). Otoz powiedzial on tak:

"Szanowni panstwo, zdradze wam teraz dowody na to ze TVN wspolpracuje z sluzbami PRL. W zeszla niedziele bylem w studiu TVNu na badaniu wariografem dla programu 'Teraz MY' i okazalo sie ze mial mnie badac czlowiek, ktory 15 lat temu byl majorem, wiec(!) byl on wspolpracownikiem sluzb PRL. A teraz dowiaduje sie, ze zamiast mojego badania puszczono te manipulacyjne filmy".

lol rotfl

Sekielski zaraz odpowiedzial: "Bylo to nagranie przygotowane z przymruzeniem oka, mialo ono zostac puszczone, ale zaszly okolicznosci, ze program powstal o czyms innym. Nie tylko posel Suski byl badany, tylko wiecej politykow z roznych partii, a nagranie puscimy za tydzien. A pan, ktory go badal, czyli ten straszny wspolpracownik sluzb PRLu, powiedzial ze pan Suski podczas badania nie klamal." I tam cos jeszcze ale krztusilem sie ze smiechu... tak glupiej wladzy NIGDY nie mielismy.


Obrazek gif wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 19:03
rewelacje suskiego:
"Poseł PiS Marek Suski twierdzi, że TVN dokonał prowokacji dziennikarskiej we współpracy ze służbami specjalnymi. Autorzy programu odrzucają oskarżenia. PiS złożył w Sejmie wniosek o powołanie komisji śledczej m.in. do wyjaśnienia sprawy nagrania."

ponadto: Posłowie Prawa i Sprawiedliwości przygotowali wnioski do sądu z oskarżenia prywatnego przeciwko posłom SLD i PO - dowiedziała się Informacyjna Agencja Radiowa. Chodzi o rzekome pomówienie o "udział w układzie korupcyjnym"
--
po prostu sa smutni i zalosni, a ci co na nich glosowali i dalej ich bronia sa po prostu bezmozgami. kazdy normalny czlowiek widzi iz cala ta rewolucja moralna, oraz najazdy na dorobek III RP byl tylko chwytem PR, aby zwabic tych ktorym sie nie powiodlo oraz tropicieli "wszechobecnego" spisku. smutni sa oj smutni, gdyby nie to ze warszaffiakom sie tak dobrze zyja moze jakas zadyma bylaby...:)



  Cytat:  
Może teraz "Narodowiec" coś ciekawego napisze.



  Cytat:  
W sumie teraz to i ja z wielką checią poczytał bym wpisu kolegi o nicku Narodowiec




  Cytat:  
ciekawe czy bedzie szedl w zaparte i bronil PIS (of shit) btw.


ojj chyba sie kolegom pomylilo :) narodowiec jest PRZECIWNIKIEM pis'u...a zwolennikiem elpeereu!!! czytajcie uwazniej wpisy :)

a ty dejvi nie osmieszaj sie czlowieku. co innego jest obsadzanie swoimi ludzmi stanowisk po wygranych wyborach- czyli znany nam wszsytkim TERAZ KURWA MY(znamienne jest to iz Jarosław Katschynki uzyl tego sformułowania jako pierwszy)- a co innegoJAWNE KUPCZENIE stanowiskami byle przez kolejne 3 lata utrzymac sie przy korycie (tu trzeba zrobic o czym korwin mikke mowil: trza nie zmieniac ludzi przy korycie tylko samo KORYTO)

zyjemy w na prawde pojebanym kraju........


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 20:11
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:47 [1 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 20:30
A ogladal ktos przed chwila oredzie i "Kropke nad I"? Co do oredzia to jakbym slyszal Gomulke czy Jaruzelskiego. Bezczelnie klamie, patrzac w oczy. Odwraca kota ogonem, mowi ze 2006 rok byl najlepszy od 17 lat i ci co ich szkaluja teraz klamia... Jak dobrze ze mamy wolne media i taka stacje jak TVN 24. Caly dzien mozna slyszec wypowiedzi politykow i politologow. Swoja droga teraz juz wiem dlaczego PiS chcial przejac kontrole nad mediami :]

Co do "Kropki nad I": Gosiewski caly czas mowil nie na temat i w kolko o PO (np. ze powrocili do sprawy samorozwiazania, bo... WSI ma zostac zlikwidowane juz niedlugo i to im nie pasuje rotfl). To takie streszczenie ich polityki: odp. nie na temat, a jak ktos jest winny to Platforma. Do tego pokazali mu wypowiedz Kuchcinskiego o tym ze TVN bral sprzet od sluzb specjalnych (lol). A zaraz Sekielski pokazal jakis stary sprzed tvnowski, ktory juz zreszta sie rozpadl. Padlem ze smiechu (niby powinienem sie martwic, ale chyba tylko smiech nam zostal). Gosiewski zrobil kretynska mine, ktora akurat do niego pasowala. Teraz bedzie rozmowa z Giertychem, Lepperem, Dornem i jeszcze kims :D Bedzie ciekawie...


Obrazek gif wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 22:35
[cytat=Jay-J]

Co do "Kropki nad I": Gosiewski caly czas mowil nie na temat i w kolko o PO (np. ze powrocili do sprawy samorozwiazania, bo... WSI ma zostac zlikwidowane juz niedlugo i to im nie pasuje rotfl). cytat]
A slyszales kiedykolwiek Gosiewskiego odpowiadajacego na zadane pytanie, na temat o ktory ktos pyta?


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 27/09/2006 23:22

  goral1982 napisał:  

A slyszales kiedykolwiek Gosiewskiego odpowiadajacego na zadane pytanie, na temat o ktory ktos pyta?



Powiem wiecej: ja nie slyszalem nigdy polityka PiS odpowiadajacego na pytania, na temat o ktory ktos ich pyta :] Zawszze rozmowa schodzi na uklad i PO.


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/09/2006 00:10
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:47 [1 raz(y)]


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7238 dni




Odp: Topic o polityce? - 28/09/2006 08:08

  narodowiec napisał:  

  tarpan napisał:  

  pm53 napisał:  
Witamy Panowie w IV RP
Może teraz "Narodowiec" coś ciekawego napisze.
Wieczny spisek służb i centrolewicy liberalnej.
Żenada



cytat]


[cytat]ciekawe czy bedzie szedl w zaparte i bronil PIS (of shit) btw.

ja piernicze ci ludzie w ogole wstydu nie maja. nawet nie potrafia przyznac sie do tego co zrobili
przypomina mi sie scena z "Mlodych wilkow"
"znajda cos w spodniach, mow ze to nie Twoje spodnie. Zlapia cie za reke mow ze to nie twoja reka"
tylko szkoda ze to obserwujemy w polityce, a nie tylko w filmie.



Szczerze mówiac usmiałem sie jak nigdy przedtem.

Po pierwsze:

Nigdy nie byłem zwolennikiem PiSu i nim nie jestem i ze względu na poglądy narodowo demokratyczne, nie będę zwolennikiem piłsudczyzny PiSowskiej.

Po drugie:

PiS zachowuje się jak rząd I RP, podkupuje posłów w zamian za stanowiska i gratyfikacje finansowe, tak samo zreszta było z 3 poslami LPRu kilka ładnych miesiecy temu, a których naszczęscie nie ma juz w LPRze.

Po trzecie :

Mam wrażenie że ludzie żyją troche iluzją, tzn. gdzieś tam domyślamy się jak mogą być przeprowadzane takie tranzakcje polityczne, ale chyba nie za bardzo chcemy je oglądać, czy o nich słyszeć, bo to co zrobil PiS to zapewniam was że nie jest niczym nowym i w tego typu grach wcale lepsza nie jest PO, ani SLD. Nagle pojawił się materiał, który pokazał nam przykładową gierke polityczną miedzy posłami i wszyscy patrza na to z niedowierzaniem, a ja wam mówie ze tak od lat się prowadziło polityke i dla mnie osobiscie ten fakt nie jest zaskakujacy, aczkolwiek wywołuje duży niesmak.

Jako przeciwnik PiSu, osobiscie ciesze się że ujawniono ten materiał, mimo wszystko uważam że ludzie powinni patrzeć na ręce politykom. Cieszy mnie postawa LPRu, kttórej nie zależy na politycznej kłutni, która potępia ten skandal polityczny, ale nie robi burdelu i nie węszy wszędzie spisku, tak jak robia to inne partie. Mozecie to odebrać jako agitacje polityczna z mojej strony, ale ja twierdze że nikt oprócz ligi nie mysli o stanie państwa, nie zajmuje się dyskusją o tym co wazne. Roman prawie w ogóle nie wypowiada się na temat ostatnich awantur. Dziś np. zorganizował konferencję na temat podwyzek dla nauczycieli i prawie ani słowa nie wspomniał o tym o czym wszyscy trąbią od rana.

Osobiscie prorokuje mocny zjazd w sondazach dla PiSu, przy jednoczesnym umocnieniu sie w sondazach LPRu i PSLu. Domyslam się także, że mimo wszystko samoobrona tez straci, bo politycy PiSu będa szukali haka na posłów samoobrony którzy czystych raczek to tez nie mają - za kilka dni, moze tygodni dowiemy sie o aferze z udziałem członków samoobrony - tak przynajmniej sam sobie spekuluje, a czy sie sprawdzi to zobaczymy (zwykle sie sprawdza ;)). Nie ulega watpliwosci ze ulegnie wzmocnieniu takze pozycja lewicy i PO. Jeśli mam jeszcze poruszac sfere antycypacji, to przewiduje także wybory na wiosnę, mimo ze jeszcze 24 godziny temu przewidywałem ze rzad jest w stanie sie utrzymac chociaż dwa lata. to w zasadzie tyle co odemnie.

Ciekawy temat: może wypowie sie tutaj na forum jakis student politologii - chetnie podyskutuje - jestem ciekaw co o tym sadzicie.



Przepraszam, za "podłączenie" Cię do ekipy PiS'u. Faktycznie masz mocniej zakorzenione idee narodowościowe, a Kaczory to tylko marne podróbki II RP.
Nie do końca się zgodzę z Tobą, że wzmocnieniu ulegnie pozycja lewicy. Mówię to z niejakim smutkiem, gdyż nie ukrywam, że jestem człowiekiem lewicy, (chociaż ostatnio raczej się z nimi kłócę, niz. wspieram). Lewica nie potrafi dzisiaj nic uzyskać. To, co robi jest tylko odbiciem działań PO, nie wychodzimy z własnymi inicjatywami i nie potrafimy odzyskać wiary ludzi. Lewica jest obecnie niewiarygodna i tylko jakiś sentyment do przeszłości utrzymuję jej elektorat No, ale to jest problem lewicy. Mam nadzieję, że będzie mi dane być kiedyś w tej prawdziwej, nowoczesnej lewicy.
Moim zdaniem najbardziej wzmocniona z tego wyjdzie Samoobrona. To oni są głównymi aktorami tej szopki i to oni zacierają ręce. Nie będzie to widoczne w sondażach, bo ludzie jeszcze się wstydzą popierania Samoobrony. Prawdziwy obraz "wygranej" Samoobrony zobaczymy po ewentualnych wyborach.
Co do LPR, to mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo cenię sobie znajomość z Rafałem Wiecheckim i takie normalne rozmowy po Kawiarenkach Politycznych w PRSzcz-n (prowadzonych jeszcze przez Kamionkę) z drugiej strony nie do końca potrafię wyzbyć się niepokoju. Niepokoju, co do możliwości skupienia sił prawicy w tak silnym ideologicznie ugrupowaniu, jakim jest LPR. Może na wyrost, ale słuchając posła Wierzejskiego mam pewne obawy o powtórkę z historii. No, ale przecież tolerancja na tym polega, że nie można negować potrzeby istnienia i takich ugrupowań. W Polsce potrzebne jest i LPR i lewica (nie koniecznie w obecnym stylu :D )
No dobra powiem na koniec krótko: moja wróżba na przyszłość:
- PIS nie odda władzy za szybko;
- PO i lewica wzmocnią się ale nieznacznie;
- LPR będzie „zbierał” zniechęconych z PiS’u i prawicy;
- Samoobrona wchłonie resztki elektoratu PSL, i będzie się bardzo wzmacniać.
- Ale oczywiście mogę się mylić


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005