Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 14:40
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:59 [1 raz(y)]


qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 15:35
Haha uważasz, że partie liberalne są populistyczne. Niezłe poczucie humoru masz... :D

Ja z wypowiedzi Plus-a jakoś nie wywnioskowałem by popierał on PO


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
christoph
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7913 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 15:53

  Plus napisał:  
Dlaczego z pieniedzy moich rodzicow bedzie budowana swiatynia Opatrznosci Bozej w Wawie? Kto wyrazil taka zgode? W Polsce mieszkaja nie tylko katolicy, ale takze ludzie innych wyznan i swieccy!




Z tym zgadzam się z 100%. Jakim prawem z moich podatków będą budować jakąś świątynię ? Jak tak bardzo ją chcą to niech zrzucą się Giertych z Kaczyńskimi. Ciekawe czy Rydzyk im wtedy pomoże ?


Dziękuję :)
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 17:11

  christoph napisał:  

  Plus napisał:  
Dlaczego z pieniedzy moich rodzicow bedzie budowana swiatynia Opatrznosci Bozej w Wawie? Kto wyrazil taka zgode? W Polsce mieszkaja nie tylko katolicy, ale takze ludzie innych wyznan i swieccy!




Z tym zgadzam się z 100%. Jakim prawem z moich podatków będą budować jakąś świątynię ? Jak tak bardzo ją chcą to niech zrzucą się Giertych z Kaczyńskimi. Ciekawe czy Rydzyk im wtedy pomoże ?



Budowa tej Świątyni jest związana z Historią Polski a więc i z Polakami.A i już nie bądz taki obużony z tego powodu bo jakbyś wiedział ile TYCH twoich pieniędzy z podatku przepada na bezsensowne cele...
A i trzeba dodać że większość Polaków to Katolicy..a wiadomo większośc podejmuje decyzje..
PS: Wole żeby moje pieniądze szły na tą Swiątynie niż na becikowe pani prezesowej co wogóle jej te pieniądze nie są potrzebne(brawo Lpr i PO)

Ostatnio edytowany przez: RaGall, 5 lutego 2006, 17:17 [1 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 17:44
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 02:00 [1 raz(y)]


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 18:01

  RaGall napisał:  

  christoph napisał:  

  Plus napisał:  
Dlaczego z pieniedzy moich rodzicow bedzie budowana swiatynia Opatrznosci Bozej w Wawie? Kto wyrazil taka zgode? W Polsce mieszkaja nie tylko katolicy, ale takze ludzie innych wyznan i swieccy!




Z tym zgadzam się z 100%. Jakim prawem z moich podatków będą budować jakąś świątynię ? Jak tak bardzo ją chcą to niech zrzucą się Giertych z Kaczyńskimi. Ciekawe czy Rydzyk im wtedy pomoże ?



Budowa tej Świątyni jest związana z Historią Polski a więc i z Polakami.A i już nie bądz taki obużony z tego powodu bo jakbyś wiedział ile TYCH twoich pieniędzy z podatku przepada na bezsensowne cele...
A i trzeba dodać że większość Polaków to Katolicy..a wiadomo większośc podejmuje decyzje..
PS: Wole żeby moje pieniądze szły na tą Swiątynie niż na becikowe pani prezesowej co wogóle jej te pieniądze nie są potrzebne(brawo Lpr i PO)



a propo swiatyni. Nie mialbym nic przeciwko gdyby byla budowana na podstawie projektu, ktory wygral konkurs, bo byl po prostu niesamowicie zajebisty. To co teraz jest budowane to nie swiatynia, ale stodola opatrznosci bozej, bo inaczej tego bohomaza nazwac nie mozna. A co do tych ktorzy uwazaja ze Panstwo powinno w teoretycznie swieckim kraju budowac koscioly: Chcecie miec kosciolki, to wysupłajcie oszczednosci i wspomozcie budowe, kosciol juz wystarczajaca dostaje od panstwa kasy. Tym bardziej ze kase na stodole zabrano z planu budowy porzadnego systemu ratownictwa medycznego. Bo jak wiadomo dla prawicy wazniejsze sa stodoly (mylnie nazywane kosciolami), niz zycie obywateli,ktorzy umieraja bo pomoc medyczna nie dociera o czasie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7728 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 18:10

  narodowiec napisał:  

  qbajag napisał:  
Haha uważasz, że partie liberalne są populistyczne. Niezłe poczucie humoru masz... :D

Ja z wypowiedzi Plus-a jakoś nie wywnioskowałem by popierał on PO



A gdzie jak tak napisałem? napisałem że to on jest populistą a nie partie liberalne, natomiast jeśli już przy tym jesteśmy to tak owszem każda partia jest populistyczna w Polsce bo jak nazwać "nicea albo śmierć" JM Rokity - moge jeszcze podawać przykładów pulizmu PO np z 3 x TAK, ale co z tego ty i tak nie zrozumiesz i zawsze będziesz kojarzył populizm tylko z partiami o profilu poglądów narodowych. A co do plusa to wisi mi kogo on popiera.



Napisałeś, że Plus pisze populistyczne rzeczy więc musi być zwolennikiem PO lub innej partii liberalnej...uznałem więc, że uważasz partie liberalne za populistyczne co mnie bardzo rozbawiło.
Za partię populistyczną uważam Samoobronę(LPR niekoniecznie-może z wyjątkiem ich genialnego programu gosp.)
Populizm w polityce to prezentowanie wyborcom pomysłów których nie da się zrealizować(np. pomysł Samoobrony, że dodrukowanie pieniędzy zwiększy zamożność kraju i możliwości inwestycyjne Polski).
Ani hasło Nicea albo śmierć(strasznie debilne i nie należące do Rokity), ani akcja 4xTAK(może się dowiem czemu według Ciebie jest hasłem populistycznym) w moim mniemaniu nie wchodzi w kanon populizmu.
Ale skąd miałbyś wiedzieć co ja uważam za popuzlim...


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 18:19
widze narodowcu ze to u Ciebie cos nie tak z historia. Roman Dmowski ( ktory jak patrzy z gory na Giertychow to sie w grobie przewraca) ministrem spraw zagranicznych byl w okresie od października do grudnia 1923 roku. Funkcje ministra sprawował w gabinecie Wincentego Witosa.
Natomiast ciezko by mi bylo nazwac rzadem narodowym gabinet Skrzyńskiego z 1920r bo zlozony byl z szerokiej koalicji: Związek Ludowo-Narodowy (ZLN), Chrześcijańska Demokracja (ChD), Narodowa Partia Robotnicza (NPR), Polskie Stronnictwo Ludowe "Piast" (PSL "Piast"), Polska Partia Socjalistyczna (PPS) i jakby ktos myslal w taki sposob jak Ty to moglby stwierdzic, ze to byl rzad socjalistyczny, bo w jego sklad wchodzila PPS. A Dmowski nie byl ministrem SZ w tym rzadzie.
Co do moich preferencji to uwazam sie za liberala i te wartosci sa mi najblizsze, lecz na obecnej scenie politycznej nie sympatyzuje z nikim. Ja nie ganie pogladu narowodosciowego, ale jak patrze ze ktos uwaza sie za narodowca i sympatyzuje z LPR to mnie szlag trafia. Poczytaj chlopie Dmowskiego troche to zabaczysz ile panowie Giertychy maja wspolnego z opcja narodowa. To sa po prostu debile populisci, rzerujacy na ideii narodowej i takich ludziach jak Ty. Oczytany to ty moze jestes, ale nasz chyba problemy ze zrozumieniem tekstu. pozdrawiam!


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 18:46

  Tony Montana napisał:  

  RaGall napisał:  

  christoph napisał:  

  Plus napisał:  
Dlaczego z pieniedzy moich rodzicow bedzie budowana swiatynia Opatrznosci Bozej w Wawie? Kto wyrazil taka zgode? W Polsce mieszkaja nie tylko katolicy, ale takze ludzie innych wyznan i swieccy!




Z tym zgadzam się z 100%. Jakim prawem z moich podatków będą budować jakąś świątynię ? Jak tak bardzo ją chcą to niech zrzucą się Giertych z Kaczyńskimi. Ciekawe czy Rydzyk im wtedy pomoże ?



Budowa tej Świątyni jest związana z Historią Polski a więc i z Polakami.A i już nie bądz taki obużony z tego powodu bo jakbyś wiedział ile TYCH twoich pieniędzy z podatku przepada na bezsensowne cele...
A i trzeba dodać że większość Polaków to Katolicy..a wiadomo większośc podejmuje decyzje..
PS: Wole żeby moje pieniądze szły na tą Swiątynie niż na becikowe pani prezesowej co wogóle jej te pieniądze nie są potrzebne(brawo Lpr i PO)



a propo swiatyni. Nie mialbym nic przeciwko gdyby byla budowana na podstawie projektu, ktory wygral konkurs, bo byl po prostu niesamowicie zajebisty. To co teraz jest budowane to nie swiatynia, ale stodola opatrznosci bozej, bo inaczej tego bohomaza nazwac nie mozna. A co do tych ktorzy uwazaja ze Panstwo powinno w teoretycznie swieckim kraju budowac koscioly: Chcecie miec kosciolki, to wysupłajcie oszczednosci i wspomozcie budowe, kosciol juz wystarczajaca dostaje od panstwa kasy. Tym bardziej ze kase na stodole zabrano z planu budowy porzadnego systemu ratownictwa medycznego. Bo jak wiadomo dla prawicy wazniejsze sa stodoly (mylnie nazywane kosciolami), niz zycie obywateli,ktorzy umieraja bo pomoc medyczna nie dociera o czasie.


Ja popieram dofinansowanie konkretnej Swiątyni Opatrzności i tylko jej bo uważam że zasługuje na wybudowanie z pieniędzy budżetu i wsyd tylko że w państwie katolickim przez ponad 200 lat nie zdołali jej wybudować..I uważam że na tym powinna się skończyć pomoc bo jak i inne kościoły i uczelnie katolickie bardzo dobrze sobie radzą finansowo...


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 19:32
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 02:00 [1 raz(y)]


Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 20:15
nie nie nie kolego. Ty mi ty za bardzo mieszasz. jak juz chcesz rozmawiac to napisz jak procentowo przedstawial sie w sejmie uklad sil, kto tworzyl rzad, ile ten rzad trwal i do czego doprowadzil, bo moj brat uczacy sie politologii mowi, ze dyskusja innego rodzaju nie ma sensu. szczegolnie z narodowcami, ktorzy lubia sie odwolywac do II RP przy roznych tematach. W II RP bylo cos kolo 25-27 i napisz po prsotu jak cos krtore Ty rzady uwazasz za narodowe. Cale szczecie ze byl ktos taki jak Pilsudzki i cos takiego jak bereza bo do ladu nigdy by nie doszlo. A najwoieksza zasluga obozu narodowego w II RP bylo zabojstwo prezydenta Narutowicza - wstyd i siara na cala Europe. A ten rzad z 22, ktory powstal tak troszke na przymus jak juz wczesniej napisalem porzadzil se bodajze niecaly roczek. Pozniej byl rzad Sikorskiego i znow rzad Witosa, w ktorym byli przedstawiciele NDcji. I powiem Ci ze ja nie smialbym napisac ze to byl rzad ideii narodowej. Druga sprawa to taka, ze nie daj boshe aby takie rzady powtorzyly sie teraz... Bo jak sie dobrze orientujesz to Grabski musial ratowac sytuacje gospodarcza II RP pozostawiona po twoim kochanym Chieno - Piascie. A brat z politologi mowi ze polska scena polityczna to jeden wielki cyrk, w ktorym nie ma czegos takiego jak liberalizm, socjalizm i poglady narodowe. mowi tez, ze lepiej byc wyznawca ideii i nie przypinac jej do konkretnych ugrupowan bo to smiesznie wyglada. PO - liberalowie buhehehe, PiS to juz wogole nie wiem, LPR - narodowcy hehehe, a Samoobrona prospolecznu socjalisci hehehehe. Na to by wychodzilo tak naprawde gdyby wierzyc w polski system partyjny, ciezko go nawet zanalizowac:) hehehe Dla naszego systemu typowe jest stwierdzenie program programem, ideologia ideologia, a dzialaniainne i uklady najwazniejsze. I jeszce jedno niech kosciol przestanie wchodzic ludziom do np. lozka, czy budowac z podatkow jakas swiatynie, wystarczy ze ksieza nie placa sami normalnych podatkow od swoich uslug.


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 20:19

  Cytat:  
idea narodowej demokracji miała wpływ także na socjalistów zarówno przed odzyskaniem niepodległości (przejecie haseł i idei niepodległościowych) oraz w 20 leciu międzywojennym,


to mnie juz rozbilo. chlopie byly III koncepcje niepodleglosciowe jak bys niewiedzial.... ehhhhhhhhh nie chece mi sie tlumaczyc.niedlugo napiszesz ze idea NDcji byla jedyna sluszna:) pozdrawiam


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 20:30
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:58 [1 raz(y)]


Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 20:51
tylko liczby, osoby i ich dokonania mowia prawde. a jak sie chce kogos w bawelne owinac to sie pisze o wplywie na socjalistow i innnych. to twoje wypowiedzi sa belkotem. Byly III koncepcje niepodleglosciowe Pilsudzkiego, Dmowskiego i judeo-polonii, to podstawa. Aby stwierdzic czy za takich czy innych rzadow byla realizowana idea narodowosciowa i jakie byly ich dokonania nie trzeba czytac wielkiej literatury a wystarczy siegnac do pierwszego lepszego podrecznika od historii. pozdrawiam badacza zrodel, lecz chyba nie tych co trzeba :)


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 21:04
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:58 [1 raz(y)]


RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 22:08

  narodowiec napisał:  

  Plus napisał:  
tylko liczby, osoby i ich dokonania mowia prawde. a jak sie chce kogos w bawelne owinac to sie pisze o wplywie na socjalistow i innnych. to twoje wypowiedzi sa belkotem. Byly III koncepcje niepodleglosciowe Pilsudzkiego, Dmowskiego i judeo-polonii, to podstawa. Aby stwierdzic czy za takich czy innych rzadow byla realizowana idea narodowosciowa i jakie byly ich dokonania nie trzeba czytac wielkiej literatury a wystarczy siegnac do pierwszego lepszego podrecznika od historii. pozdrawiam badacza zrodel, lecz chyba nie tych co trzeba :)



Już ostatni raz odpowiadam, chociaż nie powinienem bo widze że najwyrażniej nie zrozumiałeś o co mi chodzi - ale już niebede za to ciebie jechał. W obozie socjalistów niebyło czegoś takiego jak dążenie do niepodległości jeszcze pred 1885r. Dopiero w póżniejszym okresie ideologowie socjalistyczni zaczęli doceniać program niepodległościowy min. pod wpływem narodowców - jeśli myślisz że kiedyś w aż takiej sprzeczności stali z soba narodowcy i socjaliści to się mylisz - dopiero dziś sie to tak predstawia, a nikt nie mowi o tym ze stosunki np Dmowskiego z Piłsudckim były bardzo koleżeńskie. Jak ktoś tutaj owija w bawełne to tylko ty bo w dalszym ciągu nie wiem czy to twoje poglady czy twojego brata. A koncepcja niepodległościowa judeopolonii już mnie troche zwaliła z nóg - to byli ludzie ktorzy zawsze patrzyli na swój interes a nie na interes Polski - poza pewnymi wyjatkami ktore wtedy nawet po stronie obozu narodowego sie opowiadaly. a co do liczb i % to już ci przedstawiłem na początku jak to wygladalo i wiecej nie potrzebuje ci powtarzac. Dokonaniem obozuu narodowego bylo to że Dmowski podpisal traktat Wersalski na konferencji w Paryżu - to jest bezsprzeczny fakt gdyby nie dążenia Dmowskiego to byś dziś nieżył w państwie polskim. Śmieszny troche jesteś.



Uważam że ten spór można zakończyć twierdzeniem że Dmowski(traktat Wersalski) i Piłsudski(walki zbrojne) zrobili bardzo wiele dla naszej niepodległosci.Są moim zdaniem wzorami polityków bo mimo sprzecznych poglądów umieli sie dogadać i wspomóc w celu dobra Polski np.Wsparcie działalności Piłsudskiego przez NKN(Naczelny Komitet Narodowy) gdy Austriacy zagrozili likwidacją oddziałów strzeleckich.Bodajże te działania doprowadziły do powołania Legionów Polskich


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 22:13
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:58 [1 raz(y)]


RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 22:23

  narodowiec napisał:  

  RaGall napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Plus napisał:  
tylko liczby, osoby i ich dokonania mowia prawde. a jak sie chce kogos w bawelne owinac to sie pisze o wplywie na socjalistow i innnych. to twoje wypowiedzi sa belkotem. Byly III koncepcje niepodleglosciowe Pilsudzkiego, Dmowskiego i judeo-polonii, to podstawa. Aby stwierdzic czy za takich czy innych rzadow byla realizowana idea narodowosciowa i jakie byly ich dokonania nie trzeba czytac wielkiej literatury a wystarczy siegnac do pierwszego lepszego podrecznika od historii. pozdrawiam badacza zrodel, lecz chyba nie tych co trzeba :)



Już ostatni raz odpowiadam, chociaż nie powinienem bo widze że najwyrażniej nie zrozumiałeś o co mi chodzi - ale już niebede za to ciebie jechał. W obozie socjalistów niebyło czegoś takiego jak dążenie do niepodległości jeszcze pred 1885r. Dopiero w póżniejszym okresie ideologowie socjalistyczni zaczęli doceniać program niepodległościowy min. pod wpływem narodowców - jeśli myślisz że kiedyś w aż takiej sprzeczności stali z soba narodowcy i socjaliści to się mylisz - dopiero dziś sie to tak predstawia, a nikt nie mowi o tym ze stosunki np Dmowskiego z Piłsudckim były bardzo koleżeńskie. Jak ktoś tutaj owija w bawełne to tylko ty bo w dalszym ciągu nie wiem czy to twoje poglady czy twojego brata. A koncepcja niepodległościowa judeopolonii już mnie troche zwaliła z nóg - to byli ludzie ktorzy zawsze patrzyli na swój interes a nie na interes Polski - poza pewnymi wyjatkami ktore wtedy nawet po stronie obozu narodowego sie opowiadaly. a co do liczb i % to już ci przedstawiłem na początku jak to wygladalo i wiecej nie potrzebuje ci powtarzac. Dokonaniem obozuu narodowego bylo to że Dmowski podpisal traktat Wersalski na konferencji w Paryżu - to jest bezsprzeczny fakt gdyby nie dążenia Dmowskiego to byś dziś nieżył w państwie polskim. Śmieszny troche jesteś.



Uważam że ten spór można zakończyć twierdzeniem że Dmowski(traktat Wersalski) i Piłsudski(walki zbrojne) zrobili bardzo wiele dla naszej niepodległosci.Są moim zdaniem wzorami polityków bo mimo sprzecznych poglądów umieli sie dogadać i wspomóc w celu dobra Polski np.Wsparcie działalności Piłsudskiego przez NKN(Naczelny Komitet Narodowy) gdy Austriacy zagrozili likwidacją oddziałów strzeleckich.Bodajże te działania doprowadziły do powołania Legionów Polskich



I tu się z tobą zgadzam mimo że ja jestem narodowcem to całkowicie Piłsudckiego nie potepiam. Fakt - na tym nalezaloby zakończyć dyskusje bo po pierwsze to temat nie o historii tylko o polityce a po drugie żeby zrozumieć tą dyskusje też trzeba być troche wtajemniczonym.



Dokładnie.I czy oglądaliście wywiad premiera Marcinkiewicza na Jedynce??jak tak to jakie Komentarze.
Ja powiem tyle zapowiedzi naprawde bardzo ciekawe gorzej może być z realizacją ale jakoś ufam tym ludziom.(może jestem naiwny)Ale te wszystkie zapowiedzi w sprawie gospodarki i finansów są bardzo intersujące np.rejestrowanie firmy w 7 dni co obecnie trwa do 20.Bałem się że PiS nie da rady w finansach bez PO ale teraz jak przejął Z.Gilowską to jestem spokojny o ten jakże ważny resort.Jak na te 100dni to oceniam ten rząd na 4 i + za otrzymanie tak dużego poparcia obywateli


Plus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 22:59
jak ja kocham dyskusje z narodowcami. wszyscy jestescie tacy sami, na poczatku pierwsi sie czegos czepiacie, a potem jak sie z wami dyskutuje do bagatelizujecie wszystko i tylko cofacie sie w przeszlosc. kolego jak ja mam zrozumiec o co Ci chodzi skoro co chwila poruszasz inne watki i tematy, jak juz niemozesz sie obronic to siiup w przeszlosc .tu kolega juz zaszedl nawet do traktatu wersalskiego i tak zaraz z dat 1885, dzieki tobie zabrniemy zabraniemy do 1410. a dyskusja zaczela sie mniej wiecej o okresie 1920:). ja nie oceniam dzialalnosci Dmowskiego bardzo negatywnie, aczkolwiek jestem zwolennikiem Pilsudzkiego i jego dzialalnosci niepodlaeglosciowej oraz koncepcji odzyskania niepodleglosci ( i o tym chcialem rozmawiac, bo odzyskanie wolnosci bylo wg. w duzej mierze uzaleznione od sytuacji miedzynarodowej i splotu wydarzen). Ja szanuje bardzo Dmowskiego za dzialalnosc (choc niektorzy uwazaja, iz byl on Rosyjakim agentem) mimo wszystko uwazam ze Polska wiecej zawdziecza Pilsudzkiemu i ze zrobil on wiecej czynow dla niepodleglosci. poza tym mysle, juz przed traktatem wesalskim sprawa wolnej Polski ( moze nie takiej jak II RP, bo to juz rzecz odpowiednich dzialn i zbiegow wydarzen) byla prawie pewna. gdyby spelnily sie marzenia Romana Dmowskiego niepodlegla Polska bylaby raczej zwiazana z matuszka Rasija. Jak mi mowisz kolego, ze gdyby nie Dmowski to nie zylbym w wolnej Polsce to mnie smiech ogarnia. ja posune sie do innego stwierdzenia, ze gdyby w Polsce dzis rzadzila NDcja to bylbys jakims parobkiem na roli, a po nauki i szkole udawal bys sie tylko do kleru.
a co do rzaow Marcinkiewicza to oceniam go na 0. Jak narzie O waznych ustaw gospodarczych, same zapowiedzi i konferencje prasowe, przesiadywanie ministrow w TV Trwam i jedna wielka gra polityczna. gierka ta skonczy sie wraz z momentem pierwszego ataku schizy Leppera i Giertycha. na ludziach typu Lepper nie mozna polegac i Kaczynscy sie na tym przejada. bede sie smial i tyle, z Ciebie narodowcu tez... i tak jeszcze z innej beczki: za pakt stabilizacyjny podziekujemy Ojcu Swietemu ( ktory tez sie pewnie w grobie przewraca jak widzie ta farse - a co bede niegrzeczny) jak powiedzial DJ Tadeusz R. Ucieszyla mnie tylko ostatnia reakcja Episkopatu na ten cyrk, bo przyznam szczerze ze jestem wierzacym katolikiem i wstyd mi za PiS, LPR i Radio M. wstyd mi, ze swieccy obywatele mojego kraju, a takze przedstwiciele innych wyznan musza placic kase na swiatynie opatrzosci. pozdrawiam :)


Przegląd Sportowy- Codziennie nowy
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Topic o polityce? - 05/02/2006 23:24
och Narodowiec. Ty mnie jak zawsze rozsmieszasz. Jak Plus przydusil cie racjonalnymi argumentami na temat rzadu w II RP to ty juz wyskoczyles z 19 wiekiem. hehe. a pozniej zaczynasz pisac, ze jego posty to belkot, bo nie wiesz co odpisac. typowe zachowanie dla chlopcow mlodowsiechpolskich. Znajdz sobie jakies berecikowe forum, to tam bedziesz idolem dla wszystkich pan po menopauzie.

Ps. bez odbioru

ps.2 Ty juz na samym poczatku mnie rozwaliles, jak w jakims sporze (chyba z shee) napisales cytuję: "Seks słuzy celom prokreacyjnym, a nie dla przyjemnosci". to zdanie stanowi cale podsumowanie twojego "dorobku". Wiec pozostaje mi zyczyc gromadki dzieci, ktore beda z wypiekami na policzkach sluchac opowiesci o dwoch wielkich Romanach: Dmowskim i Giertychu

zycze milego dnia. dobranoc


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005