Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 21:00
Ale podczas powstania walczył z bronią w ręku.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 21:23

  Sz. napisał:  
Ale podczas powstania walczył z bronią w ręku.Napiszę ci jeszcze raz bo chyba nie doczytałeś. Z bronią w ręku walczyły min. kobiety czy kilkunastoletnie dzieci , Bartoszewski natomiast przez 63 dni Powstania przebywał na Sródmiesciu Warszawy w placówce informacyjno radiowej o kryptonimie "Anna" spełniając rolę w zakresie łączności i informacji.Co ciekawe dom w którym działała placówka jako jeden z nielicznych zachował się prawie nienaruszony w czasie działań i walk powstańczych.

Reasumując , Bartoszewski nigdy nie brał czynnego udziału w walce z okupantem! Nigdy nie walczył z bronią w ręku! Dotarło?

Ostatnio edytowany przez: eM, 9 maja 2010, 21:36 [4 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 21:40
Został odznaczony Krzyżem Walecznych, a o to za co go przyznawano:

  Cytat:  
Krzyż Walecznych Rozkazem Naczelnego Wodza z 1940 roku ogłoszonym w styczniu 1941 roku został uznany jako odznaczenie nadawane za czyny męstwa dokonane w czasie wojny. W rozkazie podkreślono że ... każdorazowe nadanie „Krzyża Walecznych” może mieć miejsce tylko za określony oddzielny czyn męstwa i odwagi wykazanej w boju.

Jest to odznaczenie BOJOWE, dotarło?


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 21:47
W jakim oddziale walczył , przez kogo dowodzonym i w jakim miejscu wykazał się odwagą w boju?

Konkrety poproszę.Żeby z tym odznaczeniem nie było tak jak z jego "profesurą" lol


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4047 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 21:51
Jeszcze jeden ciekawy cytat odnoszący się do Bartoszewskiego, który właśnie zupełnie przez przypadek przeczytałem:

"Bartoszewski, albo mówi głupoty, albo mówi jaki to on jest wspaniały."
Jadwiga Staniszkis


Niech to zakończy dyskusję na temat ministra-pleciugi. Wybory z dnia na dzień bliżej, a my odnosimy się do postaci, która tak na prawdę jest w tym momencie najmniej pasującym do tego topica ogniwem ;).


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 09/05/2010 22:39
Tutaj nie ma co dyskutować.Bartoszewski całe Powstanie spędził w placówce informacyjno - radiowej , gdzie spełniał rolę w zakresie łączności i informacji. Nigdy nie walczył z bronią w ręku . Krzyż Walecznych dostał widocznie za sam udział w Powstaniu , ewentualnie za jakieś "czyny męstwa" , niekoniecznie w boju.

No chyba że Zo.o Marną przedstawi konkretny dowód potwierdzający udział Bartoszewskiego w walkach powstańczych . Wystarczy podać miejsce , dowódcę i oddział. Jeśli rzeczywiscie odznaczyl się odwagą w ten sposób , to łatwo będzie wszystko udowodnić. Jego "koledzy" powstańcy szacunku do niego nie mają , skoro wygwizdali go podczas jednej z rocznicowych uroczystosci...

Ostatnio edytowany przez: eM, 9 maja 2010, 22:53 [2 raz(y)]


Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6689 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 05:48
eM - Klaszcz, klaszcz1 Tak, z Bartoszewskiego to po 1989 roku zrobil sie zwykly mitoman i polakozerca. Przypisuje sobie zaslugi innych, blazni sie, dziala na szkode Polski i Polakow ... eh Szkoda na 'profesorka' czasu.

Tymczasem cos z zycia PO...


  Cytat:  
Wyniki kontroli w Małopolsce
NIK: Minister Miller złamał prawo

Minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller złamał prawo – oceniają inspektorzy Najwyższej Izby Kontroli, którzy przyjrzeli się, jak gospodarował on publicznymi środkami na budowę małopolskiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Krakowie.
http://www.dziennik.pl/polityka/article603155/NIK_Minister_Miller_zlamal_prawo.htmlNie wiem czy zauwazyliscie ale ostatnio nic sie nie pisze na temat Radzia Sikorskiego. Cos tam bakneli jak byl w USA ale o wycieczce do Kolumbi i Peru - kompletna cisza. Sprawdzilem zarowno w kolumbijskiej oraz peruwianskiej prasie liczac ze dowiem sie jakie to wazne sprawy pojechal tam zalatwiac .... wszak koszt tej wycieczki musi byc przyblizony do kosztow Tuska czyli ponac 20 milionow zlotych jakie wydal podatnik na jego podroz zycia. Znalazlem streszczenie pobytu Radzia(doslownie kilka zdan) z ktorego wynikalo ze odebral kondolencje (sic!), rozmawial na temat walki z narkotykowymi kartelami (czyzby nie byla to dzialka USA?), no i wzmacnial zapoczatkowane przez Donka kontakty dyplomatyczne (nie sprecyzowano jakie)...i tyle w temacie. Podejzewam ze Tusk media ala GW/TVN milcza w tej sprawie gdyz w czasie wyborow nie chca wkurzyc tych wszystkich wyborcow PO ktorzy wakacje spedzac beda na 'Arkonce'...czyli w poblizu miejsca swojego zamieszkania.

link na temat Radzia w prasie kolumbijskiej - uzyj google translate: http://www.caracol.com.co/nota.aspx?id=1230362

Ostatnio edytowany przez: Gryfsz, 10 maja 2010, 05:54 [1 raz(y)]


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 10:43
Emo - nie dam głowy, bo nie mogę znaleźć tego artykułu, może pożyczyłem, ale z tego co pamiętam to Bartoszewski pomagał Moczarskiemu przy jego najsłynniejszej chyba akcji, czyli w odbiciu więźniów Szpitala Jana Bożego.

I jeszcze apropos honoris causa, porównujesz:
Doktoraty honoris causa kilku uniwersytetów (PUNO – Londyn 1981, Hebrew College – Baltimore, USA 1984, Uniwersytetu Wrocławskiego – 1994, Uniwersytetu Phillipa w Marburgu – 2001, Warszawskiego – 22 listopada 2002, Gdańskiego – 29 września 2005, KUL – 29 stycznia 2008, Uniwersytetu Opolskiego – 10 marca 2008, Uniwersytetu Hajfy – 4 czerwca 2008, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – 3 czerwca 2009, Uniwersytetu Łódzkiego – 16 października 2009.

z jakimiś Lepperowymi ukraińskimi czy ruskimi uczelniami?

Ok, chyba czas zakończyć ten temat, jak to powiedział Jeran.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 11:38
Maryna , szczurku internetowy , cwaniakujący zza monitora , przestań się kompromitować broniąc tego starego zawistnika. Uwolnienie więźniów ze Szpitala Jana Bożego przy Bonifraterskiej miało miejsce 11 czerwca 1944 roku , a więc prawie dwa miesiące przed wybuchem Powstania! eek?

Po pierwsze Bartoszewski nie miał nic wspólnego z tą akcją , po drugie natomiast , sam pisałeś że Krzyż Walecznych otrzymał za rzekomą „walkę z bronią” w Powstaniu. Chciałeś dobrze ale coś ci się daty popierdoliły lol

Dla twojej wiadomości , znawco historii , po upadku Powstania , Moczarski był organizatorem konspiracyjnej ewakuacji części pracowników BIP-u z Warszawy . Do grupy tych pracowników należał również Bartoszewski , w niczym on jednak nie pomagał Moczarskiemu , jedynie grzecznie wykonywał jego zalecenia tak aby ewakuacja przebiegała bezproblemowo. Oczywiście cała operacja zakończyła się sukcesem , a Moczarski został szefem BIP-u czyli zwierzchnikiem Bartoszewskiego. To wszystko co ich ze sobą łączyło w czasie wojny.

Powtórzę więc poraz kolejny . Podczas gdy w bohaterski sposób , kilkunastoletnie dzieci walczyły o ojczyznę , Bartoszewski nigdy nie miał broni w ręku i nigdy nie miał okazji do wykazania się w boju!

Ja nie porównuję „Bydło” Bartoszewskiego do Leppera . Ze względu na jego ostatnie wypowiedzi na temat nekrofilii czy pedofilii bardziej przypomina mi on prostacki styl Palikota. Smieje się jedynie z tych wszystkich „profesur” honoris causa , bo ile ten tytuł jest wart , potwierdziło przyznanie go Andrzejowi ( nie ważne na jakiej uczelni wyższej ) lol


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5428 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 17:53
Pewnie więc chodziło o Florkowskiego.
A tytuł honoris causa jest wart tyle, ile dorobek naukowy. A Bartoszewski jest autorem ok. 40 książek i prawie 1500 artykułów, głównie na temat okupacji niemieckiej. A Endrju?


P. S.
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4047 dni

*
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 19:27

  Sz. napisał:  
Pewnie więc chodziło o Florkowskiego.
A tytuł honoris causa jest wart tyle, ile dorobek naukowy. A Bartoszewski jest autorem ok. 40 książek i prawie 1500 artykułów, głównie na temat okupacji niemieckiej. A Endrju?Kurwa, nie zawsze ilość książek czy publikacji jest równoznaczna z tym, że ktoś ma słusznie honoris causa danej uczelni, czy nie. Marny skaczesz z tematu na temat, a Twoje krótkie wypowiedzi mają raczej charakter prowokujący niż argumentacyjny.

Źle się stało, żeśmy wjechali na Bartoszewskiego od tej jego jaśniejszej części życiorysu. Nawet jeśli nie walczył z bronią w ręku (nie chcę tu wnikać w szczegóły, jestem przekonany, że eM podał prawidłowe informacje), to i tak pozostaje częścią tej wielkiej patriotycznej układanki pod nazwą Armia Krajowa. Spieramy się o złe kwestie. Czy to na prawdę istotne, kto miał broń w ręku, a kto nie? Każdy kto w tym czasie działał w organizacji, której członkom groziła śmierć, i nie dopuścił się zdrady pozostaje bohaterem tamtego okresu. Jeśli Bartoszewski kłamie to i tak to w końcu wyjdzie na jaw, natomiast trzeba podkreślać jego szkodliwą działalność jako Ministra Spraw Zagranicznych, czy jego pseudopolitykowanie i obecność w polskim życiu społecznym po 89 roku. Jego zachowanie owszem przypomina bufonadę a'la Lech Wałęsa (mam wrażenie że tak jak Bolek powtarza, że "TO JA OBALIŁEM KOMUNIZM", to minister-pleciuga chciałby wszystkie zasługi AK wziąść do swej biografii jako trofeum). Cóż charakter człowieka. Jeśli już mamy dyskutować o tym starszym jegomościu, który nazywa za przyzwoleniem i przy euforii mediów, przeciwników politycznych bydłem i innymi epitetami (cóż za pieniactwo!!) to trzeba właśnie wjeżdżać na jego życiorys po 89 r.

Co do doctora honoris causa to z łaciny oznacza to "doktor dla zaszczytu". To tak gdyby ktoś zaczął seryjnie wydawać pamiętniki z działalności kibicowskiej w latach 80, problematyka stała by się na powrót modna i zły niedobry kibol , stałby się profesorem. W kwestii pracy naukowej Lepper nie różni się od Bartoszewskiego zbyt dużo. I jednemu i drugiemu wystaje słoma z butów, i jeden i drugi to prości ludzie. Trzeba szanować wybór uczelni że przyznają komuś wedle swojego uznania takie tytuły, ale jest to korzyść obustronna. Nowoprofesorowy może się chwalić dyplomem, a uczelnia natomiast chwalić się że jakaś medialna postać otrzymała tutaj dyplom (co może wiązać się na przykład z wykładem w roku akademickim tejże persony).


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4856 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 21:38
Bartoszewski kiedy władze obejmowało PO bredził cos o umieraniu w wolnej Polsce. szanowałem gościa-ale to tylko dobitny przykład że w tym kraju pozostały juz tylko niby autorytety.

"- Społeczeństwo jest na tyle rozumne, że potrafi dostrzec to, co jest rzeczywistym żalem i bólem – mówił w TVN24 gen. Wojciech Jaruzelski w kontekście zawłaszczania tragedii smoleńskiej na potrzeby kampanii prezydenckiej. - Wiem, że to ma krótkie nogi - dodał generał.
- Logika podpowiada, że jeśli ktoś mógłby być tym zainteresowany, to oczywiście parta opozycyjna - mówił generał o tym, która konkretna partia wykorzystuje katastrofę pod Smoleńskiem do własnych celów politycznych.

- Jestem przekonany, że wybory wygra marszałek Bronisław Komorowski. Nie dlatego, że jest mi bliższy, chociaż z innego politycznie świata. Widziałem jego wystąpienia i rozmowy, które prowadził - mówił generał."


No to juz chyba wiadomo na kogo nie głosować. "Krótkie nogi.." Jaruzel ich już wcale nie ma od dawna...

I jeszcze taka mała konkluzja-wszyscy jarają sie teraz reakcja Rosji, jak to teraz posypują głowę popiołem etc. Zobaczymy czy bedzie podobnie jak Kaczynski wygra walke o fotel. Bo to bedzie kop w jaja wszysctym przeciwnikom dojscia do włądzy drugiego brata bliźniaka. Oczywiście teraz każde ostre , bądź kontrowersyjne słowo bedzie kierowane na karb że żeruje na tragedii smoleńskiej. Bo PO to partia miłości i takie zagrywki im nie w smak...

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 10 maja 2010, 21:47 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 21:50
hahahaha Jaruzel w imieniu wszystkich konfidentów , w ramach podziękowanie za nowelizacje ustawy o IPN , wyraził poparcie dla obrońcy komunistycznych zbrodniarzy - Bronka Komorowskiego!

Ku chwale wielkiego bloku socjalistycznego , Towarzyszu Bronisławie!

lol


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4856 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 22:40

  eM napisał:  
hahahaha Jaruzel w imieniu wszystkich konfidentów , w ramach podziękowanie za nowelizacje ustawy o IPN , wyraził poparcie dla obrońcy komunistycznych zbrodniarzy - Bronka Komorowskiego!

Ku chwale wielkiego bloku socjalistycznego , Towarzyszu Bronisławie!

lolAle Ty nic z tego nie rozumiesz-to taka taktyczna zagrywka socjotechniczna Wojtka-on całym sercem jest za Jarkiem-spójrz-teraz jest za Napieralskim-doskonale wie że na wygranie wyborów ma takie szanse jak Ty czy ja, potem przerzuci głos na Komorowskiego czym sprawi że sprawiając że cały swój autorytet i myśl przewodnia odzwierciedli sie w totalnej klęsce Bronka;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 22:44
O to to!

Jaruzel koń trojański lol Chociaż dzisiaj u Liska Chytruska Bronek dumnie stwierdził iż towarzysz generał widzi w nim prawdziwego "przywódce z charyzmą" lol


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4856 dni
Odp: Topic o polityce? - 10/05/2010 22:50
Kiszczak pewnie tez kielonka walnie pod kandydaturę Bronka.

Żeby nie było-Jarek tez nie mój faworyt, swoja droga nie mam kandydata. Ale że z racji że nasza polityka nie dorosła do tego by jedna partia miała całą władze wybór nasuwa sie jednoznaczny.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6689 dni
Odp: Topic o polityce? - 12/05/2010 10:08

  Cytat:  
Rostowski: lepiej, że obecnie nie jesteśmy członkami strefy euro.

Stefa euro, podobnie jak dom, potrzebuje naprawy, odmalowania. Za te kilka lat, jak strefa euro będzie wzmocniona będziemy mogli się spokojnie wprowadzić.

"Strefa euro, podobnie jak dom, potrzebuje naprawy,odmalowania. W pewnym sensie, jak są budowlani, to lepiej w domu nie być. Za te kilka lat jak strefa euro będzie wzmocniona, będziemy mogli się spokojnie wprowadzić" - powiedział minister.Dzieki Bogu ze mielismy takiego prezydenta jak Lech Kaczynski ktory nie pozwolil na wprowadzenie euro w Polsce. A tak ci wszyscy tuskopodobni pluli sie jaki to prezydent jest BE. Nie potrzeba sluchac Rostowskiego ... wystarczy spojrzec na Grecje. Kilka dni temu hrabia Komorowski cos tam belkotal ze te euro to jest jego priorytetem. Kolejny raz widac kto byl prawdziwym fachowcem a kto tylko pobiera premierowska pensje.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4527 dni
Odp: Topic o polityce? - 12/05/2010 10:51

  Gryfsz napisał:  

  Cytat:  
Rostowski: lepiej, że obecnie nie jesteśmy członkami strefy euro.

Stefa euro, podobnie jak dom, potrzebuje naprawy, odmalowania. Za te kilka lat, jak strefa euro będzie wzmocniona będziemy mogli się spokojnie wprowadzić.

"Strefa euro, podobnie jak dom, potrzebuje naprawy,odmalowania. W pewnym sensie, jak są budowlani, to lepiej w domu nie być. Za te kilka lat jak strefa euro będzie wzmocniona, będziemy mogli się spokojnie wprowadzić" - powiedział minister.Dzieki Bogu ze mielismy takiego prezydenta jak Lech Kaczynski ktory nie pozwolil na wprowadzenie euro w Polsce. A tak ci wszyscy tuskopodobni pluli sie jaki to prezydent jest BE. Nie potrzeba sluchac Rostowskiego ... wystarczy spojrzec na Grecje. Kilka dni temu hrabia Komorowski cos tam belkotal ze te euro to jest jego priorytetem. Kolejny raz widac kto byl prawdziwym fachowcem a kto tylko pobiera premierowska pensje.

Jestesmy czy nie w strefie EURO i tak odczujemy mocno to co dzieje sie w Grecji. Firmy, ktore inwestowaly w naszym kraju wiekszosci pochodza z krajow ze strefy EURO, reszte dopowiedzcie sobie sami.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5346 dni

**
Odp: Topic o polityce? - 13/05/2010 12:29
Ruszyła oficjalna strona Bronka lol POlecam ;)

http://bronislawkomorowski.info.pl/


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6457 dni
Odp: Topic o polityce? - 13/05/2010 13:55

  eM napisał:  
Ruszyła oficjalna strona Bronka lol POlecam ;)

http://bronislawkomorowski.info.pl/


o, tutaj serwer nie padł :P:P

mogliby jednak popracować trochę nad zawartością bo jest dosyć uboga ;]
ale...


  Cytat:  
Pamiętasz po ile były jabłka? A po ile są dzisiaj?


tyle samo kosztują?

jak już jesteśmy przy bronku...

  Cytat:  
Komorowski na konferencji miał ściągę z Wikipedii
Przed powołaniem Rady Bezpieczeństwa Narodowego Bronisław Komorowski najpierw jej definicję sprawdził sobie w Wikipedii. Wzbogacony o własne notatki wydruk przyniósł na konferencję prasową, co wychwycili fotoreporterzy.

Marszałek sejmu skorzystał z pomocy internetowej encyklopedii, choć definicja Rady Bezpieczeństwa Narodowego na Wikipedii jest dość skromna. Komorowski z krótką notatką opatrzoną własnymi komentarzami przyszedł na konferencję prasową, na której ogłosił powołanie Rady.

Na spotkaniu ze studentami, dwie godziny po swojej konferencji, Komorowski niepytany tłumaczył, że należy sięgać po wszelkie źródła informacji, "szczególnie te, które dają możliwość szybkiego wyszukiwania wiedzy i szybkiego podejmowania decyzji". I dodał: - Proszę państwa, kto zada pierwsze pytanie, temu sprezentuję z przyjemnością wydruk z Wikipedii.


:)  Cytat:  
Nie pomogły monity, starania kombatantów, a nawet ostry i konkretny zakaz stołecznego konserwatora zabytków. Wczoraj, pomimo obowiązującej, zdecydowanej decyzji o wstrzymaniu rozbiórki budynku dawnej Fabryki Kamlera przy uliczy Dzielnej 72 w Warszawie, dokończono wyburzenia budynku, rozpoczętego przed kilkoma dniami. W ten oto sposób, na oczach Warszawiaków deptane jest prawo, a wszystkiemu z zadowoleniem przypatruje się urząd prezydenta stolicy, z panią Hanną Gronkiewicz-Waltz na czele.

W nie istniejącym już dziś historycznym budynku, w pierwszych dniach Powstania Warszawskiego mieściła się Komenda Główna Armii Krajowej, a przed wojną Fabryka Kamlera. Od dawna już różni “deweloperzy”, często instytucje o szemranych korzeniach i powiązaniach, ostrzyli sobie zęby, choć nie tyle na sam budynek, ile na plac i jego lokalizację. Cztery lata temu kombantantom udało się odgonić jedną ze spółek chcących wyburzyć budynek, jednak tym razem poziom bezprawia sięgnął zenitu i właściciel budynku, firma Sadie Investments, dokonał swego. Wynajęta przez “dewelopera” do wyburzenia budynku firma Stal-Krusz tłumaczy się kłamliwie, że “budynek zagrażał swoim stanem technicznym”, jednak główny konserwator, pani Barbara Jezierska zaprzecza tym twierdzeniom. Jeszcze w ostatniej chwili, chcąc zapobiec dewastacji, wpisała budynek na listę zabytków, co jednak nie wystraszyło “dewelopera” i wynajęta firmę.

Bestialstwu łamania prawa przypatrywali się mieszkańcy, policja, służby miejskie, działacze społeczni. Na miejscu budynku ma powstać apartamentowiec, bo zyski w układzie obecnej kasty polityczno-mafijno-biznesowej okazują się być ważniejsze niż oczekiwania i żądania społeczeństwa.

Wczorajsza lekcja pokazała, że bierność polityczna prędzej czy później skończy się na tego rodzaju bezsilności, a apatia społeczna obróci się w końcu przeciwko każdemu kto dzisiaj “dla świętego spokoju” ucieknie w kąt swoich własnych spraw, ogródka i serialu telewizyjnego. Raz rozpoczęte bezprawie dotknie każdego.
zrodlo: bibula.com


hmmm... ktoś wie jak ten budynek wyglądał?
tak-
Obrazek jpg wstawiony na forum
?

Ostatnio edytowany przez: avelyn, 13 maja 2010, 14:14 [3 raz(y)]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005