Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 23:37

  eM napisał:  

  Olaf napisał:  

To moja wina, że panna na którą tak nastajesz ma jednego rodzica białego, a drugiego czarnego? Dziecko z takiego związku nazywa się w języku polskim mulatem. Logiczne, że musi takie dziecko posiadać część cech matki, a część ojca.



Czyli według toku myślenia Twojego mistrza Korwina Nielle Diarra jest tylko w połowie głupia , całkowicie głupi jest jej ojciec - murzyn, tak samo jak jej rodzina z Mali , też wszyscy głupki bo murzyni.

Spoko , na listach Nowej Prawicy jest już pół-murzynka , teraz czas na pół - geja! To chyba dozwolone bo przecież półgej to nie gej! tak samo jak półmurzyn to nie murzyn!

A co ja mam Ci napisać na temat wypowiedzi S.Michalkiewicza? Wielokrotnie pisałem tu o błędzie jakim było podpisanie Traktatu Lizbońskiego , tak samo byłem oburzony zachowaniem LK w sprawie rzezi na Wołyniu. Nie jestem tak zapatrzony w PiS jak Ty w JKM.



Po pierwsze, jesteś przesiąknięty PiSem. Z pojedynczych wyrwanych zdań z kontekstu tworzysz ataki na konkretne osoby, zupełnie jak ci gamonie z bandy czworga. Zero pomyślunku, trzeźwego spojrzenia, zastanowienia się, posiadania świadomości, że tylko krowa nie zmienia poglądów albo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, zero z tych rzeczy. Sztywno trzymasz się jakichś schematów i brniesz w to bagno. Łapiesz za słówka. Na podstawie jakichś niepewnych przesłanek skreślasz albo gloryfikujesz ludzi, tak mi się wydaję.

Po drugie, to co pisał JKM o murzynach, to był fragment felietonu, zapraszam do zapoznania się z tym dziennikarskim gatunkiem. Nie można tam wszystkiego brać w 100% na serio, nie jest to esej naukowy, jest to bardzo luźna forma. Olaf już Ci wyjaśnił z resztą.

Po trzecie, ktoś Ci już wypomniał metodę Twojej dyskusji. Ciągle wyskakujesz z tym wibratorem, a nie znasz sedna sprawy. Znasz takie powiedzenie jak "cel uświęca środki?". Wiadomo, że też nie można się sztywno trzymać tej zasady, ale wibrator wcale nie jest przesadą. Może masz jakieś kompleksy w sferze życia aktywności seksualnej, że tak Cię to boli? ; )

Po czwarte, JKM nie jest taką zaściankową osobą typu, że jeśli nie zgadzam się z kimś w pewnej kwestii to nie mogę współpracować z nim w innej, a najlepiej to żeby osoba, która ma inne poglądy w ogóle nie istniała! Mówię tu o Palikocie. Palikot i JKM mają kilka mianowników wspólnych. Walka z bandą czworga czy bardzo podobne poglądy na temat gospodarki. Różnią się jeśli chodzi o obyczaje, i co z tego? Czy to znaczy że mają się nienawidzieć?

Po piąte, nie wiadomo czy Jarosław wie w ogóle z czego jest marihuana ->

http://www.youtube.com/watch?v=2OcXIhOOVTE

Więc o jakie działanie w tej sferze mam pewne obawy.

Sadzić, palić, zalegalizować! :)

Jak mówi Łona: "Bądź uprzejmy, mieć wątpliwość". Ah tak zapomniałem, dla niego autorytetem jest Michnik (nie wiemy dlaczego), więc dla ciebie ktoś taki nie powinien w ogóle istnieć ;)


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 23:50
A ten znowu coś bełkocze... Po chuj ty się tam produkujesz cymbale skoro nikt cie nie prosił o komentarz ? bądz uprzejmy rozbiegnąć się i jebnąć baranka o ściane. Nie mam ochoty z tobą dyskutować ulungu ,nie interesuje mnie twoja opinia, poszukaj więc sobie rozmówców wśród swoich ziomków pseudointeligentów studenciaków a do mnie nie pisz dupowłazie łony wyznawcy michnika . Jeżeli jednak chcesz porozmawiać osobiscie na temat moich kompleksów to daj znać "dowcipnisiu" od siedmiu boleści.Czekam na odp.

Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 00:34 [12 raz(y)]


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 03:30
EM sorry za offtopic ale chyba pobiles rekord edycij postu : 12 razy:) .


,,Vi är överallt,,- POGON
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 08:40
Starałem się jak najlepiej obrać w słowa to co myślę w danej chwili! biskup

A w temacie, ruch poparcia palikmiota:

Garwolin

lol


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 09:35

  eM napisał:  

Czyli według toku myślenia Twojego mistrza Korwina Nielle Diarra jest tylko w połowie głupia , całkowicie głupi jest jej ojciec - murzyn, tak samo jak jej rodzina z Mali , też wszyscy głupki bo murzyni.



Jeszcze raz podkresle nie wiem jaka jest tak samo jak Ty bo nie znamy zadnej jej wypowiedzi. Jesli tak bardzo Cie ta panna interesuje to proponuje bys sie udal do CityHallu i z nia porozmawial. To, ze murzyni statystycznie maja mniejsze IQ od bialych nie oznacza, ze akurat w tym przypadku bedzie to prawda.

  Cytat:  

Spoko , na listach Nowej Prawicy jest już pół-murzynka , teraz czas na pół - geja! To chyba dozwolone bo przecież półgej to nie gej! tak samo jak półmurzyn to nie murzyn!


Tutaj sie zdecydowanie zagalopowales. Istnieje zasadnicza roznica miedzy Palikotem, a JKM w tej kwestii jak i w wielu innych.

  Cytat:  

A co ja mam Ci napisać na temat wypowiedzi S.Michalkiewicza? Wielokrotnie pisałem tu o błędzie jakim było podpisanie Traktatu Lizbońskiego
, tak samo byłem oburzony zachowaniem LK w sprawie rzezi na Wołyniu. Nie jestem tak zapatrzony w PiS jak Ty w JKM.


Ja tez sie z pewnymi kwestiami u JKM nie zgadzam, jednak na polskiej scenie politycznej nie innego ugrupowania o tak jasnych pogladach konserwatywno-liberalnych jak KNP, a ktore poglady sa mi najblizsze.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 11:27
Sęk w tym że ja znam wypowiedzi tej Pani , stąd też moja ciekawość co taka osoba robi w Nowej Prawicy lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 11:37 [2 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 11:31

  eM napisał:  
Sęk w tym że ja znam wypowiedzi tej Pani , stąd też moja ciekawość co taka osoba robi w KNP lol



To podziel się z nami tymi wypowiedziami.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 11:35
Jakbym chciał się nimi podzielić to bym to zrobił , jednakże kultura osobista nakazuje mi takie rzeczy zachować dla siebie lol ale...


  Olaf napisał:  
Jesli tak bardzo Cie ta panna interesuje to proponuje bys sie udal do CityHallu i z nia porozmawial.



;)

PS:



  Cytat:  


Wolne Konopie na listach Korwina

Jeśli kogokolwiek do tej pory dziwił udział Janusza Korwina Mikke w tzw. „Marszach Wolnych Konopi” organizowanych wiosną tego lata, ten fakt może wzbudzić już duże zniesmaczenie, nawet wśród osób, które z niezrozumiałą dla mnie sympatią odbierają jego osobę, czy też w „Nowej Prawicy” widzą ugrupowanie, warte oddania głosu przez patriotę.

Otóż na listach Nowej Prawicy wśród wielu anonimowych kandydatów, można odnaleźć m. in. Artura Sygę i Jacka Garulę, działaczy narkomańskiego ruchu „Wolne Konopie”, znanego choćby z udziału w blokowaniu Marszu Niepodległości w 2010 roku. Jeszcze nie tak dawno jako źródła chęci dokonania zmian prawnych dotyczących legalności tego narkotyku przez JKM, można było widzieć jego skrajnie wolnościowe podejście do wszelkich spraw, jak zakaz zakazywania i inne pomysły płynące ze skrajnie liberalnego (lewicowego) podejścia do spraw społecznych. Motywowane to mogło być także najwyższą wartością prawdziwych kapitalistów – czyli zyskiem (utworzenie legalnego rynku narkotykowego, posiadającego przecież szeroką rzesze zainteresowanych odbiorców). Co wszak ważniejsze dla liberała jest niż pieniądz?
Ostatecznie można było sądzić, że ma to na celu po prostu zdobycie elektoratu, wykorzystanie wplątanej w ten okropny nałóg młodzieży, której szeregi rosną niestety z dnia na dzień. Młodzieży z przysłoniętymi oczami na szkodliwość tego narkotyku. Młodymi ludźmi nieświadomymi zagrożenia z powodu panującej „mody” i propagandy stowarzyszeń takich jak „Wolne Konopie” głoszących brak jakiejkolwiek szkodliwości trawki, a nawet wymieniających szereg pozytywnych skutków jej palenia. Wiele dywagować można by na temat ideowości i zasad Pana JKM, ale próby tworzenia coraz to nowych ugrupowań, skupianie się na najbardziej populistycznych hasłach (obniżenie podatków, likwidacja biurokracji, rozwój gospodarczy, wolność, etc) i kandydowanie wszędzie gdzie się da, a przede wszystkim lawirowanie we wszelkich środowiskach, często tak sobie przeciwnych jak organizacje marichuanistów i narodowców nie świadczy przecież tak naprawdę o niczym innym jak o chęci dorwania się przez Korwina do stołka i to za wszelką cenę, w tej kwestii prezes Nowej Prawicy nie odbiega zbytnio od populistycznych polityków innych partii głównego nurtu (których już od tak wielu lat usilnie próbuje „odciągnąć od koryta”;).
Jeszcze nie tak dawno z ust JKMa można było usłyszeć pogardę dla narkomanów, sam powtarzał, że są to po prostu ćpuny, którym jednak jeśli chcą, trzeba umożliwić trucie się (co oczywiście i tak było by bardzo szkodliwe dla nas – patriotów i narodowców, jako myśl skrajnie indywidualistyczna bo ten problem powinno się zwalczać w imię idei zdrowego narodu, nie zaś bagatelizować i pozwalać na rozszerzanie się w imię liberalnego egoizmu i materialnego zysku z uzależnionych). Sprawa jednak poszła nieco dalej, wśród tłumów postępowej młodzieży, gdzie górowali głównie zbuntowani gimnazjaliści pod wpływem, sprawiający wrażenie trochę zagubionych, lecz powtarzających po raz setny za megafonem „sadzić, palić, zalegalizować” można było zobaczyć w tym roku powiewające flagi z krzyżem Św. Jerzego i dumnie maszerującego pana JKM. Co najciekawsze „Marsze Wolnych Konopii” były też mocno zasilane przez tak znienawidzonych przez Korwina „Młodych Socjalistów” i inne środowiska skrajnie lewicowe. Dodatkowe głosy narkomanów jednak piechotą nie chodzą, więc Nowa Prawica, najnowszy twór mający wybawić nasz kraj od zła, coraz mniej konserwatywny od poprzedników postanowił pójść nawet dalej.
Doszło do swoistego sojuszu między „Wolnymi Konopiami” i „Nową Prawicą”. Teraz na miejsce niekompetentnych posłów z bandy czworga partia proponuje nam interesującą alternatywę –
Młodych narkomanów, których credo całej politycznej działalności jak i najważniejsza zmiana i w zasadzie jedyna jaka powinna zajść w państwie to legalizacja trawki.

A żeby „konserwatyzmu” w wydaniu NP nie było nadal zbyt mało – charakter tego ugrupowania jeszcze lepiej podkreśla startująca z 4 miejsca z okręgu szczecińskiego urodzona w Berlinie czarnoskóra 21 latka Nielle Diarra nazywająca siebie „królową hip-hopu i dancehallu”.

Sword



Cały Korwin! Na facebooku promuje Marsz Niepodległości ale nie przeszkadza mu to wchodzić w układy z bandą która ten Marsz blokuje , nie przeszkadza mu też iść bark w bark z rzekomo znienawidzoną przez niego grupą Młodych Socjalistów na Marszu Wyzwolenia Konopi! Brawo! :)

Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 12:13 [8 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7484 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 14:18
Dobra już spokojnie.

Może dla rozluźnienia atmosfery:

http://www.vimeo.com/29734186

Ruch Poparcia Palikota

i wypowiedz ów pana odnosząca się do komentarzy:

http://www.youtube.com/watch?v=oVuznsV3xfQ

"mam w dupie wasze komentarze, kandyduje jestem na listach..." :D


Z daleka nie będzie widać.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 14:41

  Dostojny kocur napisał:  
Dobra już spokojnie.

Może dla rozluźnienia atmosfery:

http://www.vimeo.com/29734186

Ruch Poparcia Palikota

i wypowiedz ów pana odnosząca się do komentarzy:

http://www.youtube.com/watch?v=oVuznsV3xfQ

"mam w dupie wasze komentarze, kandyduje jestem na listach..." :D



Przynajmniej jest szczery, w krótkich aczkolwiek brutalnych słowach ocenił stan działania i myślenia zdecydowanej większości startujących w wyborach, gdzie ideą samą w sobie i priorytetem jest osiągniecie celu, czyli dostanie sie do parlamentu. A co będzie później kogo to interesuje, to też ma "w dupie"


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 14:52
Czy PiS ma inne zamiary wobec kibiców niż PO? Sądząc po planach ustaw raczej nie. Tyle że aparatczycy pisowscy tę prawdę ukrywają.

"W marcu 2007 roku premier Jarosław Kaczyński skierował do Sejmu projekt ustawy zmieniający m. in. kodeks wykroczeń i ustawę o bezpieczeństwie imprez masowych. Podwyższał on maksymalną karę grzywny w kodeksie wykroczeń z 5 do 15 tys. zł, przy jednoczesnym obniżeniu granicy odpowiedzialności karnej sprawców z 17 do 15 lat. Planowano wprowadzić karę aresztu m.in. za posiadanie i wnoszenie na teren, gdzie odbywa się impreza masowa, wyrobów pirotechnicznych lub materiałów łatwopalnych, a także napojów alkoholowych.

Według projektu rządu Kaczyńskiego, karą więzienia aż do 30 dni miało być zagrożone „prowokowanie do zachowań agresywnych, w tym agresji słownej”. Ponadto projekt wprowadzał kary za „zakrywanie twarzy” kominiarką lub „innym elementem odzieży” (np. szalikiem), a także za „prezentowanie na transparentach, flagach, proporcach lub innych przedmiotach”, a nawet na własnym ciele, bliżej niesprecyzowanych „napisów, zdjęć i rysunków zawierających treści zachęcające do zachowań agresywnych” (do 14 dni aresztu).

Projekt jako pierwszy wprowadzał też do kodeksu wykroczeń środek karny w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe. Rozszerzano również i tak niejasną definicję czynu o „charakterze chuligańskim”, dający sędziom możliwości, a czasem i obowiązek surowszego orzekania, wprowadzając sankcje za „godzenie w bezpieczeństwo i porządek na imprezach masowych”. Ponadto, w projekcie PiS obowiązkowo orzekaną nawiązkę za czyn chuligański podniesiono aż pięciokrotnie z tysiąca do 5 tys. zł.

Po przegranych wyborach PiS próbował wrócić do projektu w lutym 2008 r. Protesty prawników i organizacji pozarządowych spowodowały, że Sejm odrzucił go już w pierwszym czytaniu we wrześniu 2008 r"


21:37
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 14:55

  anathema napisał:  
Ta cała ta kampania wyborcza to już totalny pokaz dziadostwa i zakłamania (czyt. ja chcę do sejmu, obiecuję wam wszystko!). Człowiek się śmieje słuchając kolejnych wystąpień panów w dopasowanych garniturach i pań (jak te nasze kandydatki młodnieją z roku na rok!) z dużymi dekoltami i krótszymi niż zwykle spódniczkami. Liczę na to, że już za 4 lata będą jakieś gołe dupcie śmigały po ekranie telewizora z hasłami typu: Za sejm dam (czy też zrobię) wszystko.



Każda kampania jest taka. Podejmowanie decyzji o wyborze na podstawie tego co sie słyszy w kampanii to głupota.


21:37
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 15:17

  verte napisał:  

  anathema napisał:  
Ta cała ta kampania wyborcza to już totalny pokaz dziadostwa i zakłamania (czyt. ja chcę do sejmu, obiecuję wam wszystko!). Człowiek się śmieje słuchając kolejnych wystąpień panów w dopasowanych garniturach i pań (jak te nasze kandydatki młodnieją z roku na rok!) z dużymi dekoltami i krótszymi niż zwykle spódniczkami. Liczę na to, że już za 4 lata będą jakieś gołe dupcie śmigały po ekranie telewizora z hasłami typu: Za sejm dam (czy też zrobię) wszystko.



Każda kampania jest taka. Podejmowanie decyzji o wyborze na podstawie tego co sie słyszy w kampanii to głupota.



Bezdyskusyjna kwestia, ale ja niejako kieruje na wytycznych, oto elementarz politologii, inaczej mowiac nauk politycznych. sa dwa cele polityki:
1. zdobycie wladzy
2. utrzymanie wladzy
cala reszta to srodki do osiagniecia tych celow. dlatego nalezy optowac za państwem minimum

Btw, naszła mnie taka czysto techniczna sprawa, z kim jeśli ewentualnie wygrałby PiS wybory tworzyli by koalicje (pamiętając że owa koalicja tworzona niejako na siłe była podstawa do przedwczesnych wyborów). Bo PO chcąc czy nie ma tu niejako łatwiejsze pole manewru bo może z każdym (nawet z PiSem!)

Ostatnio edytowany przez: anathema, 1 października 2011, 15:36 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 16:41

  verte napisał:  

Każda kampania jest taka. Podejmowanie decyzji o wyborze na podstawie tego co sie słyszy w kampanii to głupota.



Dlatego też zachęcam obywateli do olewania obietnic polityków i spojrzenia na fakty, a te są jakie są. OFE i Fundusz Demograficzny rozjebane. Dług rozdmuchany. Biurokracja rozdmuchana. Przygotowania do prywatyzacj lasów państwowych rozpoczęte. Vat podniesiony, reforma finansów nieprzeprowadzona, przedsiębiorcy nadal uciskani, wzrost inflacji itd, itp. Krótko mówiąc nie patrzeć co rządzący mówią, a co zrobili do tej pory, a zrobili bardzo niewiele (a w ramach spełnienia obietnic 1, może 2)
Krótko mówiąc "9 października wrzuć Platformę do śmietnika"


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
GBvW
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5247 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:17
Ja powiem szczerze, że nie wiem na kogo głosować... Wiadomym jest że nie na PO czy coś ale no... no nie wiem... :/


Prawa Strona Miasta.... Bukowe.
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:17
Tak zawsze można napisać. Zawsze jest mnóstwo rzeczy spieprzone. Dopóki zacietrzewieńcy będą układali tak scenę że wybór jest tylko między PO a PiS to będzie taka sraczka jak teraz. SLD z plastikowym Grzesiem-niemotą, Palikot bez żadnego zaplecza ani programu realnego. Nie ma alternatywy dla rządu. Ale jest szansa aby coś normalniejszego politycznie do sejmu weszło. Mała ale jest.


21:37
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:21

  anathema napisał:  

  verte napisał:  

  anathema napisał:  
Ta cała ta kampania wyborcza to już totalny pokaz dziadostwa i zakłamania (czyt. ja chcę do sejmu, obiecuję wam wszystko!). Człowiek się śmieje słuchając kolejnych wystąpień panów w dopasowanych garniturach i pań (jak te nasze kandydatki młodnieją z roku na rok!) z dużymi dekoltami i krótszymi niż zwykle spódniczkami. Liczę na to, że już za 4 lata będą jakieś gołe dupcie śmigały po ekranie telewizora z hasłami typu: Za sejm dam (czy też zrobię) wszystko.



Każda kampania jest taka. Podejmowanie decyzji o wyborze na podstawie tego co sie słyszy w kampanii to głupota.



Bezdyskusyjna kwestia, ale ja niejako kieruje na wytycznych, oto elementarz politologii, inaczej mowiac nauk politycznych. sa dwa cele polityki:
1. zdobycie wladzy
2. utrzymanie wladzy
cala reszta to srodki do osiagniecia tych celow. dlatego nalezy optowac za państwem minimum

Btw, naszła mnie taka czysto techniczna sprawa, z kim jeśli ewentualnie wygrałby PiS wybory tworzyli by koalicje (pamiętając że owa koalicja tworzona niejako na siłe była podstawa do przedwczesnych wyborów). Bo PO chcąc czy nie ma tu niejako łatwiejsze pole manewru bo może z każdym (nawet z PiSem!)



Prawda jest taka, że PiS wróci do rozliczeń i Smoleńska. Ja w to nie wchodzę. Najbardziej by mnie interesowała koalicja PJN-PO ale PJN ma małe szanse.


21:37
grzes1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5621 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:27

  Hasor napisał:  

  verte napisał:  

Każda kampania jest taka. Podejmowanie decyzji o wyborze na podstawie tego co sie słyszy w kampanii to głupota.



Dlatego też zachęcam obywateli do olewania obietnic polityków i spojrzenia na fakty, a te są jakie są. OFE i Fundusz Demograficzny rozjebane. Dług rozdmuchany. Biurokracja rozdmuchana. Przygotowania do prywatyzacj lasów państwowych rozpoczęte. Vat podniesiony, reforma finansów nieprzeprowadzona, przedsiębiorcy nadal uciskani, wzrost inflacji itd, itp. Krótko mówiąc nie patrzeć co rządzący mówią, a co zrobili do tej pory, a zrobili bardzo niewiele (a w ramach spełnienia obietnic 1, może 2)
Krótko mówiąc "9 października wrzuć Platformę do śmietnika"



Chec sprzedazy Lotosu i reszty KGHM rowniez.

TYLKO ,ze PiS czy czerwona hołota nie mają czy się chwalic.
PiS całkowity nieuk gospodarczy i ultarpopulista(polecam radio maryja i nie mowię o pouczających lekcjach historii tylko o pseudo debatach z kółkach wzajemej adoracji).
SLD ,no tutaj ciezko mi znalezc słowo opisujące skalę korupcji i układów( dzieki Ci Boże ,ze oni juz odeszli). Ciagłe parcie na likwidację IPN( kazde dziecko wie kto najbardziej boi się wyjscia ich przeszłosci na jaw).
PO- Wielki przyjaciel legalnej mafii w mundurach? Chora na stoczniowy KATAR. Wrazliwa na honor POLSKI I POLAKOW.... Sledztwo ws katastrofy SMOLEŃSKIEJ....
PSL-Elastyczna jak choragiewka Apoloniusza Tajnera w Harrahovie
RPP- Ludzie molestowani przez ksiezy? Absolutnie niezrozumiała agresja do koscioła, bez uzwglednienia pozytywnego wplywu na mlodego czlowieka jaki niesie ze soba religia etc. Gdyby nie legalizacja marihuany( winszuję ,ze wreszcie ktos wpadl by nie karac ludzi za to ,ze maja w kieszeni trochę nieszkodliwej dla otoczenia konsumenta rosliny) to nikt o niej by nawet nie rozmawiał bo reszta to koncepcja lewicy juz istniejacej.
PPP- Oprocz podwyzki emerytur i placy minimalnej to chyba bez zadnego pomyslu na gospodarke i polityke zagraniczna.
PJN- troche tu, troche tam ...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:32

  verte napisał:  

Prawda jest taka, że PiS wróci do rozliczeń i Smoleńska. Ja w to nie wchodzę. Najbardziej by mnie interesowała koalicja PJN-PO ale PJN ma małe szanse.



Nie wstyd ci społeczniaku na kibicowskim forum zachęcać ludzi do głosowania na PO? Trzeba być niezła mendą żeby pisać takie dyrdymały !

O ile dobrze pamiętam to obiecałeś platfusku że nie będziesz agitował, a jednak! Sondaże idą na łeb na szyje , ludzie mają dość Tuskaszenki i jego świty więc nie wytrzymałeś i ruszyłeś do ataku! Wspominałeś też że nie popierasz Platformy , teraz chcesz koalicji tej partii z PJN. Kłamczuszek!
Jeśli jesteś tak dobrze poinformowany to daj znać czy Jarek w swoim nikczemnym planie miał zamiar wprowadzić też takie represje wobec kibiców:

za kibole.wiaralecha.pl:


  Cytat:  
Bałtyk Koszalin – „prewencyjnie” zamknięto stadion na mecz Pucharu Polski Bałtyk-Zawisza Bydgoszcz.

Cracovia - na mecz Sandecja-Arka nie zostaje wpuszczona grupa kibiców Pasów, gdyż ochronie nie podobają się koszulki z białą przekreśloną gwiazdą Wisły.

Dolcan Ząbki - zaintonowane wobec służb "Zostaw kibica..." kosztuje każdego z kilku fanów po 2.000 zł.


Falubaz Zielona Góra - ochrona „bohatersko” ujmuje 16-letniego sprawcę odpalenia rac oraz trzy osoby, które nie stosowały się do wydawanych przez służby porządkowe poleceń. Wszyscy zostają przekazani policji i przewiezieni do komisariatu. Dodatkowo policjanci zatrzymują mężczyznę, który znieważył funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Grozi mu za to nawet rok pozbawienia wolności.

Flota Świnoujście - Mieszkaniec Świnoujścia, który dostał się na stadion poprzez płot okalający obiekt, a w dodatku przemycił ze sobą alkohol oprócz zakazu zostaje skazany na karę ograniczenia wolności,(40 godzin prac społecznych).

Górnik Łęczna – na wniosek policji (z uwagi na „możliwość pojawienia się chuliganów”;) kilkukrotnie przekładany jest sparing piłkarzy tego klubu z GKS-em Niemce.

Jagiellonia Białystok – po ogłoszeniu decyzji o zamknięciu fanatycznej części stadionu kibice zaczynają skandować pod Urzędem Miasta hasło: "Donald matole, twój rząd obalą kibole". Za to 43 spośród nich zostaje zatrzymanych jako osoby obrażające premiera Rzeczpospolitej Polskiej. Zatrzymane osoby dostają mandaty w wysokości od 500 do 1.000zł i sprawy o obrażanie konstytucyjnych organów państwa;

- klub dostaje 10.000 zł kary za „szczególne natężenie wulgaryzmów” na meczu z Legią;

- podczas meczu z Lechią Gdańsk policjanci zdejmują z podestu prowadzącego doping za intonowanie wulgarnych haseł. Zostaje on zatrzymany kilka dni później za niewykonanie poleceń służb porządkowych i bardzo prawdopodobnie zostanie ukarany grzywną oraz zakazem stadionowym (…;) podczas interwencji na sektorze grupa kibiców próbowała obronić kolegę, jeden z nich szarpnął policjanta, w związku z czym został zatrzymany z podejrzeniem naruszenia nietykalności funkcjonariusza (…;) rankiem tego samego dnia, policjanci skierowali na komisariat innego gniazdowego Jagi ,który po usłyszeniu niesłusznych zarzutów odnośnie wydarzeń poprzedniej nocy został wypuszczony równo z zakończeniem meczu - finalnie bez postawienia mu żadnych zarzutów.

Korona Kielce - student, który pisał felietony w piśmie sympatyków Korony, odpowie za artykuł, w którym nazwał premiera m.in. "ćwokiem i prostakiem" - grozi mu za to kara do trzech lat pozbawienia wolności;

- przed meczem z Jagiellonią, delegat PZPN-u Mirosław Starczewski, zabrania wniesienia na stadion flagi upamiętniającej śmierć "Małpy" (jednego z kibiców Korony), uciekając się przy tym do absurdalnych argumentów.

Lech Poznań – wywieszenie transparentu (wg delegata) nieprzychylnego premierowi kosztuje klub 1.000 złotych.

Legia Warszawa – za intonowanie i wykrzykiwanie „wulgarnych haseł” podczas meczu z Widzewem - Zarząd Legii nakłada na 21 osób zakazy klubowe na czas od sześciu miesięcy do jednego roku;

- przed meczem z Polonią Warszawa wokół stadionu policja rozdaje na prawo i lewo mandaty np. za przejście na czerwonym świetle, czy picie piwa w miejscu publicznym (…;) policjanci zatrzymują też autobus miejski i karzą jego pasażerów mandatami za skandowanie "Donald matole, twój rząd obalą kibole’’;

- po uroczystościach związanych z upamiętnieniem rocznicy Powstania Warszawskiego w Warszawie - policja używa przeciwko kibicom pałek i gazu oraz „popisowo” zatrzymuje ,,Starucha’’, z podejrzeniem o rozbój.

ŁKS Łódź - ponad 400 fanatyków ŁKS-u musi zawrócić z trasy, której celem był stadion Śląska. Kibiców wyproszono z wagonów pociągu rejsowego i przetrzymywano na dworcu.

Nielba Wągrowiec - jeden z kibiców zostaje ukarany mandatem w wysokości 2.000 zł i 2-letnim zakazem stadionowym za siedzenie na płocie.

Odra Wodzisław - po meczu z Kolejarzem Stróże policja zatrymuje dwóch kibiców pod zarzutem odpowiednio - nadużycia alkoholu i wejścia na płot oraz krzyków, używania słów wulgarnych przez megafon i nawoływania innych kibiców Odry do głośnego wykrzykiwania. Sąd błyskawicznie wymierza wobec nich grzywnę w kwocie 3.000 złotych oraz zakaz wstępu na imprezy masowe tj. mecze piłki nożnej "Odry Wodzisław" i reprezentacji Polski na okres trzech lat oraz karę grzywny w wysokości 1.600 złotych i 2-letni zakaz stadionowy.

Piast Gliwice - zatrzymano czterech kibiców za to, że „bez zezwolenia” wywiesili na ogrodzeniu stadionu transparent. Grożą im kary ograniczenia wolności lub wysokie grzywny.

Polonia Bytom - wyłapny z tłumu kibic w koszulce ,,Donald matole…’’ otrzymuje 3.000 zł grzywny, 4 lata zakazu stadionowego oraz karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata.

Ruch Chorzów - po meczu Ruch-Polonia poza stadionem policja zakuwa w kajdanki chłopaka za stanie JEDNĄ NOGĄ w przejściu między sektorami (…;) interweniują w tej sprawie służby ochrony „Skorpion” - chłopak ląduje na dołku, grozi mu min. 2.500 zł grzywny i zakaz stadionowy.

Sandecja Nowy Sącz – za wywieszenie transparentu przeciwko Tuskowi klub dostaje 10.000 zł kary.

Stal Gorzów - zakaz dostaje osoba, która przed derbami żużlowymi z Falubazem usiłowała kopnąć samochód na zielonogórskich numerach rejestracyjnych.

Stilon Gorzów - ok.70 kibiców zostaje wylegitymowanych przez policję podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Policjanci twierdzą, że „zgromadzenie jest nielegalne”.


Widzew Łódź - policja żąda od klubu zidentyfikowania kibiców, którzy...przeklinali na stadionie (…;) obraźliwe okrzyki m.in. przeciwko rządowi, policji i PZPN są dodatkowo przyczyną wniesienia wniosku o zamknięcie stadionu Widzewa;

- do 2 lat więzienia i zakaz stadionowy grozi mężczyźnie, który naruszył nietykalność cielesną pracownika ochrony podczas meczu z Wisłą Kraków;

- policjanci karzą dodatkowo 95 osób mandatami za wykroczenia polegające m.in. na zaśmiecaniu, publicznym używaniu słów wulgarnych, spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym oraz naruszaniu zasad bezpieczeństwa na drodze.

Wisła Kraków - klub nie zezwala swoim kibicom na zaprezentowanie oprawy meczowej dotyczącej trwającej nagonki na fanatycznych kibiców;

- policja zatrzymuje czterech kibiców podczas fety mistrzowskiej z powodu znieważenia policjanta;

- policja zatrzymuje kibiców, którzy nosili koszulki z napisem ,,Śmierć Cracovii’’ - zostają oni oskarżeni o „nawoływanie do popełnienia przestępstwa” – grozi im za to do 2 lat pozbawienia wolności.

Wisła Płock - czterech kibiców wywiesza na ogrodzeniu stadionu transparenty o treści ,,Tola ma Donalda, a Donald ma Tole” i ,,Wolna Białoruś, wolne stadiony’’ (…;) w ich sprawie skierowany zostaje do sądu wniosek o karę 5.000 złotych grzywny i objęcie 6-letnim zakazem stadionowym (…;) kibice zostają jednak uniewinnieni;

- zatrzymany zostaje kibic wywieszający flagę z antykomunistycznym hasłem i przekreślonym sierpem i młotem.

Zagłębie Lubin - po meczu ze Śląskiem jedna osoba dostała 4-letni zakaz stadionowy za wejście na obiekt bez posiadania biletu;

- po meczu z Wisłą Kraków zatrzymany zostaje prowadzący doping Zagłębia za skandowanie „Donald matole…”.

Zawisza Bydgoszcz- wyjazdowicze bez wyraźnego powodu nie zostają wpuszczeni na stadion w Niecieczy;

- kibice wywieszają transparent krytykujący ministra Radosława Sikorskiego (…;) delegat PZPN który okazał się kandydatem PO z okręgu Płocka, przerywa mecz i grozi Zawiszy walkowerem i rozegraniem kolejnego spotkania w Bydgoszczy bez udziału publiczności.

Bielawianka Bielawa – zakazy stadionowe, prace społeczne i po kilka miesięcy więzienia -oto kary dla 14 osób zatrzymanych podczas meczu w Bielawie po wbiegnięciu na murawę.

Korona Kielce - podczas wyjazdowego meczu w Bielsku-Białej ze względu na zbyt niską pojemność sektora gości, część kibiców obserwowała mecz obok ,,klatki’’, stojąc przy ogrodzeniu trybun. Nie spodobało się to ochronie, która zepchnęła kibiców do sektora przy użyciu gazu łzawiącego. Interwencja zmusiła również sędziego do przerwania meczu, gdyż fala gazu dostała się w okolice ławek rezerwowych i boiska;

- ponadto w czasie tego samego meczu zatrzymany został 1 kibic Korony za ,,nie dostosowanie się do poleceń organizatora’’. Sąd 24-godzinny wymierzył mężczyźnie karę 3000 zł grzywny i 3 lat zakazu;

– na meczu z Wisłą zatrzymanych zostało 12 kibiców Korony za ,,wykrzykiwanie wulgaryzmów i brak reakcji na upomnienia służb porządkowych’’. Każdego z mężczyzn w wieku od 17 do 40 lat ukarano minimum 2 tysiącami złotych grzywny oraz objęto ich 2 i 3-letnimi zakazami stadionowymi;

- również po meczu ze Śląskiem zatrzymano 11 kieleckich fanów za ,,awanturowanie się, oraz wulgaryzmy’’.

Lech Poznań – za ,,wykrzykiwanie wulgaryzmów przez kibiców’’ (przypomnijmy, dopingu nie organizowały Grupy Kibicowskie) w czasie meczu z Ruchem we Wronkach klub dostaje 1000 zł kary;

- kilka dni po meczu z Wisłą, prowadzący doping usłyszał zarzuty ,,przebywania w miejscu poza numeracją i nie dostosowania się do poleceń służb porządkowych’’. Grozi mu za to grzywna i zakaz stadionowy. KLIMA – JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

Lechia Gdańsk – na „prześlicznej” i ultranowoczesnej PGE Arenie jedna osoba dostaje zakaz za picie alkoholu i…palenie papierosów w miejscu publicznym.

Legia Warszawa – nie milkną echa aresztowania „Starucha”. Pod linkiem poniżej przedstawiamy wywiad z samym zainteresowanym, który odsłania nieco kuchni działania służb w naszym „państwie prawa”.

Pogoń Szczecin – ostatnie tygodnie dla członków Stowarzyszenia Kibiców Pogoni mijają pod znakiem dziwnych działań służb przeciwko nim. Między innymi jeden z kibiców został 3 razy w ciągu tygodnia zatrzymany do kontroli drogowej podczas której policjanci za wszelką cenę starali się doszukać czegoś nielegalnego. W końcu obiektem ich podejrzeń stały się…tabletki antyalergiczne wydane bez recepty. Z kolei przeciwko kibicowi odpowiedzialnemu za wieszanie flag wszczęto postępowanie, które miało wyjaśnić, czy symbole eksponowane przez niego nie są „demoralizujące”.

Ruch Chorzów – fani ,,Niebieskich’’ nie będą mogli uczestniczyć w meczu wyjazdowym z Podbeskidziem - taką decyzję na obowiązującej społecznej fali podjął zarząd bielskiego klubu. Decyzja argumentowana jest ,,zbyt niską pojemnością sektora gości w stosunku do przypuszczalnej liczby chętnych na wyjazd’’ i…,,obawą przed incydentami’’.

Ruch Radzionków – na wniosek policji odwołany został mecz I ligi Ruch-Polonia Bytom. Przyczyną jest…,,brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa kibicom na stadionie i wokół niego’’.

Start Gniezno – dwóch kibiców zostało ukaranych zakazem stadionowym na 2 lata i 2000 zł grzywny za picie piwa na stadionie podczas zawodów żużlowych.

Śląsk Wrocław – na klub nałożono karę 50 tysięcy złotych za ,,szczególne natężenie wulgaryzmów, treści antysemickie i rasistowskie’’ podczas meczu z Widzewem;

- oprócz tego wrocławian ukarano zakazem udziału zorganizowanej grupy kibiców we wszystkich meczach wyjazdowych w lidze do końca rundy jesiennej w związku z ,,szeregiem poważnych incydentów’’ w drodze powrotnej z meczu z Legią w Warszawie.

Widzew Łódź – ,,szczególne natężenie wulgaryzmów’’ w meczu ze Śląskiem kosztuje łódzki klub 5 tysięcy złotych kary, oraz zakaz udziału zorganizowanej grupy kibiców w jednym meczu wyjazdowym w lidze („przypadkowo” okazały się nim derby regionu z GKSem Bełchatów).


Polska-Niemcy – przed meczem międzypaństwowym w Gdańsku podczas kontroli przed wejściem na obiekt, ochrona rozkazała rozcinać wszelkie materiały przekraczające dozwolone wymiary. Zarówno ochroniarze,jak i ,,kibice’’, którzy nie mieli zamiaru oddawać płócien do depozytu i bez problemu zgodzili się na rozcinanie flag, nic nie robili sobie z faktu, że dopuszczają się niszczenia Symboli Narodowych - naruszając tym samym Konstytucję;

Polska-Włochy U20 - kilkanaście osób zatrzymanych za skandowanie ,,Nie dla Niemców i ciapaków - Polska kadra dla Polaków’’ i ,,j***ć PZPN’’. Wszystkie osoby dostały mandaty i groźby sprawą w sądzie.

Promykiem nadziei w ostatnim czasie może być jedynie zdroworozsądkowe działanie wymiaru sprawiedliwości. Białostocki sąd uniewinnił ostatnio trzech kibiców Jagielloni Białystok, którym podczas opisywanej w poprzedniej części raportu demonstracji zostały postawione zarzuty za skandowanie „Donald matole…” Co ciekawe, pewne „obiektywne” medium z Czerskiej umieściło ten news na swoim portalu internetowym, by…po kilkudziesięciu minutach zdjąć go ze strony! Widocznie ta informacja nie współgrała z „jedynie słuszną linią” tej gazety…



Wracając do smutniejszych wieści - zmienioną ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych (która czeka na podpis prezydenta i publikację w Dzienniku Ustaw) rządzący wprowadzili surowe kary nie tylko za stadionowe „rozróby”, ale i za szeroko pojęte „łamanie regulaminu imprezy masowej”. I tak po kolei:

- dla tych, którzy „nie wykonują poleceń” służby porządkowej, łamią regulamin obiektu (terenu) lub imprezy masowej, przewidziano minimum 2 tys. zł grzywny, a nawet karę ograniczenia wolności. Tyle samo zapłaci kibic, który dostanie się na stadionie do miejsc nieprzeznaczonych dla publiczności, opuści sektor, na który ma bilet, i odmówi powrotu na swoje miejsce;

- dla tych, którzy „opornie” będą podchodzić do poleceń policjantów czy Żandarmerii Wojskowej w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej, przewidziano karę ograniczenia wolności albo grzywny nie mniejszej niż 2 tys. zł;

- surowo karane będą także osoby łamiące zakaz wnoszenia na stadion napojów alkoholowych (choć oczywiście piwko na stadionie będzie już można kupić sobie „na legalu”;). W konsekwencji może ich spotkać kara ograniczenia wolności i minimum 2 tys. zł grzywny;

- za „maskowanie twarzy szalikiem czy kominiarką”, tak by uniemożliwić lub utrudnić rozpoznanie, dla osoby popełniającej wykroczenie lub "biorącej udział w stadionowej zadymie" przewidziano ograniczenie wolności albo grzywnę do 2 tys. zł;

- kto w czasie imprezy masowej „wedrze się” na teren obiektu lub na teren, na którym prowadzona jest impreza – mecz, koncert – albo wbrew żądaniu osoby uprawnionej miejsca takiego nie opuści, naraża się na grzywnę, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku;

- surowo karane będą też „zachowania prowokacyjne” podczas imprez (wrogie, obraźliwe okrzyki, nawoływanie do bójek). Jeśli do takich dojdzie, prowokator dostanie grzywnę nie mniejszą niż 180 stawek dziennych albo ograniczenie wolności;

- minimum 3 tys. zł zapłacą z kolei nie tylko wnoszący na stadion, ale i posiadający w miejscu publicznym nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, jeśli okoliczności jego posiadania będą wskazywać, że sprawca miał zamiar go użyć w celu popełnienia przestępstwa. Dodatkowo w grę może wchodzić areszt. Jeśli dojdzie do skazania, sąd orzeknie przepadek niebezpiecznych przedmiotów (nawet jeśli sprawca nie będzie ich właścicielem);

- dla tych, którzy nie stosują się do orzeczonego przez sąd zakazu wstępu na imprezę masową, przewidziano do trzech lat więzienia;

- ukaranemu zakazem wstępu na imprezę masową za niestawiennictwo na komisariacie w trakcie meczu lub za opuszczenie aresztu domowego (kiedy ukaranego zakazem pilnuje w domu elektroniczna bransoleta) grozi grzywna, ograniczenie wolności albo pozbawienie wolności do lat dwóch.

Powyżej oczywiście wskazaliśmy jedynie część z nowych absurdalnych przepisów. Podkreśliliśmy niedookreślone zwroty, które mogą (a pewnie często będą) być naszym zdaniem polem do nadużyć przez służby policyjne i przez które stadion z pewnością nie będzie bezpiecznym miejscem dla kibola, chcącego fanatycznie wspierać swoją drużynę (nie wyrządzając przy tym oczywiście żadnych szkód na osobach czy mieniu)…


Ostatnio edytowany przez: eM, 1 października 2011, 17:39 [3 raz(y)]


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Topic o polityce? - 01/10/2011 17:47

  eM napisał:  
A ten znowu coś bełkocze... Po chuj ty się tam produkujesz cymbale skoro nikt cie nie prosił o komentarz ? bądz uprzejmy rozbiegnąć się i jebnąć baranka o ściane. Nie mam ochoty z tobą dyskutować ulungu ,nie interesuje mnie twoja opinia, poszukaj więc sobie rozmówców wśród swoich ziomków pseudointeligentów studenciaków a do mnie nie pisz dupowłazie łony wyznawcy michnika . Jeżeli jednak chcesz porozmawiać osobiscie na temat moich kompleksów to daj znać "dowcipnisiu" od siedmiu boleści.Czekam na odp.



Widzę, że argumenty się kończą, spodziewałem się tego ;) Właściwie to już Ci się skończyły kilka postów wcześniej, w kółko to samo.

I o tym kandydacie z list Nowej Prawicy co działa w "Wolne konopie" pewnie też wiesz więcej niż jego własna matka? Może oprócz tego, że popiera legalizacje - jest gejem i murzynem? A może bywa też w City Hall?! O nie! Ale byś się nagadał wtedy! Byś miał pole do poPiSu ;)

Wklejasz post kolesia, który o marihuanie zdaje się, że wie tyle ile Jarek Kaczyński czyli nic. Ponadto koleś przypomina Ciebie (kreowanie rzeczywistości pod siebie), co go skreśla na wstępie ; )))

Pewnie nie wie, że według raportu WHO (największa światowa organizacja) marihuana jest mniej szkodliwa niż papierosy.

Pewnie nie wie, że nasi dziadkowie uprawiali konopie i stosowali ją w różnego rodzaju dolegliwościach.

Pewnie nie wie, że marihuana w wielu przypadkach jest stosowana w celach leczniczych.

Pewnie nie wie, że nie stwierdzono na świecie zgonu, którego bezpośrednią przyczyną byłaby marihuana. W przeciwieństwie np. do alkoholu.

i tak dalej..

Pytam poraz nty, czy Wolne Konopie oficjalnie blokowały Marsz Niepodległości? Czy może pojedyncze osoby, które jednocześnie działają na rzecz wolnych konopii? Bo to kolosalna różnica.

A to co koleś mówił o JKM, czyli, że jest populistą itp. Największa głupota! I to nie dlatego, że uważam, że Janusz jest idealny, wręcz przeciwnie. On nie jest populistą, ponieważ gdyby był to nie waliłby tekstów o hitlerze, faszystach które tylko marnują trud włożony zwykłych zwolenników. Gdyby był populistą to poparcie byłoby na pewno wyższe. Populizm to raczej "wybudujemy milion mieszkań", a postulaty Nowej Prawicy to nie są jakieś wymysły wyssane z palca na rzecz kampanii tylko pomysły opierające się na doktrynie gospodarczej, obyczajowej już istniejącej i mającej wieloletnie tradycje i wiele przykładów zastosowania. A mianowicie..

konserwatywny liberalizm:


  Cytat:  
Wolność w konserwatywno-liberalnym znaczeniu oznacza swobodę działań, zwłaszcza gospodarczych, w tym możliwość niekontrolowanego przez państwo handlu alkoholem, benzyną i lekami (według części konserwatywnych liberałów także narkotykami).



Konserwatyzm nie równa się zakazy. Konserwatyzm Nowej Prawicy uwidacznia się w podejściu do aborcji, dyskryminacji mniejszości (bezrobotni, homoseksualiści, feministki), roli rodziny w społeczeństwie, patriotyzmu, narodu etc..

Coraz bardziej widzę, że Ty faktycznie popierasz PiS. Wszędzie szukasz konfliktu, haków i antagonizmu. Jakoś organizatorom Marszu Niepodległości nie przeszkadzało to, że JKM popiera legalizację (bo jest wolnościowcem) i koniec kropka. Na szczęście nie Ty o tym decydujesz, nie Ty jesteś organizatorem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005