Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8146 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 12:52
Skoro juz tak ciagniecie o tym wibratorze to napiszcie po co mial ten wibrator...chyba, ze nie wiecie- bo moze niezalezna lub GP nie podawala tego info tylko dala same fotki...
Robil akcje przeciw dzialaniu psow, co wsadzali kobiecie wibrator grozac jej przy tym bronia.

"Wszystkim zapadł w pamięci Palikot z wibratorem, nikt nie pamięta o co tak naprawdę chodziło. A więc przypomnijmy. Domagał się interwencji w sprawie lubelskich policjantów podejrzanych o gwałt i molestowanie seksualne. I z tego co pamiętam dopiero ten show przyniósł efekt.
"Po co wibrator Palikotowi?


MKS
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 12:58
Chodzi o to, ze "wibrator" jest jazzy, trendi czyli ogólnie lewicowy, a to PiS się nie podoba.

Ja jestem ciekawy eM, czy jak PiS dojdzie do władzy to co zrobi w sprawie chociażby miękkich narkotyków?


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 13:02

  Radziu napisał:  
Chodzi o to, ze "wibrator" jest jazzy, trendi czyli ogólnie lewicowy, a to PiS się nie podoba.



I całe szczęście że się nie podoba! Oczywiście , kwestia gustu , jeśli Ty lubisz wibratory to ja tam nie wnikam.Twoja prywatna sprawa.


  Radziu napisał:  
Ja jestem ciekawy eM, czy jak PiS dojdzie do władzy to co zrobi w sprawie chociażby miękkich narkotyków?



Nie wiem co zrobi , idz na konsultację do wróżki , może ona ci odpowie na to pytanie Drapie się


  Vega napisał:  
Skoro juz tak ciagniecie o tym wibratorze to napiszcie po co mial ten wibrator...chyba, ze nie wiecie- bo moze niezalezna lub GP nie podawala tego info tylko dala same fotki...
Robil akcje przeciw dzialaniu psow, co wsadzali kobiecie wibrator grozac jej przy tym bronia.



Patrząc na twoje "słownictwo" widać że wyborca Palikmiota. Mów w swoim imieniu.Skoro jednak jesteś taki poinformowany to może ty "pociągnij" o tej koszulce:

Obrazek jpeg wstawiony na forum

W jakim celu ją założył?

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 13:14 [3 raz(y)]


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8146 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 13:22
nono.
Problem w tym, ze ja nie jestem obronca Palikota, po co zakladal koszulke ze jest gejem nie wiem i dlatego na jej temat sie wypowiadac nie bede. O wibratorze przytoczylem bo ciagle do niego wracasz (jako glowny punkt jego krytyki) a mial go w slusznej sprawie i przynioslo to zamierzony przez niego efekt (rozglos sprawy i ukaranie pojebanych psow)


MKS
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 14:14
Palikmiot to nic innego jak podstawiona przez służby marionetka. Kogo stać żeby w wieku 27 lat mieć swoje fabryki itp ? a teraz sprytny plan znowu ułożyli, niby odbicie od peło, własny ruch poparcia, czas antenowy w tv jeden z wiekszych tylko po to żeby po wyborach utworzyć koalicje rządową z peło.
I tak w kółko od ponad 20 lat, służby specjalne, wsi itp bawią się naszym krajem naszym kosztem (rządzą, dzielą i grabią co się da).
Jeszcze sprywatyzuja kilka spółek, sprzedadzą resztki mienia ciekawe za co wtedy się wezmą jak nawet nas zwykłych szaraczków z tego kraju już nie będą mieli z czego ograbić. Może zaczną między sobą ?? Oby.
Kaczyńscy mieli dobre chęci przerwać ten układ, jak widać jednak za chudzi w uszach są chyba wobec tej postkomunistycznej mafii. I ten cały misterny plan miał się zakończyć na locie do Smoleńska, niestety dla nich, a całe szcęście dla nas jeden z Kaczyńskich nie poleciał, bo cała opozycja zniknęła by w mig. Wzorem zssr czy białorusi utworzyli by fikcyjna opozycje itp a tak maja problem i muszą walczyć dalej.
Donald czy bul Komoruski to tylko podstawione osoby przez ludzi którzy tak naprawde rządzą tym krajem z Moskwy czy Berlina. W '89 roku była taka historia że wszystkie teczki agentów itp na mikrofilm skopiował pewien pan, jedna trafiła do Moskwy, druga do Berlina a trzecia ciekawe gdzie jest ;)
Podsumowując tkwimi po uszy w szambie i nie prędko z tego wyjdziemy. A to co nam serwują media to matrix na potrzeby pewnych osób.


Better dead than red!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7523 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 14:35
http://www.youtube.com/watch?v=a5Mx8-DxP0U&feature=related

Coś ciekawego (na temat tego co się dzieje w naszym państwie i jakimi przydupasami EU jesteśmy):

Nowelizacja z 2006

8 września 2006 Sejm uchwalił ustawę o zmianie art. 55 konstytucji, dotyczącą możliwości wydania obywatela polskiego, który jest ścigany za popełnienie czynu stanowiącego przestępstwo zarówno za granicą, jak i w Polsce (Europejski nakaz aresztowania) (głosowało – 421, za – 344, przeciw – 48, wstrzymało się – 29, nie głosowało – 39[2])[3]. Tekst ustawy został przekazany następnie do Senatu, który 14 września 2006 – na podstawie art. 235 ust. 2 in fine Konstytucji – uchwalił ustawę w brzmieniu uchwalonym przez Sejm[4]. 6 listopada 2006 Prezydent RP podpisał nowelę[5], którą 7 listopada 2006 opublikowano w Dz.U. z 2006 r. Nr 200, poz. 1471[6]; zgodnie z art. 2 ustawy o zmianie Konstytucji, nowelizacja weszła w życie z dniem ogłoszenia.


Czas kiedy były największe bicie piany ze strony PO TVN etc. Nagle Sejm zbiera się po cichu właściwie zmiana przeszła bez większego echa i wspólnie razem zmieniają konstytucje i jak ważny artykuł dziś państwo Polskie może wydać swojego obywatela jeżeli wynika to z umowy ratyfikowanej, wcześniej był bezwzględny zakaz. :)

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 30 września 2011, 14:51 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5374 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 15:23
Szacunkowe koszty obietnic przedwyborczych
:]


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 16:49

  ktn napisał:  
Donald czy bul Komoruski to tylko podstawione osoby przez ludzi którzy tak naprawde rządzą tym krajem z Moskwy czy Berlina. W '89 roku była taka historia że wszystkie teczki agentów itp na mikrofilm skopiował pewien pan, jedna trafiła do Moskwy, druga do Berlina a trzecia ciekawe gdzie jest ;)
Podsumowując tkwimi po uszy w szambie i nie prędko z tego wyjdziemy. A to co nam serwują media to matrix na potrzeby pewnych osób.



Postawowa zasada polityki mówi, że państwo jest silne, gdy ma słabych sąsiadów. Dlatego też w panstwach sąsiedzkich popiera się największych idiotów, by przypadkiem nie urośli w siłę. U nas jak się zastanowić realizowany jest ten plan, aż za dobrze. Dziwnym trafem (przed ostatnimi wyborami do Sejmu), Angeli Merkel wymknęło się, że będzie rozmawiać tylko z Tuskiem, ciekawe dlaczego i do czego się zobowiązał podczas tej rozmowy? Co do teczek to u siebie Niemcy wydali ponad 300 mln euro, by odtworzyć zniszczone w niszczarkach dokumenty STASI, a jak było i jest u nas to każdy wie. Tylko, że Niemcy to poważny kraj w przeciwieństwie do naszego.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 18:31

  eM napisał:  

  Radziu napisał:  
Chodzi o to, ze "wibrator" jest jazzy, trendi czyli ogólnie lewicowy, a to PiS się nie podoba.



I całe szczęście że się nie podoba! Oczywiście , kwestia gustu , jeśli Ty lubisz wibratory to ja tam nie wnikam.Twoja prywatna sprawa.


  Radziu napisał:  
Ja jestem ciekawy eM, czy jak PiS dojdzie do władzy to co zrobi w sprawie chociażby miękkich narkotyków?



Nie wiem co zrobi , idz na konsultację do wróżki , może ona ci odpowie na to pytanie Drapie się



Co do "wibratora", to nie dam się sprowokować. Wjazdy personalne zachowaj dla siebie.

Byłem u "wrózki" i powiedziała, ze za PiS-u można by się spodziewać raczej zaostrzenia przepisów odnosnie miękkich narkotyków. Najwazniejsze , ze dla Naszego dobra z 1 gramem w kieszeni będziesz z wyrokiem.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 20:38
Miszczu , nie gniewaj się o ten wibrator , tak go zaciekle broniłeś więc myślałem że coś jest na rzeczy ... lol

Wracając jednak do meritum - nie "będe" i nie dla "naszego" , ja nie twój , więc mnie w narkotyki nie mieszaj , nie jestem od nich uzależniony i ich nie biorę- ani miękich , ani twardych , półtwardych czy jakie tam jeszcze są , co nie znaczy jednak że popieram zaostrzenie przepisów w tej kwestii .Chociaż sam nie jaram, nigdy nie jarałem i jarać nie będę to uważam że mega nieporozumieniem jest wsadzać ludzi do więzienia za posiadanie. Co zrobi w tej sprawie PiS to się okaże dopiero po wyborach , wtedy zobaczymy czy wróżka z której korzystasz miała rację, na razie jednak wstrzymaj się z ocenami. Nie sądzę żeby mieli coś zmieniać , pewnie zostanie tak jak jest i tyle.

Ja mam jeszcze tylko pytanie do wyznawców Korwina!

Jak to w końcu z tymi murzynami? Są głupi czy nie są? Mogą rządzić czy lepiej aby nie rządzili?

lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 21:02 [3 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:10

  eM napisał:  

Jak to w końcu z tymi murzynami? Są głupi czy nie są? Mogą rządzić czy lepiej aby nie rządzili?

lol



To wszystko zależy od człowieka, a nie od koloru skóry. Jeśli by znalazł się ktoś pokroju chociażby Thomasa Sowella to jak najbardziej. W starym Wprost możesz znależć próbkę jego poglądów:

KLIK

Zresztą zachęcam do lektury jego książek. Nie będzie to czas stracony. Na zachętę jego jeden felieton z Wprost


  Cytat:  
Barack Obama cały czas mówi o miejscach pracy „tworzonych” przez jego administrację. Tyle że w rzeczywistości bezrobotnych od poprzedniej prezydentury przybyło. Jak to zatem możliwe, że bezrobocie wzrosło, skoro „stworzono” tak wiele etatów?
Czego potrzeba, żeby powstało miejsce pracy? Oczywiście pieniędzy, aby zapłacić pracownikowi, i dodatkowych pieniędzy na zakup wykorzystywanych przez niego materiałów. Rząd jednak nie wytwarza pieniędzy. A jeśli nie tworzy się pieniędzy, jak można tworzyć miejsca pracy? Jedynie odbierając pieniądze innym – przez opodatkowanie, sprzedaż obligacji albo narzucanie obowiązkowych świadczeń. Tyle że przenoszenie pieniędzy nie jest ich wytwarzaniem – bez różnicy, jak się to robi. Kiedy rząd wykorzystuje przeniesione pieniądze, aby zwiększać zatrudnienie, w gruncie rzeczy przenosi miejsca pracy z sektora prywatnego do publicznego, nie zwiększając ogólnej liczby miejsc pracy w systemie gospodarczym. Gdyby tylko do tego się wszystko sprowadzało, byłoby to zwykłe oszustwo – miejsc pracy ani by nie przybyło, ani nie ubyło. Niestety, wiele decyzji polityków prowadzi do faktycznej redukcji liczby miejsc pracy.
Gdy politycy narzucają pracodawcom świadczenia na rzecz pracowników, odnoszą korzyści polityczne, bo wydaje się, że rozdają coś za darmo. Kiedy jednak koszty pracy wzrastają, prawdopodobnie mniej ludzi znajdzie zatrudnienie. W okresie ożywienia gospodarczego pracodawcy mogą reagować na wzrost zapotrzebowania na ich produkty, zwiększając zatrudnienie albo skłaniając lub zmuszając już zatrudnionych do pracy po godzinach. Za godzinę nadliczbową trzeba pracownikowi zapłacić półtorej stawki godzinowej, można by więc sądzić, że zawsze taniej będzie zwiększyć zatrudnienie. Tak było jednak, zanim politycy zaczęli narzucać dodatkowe świadczenia na rzecz pracowników.

Kiedy pracownicy zatrudnieni już w firmie pracują w wymiarze większym od etatu, nie trzeba im wypłacać dodatkowych świadczeń, na które muszą się znaleźć pieniądze, gdy zatrudnia się nowych ludzi. Wielu pracodawców dostrzega więc, że koszty pracy są niższe, gdy pracownicy zostają po godzinach. Nic dziwnego, że według statystyk wzrasta liczba przepracowanych godzin nadliczbowych. Koszt narzucanych przez rząd świadczeń można także zredukować, zatrudniając pracowników na czas określony, gdyż oni nie podlegają przepisom dotyczącym tych świadczeń. Liczba zatrudnionych na tych zasadach wzrasta nieustannie od czterech miesięcy, mimo że są miliony bezrobotnych, których można by zatrudnić na stałe. Przeszkodą są świadczenia narzucone przez polityków.
Ekonomiści od dawna podkreślają, że nie ma lunchu za darmo, ale politycy zdobywają głosy, gdy się wydaje, że w takiej czy innej formie rozdają darmowe posiłki. W Waszyngtonie nie ma jednak czarodziejskich różdżek, które pozwolą usunąć koszty – czy to pracy, czy opieki medycznej. Po prostu płacimy w inny sposób i znacznie więcej, niż powinniśmy. Nie wszystkie z tych kosztów można przerzucić na „zamożnych", ponieważ ludzi bogatych jest za mało. Często największe koszty muszą ponosić ci, którym daleko do zamożności. Klasycznym przykładem są przepisy dotyczące minimalnych wynagrodzeń. Na pozór można sądzić, że te przepisy za darmo zapewniają coś pracownikom o niskich dochodach – a przecież w polityce ważne są właśnie pozory. Gdy pozory zapewniają głosy, rzeczywiste problemy można zostawić innym. Pracownicy o niskich kwalifikacjach lub małym doświadczeniu zazwyczaj zarabiają niewiele. Wprowadzenie przepisów o minimalnych wynagrodzeniach nie spowoduje, że będą bardziej wartościowi dla pracodawcy. Gdy podniesie się minimalne wynagrodzenia, staną się po prostu zbędni. Było pewne, że jeśli wzrosną wynagrodzenia minimalne w środku recesji, wzrośnie też bezrobocie wśród młodzieży. I właśnie tak się stało.

Obecna administracja nie jest wyjątkiem. W latach 30. rząd Roosevelta stworzył wiele miejsc pracy w sektorze publicznym, a mimo to bezrobocie było dwucyfrowe przez dwie pierwsze kadencje prezydenta. Nieustanne eksperymentowanie z nowymi świetlanymi pomysłami to kolejna wspólna cecha „zmiany" Obamy i Nowego Ładu Roosevelta. Nieprzewidywalne eksperymenty wywołują jednak poczucie niepewności, przez co pracodawcy boją się zwiększać zatrudnienie. Tworzenie nowych miejsc pracy za cenę niszczenia innych daleko nie zaprowadzi. Najwyżej przyniesie skutki polityczne. Ale w końcu dla polityków ważne są wyłącznie one.



Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:23
Spoko Olaf , tak tylko pytałem , po tym co Korwin pisał w 2007 roku...


  Cytat:  
( ... ) Lewica wynalazła sobie rychło następnych Żołnierzy Rewolucji - czyli "pokrzywdzonych Czarnych:". Niestety: Murzyn jest głupi (no: nie aż tak głupi, jak te baby, co sypiały z p.Szymonem Moleke N'Jie...) - jednak dość szybko przekonał się, że znacznie lepiej żyje im się w krajach, którymi NIE rządzą Czarnuchy - np. lepiej żyło im się w RPA w czasach apartheidu niż żyje się w RPA gdy rządzą Negry, lepiej żyje się w USA, niż RPA, lepiej w każdym RPA niż np. w Zimbabwe... Więc przestało to działać.

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID183726120,index.html



Rozumiem że dziś ma już inne zdanie ;)

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 21:32 [1 raz(y)]


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:32

  eM napisał:  
Spoko Olaf , tak tylko pytałem , po tym co Korwin pisał w 2007 roku...


  Cytat:  
( ... ) Lewica wynalazła sobie rychło następnych Żołnierzy Rewolucji - czyli "pokrzywdzonych Czarnych:". Niestety: Murzyn jest głupi (no: nie aż tak głupi, jak te baby, co sypiały z p.Szymonem Moleke N'Jie...) - jednak dość szybko przekonał się, że znacznie lepiej żyje im się w krajach, którymi NIE rządzą Czarnuchy - np. lepiej żyło im się w RPA w czasach apartheidu niż żyje się w RPA gdy rządzą Negry, lepiej żyje się w USA, niż RPA, lepiej w każdym RPA niż np. w Zimbabwe... Więc przestało to działać.

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID183726120,index.html



Rozumiem że dziś ma już inne zdanie ;)



Przecież sam dobrze wiesz nawet z ostatniego felietonu Łysiaka w Urze, że statystycznie murzyni mają mniejsze IQ niż biały człowiek. Co nie neguje sytuacji, że raz na jakiś czas może się pojawić taki Sowell.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:35
hahaha noo , coś mi się tam obiło o uszy...lol

Rozumiem że Nielle Diarra to taki Sowell Nowej Prawicy!Prawdziwy as w rękawie Korwina! Super , gratulacje!


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:40

  eM napisał:  
hahaha noo , coś mi się tam obiło o uszy...lol

Rozumiem że Nielle Diarra to taki Sowell Nowej Prawicy!Prawdziwy as w rękawie Korwina! Super , gratulacje!



Nie wiem czy jest czy nie jest bo zarówno ani Ty, ani ja nie znamy żadnej jej wypowiedzi. To po pierwsze, a po drugie to panna Nielle Diarra może być co najwyżej mulatką, a nie murzynką, podobnie jak prezydent USA też jest mulatem, a nie murzynem.

Ostatnio edytowany przez: Olaf, 30 września 2011, 21:50 [2 raz(y)]


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 21:52
Wiedziałem że na Was można liczyć , zawsze znajdziecie wytłumaczenie!Czy to na wypowiedzi Korwina na temat stanu wojennego , czy na opluwanie przez niego Piłsudskiego czy choćby na obronę przez niego esbeckich emerytur.

W 2007 roku wasz idol twierdził że murzyn jest głupi i nie nadaje się do rządzenia. Dziś gdy daje miejsce na liście czarnoskórej Nielle Diarra okazuje się że ona nie jest murzynką tylko mulatką. Gratuluje konsekwencji , ja odpadam lol


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 22:13

  eM napisał:  
Wiedziałem że na Was można liczyć , zawsze znajdziecie wytłumaczenie!Czy to na wypowiedzi Korwina na temat stanu wojennego , czy na opluwanie przez niego Piłsudskiego czy choćby na obronę przez niego esbeckich emerytur.

W 2007 roku wasz idol twierdził że murzyn jest głupi i nie nadaje się do rządzenia. Dziś gdy daje miejsce na liście czarnoskórej Nielle Diarra okazuje się że ona nie jest murzynką tylko mulatką. Gratuluje konsekwencji , ja odpadam lol



To moja wina, że panna na którą tak nastajesz ma jednego rodzica białego, a drugiego czarnego? Dziecko z takiego związku nazywa się w języku polskim mulatem. Logiczne, że musi takie dziecko posiadać część cech matki, a część ojca. Ciekawe co powiesz na taką wypowiedź S. Michalkiewicz:


  Cytat:  
Po pierwsze, chciałbym zwrócić uwagę – być może wielu ludziom to się nie spodoba, co powiem, ale powiem to – otóż, marzeniem Prawa i Sprawiedliwości, czyli Jarosława Kaczyńskiego, jest zmonopolizowanie patriotyzmu. Bez względu na to co robi, to na zasadzie, że “czysty typ nordycki bez mydła jest czysty”, cokolwiek PiS zrobi, to jest “patriotyczne”. Jeśli PiS popiera ratyfikację Traktatu lizbońskiego, to nie robi tego ze zdrady i zaprzaństwa jak Platforma, która też to popiera, tylko z czystego patriotyzmu to robi. Ja bym trochę tak w cudzysłowie…



Cały wywiad można przeczytać tutaj

KLIK


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 22:30

  Olaf napisał:  

To moja wina, że panna na którą tak nastajesz ma jednego rodzica białego, a drugiego czarnego? Dziecko z takiego związku nazywa się w języku polskim mulatem. Logiczne, że musi takie dziecko posiadać część cech matki, a część ojca.



Czyli według toku myślenia Twojego mistrza Korwina Nielle Diarra jest tylko w połowie głupia , całkowicie głupi jest jej ojciec - murzyn, tak samo jak jej rodzina z Mali , też wszyscy głupki bo murzyni.

Spoko , na listach Nowej Prawicy jest już pół-murzynka , teraz czas na pół - geja! To chyba dozwolone bo przecież półgej to nie gej! tak samo jak półmurzyn to nie murzyn!

A co ja mam Ci napisać na temat wypowiedzi S.Michalkiewicza? Wielokrotnie pisałem tu o błędzie jakim było podpisanie Traktatu Lizbońskiego , tak samo byłem oburzony zachowaniem LK w sprawie rzezi na Wołyniu. Nie jestem tak zapatrzony w PiS jak Ty w JKM.

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 września 2011, 22:38 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 22:47
10 pkt za tym by nie głosować na palikota--- > http://planktonpolityczny.blox.pl/2011/09/10-punktow-Dlaczego-nie-zaglosuje-na-Ruch-Palikota.html


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/09/2011 23:34
Ta cała ta kampania wyborcza to już totalny pokaz dziadostwa i zakłamania (czyt. ja chcę do sejmu, obiecuję wam wszystko!). Człowiek się śmieje słuchając kolejnych wystąpień panów w dopasowanych garniturach i pań (jak te nasze kandydatki młodnieją z roku na rok!) z dużymi dekoltami i krótszymi niż zwykle spódniczkami. Liczę na to, że już za 4 lata będą jakieś gołe dupcie śmigały po ekranie telewizora z hasłami typu: Za sejm dam (czy też zrobię) wszystko.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005