Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6955 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/03/2006 13:11
Popieram ten wniosek, ponieważ nie dopuszczalne jest to, aby prezes NBP wyrzucał z posiedzenia wiceministra finansów! Na spotkaniu tym miały odbyć się bardzo ważne i strategiczne dla kraju, rozmowy dotyczące kontroli polskich banków przez Włochów.


Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/03/2006 13:40

  elo napisał:  
Popieram ten wniosek, ponieważ nie dopuszczalne jest to, aby prezes NBP wyrzucał z posiedzenia wiceministra finansów! Na spotkaniu tym miały odbyć się bardzo ważne i strategiczne dla kraju, rozmowy dotyczące kontroli polskich banków przez Włochów.


ja nie popieram tgo wniosku bo ma tylko i wylacznie podloze polityczne. giertych nie ukrywal sei ze swoja antypatia dla Balcerowicza, a teraz znalzl sobie powod...kurwa znalezli sie zajebisci ekonomisci jak roman i lepper....
-- wymyslili sobie nasi stabilizatorzy, ze Polska na tym straci..a potem beda chwalic jakimi to wielkimi obroncami polskiego interesu sa...chca miec duzy bank narodowy a doswiadczenie (tureckie??) pokazuje, ze to wlasnie powoduje problemy.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/03/2006 14:33

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
A becikowe jest zle? To pierwszy krok ku temu, aby zwiekszyl sie wskaznik urodzen i przeciwstawic sie starzeniu spoleczenstwu. Mozna polemizowac czy dobra jest forma, ale jak widze komentarze swierzych mam, to odnosze wrazenie ze i 1 000euro nie zadowoliloby ich. Nie od razu Rzym zbudowano.



Becikowe to na razie najwieksze nieszczescie IV RP. Takie zabiegi socjalne typu becikowe, senioralne, itp. pomagaja tylko na poczatku zabierajac przy tym kupe kasy. Na dluzszą mete jednak te dzialanie jest wrecz momentami odwrotne do pomocy, bo skoro zabiera pieniadze, to nie ma jej na rozwoj pewnych sektorow, ktore w znacznie dluzszym procesie moglyby dac rzeczywista pomoc potrzebujacym. Pomijam nawet to, ze ta drobna pomoc moze dotyczyc osob zamoznych. No niestety, trzeba przyznac, ze łatwiej się burzy, trudniej buduje. Do tego co to jest ten tysiac zlotych? Na wychowanie dziecka potrzeba kilkaset tysiecy, a ten tysiac i tak nikogo rozsadnego nie popchnie do decyzji w sprawie dziecka tylko moze byc odwrotnie - dzieci beda niechciane i nie bedzie na nie srodkow, a zostaly splodzone tylko po to by matka dostala becikowe...

Jesli chodzi o panstwo "socjalne" to nie ma sensu w zadnym przypadku, co najlepiej pokazuje przyklad Niemcow, ktorzy zjedli wlasny ogon, no i Amerykanów, ktorzy pokazuja, ze bez pomocy socjalnej mozna spokojnie zyc na poziomie.


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 09/03/2006 14:37
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:53 [1 raz(y)]


Pietras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Co sądzicie o obecnej sytuacji w Polskiej polityce?? - 19/03/2006 21:27
Czy nowe wybory coś dadzą?
Wydaje mi się że jeżeli PO wygra to z kim będzie miała koalicje?


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/03/2006 22:52
dziwia mnie wypowiedzi politykow ktorzy sa przeciwni nowym wyborom...widac, ze maja w dupie interes narodu, a szopka polityczne bedzie trwac w najlepsze...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 19/03/2006 23:01
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:53 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 20/03/2006 19:18

  narodowiec napisał:  
A jaki jest twoim zdaniem interes narodu wywalać 300 mln zlotych na wybory teraz czy zrobić je na jesień tak jak chce LPR razem z wyborami do samorzadów. A tak na marginesie PiS jest dla mnie skończoną partia - zobaczymy jakie poparcie bedzie mial na finiszu - ja myśle że takie poparcie jak AWS w rzadach kilka ladnych lat temu, czyli 4 - 5 % zreszta oni sa AWS bis.


tylko, ze Po bodjaze mowi, ze ani teraz ani potem dopoki ordynancja wyborcza sie nei zmieni.
a interes jest taki, ze potrzeba rzadu, ktory jak nazwa wskazuje bedzie RZĄDZIŁ, a nie co chwila krzyczal, za aws jak byla koalicja (chociaz to im sie udalo zrobic...) to byly klotnie, ale co jakis czas a nie codziennie.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 18:36

  narodowiec napisał:  
A jaki jest twoim zdaniem interes narodu wywalać 300 mln zlotych na wybory teraz czy zrobić je na jesień tak jak chce LPR razem z wyborami do samorzadów. A tak na marginesie PiS jest dla mnie skończoną partia - zobaczymy jakie poparcie bedzie mial na finiszu - ja myśle że takie poparcie jak AWS w rzadach kilka ladnych lat temu, czyli 4 - 5 % zreszta oni sa AWS bis.



Wiesz kto jest skończony?Według mnie PO a nie PiS , a wieciee dlaczego cały czas PO i inne partie judzą na PiS , bo oni chcą zrobić porządek w państwie , wszystko przypomnieć z przeszłości , czyli ,,wyczyścić'' brudy polskiej polityki.Ale jak widać nie wszystkim to odpowiada(nie jest na rękę).I smutno mi gdy cały czas widze pana Tuska wyśmiewającego i szekającego na PiS , szkoda gadac.A najgorsze jest to , że Polska , Polacy tak samo kłócili się 200 , 300 lat temu.I niestety tak jest nadal i wydaje mi się , że niestety PiS zostanie zaszczuty przez tych ludzi , bo oni chcą zrobic za dużo ,,porządków'' w Polsce.A co do wyborów to wydaje mi się , że chyba powinny się odbyć.Aha i zauważyłem jeszce jedno.Gdy J.KAczyński powiedział , że chcialby aby te ewentualne wybory odbyły się przed przyjazdem papieza , to Tusk zaczął się obrażac , że Kaczyński miesza polityke z religią.A sam na konferencji powiedział , że jedynie boi się swojej żony i Boga.Tyle.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 18:56

  pchela napisał:  

  narodowiec napisał:  
A jaki jest twoim zdaniem interes narodu wywalać 300 mln zlotych na wybory teraz czy zrobić je na jesień tak jak chce LPR razem z wyborami do samorzadów. A tak na marginesie PiS jest dla mnie skończoną partia - zobaczymy jakie poparcie bedzie mial na finiszu - ja myśle że takie poparcie jak AWS w rzadach kilka ladnych lat temu, czyli 4 - 5 % zreszta oni sa AWS bis.



Wiesz kto jest skończony?Według mnie PO a nie PiS , a wieciee dlaczego cały czas PO i inne partie judzą na PiS , bo oni chcą zrobić porządek w państwie , wszystko przypomnieć z przeszłości , czyli ,,wyczyścić'' brudy polskiej polityki.Ale jak widać nie wszystkim to odpowiada(nie jest na rękę).I smutno mi gdy cały czas widze pana Tuska wyśmiewającego i szekającego na PiS , szkoda gadac.A najgorsze jest to , że Polska , Polacy tak samo kłócili się 200 , 300 lat temu.I niestety tak jest nadal i wydaje mi się , że niestety PiS zostanie zaszczuty przez tych ludzi , bo oni chcą zrobic za dużo ,,porządków'' w Polsce.A co do wyborów to wydaje mi się , że chyba powinny się odbyć.Aha i zauważyłem jeszce jedno.Gdy J.KAczyński powiedział , że chcialby aby te ewentualne wybory odbyły się przed przyjazdem papieza , to Tusk zaczął się obrażac , że Kaczyński miesza polityke z religią.A sam na konferencji powiedział , że jedynie boi się swojej żony i Boga.Tyle.



Jak dla mnie to gadasz bzdury, nie rob z PiS swietych na ktorych wszyscy najezdzaja, prawda jest taka ze oni jedyne co robia to sie kloca dra jape o pierdoly i wyciagaja brudy, a ja czekam na jakies konkretne zmiany w gospodarce bo tylko to mnie interesuje, tych nie widze i chyba juz za obecnej kadencji PiS nie zobacze, ja nie wiem co oni tam robia tyle czasu, gdzie jest ten ich wielostronicowy plan ktorym Kaczynski machal przed wybormi najezdzajac na PO ktore przedtsawilo tylko kilknasacie kartek, to mial byc gotowy plan naprawy panstwa w tym wiele zmian gospodarczych ktorych jakos poza oslawoinym becikowym niewidze ...


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 19:28
Jak dla mnie do Pchela w kolko mowi to samo, nie podajac zadnych konkretow wiec jego wypowiedzi juz omijam szerokim lukiem. Obecna kadencja parlamentu i rzadu to farsa i bylbym za przyspieszonymi wyborami gdyby cos zmieniliy, ale niestety po sondazach widac ze narodowi wystarczy usmiechniety i wiecznie zadowolony premier ktory nic nie robi zeby byc zadowolonym z rzadow PiSu. Wybory sa niepotrzebne, to tylko strata pieniedzy... podobnie jak inne dzialania naszych "stabilizatorow", no ale mamy przeciez tanie panstwo. Ciekawe tylko dla kogo?


Obrazek gif wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 19:30

  seeedzik napisał:  

  pchela napisał:  

  narodowiec napisał:  
A jaki jest twoim zdaniem interes narodu wywalać 300 mln zlotych na wybory teraz czy zrobić je na jesień tak jak chce LPR razem z wyborami do samorzadów. A tak na marginesie PiS jest dla mnie skończoną partia - zobaczymy jakie poparcie bedzie mial na finiszu - ja myśle że takie poparcie jak AWS w rzadach kilka ladnych lat temu, czyli 4 - 5 % zreszta oni sa AWS bis.



Wiesz kto jest skończony?Według mnie PO a nie PiS , a wieciee dlaczego cały czas PO i inne partie judzą na PiS , bo oni chcą zrobić porządek w państwie , wszystko przypomnieć z przeszłości , czyli ,,wyczyścić'' brudy polskiej polityki.Ale jak widać nie wszystkim to odpowiada(nie jest na rękę).I smutno mi gdy cały czas widze pana Tuska wyśmiewającego i szekającego na PiS , szkoda gadac.A najgorsze jest to , że Polska , Polacy tak samo kłócili się 200 , 300 lat temu.I niestety tak jest nadal i wydaje mi się , że niestety PiS zostanie zaszczuty przez tych ludzi , bo oni chcą zrobic za dużo ,,porządków'' w Polsce.A co do wyborów to wydaje mi się , że chyba powinny się odbyć.Aha i zauważyłem jeszce jedno.Gdy J.KAczyński powiedział , że chcialby aby te ewentualne wybory odbyły się przed przyjazdem papieza , to Tusk zaczął się obrażac , że Kaczyński miesza polityke z religią.A sam na konferencji powiedział , że jedynie boi się swojej żony i Boga.Tyle.



Jak dla mnie to gadasz bzdury, nie rob z PiS swietych na ktorych wszyscy najezdzaja, prawda jest taka ze oni jedyne co robia to sie kloca dra jape o pierdoly i wyciagaja brudy, a ja czekam na jakies konkretne zmiany w gospodarce bo tylko to mnie interesuje, tych nie widze i chyba juz za obecnej kadencji PiS nie zobacze, ja nie wiem co oni tam robia tyle czasu, gdzie jest ten ich wielostronicowy plan ktorym Kaczynski machal przed wybormi najezdzajac na PO ktore przedtsawilo tylko kilknasacie kartek, to mial byc gotowy plan naprawy panstwa w tym wiele zmian gospodarczych ktorych jakos poza oslawoinym becikowym niewidze ...



Bo jak PiS moze coś zrobić jak nikt im tego nie pozwala bo jak wczesniej napisalem nie jest to na ręke ,,pewnym'' osobom w naszym pańśtwie.Szkoda gadac.I raczej PiS zginie niestety wśród tych palantów.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 19:37

  Jay-J napisał:  
Jak dla mnie do Pchela w kolko mowi to samo, nie podajac zadnych konkretow wiec jego wypowiedzi juz omijam szerokim lukiem. Obecna kadencja parlamentu i rzadu to farsa i bylbym za przyspieszonymi wyborami gdyby cos zmieniliy, ale niestety po sondazach widac ze narodowi wystarczy usmiechniety i wiecznie zadowolony premier ktory nic nie robi zeby byc zadowolonym z rzadow PiSu. Wybory sa niepotrzebne, to tylko strata pieniedzy... podobnie jak inne dzialania naszych "stabilizatorow", no ale mamy przeciez tanie panstwo. Ciekawe tylko dla kogo?



Heheehe nic nie robi??????? No teraz kolego przegiąłeś.A może powiesz mi , że dobre wyniki negocjacji w Brukseli nie są wystarczającym argumentem ,a moze powiesz mi , że uzyskane pozwolenie na prace przez hiszpanów dla Polaków tez jest niczym co? A becikowe , z którego tak sie wysmiewacie a jak rządziły inne partie to nikt nie kwapil sie aby cos takiego powstalo.A wiesz co , ja twoje wypowiedzi chyba tez zaczne omija c szerokim łukiem bo sa niemądre.Wy byście chcieli wszystko od razu a tak sie nie da!Nie od razu Rzym zbudowano.I co nie podałem ci konkretów , masz i podam ci więcej! Wczesniej je napisalem tylko ty udajesz ze ich nie widzisz , widzisz tylko to co chcesz widziecTyle.I przez takich ludzi którym nic nie pasuje nigdy w Polsce nie bedzie dobrze.
ps:I nie rob ze mnie idioty dobra bo kazdy ma swoje zdanie a nie ze ty tu na piszesz , że w kolko mowie to samo , mowie prawde.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 22:01

  Cytat:  
a moze powiesz mi , że uzyskane pozwolenie na prace przez hiszpanów dla Polaków tez jest niczym co?


oj z tym, ze to jest plus to bym polemizowal i to dosc ostro....pol biedy jak wyjezdza sie zbierac truskawy w trakcie wakacji, ale gdy na stale dla eurosow czynia to ludzie wyksztalceni to jzu tak kolorowo nie jest...


  Cytat:  
A becikowe , z którego tak sie wysmiewacie a jak rządziły inne partie to nikt nie kwapil sie aby cos takiego powstalo


wiecej minusow niz plusow.


  Cytat:  
Bo jak PiS moze coś zrobić jak nikt im tego nie pozwala


jak sie nie umie isc na kompromis to tak jest.


  Cytat:  
Polska pojawiła się jako negatywny bohater nie tylko w wystąpieniu Barroso. Już po raz szósty renomowany instytut londyński Centre for European Reform sporządził ranking krajów UE pod względem budowania konkurencyjnej gospodarki. Wynika z niego, że jesteśmy jednym z głównych hamulcowych Unii. Lepsze we wprowadzaniu reform są nawet Bułgaria i Rumunia, które do UE jeszcze nie weszły.


efekt rzadow eselde
zreszta po pierwszych miesiacach nowych wladz nie ma nadziei bysmy byli "bohaterami"


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Topic o polityce? - 21/03/2006 22:11

  pchela napisał:  
A może powiesz mi , że dobre wyniki negocjacji w Brukseli nie są wystarczającym argumentem .



Tak wlasnie powiem - nie sa.


  pchela napisał:  
,a moze powiesz mi , że uzyskane pozwolenie na prace przez hiszpanów dla Polaków tez jest niczym co?



A czy to naprawde jego zasluga? Firmuje ja tylko swoim nazwiskiem. Hiszpanie juz dawno zapowiadali otwarcie rynku dla nas.


  pchela napisał:  
, A becikowe , z którego tak sie wysmiewacie a jak rządziły inne partie to nikt nie kwapil sie aby cos takiego powstalo.



I bardzo dobrze! Widac poprzedni rzadzacy doskonale wiedzieli ze to trwonienie pieniedzy bez sensu.


  pchela napisał:  
A wiesz co , ja twoje wypowiedzi chyba tez zaczne omija c szerokim łukiem bo sa niemądre.



Masz racje, uwazam ze powinna powstac komisja do spraw forumowiczow zle piszacych o jedynej slusznej partii.


  pchela napisał:  
Wy byście chcieli wszystko od razu a tak sie nie da!Nie od razu Rzym zbudowano.I co nie podałem ci konkretów , masz i podam ci więcej! Wczesniej je napisalem tylko ty udajesz ze ich nie widzisz , widzisz tylko to co chcesz widziecTyle.I przez takich ludzi którym nic nie pasuje nigdy w Polsce nie bedzie dobrze.
ps:I nie rob ze mnie idioty dobra bo kazdy ma swoje zdanie a nie ze ty tu na piszesz , że w kolko mowie to samo , mowie prawde



Nie robie z Ciebie idioty. I jak nie piszesz ciagle tego samego? W kazdym poscie jest ze PO caly czas narzeka i ze to ich wina bo PiS nie moze rzadzic bo nie ma wiekszosci. Wszystko sprowadza sie do jednego, a jak powiedzial avelyn wystarczylo isc na kompromis i niech nie udaja ofiar obecnej sytuacji bo sami do niej doprowadzili.

A dobrze w Polsce nie bedzie dopoki ci sami ludzie beda rzadzic i tacy ludzie jak Ty beda na nich glosowac. Tyle.


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 02:11
.

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 marca 2008, 01:53 [1 raz(y)]


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 08:47
Becikowe sprawy nie załatwi. To jasne. Takie rozdawanie w stylu samoobrony zupełnie nic nie zmieni. PiS jest strasznie nieudolne... ale to i tak lepsze niż złodziejskie SLD. Chciałbym żeby PO mogło samodzielnie stworzyć rząd... ale chyba się kurwa niedoczekam:D


ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 10:34

  TymoN napisał:  
Chciałbym żeby PO mogło samodzielnie stworzyć rząd... ale chyba się kurwa niedoczekam:D



Jedziemy do Wawy pod Pałac Prezydencki albo na Wiejską i robimy majdan tak jak w Kjowie a teraz w Mińsku - unieważnimy wybory parlamentarne bo były sterowane przez układ i prezydenckie bo kampania skupiała się na biciu po jajach... Tylko tak to widzę. PiS będzie się trzymał władzy ostro, a odwoływanie się do Narodu (powtórne wybory) to skandaliczna prowaokacja polityczna usprawidliwiająca dalsze kroku desperacji w dążeniu do rządów absolutnych z katolicką retoryką po plecach uczciwych obywateli płacących podatki. STOP OBŁUDZIE, STOP CIEMNOGRODZIANOM, STOP HIPOKRYZJI i CHAOSOWI ---> DO PRACY !!!


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 10:55
Cały czas piszecie , że PiS przez te 100 pare dni nic nie zrobił.A przecież PiS mowil , że plan naprawy Polski jest KILKULETNI!A nie studniowy.Aha i Jay nie mniej do mnie pretensij o to że popieram PiS , kazdy popiera to co jest wedlug niego dobre . tyle.Ja mam szacunek do Ciebie i ty mniej do mnie , chociaż nie musisz.Szanuje ludzi ktorzy glosowali na PO i mniejcie szacunek do tych ktorzy glosowali na PiS.Niech polityka nie rozdziela Polaków.

Ostatnio edytowany przez: pchela, 22 marca 2006, 11:14 [1 raz(y)]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7304 dni

*




Odp: Topic o polityce? - 22/03/2006 11:49

  pchela napisał:  
Cały czas piszecie , że PiS przez te 100 pare dni nic nie zrobił.A przecież PiS mowil , że plan naprawy Polski jest KILKULETNI!A nie studniowy.Aha i Jay nie mniej do mnie pretensij o to że popieram PiS , kazdy popiera to co jest wedlug niego dobre . tyle.Ja mam szacunek do Ciebie i ty mniej do mnie , chociaż nie musisz.Szanuje ludzi ktorzy glosowali na PO i mniejcie szacunek do tych ktorzy glosowali na PiS.Niech polityka nie rozdziela Polaków.



Z całym szacunkiem do Ciebie: minęło ponad 100 dni nie 4 lata ale jakie to były 100 dni. Lewica też obiecywała i mówiła o 4 latach dobrobytu, i co ? Mieliśmy 100 dni brania stołków pod siebie (czyt. PiS), 100 dni rozdawania publicznych pieniędzy w imię kupowania sobie przyjaciół politycznych, 100 dni kampanii wyborczej lub grożenia wyborami w sposób demagogiczny, 100 dni konfliktów z najważniejszymi środowiskami w Polsce czy się to komuś podoba czy nie, 100 dni nie liczenie sie z krytyką, 100 dni pokazywania, że istnieje tylko jedna racja stanu, ta tylko wg. PiS a reszta to musi być układ, 100 dni Pana Kurskiego, który swoimi ambicjami obraża moje poczucie zdrowego rozsądką i smaku, można tak wymieniać i sporo się znajdzie oj sporo. Pytam kiedy zaczną poprostu rządzić i działać dla dobra i w imieniu obywateli !!! To co nazywają naprawą Polski to jest psucie i podporządkowanie sobie kolejnych niezależnych urzedów np. ostatni dobry przykład to KRRiTV. To dopiero naprawa Polski i dobry początek a niech mnie. Niedługo cenzura wróci jak zadawnych lat. Pozdr.

Ostatnio edytowany przez: ARO, 22 marca 2006, 13:05 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005