Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Topic o polityce? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 29/05/2009 19:07
damskie sie nie liczą , janeczka schorowana internetowa bandytko - nie unoś sie tak lol
zanim zaczniesz uzywać pewnych słow , dowiedz się najpierw co oznaczają...

Ostatnio edytowany przez: eM, 29 maja 2009, 19:22 [2 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/05/2009 19:41

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Orginal Janek ty to jestes swiadkiem głupoty każdego ranka gdy potrzysz w lustro.Nie porównuj 4 czerwca do Powstania Warszawskiego!
ps.opis masz mistrzowski, + za akcje, 10 pkt w lidze SLU ci sie należy lol



Nie wrzucaj takich długich cytatów jakiś pedałów, a najlepiej dołącz z jankosiem do ekipy polityków i z nimi się naćpaj od rana do wieczora tak jak lubisz. To jest odpowiedznie towarzystwo dla takiego frajera jak ty pustaku :)



Ty Janeczko lepiej się odłącz... od Internetu.

eM może sobie wrzucać co chce. Zresztą co ma jedno do drugiego? W ogóle o czym Ty piszesz, skoro sam cytujesz te długie cytaty jakichś pedałów zawarte w w/w poście?


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/05/2009 23:09
Tak zauwazylem ze naprawde jest cisnienie zrobione przez media na ta arcywazna date-narodziny demokracji w Polsce Wojciech Jaruzelski zostaje przezydentem :D
jak to mawiali chleba i igrzysk...

takie pytanie,ktory z cytowanych jest pedalem :D


Obrazek png wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 29/05/2009 23:47

  eM napisał:  
damskie sie nie liczą , janeczka schorowana internetowa bandytko - nie unoś sie tak lol
zanim zaczniesz uzywać pewnych słow , dowiedz się najpierw co oznaczają...



Ty pizdo jebana, jak się spotkamy kiedyś na żywo to już nie będziesz taki butny ofiaro losu pierdolona :) Nie którzy bronią braw gejów, ale jak takiej ciocie jak em czy jakoś nie przypierdolić z buta w twarz jak se na za dużo pozwala. Te pół kobitki nigdy po mordzie nie dostały i tylko wkurwiają normalnych ludzi. Pewnie jesteście w dupe jebanymi spedalonymi politykami UPR, przyznaj się em, miej odwagę cipo :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 29 maja 2009, 23:55 [1 raz(y)]


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 29/05/2009 23:56
Janek 44 mów kiedy i gdzie chcesz sie spotkać :)
jestem chętny nawet zaraz:)
pokaż jaki z ciebie ostry zawodnik na żywo , internetowy krzykaczu...

PS.Jasiu ty brutalu! nie poznaje cie! odkad zostałes marszałkiem armi wielkie joł stałes sie taki agresywny lol

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 maja 2009, 00:44 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 01:26

  eM napisał:  
Janek 44 mów kiedy i gdzie chcesz sie spotkać :)
jestem chętny nawet zaraz:)
pokaż jaki z ciebie ostry zawodnik na żywo , internetowy krzykaczu...

PS.Jasiu ty brutalu! nie poznaje cie! odkad zostałes marszałkiem armi wielkie joł stałes sie taki agresywny lol



Nie chce cie dziecino uszkodzić, bo mam dla ciebie biedna zakompleksiona sierotko litość. Ale nie myśl, że skoro schowałeś się pod psedo em to znaczy, że nie da się ciebie namierzyć. Już możesz zacząć się bać szeregowy, bo meldunek do waszyngtonu już poszedł na ciebie psie. Generał tede się tobą zajmie. A co do Powstania Warszawskiego to było ono zupełnie niepotrzebne. Było objawem głupiego bohaterstwa, niedojrzałości emocjonalnej powstańców co doprowadziło do zniszczenia niemal całej stolicy. Nie miało najmniejszych szans powodzenia i wiele niewinnych osób zginęło przez głupotę. Co do przemian w 1989 roku to gen. Jaruzelskiemu należy się szacunek za to, że doprowadził do pokojowych przemian. A teraz jakieś mendy jeszcze go sądzą, za to że uratował kraj przed interwencją obcych wojsk wprowadzając stan wojenny. Ja pod waszyngton nie podlegam tak więc możesz mi naskoczyć :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 30 maja 2009, 01:53 [1 raz(y)]


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 01:34

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Janek 44 mów kiedy i gdzie chcesz sie spotkać :)
jestem chętny nawet zaraz:)
pokaż jaki z ciebie ostry zawodnik na żywo , internetowy krzykaczu...

PS.Jasiu ty brutalu! nie poznaje cie! odkad zostałes marszałkiem armi wielkie joł stałes sie taki agresywny lol



Nie chce cie dziecino uszkodzić, bo mam dla ciebie biedna zakompleksiona sierotko litość. Ale nie myśl, że skoro schowałeś się pod psedo em to znaczy, że nie da się ciebie namierzyć. Już możesz zacząć się bać szeregowy, bo meldunek do waszyngtonu już poszedł na ciebie psie. A co do Powstania Warszawskiego to było ono zupełnie niepotrzebne. Było objawem głupiego bohaterstwa, niedojrzałości emocjonalnej powstańców co doprowadziło do zniszczenia niemal całej stolicy. Nie miało najmniejszych szans powodzenia i wiele niewinnych osób zginęło przez głupotę. Co do przemian w 1989 roku to gen. Jaruzelskiemu należy się szacunek za to, że doprowadził do pokojowych przemian. A teraz jakieś mendy jeszcze go sądzą, za to że uratował kraj przed interwencją obcych wojsk wprowadzając stan wojenny. Ja pod waszyngton nie podlegam tak więc możesz mi naskoczyć :)




Idż się lepiej lecz,poglądy i gadka jak z rynsztoku intelektualnego!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 01:50

  Janek44 napisał:  


. A co do Powstania Warszawskiego to było ono zupełnie niepotrzebne. Było objawem głupiego bohaterstwa, niedojrzałości emocjonalnej powstańców co doprowadziło do zniszczenia niemal całej stolicy. Nie miało najmniejszych szans powodzenia i wiele niewinnych osób zginęło przez głupotę. Co do przemian w 1989 roku to gen. Jaruzelskiemu należy się szacunek za to, że doprowadził do pokojowych przemian. A teraz jakieś mendy jeszcze go sądzą, za to że uratował kraj przed interwencją obcych wojsk wprowadzając stan wojenny. Ja pod waszyngton nie podlegam tak więc możesz mi naskoczyć :)




Taka sama retorykę odnośnie Powstania Warszawskiego stosowali kiedys stalinisci, potem ubecka a obecnie komunistyczne partyjki kanapowe typu Racja, czy PPK.

Gdyby Armia Czerwona nie spowolnila marszu, to wsparlaby walczacych powstancow i razem wykurzono by Niemcow ze stolicy. Dlaczego czerwonoarmisci opoznili marsz i zamiast spieszyc sie z pomoca biwakowali po drugiej stronie Wisly?? Powod jest prosty - wrodzona nienawisc Stalina do Polakow, ktory w tym przypadku dzialal z tych samych powodek, gdy wydawal rozkaz zamordowania inteligencji pod Katyniem.
Wiedzial, ze po wojnie alianci oddadza mu Polske pod jego strefe wplywow. Wiedzial takze jak bardzo AK i byle NSZ go nienawidza i ze nie przestana walki zbrojnej podczas okupacji ZSRR.
Dlatego wymordowal polską inteligencje i dlatego tez chcial aby Polskie Panstwo Podziemne zostalo zniszczone - podczas Powstania jak i podczas innych ruchow powstanczych.


O Jaruzelu pisac duzo nie bede. Sa kwity, ze zadne obce wojska nie stacjonowaly w osciennych krajach Ukladu Warszawskiego.
Caly 1989rok to sprzedaz idealow. Zarowno przez owczesna Solidarnosc z 1989roku jak i ekipe rządzącą.

Dziwie sie, ze sa jeszcze takie podglady jakie prezentuje Janek. Wypaczone, zrelatywizowane i po prostu kłamliwe.
Kiedy przegladam ksiazki i publikacje historyczne sprzed 89roku (glownie z lat 50-70) to znajduje w nich mniej obludy niz poglady ww osobnika.


Moim zdaniem gloszenie takich pogladow to wstyd oraz oznaka braku podstawowego narodowego wyksztalcenie.


Husker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 01:55
Dodam jeszcze jedno.

Kto zna historie, ten pamieta koncepcje polityki 2 stołków za czasow 1930-1939. Polegala ona na rownowaznej polityce wobec Niemiec jak i Rosji.
Jak sie ten zabieg udal wspominac nie musze.
Majac to na uwadze w obecnych czasach wole aby Panstwo Polskie jasno opowiadalo sie za jednym z biegunow, a nie wirowalo jak tanczacych 2 Michalow.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 02:07

  Husker napisał:  

  Janek44 napisał:  


. A co do Powstania Warszawskiego to było ono zupełnie niepotrzebne. Było objawem głupiego bohaterstwa, niedojrzałości emocjonalnej powstańców co doprowadziło do zniszczenia niemal całej stolicy. Nie miało najmniejszych szans powodzenia i wiele niewinnych osób zginęło przez głupotę. Co do przemian w 1989 roku to gen. Jaruzelskiemu należy się szacunek za to, że doprowadził do pokojowych przemian. A teraz jakieś mendy jeszcze go sądzą, za to że uratował kraj przed interwencją obcych wojsk wprowadzając stan wojenny. Ja pod waszyngton nie podlegam tak więc możesz mi naskoczyć :)




Taka sama retorykę odnośnie Powstania Warszawskiego stosowali kiedys stalinisci, potem ubecka a obecnie komunistyczne partyjki kanapowe typu Racja, czy PPK.

Gdyby Armia Czerwona nie spowolnila marszu, to wsparlaby walczacych powstancow i razem wykurzono by Niemcow ze stolicy. Dlaczego czerwonoarmisci opoznili marsz i zamiast spieszyc sie z pomoca biwakowali po drugiej stronie Wisly?? Powod jest prosty - wrodzona nienawisc Stalina do Polakow, ktory w tym przypadku dzialal z tych samych powodek, gdy wydawal rozkaz zamordowania inteligencji pod Katyniem.
Wiedzial, ze po wojnie alianci oddadza mu Polske pod jego strefe wplywow. Wiedzial takze jak bardzo AK i byle NSZ go nienawidza i ze nie przestana walki zbrojnej podczas okupacji ZSRR.
Dlatego wymordowal polską inteligencje i dlatego tez chcial aby Polskie Panstwo Podziemne zostalo zniszczone - podczas Powstania jak i podczas innych ruchow powstanczych.


O Jaruzelu pisac duzo nie bede. Sa kwity, ze zadne obce wojska nie stacjonowaly w osciennych krajach Ukladu Warszawskiego.
Caly 1989rok to sprzedaz idealow. Zarowno przez owczesna Solidarnosc z 1989roku jak i ekipe rządzącą.

Dziwie sie, ze sa jeszcze takie podglady jakie prezentuje Janek. Wypaczone, zrelatywizowane i po prostu kłamliwe.
Kiedy przegladam ksiazki i publikacje historyczne sprzed 89roku (glownie z lat 50-70) to znajduje w nich mniej obludy niz poglady ww osobnika.


Moim zdaniem gloszenie takich pogladow to wstyd oraz oznaka braku podstawowego narodowego wyksztalcenie.



ZSRR nie miało interesu wspierać tego powstania, jakby powstańcy mieli troche intelektu to by wiedzieli, że popełniają samobójstwo. Mogli spokojnie poczekać, Armia Czerwona weszłby sobie kiedy by uznała za słuszne, a miasto na pewno nie zostałoby tak zniszczone i nie byłoby tylu niepotrzebnych ofiar w ludziach. Stało się niestety inaczej. Powstańcy wykazali się głupotą i brakiem intelektu, ciężko temu zaprzeczyć. Chyba nie byli tak naiwni, że liczyli na pomoc Stalina, który miałby zachować się, jak ich pajacyk. Nie wiem jak tam teraz oficjalnie propaganda mówi, ale powstańcy nie mieli żadnych szans powodzenia. Zabrakło im sprytu i intelektu w walce ze Stalinem.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 02:12

  Husker napisał:  
Dodam jeszcze jedno.

Kto zna historie, ten pamieta koncepcje polityki 2 stołków za czasow 1930-1939. Polegala ona na rownowaznej polityce wobec Niemiec jak i Rosji.
Jak sie ten zabieg udal wspominac nie musze.
Majac to na uwadze w obecnych czasach wole aby Panstwo Polskie jasno opowiadalo sie za jednym z biegunow, a nie wirowalo jak tanczacych 2 Michalow.



Jak na ślepo się za kimś opowiedzą za wszelką cene, to i tak będą przez niego kpieni. Im więcej dupy będą lizać tym bardziej będą lekceważeni i pogardzani.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 02:14

  WNB napisał:  

  Janek44 napisał:  

  eM napisał:  
Janek 44 mów kiedy i gdzie chcesz sie spotkać :)
jestem chętny nawet zaraz:)
pokaż jaki z ciebie ostry zawodnik na żywo , internetowy krzykaczu...

PS.Jasiu ty brutalu! nie poznaje cie! odkad zostałes marszałkiem armi wielkie joł stałes sie taki agresywny lol



Nie chce cie dziecino uszkodzić, bo mam dla ciebie biedna zakompleksiona sierotko litość. Ale nie myśl, że skoro schowałeś się pod psedo em to znaczy, że nie da się ciebie namierzyć. Już możesz zacząć się bać szeregowy, bo meldunek do waszyngtonu już poszedł na ciebie psie. A co do Powstania Warszawskiego to było ono zupełnie niepotrzebne. Było objawem głupiego bohaterstwa, niedojrzałości emocjonalnej powstańców co doprowadziło do zniszczenia niemal całej stolicy. Nie miało najmniejszych szans powodzenia i wiele niewinnych osób zginęło przez głupotę. Co do przemian w 1989 roku to gen. Jaruzelskiemu należy się szacunek za to, że doprowadził do pokojowych przemian. A teraz jakieś mendy jeszcze go sądzą, za to że uratował kraj przed interwencją obcych wojsk wprowadzając stan wojenny. Ja pod waszyngton nie podlegam tak więc możesz mi naskoczyć :)




Idż się lepiej lecz,poglądy i gadka jak z rynsztoku intelektualnego!



Przykro mi za ten poziom, ale z tym głupkiem emem nie da się inaczej rozmawiać :)


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6215 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 03:00
Co do Powstania Warszawskiego jedno krótkie zdanie lepiej zginać walcząc niż żyć na kolanach.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni

**




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 09:14

  Janek44 napisał:  

Nie chce cie dziecino uszkodzić, bo mam dla ciebie biedna zakompleksiona sierotko litość. Ale nie myśl, że skoro schowałeś się pod psedo em to znaczy, że nie da się ciebie namierzyć. Już możesz zacząć się bać szeregowy, bo meldunek do waszyngtonu już poszedł na ciebie psie. Generał tede się tobą zajmie.



ZASRAŃCU nie musisz mnie namierzać.Podaj tylko miejsce i godzine, badz pewien że zobaczysz mnie wtedy na żywo.
Aby cie nie fatygować , mozemy spotkać sie podczas wyjazdu do ZG.
WIĘC JAK? MASZ ODWAGE POWTÓRZYĆ MI TO WSZYSTKO PROSTO W TWARZ czy raczej powinienem sobie odpuscić i traktować cie jako zwykłego leszcza?

Ostatnio edytowany przez: eM, 30 maja 2009, 09:19 [1 raz(y)]


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5413 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 09:50
wasza dyskusje mozna skomentaowac tak Obrazek jpg wstawiony na forum


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 10:51
Jak obrazuje powyższa polemika,w której królują osobiste awersje,wyrażane w inwektywach,nie wnoszące nic do rozmowy,daje tylko do myslenia,czy z racji tego że niektórzy nie dorośli czy to mentalnie,czy merytorycznie-nie wnikam,że zagadnienia polityczno-historycznie przerastają co niektórych. Ostatnimi czasy przestałem tu nawet zaglądać,bo poza suchymi felietonami na zasadzie wytnij-wklej,poziom dyskusji mocno sie obniżył,wręcz ociera sie o rynsztok. Regulamin tego forum chyba jasno mówi,że używanie wulgaryzmów jest zakazane. Nie chodzi mi o cenzure,czasem aż wypada uzyć mocniejszych słow by podkreślić wage zagadnienia czy wypowiedzi,ale to co dzieje sie tu ostatnimi czasy jest co najmniej niesmaczne. A już wygrażanie sobie,bądź co bądź publicznie,zastraszając,to już skandal. Dlatego apeluje o rozsądek,jeżeli nie umiecie zachować rozwagi i elementarnych zasad, zmieńcie forum, jest masa tzw substytutów.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5744 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 12:08
Hehe,jak to w topic'u o polityce,wszystkie debaty polityczne w Polsce tak się kończą:D
Janku twoje prowokacje polityczne są najzwyczajniej w świecie śmieszne "spedalony polityku z UPR" epitet godny uznania naprawdę,chcesz to dalej opluwaj swoja ojczyznę,nikt ci tego nie zabroni,ciekaw jestem czy tak samo opiewałbyś związek radziecki przy dajmy na to swoim dziadku lub ludziach walczących w w.w powstaniu warszawskim. Swoja droga dla takich "fascynatów" jak ty otworzyłby z powrotem łubianki tak 2-3 latka a potem "na odcinek"... a po 10 latach nadal z międzynarodówką na ustach...
polecam Bukowskiego i Sołżenicyna na początek.


Obrazek png wstawiony na forum
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 12:37

  eM napisał:  

  Janek44 napisał:  

Nie chce cie dziecino uszkodzić, bo mam dla ciebie biedna zakompleksiona sierotko litość. Ale nie myśl, że skoro schowałeś się pod psedo em to znaczy, że nie da się ciebie namierzyć. Już możesz zacząć się bać szeregowy, bo meldunek do waszyngtonu już poszedł na ciebie psie. Generał tede się tobą zajmie.



ZASRAŃCU nie musisz mnie namierzać.Podaj tylko miejsce i godzine, badz pewien że zobaczysz mnie wtedy na żywo.
Aby cie nie fatygować , mozemy spotkać sie podczas wyjazdu do ZG.
WIĘC JAK? MASZ ODWAGE POWTÓRZYĆ MI TO WSZYSTKO PROSTO W TWARZ czy raczej powinienem sobie odpuscić i traktować cie jako zwykłego leszcza?



Z twojej gadki wnioskuje, że cienias z ciebie. Tak się złożyło, że jednak do Zielonej Góry nie jadę, więc może innym razem :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 12:46

  Bebzon napisał:  
Hehe,jak to w topic'u o polityce,wszystkie debaty polityczne w Polsce tak się kończą:D
Janku twoje prowokacje polityczne są najzwyczajniej w świecie śmieszne "spedalony polityku z UPR" epitet godny uznania naprawdę,chcesz to dalej opluwaj swoja ojczyznę,nikt ci tego nie zabroni,ciekaw jestem czy tak samo opiewałbyś związek radziecki przy dajmy na to swoim dziadku lub ludziach walczących w w.w powstaniu warszawskim. Swoja droga dla takich "fascynatów" jak ty otworzyłby z powrotem łubianki tak 2-3 latka a potem "na odcinek"... a po 10 latach nadal z międzynarodówką na ustach...
polecam Bukowskiego i Sołżenicyna na początek.



Opluwają swoją ojczyzne to cymbały co sądzą gen. Jaruzelskiego i go opluwają, więc niech się nie dziwją że normalny człowiek nie ma dla takich dziadów żadnego szacunku. Powstanie było głupotą i nie powinno się takiego zachowania gloryfikować.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni




Odp: Topic o polityce? - 30/05/2009 13:02
Za takie wpisy jak ten rozpoczynający tą stronę powinieneś dostać bana, Jasiu, nie mówiąc o ostrzeżeniu. Masz widocznie wielkie problemy emocjonalne skoro bluzgasz wszystkich jak leci, samemu doszczętnie się kompromitując. To nawet nie jest bucostwo, bo nawet buc ma resztki godności i honoru. Na Twoim miejscu bym się zaszył ze wstydu.

Pewnych rzeczy nie wypada mowić nawet jeżeli ma się inne poglądy. Ty zrobiłeś pięć kroków za dużo. Nie będę Ci prawił kazań bo nie od tego jestem, tym bardziej wyzywał i zniżał się do Twego poziomu bo obrócisz to w drugą stronę. Dla Ciebie już za późno na wszelką pomoc. I chyba nie ma się co dziwić - brak Ci argumentów to tak reagujesz bo inaczej nie potrafisz. Smutne i tyle.

A Powstańców powinieneś szanować bo ci ludzie przelali krew w imię Ojczyzny, nawet jeżeli karwa uważasz ze było ono niesłuszne.
Ja ich będę gloryfikował. Ty nie. I tym się różnimy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005