Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7845 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 18:18

  Axiom napisał:  
Trenera rozlicza się po sezonie, najlepiej po dwóch, a nie w trakcie pierwszego. Ten remis boli, zabrakło skuteczności pod bramką (Gyurcso, Frączczak). Ci co chcą by Pogoń grała w drugiej ósemce to niech się w łeb pierdolną. Dlaczego? Gra w pierwszej ósemce to mimo wszystko większy prestiż, większe pieniądze, a także potencjalne wzmocnienia inaczej patrzą na nasz klub. Mamy setki piłkarzy na oku i mają nam odmówić bo graliśmy w grupie spadkowej? Pojebało was?


Jak mamy setki piłkarzy na widoku to może paru się skusi na kontrakt pomimo tego, że zagramy w drugiej ósemce.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 18:21

  Axiom napisał:  
Trenera rozlicza się po sezonie, najlepiej po dwóch, a nie w trakcie pierwszego. Ten remis boli, zabrakło skuteczności pod bramką (Gyurcso, Frączczak). Ci co chcą by Pogoń grała w drugiej ósemce to niech się w łeb pierdolną. Dlaczego? Gra w pierwszej ósemce to mimo wszystko większy prestiż, większe pieniądze, a także potencjalne wzmocnienia inaczej patrzą na nasz klub. Mamy setki piłkarzy na oku i mają nam odmówić bo graliśmy w grupie spadkowej? Pojebało was?



Żebyśmy nie musieli rozliczać trenera po sezonie, jak obudzimy się w 1 lidze. Ugraliśmy 2 pkt. z "tuzami" ekstraklasy Wisłą Płock i Górnikiem Łęczna. Zespół gra bez ładu i składu. Ja chcę aby Pogoń grała w top 8, ale patrząc na kalendarz
i obecną formę, to będzie potrzebny cud "nad Odrą". Jestem ciekaw co powie Prezes Mroczek na temat pracy Moskala, jesli nie zakwalifikujemy się do górenej ósemki. Pogoń nie gra ładniej i efektywniej niż drużyna Michniewicza. Będzie wesoło jak zajmą niższe miejsce w lidze niż za Czesia. Ps. nie byłem fanem Grubego i uważałem, iż należy go zwolnić, ale zastąpić kimś lepszym, a nie gorszym.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 18:23

  Axiom napisał:  
Trenera rozlicza się po sezonie, najlepiej po dwóch, a nie w trakcie pierwszego. Ten remis boli, zabrakło skuteczności pod bramką (Gyurcso, Frączczak). Ci co chcą by Pogoń grała w drugiej ósemce to niech się w łeb pierdolną. Dlaczego? Gra w pierwszej ósemce to mimo wszystko większy prestiż, większe pieniądze, a także potencjalne wzmocnienia inaczej patrzą na nasz klub. Mamy setki piłkarzy na oku i mają nam odmówić bo graliśmy w grupie spadkowej? Pojebało was?



Nikt niechce ,żeby Pogoń grała w grupie spadkowej, bo to grozi spadkiem z ligi , ale każdy widzi jak jest w tej chwili z grą i z miejscem w tabeli w dodatku 2 ciężkie mecze przed nami, pozatym wszystko fajnie graliśmy już 3 sezony w pierwszej 8 i jak te mecze wyglądały? każdy chyba wie...ja będę do końca się ludzić ,że jednak się uda awansować ale trzeba też realnie spojrzeć,że zagląda nam coraz bardziej ta grupa spadkowa w oczy. Prawdą jest ,że jak piłkarze mają pierwszą 8 kasa się im zgadza ,są zadowoleni i w większości mają w dupie nas kibiców, utrzymanie wtedy jest ,puchary nie grożą raczej itd, ja już niewiem czy ja chce oglądać kolejne 0:3 z Lechem czy tam Legią czy Lechią z taką grą , bo to prestiż, i ma mi pękać serce z żalu, czy chce widzieć zapieprzających,walczących chłopaków ,którzy oddadzą serce na boisku za mój klub. Ch,yba raczej to drugie...Jest jeszcze nadzieja ,że forma jakimś cudem wystrzeli...zawsze taką mam ale oby tylko w tym wypadku się nie potwierdziło powiedzenie ,że nadzieja matką głupich..

Ostatnio edytowany przez: paula22szczecinpogoniara, 12 marca 2017, 18:28 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4453 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 18:26

  paula22szczecinpogon napisał:  

  Axiom napisał:  
Trenera rozlicza się po sezonie, najlepiej po dwóch, a nie w trakcie pierwszego. Ten remis boli, zabrakło skuteczności pod bramką (Gyurcso, Frączczak). Ci co chcą by Pogoń grała w drugiej ósemce to niech się w łeb pierdolną. Dlaczego? Gra w pierwszej ósemce to mimo wszystko większy prestiż, większe pieniądze, a także potencjalne wzmocnienia inaczej patrzą na nasz klub. Mamy setki piłkarzy na oku i mają nam odmówić bo graliśmy w grupie spadkowej? Pojebało was?



Nikt niechce ,żeby Pogoń grała w grupie spadkowej, bo to grozi spadkiem z ligi , ale każdy widzi jak jest w tej chwili z grą i z miejscem w tabeli w dodatku 2 ciężkie mecze przed nami, pozatym wszystko fajnie graliśmy już 3 sezony w pierwszej 8 i jak te mecze wyglądały? każdy chyba wie...ja będę do końca się ludzić ,że jednak się uda awansować ale trzeba też realnie spojrzeć,że zagląda nam coraz bardziej ta grupa spadkowa w oczy. Prawdą jest ,że jak piłkarze mają pierwszą 8 kasa się im zgadza ,są zadowoleni i w większości mają w dupie nas kibiców, utrzymanie wtedy jest ,puchary nie grożą raczej itd, ja już niewiem czy ja chce oglądać kolejne 0:3 z Lechem czy tam Legią czy Lechią z taką grą , bo to prestiż, czy chce widzieć zapieprzających,walczących chłopaków ,którzy oddadzą serce na boisku za mój klub.



Zapieprzających i walczących chłopaków którzy oddadzą serce na boisku za nasz klub to możemy oglądać w grupie mistrzowskiej gdy nie mamy nic do stracenia. W spadkowej zacznie się kombinacja ze składem to możemy się zdziwić jak spotka nas to co Podbeskidzie.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 18:29
nie sądze, że w Pogoni są zawodnicy, którzy będą oddawać serce nawet w decydujących spotkaniach.... Pokopią jak im wyjdzie, a po sezonie się rozjadą...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 19:23

  cfan napisał:  
nie sądze, że w Pogoni są zawodnicy, którzy będą oddawać serce nawet w decydujących spotkaniach.... Pokopią jak im wyjdzie, a po sezonie się rozjadą...



Zdziwiłbyś się jak oni potrafią zapierdalać gdyby pojawił się tu tylko nowy trener. Przez parę miesięcy wyglądałoby to fajnie a potem znów to co teraz. Nie ma dobrego rozwiązania bo zostawienie Kazika może oznaczać to co już było pisane - pójście drogą Podbeskidzia i I ligę. To co teraz gramy to już nawet nie Kocian, to późny Skowronek. Nie wiem czy im się nie chce, czy są źle przygotowani, czy jest jakiś konflikt, czy grają na zwolnienie Kazia poszukującego fighterów. Wiem, że jesteśmy w czarnej dupie, że ten zespół gra na 30 % swoich możliwości i z taką "grą" to puknie nas większość zespołów z dolnej części tabeli. Kto do cholery odpowiada za taki stan rzeczy jak nie trener? Zarząd musi to widzieć i musi jakoś zareagować.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3569 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 19:37

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  cfan napisał:  
nie sądze, że w Pogoni są zawodnicy, którzy będą oddawać serce nawet w decydujących spotkaniach.... Pokopią jak im wyjdzie, a po sezonie się rozjadą...



Zdziwiłbyś się jak oni potrafią zapierdalać gdyby pojawił się tu tylko nowy trener. Przez parę miesięcy wyglądałoby to fajnie a potem znów to co teraz. Nie ma dobrego rozwiązania bo zostawienie Kazika może oznaczać to co już było pisane - pójście drogą Podbeskidzia i I ligę. To co teraz gramy to już nawet nie Kocian, to późny Skowronek. Nie wiem czy im się nie chce, czy są źle przygotowani, czy jest jakiś konflikt, czy grają na zwolnienie Kazia poszukującego fighterów. Wiem, że jesteśmy w czarnej dupie, że ten zespół gra na 30 % swoich możliwości i z taką "grą" to puknie nas większość zespołów z dolnej części tabeli. Kto do cholery odpowiada za taki stan rzeczy jak nie trener? Zarząd musi to widzieć i musi jakoś zareagować.



Dyrektor sportowy odpowiada za taki stan rzeczy i prezes że jeszcze go nie Pogońił klubu na zbity pysk. Przy nim Smolny to Napoleon.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 19:56
Ewidentnie trener nie potrafi nimi wstrząsnąć, zmotywować. Potrzebujemy w przyszłości kogoś Z JAJAMI!

Druga sprawa to Słowik. Na 4 mecze 9 wpuszczonych goli to dramat. Niektórzy bramkarze po kilkunastu meczach mają serię zero bramek.
Kudła jest podobnie słaby. Jednak szatnię potrafi rozkręcić i właśnie tego też pewnie obecnie brakuje. Jeżeli obaj są na podobnym - dramatycznym poziomie to Kudła powinien bronić ze względu na ten jeden mały szczegół.


Pogoń Szczecin MKS!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 20:10
Niektórzy się za bardzo rozpędzają z tymi zwolnieniami :) Na spokojnie, pierwsza połowa senna, niedokładna i w sumie dziwne że wygraliśmy ją 2:1. Dwa stałe fragmenty i dwa gole mówią o naszej grze dużo - brakuje pomysłu, musimy liczyć na indywidualności. W drugiej połowie posypało się wszystko, do momentu czerwonej kartki był dramat. O dziwo jednak po zejściu Fojuta zaczęliśmy grać piłką. nie było idiotycznego lagowania. Świetny jest Delew, 80 minuta a on już ledwo dyszy ale dalej zapieprza z grymasem i walczy - szkoda że on jedyny. Kaziowi w przeciwieństwie do meczu z Lechem wyszły też zmiany bo Cincadze wraz z Obstem dali jakiś większy spokój na koniec spotkania.

Co mnie wkurza to to, że brakuje - oprócz Delewa - zawodników z jajami. Taki Gyrucso, jest 70 minuta, wychodzi sam na sam z Gersonem i...pęka. Zwalnia akcję i traci piłkę. Dobry drybler wjechałby w pole karne, a przynajmniej próbowałby zagrać na faul. To samo dzisiaj widziałem w AF, masa strat, masa oddanych akcji i klepania z obrońcami przeciwnika. Miał jedną dobrą sytuację z Gersonem i zamiast próbować go objechać (przeciwnik miał już wtedy żółtą kartkę), to odbił w bok i strzelił anemicznie za bramkę. Rudol z kolei to śpiący królewicz - pierwszy gol to jego gapiostwo i brak rozeznania co się dzieje przy linii bocznej (powrót truchtem w pole karne bez orientacji - dramat), a drugi to kryminał w kryciu i kolejny brak orientacji. Co z tego, że raz wybił piłkę sprzed linii i od 70 minuty grał całkiem poprawnie skoro dał ciała w najważniejszych momentach?

Ogólnie, coraz bardziej utrudniamy sobie ligowy byt, a najtrudniejsze mecze z czołówką przed nami.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Borso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 20:24

  cfan napisał:  
nie sądze, że w Pogoni są zawodnicy, którzy będą oddawać serce nawet w decydujących spotkaniach.... Pokopią jak im wyjdzie, a po sezonie się rozjadą...


Spas Delev oddaje serce i płuca i ze wszystkich piłkarzy on jest dla mnie prawdziwym Portowcem i powinien zostać kapitanem


Info_telefoniczne
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 20:38
Oglądałem dzisiaj Legia - Wisła i doszedłem do wniosku, że Załuska to jednak klasa bramkarz. Ten wyśmiewany GTS ponoć bez pieniędzy i przyszłości kontraktuje sobie fajnych graczy i walczy na całego. Stolarczyk i reszta niedorobów z komitetu transferowego patrzcie i uczcie się, jak kontraktuje się grajków.


MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 20:40
Jednego tutaj nie rozumiem- gramy ponad 25 minut w osłabieniu, Łęczna przechodzi do ofensywy i robią się straszne luki w środku pola że Pogoń wyprowadza groźne kontry.Tylko że wszystkie bez przekonania które wynikało z tego że Frączczak czy Gyursco wyglądali jakby całkowicie opadli z sił... Na logike- ktokolwiek by nie wszedł z ławki to da więcej- a Moskal wpuszcza Listkowskiego w 92 minucie. Przecież to jest kpina.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 20:48
Mecz który po raz kolejny obnaża dla mnie oczywiste prawdy.
Kompletnie nie zgadzam sie z pogladem ze my gramy na 30% mozliwości bo juz nie chce nawiązywać do dywagacji z Przemo na temat podobnego potencjału umiejętności z Lechem bo to raczej żarty.Potencjał to my mamy podobny do Łęcznej .Patrząc jak gra Śpiączka,Bonin czy Piesio indywidualnie to dla mnie zawodnicy na poziomie takich jak u nas.Nie sadze by taki Gerson był gorszy od Fojuta jako stoper bo od Rudola to jest na pewno lepszy.
Stolarczyk to taki dyrektor sportowy jak ja zdobywcą Mont Everstu.Jesli nie ma jakies strasznej wtopy finansowej w klubie to kadra jest bardzo zle zbilansowana.Od lat zbior pomocników jest potem przerabiana na inne formacje i efekty sa takie jak robinie z Frączczaka obrońcę.
Akurat w tym meczu bede w jednej kwesti bronił Moskala.Dzisiaj sie okazało dlaczego gra Gruzin ,a Turek od razu poszedł do składu na 10-tke.Przeciez Kort to jest gość który prócz strzału nie ma nic z zawodnika na poziomie ekstraklasy.Jesli piłkarz sam sie przyznaje ze nie ma umiejętności kiwki i wygrania pojedynku 1 na 1 to na ofensywnego pomocnika się nie nadaje.Moskal pokazal dlaczego musi grac takim skladem...bo na ławce ma po prostu dyletantów.Żenujace jest ze klub na pozycje rozgywajacego nie ma nikogo!! a przerabianie Murawskiego,Drygasa czy Cifciego jest tylko potwierdzeniem tego faktu.Pisałem o Badii bo pewnie bardzo by nam pomógl i nie sadze by nie byl rok temu jak siedział tam na lawie do wyrwania z Piasta za psi grosz.Stolarczyk jednak woli szukać dziwnych obcokrajowców którzy kiedys cos grali a teraz staczają się po równi pochyłej.To może Oliwiera Kapo jeszcze ściągnie bo gość przecież byl nawet w reprezentacji Francji...a teraz nie gra w piłkę tylko gdzieś sie opala?.
Obawiam sie ze bedzie jeszcze gorzej bo za chwile zaczną się zespoły które sa lepsze piłkarsko igrające z pomysłem a nam sie kartki juz gromadza.Teraz wypada Fojut.Rapa kontuzja,zagrożonych jest chyba trzech.
Taka polityka klubu musiała sie odbić i odbiła.To nie trener tu jest jedynym winnym.Z tymi ludźmi juz kilku pracowało i było to samo.

Co do meczu .To spotkanie dwóch drużyn o podobnym potencjale.Łeczna nie oddala tyle strzałów w meczu jeszcze ani razu w tym sezonie.W obronie mamy dramat i brak Czerwińskiego jest mocno widoczny.
Oceny na plus:
Delev ,oraz zmiany Cindzadze,Obst
średnio:
Murawski,Matras,Nunes
slabo;
Gyursco,Słowik,Niepsuj
beznadziejnie;
Frączczak,Rudoi,Fojut
katastrofa;
Kort


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 21:13
Różne tu macie opinie na temat tego co dziś nasi zaprezentowali w Lublinie. Niektórzy twierdzą nawet, że zagraliśmy nieźle... Ja zgadzam się jednak tym razem z tym co napisał Parada:

"Trener Moskal nie sprawia wrażenia osoby, która wie, którzy piłkarze w drużynie powinni stanowić o jej obliczu. Na mecz z Górnikiem dokonał aż sześciu zmian na poszczególnych pozycjach. W takich okolicznościach trudno wymagać gry płynnej nawet z tak słabym przeciwnikiem, jak ostatni zespół w tabeli, który był bliższy zwycięstwa, a Pogoń z przebiegu gry nie zasłużyła na nic więcej, jak na jeden punkt"

I twierdzę, że ten zespół stać na zdecydowanie więcej. Wiadomo, że nie na puchary ale na spokojne wejście do 8. Ale NIE Z TYM TRENEREM. Polityka Stolarczyka i/lub Mroczka i wszystko inne to tematy zastępcze/poboczne. Wiadomo, że ma to jakiś wpływ ale nie kluczowy, decydujący. Chociaż pewnie jak Maciek ściągnie tu tego stopera z Węgier i jeszcze jakiegoś Rumuna czy Hiszpana a może Bułgara to nie wiem czym się to skończy...


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3812 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 21:30
Zmienia - źle. Nie zmienia - też źle. Dla mnie większość zmian była jak najbardziej logiczna. Rapa był kontuzjowany, więc to normalne, że Niepsuj po w miarę udanym występie powędruje na swoją nominalną pozycję, a jego miejsce zajmie nominalny lewy obrońca Nunes. Tak samo przywrócenie Matrasa do środka pola, wystawienie w nim Korta po dobrej zmianie ostatnio i wyrzucenie Ciftciego na ławkę rezerwowych.

Problem jest według mnie gdzie indziej. Ci zawodnicy są cieniem samych siebie. Każdy z nich poza Delewem gra na maksimum 60-70% swoich możliwości. Najmocniej widać to według mnie na przykładzie Rapy - jesienią czołowy prawy obrońca, a dziś? Marek Sokołowski mi się przypomina. Gyurcso totalnie niewidoczny. Jakby bał się dryblingu. Frączczak gra bez żadnych efektów. Obrona niby coś tam się stara, ale jest dziurawa. Przecież ta druga żółta kartka Fojuta to jakieś kuriozum. Jakby mu wyłączało co jakiś czas myślenie.

Jedyna nadzieja w tym, że sztab postarał się przygotować zespół na 5-6 kolejkę. Czasem, głównie za Wdowczyka, bywało tak, że zaczynało się dobrze, a potem była mizeria. Zawsze lepiej gorzej zacząć i lepiej skończyć. Tylko żeby nie skończyć przy okazji w grupie spadkowej. Mam tylko nadzieję, że jeśli dojdzie do zmiany trenera, to przyjdzie ktoś mniej znany albo z zagranicy. Żadnych Rumaków i Podolińskich. Będzie to samo. To już bym chyba Baniaka wolał. Nawet Jurka Engela. Gorzej raczej nie będzie, za to śmieszniej owszem... No i futbol na tak! ;)

Ostatnio edytowany przez: krzysiek48, 12 marca 2017, 21:36 [1 raz(y)]


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 21:40
ciekawe,gdzie są fanatycy pinokia Frączczaka?! ... jak ma być u nas dobrze jak prezes jest zakochany w drewniaku Frączczaku i pseudo dyr.Stolarczyku,który wrzuca mu kity typu Moskal,a on to łyka jak karp ... jak się Mroczek nie zdąży ogarnąć to czarno widzę tą zabawę w prowadzenie klubu piłkarskiego.czy naprawdę nie ma mądrych ludzi w klubie,którzy widzą to co my kibice,a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.jak spadniemy to najwięcej straci Mroczek.Czy On naprawdę nie widzi co się dzieje??? .... p.Mroczek jak jesteś tak zauroczony talentem Stolarczyka to zatrudnij go na stanowisko osoby odpowiedzialnej za strategię firmy i finanse w swojej prywatnej firmie EPA,a od naszej Pogoni (...) brak mi sło na to co robicie w naszym klubie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 21:52
Kto z trenerów jest obecnie wolny? Ulatowski, Podoliński, Ojrzyński, Skorża, Janas, Mandrysz, Płatek wśród tych trenerów nie widzę nikogo kto umiałby złapać za mordę i nauczyć ambicji jednego czy drugiego kopacza może ewentualnie Ojrzyński, ale on też nie ma ostatnio dobrej passy. Więc jak widać z trenerami bieda na chwilę obecną.


PS 1948
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 22:33

  zach-pom napisał:  
Kto z trenerów jest obecnie wolny? Ulatowski, Podoliński, Ojrzyński, Skorża, Janas, Mandrysz, Płatek wśród tych trenerów nie widzę nikogo kto umiałby złapać za mordę i nauczyć ambicji jednego czy drugiego kopacza może ewentualnie Ojrzyński, ale on też nie ma ostatnio dobrej passy. Więc jak widać z trenerami bieda na chwilę obecną.



Wolni są jeszcze Latal i Rumak.

Generalnie Moskal stracił kontrolę nad obecnym kryzysem i nie sądzę by to już się zmieniło. Taktycznie i mentalnie sięgnęliśmy dna, tu trzeba już powoli gasić pożar póki jest jeszcze czas a zanim zostaną tylko zgliszcza. Prezesie Mroczek, do dzieła !


BB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 22:50
Tarasiewicza z Miedzi wyciągnąć to tak pół żartem pół serio. Ja bym zaryzykował taki eksperyment jak Lech na Bielicy zrobił jakiegoś Szwajcara, Austriaka czy może Włocha heh... śmiech przez łzy...


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 12/03/2017 22:56

  kibicMKS napisał:  
ciekawe,gdzie są fanatycy pinokia Frączczaka?! ... jak ma być u nas dobrze jak prezes jest zakochany w drewniaku Frączczaku i pseudo dyr.Stolarczyku,który wrzuca mu kity typu Moskal,a on to łyka jak karp ... jak się Mroczek nie zdąży ogarnąć to czarno widzę tą zabawę w prowadzenie klubu piłkarskiego.czy naprawdę nie ma mądrych ludzi w klubie,którzy widzą to co my kibice,a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.jak spadniemy to najwięcej straci Mroczek.Czy On naprawdę nie widzi co się dzieje??? .... p.Mroczek jak jesteś tak zauroczony talentem Stolarczyka to zatrudnij go na stanowisko osoby odpowiedzialnej za strategię firmy i finanse w swojej prywatnej firmie EPA,a od naszej Pogoni (...) brak mi sło na to co robicie w naszym klubie.




Jestem. I teraz zakochany w pinokiach znajdź mi na dzień dzisiejszy zawodnika (napastnika) który będzie gwarantował więcej bramek niż wspomniany przez Ciebie AF za te pieniądze. Oceniaj wszystkich a nie wyżywaj się na jednym piłkarzu .....


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.32 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005