Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 23:37

  goral1982 napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Gdyby w klubie był napastnik klasy Robaka, to miałby już na koncie 10 bramek, a Pogoń miałaby punktów 18+, a nie 9. .


Gdyby był Robak lub inny napastnik tej klasy to byłby w takiej samej formie jak wszyscy piłkarze którzy teraz grają.



Tak, bo nie umiałby z czterech metrów trafić do bramki..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 23:39
Murawski kilka miesięcy temu też wykorzystywał takie sytuacje.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 23:48

  goral1982 napisał:  
Murawski kilka miesięcy temu też wykorzystywał takie sytuacje.



Murawski wygląda tak jakby się skończył w Pogoni po oddaniu kapitańskiej opaski. Poza tym te kontuzję, co go niby męczą, też mogą mieć wpływ na jego dyspozycję. Tak poza nim, poza defensywnym pomocnikiem to kto ma te bramki strzelać? Gyrucso który koncertowo psuł 70% setek w tamtym sezonie, czy wracający Frączczak po kontuzji po najlepszym sezonie w swoim życiu? Czy szklany Spas? Bądź odpalony nawet z Arki Gdynia Dariusz Formella? Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, tu naprawdę jest masa potencjalnych królów strzelców.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 28/10/2017 23:49

  Cytat:  
Serio wierzycie w te zimowe transfery, w tą przebudowę itp.?


Nie! bo i za co?Nie było nie ma to i nie będzie.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3853 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 01:48
Sam Robak przyznał ostatnio, że toczyły się zaawansowane rozmowy z Pogonią przed Śląskiem, że wszystko upadło na ostatnim kroku. A pamiętam, że jeszcze na długo przed tym jak sam Robak to przyznał, jak jeszcze był etap jak negocjował przejście do nowego klubu, kilkanaście godzin przed tym jak klepnął ze Śląskiem, poszło info, że Stolarczyk strasznie zjebał właśnie na końcowym etapie, że zachował się amatorsko i to on spalił transfer jego do nas.
Nie dziwię się, że jebie się klub za brak tego transferu i się im go wypomina. Robak swoją wypowiedzią wpasował się w tamto info.
A pomyśleć, że jakbyśmy mieli tego napastnika i statystyka wykorzystywanych stworzonych sytuacji z najgorszego w lidze przeskoczyłaby o te choćby kilkanaście % więcej, to spokojnie jeszcze byśmy walczyli o pierwszą ósemkę i nie myśleli o spadku. Nie byłoby ostatniego miejsca, nie byłoby praktycznie rozmowy na temat wypierdolenia Skorży już teraz.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 06:53
Wtedy poszło też "info", że Stolarczyk chciał Robaka ale Mroczek poskąpił kasy. I tu pewnie leży główny problem.
Nic by ten Robak nam nie pomógł bo Skorża z Włochem doprowadziłoby go do formy jak resztę. Parę miesięcy temu ten zespół chociaż biegał i miał siłę aby walczyć.
Tu nie o top 8 chodzi. Z tą kadrą, mając na uwadze wszelkie deficyty i problemy, powinniśmy być 2-3 miejsca wyżej. Nawet gdyby prowadził nas ktoś z okręgówki.
Reforma zakłada, że spada ostatni zespół a przedostanie ma baraże więc nic z tego co niektórzy wróżą. Skorża = spadek i trzeba się na to przygotować. Ile to będzie wówczas milionów na minus chociażby z tytułu praw telewizyjnych?(ubiegły sezon ponad 9 mln zł)...

[TradycjaZobowiązuje!: GRATULUJEMY! wygrałeś kilkutygodniowy (a może miesięczny??) odpoczynek!]

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 29 października 2017, 06:59 [1 raz(y)]


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 09:59
Nareszcie. Brawo


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 10:42
http://pogonsportnet.pl/news/co-dalej-ze-skorza-sonda - Cos tu jest nie tak ze v-alka szuka kozla ofiarnego w trenerze. Dlaczego sonda ma tylko trzy opcje?
Powinien zostać do końca rundy jesiennej
Powinien dostać szansę do meczu z Legią
Powinien odejść już teraz

Gdzie jest opcja "Prezes powinien odejsc" , "Trener powinien zostac do konca sezonu", "Trener powinien zostac do konca kontraktu"?
Jakies uklady z prezesem?


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 10:47

  Axiom napisał:  
http://pogonsportnet.pl/news/co-dalej-ze-skorza-sonda - Cos tu jest nie tak ze v-alka szuka kozla ofiarnego w trenerze. Dlaczego sonda ma tylko trzy opcje?
Powinien zostać do końca rundy jesiennej
Powinien dostać szansę do meczu z Legią
Powinien odejść już teraz

Gdzie jest opcja "Prezes powinien odejsc" , "Trener powinien zostac do konca sezonu", "Trener powinien zostac do konca kontraktu"?
Jakies uklady z prezesem?



Daniel zdementował takie zarzuty pod tym artykułem, nie dopatrywałbym się niczego więcej w tej sondzie jak wybadanie poziomu zaufania bądź jego braku do obecnego szkoleniowca.. Szczerze jeżeli problem leży w przygotowaniu i braku napastnika to ten klub z tego wyjdzie ze Skorżą u sterów.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4414 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 11:35

  Charry1948 napisał:  

  Axiom napisał:  
http://pogonsportnet.pl/news/co-dalej-ze-skorza-sonda - Cos tu jest nie tak ze v-alka szuka kozla ofiarnego w trenerze. Dlaczego sonda ma tylko trzy opcje?
Powinien zostać do końca rundy jesiennej
Powinien dostać szansę do meczu z Legią
Powinien odejść już teraz

Gdzie jest opcja "Prezes powinien odejsc" , "Trener powinien zostac do konca sezonu", "Trener powinien zostac do konca kontraktu"?
Jakies uklady z prezesem?



Daniel zdementował takie zarzuty pod tym artykułem, nie dopatrywałbym się niczego więcej w tej sondzie jak wybadanie poziomu zaufania bądź jego braku do obecnego szkoleniowca.. Szczerze jeżeli problem leży w przygotowaniu i braku napastnika to ten klub z tego wyjdzie ze Skorżą u sterów.



Ja z checia wzialbym udzial w sondzie, ale z zadna z trzech odpowiedzi sie nie zgadzam...


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 14:30

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.


,,Vi är överallt,,- POGON
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 14:54

  spagetti napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.



Dokładnie. Zobacz ostatni wywiad po meczy gdzie wypowiadają się Drygas i Frączczak. Wiadać os razu komu zależy a kto pierdoli bez celu i sensu to samo. To samo tyczy się naszych podwórkowców bo słowo wychowanek jest nieadekwatne. Jak podpisywali umowe z Kortem wszyscy piali z zachwytu od razu mówiłem że to mierny kopacz. Zwoliński to samo. Nad pozostałymi nie chce się znęcać. Przegrywamy bo brakuje nam solidnego środkowego obrońcy, ofensywnego pomocnika, i napastnika. To tyle i aż tyle.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 15:47

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.



Dokładnie. Zobacz ostatni wywiad po meczy gdzie wypowiadają się Drygas i Frączczak. Wiadać os razu komu zależy a kto pierdoli bez celu i sensu to samo. To samo tyczy się naszych podwórkowców bo słowo wychowanek jest nieadekwatne. Jak podpisywali umowe z Kortem wszyscy piali z zachwytu od razu mówiłem że to mierny kopacz. Zwoliński to samo. Nad pozostałymi nie chce się znęcać. Przegrywamy bo brakuje nam solidnego środkowego obrońcy, ofensywnego pomocnika, i napastnika. To tyle i aż tyle.


Przegrywamy 1. Zawalone zostało zostało przygotowanie fizyczne za co odpowiada trener. 2. Została dobrana zła taktyka. Z tym zbiorem marnych technicznie zawodników nie da się grać piłki opartej na posiadaniu i dominacji. 3. Trener nie potrafi zmobilizować i zmotywować zawodników. To co piszesz o braku zawodników objawia się w pkt 2.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 16:06

  Olaf napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.



Dokładnie. Zobacz ostatni wywiad po meczy gdzie wypowiadają się Drygas i Frączczak. Wiadać os razu komu zależy a kto pierdoli bez celu i sensu to samo. To samo tyczy się naszych podwórkowców bo słowo wychowanek jest nieadekwatne. Jak podpisywali umowe z Kortem wszyscy piali z zachwytu od razu mówiłem że to mierny kopacz. Zwoliński to samo. Nad pozostałymi nie chce się znęcać. Przegrywamy bo brakuje nam solidnego środkowego obrońcy, ofensywnego pomocnika, i napastnika. To tyle i aż tyle.


Przegrywamy 1. Zawalone zostało zostało przygotowanie fizyczne za co odpowiada trener. 2. Została dobrana zła taktyka. Z tym zbiorem marnych technicznie zawodników nie da się grać piłki opartej na posiadaniu i dominacji. 3. Trener nie potrafi zmobilizować i zmotywować zawodników. To co piszesz o braku zawodników objawia się w pkt 2.



Tylko jak to jest z tą taktyką? W meczu pucharowym z Lechem oglądaliśmy drużynę która wie czego chcę i wyglada dobrze taktycznie i jeździ na tyłkach do ostatniej sekundy spotkania. Później naspetuje powrót do marności występującej od początku 2017 roku. Ja jako kibic właśnie taką Pogoń chciałbym oglądać, wierze w to że ten trener po naprawieniu swoich błędów i wzmocnieniem kadry 3-4 mocnymi zawodnikami właśnie taka Pogoń jak z meczu PP nam pokaże. W tym pucharze zapewne też byśmy grali dalej gdyby w polu karnym zamiast Zwolińskiego był normalny napastnik. „Normalny” - strzelający więcej niż dwa gole w dwa lata. Życzę sobie i wan tego by klub poszedł po rozum do głowy i odstąpił od zwalania trenera, a otworzył okna i drzwi w szatni i tam trochę przewietrzył tę „Hołotę” hehe 😀


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 16:18

  Charry1948 napisał:  

  Olaf napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.



Dokładnie. Zobacz ostatni wywiad po meczy gdzie wypowiadają się Drygas i Frączczak. Wiadać os razu komu zależy a kto pierdoli bez celu i sensu to samo. To samo tyczy się naszych podwórkowców bo słowo wychowanek jest nieadekwatne. Jak podpisywali umowe z Kortem wszyscy piali z zachwytu od razu mówiłem że to mierny kopacz. Zwoliński to samo. Nad pozostałymi nie chce się znęcać. Przegrywamy bo brakuje nam solidnego środkowego obrońcy, ofensywnego pomocnika, i napastnika. To tyle i aż tyle.


Przegrywamy 1. Zawalone zostało zostało przygotowanie fizyczne za co odpowiada trener. 2. Została dobrana zła taktyka. Z tym zbiorem marnych technicznie zawodników nie da się grać piłki opartej na posiadaniu i dominacji. 3. Trener nie potrafi zmobilizować i zmotywować zawodników. To co piszesz o braku zawodników objawia się w pkt 2.



Tylko jak to jest z tą taktyką? W meczu pucharowym z Lechem oglądaliśmy drużynę która wie czego chcę i wyglada dobrze taktycznie i jeździ na tyłkach do ostatniej sekundy spotkania. Później naspetuje powrót do marności występującej od początku 2017 roku. Ja jako kibic właśnie taką Pogoń chciałbym oglądać, wierze w to że ten trener po naprawieniu swoich błędów i wzmocnieniem kadry 3-4 mocnymi zawodnikami właśnie taka Pogoń jak z meczu PP nam pokaże. W tym pucharze zapewne też byśmy grali dalej gdyby w polu karnym zamiast Zwolińskiego był normalny napastnik. „Normalny” - strzelający więcej niż dwa gole w dwa lata. Życzę sobie i wan tego by klub poszedł po rozum do głowy i odstąpił od zwalania trenera, a otworzył okna i drzwi w szatni i tam trochę przewietrzył tę „Hołotę” hehe 😀


Raz w roku to i nienabita strzelba wystrzeli. Jeden mecz na 16 rozegranych pod wodzą Skorży nie jest zbyt reprezentatywny. Mamy praktycznie koniec rundy, jakie piętno odcisnął trener na tej drużynie? Jakieś pozytywy?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 16:27

  Olaf napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Olaf napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  

  Mazii napisał:  

  spagetti napisał:  
Takie pytanie do tych którzy piszą że Skorza to dobry fachowiec . Więc dobry bo..?
Co takiego osiągnął? Co poprawił w Pogoni? Jakieś plusy? To że gość jest inteligentny, kulturalny, z klasą to nie wszystko...



To ja Ci zadam inne pytanie jak odpowiesz na nie to ja odpowiem dlaczego Skorża. Chcesz jego zwoln8enia to proszę powiedz kto za niego? Nie pisz proszę że ktoś zza granicy. Konkretnie nazwisko



Szczerze to mi nie chodzi nawet o jego zastępcę, a bardziej o zachwyt nad jego umiejętnościami trenerskimi itp. W Pl nie ma chyba dobrego fachowca którego piłkarzyki by nie zwolniły.Niestety. Teraz jesteśmy w takiej duupie że nic nas już nie uratuje. Musimy ratować się tym co mamy niestety.
Kasy brak na transfery, na zwolnienie trenera i na kolejnego i tak pieniędzy nie ma a nawet jeśli to żaden nie będzie lepszy. Każdy w Pl to jedno i to samo.. Sytuacja jest taka że piłkarzyki muszą spiąc dupę tym składem co mamy i tyle. Później co najwyżej pozbyć się kilku grajków i kilku że sztabu szkoleniowego. Zwolni się kilka pensji to będzie można szukać w zamian jakiś nowych graczy.



Dokładnie. Zobacz ostatni wywiad po meczy gdzie wypowiadają się Drygas i Frączczak. Wiadać os razu komu zależy a kto pierdoli bez celu i sensu to samo. To samo tyczy się naszych podwórkowców bo słowo wychowanek jest nieadekwatne. Jak podpisywali umowe z Kortem wszyscy piali z zachwytu od razu mówiłem że to mierny kopacz. Zwoliński to samo. Nad pozostałymi nie chce się znęcać. Przegrywamy bo brakuje nam solidnego środkowego obrońcy, ofensywnego pomocnika, i napastnika. To tyle i aż tyle.


Przegrywamy 1. Zawalone zostało zostało przygotowanie fizyczne za co odpowiada trener. 2. Została dobrana zła taktyka. Z tym zbiorem marnych technicznie zawodników nie da się grać piłki opartej na posiadaniu i dominacji. 3. Trener nie potrafi zmobilizować i zmotywować zawodników. To co piszesz o braku zawodników objawia się w pkt 2.



Tylko jak to jest z tą taktyką? W meczu pucharowym z Lechem oglądaliśmy drużynę która wie czego chcę i wyglada dobrze taktycznie i jeździ na tyłkach do ostatniej sekundy spotkania. Później naspetuje powrót do marności występującej od początku 2017 roku. Ja jako kibic właśnie taką Pogoń chciałbym oglądać, wierze w to że ten trener po naprawieniu swoich błędów i wzmocnieniem kadry 3-4 mocnymi zawodnikami właśnie taka Pogoń jak z meczu PP nam pokaże. W tym pucharze zapewne też byśmy grali dalej gdyby w polu karnym zamiast Zwolińskiego był normalny napastnik. „Normalny” - strzelający więcej niż dwa gole w dwa lata. Życzę sobie i wan tego by klub poszedł po rozum do głowy i odstąpił od zwalania trenera, a otworzył okna i drzwi w szatni i tam trochę przewietrzył tę „Hołotę” hehe 😀


Raz w roku to i nienabita strzelba wystrzeli. Jeden mecz na 16 rozegranych pod wodzą Skorży nie jest zbyt reprezentatywny. Mamy praktycznie koniec rundy, jakie piętno odcisnął trener na tej drużynie? Jakieś pozytywy?



Właśnie tych pozytywów nie ma zbyt wiele, chociaż ja dopatruje się pozytywu w tych porażkach. W końcu zarząd klubu będzie musiał podjąć kilka decyzji personalnych i wyjść z tego kryzysu z twarzą. Wiem że Pogoń strzela mało bramek, a jak ktoś nie strzela to nie wygrywa. Tak to widzę. Natomiast na brak sytuacji nie możemy narzekać, bo w tych kilku przegranych, zremisowanych meczach te zwycięstwo można było przechylić na swoją stronę mając napastnika z prawdziwego zdarzenia na boisku. Nie uważam ze trener nie ponosi odpowiedzialności za obecny stan rzeczy, ale wiem też że każda passa kiedyś się kończy, Ciekawy artykuł poniżej
Transfery dla chcącego nic trudnego. źródło fb.

Chciałbym tylko zaznaczyć że mówimy o kryzysie który trwa w Pogoni cały rok, a nie tylko od początku tego sezonu.

Ostatnio edytowany przez: Charry1948, 29 października 2017, 16:40 [1 raz(y)]


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 17:06
To nie jest kryzys. To jest rezultat decyzji podejmowanych przez osoby w klubie. Brak napastnika to jedno. Drugie natomiast jest to co proponuje Skorża w ofensywie. Można do perfekcji opanować stałe fragmenty gry co pokazuje w tym sezonie Arka Gdynia. Natomiast u nas oprócz ciągłych wyrzutek z bocznych sektorów boiska w pole karne (z których nic nie wynika) nic więcej nie ma. Blisko 2/3 przegranych meczów w lidze w tym sezonie to nie tylko z powodu braku napastnika. To także katastrofalna gra w defensywie. Gdy się nie strzela bramek to jeszcze się meczu nie przegrywa. Ostatnia stabilizacja gry defensywnej na poziomie 3 straconych bramek na mecz to tragedia i nic Skorży nie usprawiedliwia.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 17:18

  Olaf napisał:  
To nie jest kryzys. To jest rezultat decyzji podejmowanych przez osoby w klubie. Brak napastnika to jedno. Drugie natomiast jest to co proponuje Skorża w ofensywie. Można do perfekcji opanować stałe fragmenty gry co pokazuje w tym sezonie Arka Gdynia. Natomiast u nas oprócz ciągłych wyrzutek z bocznych sektorów boiska w pole karne (z których nic nie wynika) nic więcej nie ma. Blisko 2/3 przegranych meczów w lidze w tym sezonie to nie tylko z powodu braku napastnika. To także katastrofalna gra w defensywie. Gdy się nie strzela bramek to jeszcze się meczu nie przegrywa. Ostatnia stabilizacja gry defensywnej na poziomie 3 straconych bramek na mecz to tragedia i nic Skorży nie usprawiedliwia.



Nawet to że w klubie nie ma dobrego stopera?


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 17:23

  Charry1948 napisał:  

  Olaf napisał:  
To nie jest kryzys. To jest rezultat decyzji podejmowanych przez osoby w klubie. Brak napastnika to jedno. Drugie natomiast jest to co proponuje Skorża w ofensywie. Można do perfekcji opanować stałe fragmenty gry co pokazuje w tym sezonie Arka Gdynia. Natomiast u nas oprócz ciągłych wyrzutek z bocznych sektorów boiska w pole karne (z których nic nie wynika) nic więcej nie ma. Blisko 2/3 przegranych meczów w lidze w tym sezonie to nie tylko z powodu braku napastnika. To także katastrofalna gra w defensywie. Gdy się nie strzela bramek to jeszcze się meczu nie przegrywa. Ostatnia stabilizacja gry defensywnej na poziomie 3 straconych bramek na mecz to tragedia i nic Skorży nie usprawiedliwia.



Nawet to że w klubie nie ma dobrego stopera?


To Skorża o tym nie wiedział jak przychodził? Jakoś mu to nie przeszkodziło podpisać kontrakt. Poza tym, któryś z piłkarzy się rozwinął odkąd Skorża jest w klubie?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 29/10/2017 17:33

  Olaf napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Olaf napisał:  
To nie jest kryzys. To jest rezultat decyzji podejmowanych przez osoby w klubie. Brak napastnika to jedno. Drugie natomiast jest to co proponuje Skorża w ofensywie. Można do perfekcji opanować stałe fragmenty gry co pokazuje w tym sezonie Arka Gdynia. Natomiast u nas oprócz ciągłych wyrzutek z bocznych sektorów boiska w pole karne (z których nic nie wynika) nic więcej nie ma. Blisko 2/3 przegranych meczów w lidze w tym sezonie to nie tylko z powodu braku napastnika. To także katastrofalna gra w defensywie. Gdy się nie strzela bramek to jeszcze się meczu nie przegrywa. Ostatnia stabilizacja gry defensywnej na poziomie 3 straconych bramek na mecz to tragedia i nic Skorży nie usprawiedliwia.



Nawet to że w klubie nie ma dobrego stopera?


To Skorża o tym nie wiedział jak przychodził? Jakoś mu to nie przeszkodziło podpisać kontrakt. Poza tym, któryś z piłkarzy się rozwinął odkąd Skorża jest w klubie?




Nie znam prawdy o liście nazwisk jaką dostał Skorża w trakcie negocjacji. Ze złym przygotowaniem kondycyjnym żaden z tych piłkarzy nie miał prawa się rozwinąć..


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005