Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7145 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:30
Ja sie przede wszystkim łapie za głowe gdy myśle o tym jak koszmarnie przygotował ten zespół Skowronek. Po prostu katastrofa. Wszyscy ci co powątpiewali w powierzenie tego zespołu żółtodziobowi mieli racje. Po 60 minucie każdy już oddycha rękawami.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:34
Chyba nie oglądacie "ekstraklapy". żenujący poziom jest w większości meczów w każdej kolejce.
Mamy słabych piłkarzy, ale to sa ci sami którzy na jesieni grali naprawdę niezłą piłkę. Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. Pewnie, że niektórzy nie chcą umierać za Pogoń (dziś Kolendowicz), ale jechanie po wszystkich równo jest nie fer. Ile zabrkło Dąbrowskiemu, żeby wepchnął piłkę parę minut po bramce? Każdego z rezerwowych piłkarzy Śląska mielibyśmy w podstawie. Może spójrzcie sobie ile oni zarabiają. Ile miasto dokłada do klubu i jaka wysoka była dziś frekwencja na nowoczesnym stadionie.
Wygramy z Bełchatowem, bo tego meczu nie kupią.


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:40
Co do Ławy, Kolendowicza, Aki, Wiśniewskiego zgadzam się, że nie powinni pojawić się na tym boisku. Ale kto miał wejść zamiast nich ? Krzyczymy zawsze 'dawać młodych' 'dokończyć juniorami'.

Lewandowski - nasza podobno nadzieja największa. Dostał już szans naprawdę dużo, a ja nie pamiętam ANI JEDNEGO dobrego jego zagrania, nie mówiąc już o dośrodkowaniu, a przecież jest skrzydłowym.
Wiśniewski - Jakby ktoś zapomniał, on jest napastnikiem i tylko został przekwalifikowany na skrzydłowego. On z kolei udane miał jakieś 5 minut z Koroną.
Neumann - Mało go widziałem, ale z tego co widzę, to nawet w rezerwach się nie wybija. Jak wszedł na 15 minut [tak, wiem, za krótko, żeby oceniać bo trema etc, ale mimo wszystko] w pierwszym zespole to był wolny, bał się podłączyć. Typowa była sytuacja jak jest kontra, on stoi na połowie boiska, dostaję piłkę, oddaje ją od razu i zostaje tam gdzie był zamiast lecieć do przodu.
Zieliński - Postrzelał trochę w ME i też się zaciął już jakiś czas temu, poza tym nie pokazuje zbyt dużo gdy gra, nawet nie licząć nie strzelania bramek.
Zwoliński - Mniejsza, że teraz jest wypożyczony. Wszyscy go forsowali, i każdy kolejny trener był tym złym, który go nie wystawia. A teraz w słabiutkiej Arce czasem nawet się do 18-ki nie łapie.

Poza tym przez ostatnie lata przewinęło się kilku takich, co zawsze kibice się domagali, żeby grali. Ilu było Wólkiewiczów czy innych Dymków?

Sorry, że trochę offtop, ale razi mnie to strasznie. A o meczu już naprawdę nie ma co pisać.
Mimo, że Donald nie jest wybitny, ani nawet dobry [choć ostatnio zaczął w końcu formę łapać] to bez niego jest prawdziwa tragedia. Nie wiem jak to z przodu będzie wyglądać do końca sezonu. Bo nawet jak wróci to zawsze potrzebuje czasu, żeby wrócić do rytmu.
W tej chwili z ofensywnych zawodników wg mnie jedynie Murayama się wyróznia, reszta dramat. A za to co odjebał Chałas nie chcieliby go w Odrzance Radziszewo.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:42

  Rauliki napisał:  
Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. .



Tu niepotrzebny jest psycholog tylko czas . Wyraznie widac, ze nie maja sil zeby biegac 90 minut. Wytrzymuja do maksymalnie 70 minuty i padaja na pysk. Jedni szybciej , drudzy wolniej ale padaja wszyscy. fakt, ze drugiej polowy dzisiaj nie moglem ogladac ale z tego co mozna przeczytac wygladali tak jak w poprzednich meczach. Trzeba liczyc na fart , ze w kolejnych meczach uda sie cos strzelic przez poczatkowe 60 minut i pozniej zamurować .


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:48

  goral1982 napisał:  

  Rauliki napisał:  
Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. .



Tu niepotrzebny jest psycholog tylko czas . Wyraznie widac, ze nie maja sil zeby biegac 90 minut. Wytrzymuja do maksymalnie 70 minuty i padaja na pysk. Jedni szybciej , drudzy wolniej ale padaja wszyscy. fakt, ze drugiej polowy dzisiaj nie moglem ogladac ale z tego co mozna przeczytac wygladali tak jak w poprzednich meczach. Trzeba liczyc na fart , ze w kolejnych meczach uda sie cos strzelic przez poczatkowe 60 minut i pozniej zamurować .



Czas? Niby na co? Ani psycholog ani czas, ani nic wiecej, im potrzebna jest zmiana zawodu na kase w dyskoncie, zrobili by manko zostaliby wyjebani na zbity ryj i jeszcze dostali by po kieszeni. Poszli by na bezrobotne to by docenili to co stracili. jebane piłkarskie pasozyty.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:48
Myśle, że dzis wygladali lepiej niż z Korona, acz Frączczak miał prawo w 85 minucie nie dogodnic Cwielonga ktory gral dopiero 10 minut. Ważne, że obyło się bez kartek, na Bełchatów gramy tym co mamy najlepsze.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:51

  Rauliki napisał:  
Myśle, że dzis wygladali lepiej niż z Korona, acz Frączczak miał prawo w 85 minucie nie dogodnic Cwielonga ktory gral dopiero 10 minut. Ważne, że obyło się bez kartek, na Bełchatów gramy tym co mamy najlepsze.



No nie, niektórych z Was nieźle, za przeproszeniem pokręciło. Wy wyszukujecie jakiś pozytywów po czyms takim?

Ja wiem że za Ptaka czy Gondora spadaliśmy z wiekszym przytupem, ale bez jaj...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:53

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Rauliki napisał:  
Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. .



Tu niepotrzebny jest psycholog tylko czas . Wyraznie widac, ze nie maja sil zeby biegac 90 minut. Wytrzymuja do maksymalnie 70 minuty i padaja na pysk. Jedni szybciej , drudzy wolniej ale padaja wszyscy. fakt, ze drugiej polowy dzisiaj nie moglem ogladac ale z tego co mozna przeczytac wygladali tak jak w poprzednich meczach. Trzeba liczyc na fart , ze w kolejnych meczach uda sie cos strzelic przez poczatkowe 60 minut i pozniej zamurować .



Czas? Niby na co? Ani psycholog ani czas, ani nic wiecej, im potrzebna jest zmiana zawodu na kase w dyskoncie, zrobili by manko zostaliby wyjebani na zbity ryj i jeszcze dostali by po kieszeni. Poszli by na bezrobotne to by docenili to co stracili. jebane piłkarskie pasozyty.


W poprzedniej rundzie dawali rade. Jeden pilkarz moze byc w slabszej formie, dwoch , trzech, pieciu , ale nie wszyscy .


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 20:58

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Rauliki napisał:  
Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. .



Tu niepotrzebny jest psycholog tylko czas . Wyraznie widac, ze nie maja sil zeby biegac 90 minut. Wytrzymuja do maksymalnie 70 minuty i padaja na pysk. Jedni szybciej , drudzy wolniej ale padaja wszyscy. fakt, ze drugiej polowy dzisiaj nie moglem ogladac ale z tego co mozna przeczytac wygladali tak jak w poprzednich meczach. Trzeba liczyc na fart , ze w kolejnych meczach uda sie cos strzelic przez poczatkowe 60 minut i pozniej zamurować .



Czas? Niby na co? Ani psycholog ani czas, ani nic wiecej, im potrzebna jest zmiana zawodu na kase w dyskoncie, zrobili by manko zostaliby wyjebani na zbity ryj i jeszcze dostali by po kieszeni. Poszli by na bezrobotne to by docenili to co stracili. jebane piłkarskie pasozyty.


W poprzedniej rundzie dawali rade. Jeden pilkarz moze byc w slabszej formie, dwoch , trzech, pieciu , ale nie wszyscy .



Nie wiem, ja juz sie wyraziłem za kolejne nie wyciąganie wniosków za nasze przygotowania w okresie zimowym. Krytykowałem wojaże po Turcjach, ktore nie pierwszy raz wychodza nam bokiem. Niemozliwe by taki Aka nagle zapomnial jak gra sie w piłke. na kogo my liczymy? Na tych których rugalismy jeszcze za czasów gry w pierwszej lidze typu Noll? ława , koles ktory niejednokrotnie był wypierdalany przez nas klubu ma nas dzis zbawić? Absurd.

Poza tym to co niektórzy wyczyniają to sabotaż, na miare tego co wyprawia ekipa zaa miedzy czyli Flota.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 21:01

  anathema napisał:  
Noll?.


Nie no, za dzisiejszy mecz czepiasz sie Nolla, ktory czyscil dzis co mogl?


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 21:06

  Rauliki napisał:  

  anathema napisał:  
Noll?.


Nie no, za dzisiejszy mecz czepiasz sie Nolla, ktory czyscil dzis co mogl?



Pisze ogólnie. Chwalony Pietruszka, swego czasu był na ostrym cenzurowanym, przez 90% użytkowników swogo czasu Pogońiony z klubu (nie wiem za co chwalony dzis niejednokrotnie objeżdżany a kazde jego ofensywne wejscie i wrzutka to smiech na sali), Rogalski, Kolendowicz itd itp po sezonie plus nasze nadzieej typu lewandowski, Wiśniewski etc niezaleznie jak to sie skonczy powinni dokonac zywotu w naszym klubie. na czele z przefarbowanym na blond dziwadlem Aką.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 21:15
Ok, Aka, Kolendowicz, Rogalski, obniżyli loty i grają tragicznie na wiosne. Budka od poczatku nic nie gral.
Wisniewski jest mlody i niestety spala sie w meczu. Chałas nie ma kiwki , nie jest nawet szybki.
Zamiast napastnika mamy dwoch bramkarzy.
Mlodych zdolnych nie widac.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 21:23

  spagetti napisał:  
Epson i ty piszesz ze Fraczczak najlepszy?:))



Właśnie. Dzisiaj był wg. mnie najlepszy.Skoro więc najlepszym zawodnikiem (prawie najlepszym bo w drugiej połówce ma swój udział w bramce i trochę się zmęczył biedak) jest Adam który na poziom tej ligi jest ewidentnie za słaby....to jak zagrali pozostali?
Niestety ten zespół gra na alibi że kolega z boiska gra jeszcze gorzej więc nie na nim skupi się złość kibiców.
Tu nikt nikogo nie opier...,tu po prostu jest wszystko ok!!!!przegraliśmy?..no cóz taki jest sport- moze wygramy za tydzień?.W międzyczasie pośmiejemy się w pizzerii,pójdziemy potańczyć,obalimy literka.
Przecież i tak nikt w tym klubie nic nam nie zrobi bo Gen.bryg.Smolny zawsze mówił ze zawodnicy są ok.
Trzeba sobie jasno powiedzieć-na to dzieje się obecnie z troską patrzymy tylko my!!!!!
Miasto z Admirałem żeglugi Krzystkiem zaciera ręce że będzie spokój z presja stadionową,Wyjadacze z Pogodna będą mogli w spokoju żyć na wsi mając 5 min. do centrum a piłkarska centrala odetchnie z ulga że już nie trzeba zasuwać gdzieś prawie do Niemiec na ligę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 21:45

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  anathema napisał:  

  goral1982 napisał:  

  Rauliki napisał:  
Im potrzeba psychologa, bo nie wierzę, że nagle zapomnieli jak się podaje. .



Tu niepotrzebny jest psycholog tylko czas . Wyraznie widac, ze nie maja sil zeby biegac 90 minut. Wytrzymuja do maksymalnie 70 minuty i padaja na pysk. Jedni szybciej , drudzy wolniej ale padaja wszyscy. fakt, ze drugiej polowy dzisiaj nie moglem ogladac ale z tego co mozna przeczytac wygladali tak jak w poprzednich meczach. Trzeba liczyc na fart , ze w kolejnych meczach uda sie cos strzelic przez poczatkowe 60 minut i pozniej zamurować .



Czas? Niby na co? Ani psycholog ani czas, ani nic wiecej, im potrzebna jest zmiana zawodu na kase w dyskoncie, zrobili by manko zostaliby wyjebani na zbity ryj i jeszcze dostali by po kieszeni. Poszli by na bezrobotne to by docenili to co stracili. jebane piłkarskie pasozyty.


W poprzedniej rundzie dawali rade. Jeden pilkarz moze byc w slabszej formie, dwoch , trzech, pieciu , ale nie wszyscy .



Nie wiem, ja juz sie wyraziłem za kolejne nie wyciąganie wniosków za nasze przygotowania w okresie zimowym. Krytykowałem wojaże po Turcjach, ktore nie pierwszy raz wychodza nam bokiem. Niemozliwe by taki Aka nagle zapomnial jak gra sie w piłke. na kogo my liczymy? Na tych których rugalismy jeszcze za czasów gry w pierwszej lidze typu Noll? ława , koles ktory niejednokrotnie był wypierdalany przez nas klubu ma nas dzis zbawić? Absurd.

Poza tym to co niektórzy wyczyniają to sabotaż, na miare tego co wyprawia ekipa zaa miedzy czyli Flota.



Anathema chyba nigdy nie grałeś w piłkę. Jak nie jesteś odpowiednio przygotowany to umiejętności nic nie pomogą. To jest podstawa aby starczało sił, aby wygrywać pojedynki, być szybkim, dynamicznym, zwinnym, silnym. U nas tego nie ma. Biegamy jak muchy w smole, zero aktywności. Zresztą każde zbliżenie na twarz naszych kopaczy mówi wszystko - ledwo zipią. I Aka jest tutaj najlepszym przykładem. Porównaj sobie jego wcześniejsze dryblingi z tym co prezentował dzisiaj. Wszystko jak by było puszczane na slow motion. I nie jest to wina, że zapomniał jak się kiwa - tylko po prostu głowa chce, a ciało nie nadąrza.
Z drugiej strony spójrz na Podbeskidzie. Kubicki to jeden z najbardziej wymagających trenerów, który dał się poznać piłkarzom z wyczerpujących okresów przygotowawych. Zobacz kto tam gra - Pietrasiak , Sokołowski, Łatka itp czyli piłkarze, którzy w tamtej rundzie kopali się w czoło. Umiejętności im nikt nie dodał, po prostu są super przygotowani i biegają jak maszynki. To wystarczy w tej lidze.
Wdowczyk to dobry trener, błędów w przygotowaniu nigdy nie popełniał. Utrzymajmy się tylko, a w przyszłym sezonie może być tylko lepiej.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 22:13
wszyscy widza co jest nie tak,a co Smolny z Mroczkiem nie widza?!
mysle,ze im ten spadek jest na reke,bo nie ogarniaja mimo dobrego budzetu jak na extraklase i nie pieniadze sa problemem tylko ZŁE ZARZĄDZANIE KLUBEM!!!
zwroccie uwage Skowronek-czy ktos z klubu sprawdzal co oni robyli w Turcji czy bezgranicznie mu ufali?! ... efekt jego ciezkiej pracy mamy teraz.stara prawda kochaj i sprawdzaj,a potem ufaj.
transfery?! to sa jakies jaja,ze majac budzet porownywalny z Piastem u nich sa gracze co potrafia mecz wygrac i bez problemu utrzymac sie w extraklasie.u nas emeryt Edi i ... w polu zero dobrych zawodnikow co by robili roznice.
marketing klubu .... w polowie rundy wpuszcza 1000 dzieci za darmo :) jak oni chca zapełnic stadion?! brakiem jakiekolwiek informacji w miescie,ze mecz jest w Szczecinie?! te kilka plakatow w autobusach i tramwajach?! trzy banery przy glownych ulicach bylyby o 100000% lepsza i skuteczniejsza reklama.niwielki koszt,bo wlicza sobie to w koszty firmy i zysk ze sprzedazy biletow!
ale po co marketing skoro wredni kibole zrobia to za nich ... transparenty na wiaduktach i.t.p.
dlaczego nie ma obnizek cen biletow i jakiejkolwiek rekompensaty dla tych co maja karnety?!
moglbym tak jeszcze dlugo wytykac ich bledy,za ktore w normalnych firmach juz by ci ludzie nie pracowali,a w klubie super sielanka.
moim zdaniem wszystko zalezy od kopaczy czy chca sie utrzymac czy nie?! Wdowczyk moze sie spinac,ale jak oni beda dalej mieli wyj.... i zero konsekwencji ze strony klubu to nawet najlepszy trener na swiecie nic nie pomoze.
sory,ze tak duzo napisalem,ale ch... mnie strzala patrzac na to co sie dzieje w naszej Pogoni.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 23:39
Za dzisiejszy mecz moim zdaniem plusy można postawić jedynie przy nazwiskach Nolla i Frączczaka.

Noll, wiadomo - czyścił elegancko i wygrywał mnóstwo pojedynków. Najpewniejszy w defensywie.
Frączczak - harował dobrze od linii do linii, nieźle rozgrywał piłkę, szukał gry.

Reszta albo średniawo (Hernani, Murayama), albo beznadziejnie (cała reszta). Nie ujmuję tu Janukiewicza, który nie miał właściwie nic do roboty. Poza wyciągnięciem piłki z siatki.


Najbardziej mnie dziwi zjazd jaki zanotował Rogalski. Jeszcze kilka meczów temu gość bez którego nie wyobrażaliśmy sobie linii pomocy. Teraz zaczyna na ławce, a jak już wejdzie, to nie wnosi kompletnie nic do gry. Tak jak dzisiaj.
Nie pomogło mu też to, że ta ręka w Białymstoku chyba zraziła do niego Wdowczyka.

Wiśniewski nie grał nic. Ale po prawdzie - ile on dostał podań? Na palcach jednej ręki można wyliczyć. Na początku tylko lagi na główkę (grają takie do młodzika, który ma metr pięćdziesiąt w kapeluszu, ciekawe). A potem totalne zero.

W ogóle przy naszym systemie gry, to każdy napastnik ustawiony na szpicy wypada beznadziejnie. Mamy słabiutką linię pomocy, która nie dostarcza podań do napastnika. A jak już dostarczy, to nie nadąża za nim i zostawia go osamotnionego.
Djousse i tak na tym tle wygląda najlepiej na tle pozostałych bo często cofa się po piłkę (nie ma innego wyboru). Tylko, że on z kolei nie potrafi się jej pozbyć. Dostaje piłkę, staje w miejscu i bierze na plecy dwóch obrońców, co zwykle kończy się glebą.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 05/05/2013 23:59
Ktoś mi przypomniał dziś,że wiele lat temu Zagłębie zaczęło od wygranej z nami 5:0 a jak to się skończyło dla nich to już chyba każdy pamięta.


paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4979 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2013 00:37

  szpadel* napisał:  
Ktoś mi przypomniał dziś,że wiele lat temu Zagłębie zaczęło od wygranej z nami 5:0 a jak to się skończyło dla nich to już chyba każdy pamięta.



Ja jednak mam caly czas nadzieje na szczęśliwy dla nas koniec i że nie dojdzie do podobniej sytuacji jak w przypadku Zagłębia ,wkońcu kurcze jest jak jest, każdy to widzi ale nie dlatego zaczynalismy odbudowe klubu od 4 ligi, przez te 5 lat tułaliśmy sie w niższych ligach aż wkońcu udało sie wrócić na swoje miejsce ,żeby teraz po roku znowu spadać..ktoś tam wyżej napisał ,że utrzymajmy sie tylko a będzie lepiej,uważam podobnie iż jezeli się utrzymamy a Wdowczyk z nami zostanie, ufam że tak będzie, to założe sie ze on całkiem ok przygotuje drużyne na następny sezon bo to dobry trener i wierze w jego umiejetnosci ,tak czy siak latwo dograc obecnego sezonu nie bedzie ,lecz mam mimo wszystko dużo wiary w sobie i wierze w tych chłopaków że dadzą radę sie utrzymać.
..


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2013 09:26

  paula22szczecinpogon napisał:  

  szpadel* napisał:  
Ktoś mi przypomniał dziś,że wiele lat temu Zagłębie zaczęło od wygranej z nami 5:0 a jak to się skończyło dla nich to już chyba każdy pamięta.



Ja jednak mam caly czas nadzieje na szczęśliwy dla nas koniec i że nie dojdzie do podobniej sytuacji jak w przypadku Zagłębia ,wkońcu kurcze jest jak jest, każdy to widzi ale nie dlatego zaczynalismy odbudowe klubu od 4 ligi, przez te 5 lat tułaliśmy sie w niższych ligach aż wkońcu udało sie wrócić na swoje miejsce ,żeby teraz po roku znowu spadać..ktoś tam wyżej napisał ,że utrzymajmy sie tylko a będzie lepiej,uważam podobnie iż jezeli się utrzymamy a Wdowczyk z nami zostanie, ufam że tak będzie, to założe sie ze on całkiem ok przygotuje drużyne na następny sezon bo to dobry trener i wierze w jego umiejetnosci ,tak czy siak latwo dograc obecnego sezonu nie bedzie ,lecz mam mimo wszystko dużo wiary w sobie i wierze w tych chłopaków że dadzą radę sie utrzymać.
..




Fakt trener z najwyższej półki w Polsce. To, że my chcemy aby pozostał to chyba oczywiste. Pytanie tylko czy On zechce TU zostać? Raczej śmiem wątpić. Musiałby naprawdę dostać wolną rękę a w to nie wierzę. Tak czy inaczej, jak nie wyrzucamy trenerów to sami odejdą. Kto przy zdrowych zmysłach miałby ochotę tu pracować? Wdowczyk i tak sobie znajdzie lepszy klub. Ta niecała runda mu wystarczy by się z powrotem wypromować.


Portowcu noś ze sobą barwy...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 06/05/2013 12:42
M. Dąbrowski

  Cytat:  
- Zagraliśmy dobry mecz. Dobrze pracowaliśmy w obronie, zabrakło trochę szczęścia, bo mogliśmy wywieźć komplet punktów, a wracamy z zerowym dorobkiem.


Kurwa, to jest kpina w żywe oczy - jak on może w ogóle coś takiego powiedzieć po takiej żenadzie jaką wczoraj zaserwowali we Wrocławiu?

Najgorsze jest to, że w KAŻDYM meczu u nas obrona popełnia ten jeden (czasem kilka) błędów skutkujących bramką i po spotkaniu przychodzi czas na tłumaczenia typu 'graliśmy ok, ale przydarzył się nam błąd' - dlaczego te błędy przydarzają się co tydzień i nikt nic nie robi, żeby je zniwelować? Oszaleć można od cotygodniowego usprawiedliwienia się i tych samych tłumaczeń.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005