Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:13
A Zwolakowi nie kończy się kontrakt w czerwcu ???


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:21

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Brawo ,nasze zadanie wykonane! Teraz trzeba czekać na jutro i na środę,oby wszystko sie dobrze dla nas skończyło, Mam nadzieję,że te 3 Zwycięstwa pod rząd wystarczą na 8.Kto by pomyślał na początku miesiąca ,po porażce z Zawiszą,że będzie tak dobrze teraz? 3 mecze ,9 pkt, 6 - 1 w bramkach.Brawo! i walczymy dalej !



Dokładnie.Na tern moment mamy 80% szans na "ósemkę" nawet zakładając porażkę na Legii.W ostatniej kolejce gra Korona z Lechią i jeśli jutro Kielczanie nie wygrają w Krakowie to raczej nic nam juz górnej połowki nie odbierze.
Co do meczu to kluczem była bramka do szatni oraz fakt że wypadł Górnikowi Sobolewski i Grendel tuż przed meczem.
Świetny mecz-------- Nunesa i Matrasa.
Bardzo dobry-------- Murawskiego,Rudola i Rogalskiego.
dobry------------------Fraczczaka,Zwolińskiego,Golli.
przeciętny----------- Kuna,Matyni i Janukiewicza.
Sędzia tego meczu to oszołom.Podnosił cisnienie lepiej niż apteka leków na serce.


Chyba kolego nie uwzględniłeś faktu, iż kolejka nadal trwa...



Uwzględniłem.
Dlatego napisałem o 80% szansy...bo jeszcze trzy mecze które nas dotyczą.W niedziele wieczorem moze juz byc przyklepane.
Kilka zespołów zainteresowanych gra miedzy sobą.By w Warszawie była konieczność zdobycia czegoś musi:
Wisła przegrać u siebie z Koroną (remis i wygrana Wisły powoduje ze Korona nas nie dogoni)
Lechia Gdańsk musi wygrać lub zremisować z Łęczną.
Podbeskidzie wygrać lub zremisować w Gliwicach.
Wisła jak przegra z Korona to będzie musiała wygrać we Wrocławiu by być przed nami.
Tych mozliwości jeszcze kilka jest...ale już wiecej wskazuje na to że zagramy u góry niz ze jednak odwrotnie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:29
Jak dadzą za niego 1 mln euro to niech idzie, nie wiem w czym problem. Nikt Zwolaka z klubu nie wypycha jednak jak będzie za niego dobra oferta i on sam będzie zainteresowany to nie rozumiem waszej paniki. Przyjdzie Kuświk czy inny Wilczek.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:34

  EPSON napisał:  

Uwzględniłem.
Dlatego napisałem o 80% szansy...bo jeszcze trzy mecze które nas dotyczą.W niedziele wieczorem moze juz byc przyklepane.
Kilka zespołów zainteresowanych gra miedzy sobą.By w Warszawie była konieczność zdobycia czegoś musi:
Wisła przegrać u siebie z Koroną (remis i wygrana Wisły powoduje ze Korona nas nie dogoni)
Lechia Gdańsk musi wygrać lub zremisować z Łęczną.
Podbeskidzie wygrać lub zremisować w Gliwicach.
Wisła jak przegra z Korona to będzie musiała wygrać we Wrocławiu by być przed nami.
Tych mozliwości jeszcze kilka jest...ale już wiecej wskazuje na to że zagramy u góry niz ze jednak odwrotnie.



Nic nie będzie pewne aż do ostatniej kolejki. Nawet jeśli Wisła wygra/zremisuje z Koroną, a Lechia przejebie z Łęczną. Wtedy w ostatniej kolejce Lechia ma do nas 3 punkty i może nas wyprzedzić bramkami, jeśli przegramy różnicą kilku bramek z Legią, a Lechia wygra.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:41
Cieszy przede wszystkim jeden element. Gramy o wiele lepiej obronie. Nie chodzi nawet o indywidualne postępy (Matras), ale o ogólne ustawienie (razem z defensywnymi pomocnikami). Na wiele mniej pozwala przeciwnikowi nasza linia obrony niż wcześniej. Liczyłem, że Janota zagra od pierwszej minuty, ponieważ z Górnikiem byliśmy w stanie prowadzić atak pozycyjny, a on się do tego nadaje. Adam słabo sobie radzi z rozgrywaniem. Ma dobre zagrania, ale chwile potem zagra zle, straci piłkę. Bardziej widzę go jednak na boku pomocy. Dzisiaj w II połowie na tej pozycji dobrze mu szło.

Na mecz jednak z Legia, nie będzie można mieć pretensji, jeśli Frączczak znowu wyjdzie jako ofensywny pomocnik, bo to inny mecz, inny, bardziej wymagający przeciwnik, i trzeba tam będzie dużo walczyć w środku.

Fajnie Rudol zagrał, dużo wygranych pojedynków 1na1 w obronie. Przyjemnie się patrzyło, jak nie przestraszył się i nie dał się gnoić Kosznikowi. Co chwilę mu się odpłacał, gdy ten kozaczył

Kolejny mecz gramy bez pressingu (nie mówie, że zle). Widać, że na ten moment Czesie preferuje, aby przeciwnik wszedł na połowe i wtedy dwie blisko siebie linie obrony i pomocy mają to rozbijać.

Teraz pełna koncentracja na Legie.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 20:55

  Maxymalny napisał:  

  Icar napisał:  
Też tak myślę ale wkurwia takie pisanie .. chociaż jakby zapłacili dobrze to mroczek może miec inne zdanie.
A ten mógł się powstrzymać dzisiaj z tym a nie po Weszło "plotki" rzucać od razu na gorąco po wygranym meczu i do jeszcze do tego kurwidołku z poznania.



A Białorusin wychowany na wronieckich przekrętach - świadek koronny z Wrocławia to jakoś na stołku trenerskim wam nie przeszkadza.



Błysk intektu,grom niemalże.To które to Wieszczu miejsce miało być?11?A który to już miesiąc karencji forumowej i rzucania słów na wiatr?

Dobry mecz,mądra 1 połowa, w całym meczu na wiele nie pozwoliliśmy Górnikowi.Zaskakuje,że nawet w obronie teraz potrafimy pewnie grać.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3764 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 21:06
W jakiej to sytuacji wyszło małe "kuku" pod okiem Kosznika? ;)


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 21:09

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Maxymalny napisał:  

  Icar napisał:  
Też tak myślę ale wkurwia takie pisanie .. chociaż jakby zapłacili dobrze to mroczek może miec inne zdanie.
A ten mógł się powstrzymać dzisiaj z tym a nie po Weszło "plotki" rzucać od razu na gorąco po wygranym meczu i do jeszcze do tego kurwidołku z poznania.



A Białorusin wychowany na wronieckich przekrętach - świadek koronny z Wrocławia to jakoś na stołku trenerskim wam nie przeszkadza.



Błysk intektu,grom niemalże.To które to Wieszczu miejsce miało być?11?A który to już miesiąc karencji forumowej i rzucania słów na wiatr?

Dobry mecz,mądra 1 połowa, w całym meczu na wiele nie pozwoliliśmy Górnikowi.Zaskakuje,że nawet w obronie teraz potrafimy pewnie grać.



Dobrze, że udało się Pogoni wygrać. Ale pierwsza połowa była beznadziejna, pofarciło się z golem do szatni. W końcówce nie dużo brakowało a byłoby 2:2, bo za dużo swobody dawali Pogoniarze Górnikowi i tylko źle ustawionemu celownikowi któregoś tam z Górników, Górnik grając w 10 nie wyrównał w bardzo dogodnej okazji ;) Dobrze, że skończyło się sukcesem a nie tragedią.


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 21:33
Zwolak rozpierdola system,nie wierzyłem w chłopaka, a tu ładnie zaskakuje.Za grubą kasę może pójść jeżeli tak będzie grał.Do lecha na pewno,nie.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 21:52

  EPSON napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Brawo ,nasze zadanie wykonane! Teraz trzeba czekać na jutro i na środę,oby wszystko sie dobrze dla nas skończyło, Mam nadzieję,że te 3 Zwycięstwa pod rząd wystarczą na 8.Kto by pomyślał na początku miesiąca ,po porażce z Zawiszą,że będzie tak dobrze teraz? 3 mecze ,9 pkt, 6 - 1 w bramkach.Brawo! i walczymy dalej !



Dokładnie.Na tern moment mamy 80% szans na "ósemkę" nawet zakładając porażkę na Legii.W ostatniej kolejce gra Korona z Lechią i jeśli jutro Kielczanie nie wygrają w Krakowie to raczej nic nam juz górnej połowki nie odbierze.
Co do meczu to kluczem była bramka do szatni oraz fakt że wypadł Górnikowi Sobolewski i Grendel tuż przed meczem.
Świetny mecz-------- Nunesa i Matrasa.
Bardzo dobry-------- Murawskiego,Rudola i Rogalskiego.
dobry------------------Fraczczaka,Zwolińskiego,Golli.
przeciętny----------- Kuna,Matyni i Janukiewicza.
Sędzia tego meczu to oszołom.Podnosił cisnienie lepiej niż apteka leków na serce.



Moim zdaniem lepsza ocena należy się Kunowi. Frączczak grał tragicznie. Praktycznie co piłka u niego to strata piłki, albo niecelny strzał. Ratuje go strzelony gol, ale oglądanie go jest niestety dość irytujące ;)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:01

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Brawo ,nasze zadanie wykonane! Teraz trzeba czekać na jutro i na środę,oby wszystko sie dobrze dla nas skończyło, Mam nadzieję,że te 3 Zwycięstwa pod rząd wystarczą na 8.Kto by pomyślał na początku miesiąca ,po porażce z Zawiszą,że będzie tak dobrze teraz? 3 mecze ,9 pkt, 6 - 1 w bramkach.Brawo! i walczymy dalej !



Dokładnie.Na tern moment mamy 80% szans na "ósemkę" nawet zakładając porażkę na Legii.W ostatniej kolejce gra Korona z Lechią i jeśli jutro Kielczanie nie wygrają w Krakowie to raczej nic nam juz górnej połowki nie odbierze.
Co do meczu to kluczem była bramka do szatni oraz fakt że wypadł Górnikowi Sobolewski i Grendel tuż przed meczem.
Świetny mecz-------- Nunesa i Matrasa.
Bardzo dobry-------- Murawskiego,Rudola i Rogalskiego.
dobry------------------Fraczczaka,Zwolińskiego,Golli.
przeciętny----------- Kuna,Matyni i Janukiewicza.
Sędzia tego meczu to oszołom.Podnosił cisnienie lepiej niż apteka leków na serce.



Moim zdaniem lepsza ocena należy się Kunowi. Frączczak grał tragicznie. Praktycznie co piłka u niego to strata piłki, albo niecelny strzał. Ratuje go strzelony gol, ale oglądanie go jest niestety dość irytujące ;)



Mozliwe.
Kun zagrał świetnie w Krakowie.Tu miał słabsza pierwsza połowę.Mniej dawał w ofensywie.
Fraczczaka oceniam wysoko za zaangażowanie i to że znalazł się tam gdzie trzeba przy pierwszej bramce.Piłkarskich umijetności nie oczekuje od niego bo ich nie ma i mnie też irytuje.Jednak w porównaniu z wiekszościa meczy w jego wykonaniu to tym razem nie graliśmy w dziesiątkę a troche wiatru zrobił.

a tak troche żartobliwie..to ciagle szukamy tej jedynej,najlepszej,niepowtarzalnej pozycji dla Adama.Teraz jako środkowy pomocnik.To chyba jedyna taka "10" z takim potencjałem "technicznym"...hehe.

..a co do Matyni to pierwsza połowę zagrał slabo i elektrycznie.Odważniej zagrał w drugiej połowie...ale nadal brak mu spokoju i Górnik jego strona dochodził do dośrodkowań.Bramka po jego faulu.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 25 kwietnia 2015, 22:09 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:03

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Brawo ,nasze zadanie wykonane! Teraz trzeba czekać na jutro i na środę,oby wszystko sie dobrze dla nas skończyło, Mam nadzieję,że te 3 Zwycięstwa pod rząd wystarczą na 8.Kto by pomyślał na początku miesiąca ,po porażce z Zawiszą,że będzie tak dobrze teraz? 3 mecze ,9 pkt, 6 - 1 w bramkach.Brawo! i walczymy dalej !



Dokładnie.Na tern moment mamy 80% szans na "ósemkę" nawet zakładając porażkę na Legii.W ostatniej kolejce gra Korona z Lechią i jeśli jutro Kielczanie nie wygrają w Krakowie to raczej nic nam juz górnej połowki nie odbierze.
Co do meczu to kluczem była bramka do szatni oraz fakt że wypadł Górnikowi Sobolewski i Grendel tuż przed meczem.
Świetny mecz-------- Nunesa i Matrasa.
Bardzo dobry-------- Murawskiego,Rudola i Rogalskiego.
dobry------------------Fraczczaka,Zwolińskiego,Golli.
przeciętny----------- Kuna,Matyni i Janukiewicza.
Sędzia tego meczu to oszołom.Podnosił cisnienie lepiej niż apteka leków na serce.



Moim zdaniem lepsza ocena należy się Kunowi. Frączczak grał tragicznie. Praktycznie co piłka u niego to strata piłki, albo niecelny strzał. Ratuje go strzelony gol, ale oglądanie go jest niestety dość irytujące ;)




Nie wzięliście pod uwagę Matyni, który coraz lepiej sobie radzi i coraz pewniej wprowadza pikę ofensywnie.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:16
kto nie był niech żałuję ... niestety takich Pogoń ma część kibiców.dla mnie gol Rogalskiego to zakłamanie rzeczywistości.mam nadzieję,że teraz klub jest lepiej zarządzany niż pod rządami Smolnego i w przyszłym sezonie już takich Dyzmów piłkarze jak Rogalski,Frączczak czy Hernani po sezonie opuszczą nasze szeregi.kto chodzi na mecze to wie co ci pseudoipiłkarze reprezentują.tylko czy trener i tymczasowi właściciele klubu to widzą ....


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:19

  szymonek007 napisał:  
Nie wzięliście pod uwagę Matyni, który coraz lepiej sobie radzi i coraz pewniej wprowadza pikę ofensywnie.



Gosc gra tylko z koniecznosci, jak ogarniemy porzadnego lewego obronce to zycze mu spektakularnego powrotu do vinety wolin

dzisiaj dobry mecz Rudola, pewnie, silnie czyscil w obronie, ale w ofensywie slabiej, swietny nunes, po reakcjach i gestach w strone tybun widac, ze mu zalezy i zyje tym. niezle Fraczczak. Radek slabo (juz nie chodzi o bramke) czesto niepewnie

transfery zimowe zajebiste nie ma co . Danielak, Kamess żelazni rezerwowi, Janota ostatnio zgasł chociaz mial przeblyski a Akahoshi dzisiaj zagral w rezerwach w 3 lidze...dramat jakis


  Cytat:  
w przyszłym sezonie już takich Dyzmów piłkarze jak Rogalski,Frączczak czy Hernani



ale pierdzielisz glupoty :) ... Fraczczak jest jakis jest, ale ostatnio odżywa, Rogalski jest w Pogoni juz 6 lat i chocby za to jak jest przywiazany, jaki ma charakter i jak wielkie doswiadczenie posiada zostawilbym go. On mowil ze chce byc w Pogoni do konca (zreszta jak Radek ktory razem z nim przychodzil) wiec szacunek do Maksa sie nalezy i potrzeba doswiadczonych zawodnikow bo kadra coraz młodsza ...a hernaniemu krzyz na droge :)


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:20

  szymonek007 napisał:  

  Janek80 napisał:  

  EPSON napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Brawo ,nasze zadanie wykonane! Teraz trzeba czekać na jutro i na środę,oby wszystko sie dobrze dla nas skończyło, Mam nadzieję,że te 3 Zwycięstwa pod rząd wystarczą na 8.Kto by pomyślał na początku miesiąca ,po porażce z Zawiszą,że będzie tak dobrze teraz? 3 mecze ,9 pkt, 6 - 1 w bramkach.Brawo! i walczymy dalej !



Dokładnie.Na tern moment mamy 80% szans na "ósemkę" nawet zakładając porażkę na Legii.W ostatniej kolejce gra Korona z Lechią i jeśli jutro Kielczanie nie wygrają w Krakowie to raczej nic nam juz górnej połowki nie odbierze.
Co do meczu to kluczem była bramka do szatni oraz fakt że wypadł Górnikowi Sobolewski i Grendel tuż przed meczem.
Świetny mecz-------- Nunesa i Matrasa.
Bardzo dobry-------- Murawskiego,Rudola i Rogalskiego.
dobry------------------Fraczczaka,Zwolińskiego,Golli.
przeciętny----------- Kuna,Matyni i Janukiewicza.
Sędzia tego meczu to oszołom.Podnosił cisnienie lepiej niż apteka leków na serce.



Moim zdaniem lepsza ocena należy się Kunowi. Frączczak grał tragicznie. Praktycznie co piłka u niego to strata piłki, albo niecelny strzał. Ratuje go strzelony gol, ale oglądanie go jest niestety dość irytujące ;)




Nie wzięliście pod uwagę Matyni, który coraz lepiej sobie radzi i coraz pewniej wprowadza pikę ofensywnie.



No ale notę obniża mu "niepotrzebny" faul tuż przed polem karnym. Mógł puścić tą akcję, a nie celowo podciąć w myśl zasady "piłka może
przejść, zawodnik nie". W efekcie zagrożenie było jeszcze większe, a nawet padł gol :) Coś w tym jest, że młodym zawodnikom szczególnie często zdarza się faulować i powodować tak niebezpieczne stałe fragmenty w okolicach swojego pola karnego.
Co do Kuna to mi podobała się jego gra na początku drugiej połowy. Widać było dużą aktywność i potencjał do dobrej gry. Potem chyba już nie był w stanie grać na takich obrotach i myślę, że dlatego został zmieniony ;)


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3517 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 22:32
Frączczak niby uznany słaby a jest w pionie tabeli
http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/strzelcy/


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/04/2015 23:50
Strasznie wkurwiał mnie ten Kosznik. Ciągle jakieś kopanie itp. bez piłki. Kolo 66 minuty nieźle wyjebał Rudola, za co moim zdaniem powinien obejrzeć minimum żółtko. Śmieszna ta nasza liga i Ci nasi kopacze. Jeszcze kilka tygodni temu żenada i chujnia, teraz nawet im się chce. Jak dla mnie winy odkupią ósemką i dobrą grą w niej.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/04/2015 00:50

  Maxvell napisał:  
Strasznie wkurwiał mnie ten Kosznik. Ciągle jakieś kopanie itp. bez piłki. Kolo 66 minuty nieźle wyjebał Rudola, za co moim zdaniem powinien obejrzeć minimum żółtko. Śmieszna ta nasza liga i Ci nasi kopacze. Jeszcze kilka tygodni temu żenada i chujnia, teraz nawet im się chce. Jak dla mnie winy odkupią ósemką i dobrą grą w niej.



A jak mu stanął na rękę korkami specjalnie, to widziałeś?? Sędzia boczny musiał to widzieć..bynajmniej tak mi się wydaje. A co do śmieszności ligi, to ja bym to podsumował w ten sposób,że oni po prostu zwolnili Janka vel Posąg Kociana i tyle...Cel osiągnięty Górnik klepnięty :)


No One Like Us....We don't Care...
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/04/2015 02:09
Z Legią gramy bez Matyni i to chyba dobra wiadomość, bo ostatnio go objeżdżali niemiłosiernie. Z drugiej strony szkoda Nunesa, bo po dobrych meczach pewnie wróci na lewą stronę defensywy.

Obrazek png wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 26 kwietnia 2015, 02:36 [1 raz(y)]


Krzysiek Grabski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3417 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 26/04/2015 08:25
Świetny występ Pogoni,wielka szansa na ósemkę,tym bardziej,że moja Legia jakby nieco przygasła...


warszawiak
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005