Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 22:44
bo co komu po zgodzie jak chodzi tylko na mecze u siebie. Nie zrozumiesz pewnych spraw, choćbyś nie wiem jak się prężył.


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 22:57
Zaczynaja sie male plusy w postaci lepszych pierwszych polowek, gol strzelony nie z karnego tp.

Ciagle tego malo bo nie ma zwyciestw, a dzis i zadnego punktu.

Ale Podbeskidzie tez troche stracilo pary tracac punty, ktore juz wielu im przypisalo.

Teraz musimy zwyciezac zarowno w meczach u siebie, jak tez zdobywac punkty na wyjazdach.

Korona jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem, poza druzynami,ktore maja noz na gardle to najwieksze walczaki chyba, no i trzeba uwazac bardzo na ich ostatnie cwierc meczu, tym bardziej, ze my mamy ja slaba.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 23:11

  Cin napisał:  

  Lemur napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Romano87 napisał:  

  Cin napisał:  
Ha Pogoń było widać że założyła sobie grę "strzelimy a potem gramy swoje w obronie i próba kontry". Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, ze Legia nie grała przez pierwszą połowę dobrej piłki. Nasi zatrzymywali Warszawiaków jak chcieli. Jedyną dobra sytuacją był słupek Dwaliszwiliego. Poza tym dosyć dobra organizacja w obronie i po prostu Legia nie potrafiła znaleźć sobie dosyć miejsca. Bramka na 0:1 przy "podaniu" Frączczaka to była jego "jedna na milion". Nie zmienia to o nim zdania, że jest w tej drużynie najsłabszy. Bartek nic innego nie mógł zrobić więc za to u mnie plusa nie ma;) ale za to np. że w jednej kontrze Dwaliszwili w dziecięcy sposób ograł Nolla a Bartek doskoczył do niego i wybił piłkę to ogromny plus. Wydawałoby się, że mamy mecz pod kontrolą. Widać, że Legioniści ostatnimi czasy nie radzą sobie w ataku ale za to dużo pomagają im sędziowie. Ja nie gwizdnąłbym ani jednego karnego. w pierwszej sytuacji widać jak Wladimier kładzie się tuz przed nogą Hernaniego a ten ją chowa, przy drugim faulowany Brzyski wysunąłby sobie tak piłkę, ze nawet by do niej nie dobiegł ale oczywiście sędzia nie bierze tego pod uwagę bo "Legiunia musi wygrać". Trzecia bramka konsekwencją chęci strzelenia bramki na 2:2 i braku sił. Niestety sędzia nas skrzywdził. Tylko ten co kocha Legie bardziej niż Pogoń może powiedzieć, ze nie mam racji ale niech sobie mówi. To jego zdanie.

Pod względem kibicowskim przyjaźni jako takiej nie widzę. Trochę pośpiewane "Legia Pogoń", "Bo Pogoń i Legia", "Legia Warszawa" a potem "Pogoń Szczecin" reszta oczywiście kibicowanie Legii. Tak fajnie "włazimy w dupsko Legiuni a tak pięknie się odwdzięczają by 15 minut pośpiewać na znak przyjaźni? Niegrzecznie mówiąc sram na taka przyjaźń. Przez ten mecz nauczyłem się tylko przyśpiewki Legii "Niepokonane miasto". Jesteśmy tacy wielcy, że aż tacy mali, żeby pierdolić się z taką zgodą? Chciałbym usłyszeć zdanie innych na ten temat. Kiedy usłyszałem "Od Szczecina do Opola" zrobiło się miło ale tylko na moment, by za chwilę znowu słyszeć jakim to cudownym mistrzem jest Legia i jakim to cudownym trafem wygrywa mecze. Nadal będziecie ją kochać? Bo ja chyba przestanę śpiewać na młynie jeśli zanucone zostanie "Legia Warszawa". Co prawda Legia ma cudownych kibiców i wiem to od dawna ale po dzisiejszym meczu stwierdzam, że melanż to nie zgoda. Nie wiem jak wy ale ja widzę różnicę.

bez odbioru bo płakać się chcę. "Jutro" nam zabraknie tego upragnionego punktu do utrzymania



Mam nadzieję, że zakończyła się twoja kariera na tym forum po tym wpisie...
Mało widziałeś, gówno wiesz...
Grajki sami sobie zasłużyli KURWA W POPRZEDNICH MECZACH!!!

LEGIA&POGOŃ!!!!



co sie czepiasz?! prawda boli?!



Narzekanie na zgodę Pogoni z Legią siedząc w domu w kapciach przed telewizorem jest albo pokazem głupoty albo ignoracji. Część naszych od piątku siedziała w Warszawie i "podtrzymywała" zgodę. Wspólne picie w Źródełku również wyglądało godnie. Meczu z Żylety nie oglądałem, ale doping i zabawa wygladały naprawdę godnie. Trzy, cztery zgodowe przyśpiewki, ryknięte przez Żyletę "Pogoń Szczecin" kilka razy i "Legia wita Pogoń", brawa dla naszych grajków. Ostatnie 15 - 20 minut w kwestii dopingu rzeczywiście zdominowane przez Legię, ale tak cały czas zgodowo. No i sam fakt tego, że idziesz sobie po Warszawie z barwami w ręku i z każdej strony słyszysz pozdrowienia.




To, że nie jest się na takim meczu, nie znaczy, że nie chcę się tam być. Czasem po prostu nie można. Aha zapomniałem... faktycznie ostatnio, to jakim się jest KIBICEM Pogoni zależy od tego, na ilu wyjazdach się było, z kim i gdzie się piło i na ile ma się zakaz stadionowy. Kibica, który chodzi na mecze tylko w Szczecinie zwyczajnie trzeba zrównać z ziemią tylko dlatego, że uważa, że ZGODO-MELANŻ nie przynosi nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Będąc na takim meczu zapewne wkurzałbym się śpiewając przez 3/4 meczu na "korzyść" Legii. Ale wam to odpowiada i ok. To wasze zdanie, ja mam swoje i mam do niego prawo tak jak Wy do swojego. A zakaż mi wypowiadania się na jakikolwiek temat to sam sobie możesz równocześnie powiedzieć, że jesteś mądry a potem się zaczniesz długo nad tym zastanawiać. Myślisz, że dojdziesz do jakichś wniosków? Wątpię i to bardzo.
Temat zgody a wy bierzecie tylko pod uwagę to jak się razem pije i baluje. Tymczasem Legia w Szczecinie "grała u siebie", a u siebie grała bez kibiców przyjezdnych. Tyle... Może się kiedyś obudzicie



Ja mogę powiedzieć za siebie. Od początku gdy za czasów mojego kibicowania pojawiła się zgoda między Pogonią a Legią bardzo sceptycznie podchodziłem do takiej zgody, gdzie w Szczecinie Legia miała lepszy doping niż Pogoń. Widać ktoś daje sobie "wchodzić na głowę".
W tym tygodniu miałem okazję być na 2 meczach na Legii. Atmosfera na Żylecie jest bardzo fajna. Ale te 4 karne w dwóch meczach, to "Powiśle" Warszawa nawet w "Piłkarskim Pokerze" by nie dostało.
Co do dopingu do przerwy był prawie wyrównany z lekkim wskazaniem na Legię. Od początku drugiej połowy miażdżąca przewaga "Niepokonane miasto, niepokonany klub..." :) Zgodnie z tym co kolega Cin pisze. Nie jest to zgoda na wyrównanych warunkach i moim zdaniem Pogoń powinna dążyć do takiego wyrównania ;)
Co do meczu, zemściła się niewykorzystana sytuacja Frączczaka na 2:0 za chwilę było 1:2. Szkoda, że Radek Wiśniewski nie strzelił swojej pierwszej bramki w OE na 2:3 a powinien.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 21 kwietnia 2013, 04:43 [2 raz(y)]


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 23:20
Temat zgody zawsze poruszany przy okazji wspólnego meczu,to chyba jakaś też tradycja;) Zgodę można lubić lub nie,akceptować lub nie,ale szacunek się należy.Przez 20 lat przetrwać razem w warunkach gdzie Legii i siłą rzeczy nas prawie cała Polska kibicowska nienawidzi to też trzeba mieć charakter.Ja na przykład nie pamiętam z kim już pyrki nie próbowały się układać a u nas od zawsze bez zmian. Pogoń-Legia.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 23:37
Frączczak znów w roli głównej. Znowu spierdolił setę. Myślę że po drugiej bramce Legia raczej by się nie podniosła. Ale Adasiowi znowu "zawiał wiatr w oczy". Nic do niego nie mam ale ta jego indolencja strzelecka w ważnych momentach wkurwia. Dobrze ze Bielsko Biała nie wygrała. 4 pkt różnicy, My mecz u siebie, Podbeskidzie na wyjeździe. Ale trzeba wygrać z Koroną. Tylko lub AAAAAŻŻŻŻŻŻ dla naszych kopaczy. Potem może być ciężko bo z Ruchem i Podbeskidziem gramy na wyjeździe. A chyba nie wierzycie że Podbeskidzie przypadkiem zrobiło 6 pkt na Ruchu i Górniku który nie przywykł przegrywać w Szczecinie.....

Ostatnio edytowany przez: kosa1749, 21 kwietnia 2013, 00:17 [2 raz(y)]


OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 20/04/2013 23:41
Proponuje temat zgodowy ciagnac ( lub i nie) na innych watkach

Sa "plusy dodatnie" i " plusy ujemne" jak mawial swego czasu ktos uzywajacy oryginalnych okreslen.

Nigdy nie ma ( tez i na szczescie) totalnie identycznych pogladow wszystkich kibicow czy to z jednej czy z drugiej strony .

Jesli wiekszosc jest jednak zadowolona lub akceptuje to trzeba probowac niektore rzeczy poprawic .

Lokalizacji naszej nie zmienimy, liczbe kart kibica i frekwencje mozemy, ale potega kibicowska taka jak Legia nie mamy szans byc ze wzgledow obiektywnych i jest to " oczywista oczywistosc"


tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 08:54

  spagetti napisał:  
Narzekacie na Adama ale on te sytuacje stwarza.Wiem ze jest drewniany i nic go nie usprawiedliwia zeby setki marnowal ale zauwazcie gdy on gra to te kilka sytuacij zawsze mamy.Ostatnio nie gral w jakims meczu to z przodu byla w ogole tragedia.Kiedy zacznie wykorzystywac te setki to bedzie naprawde dobrze:)



aby z tym wykorzystywaniem sytuacji zdążył przed końcem kariery ;)
ktoś napisał, że Legia by się nie podniosła po straconej drugiej bramce. Pewnie coś w tym jest, ale przy założeniu, że Pogoń grałaby przez cały mecz jak w pierwszej połowie.
Nie wiem, co było powodem zmiany Djousse, ale moim zdaniem zagrał najlepszy mecz w barwach Pogoni. Szarpał, dryblował, przytrzymawał i utrzymywał się długo przy piłce. Zastanawiam się, czemu Wdowczyk przy stanie 1:2 zdejmuje jedynego napastnika, a wpuszcza pomocnika?
Generalnie chyba na ławce rezerwowych nie było żadnego napastnika, ale mogę się mylić.


INDIOS BRAVOS
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 09:28
Wejście Rogalskiego też kiepsko wypadło. Przegrywał pojedynki szybkościowo-biegowe w ataku, chociaż powinien być świeższy od rywali po wejściu.
Wiśniewski po wejściu trochę ożywił tą prawą stronę, ale stworzonej sytuacji niestety nie wykorzystał :)


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 09:53
Marudzicie. Przegraliśmy 1:3 choć gdybyśmy zagrali rozsądniej mogliśmy ten mecz zremisować. Gdyby tak zagrali z Widzewem na pewno byśmy wygrali.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 10:34

  Rauliki napisał:  
Marudzicie. Przegraliśmy 1:3 choć gdybyśmy zagrali rozsądniej mogliśmy ten mecz zremisować. Gdyby tak zagrali z Widzewem na pewno byśmy wygrali.



Mogliśmy nawet wygrać. Zastanawiam się czemu w internetowych skrótach meczu nie jest pokazana szczególnie sytuacja Frączczaka na 2:0 ani Wiśniewskiego na 2:3. Nie ujęcie w skrócie meczu najlepszych okazji Pogoni wypacza przebieg meczu ;)


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 11:00
Sytuacja z 1 minuty, sytuacja Frączczaka gdy lekki lobik i byłoby 2:0.
Szkoda, że to dla niego za trudne.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 11:06
Ja i tak uwazam ze gra wyglada lepiej gdy gra Adam i sytuacij mamy zawsze sporo.Trzeba je poprostu zaczac wykorzystywac .Druga sprawa wiecej prostopadlych pilek w pole karne ze srodka tak jak Legia gdy padl 1 karny lub nasza akcja z koncowki.Bo z przodu to narazie gramy za czytelnie,gdy tylko ktos na srodku ma pilke to ta odrazu do boku
Kazda akcja wyglada tak samo


,,Vi är överallt,,- POGON
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 11:10

  Cin napisał:  
Ja nie gwizdnąłbym ani jednego karnego. (...) przy drugim faulowany Brzyski wysunąłby sobie tak piłkę, ze nawet by do niej nie dobiegł ale oczywiście sędzia nie bierze tego pod uwagę bo "Legiunia musi wygrać".



Właśnie, że sędzia wziął to pod uwagę. Tylko dlatego zapewne nie wyrzucił z boiska Janukiewicza.


Co do meczu, to i tak było lepiej niż się spodziewałem. Zwłaszcza tą strzeloną bramką mnie zadziwili.

Oczywiście, mogliśmy wygrać. Frączczak sam mógł wygrać ten mecz, a tak to niestety, skończyło się zgodnie z przewidywaniami.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 11:15

  Rauliki napisał:  
Sytuacja z 1 minuty, sytuacja Frączczaka gdy lekki lobik i byłoby 2:0.
Szkoda, że to dla niego za trudne.


Przeciez wszyscy wiemy , ze gdyby On mial lobowac to istnieje duze prawdopodobienstwo , ze zabilby kogos na trybunach. Jest surowy technicznie i dobrze, ze wybiera najprostsze srodki . Nie wpadlo ? Trudno, to tylko nasza beznadziejna liga w ktorej jest moze ze 3-4 napastnikow potrafiacych wykorzystywac wszystko jak leci. On przynajmniej dochodzi do sytuacji. Przeciez ostatnie mecze to praktycznie tylko sytuacje z udzialem Fraczczaka . Reszta nawet nie ma okazji strzelic. Wczoraj jeszcze Wisniewski mial dobra sytuacje i na tym koniec .


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4978 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 11:38
Gościowi ostatnio non stop się to przydarza. Gdyby nie te "patelnie" to pewnie mielibyśmy te kilka punktów więcej( Jagielonia, Legia).Szczególnie że są bardzo potrzebne. A jeszcze bardziej irytujące są jego wypowiedzi tłumaczące te sytuacje. Żadnej sportowej złości i uderzenie się w pierś. Zresztą Weszło trafnie to zinterpretowało:
"....Legia Warszawa prosi się o kłopoty w końcówce sezonu. Dzisiaj mogłaby meczu nie wygrać, gdyby nie jeden szczegół: jej rywalem była Pogoń. A to jest tak, że jeśli czyimś rywalem jest Pogoń, to trzeba się naprawdę postarać, żeby nie zwyciężyć. Wielokrotnie zastanawialiśmy się, kto w tamtej ekipie jest najgorszy, ale chyba czas udzielić ostatecznej odpowiedzi: Adam Frączczak to rzadki okaz, nawet jak na polską ligę, nawet jak na "Portowców". Gdybyśmy mieli wymienić jego jedną zaletę, to napisalibyśmy, że - jak mawiają trenerzy - dobrze biega. Na tym koniec plusów.

Dzisiaj chłop niby zaliczył asystę, ale przypadkową - po prostu przylutował w stojącego przed nim zawodnika, a piłka później spadła pod nogi Bartosza Ławy. Jednak poza tą sytuacją, nie trafił w piłkę, gdy miał pustą bramkę i kopnął prosto w Kuciaka, gdy wyszedł sam na sam. - Nie udało się - powiedział po ostatnim gwizdku. Sęk w tym, że nigdy się nie udaje. Od razu przypomniał nam się też mecz w Białymstoku, gdy Frączczak znalazł się oko w oko w Słowikiem, ale ani nie podał, ani nie strzelił, tylko się potknął na piłce. Jeśli komuś Legia musi być wdzięczna, to poza Dwaliszwilim - właśnie Frączczakowi. Miał ten mecz dla Pogoni na nodze. Jak się chce wygrać na Łazienkowskiej, nie można sobie pozwolić na takie kiksy. Albo inaczej - nie można sobie pozwolić na takich zawodników w składzie."


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 12:15

  Janek80 napisał:  

  Cin napisał:  

  Lemur napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  Romano87 napisał:  

  Cin napisał:  
Ha Pogoń było widać że założyła sobie grę "strzelimy a potem gramy swoje w obronie i próba kontry". Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, ze Legia nie grała przez pierwszą połowę dobrej piłki. Nasi zatrzymywali Warszawiaków jak chcieli. Jedyną dobra sytuacją był słupek Dwaliszwiliego. Poza tym dosyć dobra organizacja w obronie i po prostu Legia nie potrafiła znaleźć sobie dosyć miejsca. Bramka na 0:1 przy "podaniu" Frączczaka to była jego "jedna na milion". Nie zmienia to o nim zdania, że jest w tej drużynie najsłabszy. Bartek nic innego nie mógł zrobić więc za to u mnie plusa nie ma;) ale za to np. że w jednej kontrze Dwaliszwili w dziecięcy sposób ograł Nolla a Bartek doskoczył do niego i wybił piłkę to ogromny plus. Wydawałoby się, że mamy mecz pod kontrolą. Widać, że Legioniści ostatnimi czasy nie radzą sobie w ataku ale za to dużo pomagają im sędziowie. Ja nie gwizdnąłbym ani jednego karnego. w pierwszej sytuacji widać jak Wladimier kładzie się tuz przed nogą Hernaniego a ten ją chowa, przy drugim faulowany Brzyski wysunąłby sobie tak piłkę, ze nawet by do niej nie dobiegł ale oczywiście sędzia nie bierze tego pod uwagę bo "Legiunia musi wygrać". Trzecia bramka konsekwencją chęci strzelenia bramki na 2:2 i braku sił. Niestety sędzia nas skrzywdził. Tylko ten co kocha Legie bardziej niż Pogoń może powiedzieć, ze nie mam racji ale niech sobie mówi. To jego zdanie.

Pod względem kibicowskim przyjaźni jako takiej nie widzę. Trochę pośpiewane "Legia Pogoń", "Bo Pogoń i Legia", "Legia Warszawa" a potem "Pogoń Szczecin" reszta oczywiście kibicowanie Legii. Tak fajnie "włazimy w dupsko Legiuni a tak pięknie się odwdzięczają by 15 minut pośpiewać na znak przyjaźni? Niegrzecznie mówiąc sram na taka przyjaźń. Przez ten mecz nauczyłem się tylko przyśpiewki Legii "Niepokonane miasto". Jesteśmy tacy wielcy, że aż tacy mali, żeby pierdolić się z taką zgodą? Chciałbym usłyszeć zdanie innych na ten temat. Kiedy usłyszałem "Od Szczecina do Opola" zrobiło się miło ale tylko na moment, by za chwilę znowu słyszeć jakim to cudownym mistrzem jest Legia i jakim to cudownym trafem wygrywa mecze. Nadal będziecie ją kochać? Bo ja chyba przestanę śpiewać na młynie jeśli zanucone zostanie "Legia Warszawa". Co prawda Legia ma cudownych kibiców i wiem to od dawna ale po dzisiejszym meczu stwierdzam, że melanż to nie zgoda. Nie wiem jak wy ale ja widzę różnicę.

bez odbioru bo płakać się chcę. "Jutro" nam zabraknie tego upragnionego punktu do utrzymania



Mam nadzieję, że zakończyła się twoja kariera na tym forum po tym wpisie...
Mało widziałeś, gówno wiesz...
Grajki sami sobie zasłużyli KURWA W POPRZEDNICH MECZACH!!!

LEGIA&POGOŃ!!!!



co sie czepiasz?! prawda boli?!



Narzekanie na zgodę Pogoni z Legią siedząc w domu w kapciach przed telewizorem jest albo pokazem głupoty albo ignoracji. Część naszych od piątku siedziała w Warszawie i "podtrzymywała" zgodę. Wspólne picie w Źródełku również wyglądało godnie. Meczu z Żylety nie oglądałem, ale doping i zabawa wygladały naprawdę godnie. Trzy, cztery zgodowe przyśpiewki, ryknięte przez Żyletę "Pogoń Szczecin" kilka razy i "Legia wita Pogoń", brawa dla naszych grajków. Ostatnie 15 - 20 minut w kwestii dopingu rzeczywiście zdominowane przez Legię, ale tak cały czas zgodowo. No i sam fakt tego, że idziesz sobie po Warszawie z barwami w ręku i z każdej strony słyszysz pozdrowienia.




To, że nie jest się na takim meczu, nie znaczy, że nie chcę się tam być. Czasem po prostu nie można. Aha zapomniałem... faktycznie ostatnio, to jakim się jest KIBICEM Pogoni zależy od tego, na ilu wyjazdach się było, z kim i gdzie się piło i na ile ma się zakaz stadionowy. Kibica, który chodzi na mecze tylko w Szczecinie zwyczajnie trzeba zrównać z ziemią tylko dlatego, że uważa, że ZGODO-MELANŻ nie przynosi nic dobrego. Wręcz przeciwnie. Będąc na takim meczu zapewne wkurzałbym się śpiewając przez 3/4 meczu na "korzyść" Legii. Ale wam to odpowiada i ok. To wasze zdanie, ja mam swoje i mam do niego prawo tak jak Wy do swojego. A zakaż mi wypowiadania się na jakikolwiek temat to sam sobie możesz równocześnie powiedzieć, że jesteś mądry a potem się zaczniesz długo nad tym zastanawiać. Myślisz, że dojdziesz do jakichś wniosków? Wątpię i to bardzo.
Temat zgody a wy bierzecie tylko pod uwagę to jak się razem pije i baluje. Tymczasem Legia w Szczecinie "grała u siebie", a u siebie grała bez kibiców przyjezdnych. Tyle... Może się kiedyś obudzicie



Ja mogę powiedzieć za siebie. Od początku gdy za czasów mojego kibicowania pojawiła się zgoda między Pogonią a Legią bardzo sceptycznie podchodziłem do takiej zgody, gdzie w Szczecinie Legia miała lepszy doping niż Pogoń. Widać ktoś daje sobie "wchodzić na głowę".
W tym tygodniu miałem okazję być na 2 meczach na Legii. Atmosfera na Żylecie jest bardzo fajna. Ale te 4 karne w dwóch meczach, to "Powiśle" Warszawa nawet w "Piłkarskim Pokerze" by nie dostało.
Co do dopingu do przerwy był prawie wyrównany z lekkim wskazaniem na Legię. Od początku drugiej połowy miażdżąca przewaga "Niepokonane miasto, niepokonany klub..." :) Zgodnie z tym co kolega Cin pisze. Nie jest to zgoda na wyrównanych warunkach i moim zdaniem Pogoń powinna dążyć do takiego wyrównania ;)
Co do meczu, zemściła się niewykorzystana sytuacja Frączczaka na 2:0 za chwilę było 1:2. Szkoda, że Radek Wiśniewski nie strzelił swojej pierwszej bramki w OE na 2:3 a powinien.



Kibicowanie od zawsze było tendencyjne, szczególnie jak nie szło Legii w meczach z nami, wyczuwałem jakąś irytacje że jak to my możemy np prowadzić z nimi. Nic nowego. Wspaniale jest dopiero wtedy, jak Legia daje nam wpierdol na boisku.

No ale prawda jest taka, ze za moich czasów to wygraliśmy z nimi tylko raz, to tak na marginesie (98 rok 3-1). A tak to czasem jakiś remis czy wieczny łomot to standard z Legia, wiec nie ma problemu ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4059 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 12:29
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego były gwizdy jak Bartek Ława strzelił bramke?? Jak u nas grała Legia to jak Kosecki i Ljuboja strzelili nam po bramce to nikt nie gwizdał na nich.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 12:32

  Wierny Pogoni napisał:  
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego były gwizdy jak Bartek Ława strzelił bramke?? Jak u nas grała Legia to jak Kosecki i Ljuboja strzelili nam po bramce to nikt nie gwizdał na nich.



doping
W tym materiale dostrzeżesz reakcje Żylety po bramce Ławy.


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 12:43
Skonczcie lamusy lamentowac i rozkminiac temat zgody na forum. Trzeba bylo dupe ruszyc z domu i zobaczyc to na zywo, a nie przed szklanym ekranem. Zgoda byla, jest i bedzie i nie od Was lemingi to zalezy na szczescie.


Pogoń to My
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 21/04/2013 12:51

  kiko napisał:  
Nikt jeszcze nie wspomniał o nowym ustawieniu, które było bardzo zbliżone do tego ćwiczonego przez Skowronka w Turcji. Kiedyś już pisałem, że mamy odpowiednich zawodników do takiego ustawienia. Głównie skrzydłowi, którzy potrafią grać na obronie jak i pomocy (Pietruszka, Frączczak, Budka, Lewandowski). Dzisiejsze ustawienie może miało być bardziej defensywne i stąd przed Pietruszką latał Kolenda, a przed Frączczakiem - Murayama. Wydaję mi się, że lepszą opcją niż dublowanie boków jest zwiększenie liczby grajków w środku pola. Wtedy miejsca starczy dla Ławy, Aki, Ediego i Rogala lub Golli. W środku grając tylko Gollą i Ławą nie mieliśmy zbytnio nic do powiedzenia. Mając trzech środkowych obrońców + asekurujący defensywny pomocnik - skrzydłowi mogą swobodnie włączać się do każdej akcji.
W obronie gdy jeszcze nie cofaliśmy się tak głęboko wyglądało to dobrze. Co się rzucało w oczy to bliskie odległości między liniami, dobra asekuracja, przez co miało się wrażenie, że naszych jest wszędzie więcej. Ustawienie jest ciekawe i widać były momenty w których to dobrze funkcjonowało. Stworzyliśmy sobie sporo czystych sytuacji co w tej rundzie zdarzało się niezwykle rzadko. Jedynym widocznym mankamentem jest zbyt szeroka gra trzech środkowych obrońców, nie może dochodzić do sytuacji, że między nimi przechodzi prostopadła piłka, bo to kończy się już praktycznie setką.



Ale Wdowczyk zestawił to sensownie personalnie. U Skowronka takie ustawienie nie miało prawa funkcjonować bo jako 3 obrońców zamiast stoperów wystawiał zazwyczaj jednego stopera, Hricke i Pietruszkę, dodajmy do tego Kolendowicza na skrzydle (który wiadomo jak ciężko pracuje w defensywie) i tragedia gotowa. Natomiast wczoraj to ustawienie bardzo mi się podobało, w tym jest potencjał. Inną rzeczą, która mi się podobała jest to, że na początku meczu było widać agresję i zdecydowanie w odbiorze, niestety potem się to skończyło i znowu zaczęło czekanie aż rywal sobie przyjmie, odwróci się do bramki i zrobi co będzie chciał.

Co do karnych - według mnie słuszne (choć oba głupie) i słusznie dla Radka żółta a nie czerwona kartka (bo nie było już realnej szansy strzelenia bramki przez Brzyskiego).


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005