Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Występy Pogoni w ekstraklasie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 13:58

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
W drużynie nie ma atmosfery, zawodnicy są fatalnie przygotowani fizycznie. Kto za to odpowiada? Mi się wydawało, że trener ale niektórzy tworzą tu alternatywną rzeczywistość. Nie ma kim grać? A Arką czy Korona to mają lepszą kadrę?Moskal miał lepszych zawodników? Ile jeszcze będzie wymówek i usprawiedliwień dla Skorży?



Tu raczej nie chodzi o szukanie wymówek i usprawiedliwień dla Skorży, a o coś więcej. Czas patrzeć bardziej szeroko, bo zmiana zmianą, ale ile takich zmian przed nami jak coś będzie nie tak szlo??? Gdzie miejsce na budowanie długofalowej współpracy??? Gdzie jakaś ciągłość i stabilizacja???
Czemu nikt nie odpowiada za takie kontrakty dla Zwolaka i jego formę???
Dyrektor sportowy odpowiada za transfery - już teraz widać, że odpuszczenie Robaka to był błąd, odpowie ktoś za to ???
Najłatwiej przy takim burdelu zmienić trenera, ale czy mamy cały czas iść po najmniejszej linii oporu ??? Takie działanie właśnie i piłkarzom się udzieliło patrząc na wyniki w grupie mistrzowskiej.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 14:04
Ale ludzie..przeciez ogladaliście mecz.Misiak,Piatek,Pawłowski,Gergel.Ci gracze grali klepki,szli bez problemu jeden na jeden,przyjmowali piłke etc. To zadni wirtuozi techniczni a na tle surowych naszych kopaczy wyglądali prawie jak Messi.My możemy tylko walka i taktyka coś osiągnąć w tym składzie personalnym.Dlaczego Nunes sie wyrózni teraz? Dlatego że zespół jest słabo przygotowany fizycznie i nie ma siły stłamsić przeciwnika wiec pozostają tylko umiejętności.Akurat Ricardo je ma.Zbudowano drewniany zespół dlatego naszą siła może być tylko fizyka.Jankowicz potrafił o to zadbać,Terzotti już nie i są efekty.Dlatego dla mnie najwiekszym rakiem jaki jest jest dobor graczy przez Stolarczyka.Nie dawno czytalem ze w Wiśle juz teraz ten ich dyrektor sportowy rozmawia z graczami na apleczu ligi hiszpanskiej by przy ewentualnej sprzedażyCarltosa było juz dwóch podobnych.A u nas? Stolarczyka to nawet w klubie nie ma.Może pojechal zlapac ostatnie promienie słonka do Chorwacji.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 14:24
Dokładnie. Już taka Olimpia Grudziądz bierze sobie na testy grajka z epizodami w La Liga. My czekamy Bóg wie na co.
Może Skorża znów dziś pięknie coś zarządowi naopowiadał. Talent krasomówczy to on ma. Skoro on zostaje powinniem wylecieć Włoch (jako ultimatum), paru zesłać do rezerw i zatrudnić w trybie awaryjnym jakiś grajków z kartą na ręku.
Zresztą, jak Stolarczyk mówi, że nie ma tematu zwolnienia trenera to jest już niemal pewne, że zaraz go wyjebią. Może dostał jakiś warunek np. 3 pkt że Śląskiem (haha) i potem go odpalą. Ze Skorżą cyrk, bez niego też, dużej różnicy nie ma, niech Mroczek pije piwo, którego nawarzył.
@Epson: umiejętności mamy jakie mamy ale to nie tłumaczy. Ten sam skład za Moskala umiał rozsmarować Niecieczę. Były mecze gdzie klepaliśmy piłką aż miło, oddawaliśmy ponad 20 strzałów. Był przygotowanie fizyczne, był jakiś tam pomysł na zespół, umiejętności były takie same. Jak nogi nie niosą to na nic nawet najwyższe umiejętności.
Skorża zjebał przygotowanie zespołu chociaż miał komfortowe do tego warunki latem po ogłoszeniu odejścia Kazia. Mógł analizować i przeglądać i wymyśleć coś do czasu kiedy kadra nie przejdzie przebudowy, bo przecież było wiadomo, że to będzie trwało. Po tym poznaje się dobrego trenera. Gość natomiast zachowuje się jakby prowadził ten zespół od 3 dni a dookoła szuka wymówek. Jak spierdolić tak samo zimowe przygotowania, a szansę na to są wielkie, to nie będzie czego zbierać

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 23 października 2017, 14:52 [1 raz(y)]


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 15:56
O Pogoni , trenerze, zawodnikach w dzisiejszej Misji Futbol Przeglądu Sportowego
Tytuł strony od 33:50


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 16:34
Zygmunt Wasilewski@

...ale co z tego że rozwaliliśmy Nieciecze za Moskala?.
Rownie dobrze można by porównać 5 porażek z Lechem wtedy do tego ze teraz wybiliśmy im gładko PP z głowy i zremisowaliśmy ligę będąc lepszym zespołem a na teraz sa liderem i faworytem ligi.
Pojedyncze mecze są w tej lidze zbiegiem róznych okoliczności.Gdyby Delev idealnie dograł pewnie tez byśmy wygrali z Bruk-betem...może nawet wyżej.Trzeba patrzeć pod kontem całego sezonu i tego ze brak nam piłkarskiej jakości.Jesli nie mamy tez motoryki to nie mamy już nic czym możemy zdobywać punkty.Analogiczna sytuacja za Skorzy była w Lechu i pamietasz kto jako jedyny wtedy ciagnął tego ,ostatniego Lecha? To był ten Pawlowski który pokazał ze jest zdrowy i potrafi grać.Wtedy tez jego technika pomagała Lechowi by się nie kompromitować.
Chodzi mi o to że u nas nie mamy teraz kilku graczy którzy sa w stanie rozerwac środek pola szybkimi podaniami i kogoś na pozycji 9 który to skończy.Rok temu jednak bylismy w stanie zabiegać przeciwnika a teraz jestesmy bezzebni.
By była jasnosć.10 -ciu wirtuozow nam tu nie potrzeba.Wystarczyłby ktos taki jak Badii czy Żivec i z przodu ktos taki jak Czernych czy Carlitos i bylibyśmy zupełnie gdzie indziej.Niestety ,stawiamy na drewno z akademii( Zwolak,Kort,Listkowski,Rudol) bo nawet tam nie potrafimy znaleźć tych którzy coś potrafią.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 17:46
Mi chodzi o to, że wyszydzany Kazik umiał z tą samą kadrą grać fajne mecze i było ich dużo więcej niż jeden, przypadkowy w PP z Lechem. A zajebisty Skorża sam nie wie czego chce i gramy największe gówno od lat. Jakbyś mu dodał 2-3 techników nic by to nie dało bo Skorża to cykor i asekurant, rok by ich wprowadzał do zespołu lub obserwował i analizował a potem i tak zagrałby po staremu. On woli takich asów jak Dvali czy Formella. Jakby chciał jakiegoś technika latem to może by i go dostał no ale taki Janas-przydupas, który powinien też być wyjebany stąd w podskokach, uznał, że Kądzior się nie nadaje. Ogólnie Skorża pasuje tu idealnie, do tej całej zgrai nieudaczników - piłkarzy i nieudolnego zarządu. U nas nie liczą się umiejętności trenera czy zawodnika ale jego charakter. Jak spolegliwy to może być. Charakternych nie trzeba. I tego tu głównie brakuje a nie techników, to nie ta liga. Tu zdobywa się punkty ambicją, wola walki i charakterem. Gdzie masz tych techników w Zabrzu czy Lubinie? Górnik gra wogóle bez klasycznej 10 i doskonale mu idzie . No ale na mądrego trenera, który pracuje a nie szuka wymówek. A u nas same mameje na ławce, na boisku i w zarządzie.
Aż Pawłowskim to fajnie jakby ktoś powiedział jak było naprawdę, o co poszło.


valdano79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4832 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 23/10/2017 22:27
Trochę mnie dziwi jak zmieniają się poglądy niektórych kibiców w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Jak był Moskal i balansowaliśmy na granicy pierwszej ósemki, to wiele było opinii, także na tym forum, że mamy mocny skład, który spokojnie mógłby powalczyć o puchary, gdybyśmy mieli dobrego trenera. Teraz mamy niemalże tą samą grupę piłkarzy, a przeważają głosy, że Skorża to dobry trener, tylko nie ma kim grać. To jak w końcu jest naprawdę? Wiem, że zaraz pojawią się opinie, że wtedy to Muraś, Gyurcso, czy Frączczak mieli formę, a teraz wszyscy są pod kreską, ale kto jest za to odpowiedzialny jak nie trener i jego sztab?


Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3391 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 01:37
Zygmunt Wasilewski

Znajdź mi ciekawy mecz Moskala między zwycięstwem z Wisła (6:2) a Arką (5:1). 12 kolejek tragedii z jednym zwycięstwem z Piastem, później masz trzy zwycięstwa uzyskane w dziwnych okolicznościach, które dały nam grupę mistrowską i pięć porażek w siemiu ostatnich meczach sezonu. Nie było słodko i naprawdę nie ma co wracać do tych ciemnych czasów Moskala.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 07:19
Wiadomo ale umiał Moskal wygrać chociażby trzy razy z rzędu. W PP też chyba zaszliśmy nieco dalej? Teraz to mamy jasne czasy na dnie ligi skoro tamte były dla ciebie ciemne? Tu nie ma porównania bo przy Skorży to na dziś Moskal to był kawał trenera.Co faktycznie nie jest wyczynem bo bardziej beznadziejnym od Skorży to jest już trudno być.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 07:57
Zmiana trenera pewnie cos by dala.
Pewnie efekt nowej miotly by pomogl na.. 2-3 kolejki

Potem znowu to samo.
Dlatego mam mieszane uczucia.
Nie wiem czy nie lepiej zacisnac zeby i jednak trzymac dalej Skorze.
Na pewno nie ma sensu zmieniac trenera przed przerwa zimowa.

Fanatykiem Grzegorza Smonego nie bylem, ale z perspektywy czasu wydaje mi sie, ze mimo swoich wad byl lepszy pod wieloma wzgledami niz Stolarczyk...

Sam nie wiem.

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 24 października 2017, 08:23 [1 raz(y)]


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 10:35
Ja dalej jestem za tym, aby Skorża został na stanowisku trenera, bo kto za niego? Jakiś Rumak czy inny trener, który wchodzi i schodzi z karuzeli trenerskiej w tej śmiesznej lidze? Jakby przyszedł nowy trener, to pewnie byłby efekt nowej miotły wygraliby pare spotkań a potem byśmy narzekali tak samo jak narzekamy teraz. Może raz trzeba dotknąć dna aby się od niego odbić?


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 12:19

  Owczarek napisał:  
Ja dalej jestem za tym, aby Skorża został na stanowisku trenera, bo kto za niego? Jakiś Rumak czy inny trener, który wchodzi i schodzi z karuzeli trenerskiej w tej śmiesznej lidze? Jakby przyszedł nowy trener, to pewnie byłby efekt nowej miotły wygraliby pare spotkań a potem byśmy narzekali tak samo jak narzekamy teraz. Może raz trzeba dotknąć dna aby się od niego odbić?



Tylko ile razy my juz tego dna siegalismy...


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5098 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 16:22
No ile odkąd weszliśmy ostatnio do ekstraklasy? Nie liczę czasów przed IV ligą i odbudową klubu. W sumie tylko jak przyszedł Wdowczyk w pierwszym sezonie to musieliśmy walczyć przed spadkiem a potem co roku sielanka w grupie mistrzowskiej. Lechia, Jagiellonia, Arka, Lech, Śląsk, Wisła... te kluby w ostatnich latach szorowały dno ligowej tabeli przez dłuższy okres sezonu albo okolice dna tzn 12-16 aby potem coś ugrać. U nas jest już wyczerpanie materiału tu potrzeba wzmocnień. Poprzedni trenerzy wyciągneli max z tych zawodników, ile można grać AF z przodu? Mimo tego, że się stara.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 17:30

  Owczarek napisał:  
No ile odkąd weszliśmy ostatnio do ekstraklasy? Nie liczę czasów przed IV ligą i odbudową klubu. W sumie tylko jak przyszedł Wdowczyk w pierwszym sezonie to musieliśmy walczyć przed spadkiem a potem co roku sielanka w grupie mistrzowskiej. Lechia, Jagiellonia, Arka, Lech, Śląsk, Wisła... te kluby w ostatnich latach szorowały dno ligowej tabeli przez dłuższy okres sezonu albo okolice dna tzn 12-16 aby potem coś ugrać. U nas jest już wyczerpanie materiału tu potrzeba wzmocnień. Poprzedni trenerzy wyciągneli max z tych zawodników, ile można grać AF z przodu? Mimo tego, że się stara.



Dokładnie.

W ostatnich latach właściwie tylko Lech i Legia nie miały głębokich kryzysów, mówimy właśnie o realnym zagrożeniu spadkiem, "szorowaniu po dnie". U nas zwyczajowo po 2 porażkach czy kilku gorszych meczach zwalniamy 3/4 klubu i wieścimy IV ligę.

Prawda jest taka, że względny spokój i regularna gra w grupie mistrzowskiej (abstrahując od skutku) to był swego rodzaju fenomen w Pogoni. Jeśli dodamy do tego nie tak dawną grę w IV lidze i problemy z awansem do Ekstraklasy, a mówiąc szerzej brak "dużego" sponsora czy szczególnego wsparcia Miasta, stadionu czy wysokiej frekwencji (spójrzmy na siebie, kibiców - nawet jeszcze sprzed kryzysu) to właściwie jakim cudem do teraz było tak "nieźle", nawet realne myśli o pucharach?

Spotkało nas to, co musiało nas spotkać prędzej czy później. Nie wierzę w złe intencje Stolarczyka czy Mroczka. Na pewno nie są to wirtuozi w zarządzaniu klubem, brakuje umiejętności, podejmowania ryzyka, ale przede wszystkim brak jest im pieniędzy i ogólnej otoczki (stadion, wsparcie miasta, kibice). Gramy w tym sezonie po prostu słabo, ale nie można zaprzeczyć, że w kilku meczach zabrakło szczęścia, które wcześniej wielokrotnie dopisywało.

Spójrzmy na wszystkie kluby. Lecha i Legię możemy wyłączyć, bo możliwości nieosiągalne. Projekt powolnego budowania klubu udaje się w tej chwili właściwie tylko w Zagłębiu, ale tam jest KGHM, więc to trochę inna para kaloszy. Górnik wg mnie za krótko robi furorę, żeby w pełni ocenić (nie zdziwię się, jak przystopują jeszcze przed zimą). U nas się to udawało do teraz, chociaż to jeszcze nie oznacza całkowitej porażki projektu, dopiero spadem taką będzie.

Skorża słabo wystartował i pewnie popełnił mnóstwo błędów (przygotowanie fizyczne przez swojego czarodzieja itd.), ale zobaczymy jak skończy. Jeśli czynniki zewnętrzne wobec niego się odwrócą (wzmocnienia zimą przede wszystkim) to wierzę w to, że będzie potrafił to wykorzystać i po prostu ze względnym spokojem utrzyma się w tej lidze.

Wielu zawodników kluczowych wcześniej jest bez formy, ale czy powinniśmy za to winić Skorżę? Nie jestem ekspertem, ale nie wydaje mi się, żeby to trener miał decydujący wpływ na to. W końcu kilku jest w formie - Nunes, częściowo Delev, Rapa, przebłyski miewa Drygas czy Piotrowski (z Termalicą moim zdaniem zagrał dobrze)

Co do Stolarczyka - mam mieszane uczucia. Mi też oczywiście marzy się dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, na wysokim poziomie, ale z drugiej strony kilka transferów mu się udało. Oczywiście ostatnie okienko było tragiczne - zima będzie dla niego sprawdzianem.

Będzie dobrze! Straty są do odrobienia, wystarczy kilka zwycięstw. Jeśli się nie uda - tak jak kolega wyżej napisał - odbicie się od dna może być dobrym czynnikiem naprawczym.

Ostatnio edytowany przez: szczepaneq, 24 października 2017, 17:36 [1 raz(y)]


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

****




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 18:12

  szczepaneq napisał:  

  Owczarek napisał:  
No ile odkąd weszliśmy ostatnio do ekstraklasy? Nie liczę czasów przed IV ligą i odbudową klubu. W sumie tylko jak przyszedł Wdowczyk w pierwszym sezonie to musieliśmy walczyć przed spadkiem a potem co roku sielanka w grupie mistrzowskiej. Lechia, Jagiellonia, Arka, Lech, Śląsk, Wisła... te kluby w ostatnich latach szorowały dno ligowej tabeli przez dłuższy okres sezonu albo okolice dna tzn 12-16 aby potem coś ugrać. U nas jest już wyczerpanie materiału tu potrzeba wzmocnień. Poprzedni trenerzy wyciągneli max z tych zawodników, ile można grać AF z przodu? Mimo tego, że się stara.



Dokładnie.

W ostatnich latach właściwie tylko Lech i Legia nie miały głębokich kryzysów, mówimy właśnie o realnym zagrożeniu spadkiem, "szorowaniu po dnie". U nas zwyczajowo po 2 porażkach czy kilku gorszych meczach zwalniamy 3/4 klubu i wieścimy IV ligę.

Prawda jest taka, że względny spokój i regularna gra w grupie mistrzowskiej (abstrahując od skutku) to był swego rodzaju fenomen w Pogoni. Jeśli dodamy do tego nie tak dawną grę w IV lidze i problemy z awansem do Ekstraklasy, a mówiąc szerzej brak "dużego" sponsora czy szczególnego wsparcia Miasta, stadionu czy wysokiej frekwencji (spójrzmy na siebie, kibiców - nawet jeszcze sprzed kryzysu) to właściwie jakim cudem do teraz było tak "nieźle", nawet realne myśli o pucharach?

Spotkało nas to, co musiało nas spotkać prędzej czy później. Nie wierzę w złe intencje Stolarczyka czy Mroczka. Na pewno nie są to wirtuozi w zarządzaniu klubem, brakuje umiejętności, podejmowania ryzyka, ale przede wszystkim brak jest im pieniędzy i ogólnej otoczki (stadion, wsparcie miasta, kibice). Gramy w tym sezonie po prostu słabo, ale nie można zaprzeczyć, że w kilku meczach zabrakło szczęścia, które wcześniej wielokrotnie dopisywało.

Spójrzmy na wszystkie kluby. Lecha i Legię możemy wyłączyć, bo możliwości nieosiągalne. Projekt powolnego budowania klubu udaje się w tej chwili właściwie tylko w Zagłębiu, ale tam jest KGHM, więc to trochę inna para kaloszy. Górnik wg mnie za krótko robi furorę, żeby w pełni ocenić (nie zdziwię się, jak przystopują jeszcze przed zimą). U nas się to udawało do teraz, chociaż to jeszcze nie oznacza całkowitej porażki projektu, dopiero spadem taką będzie.

Skorża słabo wystartował i pewnie popełnił mnóstwo błędów (przygotowanie fizyczne przez swojego czarodzieja itd.), ale zobaczymy jak skończy. Jeśli czynniki zewnętrzne wobec niego się odwrócą (wzmocnienia zimą przede wszystkim) to wierzę w to, że będzie potrafił to wykorzystać i po prostu ze względnym spokojem utrzyma się w tej lidze.

Wielu zawodników kluczowych wcześniej jest bez formy, ale czy powinniśmy za to winić Skorżę? Nie jestem ekspertem, ale nie wydaje mi się, żeby to trener miał decydujący wpływ na to. W końcu kilku jest w formie - Nunes, częściowo Delev, Rapa, przebłyski miewa Drygas czy Piotrowski (z Termalicą moim zdaniem zagrał dobrze)

Co do Stolarczyka - mam mieszane uczucia. Mi też oczywiście marzy się dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia, na wysokim poziomie, ale z drugiej strony kilka transferów mu się udało. Oczywiście ostatnie okienko było tragiczne - zima będzie dla niego sprawdzianem.

Będzie dobrze! Straty są do odrobienia, wystarczy kilka zwycięstw. Jeśli się nie uda - tak jak kolega wyżej napisał - odbicie się od dna może być dobrym czynnikiem naprawczym.




Rzadko wypowiadam się w tematach piłkarskich, ale powyższy post jest dla mnie bardzo dobry pod katem oceny obecnej sytuacji.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 22:04
Potrzebne jest gorace serce i chłodna głowa

a do tego troche szczescia !


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 22:47
Ciekawe jakim ustawieniem zagramy ze Śląskiem na 5 obrońców tak jak było ćwiczone w przerwie reprezentacyjnej czy może na 2 napastników: Frączczak - Zwoliński?


PS 1948
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 24/10/2017 23:10

  zach-pom napisał:  
Ciekawe jakim ustawieniem zagramy ze Śląskiem na 5 obrońców tak jak było ćwiczone w przerwie reprezentacyjnej czy może na 2 napastników: Frączczak - Zwoliński?



Na Slask moze zagrac Zwolak bo ma cos do udowodnienia !


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6984 dni

**




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 25/10/2017 01:58

  OLDBOJ napisał:  

  zach-pom napisał:  
Ciekawe jakim ustawieniem zagramy ze Śląskiem na 5 obrońców tak jak było ćwiczone w przerwie reprezentacyjnej czy może na 2 napastników: Frączczak - Zwoliński?



Na Slask moze zagrac Zwolak bo ma cos do udowodnienia !



Panowie bez jaj... to jest temat POGOŃ SZCZECIN... Wystepy Pogoni... a nie HYDE PARK... Tam możemy sobie jaja robić !
Co on ma do udowodnienia?

Robak chyba wiecej i to .... dużo dużo wiecej...a patrząc po wynikach Śląska to Robak robi 90-95% tego co reszta Śląska



  OLDBOJ napisał:  
Potrzebne jest gorace serce i chłodna głowa

a do tego troche szczescia !



Tylko, abyśmy z tą chłodną głowa na 70cio lecie nie obudzlili się w I lidze
... bo szczeście nigdy nam nie sprzyjało... vide Bydgosz, Bełchatów, etc
Zostaje gorące serce ... tylko co z nim zrobić jak jest gorące i parzy :)

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 25 października 2017, 02:12 [3 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Występy Pogoni w ekstraklasie - 27/10/2017 16:46
Dzisiaj wychodzimy bez nominalnych środkowych obrońców (nawet na ławce), czyli Rapa - Rudol. A ktoś wie co z Fojutem ? Szklany Jaro znowu się rozsypał czy brak formy od dwóch lat ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005